Reklama

pondělí 12. března 2018

Pod extrovním mundůrem nahá hanba


Martin Koller
12. 3. 2018
Je zvláštní, jak různý může být pohled na jednoho člověka. Generál Pavel dostal v USA další z mnoha metálů. Kdyby si je všechny navěsil na uniformu, vypadal by jako sovětský maršál, veterán druhé světové války. Přitom vždy jen sloužil cizím zájmům. Nejen já, ale rovněž značná část, pravděpodobně většina českých poctivých a vlasteneckých vojáků vnímá generála Pavla jako člověka nečestného a zaprodaného. Proč tak poklesl, nikdo neví. Kde je vlastně pravda? Tento předlistopadový nomenklaturní soudruh dostal dlouhodobou propagandistickou podporu za svoje údajné hrdinské činy na Balkáně, které naší zemi nic dobrého nepřinesly. Musíme se logicky ptát, proč? Výsledky práce takových hrdinů dnes vidíme v praxi z hlediska Bosny, Kosova, narkomafie a islámského terorismu a ohrožení Evropy afroislámskou invazí.


Ti, kteří ho znají blíž a rozhodli se mu nepodlézat, jsou toho názoru, že se jedná o generála s rozhledem a myšlením nanejvýš na úrovni velitele praporu. Takových je ostatně v české armádě hodně a obvykle se to pojí s nevalnou morálkou i v jiných oblastech. Generál Pavel na základě svojí omezenosti, nebo díky nějaké důrazné vnější stimulaci, zapomněl, že zásadní vlastností a povinností každého důstojníka je zodpovědnost, která začíná u jeho nejbližších podřízených a končí u země, které složil přísahu.
 

Výjimečné postavení důstojníka, který může rozhodovat o životě a smrti na bojišti dostal od Československé, později České republiky, potažmo jejích obyvatel, které je povinen chránit a bránit. Místo toho provádí prolhanou mediální propagandu, která má zatáhnout náš národ do cizí války s Ruskem. Pavel neskládal veřejně přísahu NATO, EU, ani americkému prezidentovi. Připomněl bych báseň Viktory Dyka „Země mluví.“ Končí větami: „Opustíš-li mne, nezahynu. Opustíš-li mne, zahyneš!“ A takový je obvyklý osud nepotřebných slouhů. Je logické, že panstvo musí slouhovství odměňovat, tu korytem, tu blýskavým metálem, aby se u slouhy potlačil pocit viny a hanby. Ale žádná pozlacená lokajská livrej s hvězdičkami, cetkami, či šmuky nikomu nevrátí čest. Pod císařovými novými šaty, metály a neholenou vizáží křičí nahá hanba. Nezakryje ji ani namyšlené žvanění v protinárodní České televizi.

Důstojník, který provádí v cizím zájmu lživou a nebezpečnou propagandu a zapomíná na svoji vlast, její tradice a spoluobčany, především ztrácí čest. Při propagandistickém žvanění o ruské agresi na Krymu zapomíná, že náš prezident Masaryk obsadil v letech 1918-1919 Slovensko, aby zachránil bratrské Slováky před brutálním maďarským národnostním útlakem. Zapomíná, že Československá republika vznikla dlouhodobým bojem svých občanů proti Rakousku a Maďarsku. Češi nechtěli žít v Rakousku, Slováci v Maďarsku a Rusové na Ukrajině. V čem je rozdíl, zvláště když Ukrajina získala statut republiky na základě ideje práva národů na sebeurčení od Sovětského svazu? Sama ovšem druhým takové právo nepřiznává a propagandisté typu Pavla lež, zlo a útlak na Ukrajině, v Kosovu, Bosně, Sýrii, Kurdistánu, či Libyii beze studu podporují.

Řeči Pavla o zlepšením vztahu s Ruskem nelze brát vážně. Osobně bych mu nevěřil ani pozdrav na ulici. Především nemá vlastní názor, pouze papouškuje, co mu nařídí ti, kteří ho platí a vyznamenávají. Od člověka, který je považován za bezectého žoldáka a slouhu cizáckých zájmů, je takový návrh doslova urážlivou provokací. Ostatně proč by mělo Rusko důvěřovat NATO, USA, EU a člověku jako je Pavel? To je stejné, jako poslat Himmlera s Goebelsem na mírovou misi do Izraele.

Rusko projevilo od konce osmdesátých let svatou trpělivost s americkým a západoevropským arogantním hulvátstvím a podrazáctvím. Dne 31. ledna 1990 uvedl německý ministr zahraničních věcí Genscher na Evangelické akademii v Turzingu, že k rozšíření NATO směrem na východ, tj. blíže hranicím Sovětského svazu nedojde. Dne 9. února 1990 prohlásil americký ministr zahraničních věcí James Baker v Kateřinském sále v Kremlu, že NATO nerozšíří svoji sféru vlivu ani o centimetr dále na východ.

Tyto sliby byly dány poté, co prezident Gorbačov umožnil sjednocení Německa bez toho, že by vystoupilo z NATO a stalo se neutrálním státem. A takovým by dnes mělo Rusko věřit, poté co dlouhodobě organizují hospodářské sankce za to, že prezident Putin ochránil obyvatele Krymu před genocidou a pomohl občanům Donbasu, kteří spáchali podle NATO a EU zločin tím, že nechtějí být občany druhé kategorie rozkradené, zkorumpované a zfašizované Ukrajiny. K tomu nepodložená tvrzení, že Rusko sestřelilo jihokorejský dopravní letoun, nebo že chce obsadit Pobaltské republiky. Co by tím získalo? Co by získalo vyvoláním války s NATO a EU? To nám válečný štváč Pavel, ani jeho páni dodnes neřekli, přestože na Rusko a jeho prezidenta kydají hnůj plnými vidlemi už několik let.

Nadávky, urážky a pomluvy bez argumentů, stejně jako místní slouhové cizáckých zájmů, útočící na tým Zeman-Babiš. Ani si nevšimli, že sami pěkně zasmrádli. Z politiky USA, NATO a jejich evropské služky v Německu - Merkelové - se už dávno vytratily realismus a diplomacie a nahradilo je primitivní násilí. Důvodem je i fakt, že mezi západoevropskými a americkými politiky se nenajde ani jedna osobnost. Tvrdé odpovědi a síle oni naštěstí rozumí, k tomu není třeba myslet, a proto začínají couvat. Zničení, kolonizace, okradení a zotročení Ruska se odkládá, protože prezident Putin se nezalekl a předvedl nové zbraně i schopnost pomáhat svým spojencům. A teď za ním posílají jakéhosi ometálovaného lokaje z Česka. Jak ubohé! A jak ilustrativní!


- - -

63 komentářů :

 1. A jéje, zcela rudý prokremelský mozek autora nedovede ocenit přínos pro naši republiku, že jsme součástí obranného společenství NATO. Jeho zvratky nic však na faktu nezmění. A to je dobře!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý anonyme 22:20, co byste dělal, kdyby lidé opravdu chtěli to, co píše pan Koller? Vy byste je za to zabíjel?

   Smazat
  2. NATO a obranné? Ty máš obrovskou výhodu, jako v-ů-l ses narodil a jako v-ů-l taky pojdeš.

   Smazat
  3. Nezapomeňte mě prosím informovat, až útočný loupeživý pakt NATO bude někdy sloužit ke svým proklamovaným cílům, tedy k obraně členů.
   Do té doby asi málokdo dokáže ocenit jako vy to, že zapletením se do tohoto paktu jsme se stali spoluviníky jeho agresí a zločinů.

   Smazat
  4. NATO je obranné asi jako SS penzer divisio.
   Adolf Hitler.

   Smazat
  5. 22:20 Bílé bláto se brání u Ruských hranic.

   Smazat
  6. Mluvte s volem o sobotě, když jde v pátek na porážku...

   Smazat
  7. Anonymní12. března 2018 22:20
   Filcka přisátá k americký prdeli tu opět perlí. Každému tu nadává, přitom blahem uchcává. To není náhoda, že tady tato lidská hyena vždy jako první vije na měsíc.
   Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   Smazat
  8. Já jsem přesvědčen, při pohledu na jeho hrdě vysunutou bradu, že jako absolvent Moskevské školy skrývá před CIA, vládou USA, před NATO své skutečné myšlení a skrytě napomáhá všem, kteří se oprávněně NATO obávají.
   Je třeba jen vyčkat a on odhalí pozadí všech těch, za které nyní "bojuje" a pro které je, z hlediska uspokojení jejich ega a potřeb nepostradatelný.
   Volič-Vílč

   Smazat
  9. https://cs.wikipedia.org/wiki/Vidkun_Quisling

   Smazat
  10. Ty zasraný zmrde ! Až bude mašírovat na Rusa bude za 5 minut po tobě, pokud tě dříve lidé nepověsí !

   Smazat
  11. Lidem jako vy nemá smysl cokoliv říkat, neboť již z principu není možná změna či snad pochopení reality. Zkuste si najít jiné obecenstvo, které bude odpovídat vašemu vnímání reality.

   trumbelínek

   Smazat
  12. Staci si pvsimnout tech politruku , jak nemluvi konkretne . Napr. kricej ,ze ztratili trpelivost , ale pravda je ,ze se nikdy neodvazili na Rudou Armadu. Nesmi se rict kde a jak meli trpelivost , ale je to snuska Automatickych Televiznich pitomosti . Po zdatnem jeceni pak takovej general ocekava muze / ze zbrojniho kartelu/ s kufrem penez.
   Skoda ,ze vo tom taky nekrici..
   Ale dneska je to jednoduchy , at si vezme flintu a jde bojovat na Ukrajinu , kdyz uz ta trpelivost dosla !!
   To zadnej z nich , z kancearskych zbabelcu nikdy neudela !!!

   Smazat
  13. Samozřejmě, Sorošův křivák se musí povinně ozvat jako první. Chudáček.

   Smazat
 2. 22:20
  študentík je v akci.Už tady zase pohazuje ty svoje výblitky.Študentíku ty i Pavel jste užitečnými idioty.

  OdpovědětSmazat
 3. Pane Koller, proč jste na našeho generála tak zlý? Jen se podívejte, jak mu ten vous pod nosem a na bradě sluší! A co ta svatozář? Vy mu závidíte, viďte!

  OdpovědětSmazat
 4. Davide, Davide ty si jenom velika NULA protoze nic nechapes. Mozna ze ti i trochu zavidim protoze hloupi lide kdyz nechapou tak nerozumi a kdyz nerozumi tak nemaji zadne starosti je mi te lito tak se opatruj KYKYNKO, ciao Milan Stehlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:44 Stehlíku Stehlíku, ty nechápeš ani to, že autorem článku není Dr.David. Hloupost nikomu závidět nemusíš. Máš jí tolik, že by vydala za několik průměrně blbých trotlů.

   Smazat
  2. No, jdi do prdele, hovado. Dalsi debil co se prisel vyblejt.

   pseudo-general Pavel je propagandisticke hovado, akorat na rozdil od tebe, za to dostava obrovske prachy, a ty ses nula co jen plka na webu.

   Smazat
  3. jo,,, je to hnus když kolem sebe vidíte jen ty blbečky nejblbější z blbejch,kteří jsou jen schopni se přidávat k těm nejrůznějším debilům a rozvracečům naší země. jo, v hlavách nasráno,vlastenectví jim nic neříká,tak mají pocit, že kolaborovat a hájit zájmy gaunerů je normální. nejsou totiž schopni ani porovnat, co je dobře,či špatně,,,,, tak se prostě přiklání k samozvaným svobodonošům a mírotvůrcům. jen si nevšimli,ze vyvrždili na téhle planetě víc lidí,nez kdy zahynulo ve válkách v první a druhé,že se serou do jakékoliv země kde se dá něco nakrást. nafta,rudy,dřevo,diamanty atd.od druhé světové války jen válčí.... jo,chudáci. v tom perl harbru dostali trošku na prdel a divili se a do dneška o tom kecaj. co sakra hledali na druhé straně planety?! myslím, že se jim to brzy vymstí když budou takle pokračovat.

   Smazat
 5. Československá lidová armáda nikdy nepřekročila Československé hranice. Československá lidová armáda byla obrannou armádou. Dnešní Česká armáda je součástí okupační agresivní zločinecké organizace NATO, která vraždí nevinné lidi na celém světě, tam kde USA má své zájmy na úkor vybraných států, které USA chce zničit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Emeritní plk. v.v.13. března 2018 6:01

   Souhlas! A zde je link na gen. Pavla:
   http://dobajedu.cz/clanky-z-knih/general-petr-pavel-aneb-jak-prozrel-cesky-vojak/

   Smazat
 6. Martin Koller se s tím nepáře, ale mluví mi z duše. Jsem asi taky prokremelský mozek, který neumí ocenit přínos NATO nejenom pro nás, ale ani pro celý svět.

  OdpovědětSmazat
 7. Další z hajzlů a zrádců českých občanů dostal za zradu výslužku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak, tak. Co metál na Pavlově hrudi, to nejméně jedna zrada českých zájmů.

   Smazat
  2. 23:23
   Pokud čas nepokročí rychleji bude obtížen metály jak strýček Brady. I Plzeňská universita se přidá a konečně bude mít i diplom JUDr.

   Smazat
  3. Tak je to přesné!
   Vlastizrádce nejvyššího zrna.

   Smazat
 8. Pane jo, udatný vojevůdce Pavel dostal další metál od dobrodějů z USA, dokonce to nejvyšší. Tak to musí být sakra poslušný mopslík. On snad nakonec dostihne i takovou ikonu devótnosti a sběratele vyznamenání, jakým byl pan Václav "La(h)vička" Havel.

  OdpovědětSmazat
 9. Pan Koler to není žádné ořezávátko, jeho názory jsou plně akceptovatelné, do dneška jsem razil heslo nekrmte troly, asi to nebylo to pravé ořechové, ode dneška říkám serte na troly. S debilem můžeš diskutovat do té doby, než vznikne nebezpečí že budeš i ty považován za debila, protože s ním diskutuješ. A jak se říká "dneska na debila nenarazíš", protože se od něj neodlepíš. A i to to dneska je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slovutní doktor Chocholoušek13. března 2018 6:07

   23:12 - A také se říká, že "debilů je na světě jenom sedm, ale kmitají tak rychle, že jsou všude".

   Smazat
 10. Jednou může být válečným prezidentem, vzorně plnícím rozkazy "našich spojenců"

  OdpovědětSmazat
 11. Kdepak dnes máte metály, pane generále? No nazdar, já to zapomněl na pyžamu....

  OdpovědětSmazat
 12. Generál Pavel je muž na svém místě který prokázal své schopnosti a byl proto po zásluze oceněn. Měli bychom na takové být hrdí.
  Koller? Ten dokázal pouze obsadit krásné poslední místo v senátních volbách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:44 Generál Pavel je zářným vzorem pro všechny kolaboranty. V Protektorátu jsme také měli takové "muže na svém místě", kteří byli okupační správou vyznamenáváni. Po válce ale dostali podle skutečných "zásluh" poněkud jiné ocenění.

   Smazat
  2. Svatováclavská orlice na začátku, houpačka na konci. Ať žije čacký náš jenerál. Drží šlang figuru, nemusíme shánět tlustý provaz.

   Smazat
  3. 1:38
   Vy, rudí zmrdi, jste po válce popravovali naše válečné hrdiny jako generála Heliodora Píku. Ty co bojovali na západní frontě jste zavírali do lágrů.
   Přísahám bohu, kdybych tě, ty drzá rudá svině, měl po ruce tak ti rozšlápnu tlamu.

   Smazat
  4. 2:05
   Už máš vykopanej vlastní hrob ty uASSackej svinskej kolaborante???!!!!!

   Smazat
  5. 2:05 Ó, jak ty jsi ušlechtilý. Na rozdíl od těch "rudých zmrdů". Oni zavírali lidi s "nesprávným názorem". Ty bys takovým rovnou "rozšlápnul tlamu". V čem jsi tedy lepší? Fanatickým idiotům, jako jsi ty, se v minulosti říkalo "kovaní soudruzi".

   Smazat
  6. Soudruh Petr Pavel je absolvent Vojenské akademie z Vyškova a přísahal věrnost socialistické republice. Pak převékl kabát a dnes cínový vojáček zločinecké a fašistické organizace NATO, zrádce a kolaborant, který se jednou zhoupne. A takové hovado jako ty, se může zhoupnout s ním.

   Smazat
 13. Cílem je "rozdělit a panovat" (rozeštvat a ovládat).

  OdpovědětSmazat
 14. Pavla si taky koupili, těžko se odolává, není sám, takových je dnes mnoho. Pro své proSS a tím antičeské jednání si zcela jistě najde zdůvodnění.
  - Naše malá armádička už tu není pro obranu vlasti, ale používají ji jiní a od těch potom mají ty metály.
  - Noviny a TV zde píší a vysílají co si přejí jiní a proti našim
  - Ani ekonomika nepracuje pro nás, ale pro cizí, To se divím že kurz koruny nezvedli na 30 za euro, asi se báli nepokojů
  - V naší zemi se rozhodli usazovat cizí národy ...

  OdpovědětSmazat
 15. Ti co tady obhajují své idoly a za vrchol kariéry považují kus plechu na hrudi, by se měli zamyslet nad tím, co máme dnes za armádu, jaké problémy trápí naši zem a prostudovat si historii naší země. Pro mě jsou hrdinové Ti, co se raději vzdali kariéry ve prospěch zahraničních zájmů právě proto, že byli vlastenci a jejich svědomí jim nedovolilo konat proti svému přesvědčení. Hovořit o NATU jako o obranném paktu považuji za vrchol pokrytectví.
  Rusko se stalo nebezpečím ve chvíli, kdy se začalo odpoutávat z vlivu USA.
  Pokud by na světě existovala spravedlnost, máme plné kriminály a poloprázdnou sněmovnu a senát ...
  ABC

  OdpovědětSmazat
 16. Myslím si, že byl generál Pavel vybrán na podkladě - vypadá jako generál, chlubí se jako generál, ale svým rozhledem je jen kaprálem.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neurážej kaprály. Kolikrát desátník má víc rozumu než kdejaká "guma" s lampasama. Pamatuji, že nejhorší byli absíci, kterým dali kolejničky a řekli, jim, že jsou důstojníci a ti tzv. vysokoškoláci žrali vojnu víc jak kdejaký opravdový důstojník. A zmíněný Gen. Pavel. Je to člověk, který nemá Československé lidové armádě a socialistickému zřízení, všechno to pokálel a nyní slouží ďáblovi. Už vidím, kdyby se to otočilo, jak bude křičet, že byl pomýlený a skrytě bojoval nynější zločinecké organizaci NATO.

   Smazat
 17. Tento "jenerál" má "své" dobře zaplacené názory a přesně ví, co se od něho z NATO a USA očekává. A také to tak prezentuje, myslím, že ani nemusí moc přemýšlet a "jede" si dle šablony, kterou má velmi dobře vykreslenu. Že názory jsou plytké a zcela stejné, jaké mají jeho přímí nadřízení, je jasné. Jen by mě, nevím proč, snad proto, že se i u něho kdysi objevoval záblesk jasné myšlenky, zajímal jeho skutečný, pravý názor na tento svět a zda jej ještě vůbec a komu dokáže formulovat. Nyní jen zpívá a tancuje jako drahouš č.2. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vše již bylo řečeno, nad českým národem lámu hůl ...

   Smazat
 18. Proč se vůbec zabýváte takovým chudákem karieristou? Copak ta naše pidiarmádička na úrovni vládního vojska za protektorátu má vůbec význam? Ta je určná jen na přicmrdování a podržtaškování. Nakonec velká "velitelka" Parkanová to přeci řekla jasně. Je to pouze expediční sbor pro potřebu zviditelnění některých politiků.

  OdpovědětSmazat
 19. Autor článku je asi mimoň už jen proto,že srovnává obsazeni Slovenska r.1918 s okupací Krymu.Od analytika takové srovnáni je sluśně řečeno prasárna!Asi má k svým dalšim"argumentům"/pel mel/silnou motivaci.Proto i to tvrzeni jak Putin se nezalekl,nové zbranê a schopnost pomáhat spojencům.Věci se maji ale jinak a pan Koller to jistě ví.Nejde o ofenzivni schopnost,ale jen o zvýšeni vojenských proti neexistujici hrozbě!Nakonec i Pjakinovo-Rusko je neperspektivni a obyvatelstvo nepoužitelné,řiká vše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:13 - nastuduj materiály kolem roku 1918 a pak diskutuj.
   Volič-Vilč

   Smazat
 20. https://www.lidovky.cz/americke-vyznamenani-pro-generala-pavla-zaslouzene-a-naprosto-vyjimecne-rika-jeho-exkolega-gyt-/zpravy-domov.aspx?c=A180312_174237_ln_domov_rsa

  Komouši, loseři, nuly, nýmandi, prskejte dál. Houšť a větší kapky :-D
  https://www.lidovky.cz/americke-vyznamenani-pro-generala-pavla-zaslouzene-a-naprosto-vyjimecne-rika-jeho-exkolega-gyt-/zpravy-domov.aspx?c=A180312_174237_ln_domov_rsa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 10:15
   ještě ,že nevíš,že Pavel je Putinův člověk.To by Tě jeblo.A ušákům spadne čelist.

   Smazat
 21. NATO není žádná obranný orgán, ale mezinárodní banda válečných zločinců v důchodu, která trvale okupuje evropu, a ždímá z lidí peníze na jejich vysoku životní úroveň, o míru se od roku 1989 přestalo mluvit, jen co Gorbačev uvolnil prostor pro NATO,válčí se všude, a my máme poskytovat azyl, ať přestanou válčit a bude po migraci,každý bude doma, a válečné reparace budeme taky platit ?

  OdpovědětSmazat
 22. Celkem dobrý obětní beránek v budoucnu, třeba už si ho po tomto ocenění vyhlédli - "údernější" oběť než novinář s milenkou na Slovensku. Gliwice a ten křižník u Vietnamu bude jen slabý odvar, tak trochu srovnatelné s 11 září!
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
 23. Je hezké jak zdejší komouši prskají vzteky!

  OdpovědětSmazat
 24. 11:41
  Je hezké jak imbecilním havlosračka opakuje dokola stejný hovadiny!!!☺
  Pořiď si mozek vemeno z kachny!

  OdpovědětSmazat
 25. Jestlipak si zdejší rétoři, kteří tak vlastenecky obhajují NATO, někdy přečetli alespoň čl. 5 Washingtonské smlouvy? Když nám v případě našeho napadení (proboha kým?) spojenci pošlou třeba vlak zimních rukavic, splní svoji smluvní internacionální povinnost bratrské nezištné pomoci.
  Podle čl. 5 nám totiž můžou pomoci tak, že podniknou takovou akci, jakou budou považovat za nutnou. A to je podstata celé smlouvy. A když nám případně vyjádří diplomatickou podporu, bude to stále v dikci smlouvy.
  Co se ještě musí stát, aby se lidi z toho vlhkého snu o bezpečné náruči NATO probrali?
  Takže: vzhůru k těsnějšímu bratrskému spojenectví s NATO na věčné časy a nikdy jinak!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to stále dokola o jednom jako kafemlejnek, ten mele to, ten ono. Jisté je že nás západ vždycky využil a pak nechal ve štychu a pan Pavel je asi hloupý když nezná naši historii. Doporučuji přečíst si článek z 8.5.2016 který vyšel zde na Nové republice i když možná bude stačit jenom název "Západu nic nedlužíme, naopak západ nás vždy podrazil, západ nikdy nebyl solidární". Článek je z videa z rozhovoru antropologa Mnislava Zeleného u pí. Drtinové.

   Smazat
 26. Ondráček komunista jako mladý zasahoval proti demonstrantům je pro GIBS nepřijatelný. Generál Pavel vyškolený pro případnou válku proti západu je v čele NATO žádoucí a dokonce vyznamenán. To jsou paradoxy.

  OdpovědětSmazat
 27. JENOMŽE JAKOU MÁ MÍT ČESKÝ GENERÁL KVALIFIKACI - KDYŽ NE NANEJVÝŠ VELITELE PRAPORU. JINÝ BY MOHL BÝT PRO NATO NEBEZPEČNÝ. ZA CO SI MYSLÍTE SE ROZDÁVAJÍ METÁLY ZELENÝM MOZKŮM? BUĎME HRDI NA SVÉ HRDINY V BOJI PROTI CIVILISTŮM TU V IRÁKU, ONDE V AFGHANIOSTÁNU. BUĎME HRDI, ŽE MÁME OKUPAČNÍ ARMÁDU, KTERÉ ŘÍKÁME SOFISTIKOVANĚ MÍROVÉ SBORY! A HURÁ NA RUSA, S PODPOROU AL KAJDY A TALIBANU JE ZDOLÁME!

  OdpovědětSmazat
 28. Jsem bývalý dústojník čs armády. Velice se stydím za své byvalé kolegy,kteří se zaprodali. Kdo nás vždy ohrožoval? Odkud přicházela válka? Kdo nás zrazoval? Bohužel, měli jsme a máme vždy dost lidi, kteří dokáží za pocty,peníze a postavení přejít tam,kam by čestný občan svého státu se ani nepodává.

  OdpovědětSmazat
 29. Už jste zapomněli co platí oddávna ??
  "Čí chleba jíš - toho píseň zpívej"
  A pan generál Pavel to po vojensky dodržuje

  OdpovědětSmazat
 30. Je to tak složité pochopit, že tento slouha "nových evropských i světových poměrů" prostě musí strašit tak, jak to imperialistický Západ vyžaduje? Už jenom proto, aby si snad jeho nový chebodárce nemyslel, že je stále pod přísahou Varšavské smlouvy.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.