Reklama

.

.

neděle 4. března 2018

Politické kaňky: I. Téma: Ondráček.


Jiří Baťa
4. 3. 2018
Pan poslanec Josef Hájek (ANO) zareagoval na vyjádření Miroslavy Němcové, ve kterém zkritizovala zvolení Z. Ondráčka (KSČM) za předsedu komise pro Kontrolu GIBS když mj. připomněla zákon o protiprávnosti komunistického režimu, kvůli kterému by prý podle ní v čele sněmovní komise neměl stát komunista tím spíš, že byl členem pohotovostního pluku někdejší SNB, který potlačoval protirežimní demonstrace. Odvolala se přitom na zkušenosti z Německa, kde dodnes stíhají nacistické zločince.


Paní Němcová ve své slepé animozitě vůči bývalému komunistickému režimu je schopna vytknout i trafikantům, že prodávali komunistické Rudé právo, Mateřídoušku apod. Jen se ještě nerozhodla na tyto lidi poukázat, ale nebude dlouho trvat a dojde i na ně. Německo prý dodnes stíhá válečné zločince. Jednak je to správné, ale také je třeba vidět, o jaké válečné zločince se jedná. Paní Němcová poněkud pozapomněla také na skutečnost, kolik bývalých nacistů se po válce aktivně podílelo na politice SRN jen proto, že „oni nevraždili a nepodíleli se na masakrech v koncentračních táborech“. Takže i tam rozlišují, kdo byl nacistický zločinec a nehází je do jednoho pytle.

To paní Němcová vidí jinak v případě zvoleného pana Ondráčka, podle které je stejný zločinec, jako např. lidé, kteří odsoudili M. Horákovou, gen. Eliáše a další k trestu smrti. Paní Němcová nedělá žádné rozdíly mezi komunisty, všichni jsou pro ni členové zločinecké organizace. Jen je s podivem, že sama v kritizovaném, nenáviděném režimu vystudovala

(1968-1972) Střední zemědělskou a technickou škola v Havlíčkově Brodě, dvacet let (1972-1992) pak vydržela pracovat jako odborný referent Českého statistického úřadu, než se rozhodla, již v novém režimu podnikat. Zatím co pro ni je její minulost nedůležitá, s těmi ostatními se minulost povleče až do jejich smrti.

Nicméně, minulostí neposkvrněná, tendenčně umoudřelá Miroslava Němcová se chopila příležitosti a jala se podnikat v knihkupectví. Nepochybně se v regálech jejího knihkupectví nacházely knihy všech možných žánrů a autorů, protože pokud by, jak sama tvrdí, mezi nimi neměla i autory z doby komunistického režimu, asi by neměla velice co prodávat. Nicméně paní Němcová tvrdí, že by takový brak a hnus nikdy neprodávala. Je otázka, co za brak a hnus paní Němcová považuje, ale o nějaké kulturní úrovni to zrovna nesvědčí. Tím není myšleno, že by se za kulturní či jinou úroveň měly pokládat Gottwaldovy spisy, či díla podobných geniálních „autorů“a mudrlantů, jenže jak známe paní Němcovou, ona není žádný troškař a pro ni je každý autor z bývalého režimu nežádoucí (tedy i J. Fučík, J. Drda, A. Lustig, B. Hrabal, O. Pavel, M. Pujmanová, M. Majerová, J. Otčenášek a další). Nu a tak je to i s panem Ondráčkem. Řadový či neřadový příslušník SNB, byl to prostě esenbák a komunista a tím je řečeno vše. Jak prosté, řekl by Holmes Watsonovi!

60 komentářů :

 1. Vymaštěná slepice a vyzobaná slunečnice, kterou už dávno, nikdo normální nebere vážně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vidíte ta slunečnice je díky svým výlevům pořád v ČT s těmi jednostranně zaměřenými novým politruky a dalšími eurohujery. Přečíst si solidní rozbory je pak jedině možné na nezávislých webech. A tu jejich pravdu nám deně vtloukají do hlav a nedaj a nedaj pokoj.Vůbec tomu nerozumím. Pravda a jejich láska ať jde do pr...e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  2. A o tomhle, a dalších zvěrstvech, "pravda a láska" ani muk:
   http://zemavek.sk/vandalizmus-na-cintorinoch-vcera-dnes-zajtra/

   Vymazat
  3. ad 13:57 - Vy se divíte? Vždyť do telky slušného člověka nepozvou a pokud jo, tak leda za účelem jej dehonestovat, znemožnit, ponížit. Do této kategorie však zmíněná meluzína nepatří, takže je v telce velmi vítaná.

   Vymazat
  4. Zloději obvykle policisty nenávidí... i když je chytli jenom s kradeným pečivem...

   Mnoho členů privatizační strany ODS se právem v noci probouzí zpocení hrůzou, když pro ně ve snu (bohužel jenom ve snu) přijde policajt... a nejenom členů ODS... oni i vyzpovídaní a rozhřešení z ostatních stran vědí, že odpuštění majetkových zločinů Bohem platí až po smrti, na Onom světě...

   Vymazat
  5. Ono nehrabe je Němcové, ba i dalším politikům....

   Omluvte se, nebo rezignujte, vyzval Babiš „mlátičku” Ondráčka

   https://www.novinky.cz/domaci/465130-omluvte-se-nebo-rezignujte-vyzval-babis-mlaticku-ondracka.html

   Vymazat
  6. vite proč mirce hrabe no protože slepice ale notně vypelichana s minimalnim mozkem jen se nevi kde byla když seděla s komunistickym lampasakem tupolankem v ptakostraně jestli v rauši nebo už tenkrat neměla mozek

   Vymazat
 2. V ODS jsou kromě pana předsedy ještě dvě velmi zářivé hvězdy .Paní Miroslava Němcová a paní Alexandra Uzená.Jsou doopravdy výkvětem hlouposti a zaťatosti.A bohužel se najdou tací,co je volí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, to jsou voli.

   Vymazat
  2. voli, ale nebezpeční:
   www.skrytapravda.cz/domaci/1482-nakolik-ma-belobradek-kdu-csl-nemoci-poskozen-mozek-vazne-vsichni-vs-do-roku-1989-byly-komunisticke-svi

   Vymazat
  3. ODS ? Je to zločinecká tlupa,která má stále 20 000 členů - 20 000 zločinců!Nepoznal jsem dosud jediného člena této tlupy, který by nebyl gauner a nepodílel se na devastaci ČR a likvidaci českého národa!

   Pavel Beran

   Vymazat
 3. Už jsem to taky jednou na NR psal. Ty "zářivé hvězdy antikomunistického odporu" si na tom založily bezstarostný a pohodlný život. Takže dokud za to budou dostávat prašule, budou zářit a kdákat. Jak prosté !!!

  OdpovědětVymazat
 4. Paní Němcová jednoznačně podporuje naše členství v NATO. Jinými slovy, paní Němcové vadí, že Ondráček jako příslušník tehdejší policie zasahoval proti demonstrantům a nikoho nezabil, ale vůbec jí nevadí, že organizace NATO, jejichž jsme členem - BOHUŽEL - svým mírovým bombardováním pozabíjela tisíce nevinných civilistů, tedy včetně matek s malými dětmi a starců a to v Srbsku, Iráku, Libyi a Afganistánu a to paní Němcové ne jenom, že nevadí, ale naopak je na to hrdá. Naše Československá lidová armáda byla podle paní němcové totalitní armáda, ale jenom připomenu, že naší vojáci Československé lidové armády nikdy nepřekročili hranice Československa a nikdy nebyli součástí žádné okupační armády ani okupační koalice a žádný příslušník Československé lidové armády nikdy nezabil žádného civilistu jiného státu na cizím území. Dnešní příslušníci České armády jsou součásti zločinecké organizace NATO, která okupuje bez souhlasu OSN některé státy ve světě a provádí tam okupační politiku včetně zabíjení civilistů, kteří nesouhlasí s pobytem okupačních vojsk na svém území.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:25
   A vy myslíte,že by to ta havloblbka pochopila???!!!
   Ona a jí podobný by měly jet povinně do Indie,tam by byly posvátný!
   A to ta nebohá zvířata NECHCI URÁŽET!!!

   Vymazat
  2. Čí svobodu hájí žoldáci ČR v Afghanistánu?

   Paní Němcová můžete odpovědět?

   Vymazat
 5. Článek je dobrý, ale zbytečný, poněvadž každý, jen malinko myslící člověk, má názory, této poťouchlé, prdelaté stařeny ze Žďáru dokonale na háku. Potěšující ovšem je, že zlodějská ODS pomalu, ale jistě táhe do kytek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtěl jsem něco napsat ale vše jste řek.

   Vymazat
 6. Zkrátka "Modrá Milka" ukázala opět že v ní není ani minimuminteligence a opakuje stále jednou naučená moudra.

  OdpovědětVymazat
 7. Jediná super kaňka v poslanecké sněmovně je kretém KSČM Dolejš. Je to podobná zrůda jako byl a je Sobotka v ČSSD a ani jedna strana si toho asi není vědoma. Pokud budou mít takové členy a ještě je podporovat ve volbách tak mají zaděláno na zánik.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:46 Souhlasím, nechápu že se už dávno toho parazita nezbavili. Dolejš je názorově mnohem blíž k TOP 09 než ke KSČM.

   Vymazat
  2. 14:46
   schválně,co má s tímto článkem společného Dolejš?

   Vymazat
  3. Poslanec Dolejš do PS nepatří už dávno, ono je jich tam z KSČM více, ale tak dlouho budou v PS vyplňovat tabulky, až tam nebude za KSČM nikdo. Nedělejte to, do důchodu je blízko.

   Vymazat
  4. Dolejš už po prvním nezvolení Ondráčka hlaholil, že dají někoho jiného, že Ondráček na to nemá, dokonce i předseda klubu to hlásal, jediný, kdo tvrdil, že budou Ondráčka podporovat dál byl Filip.Čili tam jsou taky asi nějaké proudy......

   Vymazat
  5. Špína dolejš je proti referendu chce se integrovat do eu chce euro SPD jsou pro něj nepřátele. Kdo volí ksčm volí tu neomarxistickou sebranku. Nevymýšlím si to jeho výroky jsou na PL bývalý volič ksčm. Vážení dnes ve zprávách na Barrandově eu počítá s miliony klimatických migrantů.

   Vymazat
  6. přesně tak filipek ten ma rozpolcenou osobnost komunista v parlamentu a doma kapitalista tak stim to komunisti určitě nevyhrajou a nevim proč schovavaji skalu ktery se snikym moc nemaže a řekne věci tak jak jsou a ne jako ti dva svazaci dolejš a filip

   Vymazat
 8. Snad stojí za dodání,
  posl.Ondráček nebyl posledním zakročovatelem v policii.
  Řada zásahů se odehrála po r.89 a byly i provázeny stížnostmi na policii, vyšetření no, nic moc.
  Takže kontrolu ozbrojených sborů může efektivně vykonávat jen ten, kdo splňuje 2 podmínky:
  1) zná dobře policii zevnitř
  2) má současně i kritickou distanci vůči současnému establishmentu
  A v parlamentu to t.č. splňuje jen posl. Zdeněk Ondráček

  OdpovědětVymazat
 9. to 14:46
  S tím Dolejšem naprostý souhlas, ten chlapec někdy ani neví co říká. Mirce, zlodějce rohlíků, vadí Ondráček jako subalterní předseda komise, ale vůbec ji nevadí komunista ve fuknci náčelníka GŠ NATO pan generál Pavel, Ondráček on němž nikdo neví zda opravdu někoho mlátil, je nazýván mlátičkou, ale Kalousek který zmlátil kluka před Parlamentem v přímém přenosu ČT, mlátičkou nazýván není. No je to divná doba, někteří lidé trpí ztrátou paměti a už vůbec neví co kde dělali posledních 25 let.

  OdpovědětVymazat
 10. Holmes to nikdy neřekl, jinak souhlas ...

  www.todayifoundout.com/index.php/2013/08/sherlock-holmes-never-said-elementary-dear-watson/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:08 Takové starosti bych jednou chtěl mít. Tiše závidím.

   Vymazat
 11. Ona ta fricková, která skládala zkoušky s roztaženýma nohama, prý krádeží rohlíků bojovala proti režimu.

  OdpovědětVymazat
 12. Blázni si mohou říkat, co chtějí. To platí i pro poslance a senátory. Jen je v sebezáchovném zájmu je ignorovat. Vaše ČSNS

  OdpovědětVymazat
 13. Když končil Frankův fašistický režim, nenastal tam žádný hon na jeho příznivce, v tajné a běžné policii nenastalo žádných podstatných změn. Ani v armádě. Důkazem bylo, že poté chtělo pár vojenských důstojníků udělat převrat, byli pochytáni a život šel dál. Žádné veliké perzekuce v armádě. U nás je ten nejzaprděnější komunista zločinec co zabil Horákovou.

  OdpovědětVymazat
 14. Jak může tato velmi jednoduchá žena poskytovat poradenskou a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků.
  Se nedivím, když ODS má k dispozici takovou odbornici, že je tam kde je.

  OdpovědětVymazat
 15. MYRKA Stojednička Premiérka udělala ze strašení z komunizmu (za kterého vegetovala na ČSÚ ) kariéru....,
  Absolvovala Střední zemědělskou školičku a hned po ní(!) dostala zaměstnání a to již v roce 1972 na bolševickém ústředním orgánu - Českém statistickém úřadě tedy tam,kde bolševici kádrovali každého zaměstnance,i uklízečky !Jak se tam dostala v době normalizace a jak je možné,že zde pracovala až do roku 1992 !!!! Buď byla bolševický kádr nebo rozhoďnožka,připadně oboje ! Potom jako OSVČ měla malilinkatý krámeček s knihami a chcípala hlady ,tak to zabalila a dala se na politiku a její naučené dokola omílané antikomunistické fráze ji dostaly prostřednictvím zločinecké ODS až na předsedkyni Sněmovny !Funkci bílé kobyly plní pro zločinecké podsvětí a ODS do dnešní doby !Perfektní PARAZIT,který neumí vůbec nic,naprosto pro společnost zbytečná lidská figurka(pokud by stále jen neškodila).Je jen jednou z 20 000 figurek-členů zločinecké tlupy ODS!Neznám jediného slušného.

  Pavel Beran


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Znám hodně zapálených voličů ODS a všichni mají jedno společné. Před pár lety to byli houževnatí komunisté a běda tomu, kdo by se o jejich stranu KSČ nějak otřel, ten mohl špatně skončit. No a dnes titíž gauneři mají plnou hubu svobody a kapitalismu a zase pouze ta jejich pravda je ta správná. No, není to k popukání ?

   Vymazat
  2. 17:06 pravdu máš! Ale to jsou lidi, prostě lidi, co se nezměnili. Opora každého režimu.

   Připomíná mi to vtip: Přišla babička v roce 1952 na národní výbor a pozdravila: "heil hitler!" tak jí tam vysvětlovali, že se změnila doba. A ona odvětila:"..spletla jsem se. Ale vy jste se tady nezměnili."

   Vymazat
  3. Pane Berane, zde bych si dovolil nesouhlasit, co se ČSÚ týče. Také jsem tam nastoupil hned po skončení školy (zhruba ve stejné době) a o nějakém kádrování a proklepávání politického profilu nemohla být řeč. Ono také chtít velkou angažovanost po člověku, jehož nástupní plat po VŠ byl 1 600,- Kčs (a Mirka měla stěží více, leda by měla příplatky od ředitele) šlo dost těžko. Ta práce tam pak neměla s politikou nic společného, byl to sběr dat a jejich vyhodnocování.

   Vymazat
 16. Velmi zajímavé, jak Havel po revoluci spolupracoval s komunisty. Paní Němcová, to vám dnes nevadí, že nebyli postavwni mimo a eventuálně jako komunistické hnutí zakázáni. Co jste pro to udělala vy,když jste byla u moci. Václav Klaus dobře věděl co jste zač a dokud byl předseda tak vás odstavil. 30 let po revoluci vám komunisté vadí, ale 2 roky staré kolaborování Bělobrádka a Hermana se sudeťáky vám nevadí. Zkrátka jdete i stou vaší partají do kytiček, tak nevíte, nejen vy, ale celý ten váš slavný blok jak byste ještě škodoli, ale lidé vás už prokouli. Kdyby nebylo těch, kteří si za vašich vlád zařídili dobré bydlo, dávno by po vás ani pes neštěkl. H.B.

  OdpovědětVymazat
 17. Všimnul jsem si, že pokud polistopadové rychlokvašné, nebo tzv. tradiční politické strany vyprodukovaly nějakou političku, která se pak prodrala do vedení této skvadry, tak to byly fanatičky s hubou plnou naučených pouček a frází a revoluční jiskrou v oku. Vzpomínáte ještě na Petru Buzkovou, Hanu Marvanovou, Karolínu Peak, Kristýnu Kočí, hodně dlouho přesluhující tuhletu Miroslavu Němcovou a nejnověji pak fanatickou politickou údernici Alexandru Udženiju? Nerad bych zapomenul na tu babochlapa Karlu Šlechtovou.František P.S. Vzpomenete si také na nějakou tu exotiku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:04
   I takové instituce potřebují své kurtizány.
   A každý má jiný vkus. Dnes je to zápasnice Udřená ODS

   Vymazat
  2. Dnes se kráva Udženia pochichtávala u vymývače mozků Moravce. Přizvukovali debilní starosta ze Suché Lozi Gazdík. Čert aby je už co nejdříve vzal.

   Vymazat
  3. Zapomněl jste na tu zpěvačku, co dělala ministryni obrany. Jak se jen .. že by Krása Nesmírná?

   Vymazat
  4. 17:04 Jak jste mohl vynechat Helenu Langšádlovou a Markétu Pekarovou Adamovou z TOP 0,9%? Obě jsou síla, zvláště ta mladá. To je nadějná blbka, která určitě bude důstojnou nástupkyní starých, zkušených harcovnic za pravdu a lásku. Jak ta dokáže líčit hrůzy minulého režimu, to až běhá mráz po zádech. Člověk by ani nevěřil, že jí bylo v roce 1989 jen 5 let.

   Vymazat
 18. Skopčáci ještě 75 let po válce honí gestapáky, takže si může Němcová dát pohov a začít se angažovat za dalších 30 let, nikam nespěcháme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni už dávno nehoní gestapáky. To jenom tamní židé si neustále ohřívají svou polívčičku a ženou k soudu 93letého člověka, který pracoval v Osvětimi jako účetní (a jako jeden z mála z příslušníků SS potvrdil, že židé byli tříděni a odváděni do plynových komor, že to viděl. Otázkou je, jestli si tím před těmi 30 lety nezachránil život, takže jeho svědectví je otázné).

   Vymazat
  2. 21:11
   A jakoupak polívčičku si ohříváš ty, Mikeši - pověz -

   Vymazat
 19. Za "starou čůzu" nejmenovanou smazat ? Proč dvořane ?

  OdpovědětVymazat
 20. Všichni vědí , že největší zločineckou, zlodějskou organizací je ODS, která zde ukradla co se dalo.

  OdpovědětVymazat
 21. Tady na východních Čechách působí politický policajt ,hajz Žiška,zákonem nemá co podnikat a podniká ,teď mě řeknite o co vám hajzům jde.Co novinářští idiotové naccvičujeté.

  OdpovědětVymazat
 22. To je fakt,Mirka na Staťáku?Jednou za totáče mě tam hnal šéf,kvůli nějakému výkazu a na vrátnici chtěli občanku a volali referenta,ať si pro mne přijde,asi tak to ďělali na všech ústředních vládnich zařízeních.Tak to paní Mirka byla asi soudružka(na Palmovce).

  OdpovědětVymazat
 23. Babiš po událostech na Slovensku "otáčí" ?!

  https://zpravy.idnes.cz/andrej-babis-gibs-zdenek-ondracek-odvolani-fix-/domaci.aspx?c=A180304_193959_domaci_linv

  OdpovědětVymazat
 24. Pro jedny je zločineckou organizací strana, hlásající filosofii Karla Marxe o sociální spravedlnosti, pro jiné jsou jsou zločinnou organizací strany, hlásající potřebu 3. světové války, okupace cizích zemí, masakry civilního arabského obyvatelstva, hlásící se k agresi a vyvolávající nenávistný antirusismus, který si v ničem nezadá s nacistickým antisemitismem. Ostatně už jen podporu diktatury kapitálu, jak ji známe z našeho soudobého světa, považují normálně myslící občané za zločinné, vedoucí k Majdanům kdevšude se kapitálu zamane. Pučismus, který dochází podpory u pražské kavárny je také zločinným, přesto že je zejména "systémovými" partajemi velice chválen. Paní Nemcová ať si zametá - bagruje před prahem své partaje!
  Babiš otáčí? Asi vidí, jak stačí málo k tomu, aby se vyvolal Majdan a pád kohokoliv. Stačí, když se zavraždí pár lidí, vrahové obviní z činu nevinné a hned je zde lynč nevinných. Myslím, že pan Kiška si mne ruce, jak se dílo daří!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte sice pravdu, ale nezapomeňte, že pouze KSČM je strana, která usiluje (možná ještě) o odstranění diktatury kapitálu. Všechny ostatní jsou pro všemi deseti. A je jich proti 7,7% celých 92,3% zvolených českými občany. Tož drtivá většina je za zachování tohoto hnijícího vředu na zatím ještě existující planetě Zemi. T

   Vymazat
 25. S paní Němcovou se nesmíte o komunistech moc vybavovat a to z toho důvodu: komunisté prostituci nemněli v lásce a proto madam Němcová jim to vrací.

  OdpovědětVymazat
 26. Horáček nás chránil . Mirka nám kradla rohlíkye. :-)

  OdpovědětVymazat
 27. Ondráček nevadí, Němcová vadí.

  OdpovědětVymazat
 28. Jak prosté: rakouský president byl ve wermachtu,německý president byl ve wermachtu, a takových vrcholných politiků kteří v mládí nebyli demokrati bylo asi povícero. Nakonec kdyby se skutečně zjišťovali prohřešky všech jenom našich politiků asi bychom se divili. Snad každý má nějakou věc na kterou nerad vzpomíná.

  OdpovědětVymazat
 29. zrovna mam knihu životopisnou o čs policajtech co byli za valky elevove a museli narukovat do hamburku aby zajistili pořadek po bombardovani a zabranili rabovani tehdejšim velitelstvim wermachtu po valce a utrpeni se vratili do čech jen taktak unikli linči a nakonec je republika uznala jako beztrestne a ne kolaboranty takove by miraka dnes věšela

  OdpovědětVymazat
 30. Za přečtení stojí rozhovor s Ludvíkem Pincem (kterého v neděli zmínil Václav Moravec):

  https://www.lidovky.cz/v-lednu-1989-odmitl-zasahnout-proti-demonstrantum-na-letne-se-omluvil-za-vb-pinc-vsak-dnes-ondrack-iku-/zpravy-domov.aspx?c=A180304_154509_ln_domov_krku

  Přečíst by si to měl i Andrej Babiš, kterému někdo poradil (?), že na vystoupení proti Ondráčkovi může sbírat politické body.

  OdpovědětVymazat
 31. Není pochyb, že Babiš je lepší podnikatel, než politik. Ale není také pochyby, že Babiš je z té nabízené politické sféry v současnosti to nejlepší, "co nás mohlo potkat", dává šanci dosáhnout možného v tom světě, co nám vnucuje nemožné. A že je dost podrazáků, kteří pracují v žoldu těch, co potřebují změnit možné v nemožné! Jen vzpomeňme na zářné české tradice poslanců zrádců Melč-áka a spol, kteří za čočovici byly ochotni zaprodat český stát komukoliv. Kdy se podaří zkorumpovat také některé poslance za ANO? Na to by mohly sázkové kanceláře úspěšně a výdělečně vypisovat kurzy - a třeba také na jména.

  OdpovědětVymazat