Reklama

.

.

úterý 6. března 2018

Pohrobci Václava Havla, nechte té komedie a přiznejte, o co vám vlastně jde. O další barevnou revoluci majdanovského typu?

Josef Provazník
6.3.2018  Eportál
V listopadu 1989 bylo Zdeňku Ondráčkovi 20 let a 4 měsíce. To stačil v tak mladém věku vážně napáchat více škod než celá řada dlouholetých členů KSČ, kteří dostávají takový prostor ve veřejnoprávních médiích a jsou považováni za morální autority? 

 


Namátkou jmenuji Jiřína Šiklovou, která byla členkou KSČ od roku 1956 až do roku 1968.
Dále někdejší premiér Petr Pithart, který byl členem KSČ mezi lety 1960 až 1968.
Pak tady máme předsedu Ústavního soudu Pavla Rychetského, který byl členem KSČ mezi lety 1966 až 1969.

I kdyby v tom listopadu někoho Ondráček praštil pendrekem...je to vážně horší provinění, než být 12 let členem KSČ v 50. a 60. letech? Nehájím Ondráčka ani komunisty, ale podivuji se nad dvojím metrem, který někteří praktikují.

Vše nasvědčuje tomu, že o Ondráčka tady vlastně vůbec nejde. Kdyby se poslanci středo-pravicových stran zúčastnili hlasování, Ondráček by rozhodně neprošel. Tak proti komu a za koho vlastně včera protestovali ti dobří lidé na Václavském náměstí, kteří vzývali Václava Havla?

Komunistickou stranu jsme nepostavili mimo zákon právě kvůli vašemu guru. Tak teď neplačte. Babiš coby bývalý STBák byl zvolen v rámci demokratických voleb. Stejně tak byl demokraticky zvolen Ondráček předsedou komise GIBS. Co k tomu víc dodávat?

Raději tyhle dva výše zmíněné pány, než nějakého zaručeného "slušňáka", který bude figurovat na výplatní pásce dobrotivého dědouška George Sorose. Ostatně, stačí se podívat na Slovensko. Prezidentem je tam jeden supr extra slušňák, který se měl právě se Sorosem sejít.

Co spolu asi řešili? Kauza Ondráček a kauza zavražděného novináře Kuciaka mají jedno společné. Oba dva případy provází neuvěřitelná hysterie a pokrytectví. A v neposlední řadě také snaha některých nátlakových nepolitických, ale i politických uskupení, zneužít vše pro svůj prospěch.

- - - 


99 komentářů :

 1. Ondráček na hrad . Ale za pět let !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Demonstrující odborníci, můžete nám prosím sdělit něco o panu Miroslavu Dolejšímu, proč je v médiích vše kolem jeho života tabu.

   Tento zakázaný pán, vše popsal do detailu, již v roce 1989, vytrpěl si své i za nacismu, vždy ho všehoschopní zadupali, ale on se neshrbil! Lidé o něm většinově nemají ponětí ...

   ODVÁŽNÝ ČLOVĚK, O KTERÉM SE KRUTĚ MLČÍ, TENTO PÁN OSVĚTLIL CHARAKTER VÁCLAVA HAVLA A DISENTU - "SAMETOVOU REVOLUCI", ČILI PODVOD A BYL UMLČEN. NAPSAL KNIHU ANALÝZA 17. LISTOPADU 1989, KTERÁ SE STALA NEPŘÁTELSKOU A ZAKÁZANOU V MÉDIÍCH I JAKÁKOLIV ZMÍNKA O PANU M. DOLEJŠÍMU. RUML MU NABÍZEL DOŽIVOTNÍ POBYT VE ŠVÝCARSKU ZA MLČENÍ. ODMÍTL JEJ A TÍM BYL DO KONCE ŽIVOTA ZAVRHNUT!

   Analýza 17. listopadu 1989 - Miroslav Dolejší

   MIROSLAV DOLEJŠÍ (20.11.1931 – 26.6.2001).

   ANALÝZA 17. LISTOPADU A ZMĚN VE VÝCHODNÍ EVROPĚ V ..... Zpráva parlamentní Komise FS pro vyšetření podstaty událostí 17.11.1989 byla prohlášena za utajenou a nebyla zveřejněna.

   Základní mystifikací je tvrzení že, 17. 11. 1989 došlo v Československu ke spontánní revoluci obyvatelstva proti vládě KSČ. Tento politický převrat byl připravován přibližně od června 1988, přičemž situace k němu byly vypracovány už od prověrek v KSČ 1969-70 a založení Charty 77. Tento závěr dokládají tato fakta:

   1) K převratům došlo ve všech komunistických státech Evropy synchronizovaně v průběhu 7 měsíců. Z hlediska sociologického a psychologického je vyloučeno, aby tyto převraty byly uskutečněny spontánně, neorganizovaným, dezorientovaným a víceméně loajálním obyvatelstvem, proti téměř neomezené moci komunistických vlád těchto zemí, zajišťovaných vojensky a bezpečnostně druhou největší mocností světa - SSSR, jejíž síla nebyla otřesena.

   2) Výsledkem všech těchto převratů je ponechání moci v rukou komunistických stran - více nebo méně skrytě (přejmenování stran, taktické úpravy pogramů, přesun skrytých kádrových rezerv do vedení a naopak, atd.).

   Miroslav Dolejší (20. listopadu 1931 Velké Přítočno u Kladna – 26. června 2001 Praha) byl český politický vězeň, a antisemitský publicista, známý svou statí Analýza událostí 17. listopadu 1989, podle které byla sametová revoluce předem dohodnuté předání moci mezi komunistickými tajnými službami a špičkami disentu.

   Miroslav Dolejší
   Narození
   20. listopadu 1931
   Velké Přítočno
   Úmrtí
   26. června 2001 (ve věku 69 let)
   Praha

   V roce 1951 byl vyloučen ze studií na vyšší průmyslové školy strojní v Kladně a poslán do uhelných dolů, protože v klubovně Československého svazu mládeže demonstrativně vyvěsil britskou vlajku. Téhož roku navázal kontakt se skupinou národně demokratického odboje. Krátce nato jej zatkla StB a po 15 měsících vyšetřovací vazby, kde byl mučen, byl odsouzen Státním soudem v Praze ke 23 rokům vězení za velezradu a špionáž. Do propuštění na základě amnestie prezidenta Novotného v květnu 1960 prošel osmi věznicemi a uranovými lágry.

   V roce 1964 se oženil a v roce 1968 se manželům Dolejším narodil syn. Po začátku normalizace v roce 1969 byl propuštěn ze zaměstnání pro svoji činnost v organizaci politických vězňů K–231.

   Prosím vše o jeho životě odkaz vyhledávač Google:

   miroslav dolejší zpráva o 17. listopadu


   Díky! Čest jeho památce!

   Ramón

   Vymazat
  2. https://uloz.to/live/!dt6PSE2FQ2gi/karel-kryl-demokracie-rozkveta-pisen-slozena-po-roce-1989-dnes-nehratelna-pro-radia-a-media-jako-celek-popisuje-vyrcenou-pravdu-a-realitu-politiky-a-predpoved-budoucnosti-v-ceske-republice-avi


   https://uloz.to/live/!m3A3ain9N6Oq/radek-masin-z-usa-o-vaclavu-havlovi-a-spolupraci-s-stb-avi


   https://uloz.to/!yo3WLVAsIygn/analyza-17-listopadu1989-miroslav-dolejsi-pdf


   Dotaz?

   Znáte demonstranti pana Miroslava Dolejšího, politického vězně, který si odseděl 19 let!
   A Václav Havel jej zavrhl, jelikož M.D. osvětlil jeho skutečné záměry a jeho charakter, včetně disidentů - jmenovitě ...

   Vymazat
  3. Když jsem někdy v r.1993 dostal tu Dolejšího zprávu do rukou, moc mi to tenkrát neříkalo, těžce se to četlo a chápalo v souvislostech, ale dnes je to už naprosto jasné a musel jsem pomyslně smeknout před jejím autorem a uvědomit si o kolik byl v té době před námi v držení informací a chápání dějů okolo nás...Všichni ti dnešní žvanilové a "bojovníci za svobodu a demokracii" by se s tou zprávou měli namísto toho idiotského šaškování po sorosových hepenincích seznámit a zastydět se ve své nikoli jen nevědomosti a naivitě, ale přímo pitomosti.

   Vymazat
  4. 22:45 Kolikrát ještě sem budete tu pitomost tapetovat? Dejte alespoň pro změnu něco od Cibulky. To je stejně postižený "expert".

   Vymazat
  5. K základnímu vzdělání se řadí i slušnost a schopnost rozpoznání. Vám, vážený anonymní se nepokrytě a otevřeně ani jednoho nedostává!

   Vymazat
  6. 3:12 K základnímu vzdělání a k slušnosti patří i označení (časem), komu je váš vzkaz určen. Bez toho je schopnost rozpoznání opravdu snížena. Je zvykem, že bez času se příspěvek vztahuje k začátku vlákna.
   Pokud jste reagoval na 23:37, tak s ním souhlasím. Příspěvek 22:45 je tu už asi po dvacáté, bylo to probráno ze všech stran, přesto je znovu a znovu vkládán pod naprosto nesouvisející články. A jak jistě víte, k slušnému chování v internetových diskuzích patří i držet se tématu a nespamovat.

   Vymazat
  7. Je to škoda že Ondráček odstoupil. Rozhodně si myslím, že by měl zůstat i nadále aktivní člen KSČM a v budoucnu vykonávat ve vládě funkci odpovídající jeho kvalifikaci a profesním zkušenostem.

   Vymazat
  8. 5:27 pro vaší orientaci.Kdyby tady byl příspšvek 22:48 po sté tak má ,narozdíl od Vás,stále co říct a Vám do toho nic není.

   Vymazat
  9. ten vaš vondraček na hrad nemuže ještě ho nezavřeli jak je unas ustalenym zvykem možna že tajna přiloha ustavy ale až ho pusti a očisti jistě bude presidentem a ta doba nebude až tak daleko jak si muže někdo myslet

   Vymazat
  10. 22:45 ...vyvěsil britskou vlajku. No tak to byl pěkný vůl.

   Vymazat
  11. 8:21 Jestli vám má i po sté co říct, tak to máte hóódně dlouhé vedení. Z čeho soudíte, že o tom nemám právo mluvit? Řeč byla o slušném chování. A tapetování stejně jako sprejerství slušné není. Už moje babča říkávala: "Jména hloupých na všech sloupích".

   Vymazat
  12. 15:12 To je ty debile jediná vobrana proti mazalům! Realita tu je taková, že židobolševik david sní o tom, že se stane rudým komisařem jako jeho příbuzní v Rusku před 100 lety! A že to on a jemu podobná svoloč by rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Tak to je. Jenže my se jimtu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do kotle lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Vymazat
  13. 3:12 Pane Pivoňko, v 16:11 máte další exemplář známého tapetáře. Takových lidí se zastáváte? Jejich kritiky označujete za neslušné a zpochybňujete u nich "schopnost rozpoznávání"?

   Vymazat
  14. 18:54
   Je to imbecile,který pořád respektuje stejný hovadiny,už ho podezřívám,že je to sám"""velký"""Šinágl,to je něco obdobného.

   Vymazat
  15. 19:26
   Omlouvám se za překlepy:Je to imbecil,který pořád tapetuje...

   Vymazat
  16. 19:28

   To Vám nikomu nedošlo, že to kopíruje sám editor - vydavatel? Vy se zde navzájem urážíte a on se v zákulisí kroutí samolibým smíchem, jací jsou ty češi voli. A jak mu přibývají diskutéři, kteří mu vytváří zisk. Reklamou kolem bezbřehých, nic neřešících hádek? Jste si jisti, že se přete se skutečným panem Povolným nebo vysmátým editorem? Přemýšlejte, to je kapitalismus!

   Don Kichot

   Vymazat
  17. 22:46

   A ty mu ani ten skromný výdělek nepřeješ, hnusáku!

   Don Quijote

   Vymazat
 2. Komedie nebo opětovné štábní cvičení Sorošova důstojnického sboru???
  Sorošovi oficíři procvičují, mužstvo sem proudí na pozvání báby Merkel. Zatím pro mužstvo budují lágry. Až bude mužstva dost, mužstvo ozbrojí, obléknou do uniforem a mužstvem opuštěné lágry obydlí bílým mužem.
  Korporátní bankéřský fašismus Sorošových neofašistů s elektronickou kontrolou korporátních otroků konečně zvítězí!
  Trapný je předseda vlády, který namísto ochrany zásad parlamentních pravidel ustupuje aktivitě nátlakových skupin řízených ze zahraničí za siobankéřské peníze!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soroš si před nedávnem otevřel v ČR v Unikreditbank účet. Proč?
   Maj tam dobré úroky?:DDDD

   https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjpiafw2NjZAhXMxqQKHfwtAiAQFggmMAA&url=https%3A%2F%2Faeronet.cz%2Fnews%2Fvime-prvni-george-soros-v-utajeni-navstivil-prahu-a-otevrel-si-ucet-v-unicredit-bank-v-polovine-rijna-prevedl-na-svoji-neziskovku-open-society-v-londyne-pres-18-miliard-dolaru-ucet-v-unicredit%2F&usg=AOvVaw1nPqsetFufpObtUkWzACso

   Vymazat
  2. Pozor! Soroš jde přes mrtvoly.
   Je otázkou času, kdy se stane u nás, to co na Slovensku!

   Vymazat
  3. A nejen Soros! - http://g.cz/demonstrace-proti-ondrackovi-financoval-kalousek-a-usa/

   Vymazat
 3. Ano, byli členy KSČ, ale nikdy nebyli komunisté. Jako mnoho dalších.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blablabla, byli tam a ve funkcích. Tu Ondráček neměl, byl jenom obyčejný pěšák. Ti to vždy odskáčou, ti co byli nahoře, jsou nedotknutelní, protože věděli a stále vědí na mnohé rádoby demokraty z dementova spoustu věcí. Co by se asi stalo, kdyby promluvili? Dopadli by asi jako Kuciak, že?

   Vymazat
  2. Byli a jsou karieristy ,kteri za vsech casu lezou tam ,kde jim pritekaji výhody a predevšim prachy.

   Vymazat
  3. 22:49 Byli to Ukomunisté, něco jako Ulidovec Kalousek. U něho ten odklon byl jen kosmetický.

   Vymazat
 4. a co třeba generál Petr Pavel,předseda vojenského výboru NATO, v osmdesátých letech člen KSČ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavel by měl být trestán za zradu a porušení přísahy.Komu přísahal a komu slouží?

   Vymazat
  2. Jakou má přísaha gen.Pavla cenu, čí zájmy chrání. Obyčejných lidí ne. Za čí zájmy bojuje vláda ČR v Afghanistánu? Zkuste si odpovědět. Vojenské mise české armády jsou na nic, jsou to vyhozené peníze. Když se účastníci mise vrátí, často páchají zločiny, fetují apod.

   Vymazat
  3. ach it demnstranti misto na vodračka ktery je stejně považovan za malou rybu also čudlu měli vyrazit na posranecko sněmovnu seranat a ustavni soudy tam při jejich jistě nechtěna neznalosti přeci sedi ti tolik jimy nenaviděni bolševici plynule rozprchli do všech stran ale takto proti jakemusi nymadovy opět udělai v očich zbytku vovčanu neskonale pitomce a chtěne idioty a neznalky ovšem jako estrada to bylo mile přijeneě vzrušujici kor když čete davala moje oblibene nepřekonatelne zaběry znameho trpaslika kameramana od kolen dolu nemaje vzhledem k projebanym miliardam na vydobytek doby drona ktereho dnes už ma každy bezdomač a uchyl

   Vymazat
 5. O co jim jde? O destabilizaci společnosti,o svržení Babiše,o dehonestaci presidenta Zemana a o změnu v jejich prospěch třeba MAJDANEM,protože ve volbách už nemají šanci.A k tomu využívají mladé lidi jak užitečné idioty.
  Připomínám,že po vyhlášení výsledku presidentských voleb paní Drahošová prohlásila:
  "....jsem hrdá sluníčkářka .Neprohráli jsme.Budeme pokračovat.Máme na to know-how z roku 1989....."
  A tohle ta prostá žena nemá z vlastní hlavy.To pochytila od kavárenských poradců Drahoše.

  OdpovědětVymazat
 6. Jo převrat by chtěly šmejdi a poskoci sorose.

  OdpovědětVymazat
 7. 23:15 Po Drahošovi už ani pes neštěkne.

  OdpovědětVymazat
 8. Havlovci konečně už jděte tam kam patříte - Do Prdele!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Proč demokratické strany nevyužívají demokratického systému, který umožňuje řešit problémy,či neshody na parlamentní půdě. Když byla volba Ondráčka, tak jeho odpůrci byly za školou (pochopitelně byl pátek), dopadlo to jinak,než chtěli,tak zacinkali na půdy a povolali ulici(jako za Klémy) a přidali pudy.Jsou si autoři krize jisti,že jejich amaterské politikařeni neskončí Majdanem ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdenda "Obušek" dostal kulku (do schránky v obálce) a šel ... slušnej komouš! Jiní by tu kulku ale potřebovali obdržet tak říkajíc horkou cestou:)))

   Vymazat
 10. Jenomže Šiklová, Rychetský, Pithart,... byli pomýlení.
  Ale hlavně, v pravý čas se od KSČ distancovali. Ondráček zůstal komunistou.
  V Čechách se těší mnohem větší oblibě převlékači kabátů, než názorově ukotvené osobnosti. Možná, že je to takové církevní dědictví z dob, kdy si pracháči kupovali odpustky.
  Pracháč porušil komplet desatero, ale když zaplatil, bylo mu odpuštěno. A lidi to přijali. Místo, aby ho vyhnali z kostela.
  Rychetský asi také někomu "zaplatil". Sice ne penězi, ale psí vděčností, stejně jako další.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šiklové jsme na fakultě pro její hyperaktivitu neřekli nikdo jinak než "rudá fena".A teď zase žvatlá z opačného břehu? Národe probuď se! O Pithartovi nelze říct nic jiné, opravdu Podiven!

   Vymazat
 11. Bývalý komunista, ten který údajně prohlédl je asi jako bývalý černoch. Prohlédli bezcharakterní karijeristé. Po roce 1989 měli být všichni členové KSČ včetně těch bývalých popraveni. A byl by klid.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejsme jako oni!!!! Vy jo. Tedy jestli nejste komunistický provokatér a agitátor.

   Vymazat
  2. 6:00
   V tom případě by se Venzl Lahváč udavač Havel HOUPAL JAKO PRVNÍ!!!!!

   Vymazat
  3. 6:00 Klid by byl, kdyby tvůj fotr a fotři tobě podobných to radši vystříkali do kopřiv.Mě je stokrát sympatičtější komunista stojící si za svým názorem, než ten rádoby komunista, co po 89 zahodil hned stranickou knížku a šel dělat karieru do OF a později do jiných stran.Toho, co věřil myšlence socialismu mohu podezírat z naivity, ale rozhodně ne střílet, ty demokrate.

   Vymazat
  4. I ty prase fašistické 6:00.

   Vymazat
  5. Bezpochyby! Pamatuju si jako dítě jsem slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, až to tu praskne! Jenže jsem nevěděl že na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Kontrarevoluce!

   Vymazat
  6. 16:12 tupá tapeta

   Vymazat
  7. 20:52 Tak příště zostřím, no! Ale jen aby to pak nevadilo cenzoroj:))

   Vymazat
 12. Ad 6:00
  Ne, bývalý komunista není jak černoch. Jako černoch je blb, který se nemění, nevážený pane.
  Morave

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zakladem vystoupeni každeho demokrata by mělllllllllo byt uzakoněne přednest cely svuj životopis ověřeny advokatem bylo by to demograticke a ti kteři se udajně narodili až po převratu a jejim devadesat by neměli šanci a take zakazat kopani do mrtvol což by byla pojistka i pro ně same protože hrozi že i jejich mrtvoly budou opět vykopany a rozhazeny rozvašněnym davum jo a take by se ustalilo stolete pravidlo co nechceš aby tobě činili nečin ty druhym

   Vymazat
 13. Cesi,nedajte sa rozostvat havlokavarnou,najviac ich zere,ze su uz dlho mimo diania.Demokrati z havlerky nepochopili,ze ich ludia nechcu.To cele je vysledkom platnych volieb a je to vola ludu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale oni to pochopili. Jenomže, ať dělají, co dělají, stále více lidí už jim nevěří. Slibovali nám ráj na zemi. Tomu, kdo bude poctivě pracovat blahobyt, svobodu slova a férovou sotěž. Zatím, stále víc lidí dře bez reálné šance na zvýšení životní úrovně, zloději mají zlatý důl, začíná se rozmáhat cenzura a netáhla se mají stejně "dobře", jako ti co poctivě zařezávají.

   Vymazat
 14. Pane Ondráček, kde jste byl tenkrát, když jsem potřeboval v listopad 1989 pořádně přetáhnout přes palici, abych se této židorevoluce v ČR neúčastnil? Protože mě nikdo tenkrát pořádně nepřetáhnul, tak dnes mám výčitky, že jsem tomu napomohl. Ale nedovede si představit, jak hnusné mám výčitky, jak těžké je s tím žít. Vidět ty Havlo-Drahošovce zase vylézat ze každé stoky a kanálu a mezi nimi pan Slušný, Čistý a Ztopořený. Dnes bych byl ochoten položit život za to, aby tenkrát ten režim zůstal. Ono ho chtělo trošku spravit, ale ne vyměnit za to, co je tu ted´, to říkám naprosto upřímně. Připadám si dnes jako Sorošova děvka za to, na čí straně jsem tenkrát stál. Snad mi milosrdný Bůh odpustí, nebylo to za peníze, bylo to jen z hlouposti a někomu se podařilo mi vylízat mozek. Takže možná že by tenkrát jedna rána po palici,pane Ondráčku, mě zachránila od těch dnešních výčitek. Za každou jedinou tehdejší ránu po palici bych vám dnes poděkoval a políbil ruku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neztěžujte si ale pracujte na nápravě. Každý má možnost alespoň vahou svého hlasu přispět k nápravě toho, co jsme pomohli vytvořit.

   Vymazat
  2. Já také chodím na každou demonstraci proti této svoloči. Byl jsem i na meetingu na podporu Trumpa na Malostranském nám. v roce 2016, a dnes bych si dal facku. Ale alespoń jsme tenkrát vyprovodili Shapira, "Shapiro táhni domů", jsme tenkrát řvali před americkou ambasádou.

   Vymazat
  3. pro 6:54
   to přece není stížnost
   Naopak je to důležitá sebereflexe 6:39
   Kdyby se všem dostávala,bylo by dobře
   Ale souhlasím s Vámi,že je možno,ba přímo nutno přispět k nápravě.Třeba vysvětlováním......

   Vymazat
  4. anonymní6.39.já jsem sice necinkal ale se vším ostatním plně souhlasím.nechali jsme se ošálit jako malí kluci.

   Vymazat
  5. Vážení, v cinkání a demonstracích nebyla chyba. Tenkrát naprostá většina nechtěla návrat do 1.republiky. Chyba byla v tom, komu se v revolučním poblouznění dala moc. Jen si vzpomeňte, koho jste volili a co vám sliboval. V tom je třeba se poučit. Nedat na vznešená slova, ale na dosavadní postoje a odvedenou práci. Jenom blbec se vícekrát spálí o stejná kamna .

   Vymazat
 15. Zaujala mne na demonstraci jedna věc,když při odporu k Ondráčkovi a proti komunistům zaznělo: Dlužíme to Havlovi! Jestli mu oni něco dluží, je jejich věc. Já mu teda nedlužím vůbec ale vůbec nic. Naopak on dluží mě! Co mi toho při nástupu do funkce prezidenta nasliboval. Skutek utek. Nakonec mi zbourali i fabriku-cukrovar. Jak je i z této demonstrace patrné, místo pravdy a lásky akorát zasel nenávist, zlobu, on byl první kdo rozdělil společnost. Ti demonstranti by si měli uvědomit jaký podíl ve společnosti mají. 10 tisíc lidí je pouhé jedno procento z celkového obyvatelstva Prahy. Možná, že jich přijde příště víc, alespoň tolik, kolik jich stálo v Únoru 48 na Staromáku, nebo kdy pod sv. Václavem přísahali věrost Hitlerovi. M.Radikowski.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:00 Nepřehánějte, pane Radikowski. 10 000 je pouhé jedno promile, tedy jedna tisícina obyvatelstva. Jedno procento by to bylo z obyvatel samotné Prahy. A to jak jistě uznáte, je skutečný "hlas národa", jak tvrdí "demo-kradém".
   "Příště" zatím nepřijdou. Ondráček jim svou rezignací "sfouknul svíčku". Teď by si mohli vzít za záminku možná Okamuru, aby mohli "demokraticky" bojovat za svržení Babiše a Zemana.

   Vymazat
  2. 15:48, Ondráček, Ondráček... myslíte ten dvakrát přešívanej dement z bedny od Izera (Tabu)?

   Vymazat
  3. Havel "lavička" a Havel "bombarďák Aeroport Ruzyně" se mění na Havla "fangli" demokratické žumpy. Chameleon v životě, chameleon po smrti.
   "Vlajku na stožár" pějí Sorošovi korporátní fašisté!

   Vymazat
 16. Když se tak dívám na ty transparenty demonstrantů, bezděky mne napadá, kde je získali.
  Pokud jde o spontánní akci, demonstrující použijí, co mají právě po ruce. Kus krabice z pračky, prostěradlo,...
  A tady vidím hezkou grafickou úpravu, nápisy tištěné na tiskárnách, tabulky zhotovené zručným truhlářem, připevněné na ohoblovaných laťkách.
  I když už se "polepšili" (vynechali angličtinu), stále z toho smrdí na hony něčí zájem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...a co ty jako ,,pendreky", to asi nebyly srolované noviny, z dálky se mi jevily naprosto stejné, třeba se mýlím. Nemohly být třeba od výrobce červených karet?

   Vymazat
  2. 7:02 Vy snad nevěříte Kalouskovi, který v parlamentu tvrdil, že "to byla spontánní akce"? V ČT zase říkali, že to vyvolali 4 studenti v Praze a jejich kolegové v Brně po sociálních sítích. Samozřejmě za velkého přispění zpravodajství ČT, které o akci poctivě předem informovalo, aby žádný idiot nepromarnil šanci být v televizi.

   Vymazat
 17. Ty jakoby pendreky byl srolovaný kancelářský papír, to se rozdávalo na místě, ale to už se taky poučili, kancelářský papír je ve srovnání se zcela stejnými červenými kartami anonymnější. Rozdávání bylo vidět v přímém přenosu z demonstrace.

  OdpovědětVymazat
 18. A nyní podle USSA scenáře je na řadě Okamura.

  OdpovědětVymazat
 19. Stahujte vysilacku ZELLO (mobil, PC) a bavte se hlasem!
  Kanal: CESKO

  OdpovědětVymazat
 20. ...Babiš coby bývalý STBák byl zvolen v rámci...

  Tak dokola se budou opakovat lži
  až se z nich pravda stane :)))*

  OdpovědětVymazat
 21. Na čí straně stojí Babiš? Co chce? Je to zbohatlík a nejde mu věřit, proč? "Makal" jsem celý život a budu se bát být starý. To je ta svoboda a demokracie.

  OdpovědětVymazat
 22. Zatímco bolševik Štětina se dostal do europarlamentu, bolševik generál Petr Pavel přísahající dobrovolně na obranu Varšavské smlouvy v boji proti americkým teroristům se dostal do vedení NATO, tak...
  Tak elév Ondráček, který místo vojny nastoupil k policii a dostal rozkaz zastavit pochod svazu socialistické mládeže v čele s předsedkyní SSM Pajerovou (z ní se stala bojovnice proti komunistům) je vykreslen skoro jako masový vrah.
  Názor nechť si každý udělá sám. Slušným se však zvedá žaludek.
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/1488-sorosovy-deti-cloveka-v-tisni-antifa-pirat-bartos-a-ceska-televize-s-fizlovskym-pronasledovanim-to-je-vazne-demokracie-2018

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. u mě mate jedničku z vyznamenanim ovšem psat pravdu je dnes docela nebezpečna činnost ale o to větši hrdinstvi

   Vymazat
  2. takže vlastně vondarček bojoval proti totalitě když mlatil nepřispusobive svazaky jak se řikalo kadrova reserva bolševika pak ovšem ti co řvou dneska z parlamertu či senatu by měli řvat někde jinde třeba na jinem hradě než je ten u petřina

   Vymazat
  3. Nakonec ten pochod organizovali svazáci, komunistická budoucnost, Mejstřík a spol. tak proč mě zavilému antikomunistovi by jich mělo být líto? Vlastně se tenkrát servali mladí komunisté esembáci a nastupující mladá komunistická pracující inteligence. Dobře jim tak, oběma!!! Brát trochu jako ironii, prosím.

   Vymazat
  4. 8:50 Bod !!!

   Vymazat
  5. 8:50

   Naprostý souhlas, ještě doplním z vlastní zkušenosti. Vojně a armádě se nevyhnul. Před nástupem do Pohotovostního pluku Praha, Hrdlořezy. Musel absolvovat půl roku, tvrdého vojenského výcviku ve Frýdku Místku u vojska MVČR, teprve poté byli vojáci, později frekventanté převeleni do Prahy. Z 90% nás mělo středoškolské vzdělání! Včera po 20:00 hod, na ČT24 nás cucák z ÚSTR poučoval o délce studia o dělnickém zázemí a jiné pitominy. Se mnou se studia zúčastnil syn náměstka MVČR, vnuk aristokrata z Prahy a všichni jsme dostávali do těla spravedlivě, stejně! Mne k této profesi, dovedl spolužák, kamarád ze střední školy, jehož otec pracoval u kriminální služby. To mě oslovilo, nikdy jsme nikoho neuhodili, to přísahám! Dělal jsem od třinácti let judo, spíše sportovce náboráři oslovovali.

   Pro úplnost dnešních frekventantů, syn sportuje s kamarádem policistou a nácvik proti demonstrantům je mnohem, tvrdší a důraznější!!!

   "Ovšem dnes již používají demokratickou výstroj, štít, obušek a slzný plyn".

   Vymazat
 23. My odcinkali svévoli, co dlouho tady žila
  a vpustili sem jinou, co kdysi u nás tyla.
  Tu závoru jí nezvedl Petr ani Pavel,
  ale její rezident - agent Václav Havel.
  Štefan

  OdpovědětVymazat
 24. už tenkrat my bylo divne jak se havel liba s bolševičkou a komunistickou lampasačkou časlavskou určitě by neměl radost jak se pronasleduji jim tolik nenaviděni zli komunisti kteři ho nevim proč dosadili k hradnimu korytu což rozvašněne cinkajici davy dostalo do tehdy nevidane extaze stačilo přeci tak malo zahodit rudou knižečku

  OdpovědětVymazat
 25. Jediné, co má smysl je vzpoura - revoluce, tentokrát demokratická. Tzn. organizovat se za účelem aktivního odboje, jehož cílem je skutečná demokracie. O tom má smysl vést rozpravu.
  Štefan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. demokratická ? fuj tajbl. používat taková zprofanovaná slova. buržujní demokracie je zmutovaný klon demokracie, pomocí peněz. lichva umožní zbohatnutí lidským hyenám, vytvoří se kasty, přidá se hollywood, příchuť amerického způsobu života s jeho nereálnými sny a je vymalováno. s pomocí lidské hlupoty se vytvoří sto stran a vláda s nátěrem demokracie už zajistí těm nahoře věčný blahobyt

   Vymazat
 26. Geniální myšlenku vyplodily Saša Uhlová a Apolena Rychlíková v A2larmu:

  "Pokud by se Ondráček po roce 1989 stal lidskoprávním aktivistou a upozorňoval na různé excesy policejní práce, byl by pro takovou funkci jako stvořený."

  https://a2larm.cz/2018/03/nikdo-to-za-nas-neudela/

  -- Podobně hluboká je myšlenka demokratického aktivisty Štefana 9:24.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:32 Myslím, že by se Apolena Rychlíková měla zeptat rodičů, v jakéže straně byl její dědeček a babička v 80. letech.:-))

   Vymazat
 27. Škoda, že se nehodnotí minulost detailně pravdivě. Možná by si pak tihle fanatičtí odpůrci uvědomili co dělají,na jak nebezpečnou cestu se dali. Nebylo by špatné přihlásit se k článku Hitler je gentleman a přiznat, že v prvopočátcích jeho působení mohl imponovat a inspirovat i Hitler. Neměl na čele napsáno, že je to budoucí vrah milionů. Chtěl pro obyčejné lidi práci a prostor k dobrému životu. Pomaloučku se na to nabalovalo stále agresivnější zacházení s opozicí, nerespektování jiného názoru, masová fanatizace vychytralou propagandou. Ti, co dneska odmítají respektovat vůli většiny a prosazují si umanutě odstraňování jimi očerňovaných řádně zvolených lidí, ti co lživě nálepkují každého kdo si dovolí bránit vlast, rodinu a křesťanské hodnoty, ti všichni jsou na nejlepší cestě zaprodat svou duši ďáblu. Už teď si o sobě myslí, že mají patent na rozum a právo rozhodovat za většinu.Mají nakročeno k fašizmu, v hubě fráze o demokracii a svobodě, ale ve skutečnost tyto hodnoty pošlapávají.

  OdpovědětVymazat
 28. Kyvadlo dějin se již překlopilo na druhou stranu a Sorošové, Roschildové a jim podobní chtěli stihnout více v boji proti masám lidí. Ale čím více tlačili chudáky do kouta tím více dochází k odporu. A jedním z odporů je, že masy si ve ještě svobodných volbách nenechají již vnutit ELITAMI navržené kandidáty. Proto ELITY těsně po volbách vytváří různé Majdany. elity nechtějí čekat ani 4. roky na další volby. ELITY všechno chtějí hned jako Hitler. A HITLERA sponzorovali opět ELITY. Je rok 2018 a opět jsme ve třídním boji. Boj většiny proti 1mu procentu ELIT a jejich 20ti procentu přisluhovačů. A na druhé straně je 80%,kteří vždycky vyhrají volby...Takže, když se začnou zpochybňovat volby, tak to je ten okamžik, kdy ELITY ztrácí kontrolu nad davem....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:37

   Největší tragédií bývá, že "ELITY", vše roze*erou, napakují se a zmizí. Ten zbytek, ta válka, ta hrůza, to musí polknout, ta nedemokratická lůza.

   Jako elitní otec dcery, nepřechýleně Madeleine Albright, rozené Marie Jana Körbelová.

   Jejíž otec Josef Körbel byl československý židovský diplomat. Hned po Hitlerově okupaci zbytku Československa v březnu 1939 se mu podařilo i s celou rodinou utéci do Londýna.

   Po válce se Körbelovi vrátili do Československa, po komunistickém převratu v roce 1948, po odcizení vzácných obrazů z N.G. jej narychlo opustili a usadili se ve Spojených státech v Coloradu.

   Ani jeden kousek z ukradených obrazů, se již do ČR nevrátil, naopak Havel konstatoval, že by dcera zloděje byla skvělá prezidentka České republiky.

   Pozdravuji je do pekla, oba dva!

   Ramzes

   Vymazat
 29. Opravdu nechápu, že téměř 30 let po hadráku se ještě řeší to jestli byl někdo komunista, u STB a co se posralo za těch úplně blbých komunistů. Kde jste to demokrati zamrzli? Opakuji měli jste skoro 30 let (celou jednu generaci) na vyrovnání a potrestání tzv zločinců komunismu. Kde je máte? Koho jste usvědčili a potrestali? Proč jste to neudělali? Tak už laskavě o komunistech a minulém režimu držte huby. Za těch 30 let zde běhá na svobodě veliká spousta tzv. demokratických zločinců, vlastizrádců, velkozlodějů, tunelářů, politiků a podobných kreatur, které bych chtěl vidět zodpovídat se u soudů nebo plavat ve Vltavě. Bohužel místo toho se řeší strážmistr, který sloužil 20 let následně u demokratické policie a nevadilo to. O čem to je než účelová šaškárna. Hlavně, že najdete dost blbců na pokřikování na Václaváku a mávání předem připravenými jednotnými pendreky. Chcete Majdan jako na Ukrajině? A chcete dopadnout jako na té Ukrajině nebo v Sýrii? Pak jste zločinci a váleční štváči.

  OdpovědětVymazat
 30. Problém je jeden,zda jsme schopni anulovat 5tou kolonu, je nasazena ve všech státech.Maďarsko se snad ubráni u Slovenska jsem na vážkách,očekávám zradu od Bugára,chce se stát županem Horních Uher,Kiska je jasný jednal se Söresema "o romech",ulici obsadila zjančená mládež, podpalovaná medií a neziskovkami.U nás se zaktivoval tzv.demoblok spolu s ulicí a zvolil salámovou metodu (Ondráček,Okamura pak Babiš nakonec Zeman) a netřeba voleb. Tomu se říká ukradená demokracie .

  OdpovědětVymazat
 31. Dnes veřejně Kalouskova uderka vyzvala lidi , aby šli do ulic proti Okamurovi . Včera jim Ondráček vyhověl ale dnes neni včera . Co chcete klaněči sudeťáku majdan !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, jo, debilizátorská antidemokratická žumpa ty výsledky voleb přece nějak zvrátit musí. Je to hnus.

   Vymazat
 32. prach jsme a v prach se obrátíme, tak proč se rozčilovat s papaláškými hlupáky

  OdpovědětVymazat
 33. Ale ke všem těm špatným zprávám i jedna dobrá. Vedle fandících žvanilů v parlamentě, sloužících a podporujících diktaturu kapitálu, jsou dokonce zatím ojedinělí kapitalisté - Babiš, Okamura, Soukup, kteří fandí a podporuji sociální spravedlnost! To teda musí ty loutky v parlamentě více než štvát. A všimli jste si, že nám už mnozí poslové za kapitál z té své žlučovitosti nabírají pestré barvy - od bílé jako stěna, přes zelenou ze střevní chřipky až po rudou, když je chytá amok! Tak ještě přidat oči na šťopkách a pusinku jako rypáček a zrůdičky, též duchovní, žádné sci-fi nepřekonají.

  OdpovědětVymazat
 34. Vystoupení poslance Zdeňka Ondráčka ve Sněmovně PČR v pondělí 6. března:

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=Nx7woXt0Ixo

  OdpovědětVymazat
 35. Ten dvojí metr je právě tím pendrekem, kterým nás sluhové kapitálu, zamaskované státní mlátičky a jejich "puberťíci" mlátí dnes hlava nehlava. V zájmu "vyššího principu" diktatury kapitálu - a ten má před lidmi samozřejmě přednost!

  OdpovědětVymazat
 36. Komentář Davida Martínka:
  https://www.facebook.com/notes/david-martinek/k%C5%99iv%C3%A9-zrcadlo-protest%C5%AF/10215161389168886/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:47 tak jsem se tam podíval. Celkem přijatelný výklad cesty k čs. únoru 1948. Ovšem v připojené diskuzi se objevilo i tvrzení „o neuvěřitelných krutostech při odsunu Němců“. Rád bych od autora věděl, kde tuto informaci sebral. Jsem pamětník, utečenec ze Sudet v roce 1938, navrátilec v roce 1945, očitý svědek průběhu odsunu osob německé národnosti z území ČSR, zahájeného rokem 1946! Bylo to tvrdé, ale spořádané a organizátoří žádné krutosti nepřipouštěli! No možná ti, kteří byli svědky transportů (1944 až květen 1945) vězňů koncentračních táborů, kde odpadlí z pochodů bez stravy, jakéhokoli ubytování nebo zdravotní pomoci, popř. prchající byli stříleni, nebo ponecháni na pospas po příkopech, možná se těsně po válce, v poválečném zmatku, někteří na vítězné straně k provinilým Němcům, zvlášť když tak ztratili své blízké, chovali stejně. Nic takového jsem ale neviděl, naopak! A že těch Němců hnaných z východu evakuací nařízenou ještě Říšskoněmeckými orgány, že jich nebylo (pro Protektorát to měli být „Národní hosté") nijak málo! Tolik k blouznivcům (pod vlivem takových jako pánové Pithart, Herman či Bělobrádek), jakým byl tady na NR i nick Mikeš.

   Vymazat
  2. 22:01

   Děkuji za Váš příspěvek, pevné zdraví.

   1) příčina
   2) důsledek(následek)
   3) poučení
   4) nikoliv

   S pozdravem Vova

   Vymazat
  3. Poučení ano.Světoobčan Pithart se poučil a teď se cítí Němcem. Zvláště když má pocit, že Merkelbába stále vítězí!

   Vymazat