Reklama

čtvrtek 15. března 2018

Přežije lidstvo šílenství Washingtonu?

Paul Craig Roberts
15. 3. 2018
Stephen Lendman souhlasí s mým názorem, že vražední kriminálníci ve Washingtonu ženou lidstvo do záhuby. A v důsledku tzv. řízených vysvětlení, která jediná se ke sluchu lidí v západních zemích dostávají, si jejich většina stále zvyšující se nebezpečí neuvědomuje. Na adresu Ruska a Sýrie padlo v posledních málo dnech tolik extrémních a vážných hrozeb, že se už zdá, že Rusové toho mají tak akorát dost. Ruský ministr zahraničí informoval britskou premiérku, že „vedoucí nukleární mocnosti se nepodává čtyřiadvacetihodinové ultimatum“. A pokračoval pak s tím, že tzv. „otrávení Skripala“ je „kolosální mezinárodní provokací“ a „ dalším pochybným pokusem britských úřadů diskreditovat Rusko“.


Mocné Rusko upozornilo impotentní Britanii na toto: „Jakákoli hrozba použít trestná opatření proti Rusku se setká s odpovědí. Toto by si Britanie měla uvědomit.“

Pokud jde o washingtonskou hrozbu napadnout syrské armádní síly, řekl ministr Lavrov toto: „Jestliže se tento úder uskuteční, budou důsledky velmi vážné.“

Zdá se, že věc stojí nyní tak, že Washington, znepokojen svou nižší vojenskou kapacitou – je-li srovnána s ruskou – se rozhodl zaútočit dřív, než budou nové ruské zbraně rozmístěny do všech postavení. Takže skutečným smyslem jeho hrozeb, založených na falešných obviněních, je připravit lidi na Západě na válku.

V průběhu 25 let, které jsem strávil ve Washingtonu, zde ještě přežívala inteligence a mravnost. Ale dnes zde už není ani to, ani ono – a tak s důvěrou můžeme očekávat to nejhorší.

Překlad: Lubomír Man

16 komentářů :

 1. Podte diskutovat realnym hlasem.
  Internet vysilacka ZELLO (instaluje se na mobil).
  Kanal: CESKO

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidstvo?Co vše už zmizelo v nenávratnu..Přečtěte si například na wiki -Vojenská intervence v Libyi..
   Stačilo pár zaplacených "vzbouřenců".Rozvrácená rozkradená zem,historické památky ,kdysi údajně ŠVÝCARSKO Afriky VŠE v nenávratnu zločinci nepotrestaní!!!!!
   JEAN...

   Smazat
 2. Stanislav Sevecek15. března 2018 9:13

  I ministr zahraničí aka Válka je vůl Stropnický vážně varoval Rusko a přimknul se k našim "partnerům" v NACO.
  Na koně nasedat! - zní západní "civilizací"... prosím, já mám vlka ... tak na vlka nasedat!
  (důkazy na Rusy má Tony Blair - stejně jako na Saddama)

  OdpovědětSmazat
 3. Zapadni svét (ta prava demokracie a svoboda ) vymknula v kloubech šílí

  OdpovědětSmazat
 4. Západní svět je zde. Včera jsem si zajel do Znojma, vláčkem, abych mohl také ochutnat "hroznovou šťávu". Školní mládež: My jsme kouřili jedinci a potají, za školou Partizánky, Letky, dnes mnozí kouří před školou, Marllbora, elektronické cigarety... Oděni jsou tak, že jsme na houby do lesa chodili upravenější, nepáchli jsme špínou, tabákem, plechovým pivem... Nebyli jsme potetovaní, propíchaní... Jaká radost zahlédnout v přírodopisném snímku školáky chudé Afriky... Kolik tun odpadků se povaluje v železničních koridorech předměstí měst a městeček, kolik tun po příkopech krásné Vysočiny?!? Víte, kolik stojí horká voda ve Znojmě? Koupíte pod obchodním názvem káva. S kávou má společné přemrštěnou cenu a barvu, chuť podezřelá.
  více zde, pokud nebylo odstraněno (z Rajčete): www.alekus.rajce.net

  OdpovědětSmazat
 5. Chemický útok na Skripala(blamáž),je příprava na chemickou provokaci v Sýrii,aby mohl být proveden dosti velký útok USA a spojenců na Sýrii.Tak se testuje světová společnost,jak by na tento podvrh reagovala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten exot čo spustil dopingstory je Rus,emigrant v USA.Ten chňup,čo tvrdí,že rusi otrávili nejakého exdoplagenta je Rus emigrant v USA.Takže tak.

   Smazat
 6. No jo bankrotáři neumí odejít ze ctí to radši zničí vše.

  OdpovědětSmazat
 7. Jaroslav Bašta, kdo může 20 minut naslouchat. RF - Británie video z 14.3.2018
  http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/dvacetminut/_zprava/rusko-jako-soused-nebo-jako-hrozba-meli-bychom-si-vyjasnit-co-vlastne-chceme-rika-jaroslav-basta--1790890

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:18: Díky za Váš tip. Pokud někdo neví jak vypadá masirování mozku českým radiem - Radiožurnal - tak si to pusťte. Mluvím v tom smyslu, že člověk racionální, pan Bašta, je zde vyslýchán mediální maserkou. Všechny tyto otázky jsou směrované v kyženém tzv. demokratickém duchu. Zajimavé, že masérku nenapadne vůbec řešit třeba problém: Není to náhodou přehnané ten způsob zabití, ta ruská pomsta - nervový ruský jed? Je to asi stejné, jak by dne 11.9. 2001 někdo zapochyboval o tom, že arabští pastevci s hor dokázali pilotovat letadla a proč ty věžáky spadly, když spadnout neměly - byly tak postaveny, že měly vydržet srážku z letadlem a další pochybnosti související s řízenou demolici těchto budov. Jak známo tyto otázky napadly pouze nehlupáky ex post. Ted to ale napadne každého rozumného, že nařčení Rusů z provedení toho činu je nesmysl. Rušové byli vždy nejslepšími špiony -
   viz Sorge, Rudý Orechestr, manželé Rosenbergovi atd. Vždy bych předpokládal, že pokud se likvidují lidé z nějakého důvodu, tak se to děje jak v Tři dny kondora - americký film. Copak ti špioni neumí likvidovat lidi nějak jinak než tak aby to bylo vidět, kdo to udělal. Tak ten jejich zločin vypadá tak jak v seriálu Hřišní lidé města pražského - kdy podle stopy pachatele, pan Vacátko, nebo jak se ten vyšetřovatel jmenoval, hned věděl koho má jit zatkout.

   Smazat
 8. A naši školáci jdou do stávky, podpořit válečné snahy USA a tím se připravit o budoucnost. Dobře jim tak, pitomcům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba tuší, že by ta budoucnost stejně za nic nestála. Kde jsou ty časy, kdy se demonstrovalo za mír.

   Smazat
  2. Ozaj.nemá Stropnický modrú knižku?

   Smazat
 9. jojo ,ale tentokrát se američtí zkurvenci bude válčit i na Vašem dvorečku.Ochutnáte vlastní medicínu,kokoti.I z Evropy Vás nakonec poženou vidlemá,vy vidláci!!!

  OdpovědětSmazat
 10. v první řadě naší mocné armády pochoduje s radostí smšně odporná figurka Stropnický i se svou nalštěnou flintičkou....Idiot jeden..

  OdpovědětSmazat
 11. Kdybych denně četl zde ty zvratky autora Robertse, tak také bych musel z nich zešílet. Ach jo.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.