Reklama

čtvrtek 15. března 2018

„Pojď, vole, uleješ se z fyziky“ – aneb největší studentské demonstrace od Listopadu 1989


Michal Rusek
15.3.2018  Literárky
Tak především: Je to docela velká odvaha, mluvit jménem všeho studentstva, nemyslíte?
Výjimečně si dovolím anonymně zveřejnit soukromou poštu, nicméně vím, že se jedná o gymnázium v Brně:►Mé dítě přišlo ze školy s tím, že jediné relevantní informace, které dostalo, byly od učitelky předmětu kolidujícího s termínem čtvrteční akce. Ta uvedla, že kdo bude chtít, může se akce zúčastnit a absenci bude mít omluvenu, ač je na hodinu naplánována písemka. Většina třídy pak řešila, jestli jít raději na písemku, nebo jít šaškovat ven.
Takže vysloveně „povinně“ jako manipulace ze strany školy zde zřejmě nezaznělo. Nicméně otázka je, jestli vůbec je nějaký rozdíl, zda to byla manipulace dětí ze strany školy, nebo manipulace dětí ze strany starších studentů. V konečném důsledku je to přece jedno. Děti jsou manipulovány…

Jsou to opravdu doslova děti, vždyť studenti nižšího gymnázia teprve od 12 let věku celou akci vnímají v drtivé většině právě jako žebrání u lidí o podpisy a organizované šaškování před školou, protože starší studenti to tak odhlasovali na Studentském parlamentu.

Až chorobně agilním starším studentům tak organizátoři této akce dali do rukou zbraň v podobě zdání vlastní důležitosti v duchu výkřiku: „Světe uhni, teď přicházím já!“ Dost možná jsme byli v jejich věku stejní, nicméně podobné záškodnicky našeptané egoonanie tehdy rozhodně neprobíhaly v době vyučování a s posvěcením škol.

Nezávisle na tomto jsem se pak také dozvěděla od matky, která má dítě na jiné škole, že tam probíhal „nábor“ duší ze strany starších studentů slovy „Pojď, vole, uleješ se z fyziky…“.

To celé je strašně špatně.

Škola mého dítěte je jinak úžasná, opravdu se mi ulevilo, že za tím „povinně“ nestojí příkaz shůry. Nicméně ani toto nemůže přebít ten patos a úchylnost velkých demonstrací „mládeže“, které mají dokazovat, jak si už i děti a mladí uvědomují neutěšený stav naší politiky, přičemž ovšem z velké části stojí na vratkých základech „ulití se ze školy“.

Hlav do zveřejněných statistik ale bude dost…◄

 * * *

To, čeho budeme velmi pravděpodobně tento čtvrtek 15. března 2018 v poledne svědky, nelze interpretovat jako potřebný zájem mladých lidí o politiku. Spíše jde o pravý opak. Je to ukázka, jak snadno lze i děti začít zneužívat politicky. Na koni bude ten, kdo ulici, nebo studenty, ovládne.

Všimněme si, že nejde v žádném případě o spontánní studentské akce, ale o akce centrálně organizované profesionálními managery z Prahy. Jde o specifickou politickou akci, která má vytvořit zdání, že jde o široký „lidový“ nesouhlas studentů s aktuální politikou. Už dnes můžeme tušit, že po skončení akce se uvede, že proti vládě Andreje Babiše protestovalo v celé zemi (například) 200 tisíc studentů a následně nastoupí „Evropské hodnoty“ s jejich kontakty do ciziny, takže brzy se občané v EU, třeba Němci, dozvědí, že v „…České republice byly největší studentské nepokoje od Listopadu 1989“. – Na toto si opravdu počkejme. Ale komu se tento pohled na ČR nyní hodí? A komu ve světě se hodí negativní pohled na chaotické Slovensko?

Nevěřím, že organizátorům akce jde prioritně o naši ústavu, to je pouze záminka, která dobře a vysoce eticky vypadá. Nevěřím organizátorovi akce, panu Luboši Louženskému, když na mém FB prohlásil, že vlastně ani neví, které strany jím organizovanou akci studentů podporují (viz ukázka facebooková diskuse níže). Tak naivní kdokoliv, kdo takto profesionálně organizuje podobně velkou akci, být nemůže. Je evidentní, že to budou stejní lidé, kteří přišli před týdnem na náměstí, tehdy pod záminkou, že jde o pendrek Ondráčka z doby před 29 lety. Hesla však byla aktuální: proti Zemanovi, proti Babišovi.

 Takže nejde jen o vysokoškoláky, ale i o střední školy, gymnázia, kde jsou děti již od 12 let. Podobný politický zájem měl kdysi Hitler se svými Hitlerjugend, ale též i bolševik, který „podchytil“ a organizoval děti skrze Jiskry, Pionýr a později dospívající mládež v Socialistickém svazu mládeže známějším pod zkratkou SSM.

Střední školy by neměly být jakkoliv politizovány. Ředitelé SŠ, ale ani rektoři VŠ, by neměli chápat veřejné (ze státních prostředků placené) školy, které řídí, jako nástroj jakékoliv politické akce dle svého soukromého politického přesvědčení. To je absolutně nevhodný aktivismus!


Školy musí zůstat apolitické.

A dále: Pokud organizátoři akce neznají jméno Bakala a jím způsobenou škodu občanům České republiky, nemohou si dát jako logo celé akce metr, kterým údajně měří všem stejně. Nebo snad netuší, že v kauze GAUNERA BAKALY jde nejméně o 20 mld. korun? Přičemž existuje i údaj, že Bakala z OKD postupně vytuneloval až přes 100 mld. korun? Opravdu neví, že i soud potvrdil, že slovo gauner není v jeho případě pomluva: Zaorálek nazval Bakalu gaunerem. Odvolací soud rozhodl, že se nemusí omluvit? Proč studentům nevadí, jak velkou část českých médií tento gauner Bakala ovládá? To má být stejný metr?

Pokud logo akce STEJNÝ METR PRO VŠECHNY není přímá vědomá lež, tak už zbývá jen jediný možný výklad: Musí jít o velmi smutnou neznalost moderní historie naší země, tedy reálií, kterých jsme od Listopadu 1989 v ČSFR a ČR, my starší, postupně svědky.

 

86 komentářů :

 1. K imigraci:
  "Horší než chřipka
  Německý server Journalistenwatch píše o masové epidemii. Dobře nabroušená kudla epidemie. Od lidí, které si pozvala v milionech Merkelová a politické bahno kolem ní, a které s pomocí propagandy české televize a kompradorských politických partají nutí i nám.
  Neuplyne jediný den v Německu nebo Rakousku, aby se nepsalo o zločinu spáchaného nožem."
  http://www.meras.cz/2018/03/messer-nuz.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. LIDI ! PROBOHA ! NEVIDÍTE, JAKÉ JE DATUM ????
   Ta sebranka chce tohle datum použít k opěvování jejich nového významného dne !!!!
   Aby zakryla události před 79 lety. A je to událost týkající se jak nás, tak Slovenska!!!!
   Fico již odstupuje!!!!!!!!
   NECHÁME SI TO OPRAVDU LÍBIT???????????
   J.C.

   Smazat
  2. https://mobile.twitter.com/lubos?lang=cs

   TRIMCON - Luboš Louženský - Organizátor dnešních dnů "Dětí a Teenegerů". Za pomoci MŠMT ČR a ředitelů středních a vysokých škol?!

   Tady opravdu něco smrdí, co na to BABIŠ, ano?

   Máme bohaté zkušenosti z různých odvětvích byznysu.
   Teď se o své zkušenosti dělíme s vámi.
   Kdo jsme

   Jsme síť mnoha lidí - konzultantů, koučů, aktivních manažerů, odborníků, …, kteří se znají a vědí, že se jeden na druhého mohou spolehnout. To v nás vyvolává důvěru, že můžeme pomoci i Vám.


   Věříme, že jedním z největších motivátorů lidí, je neustále se učit něco nového. To nové ale musí mít viditelný dopad do fungování vaší firmy či organizace. Proto do všeho, co budeme společně s Vámi dělat, vnášíme pragmatický pohled. A tak si spolu s Vámi budeme neustále klást otázky:

   Má to, co jsme vymysleli, šanci něco opravdu viditelně zlepšit?
   Budou to ostatní (zákazníci, lidé ve firmě, …) vnímat jako přínos nebo jako další z řady věcí, která jim přidělává práci?
   Nebudou náklady na zlepšení výrazně vyšší než to, co změnami získáme?
   Jsme schopni vše dotáhnout do konce, nebo existují velká rizika, že (jako už tolikrát) zůstaneme v půli cesty?
   Vztah s našimi klienty bereme vážně. Ano je to business, ale ten je vždy snadnější, když existuje vzájemná důvěra. Naši klienti jsou pro nás hlavně partneři - když už se rozhodneme, že bychom si mohli být vzájemně prospěšní, chápeme spolupráci jako osobní závazek pomoci jim. Ceníme si otevřenosti, protože bez ní je důvěra těžko představitelná. Neslibujeme, když víme, že to není možné.

   Smazat
  3. 15. března 2018 13:50

   https://mobile.twitter.com/lubos?lang=cs

   BUDETE SE DIVIT, ALE VŠE VYCHÁZÍ, ŽE TO JE AKCE PANA ANDREJE BABIŠE.
   CHCE PŘEDČASNÉ VOLBY, MÍT NÁKLONNOST OD ČT A POKUD MOŽNO SE "UŽ" ZBAVIT PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA.

   TOTO #VyjdiVen! ORGANIZUJE FIRMA TRIMCON ...

   Neděkujte mi

   Smazat
  4. Já schvaluji, že vyšli ze škol ven, organizovaně.
   Vracet by se ale neměli tam, co jim vymývají mozky.

   Smazat
  5. 16.41 Škoda, že si nevzali LAMPIONY! Lampionové průvody, to bylo na základce moje. Děcka si je navzájem zapalovala, bojovala tím za světový mír... soudružky (dnes paní) učitelky jim předem vysvětlily jak je důležité zastrašit imperialisty provoláváním hesel...
   Děcka z NAPOLA zase nosívala nádherné fakule, a takový pochodňový průvod dnes umí již jenom Ukrajinci, Litevci a Lotyši, možná ještě sudeťáčci od Posselta...

   Smazat
  6. 19:42

   "Vám říkala soudružka učitelka, zastrašit imperialisty ..."!

   Co dnes říká nějaký L.L. ředitelům našich škol, že jej na slovo poslechnou i MŠMT ČR(?):

   Organizátor

   Luboš Louženský (KAM KANDIDOVAL, KDO HO Z VEŘEJNOSTI ZNAL A ZNÁ)?

   Ahoj, jmenuji se Luboš Louženský a narodil jsem se v Praze v roce 1986. Mám zájem o technické a projektové chalangy, mou hlavní touhou je IT a marketing jako celek.
   V současné době pracuji jako externí dodavatel v marketingu ve velké společnosti TRIMCON, létám na stáže do USA?

   Kontakty:
   E-mail lubos@louzensky.cz
   LinkedIn http://www.linkedin.com/in/louzenskylubos
   Twitter http://twitter.com/lubos

   Více informací o české verzi nebo e-mailem

   VY SI TU NAŘÍKÁTE A TLACHÁTE, COPAK VÁS NEZAJÍMÁ TO TO INDIVIDUM, VŽDYŤ SI DĚLÁ(BÍLÝ KŮŇ? UŽITEČNÝ IDIOT) Z NÁS, NAŠICH POTOMKŮ, OSEDLANÉ PONÍKY. DOPRČIC!

   Vova

   Smazat
  7. ZDE MÁTE DŮKAZ O PODVODNÍKOVI LUBOŠI LOUŽINSKÉM, ALIAS "STB ZIFČÁK" DNES TRNKA???!

   Datum vzniku a zápisu:
   2. prosince 2002
   Spisová značka:
   C 90666 vedená u Městského soudu v Praze
   Obchodní firma:
   TRIM COMPANY s.r.o.
   Sídlo:
   Praha 9 - Prosek, Ctěnická 693, PSČ 19000
   Identifikační číslo:
   26738821
   Právní forma:
   Společnost s ručením omezeným
   Předmět podnikání:
   podniky zajišťující ostrahu majetku a osob
   ostraha majetku a osob
   výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
   Statutární orgán:
   Jednatel:

   MILAN TRNKA, dat. nar. 12. června 1962
   Na Mlíčníku 1765, 289 22 Lysá nad Labem
   Způsob jednání:
   Jednatel jedná a podepisuje za společnost v plném rozsahu tak,
   že k napsanému nebo jinak vytištěnému názvu společnosti připojí
   svůj vlastnoruční podpis.
   Společníci:
   Společník:
   MILAN TRNKA, dat. nar. 12. června 1962
   Na Mlíčníku 1765, 289 22 Lysá nad Labem

   Podíl:
   Vklad: 200 000,- Kč
   Splaceno: 100%
   Základní kapitál:
   200 000,- Kč
   Ostatní skutečnosti:
   datum uzavření společenské smlouvy : 24.10. 2002
   společnost se zakládá na dobu neurčitou
   Počet členů statutárního orgánu: 1

   §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

   Trimcon
   KDO JSME
   CO DĚLÁME
   LIDÉ
   REFERENCE
   KONTAKTY
   Luboš Louženský

   Jsem tu abych Vám byl oporou ve stálém zlepšování firmy.
   Celý profesní život se točí okolo marketingu a internetu. Dlouho působil ve firmě H1.cz, největší online agentuře v Čechách, kde měl na starosti významné zákazníky a pomáhal jim s marketingovými aktivitami na internetu. Současně se věnuje poradenství začínajícím podnikatelům a často přednáší o marketingu.


   https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-$firma?p%3A%3Asubmit=x&.%2Frejstrik-%24firma=&nazev=trimcom.++s.r.o.&ico=&obec=&ulice=&forma=&oddil=&vlozka=&soud=&polozek=50&typHledani=STARTS_WITH&jenPlatne=PLATNE


   TENTO ŘÍDÍ NAŠE ŠKOLSTVÍ?!

   Vova

   Smazat
  8. ZDE MÁTE DŮKAZ O PODVODNÍKOVI LUBOŠI LOUŽINSKÉM, ALIAS "STB ZIFČÁK"

   Oprava s omluvou fi.TRIM COMPANY s.r.o., jedná se dle organizátora Luboše Loužinského o fi.:

   Datum vzniku a zápisu:
   20. prosince 1999
   Spisová značka:
   C 73754 vedená u Městského soudu v Praze
   zapsáno 20. prosince 1999
   vymazáno 8. listopadu 2006
   C 14697 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích
   zapsáno 8. listopadu 2006
   vymazáno 25. ledna 2012
   C 73754 vedená u Městského soudu v Praze
   zapsáno 25. ledna 2012
   Obchodní firma:
   TrimCon s.r.o.
   zapsáno 20. prosince 1999
   Sídlo:
   Praha 4, Na Nivách 1019/25, PSČ 14100
   zapsáno 20. prosince 1999
   vymazáno 27. července 2000
   Praha 2, Sokolská 1804/28, PSČ 12000
   zapsáno 27. července 2000
   vymazáno 9. listopadu 2004
   Praha 10, Bratří Čapků 1844/17, PSČ 10100
   zapsáno 9. listopadu 2004
   vymazáno 30. srpna 2006
   České Budějovice, Čechova 340/5, PSČ 37001
   zapsáno 30. srpna 2006
   vymazáno 14. ledna 2012
   Praha 4 - Lhotka, Durychova 101/66, PSČ 14200
   zapsáno 14. ledna 2012
   Identifikační číslo:
   26140012
   zapsáno 20. prosince 1999
   Právní forma:
   Společnost s ručením omezeným
   zapsáno 20. prosince 1999
   Předmět podnikání:
   Organizace a řízení dodávek a služeb v oblasti informačních
   systémů
   zapsáno 20. prosince 1999
   vymazáno 19. října 2010
   Poradenská činnost v oblasti informačních systémů
   zapsáno 20. prosince 1999
   vymazáno 19. října 2010
   Poskytování školení v oblasti obchodu a služeb
   zapsáno 20. prosince 1999
   vymazáno 19. října 2010
   Pronájem movitých věcí
   zapsáno 20. prosince 1999
   vymazáno 19. října 2010
   Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej (vyjma zboží
   uvedeného v příloze 1,2 a 3 zák.č. 455/91 Sb.)
   zapsáno 20. prosince 1999
   vymazáno 19. října 2010
   Vydavatelské a nakladatelské činnosti
   zapsáno 16. července 2002
   vymazáno 19. října 2010
   Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
   zapsáno 16. července 2002
   vymazáno 19. října 2010
   Reklamní činnost a marketing
   zapsáno 16. července 2002
   vymazáno 19. října 2010
   Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí
   včetně lektorské činnosti
   zapsáno 16. července 2002
   vymazáno 19. října 2010
   Zprostředkování služeb
   zapsáno 16. července 2002
   vymazáno 19. října 2010
   Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
   zapsáno 9. listopadu 2004
   vymazáno 19. října 2010
   Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
   zapsáno 19. října 2010

   Zdroj:
   https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=409335&typ=UPLNY
   §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

   Trimcon
   KDO JSME
   CO DĚLÁME
   LIDÉ
   REFERENCE
   KONTAKTY
   Luboš Louženský

   Jsem tu abych Vám byl oporou ve stálém zlepšování firmy.
   Celý profesní život se točí okolo marketingu a internetu. Dlouho působil ve firmě H1.cz, největší online agentuře v Čechách, kde měl na starosti významné zákazníky a pomáhal jim s marketingovými aktivitami na internetu. Současně se věnuje poradenství začínajícím podnikatelům a často přednáší o marketingu.   TENTO ŘÍDÍ NAŠE ŠKOLSTVÍ?!

   Smazat
  9. Cenzore, když mažete omluvu jste ubohý!

   VYMAŽTE MŮJ MYLNÝ PŘÍSPĚVEK 15. března 2018 22:40, ZA KTERÝ JSEM SE POSLÉZE OKAMŽITĚ OMLUVIL A PŘÍSPĚVEK NAPRAVIL. NECENZŮRUJTE OMLUVU! DĚKUJI ZA VAŠI ŠKODOLIBOST.

   Vova

   Smazat
 2. Od doby kdy parlamentem prošlo zdanění církevních restitucí (přezkoumání krádeží)
  a Milouš je podpořil
  dějí se neskutečné věci.*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. restituce bych do toho nepletl, ty stěží budou příčinou. Příčinou je bezpečně skutečnost, že staré struktury nemohou už beztrestně krást.

   Smazat
  2. Někdy pravda bývá nejméně pravděpodobnou...
   Nejstarší strukturou je církev*

   Smazat
  3. ...zatím beztrestně krade a lže*

   Smazat
  4. 13:40 Restituce byste do toho nepletl? A co jejich zdanění, se kterým Babiš souhlasí? Pár miliard je dost silný motiv.

   Smazat
  5. Vážený nevážený Unknone když už si do tvé sprosté huby bereš někoho kdo je mnohem inteligentnější než ty oslovuj ho náležtým titulem. Jinak jsi naprostý ubožák.
   Václav Vodrážka

   Smazat
  6. "Církevní restituce" nebyly restituce, ale krádež ze společného - dar církvím. Správné bz bylo zdaněné sektorovou daní ve výši 100%, aby se věci vrátily do původního stavu.
   Leo

   Smazat
 3. Může mi někdo říci proč nebyl pan Bakala už zatčen pro rozkrádání a podvody a nejenom na Ostravsku? Může mi někdo říci proč už nebyl dávno pan Kalousek zatčen obdobně jako pan Ráth za machinace, podvody a trestné činy v době náměstkování a ministrování? Myslím, že by se toho našlo celý náklaďák kdyby se chtělo a totéž na celý náš tzv demokratický blok. Vždyt všichni víme, že mají máslo nejen na hlavách a ať mi nikdo neříká, že za 25 let se nenajde na ty lidičky dost věcí co udělali a čím veřejnosti škodili. Jak to, že orgány trestního řízení přehlížejí rozněcování občanské nenávisti, navádění k trestním činům, schvalování příprav převratu a útoky na všelidovém hlasování zvoleného prezidenta? Jak to, že dovolí zneužívání škol k politickým a pochybným cílům. Jaký ještě silnější mandát by měl mít prezident a předseda vítězného hnutí než občanská volba. Jak to, že okamžitě nejsou odvoláni ředitelé škol, kteří místo výuky posílají neplnoleté žáky na politická schromáždění a motivují to omluvenou hodinou? Kde to jsme?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Peníze ovládají svět. Gauneři jich mají hodně.

   Smazat
  2. Protože naposledy tu byl právní stát za Protektorátu. V době 3. republiky už moc ne a po nástupu komárů zprvu vůbec ne a když se to konečně zlepšilo, tak se moci chopili zločinci.

   Smazat
  3. Protože Bakala je jen personalizovaná „pravdolásková fronta“ která je skrz naskrz prosáklá do všech „pilířů ústavní moci“. Vrána vráně oči nevyklove.

   Smazat
  4. 13:44 Nejprávnější stát tu nejspíš byl za Protektorátu, když bylo vyhlášeno stanné právo. Mikeši, ty jsi blb jak cyp, jak by řekli na Ostravsku.

   Smazat
  5. Mikeš 13:44

   Měl byste zkusit změnit váš způsob projevu - napřed myslet a pak teprve mluvit(psát).

   Smazat
  6. 17.29 Podle mě byste se měl všem CYPŮM omluvit. Tohle není ani cyp, to je jenom skopčák...

   Smazat
 4. Před pěti lety, když chtěl Ing. Miloš Zeman vystoupit a pohovořit s se studenty jedné brněnské vysoké školy, tak mu rektor této v.školy vzkázal, že na škole nedovolí jakékoliv politické dění a vystoupení mu nedovolil! Podotýkám, že tehdy současný prezident byl pouhým důchodcem z Vysočiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda, a měl by to nějaký veřejný činitel hodně hlasitě připomenout.

   Smazat
  2. Nicméně pornoherec J.Janda na Masarykově univerzitě přednášku měl.
   https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/skolstvi/univerzita-pozvala-prednaset-gay-pornoherce-studenti-protestuji_408485.html

   Smazat
 5. Na Slovenku zneužila pravicová opozice vraždy dvou mladých lidí k vyvolání Majdanu, tedy převratu. U nás v Čechách a na Moravě opozice společně s Českou televizí, zneužila naších dětí, aby demonstrovaly proti námi zvolenému, v demokratických volbách, prezidentovi Zemanovi. Od nevládních, neziskových a nezávislých organizací, České televize, je to obrovská nehoráznost a sprostota. Je vidět, že pravice, aby dosáhla na uchopení moci, se nezastaví před ničím, ani před zneužitím naších dětí. V demokratických volbách, strany, jako jsou TOP 09, ODS, STAN, Piráti, neuspěly a proto pro své účely se uchýlí k zneužití, naších dětí, které my rodiče chráníme, jako oko v hlavě. Něco tak sprostého, odporného a ohavného, jako je zneužití nevinných dětí, jsem ještě neviděla. Vzkazuji organizátorům "Styďte se"!!! Matka dvou středoškoláků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážený 11:50!
   Pravicová opozice na Slovensku vraždy dvou dětí nevyužila, ona ji jako žertvu (sakrální oběť) připravila a nechala profesionály vykonat. Jsou to vrahové našich dětí. Obávám se, že nejenom na Slovensku, ale v celé V4 se již neobejdou bez další (ještě krutější) žertvy. Ale těm židokorporátním klerofašistickým hajzlům to nevadí Vždyť obětují pouze gojimy, horší prasat a ti gojimové ještě pošlou děti na protistátní demonstrace. Hrůza třepe kurníkem, řekla by kuna. Dobře Vám tak miliony gojimů, když se necháte zotročit tisícovkou sorošových satanistických zmetků. No odstopnul jsem čas a měřím jak rychle mne urňáci vypátrají a zlikvidují (v žoldu nosatých slouhů vladce světa GP).
   Ďuro Trulo

   Smazat
  2. 12:25 Ďuro Trulo

   To máš, ty hovado, informace z policejního vyšetřování?!

   Nebo ti to do ouška pošeptal pachatel?!

   Jsi sračka k pohledání - a atisemitskej
   hajzl navrch !!

   Smazat
  3. 11:50

   Milá paní matko a taťko, bohužel pro nás:"Styďte se!", jak jste předpokládám s manželem, vychovali své "nevinné"(přiblblé) děti, je to Vaše vizitka až do Vašeho skonu, "nevychovala jste je k respektu a úctě k Vám ani k úctě jiných názorů".
   Neházejte zodpovědnost na okolní dnešní jevy a na školu, že Vám je špatně vychovává???

   Máme se ženou syna (dvě maturity, dvě vysoké školy), dnes již druhý rok pracuje na plný úvazek v technické profesi v ENERGETICE o všem se spolu bavíme, již mne dávno duševním obzorem předčil. Volili jsme M. Zemana, víme jak potřebujeme VŠICHNI BEZ ROZDÍLU Rusko.

   ROPA = pohoné hmoty (vozidla, autobusy, sanitky, hasičské vozy atd.).

   PLYN = tepelná surovina (sporáky, kotle, teplárny, vozidla atd.).

   Máme ty to životně důležité suroviny z USA či EU? Bez kterých už neumíme žít, vodu prodali naši zloději z radnic západu a ví vaše děti, kolik za ní nyní musíme PLATIT.

   VYSVĚTLUJTE, POUKAZUJTE, ALE NESVÁDĚJTE "TO" NA DRUHÉ.

   Vova

   Smazat
 6. Vzpomínám si na soudruha Štěpána, kterak rozlícenému davu - dělníci jakési fabriky, ze střechy hlásal, že děti nebudou rozhodovat o vládě... A máte to zde... Během 3-4 generací nezbudou z uspořádání Evropy ani mapy v archivech.
  Vždyť i to křesťanství sem bylo vraženo násilím, tak proč by islám nepoužil jiné, ale účinnější metody? Za pár set let budou lidé mlátit hlavama o zem, na Jéžíška si ani nevzpomenou...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:54!
   S tím časovým horizontem stovek let zásadně nesouhlasím (spíše let než desítek let). Za sto let nebude v jevropě po islámu ani vzdechu a gojimové i islamisté se budou dívat na svět přes žiletkový plot (možná přes energetickou stěnu - inu pokrok nezastavíš) a nebudou chápat, že jsou otroci (inu indoktrinaci a manipulaci také nezastavíš), ale u toho my už nebudem.
   Ďuro

   Smazat
  2. Ďuro Trulo 15. března 2018 12:32

   Tebe asi opravdu platí "evropské hodnoty", ty kreténe!

   Smazat
  3. Bylo to v ČKD, dneska tam stojí Sazka aréna.

   Smazat
  4. Jojo, a odpověď pro něj zněla: "My nejsme malé děti. Posledních pár let si na tu chvíli při obdobných situacích vzpomenu, jak spoustu z nás, včetně mne, tím vytočil, ale teď už ho chápu.

   Smazat
  5. Bylo to v tehdejším ČKD Sokolovo. A pár minut před Štěpánem tam vystoupil jistý herec (jinak člen předsednictva městského výboru KSČ!) a dav náležitě proti nic netušícímu nabobovi Štěpánovi vhodně naladil. Dnes se z té události mluví jen o Štěpánovi a na toho herce (Viktor Vrabec) a jeho divadelní výstup se taktně zapomnělo. Fakticky to byla připravená provokace a Štěpán jako namyšlený trouba na to naletěl.

   Smazat
  6. Neštěstím bylo, že z normalizace (masakru uvnitř KSČ) vyšli jen namyšlení troubové. To nemohlo dopadnou dobře.

   Smazat
 7. Tak kdopak nám to včera demonstroval za ČT, a kdo z kulturní akce Lev udělal politickou agitku? Ti, co jsou přicucnutí na koncesionářské poplatky, granty, dotace. Kdopak bude dnes místo vyučování stávkovat? Ti, kteří jsou přisátí na rodičovský rozpočet, a jsou zmanipulovaní zmanipulovanými kantory, právě těmi výše jmenovanými. Lidé, kteří si na živobytí vydělávají skutečnou hodnotnou práci, to nejsou. To mluví za vše.

  OdpovědětSmazat
 8. Jiří Jírovec15. března 2018 12:03

  Mám dva vnuky, 18 a 23 let. Vědí, že jsem dlouho žil v Kanadě, ale ani jeden z nich se mě nikdy na mou zkušenost nezeptal.

  Svět je nezajímá a v podstatě je nezajímá ani Česko. Žijí v bublině finančně dobře zajištěné rodiny. Vědí, že píšu pro různé servery, ale nikdy se nezajímali o moje názory.

  To samé platí pro skupinu bývalých spolupracovníků z fakulty. Zase bublina a zase nezájem. Třeba bych mohl říct něco, co nechtějí slyšet.

  Mladší vnuk nedávno organizoval jakousi akci ve škole. Chtěli ji vylepšit nějakou celebritou. Přišel Drahoš s Ferim. Vyslechnou pár žvástů o demokracii a půjdou druhý den s nějakým transparentem před školu a nebo na náměstí.

  Ostatně hloupí staří demonstranti rostou z těch mladých.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážený JJ, pište víc

   Smazat
  2. Jírovec to má, navzdory svému věku, v hlavě srovnané. Tedy většinou.

   Akorát by zase neměl hlásat o tom, jak je to
   špatné, když se chtějí občané legálně ozbrojit.
   On by totiž nejraději odzbrojil každého, kdo má důvod být ozbrojen.
   V Německu se to vládnoucí klice daří natolik,
   že tzv. malý zbrojní průkaz musí mít německé ovce již na pepřový spray a poplašňák a nikomu to nepřijde absurdní.

   Smazat
  3. Tak tak pane Jírovče, s mládeží je to obecně dosti smutné. Západně nastavená dekadentní kultůra je bohužel dost válcuje. Přizneme si, že i nás staré v listopadu také dostali, jinak bychom si nedali socík vzít. Dnes máme ovšem informací o dost více a nikdo jim už skákat na propagandu nemusí. My doma u našich kluků to máme půl na půl. Jeden sleduje a ví jako my a druhý žije v bublině. Havlizmus to tu pěkně rozšťoural.

   Smazat
  4. Pan Jírovec to pěkně napsal, že lidé nechtějí slyšet. Stejné zkušenosti ve svém okolí mám také; neřeš, nepřemýšlej; nevaž se, odvaž se. Dnes mládež volá slušnost, za pár let po nich mocní světa budou vyžadovat po-slušnost. Na tomto sloganu si marketéři dají obzvlášť záležet.
   Žijí v heslech, ne ve větách. Z Fejsbuku na Twitr a ještě lepší jsou fotky na Instu....Kolik asi přečetli knih?

   Smazat
  5. Zkušenosti jsou, pane Jírovec, nesdělitelné. A zvláště pak ve vlastní rodině. Děti se většinou diví, jak se"takový génius mohl narodit takovým zaostalým rodičům"! Tady jde o to, jak rychle z toho vyrostou a co mezitím stačí napáchat. A neptají se Vás ( i nás ) proto, že by někdy a někdo z nich musil uznat naše argumenty a jejich pohled na "pravdu" by mohl být narušen. No - jak si ustelou, tak si lehnou.

   Smazat
  6. Pane Jírovče, vy nejste se svými vnuky v kontaktu? Jestliže ne, co vaše děti, které by mohly vaše názory a zkušenosti svým dětem předat? Já vím o nástupu nacismu z pohledu svého dědy vše, jak to on pamatoval, o socialismu z pohledu dospělých od mých rodičů, a žádná škola mě bezezbytku přeformátovat nemohla. Je pravda, že jsme jako školáci chodili na všelijaké akce, protože to byla povinnost, ale všichni jsme věděli, že to jen šaškárna.

   Možná jste "prohlédl" na stará kolena a dnes už je pozdě. Pokud si vaši vnuci myslí opak toho co vy, a domnívají se, že lze výtržností na náměstích odignorovat ústavu demokratického státu, právoplatné volby, pokud volají proti názorové pluralitě a volbě většiny, potom musí být chyba někde hlouběji. Jestliže selhala vaše rodina, intelektuální, co chcete po dětech obyčejných dělníků? Zvlášť když můžete beztrestně ničit a bořit.

   Smazat
 9. Nejedná se ze strany ředitelů škol o hrubé porušení pracovních povinností?

  OdpovědětSmazat
 10. Nám starším komunisti dávali byty a v 60 se šlo do důchodu. Demokrati rozdávají milionové hypotéky. Ono je to svým způsobem správné, blbci se nebudou rozmnožovat.

  OdpovědětSmazat
 11. Jo většina bude jen ráda že se ulije z vyučování.

  OdpovědětSmazat
 12. Dobře, ať demonstrují, jejich věc, mají na to právo! A co já s tím??? Oni mě z letitými zkušenostmi chtějí k něčemu přesvědčovat? Já vám své názory nevnucuju, študentíci, tak je nevnucujte vy mě. Projděte se na čerstvém vzduchu a hajdy zpět dolavic. M.R.

  OdpovědětSmazat
 13. Pokud učitelka dá žákům na vybranou: buď účast na demonstraci, nebo písemka, tak je to manipulace jak prase....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to hnus, a takoví kantoři do škol nepatří. Kam by asi ti žáci šli, kdyby jim dala na vybranou mezi Matějskou poutí a demonstrací.

   Smazat
  2. Tomu se říká demokracie.

   Smazat
  3. 12:44 To máte tak. Kdyby ředitel školy nebo ta paní učitelka žákům demonstraci zakázala, tak se tam objeví ČT a budou je ukazovat jako "nedemokratické konzervy". Manipulace to rozhodně je, ale z médií a od těch, komu slouží. Prostě strach z mediálního lynče a stádo. "Kdo neskáče, není demokrat".
   Byl bych rád, kdyby si některé ze studentů pozval Soukup do Arény a postavil proti nim někoho, kdo by jim ty jejich nesmyslné fráze věcně rozebral. Vždyť to jsou takové pitomosti, až se člověk musí smát.

   Smazat
  4. A ta demokracie nepotřebuje vzdělané lidi, beztak mnoho z nich propadá u maturit z matematiky. Tak, až zruší nejen matematiku, a nahradí jí multikulturalismem, genderismem a výchovou k demonstracím, tak to bude tedy potom ta pravá demokracie.

   Smazat
  5. 13:38, já bych šel na demonstraci. A pokud by mi někdo řekl, že se bude vyhánět starej kozel z Hradu, vzal bych si na to metrovej pendrek a vodní pistolí s roztokem kyseliny solné.

   Smazat
 14. Do prčic ,co delaji na ministerstvu školstvi!!!To bylo po tzv.revoluci křiku že do škol politika nepatři .Sommerovou a spol. zažalovat .Nedopi.ana přechodovka by potřebovala pár facek.Bude zneuživat décka.

  OdpovědětSmazat
 15. Bakala na hrad Mírov.

  OdpovědětSmazat
 16. Pořádají stávku, ale neví, co je to pracovat. Totiž stávku a protesty organizuje vedení škol a toto je placeno z veřejného rozpočtu. Celá škola je placena z veřejných peněz. Proto by bylo záhodno takovéto iniciativy neplatit.Chce pan ředitel stávkovat, ať
  je mu naúčtován za tento den patřičný náklad na mzdy
  a provoz školy. Dělníci pokud stávkují, taky nemají nárok na mzdu. Vypadá to tak, že naše školství má mnoho fin. prostředků a tak je potřeba je redukovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z veřejných peněz jsou financovány i neziskovky.
   Pokud je přestanou podporovat fondy a z našich peněz ministerstva, pak bude klid a dost lidí na práci. Sice si tyto darmožrouty nedovedu představit při fyzické práci, ale i nemělo se časem něco naučí.

   Smazat
  2. Nemehlo sry

   Smazat
 17. Je třeba hnát k zodpovědnost učitele a ředitele těch škol. Co na to ministerstvo školství když ženou do ulic mládež které není osmnáct let.

  OdpovědětSmazat
 18. Je to zvláštní. Na dnešních demonstracích je jasně vidět, jak snadno se nechá mládež zblbnout v cizím zájmu. Když si vzpomenu na rok 89, nebylo to náhodou stejné? A nezneužíval jí stejný typ lidí, který jí dnes žene do ulic pod stejně ušlechtilými hesly o "svobodě slova, demokracii, odporu proti totalitě"? Tenkrát na to hodně lidí skočilo a přidalo se. Dnes si stejní lidé jen klepou kloubkem na čelo a nevěřícně kroutí hlavou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:25 Jsem jenom zvědav, kdy se objeví "zaručená pravda", že také dnešní nepokoje řídí ve skutečnosti komunisté a STB.

   Smazat
 19. Svoboda slova vypadá přesně takhle: http://paragraphos.pecina.cz/2018/03/vystrcenim-to-zacina-aneb-veteran.html

  OdpovědětSmazat
 20. Opravdu by mne zajímalo, kolik lidí z těch, co v Listopadu stáli na náměstích, by tam přišlo nyní, kdyby se vrátil čas a pamatovali si 28 nových let.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byla by tam Pražská kavárna a pak ti kteří si přišli pro 100 Kč a za plakát proti Zemanovi prémii 50 Kč.

   Smazat
 21. Pár lidí si už na nepovolenou politickou propagandu ve školách na ministerstvu školství stěžovalo. Tam to ale berou asi tak, že je vše v pořádku a že se prý jedná o možnost svobodného vyjádření, tedy veškeré stížnosti smetli ze stolu. No tak nevím, co asi mohli svobodně vyjadřovat, pokud - obzvlášť nezletilci mezi 12-17 lety - vůbec netušili, za co se vlastně demonstruje? Není toto jednání impulsem k tomu, aby v demonstracích školy pokračovaly, když vidí, že to svým bagatelizováním ministerstvo školství vlastně podporuje?

  OdpovědětSmazat
 22. Znate zajiste vsichni preklad slova "Taliban". Pro ty co to nahodou nevedi, tak je to "Studenti". Mame se na co tesit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti studenti studovali to nejcennější a nejvýznamnější - Posvátný Korán. Na fakultě teologické zase studují Bibli, životy Ježíše a životy svatých, Ortodoxní Židé, charedim, zase studují TORAH a Talmudy. Pražská kavárna a zejména umělci... zase studují oblíbené značky alkoholu Václava Havla... a noty z americké ambasády a z Izraelského velvyslanectví.. a odezírají ze rtů Evropské komisi..

   Smazat
 23. Vážení,

  povšimněme si, že tahle zjevná lumpárna docela zastíní 15. březen 39...mimo jiné.
  Z ČT se nepokrytě stává politická síla, která organizuje demonstrace proti zvolenému presidentu republiky, předsedovi vlády z nejúspěšnější strany ve volbách, zvolenému poslanci...Je to málo na to, aby se řešila trestní odpovědnost? To nevím, ale je to podle mého absolutně nepřijatelné počínání tzv. veřejnoprávní instituce, má-li být skutečně veřejnoprávní institucí. Za sebe říkám, že ti lotři cítí, že jim teče do bot a chtějí s tím něco dělat. Vedle toho je podle mého ještě zásadnější zájem mezinárodně velmi vlivných sil v pozadí srovnat politiku v Česku "do latě", protože jde o morálně politickou jednotu v prostoru, který je důležitý pro válečníky zaměřené na východ. To vůbec není sranda. Nelze vyloučit koordinovaný postup na Slovensku a v Česku se stejným cílem. Na Slovensku už se zadařilo hodně...
  Uvidíme brzy, kam chtějí ONI zajít. Drzosti mají na rozdávání, dospělo to až tam, že patologičtí vrahouni jsou v "dokumentu" ČT prezentování jako zasloužilí bojovníci proti komunismu ve Vietnamu. To už je opravdu silné kafé. A nikdo neorganizuje demonstraci...
  atd.

  Jindřich K.

  OdpovědětSmazat
 24. Vzdělávaci programy Člověka v tísni
  Jeden svět - výuka k aktual. tématům současného světa a novodobé historie, mediální výchova
  - projekt Podpora tolerantní společnosti, Příběhy bezpráví (nacistická a komunistická ideologie)
  Program migrace
  Varianty - oblast inkluzivního a interkultur. vzdělávání, globál. rozvojového vzdělávání a aktivního občana
  Rozvojovka - situace v rozvojových zemí
  V únoru 2018 Čvt uskutečnil výzkum mediální výchovy na školách. Na otázku, kterým tématům se vyučující nejvíce věnovali, odpovídali - volby, migrace, zpravodajství, občanská společnost, reklama, média, politika, historie, vláda ČR, sestavení vlády, Andrej Babiš ( Čapí hnízdo a jiné kauzy), Fake news.
  Je to politické školení nebo ne? Zatím se všichni ministři školství domnívali zřejmě že ne, když Čvt může dlouhodobě působit na školách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzdělávací program t. tanku Evropské hodnoty - Žiju v demokracii. Cílem je vést mladé lidi k sebevědomému aktivnímu občanství ( přesná citace - tedy ovlivňování života a dění ve veřejném prostoru). Program je zaměřen na 2. a 3. roč. středních škol.
   Témata - Demokracie a politický systém
   Informace a média
   Sebevědomé občanství
   Mezinárodní politika
   Během programu probíhá diskuze s osobnostmi čes. polit. Života, novináři a odborníky, europoslanci, např. M. Wolner, Čt, S. Lauder, Respekt, J. Pazderka, Aktuálně.cz, F. Horký, DVTV = Bakaloviny; dále aktivista M. Uhlíř, Open Doors, I. Heinz, J.Heřmánek, A. Kabelka, Aktivní zálohy a další
   A co je zde nejlepší - program byl připraven ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a s Evropským Parlamentem.
   Hlavní ale je, že jsou naše školy naprosto apolitické.

   Smazat
 25. Než se naučíte nahlas pojmenovat zlo
  zlo vás umlčí.

  Je historicky prokazatelné
  že katolická církev
  za druhé světové války
  kolaborovala s fašisty.

  Jakmile prošlo parlamentem
  zdanění církevních restitucí ( kontrola současné zlodějny)
  začali se dít organizované protistátní akce.

  To že je církev angažovaná ve školství
  nese tyto plody

  Na Slovensku
  katolická církev rozvrátila vládu.

  Není náhoda
  že tohle dramatické dění
  se koná ku výročí počátku nesvobody

  Před 79 lety nacisté obsadili zbytek Československa, den poté vznikl Protektorát Čechy a Morava*

  OdpovědětSmazat
 26. Dnes je 15. 3. 2018, před 79 lety k nám vtrhla německá vojska a stali jsme se protektorátem Čechy a Morava...... datum pro naši zem tragické..... namísto připomenutí této tragické události se naši pedagogové na středních a vysokých školách propůjčili k organizované politické štvanici, která nemá s demokracií nic společného. Jsou tak hloupí nebo zaplacení těmi, kteří záměrně vyvolávají nestabilitu k prosazení svých cílů? Omlouvám se všem slušným pedagogům, ale ti co se propůjčili k této špinavosti jsou obyčejní grázlové, grázlové kteří zneužívají nedospělé děti a studenty, k nátlakovým akcím. Myslím, že zejména vysoké školy mají příliš mnoho pravomocí a hlavně příliš mnoho financí, na oplátku nám vychovávají nekvalitní studenty, s dokonale vymytými mozky. H.Makow ve své knize "Nemilosrdná lež" říká, že na vysokých školách,divadlech, by měl být nápis "POZOR JED" a nelze mu než dát za pravdu. Dnes jsme viděli JED, který se vyvalil do ulic, jed, který se na nás valí ze škol.... Knihu doporučuji přečíst a pochopíte, co se dnes děje, kam jsme pomalu ,ale jistě nasunování, jak jsou k tomu školy používány .Mladí hlupáčci dnes vůbec netuší, k čemu jsou zneužívání, ale pedagogové by už hlupáky být neměli, i když řada je jich za to dobře odměňována. Je datum 15. 3. vybrán náhodně ??? Nic není náhoda, je to promyšlená akce, směřující k destabilizaci ČR a nakonec i Slovenska, souvisí to s postojem obou zemí s Dablinem IV a Istambulskou smlouvou. Tlak na všechny země V4 bude nabírat na obrátkách..... uvidíme, co ještě "elity" vymyslí, rozhodně se neštítí ničeho....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takzvaná okupace nikoho nezajímá. Wehrmacht vstoupil na svoje území a byl vítán špalíry nadšených obyvatel. Vy tohle nevíte? Nikde se v dobových masmédiích nedozvíte, že se jednalo o okupaci. Pouze vstup vojsk na území Československa s tím, že Němci jsou v souladu s mezinárodním právem hájit lidská práva svojí menšiny. Nikdo o tom nepochyboval, protože České země od doby svého vzniku patřili lidu Říše římské národa německého, přičemž Češi byli vždy braní jako problémoví imigranti.

   Smazat
  2. Není se čemu divit,když dějiny UČÍ IDIOTI IDIOTY!!!,

   Smazat
 27. Na katolických kostelech pak pane
  POZOR JEDU-VAŘIČI

  OdpovědětSmazat
 28. Jestlipak si "cinkálisti s klíčema" z roku 1989 uvědomují,že dnešek a všechen ten marast tady je jejich vina?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za každou společnost by měl vést největší zodpovědnost její vedoucí, dle mého názoru.

   Smazat
 29. Můj názor je že společnost byla po r. 1989 naprosto obelhána a zdevastované školství a nástup kapitalismu po česku naprosto upoutal rodiče do boje o přežití a tím se nemohli věnovat svým dětem. Proto škola mohla naprosto v klidu různými reformami pokřivit výchovu dětí a odkonit je od vlastenctví k hodnotám které vyhovují těm kteří chtějí zlikvidovat náš stát.Nemá cenu dětem nadávat. Je třeba je nenásilně vychovávat přídladem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...našeho školství je pod vlivem amerických zájmů, neziskovky a další organizace jsou Českem prolezlé skrz naskrz a to nejen ve školství, svůj vliv mají pojištěn financemi, které od roku 1989 lijí do osob s významným postem, i v různých vládních stranách. Různá školení v Americe jsou jen zástěrkou, je to začátek závazku, je to chobotnice....výsledky vidíme nejen na Slovensku, ale i u nás. Nepodařilo se zvolit vládu podle jejich plánů , i volba prezidenta se proti jejich očekávání zvrtla. Protikandidát Zemana byl protěžován denně na všech mainstriemových médiích, jeho konto bylo přes různé krycí účty masivně zasponzorované....všechno marné.... zatracení paličatí čeští kacíři do toho amerického ďábelského plánu hodili vidle.... a tak byla zvolena další část plánu - majdanizace, za použití nejslabšího názorového článku občanů, to je studentů...neziskovky vydatně organizují, koupení umělci se dále šikují k obraně svých mecenášů.....

   Smazat
  2. 12:46
   No dnes jsem četl že Čez nebude podporovat Kv film. festival. Matoni nebude podporavat Slavíky - na co ti "umnělci budoou dělat. Asi odkoupí maringotky a vyrazí na turné. Nebo budou předvádět představení na Kar. Mostě. Vybírat do klobouku. No a Janda by se mohl uživit dřívější profesí. U nás těžko, ale jinak je jeho celý svět.

   Smazat
 30. Oprava s omluvou fi.TRIM COMPANY s.r.o., jedná se dle organizátora Luboše Loužinského o fi.:

  Datum vzniku a zápisu:
  20. prosince 1999
  Spisová značka:
  C 73754 vedená u Městského soudu v Praze
  zapsáno 20. prosince 1999
  vymazáno 8. listopadu 2006
  C 14697 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích
  zapsáno 8. listopadu 2006
  vymazáno 25. ledna 2012
  C 73754 vedená u Městského soudu v Praze
  zapsáno 25. ledna 2012
  Obchodní firma:
  TrimCon s.r.o.
  zapsáno 20. prosince 1999
  Sídlo:
  Praha 4, Na Nivách 1019/25, PSČ 14100
  zapsáno 20. prosince 1999
  vymazáno 27. července 2000
  Praha 2, Sokolská 1804/28, PSČ 12000
  zapsáno 27. července 2000
  vymazáno 9. listopadu 2004
  Praha 10, Bratří Čapků 1844/17, PSČ 10100
  zapsáno 9. listopadu 2004
  vymazáno 30. srpna 2006
  České Budějovice, Čechova 340/5, PSČ 37001
  zapsáno 30. srpna 2006
  vymazáno 14. ledna 2012
  Praha 4 - Lhotka, Durychova 101/66, PSČ 14200
  zapsáno 14. ledna 2012
  Identifikační číslo:
  26140012
  zapsáno 20. prosince 1999
  Právní forma:
  Společnost s ručením omezeným
  zapsáno 20. prosince 1999
  Předmět podnikání:
  Organizace a řízení dodávek a služeb v oblasti informačních
  systémů
  zapsáno 20. prosince 1999
  vymazáno 19. října 2010
  Poradenská činnost v oblasti informačních systémů
  zapsáno 20. prosince 1999
  vymazáno 19. října 2010
  Poskytování školení v oblasti obchodu a služeb
  zapsáno 20. prosince 1999
  vymazáno 19. října 2010
  Pronájem movitých věcí
  zapsáno 20. prosince 1999
  vymazáno 19. října 2010
  Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej (vyjma zboží
  uvedeného v příloze 1,2 a 3 zák.č. 455/91 Sb.)
  zapsáno 20. prosince 1999
  vymazáno 19. října 2010
  Vydavatelské a nakladatelské činnosti
  zapsáno 16. července 2002
  vymazáno 19. října 2010
  Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
  zapsáno 16. července 2002
  vymazáno 19. října 2010
  Reklamní činnost a marketing
  zapsáno 16. července 2002
  vymazáno 19. října 2010
  Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí
  včetně lektorské činnosti
  zapsáno 16. července 2002
  vymazáno 19. října 2010
  Zprostředkování služeb
  zapsáno 16. července 2002
  vymazáno 19. října 2010
  Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
  zapsáno 9. listopadu 2004
  vymazáno 19. října 2010
  Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  zapsáno 19. října 2010

  Zdroj:
  https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=409335&typ=UPLNY

  Vova

  OdpovědětSmazat
 31. zas tak úžasná škola to madam nebude, (i když jistě by to mohlo být mnohem horší, to chápu)
  Učitelka pochybila a měla by být, ale hlavně vedení škol potrestáno.
  Měla trvat na přítomnosti a absence neomluvených hodin udělit.
  (i když dnes si děti omlouvají den dva skrze rodiče...takže by to asi nakonec šlo do ztracena)
  Začíná to od malé ale osobní statečnosti nás každého, jedině pak může být v národu nějaká síla.
  Nečekejme že to zase za nás kdosi zařídí. SSSR už není, takže aby zde byla další "spontánní" sametový převrat plánovaný jak z Moskvy tak z Washingtonu (či odjinud) My si musíme rozhodnout co vlastně cheme a to pak bude.
  A vy jste si neohlídala své děti madam aby v té škole byly, také jste selhala, tak co to píšete.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.