Reklama

pátek 16. března 2018

Přejeme Vladimíru Putinovi skvělý volební úspěch. Svět jej potřebuje.

Jiří Vyvadil
16. 3. 2018
Vladimír Putin dokonale ovládá jemné předivo diplomacie, strategické předvídavosti, kterou doprovází rozhodnými, ale přesnými kroky. To není tlučhuba jako Trump, to není zmatená May, která vyhlašuje předčasné volby, aby získala více procent, aby je následně prohrála, to není do sebe zamilovaný Macron, který miluje šířit prsti nápadů, které ovšem těžko zrealizuje.


Jistě. Dovedu si představit, že by Putin mohl učinit někdy rozhodnutí, že kdosi, kdo jej zradil nepřijatelným způsobem musí být odstraněn. Některé země mají své bestiální tajné služby, z nichž nejhorší a nejvíce vražednou je přirozeně americká CIA, ani britská MI6 zase za ní tak nepokulhává a jako břitva je ostrý i izraelský Mossad. Něco podobného má i Rusko, připouštím, že přesný název neznám, ale dovedu si představit, že v zájmu Ruska za určitých podmínek by mohl na příkaz nejvyšší být někdo likvidován.

Ovšem, bylo by komické, aby hlava Ruska, která momentálně díky svému umu politickému, diplomatickému i vojenskému vítězí v geopolitickém střetu v Sýrii, dle promyšlených tahů do předu tu prosazuje dobytí posledních enkláv džihádistů v Ghůtě, tu nechá volné ruce Turecku, aby útočilo na o skupiny Kurdů, kteří bohužel nepochopili, že se rozhodně neměli spojovat s USA, ale podporovat Asada s cílem jednoznačným: Nedat Američanům naději obsadit trvale ani část území Sýrie. Putin to nechtěl, trpělivě po měsíce nabízeli spolupráci, ale když Mattisové a jejich spolupracovníci to pohrdavě odmítají, mají smůlu.

Na Ukrajině Putin ví, že čas hraje pro něho, protože tento pokus Západu, podobně jako pokus války Gruzie proti Rusku nemá šanci.

Opakuji a začínám se vracet k příběhu ještě před několika týdny naprosto neznámému bývalému plukovníku Skripalovi, který spolupracoval s britskou MI6 a byl za to jako vlastizrádce potrestán na trapných 13 let. Jo opakuji 13 let. Kdyby se dopustil něčeho skutečně vážného, bylo by to doživotí a v USA i trest smrti.

Museli to být malichernosti a tak Rusové bezvýznamného bývalého plukovníka vyměnili za dalších tuším 10 es, které se nacházeli v britských vězeních.

Kdyby čímkoliv byl nebezpečný, či významný, jistě by jej nevyměnili.

A on někde v závětří choval kočky a morčata.

A najednou týden před ruskými prezidentskými volbami na něho, ale hlavně jeho dceru, což je podle některých daleko významnější rozprášil jakýsi nervový plyn.

Ani ta blbá Mayová by přece tak nepostupovala.

Samozřejmě, někdo ho asi rozstříkal. No a co když měl pravdu Jeronym Corbyn, kterého trvale nenávidí poslanci jeho strany a o konzervativcích ani nemluvě, že by se mělo provést hloubkové šetření, jak je to s dary ruských oligarchů sídlících v Londýně ve prospěch konzervativní strany. O tom u nás ani slovíčko.

Jejich úhel uvažování, jako u přesvědčených nepřátel Putina je až prostinky přiblblý. Otrávíme dalšího agenta a zavaříme Putinovi a on prohraje… a Když ne, celý západní svět se postaví proti němu.

Nesporně v tom druhém zabodovali.

Britové rádi lžou. Lhali o existenci zbraní hromadného ničení před útokem na Irák a celý přiblblý lidskoprávní svět jim asi tak tři roky věřil. Stálo to milióny mrtvých, milióny migrantů a vznik Islámského státu. A dodnes jsme se s tím nevypořádali. Na počátku byla tato lež.

Je před prezidentskými volbami největšího protivníka Západu Vladimíra Putina, muže, který inteligencí a akceschopností převyšuje celý ten západní manšaft.

Porazit Putina asi nelze, to ví i ti hlupáčkové, ale co kdyby…? Aspoň ten Navalnyj může vyvolat protiputinské demonstrace.

Teď je módou chodit a prohlašovat, že se za něco člověk stydí.

Chvíli jsem váhal, že napíši, že se stydím za premiérku Mayovou, kancléřku Merkelovou, prezidenta Macrona a prezidenta Trumpa, kteří vydali idiotské prohlášení, že plně podporují prohlášení premiérky MAY, která tvrdí, že byla porušena suverenita Velké Británie.

No, paní May, nevím, jestli Vám tento článek přeloží MI 6. Ovšem Británie v rozhodný čas, a bylo to v městečku Mnichov, tak kdysi v roce 1938 zradila malou zemi v srdci Evropy a náš prezident Beneš to označoval za největší zradu na českém národě. Spíše věřím tomu Corbynovi, že mají za tím prsty s Vámi spojení ruští oligarchové, nad kterými drží konzervativci ochranou ruku po mnoho let.

Stručně nestydím se. Nic inteligentního od většiny současných hlavních západních lídrů neočekávám.

Očekávám boj, těch schopných a nastupujících : kancléře Rakouska Sebastiána Kurze, maďarského premiéra Orbána, mimochodem i Polsko v Radě bezpečnosti volalo po zdrženlivosti.

A pro neděli, jménem všech rozumných lidí České republiky, jménem Přátel Ruska v České republice přeji Vladimíru Putinovi drtivé vítězství. Je to v zájmu světa.

Jiří Vyvadil je předseda Přátel Ruska v České republice

40 komentářů :

 1. Absolutní souhlas, jako vždy trefa do černého, nebo se to už říká jinak, abych nebyl náhodou rasista

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nový dokument o životě Putina (2 celovečerní díly):

   https://www.youtube.com/watch?v=3RK2xmLVkDI
   https://www.youtube.com/watch?v=YI43tQx4hos

   Smazat
  2. ANO,pane Vyvadil,MY -svět,potřebujeme Putina..

   Smazat
  3. A tu tretí diel! S takýmito nemôže prehráť! -
   https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
  4. 7:11 Stejný díl můžete natočit na Slovensku o voličích Kisky. Ubohá, primitivní propaganda. Urážlivá tím, jak vysoký stupeň idiocie předpokládá u diváka. U vás se chytila, že ano?

   Smazat
 2. I já přeji V.V. Putinovi vítězství ve volbách.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:18 - děkuji Vám za přehled, přeji Vladimíru Vladimíroviči v zájmu našeho zachování vítězství!

   Rovněž děkuji tomu, kdo dupnul na státní ČEZ, že zarazil vyžrávání a vychlastávání peněz z tohoto státního podniku, tragédianty vyvolené pražáky a politiky, sportovce, presstituty. Zkrátka vyžírky z červencových dnů tj. MF-KV-PRAŽÁKŮ!
   Mejdan hrazený prostřednictvím spotřebitelů, plátců, kteří si to nepřáli a nepřejí!
   Zda-li to vadí menšinovým akcionářům, nechť je dotují ze svého. Tragédianti si za své nikdy neužijí, zbývá Innogy, státní ČD, MK-ČR, MŠMT-ČR, MMR-ČR, MO-ČR, MD-ČR, ČT, Čro, ČEPRO, KRAJ, MĚSTO KV nebo BEZDOMOVCI, či DŮCHODCI #VyjdemeVen?

   Politici, co se tohoto mejdanu zůčastníte, skončíte brzy ve volbách, pod hranicí 5% ...?

   Ramón

   Smazat
 3. Tak to je skutečně síla. O Mayové napíše, že je blbá, tak to mi stačí. Čeho v politice dosáhl J. Vyvadil? Krachnul hned ve volbách r.1990 a potopil svou stranu socialistickou, aby pak hbitě utíkal do socdem partaje. Musím se stydět, že jsem tehdy jeho partaj volil. Nakonec on i nyní v politice je pro občany ničím! On jak teď čtu, tak je schopen hlavou čouhat Puťkovi ze zadnice!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21.58 A z které zadnice čouháte Vy pane anonymní.

   Smazat
  2. Absolutní souhlas a přeji p. Putinovi drtivé vítězství. Pryč s tyrany a zrádci člověčenství. Pryč s těmi co vysávají tento svět. Kdyby byl ¨bůh spravedlivý musel by se stydět za to co se zde děje s jeho vědomím. Z toho vyvozuje že je buď sadista nebo vědec, který dělá experimety. A nebo to je pravděpodobnější NENÍ. stejně jako ti ostatní .....a dále nebudu jmenovat ani všechny ty pohádkové bytosti neznám.

   Smazat
  3. Ještě doplňuji (k 22:20) V poslední době jsem četl že "vědci" objevili, že život nezaniká.
   Souhlasím, ovšemže pokračuje, ale v našich potomcích. Je jedno zda se nám líbí nebo ne.
   Václav

   Smazat
  4. 21:58 Stydíte se, že jste tehdy jeho partaj volil? To bude tím, že na rozdíl od Vyvadila je vaše blbost konzistentní.

   Smazat
  5. 21:58 O May: "Respekt - Britská premiérka Theresa May v pondělí velmi tvrdě obvinila Rusko z chemického útoku na území Spojeného království a dala Moskvě ultimátum do úterního večera. Ruská vláda má věrohodně vysvětlit, zda v případě pokusu o vraždu Sergeje Skripala a jeho dcery Julie zaútočila ona sama, nebo ztratila kontrolu nad svým arzenálem chemických zbraní a ty padly do rukou jiné strany."

   Tak to je skutečně síla. To mi stačí na názor o Mayové. Na Slovensku může za bezpečnost na území a za vraždu novináře vláda, která se zodpovídá, ale v GB (našem západním vzoru) za to nezodpovídá vláda a její tajné služby, ale Rusko se má zodpovídat?

   o Vás 21:58 - Které strany jste volil od 1990 do teď? Udělejte si seznam a posuďte svůj vývoj a vývoj Vámi volených stran. Jinak se klidně ještě dnes styďte za své činy z roku 1990. Vy sám jste zaručeně šel od té doby od úspěchu k úspěchu, nevíte co dřív, ale nezapomenete si přečíst něco na nové republice. Nebo nejste úspěšný a může za to Vyvadil?

   -----
   Vyvadila v negativních konotacích moc neznám. Asi tomuto státu moc neškodil, tak na něj není k dispozici jiná "špína", jen Vaše výkřiky o 1990.

   Smazat
  6. 6:56, vy nevíte, že Kaliňák a Fico si objednali vraždu nevinného páru, aby zakryli svoje svazky s mafií? Nevíte, že to je diktátor stejně jako duo Zeman+Babiš?

   Jsou toho plná náměstí a poslanecká sněmovna. Ficovi a Bugárovi už spravedlivě vyhrožují likvidací, nejen jejich, ale celé rodiny. Bylo zapáleno centrum Smeru v Žilině, kvůli bombě vyklidili centrálu Most-Híd v Košicích. Lidé z hnutí "Slušné Slovensko" jdou pobouřeni a chtějí zpět svobodu a demokracii. Požadují uplatňování evropských hodnot. Podobné hnutí je v dnešních dnech i v Česku. PRYČ S TOTALITOU!

   Smazat
  7. 10:30 Správně. Pryč s totalitou, kterou neméme v rukou MY, ti PRAVÍ demokraté.

   Smazat
  8. Pro 10:30 Fakt jsem se dobře zasmála. Líbí se mi taková sranda na tvrdo. Ale poslední věta mě trochu znejistěla. Nemyslíte to nakonec vážně? OPRAVDU nevím... Prozraďte mi to prosím. A vážně to myslím tentokráte já.

   Smazat
 4. Skvělý článek a souhlas svět potřebuje Putina.

  OdpovědětSmazat
 5. Tady zmetci z eu daly sankce na to co se ještě nestalo!!!!!

  https://cz.sputniknews.com/svet/201803166968297-eu-sankce-damasek/

  OdpovědětSmazat
 6. Toto bude poslední Putinovo volební období. Ale co potom, soudruzi???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 16. března 2018 23:30

   Neměj péči, kapitalistický poskoku!
   Po Putinovi přijde Rasputin.
   A po Rasputinovi přijdou Bezuchov, Ušakov, Myšakov, Četveruchin, Sologubov a Tregubov. A pak Ragulin. Ale toho už se nedožiješ.

   Smazat
  2. Oprava: mezi Ušakovem a Myšakovem bude ještě Zajcev.

   Smazat
  3. Neztrácejte prosím čas s hlupákem 23:30, co nás tu častuje "soudruhy". Již několikrát prokázal neschopnost logického myšlení a nevychovanost. Neklesejte na jeho úroveň.

   Smazat
  4. 23:30 No potom přijde jaro, léto.., jak už to tak chodí. Do té doby uběhne pětiletka. A my starší ještě pamatujeme, co všechno se dalo za pětiletku vybudovat.

   Smazat
  5. Re 1:08 Ano my starší pamatujeme co se za pětiletku vybudovalo . Za pětiletku se toho dá vybudovat mnoho , ale dá se toho taky hodně zničit . Kolik asi takových zničujících pětiletek proběhlo od hadráku 89" , které nás dostaly tam kde jsme dnes ?

   Smazat
  6. 7:10 Nejspíš to bude tím, že se přešlo na čtyřletky, někdy ani to ne. A ve čtyřletce není prioritou zlepšování života všech lidí a rozvoj státu, ale bohatnutí jen některých. Pod heslem "co můžeš urvi, co nemůžeš, zkurvi".

   Smazat
  7. 23:30 Tak pak se soudruhu předělá ústava, bude-li Putin (jeden z nejbohatších oligarchů světa) ještě při síle. Je to soudruhu náš třídní nepřítel, neb je kapitalistů král. Ale nebojte se soudruhu 23:30, i kdybychom padli všici, vstanou noví bojovníci, rudý prapor (Putinovi navzdory) zavlaje!

   Smazat
 7. Do 5 let ten váš americký svět zkrachuje, abych se přiznal, zkusím k tomu přiložit ruku k dílu i já.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý nápad! Máte nějaké tipy, jak? Rád se přidám....

   Smazat
  2. 8:26, bude šermovat pěstičkami za plotem amerického velvyslanectví v Praze, dokud ho nevyžene policie zavolaná ostrahou ambasády. Pak půjde na Florenc vyžebrat dvacku na autobus domů a cestou zkusí vyštrachat něco na zub z hotelového kontejneru.

   Smazat
  3. 10:38 Přiznávám, že mi dosud nebylo známo, jak přežívají bezdomáči. Jedná se o vlastní zkušenosti?

   Smazat
 8. Díky za komentáře...

  OdpovědětSmazat
 9. Těm " spravedlivým Britům " nikdy nevadilo uvítat v Británii arcizloděje co vytunelovali Rusko (Abrahovič, Berezovskij a další ) , bojovali za zloděje a podvodníka Chodorovského . Všichni jmenovaní jsou stejného etnika. Tyto jejich špinavé peníze nikdy Britům nesmrděly. Ostatně od země kde královna povýšila námořního piráta (Drake) co přepadával španělské galery se zlatem a dalšími cennostmi cestou z Jižní Ameriky nelze nic jiného čekat. Británie se s nadšením a nejvyšším kontingentem vojáků z Evropy zúčastnila všech válek co mají za následek zaplavení Evropy migranty ( Irák, Afganistán, Libye, Sýrie) a v současné době dělá hodně pro zažehnutí konfliktu s RF. Současná Británie je ostudou Evropy.

  OdpovědětSmazat
 10. Nakonec přijde po Putinovi Šojgu. Pak začne mazec.

  OdpovědětSmazat
 11. Británie je matka ušáků.Sama se živila zbidačováním rozvojových států. Samotná královna matka žije z krve novorozeňat jinak už by dávno byla pod kytkama. A tito darebáci budou kázat o morálce? Je to výsměch světu.

  OdpovědětSmazat
 12. ..přeji ČR aby do budoucna vy degenerovala
  presidentského kandidáta
  obdobných charakterových vlastností
  a životních hodnot *

  OdpovědětSmazat
 13. Splašený, přihlouplý a směšný Vyvadil, kterého dokáže napálit i malé děcko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až tak dobře pana Vyvadila neznám, ale splašeně, přihlouple a směšně jste na mě svým výkřikem zapůsobil spíše vy.
   Možná by to chtělo více se rozepsat, napřed samozřejmě zamyslet a sestavit nějakou strukturu sdělení. Aby to vůbec stálo za úvahu.
   Inspirovat se můžete třeba skladbou textu pana Vyvadila.

   Smazat
 14. Taky se přidávám !!!

  OdpovědětSmazat
 15. Taky se přidávám, samozřejmě, k přání pana Vyvadila !!!!!

  OdpovědětSmazat
 16. Stávající ruský prezident Vladimir Putin obhájil post prezidenta Ruské federace. Potvrzují to průběžné výsledky. Po sečtení třiceti procent hlasovacích lístků dostal 73,11 procenta hlasů. Druhý komunista Pavel Grudinin získal 14,96 procenta hlasů a třetí nacionalista Vladimir Žirinovskij 6,73 procenta. Xenija Sobčaková dostala 1,39 procenta, uvedla agentura TASS. Zbylí kandidáti nezískali ani procento hlasů.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.