Reklama

.

.

středa 28. března 2018

Přiměřené vraždění podle generála Pavla

28. 3. 2018

29 komentářů :

 1. Pavel je genárální vůl. Turecko bombardovalo a Syrie je zodpovědná. Co se v tom zeleném mozku kde se mísí Vararšavská smlouva s NATO děje je záhadou i pro lékaře a chemiky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bude tento lump taky jako ruský agent vyhoštěný spolu europoslancen štětkou Štětinou ????????

   Vymazat
  2. Nechte Varšavskou smlouvu na pokoji. Byla určena k naší obraně.

   To jsou poměry. Já jako bývalý komunista jsem skončil kariéru v prosinci roku 1989. Pavel také bývalý komunista se stal jedním z šéfů NATO.

   Vymazat
  3. Jo pane (ad 1:04), to je otázka obratnosti. Přemety známe, nejdříve ti největší zmetci z dob okupace v r. 1948 infiltrovali KSČ. V r. 1968 titíž udělali zase přemet a byli bojovníky za pražský Majdan, kterému se říkalo jaro, bojovníky v řadách KAN atd. A když se tehgdy puč nevyvedl, tak zase snaha o přemet zpět "do rodné" KSČ, ale ne všichni byli omilostněni. Ti pak stanuli, ve snaze se prodrat do KSČ, v řadách agentů STB, aby v temném podzimu 1989 dělali další sekernickou práci - puč tzv "zámišový". No a pak jak se množily strany, tak je vekslovali jako fusakle, víte kolik jich "z přesvědčení" vyveksloval Kalous, Pospíšil....a jede se dál. Pane, vy jste se zachoval jako člověk, kdežto ti veksláci jako politruci - vždy a za všech režimů jsou vítězní! Ale lepší žít se ctí, než ve lži, jako zmínění politruci! I když pravda je neprodejná a ti politruci jsou vlastně k své zradě humanity odsouzeni.

   Vymazat
 2. Neuvěřitelý jenerál co přísahal Husákovi.

  OdpovědětVymazat
 3. Jo zas papouškuje kecy svých páníčků slouha pavel.

  OdpovědětVymazat
 4. Ten by se dal i k Moravcovi za protektorátu .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:38
   Moravec to posral,ale až po KAPITULACI,TEN KRIPL SE POSRAL JEŠTĚ DŘÍV A BEZ PŘINUCENÍ!!!!

   Vymazat
 5. Neuràžejte vola,ten untermensch není Čech!!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Vladimíre Putine . Konče to tam vyčisti , aby se Syřané vrátili domů , hlavně z evropy !

  OdpovědětVymazat
 7. to je dobrej komouš co?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Komouš?
   Kdyby byl dobrej komouš, tak v 90´zahodil uniformu. On je jen zasranej kariérista, oportunista a arivista. Jinými slovy ZMRD.
   J.C.

   Vymazat
 8. Viděl bych to tak, že v Sýrii se vede válka v zastoupení, mezi Ruskem a Západem. Pro běžného pozorovatele je nemožné, rozklíčovávat významy jednotlivých bitev. Že každá bitva přináší mnoho a mnoho mrtvých a zmrzačených, je bohužel „přirozené“.
  Česko svou přítomností v EU a v NATO, je na straně destruktivního i sebedestruktivního Západu, takže naše lidské i materiální zdroje, působí proti Rusku. Generál Pavel, je jedno zrnko těchto zdrojů.
  Být součástí destruktivních sil, je proti našim národním zájmům. protože pouze Rusko může zastavit to nepřetržité rozbíjení světa. Tyto zájmy však vnímají pouze občané, nikoliv elity, které jsou korumpováním, od občanů odtrhávány. Nejspíš žijí v naději, že osud jejich národa, nebude jejich osudem. P.K.

  OdpovědětVymazat
 9. Pane P.K. naprosto souhlasím s tím, že jsme členy destruktivního spolku, který nic doprého v současnosti neučinil a myslím si, že ani v budoucnosti neučiní. Celý český establishment se mi hnusí s vyjímkou prezidenta republiky. Hanba mě fackuje když vidím postoje Stropnického, Teličky, prochcaného aristokrata a dalších exotů z politického obludária. Pravdu má Francois de la Rochefoucauld, který napsal: Nestydatostí na sebe nepřivoláváme zdaleka tolik pronásledování a zloby jako ctností.
  Morave

  OdpovědětVymazat
 10. Minulý týden stál na Václavaků starý muž s nápisem : generále Pavle (Morozove), půjdem s Turky kamarády z NATO vraždit Kurdy? dostaneme medaile. chvíli jsem ho sledoval - žádný zájem či pozornost okolí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:38 Byla tam Česká televize ? Nebyla, tak čemu se divíte...?

   Vymazat
 11. Rusko dela v Syrii neco dobre , proto ty utoky zapadniho sveta . Jeho excelence Sergej Lavrov to prokomentoval na Sputniku.cz stejne.Islamiste v Ghute neslysi volani usa , aby pokracovali v bojich , radeji se daji odvest jinam do Iraku.USA jde yebnout !

  OdpovědětVymazat
 12. Petře Pavle měl jsem Tě rád jako žáka. Fandil jsem Ti když jsi byl NGŠ, že tem uděláš pořádek. Zklamal jsi mne a mnoho dalších. Zaprodal jsi své vojáky za mrzký peníz. Ale ono to není jenom o penězích. Je to o národní hrdosti,vlastenectví a lásky k zemí ve které jsi se narodil, vyrůstal,vystudoval za její peníze atd.
  Dovedeš si vůbec představit,že povedeš vojáky NATO do boje proti slovanům? A v hlavě ti bude znít husitský chorál "Kdož jste Boží bojovníci!" Já pasivní záloha tu zbraň bych otočil proti tobě. Drsné,že? Ale reálné. Všechny tvé hrdinské činy které jsi doposud udělal jsou zapomenuty. Coby na to řekl tvůj otec?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Soborňa. Nezná otce, nezná bratra...
   Je to vygumované hovado. Bez cti a bez svědomí.
   J.C.

   Vymazat
  2. 8:18
   Vážený pane, tento rádoby voják s generálskou hodnosti by nevystrčil při jakémkoliv konfliktu prdel ze zabezpečeného bunkru. Protože by ho každý soudný voják okamžitě zastřelil.

   Vymazat
  3. 8:18 Jste přesvědčen o tom, že byl jiný než jeho syn ?

   Vymazat
 13. Mám problém...kdyř jsem skoro před 50ti lety na vojně přísahal věrnost před svými druhy, tak si gen. Pavel ještě někde hrál s plastovou flintičkou.
  Potom nastoupil do armády a složil asi stejnou přísahu jako já...potom ji porušil a kdyby k něčemu došlo a já byl povolán, (protože já přisahy neporušuji)tak proti komu budu bojovat? Znamená to, že budeme stát proti sobě? Poraďte...

  OdpovědětVymazat
 14. komunistický generál Pavel - vlastiztrádce,hovado a zelenej bezmozek.Řitní alpinista a neskutečný hlupák!!!To je výkvět naší armády....

  OdpovědětVymazat
 15. tváří v tvář tomuto dokumentu!!Pane Pavle jste sprosté prolhané HOVADO.Je mi z Vás na blití.Jste zkurvená zrůda!!!

  OdpovědětVymazat
 16. Soudobá naše armáda ,5000 mužů ve zbrani ,ostatní jen berou prachy!

  OdpovědětVymazat
 17. 9:39
  Nemám s tím problém. Přísahal jsem věrnost pracujícímu lidu a Československé socialistické republice. To je dnes Česká republika.
  Nepřísahal jsem věrnost vyžírkům v senáru a posranecké sněmovně.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem přísahal československé soc. republice a s touto verbeží nemám nic společného a pokud...(nedej bože), tak jdu s těma "zkurvenýma rusákama", kteří nás nikdy nepodrazili a v 68 jim bylo líto, že jim nikdo pravdivě neřekl, proč sem vlastně jdou! A je mi milejší být pod taktovkou Putinovců, než přivandrovalých černých opic a těch naších prodejných sorosovců!

   Vymazat
 18. Pavel je stejný zmrd jako Emanuel Moravec.

  OdpovědětVymazat
 19. Havel nebo Pavel, stejná hovada.

  OdpovědětVymazat