Reklama

čtvrtek 8. března 2018

Pokud někdy existoval muž, který by mohl být vzorem žido-plutokratického bolševického sionistického světového spiklence, jsem to já - řekl Soros pro Sydney Morning Herald 15. listopadu 1997.

Břetislav Olšer
8.3. 2018   Rukojmí
Kdysi jsem si kupoval satirický časopis Dikobraz, abych se pobavil, zasmál a dostal dobrou náladu. Dnes si po třiceti letech v kavárně zadarmo přečtu MF Dnes, co už není ani bulvár, to bych urazil Blesk, ale jen skutečný Augiášův chlév dezinformací dle pornoherce Jakuba Jandy, šéfa Evropských hodnot...

Sice se též pobavím, ale nedostanu dobrou náladu, naopak víc a víc zabředávám do marasmu havloidního spolku primitivů... Nač tedy tyto noviny vůbec čtu? Nejsem prostě lhostejný k tomu, jaké ...... se u nás v současnosti dějí...

Včera jsem se v tomto plátku dočetl, že „strašení Sorosem je jen ubohá politická taktika“, jelikož základem Sorosovy ideologie je vize otevřené demokratické společnosti. (Viz odkaz na konci...) Proto své miliardy věnuje na podporu neziskových organizací, které tuto jeho vizi podporují…


Za vším zkrátka hledej multimilionáře jménem George Soros. Kdopak je ten ptáček Sorosáček? Údajný filantrop patří do kategorie židovských boháčů, přesto tento spekulant nesmí do Izraele ani páchnout; maďarský pseudo filantrop a miliardář George Soros totiž hovořil 5. listopadu 2003 před pozvanými Židy v New Yorku.

Na dotaz o evropském antisemitismu řekl, že jeho příčinou je Izrael, USA a politika Ariela Šarona. Zuřivě na jeho slova reagoval šéf Anti-Defamation League Abraham Foxman.

Označil Sorosův projev za absolutně sprostý a oplzlý. Soros, který je se svým jměním 7 miliard dolarů na 28. stupínku žebříčku nejbohatších lidí Ameriky, nedal Židům skoro nic, avšak na rozvoj zemí bývalého socialistického bloku věnoval v uplynulých letech částku pěti miliard dolarů včetně podpory oranžových či sametových, růžových a dalších barevných revolucí…

Od toho momentu je Soros pro židovský stát Izrael osobou nevítanou -. „personou non grata“.

Ariel Šaron... Snímek Břetislav Olšer

Při svých cestách po Izraeli, jsem byl též právě v inkriminovaném roce 2003 akreditován na mimořádné volby, v rámci kterých jsem se setkal i s tehdejším premiérem Arielem Šaronem.

Získal jsem též spoustu interesantních zvěstí o Sorosovi, které bych mohl doporučit i redaktoru Srnkovi z MF Dnes, autoru výše zmíněného paskvilu, aby za vším hledal peníze George Sorose, jenž jako investor odjakživa v rámci své „vize“ vyhledával globální politické slabiny a nerovnováhy a dokázal jich využít.

Sorosův „majstrštyk“ přišel v září 1992, kdy vydělal při spekulaci na pokles libry za jediný měsíc celou miliardu dolarů. Miliony Britů jej nenáviděly a zbytek světa obdivoval.

Když o pár let později (a několika útocích na další ekonomiky) začal Soros kritizovat některé aspekty myšlenky volného trhu, profesor ekonomie Steven Hanke o něm napsal: „Jasný rozum a peníze nejdou vždy ruku v ruce.“

Sorosův oblíbený výrok zní: „Nejde o to, jestli máte pravdu nebo ne, ale o to, kolik vyděláte, když máte pravdu, a kolik proděláte, když se zmýlíte“. Podle The Executive Intelligence Review je Soros veřejnou tváří Rotschildových bankéřů. Sám o sobě prohlásil: „Pokud někdy existoval muž, který by mohl být vzorem žido-plutokratického bolševického sionistického světového spiklence, jsem to já.“ Sydney Morning Herald, rozhovor z 15. listopadu 1997.

Narodil se 12. srpna 1930 v budapešťské židovské rodině jako György Schwartz. V šestnácti letech opustil rodnou zemi a odešel do Británie. Zpočátku se živil manuálními pracemi, posléze vystudoval filozofii na prestižní Londýnské ekonomické škole. V polovině 50. let už coby George Soros přesídlil do USA a začal se živit jako analytik. Na Wall Street se stal během deseti let uznávaným makléřem, v roce 1969 převzal vedení fondu Quantum.Koncem 70. let začal poskytovat stipendia černošským studentům na univerzitě v Kapském městě, aby zničil apartheid a mohl vyhrát volby v roce 1994 Nelson Mandela, přičemž dnes je JAR s černošskou vládou v silné politické krizi. Posléze se Soros zaměřil na likvidaci komunistických zemí ve střední Evropě, v nichž díky nadaci podporoval opoziční uskupení, mezi nimi i Chartu 77.

Od roku 2013 je již v 89 letech potřetí ženatý; jeho manželkou je o 40 let mladší konzultantka v oblasti vzdělávání a zdravotní péče Tamiko Boltonová. Z předchozích manželství má Soros pět dětí – čtyři syny a dceru. Jeho starší bratr Paul, který zemřel v roce 2013, byl rejdařským magnátem.

Svůj majetek získal George Soros burzovními spekulacemi, kterými do úzkých dostal i zdánlivě neotřesitelnou britskou libru. Génius, podivín, samaritán i provokatér – to vše o sobě v určitých fázích života slýchávaly. Sorosova nadace Open Society Foundations pak například koncem studené války pomáhala disidentským skupinám ve střední a východní Evropě.

Za využití neveřejných informací se dočkal i obvinění a pokuty. V poslední době byl Soros například slyšet v souvislosti s kritikou Německa kvůli jeho politice na záchranu eura. Podle něj úsporná opatření vnucená německou kancléřkou Angelou Merkelovou Evropě jen zhoršila krizi... Orgie, zneuctění víry, vězení, pak Madona a vyhazov z Pussy Riot…

A byla to opět zlatá Sorosova ruka, která vězela právě i za Nadací Open Society Fund Praha, která před krátkým časem rozdala odměny v česko-americké soutěži Novinářská cena 2014. Tahle nadace je totiž dceřina společnost obrovské nadační matky Open Society Foundations.

Podívejme se nyní, jak byly novinářům ČT uděleny ceny za zkreslená a skandálně lživá zpravodajství mj. z Ukrajiny. Když se o novinářskou cenu uchází Zuzana Tvarůžková, propagátorka Pussy Riot a grupensexu.

A co radí George Soros globálním elitám? Evropská unie musí přijmout odpovědnost za vytvoření společné azylové politiky, která je nutná s ohledem na transformaci dosud rovnoměrné vlny přistěhovalců v nezvladatelný problém a skutečnou politickou krizi.

Každý stát, včetně Česka, je podle Sorose sobecky koncentrován na své vlastní zájmy a často jedná proti zájmu jiných států. To vyvolává paniku mezi žadateli o azyl, veřejností a autoritami odpovědnými za udržování zákonnosti a veřejného pořádku. Největšími oběťmi jsou pak azylanti.

Podobně jako evropský plán přijímání uprchlíků musí existovat i globální odezva pod autoritou OSN a jejich členských států. To rozloží nynější důsledky syrské krize do velkého počtu zemí a umožní vytvoření „globálních standardů“ pro zacházení s uprchlíky a imigranty. A zde ještě nedávno George Soros navrhoval splnění 6 bodů, jak postupovat…
EU musí v dohledné budoucnosti přijmout minimálně 1 milion žadatelů o azyl ročně
EU musí vést globální úsilí jako prostředník pro Libanon, Jordánsko a Turecko
EU musí nastartovat vybudování Evropské azylové a imigrační agentury a bezpečnostních složek EU na ochranu vnějších hranic
Pro azylanty startující do Evropy z Řecka nebo Itálie musí být vytvořeny bezpečné kanály migrace
Operační a finanční management
Mobilizace privátního sektor a nevládních organizací

Tolik šest bodů, jejichž smyslem je další Sorosova spekulace, jak bezpracně zbohatnout ještě víc. Zkrátka EU musí podpořit integraci 4 milionů uprchlíků, kteří jsou již v těchto zemích. Roční náklady činí nejméně 5 000 euro na 1 uprchlíka, na jehož vzdělávání a uspokojování základních potřeb je to celkem 20 miliard eur. Aktuálně schválená podpora Turecku – původně 1 miliarda eur – byla navýšena na 3 miliardy eur.

Kromě toho musí Evropská unie začít budovat speciální ekonomické zóny se zvláštním statusem ochrany v regionech Severní Afriky včetně Tuniska a Maroka, aby tyto země zatraktivnila pro mezinárodní investory a vytvořila se zde pracovní místa jak pro místní obyvatele, tak pro uprchlíky. Navíc bude EU potřebovat 8 až 10 miliard euro na ochranu svých hranic. Všechny tyto prostředky na podporu azylantů lze získat vydáváním „uprchlických dluhopisů"…

Je to tak prosté, doktore Watsone; když se nějaké zemi ekonomicky i společensky vede, tak lakmusový papírek zvaný Soros zavětří a koná, aby se lidem nezačalo až podezřele dobře dařit a jeho miliony na rozvrat by šly v niveč, jelikož by začaly být samostatné i bez něho, aneb... Znič a obnov aneb Válka je dobrý byznys….

Znám tento scénář z Ukrajiny, také „díky“ jeho dolarům a přes ně k politickému vlivu se protesty koncem roku 2014 vyostřily natolik, že o rok později po střelbě do lidí na Majdanu vedly ke státnímu puči a k Janukovyčovu útěku do Ruska, aby si tak zachránil holý život. Byl z toho zkrátka promyšlený nástup dnešní pučistické fašisticko-banderovské vlády v Kyjevě.

Teď už nikoho nezajímá, že to nestříleli Janukovyčovi lidé, ale vrazi banderovské strany Svododa a neonacistů Pravého prostoru, bylo zkrátka dosaženo cíle politické destabilizace... A stejně tak na Slovensku, kdy stačilo popravit novinářského eléva Kuciaka, a až se prokáže, že za tím nebyl žádný vládní mafián, bude premiér Fico dávno na chodníku, tentokrát bratislavského Majdanu...

Díky tomu, že to lichvář a Západem nainstalovaný prezident SR Kiska už domluvil při svém přísně soukromém setkání se Sorosem 20. září 2017 v New Yorku v hotelu na 5. Avenue, aniž by k tomu přizval jako hlava státu zástupce MZ či státního tajemníka Slovenska…

Inu, a konečně jsme v Česku, kde patrně ke státnímu převratu nepostačí jen šaráda kolem komunisty Ondráčka, který z obav před lynčování svým i ohrožením životů jeho děti a rodiny, opustil post šéfa komise GIBS, byť jím byl dvakrát legálně sněmovnou zvolen… Protestovat se však nejen v Praze bude dál; Ondráček byla jen záminka, jako Kuciak, nyní se ukázal skutečný důvod - boj proti české vládě v demisi… Nový Majdan na obzoru; pod čí taktovkou...? Že by opět Sorosovou…?

23 komentářů :

 1. Pan Ondráček jako bezpečnostní expert pochopil o co se jedná a proto odstoupil. Ono by bylo strašně jednoduché demonstranty zlikvidovat jako agenty cizí mocnosti.

  http://www.novarepublika.cz/2018/03/milion-chvilek-nebo-milionovy-chlivek.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jen to, že Soros veřejně přiznal, že podporoval podvratnou a zlodějskou Chátru 77 by zasloužil doživotní kriminál spolu s Klausem !! Nakonec každý musí vidět, že pilíře kapitalismu jsou zlodějna, korupce, chamtivost a vůbec podrazy všeho druhu ! Aby byl obraz "dokonalý" tak musíme přidat koloniální války v režii NATOvské sebranky !!

   Vymazat
  2. Petr Herout 13:28

   = přesně jako ta babička, která přišla přihodit polínko na jeho hranici v Kostnici, a o níž Jan Hus řekl: "Svatá prostoto!"

   Vymazat
 2. Soroš už to má za pár ať chce nebo nechce. Žádné prachy ho nezachrání a ani několik vyměněných budíků nebo polovina orgánů.Čas se lumpovi krátí tak ještě vyvádí. V pekle už se na něj těší a mají pro toho zmetka vyjímečnou vybranou společnost. Možná, že se ten zmetek i dožije toho, že jeho mršina bude viset někde jako kdysi Cronwelova.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo , jo má to za pár . Bohužel ale jedno přísloví praví , že chcípající kobyla kope kolem sebe nejvíc . Takže se ještě asi dočkáme Majdanu v Bratislavě a odstranění Zemana a Babiše . Toho posledního by zas až taková škoda nebyla .

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jsem autor tohoto článku a nikomu jsem žádný diskuzní příspěvek nevymazal..

   Vymazat
  2. 14:25 Já ti to řeknu asi tak vo tom mazání tu! Realita je taková, že židobolševik david sní o tom, že se stane rudým komisařem jako jeho příbuzní v Rusku před 100 lety! A že to on a jemu podobná svoloč by rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Tak to je. Jenže my se jimtu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do kotle lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Vymazat
  3. 13:04 Jan Kopecký
   14:25

   Vám alespoň zbylo toto torzo, mě a se mnou pár diskutérů, kteří bohužel mlčí, protože se patrně bojí "banánu", nás zmizeli komplet a ve více vláknech pro pana Povolného a natvrdlého rolovníka, který nic neviděl a přesvědčoval ostatní o rolování bez textu, to totiž nejde!

   Jan Kopecký 8. března 2018 13:04

   Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Odpovědět

   Pane Kopecký, používáte málo sprostých výrazů, poté vám projde vše a nadávání ostatním diskutujícím, to je teprve ten pravý, senilní orgasmus V.D.. A k tomu ten v_l s tím svým banánem v ruce v kapse. On se zde pozná, že ano.

   Vymazat
  4. Anonymní 8. března 2018 19:36

   Jaké torzo?! - Patrně jste přehlédl, že jsem příspěvek smazal a vzápětí znovu, opravený, vložil (dole 13:08)?

   Už Vám v životě někdo řekl, že když někoho oslovuji, tak se podepíšu (představím)?

   Jinak: z Vašeho příspěvku se bohužel nedá při nejlepší vůli vyčíst nač vlastně reagujete, ani oč Vám vůbec jde.

   Vymazat
  5. 14:25 Hergot, tak se rozhodněte, jste Kopecký nebo 14:25, nemaťte svým slovesem ostatní. Jednou Kopecký podruhé, jste anonymní čas. Kdo vám má poté věřit, kolik máte identit, nejste i Dvořák?

   Vymazat
  6. Anonymní 22:33

   Sice se neobracíte se ke mně, nýbrž k Anonymovi 14:25, ale jelikož ten Vám nejspíš neodpoví, udělám to za něj.

   Doporučuji Vám, abyste se uklidnil.
   Netuším, kdo psal 14:25, hádám jenom, že mu šlo o trochu neohrabaný pokus o vtip se slovem "autor".

   Kdybyste nebyl anonym, věděl byste, že u neanonymního příspěvku, který smažete, Vám automaticky vyskočí slova "Tento komentář byl odstraněn autorem."
   A kdybyste byl o maličko bystřejší, přišel byste na to sám.

   Je ale ještě namístě dodat, že je to od Vás nehorázná drzost někoho ANONYMNĚ napadat kvůli "identitě"!

   Vymazat
 4. (vypadlo mi sloveso...)

  Pan Olšer nezminuje dost podstatnou okolnost, že Soros je obdivovatelem Karla Poppera, který byl autorem koncepce "otevřené společnosti".

  Pokud si někdo myslí (jako 12:45), že tato ideologie zmizí se Sorosem, je nesmírně bláhový.

  Personifikace "zla" je v tomto případě úplně stejně pitomá, jako když si do role ďábla jiní dosazují Putina. To je mediální potrava pro hlupáky (panem et circenses - stejně jako v době zániku římské říše).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem autor rovněž tohoto výše článku, ten já již nesmaži.
   Sloveso (13:08) jsem také již doplnil, avšak všiml jsem si u ostatních anonymů, že používají nesprávně příjmeni Soros, já vás rád poučím, abyste tento vrcholný noncens, již neopakovali.

   Tudíž né Soros, nýbrž Ďerď Šoroš možno i Džordž Soroš je to totiž, především maďarský rolák. Pardon né rolák, ale jak zajisté už tušíte "rodák"!

   Vymazat
  2. 13:56
   Maďarštinu, koukám, neovládáš vůbec.
   Zato rád poučuješ.

   Vymazat
  3. 13:59

   "Co bojíš, krátká voda neutopíš"!

   Maďarsky "mělčina"

   Kokotko

   Vymazat
 5. 13:08
  Pokud je určitá persona skutečně nositelem zla(byť přenášeného jako štafetový kolík z minulosti přes přítomnost do budoucnosti), pak není personifikace zbytečná. Je důležité vědět s kým konkrétním máme tu čest.
  A pokud zlo dosáhne úrovně trestného činu (což rozvracení ústavního pořádku nátlakovými skupinami cizích agentů skutečně je), pak je vždy zjištěný subjekt trestného činu - konkrétní persona - nutnou podmínkou k naplnění skutkové podstaty trestného činu)!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, panu Sorošovi jde skutečně o společnost otevřenou pro působení banksterských globalistů ze "spolku" nazývaného NYLON. Vždyť chce pro bankstery například:
   Otevřít hranice všech států na Zemi pro drancování nerostného bohatství, včetně Ruska a Číny
   Otevřít přístup k veškerým financím obyvatelstva formou zavedení jednotné měny,zrušením veškerých hotovostních plateb formou výhradního zavedení bezhotovostních plateb a vedení veškerých finančních toků výhradně přes banky
   Otevřít cestu US špehovacích služeb ke smýšlení a životu obyvatel masovým špehováním internetu, telefonů atd.
   Že mu nejde o otevření společnosti lidu svědčí o zredukování komplexu lidských práv na práva politická s redukcí práv sociálních aby pak po zmrzačení lidských práv globalisté odstoupili i od práv politických, jak tomu nasvědčovala příprava tzv. "hospodářského NATO", omezujícího funkci volených orgánů ve prospěch mezinárodních korporací, zaraženého až presidentem TRUMPEM!

   Vymazat
  2. Doplnění k 0:05
   I když to pan Soroš takto přímo neříká, tak o tom hovoří praxe a výsledky barevných "revolucí"
   A nyní pan Soroš ve velkém spekuluje k masovému rozvratu ústavního pořádku a pravidel, což si lze vysvětlit jako snahu o masové rozpoutání občanských válek totálním rozvratem, velkých to příležitostí pro nové banksterské investice

   Vymazat
  3. 13:08
   Pokud se týká průmyslníka Šorose, platí "košile bližší kabátu", co on má radši, vy byste šli do divadla bez košile jen v kabátu. Asi takto, lidi nejsou blbý, lidi ví nepodceňovat pánové.
   Pokud jim to ukradne, tak to již nebude jejich, avšak ukradnou-li si to sami, nemohou to tam, již vrátit, prosím nepodceňovat. Ano nepodceňovat, lidem se musí věřit!
   Ovšem z globálního aspektu a výchozího chování maďaroamerikána Šorose, je tento akt zcela nerentabilní. To jen tak na okraj anonymové.

   Vymazat
 6. Ten sereš toho nasral po světě docela dost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:56
   Ďerď Šoroš, sere alespoň peníze a jde mu o dobro všech lidí na naší planetě, možná i ve vesmíru a proto přispívá vesmíru.
   Narozdíl, můžete porovnávat od milovníka neplodných příspěvků (13:04, 14:25, 19:49, 22:54, 13:08, 13:56).
   Toliko mlácení prázdnou slámou, Ďerď Šoroš to nazývá, revolučník na gauči. Já se mohu pod tento výraz, jenom podepsat!

   Vymazat
  2. 17:58 Je to tak! Navíc je antisionista! On má ušlechtilé cíle, chce lepší svět, kdežto jevrej Lavrov se jen mstí za to že nedostal občanství v Izraeli a jeho fýrer Putler zase za to, že místo mocného kagalu SSSR zdědil jen chudej a vychípávající Chujlostan! Viz jeho voliči, to pane "elita světa"!:))) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.