Reklama

středa 14. března 2018

Příprava Majdanu na Slovensku je v plném proudu

14. 3. 2018   Šifra
Na Slovensku je v plném proudu státní převrat. Nové souvislosti v případu zavražděného Jána Kuciaka. Jak události souvisí s britsko-kanadským občanem Tomem Nicholsonem a svobodnými zednáři? A proč Nicholson před vraždou utekl ze země? Na takzvanou italskou stopu v případu vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně navedl britsko-kanadský občan Tom Nicholson. Média se teto verze chytla stejně jako ulice, která je najednou plná sloganů o mafii v politice. Ministr vnitra a muž číslo dvě vládní strany Smer Robert Kaliňák pro uklidnění situace odstoupil, opozici to ale nestačí. Chce vyměnit vládu a podepisuje návrh na mimořádnou schůzi parlamentu s vyjádřením nedůvěry premiéru Robertu Ficovi. Převrat na Slovensku nabírá na obrátkách. Kdo za ním ale stojí?

Kromě italské stopy se objevila i „feťácká“ a justiční stopa, a dokonce i stopa sorosovská, když slovenský premiér chtěl vědět, o čem s miliardářem Georgem Sorosem minulý rok soukromě hovořil slovensky prezident Andrej Kiska a když maďarský premiér Viktor Orbán řekl, že události na Slovensku nesou Sorosův rukopis. Tahle stopa by se ale vzhledem k faktům prezentovaným níže mohla klidně jmenovat i zednářská.

Už minulý týden členové opoziční strany Sloboda a solidarita (SaS) začali podepisovat návrh na mimořádné zasedání parlamentu kvůli vyjádření nedůvěry premiérovi Ficovi. A kdo ho podepsal jako první? Místopředsedkyně parlamentu Lucie Ďuriš Nicholsonová. Její (ex?)manžel, novinář Tom Nicholson, který před lety vytroubil spis Gorila, jenž vedl k protestům v ulicích, totiž pořádně nemůže. Je v Kanadě, kam se vydal těsně před vraždou investigativního kolegy Jána Kuciaka.

Jaký byl ale důvod jeho náhlého odletu po 25 letech strávených na Slovensku? Prý má toho všeho dost, nikam to nevede, a navíc přesně po 33 letech potkal dávnou lásku. Číslo 33 si zapamatujte.

Když se prý naposledy viděli, jemu bylo 17 a jí 16 (17 + 16 je opět 33). Jak je známo, 33 je oblíbené číslo a poznávací znamení svobodných zednářů. Nejrozšířenější skotský systém iniciace má totiž 33 stupňů.Ján Kuciak (na snímku s též zavražděnou partnerkou Martinou Kušnírovou) kolem sebe neměl asi úplně dobré kamarády. Svědčí o tom i jeho tričko. Foto FB

Bývalý zástupce šéfredaktora deníku KDH Slovenský denník, publicista Anton Selecký, před několika dny zveřejnil video, kde popsal své někdejší zkušenosti se zasahováním cizích zpravodajských služeb, konkrétně britské MI6 do politického dění na Slovensku. K Tomu Nicholsonovi, který se narodil v anglickém Suffolku a má pořád i britské občanství, přitom poznamenal, že přišel se spisem Gorila v kufříku a pak i s nedokončeným článkem zavražděného novináře Kuciaka. No a odešel, zrovna když jeho obrovské investigativní úsilí někam vede? To je ale smůla, že? Na Slovensko se ale Tom Nicholson zřejmě jen tak nevrátí, pravděpodobně by jej totiž vyslýchali.

Na zajímavou souvislost upozornil politicky nekorektní blog Pokolra Velük s článkem Smrť sa volá Tom Nicholson? Autor připomíná, s kým mluvil prominentní právník Ernest Valko pár hodin před svým zavražděním. Článkem v deníku Sme dokládá, že možná poslední člověk, se kterým mluvil Valko před svou vraždou, byl právě Tom Nicholson. Nicholson v rozhovoru pro Sme přiznává, že spolu s Valkem mluvili telefonicky v den Valkovy vraždy, přičemž Nicholson právníka doučoval angličtinu a hovořili spolu o různých kauzách. To je náhoda, že?

Mimochodem deník Sme je napojený na neziskové organizace George Sorose, konkrétně v osobě generálního ředitele vydavatelství Petit Press Alexeje Fulmeka, jenž sedí v představenstvu Sorosovy americké neziskovky Media Development Investment Fund (MDIF), jež do deníku Sme též „investovala“. Tato organizace byla mimochodem v roce 2016 označena Ruskou federací za nežádoucí organizaci v zemi, neboť provádí rozkladnou činnost a diverzní operace na území cizího státu.

Rozhovor s Nicholsonem dělal jeho kamarád Marek Vagovič, tehdy redaktor deníku Sme. Kdo dodával Kuciakovi materiály o italské mafii? Kdo s ním byl v kontaktu krátce před jeho smrtí? Ano, Tom Nicholson. Naposledy byl Nicholson ve spojení s Kuciakem v týden vraždy, kdy si vyměnili informace o údajné krádeži eurofondů. „Týká se to přítomnosti pravděpodobně italské mafie na východním Slovensku. Šlo o podezření, že kradou eurofondy a posílají je zpět do Itálie,“ uvedl Nicholson v rozhovoru pro Denník N. Mentorem Kuciaka v redakci aktuality.sk byl shodou okolností Marek Vagovič.Ján Kuciak a americký velvyslanec Adam Sterling. Foto archiv JK
„Otesánkové“ v politice a mediích

Poslanec Martin Poliačik, který přešel ze strany Sloboda a Solidarita (SaS) do Progresívneho Slovenska, na sociální síti a na diskusích a tiskových konferencích je až posedlý Lucií Nicholsonovou, které jde ve všem na ruku. V letech 2003 až 2006 byl ředitelem Slovenské debatní asociace, kterou navštěvují také organizátoři protivládních „studentských“ protestů Karolína Farská a Robert Straka. Slovenská debatní asociace je „nezávislé apolitické“ občanské sdružení, vznikla 17. listopadu 1999, navázala na debatní program Nadace otevřené společnosti George Sorose fungující od roku 1994, působí na území celého Slovenska prostřednictvím 35 středoškolských a 2 vysokoškolských debatních klubů, sdružuje více než 400 studentů středních a vysokých škol, pedagogů, trenérů a rozhodců a je jedním ze zakládajících členů Mezinárodní debatní vzdělávací asociace (IDEA).

Poliačik kromě toho navštívil veřejnou přednášku o svobodném zednářství v Bratislavě na podzim 2016. Když se v létě 2017 jeho tehdy ještě kolegyně ze strany SaS Nicholsonová vyjádřila na sociální síti, že se jí nelíbila kniha, kterou napsal přední mainstreamový publicista Michal Havran, uražený Havran se nevybíravě obul do jejího (středoškolského) vzdělání. Na pomoc přišel Nicholsonové právě Poliačik, Havrana oslovil slangovým výrazem bratm (zde asi „brat murár“) a doporučil mu „otesávat svůj hrubý kámen“. Na svých sociálních profilech byl Poliačik několikrát konfrontovaný v souvislosti s jeho členstvím v zednářské lóži, do které by vzhledem ke kontextu mohl patřit i Havran, víckrát řečnící o Novém Jeruzalému.

Poliačik nikdy pokud známo členství v lóži nepotvrdil ani nepopřel, a to se přitom již přiznal i ke konzumaci heroinu. Tento politický aktivista byl už okukovat i na demonstraci v Praze, Havran zase v Košicích. Poliačik se dokonce v pondělí nerozpakoval sdílet článek Denníku N s názvem Převrat je nevyhnutelný. Mimochodem, z uniklého dokumentu vyplývá, že Sorosova kontaktní osoba na Slovensku je člen redakční rady Denníku N Ondrej Starinský. Denník N ostatně vznikl oddělením od sorovského deníku Sme. Šifra již informovala o tom, kterak se jeho přední tvář, novinář Martin M. Šimečka, jenž působil i jako šéfredaktor českého týdeníku Respekt, veřejně chlubí, že George Soros je jeho přítel a že bez jeho peněz by se na Slovensku nepodařilo porazit Vladimíra Mečiara.

Není to přitom tak dlouho, kdy vyšlo najevo, že ve Velké Británii svobodni zednáři korumpují policii, a dokonce i celý Scotland Yard. Zednáři však také zasahuji do vrcholné politiky. Nejčerstvější příklad takového zasahovaní je, ač je to ironické, právě z Itálie, která dává svobodné zednáře na černou listinu poté, co policejní vyšetřování odhalilo, že politici dostávali od zednářů příkazy k ovlivňování vládní politiky. Tihle otesánkové mají hlad po moci a vlivu, lóže tedy mohou být pro řádné fungovaní státu bezpečnostním rizikem.

Podle nového italského zákona budou politici nuceni veřejně deklarovat, zda jsou svobodnými zednáři. Nedodržení tohoto pravidla by mohlo vést k vězení. K návrhu zákona došlo poté, co policie provedla razie na čtyři největší řády svobodných zednářů v Itálii a objevila 193 s gangy spjatých zednářů mezi tajným členstvem těchto řádů na Sicílii a v Kalábrii na jihu Itálie.

Tato zjištění byla publikována v únoru komisí italského parlamentu, která se domnívá, že gangsteři využili tajných schůzí lóží, aby vedli své podnikání v součinnosti s politiky a podnikateli. Zákony navržené touto komisí by zakázali pracovníkům magistrátů vstupovat ke svobodným zednářům a nutily by činitele ve veřejných funkcích sdělovat, zda jsou jejich členy. Předsedkyně komise Rosy Bindiová doufá, že zednáře přinutí sestavit řádný seznam členstva, protože asi čtvrtina jmen, která na seznamech našli, byla jen iniciály nebo kódy.

77 komentářů :

 1. Bude zajímavé,co s tím roztrženým pytlem informací budou dělat ČThovna a ty hééééérečky.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uvidime dnes na Vaclavaku .To bude ČT na koni.Sommerova a Hřebejk uz si fenujou hrívy .😆😆😆

   Smazat
  2. Česka televize, pravda do očí o vyváženosti vysílání České televize : https://www.youtube.com/watch?v=sVtkmY8QF60

   Smazat
 2. Dnes je nejvyšší čas, začít Slovensko majdanizovat, vždyť je to onen den, 14.3, kdy se slovenští luďáci otevřeně přihlásili k věrné službě nacistickému Německu a jejich Vůdci! A dnes, vnuci a pravnuci těch nadšenců Hlinkovy strany a gardy musí oprášit ideologii jim tak blízkou, tak báječně kontrarevoluční, antihumánní - to je to potřebné zviditelnění mladého národa! A za to přece vražda novináře a jeho partnerky stála! Tak hurá, nacismus si vzít nedáme - nechť zní slovenskými náměstími. Na stráž! Nebo "Nestraš?"

  OdpovědětSmazat
 3. Škoda mladých životů.Je čím dál víc jasnější,že oba posloužili jako sorosovští mouřeníni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. připravená vražda,
   opět komu to poslouží ???

   Smazat
 4. Akademická obec a neziskovky chystají Majdan v českých školách! V den výročí okupace z 15. března 1939 pošlou děti ze škol ven, aby vedly výstražnou stávku proti demokraticky zvolenému prezidentu republiky a proti premiérovi! Někteří ředitelé škol to podporují, i když tím porušují školský zákon. Známe podrobnosti a je to síla!
  https://aeronet.cz/news/akademicka-obec-a-neziskovky-chystaji-majdan-v-ceskych-skolach-v-den-vyroci-okupace-z-15-brezna-1939-poslou-deti-ze-skol-ven-aby-vedly-vystraznou-stavku-proti-demokraticky-zvolenym-politikum/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde jsou časy,kdy se hlasalo ,ze politika nemá co ve školach delat ???!!!To uz neplati od doby kdy v Č.Budéjicich žaci v čele s pedagogy uštvali zvolenou zástupkyni na radnici.Fanatizovat deti je odporné a učitele by meli byt za to trestné zodpovedni .

   Smazat
  2. Vy si myslíte, že platy učitelů se zvedají za účelem vzdělanějších dětí? Jen za účelem politicky správně orientovaných vymatlanců. Blbej můžeš být, ale musíš mít ten náš správný názor a postoj.

   Smazat
  3. Kdo chce zničit národ, zmagoří jeho děti.

   Smazat
  4. Jó, to je svoboda a demokracie. Je zajímavé, když vládl Kalousek, učitelé se nebouřili, teď mají snad z toho i "dostihy".

   Smazat
 5. Na Slovensku mají korupci. Až padne Fico, budou mít korupci plus migranty

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stále na tom budú stokrát lepšie ako týto tu! -
   https://email.seznam.cz/?hp#sent/103399

   Smazat
  2. Pardon - zlý odkaz - posielal som ho takému jednému kokotoj!- https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
  3. Pokud neodejdem z EU, stejně nás to přijetí kvót nemine. Navíc nás zahraniční investoři vysávají a že od nás odtéká každoročně zisk na úrovni více než 1/3 ročního státního rozpočtu netvrdím já, nýbrž konstatují materiály tripartity (jde o oficiální materiály) staré již několik let. Od té doby se tento roční odtok zisku z ČR pouze zvýšil.(zatímco v r. 2011 to bylo cca 260 mld. Kč ročně, tak v r. 2016 to bylo již 389 mld. Kč. V tom nejsou započítány kurzové rozdíly, ceny subdodávek stlačené často na úroveň nákladových cen pro naše výrobce atd. (v článku Dr. Mrázka autor uvádí celkovou výši tohoto vysávání ročně kolem 1 bilionu Kč. Nepovažuji ji za přemrštěnou.
   A ti zahraniční investoři odejdou později stejně v souvislosti s náběhem průmyslové revoluce 4.0, a to v souvislosti s přechodem na robotizaci své výroby. A kde to bude nejdříve? Tam, kde mají práci nejdražší. Tedy doma. V čem je tedy rozdíl? Vystoupení z EU, v níž nám bylo předurčeno místo kolonie, kterou tak s nadšením plníme, je základním předpokladem k tomu, abychom se opět mohli postavit na vlastní nohy, především ekonomicky. Dnes to nelze, neboť nám to nedovolí ani unijní pravidla a různé zákazy a směrnice ani zahr. kapitál. A pokud budeme závislí jen na západních bankách u nás, nikdy se nepohneme. Mám s tím vlastní praktické zkušenosti!

   Smazat
  4. 18:25: Takže Váš závěr: z EU není možné vystoupit? Tak jsem jej pochopil.

   Smazat
  5. 19:05 Zatím ne. Nejdřív se musí změnit vnitřní pravidla EU a to i co se týká možnosti jednotlivých zemí opustit její struktury bez toho, aby ztratily přístup na evropské trhy!

   Smazat
 6. Mezi diplomaty koluje vtip, proč nemůže v USA proběhnout barevná revoluce ani Majdan? Odpověď je, protože v USA není velvyslanectví USA. Všechny barevné revoluce v severní Africe, na Ukrajině a jinde ve světě mají stejného jmenovatele. Je to velvyslanectví USA, které v každém státě řídí vládu státu a sdělovací prostředky. A také velvyslanectví USA řídí v každém státě nevládní, neziskové, nezávislé organizace, kde barevné revoluce proběhly. Je nutné si také všimnout jedné důležité věci. USA ve všech státech, které ovládá, to zařídí tak, že většina nákladu spojených s barevnými revolucemi si financují samotné vlády států, proti kterým USA organizují barevné revoluce. Otevřeně je známo, že v každé vládě Evropského státu je nejmíň jeden agent, který pracuje pro USA. V naších vládách to byl Vondra, následovaný Diensbírem mladším. I v nynější vládě někdo bude plnit hlídacího psa který pracuje pro USA. Někde ale USA musí investovat nemalé prostředky na rozvrácení státu, tak jak tomu bylo na Ukrajině, kde administrativa USA otevřeně přiznala, že převrat na Ukajině stál USA pět miliard dolarů. USA se tím ani moc netají. USA otevřeně světu říkají, že všude tam, kde má USA své zájmy, musí všichni poslouchat USA a když tomu tak není následuje barevná revoluce, tedy "Majdan". Technologii, jak toho dosáhnout má USA propracovanou do nejmenších podrobností. U nás s tím máme své zkušenosti, ne jenom ze 17. listopadu 1989, kdy jsme si mysleli, že jde o spontální projev nespokojenosti ( což byla i pravda ), ale ve světle událostí posledních několika desetiletí ve světě, vidíme jasný rukopis barevné revoluce. Především barevnou revoluci rozjíždí vždy nějaký spouštěč jako je vražda Kuciaka ( v roce 1989 v listopadu, kdy se zdálo, že události na Národní třídě tomu nebudou stačit, byl zavražděn student Šmíd alias Zifčák, který se do dnešních dnů těší nejlepšímu zdraví. Jako rozbuška to ale zapůsobilo perfektně. Pak následují demonstrace tisícovek lidí na náměstích, složené z 90 % studenty, kteří jsou vždy použiti, protože jsou lehce ovladatelní, mají hromadu času, nemusí živit rodiny a chodit denně do práce. Nejdůležitější složkou "Majdanu" jsou ale sdělovací prostředky, které jsou schopné s několika tisícové demonstrace, dobrými kamerovými záběry a reportáží zalykajícího se vzrušením reportéra, navodit dojem několika stotisícové demonstrace, kde v době natáčení zrovna několik jedinců křičí "Dost bylo Fica, Zemana" a všechno to vyzní jako, že všech pět milionů, nebo deset milionů obyvatel má stejný názor a tedy všichni musí z vlády ustoupit, aby ti co neuspěli v řádných demokratických volbách mohli nastoupit do vlády a začít se kapsovat na úkor občanů a hlavně, aby umožnili Američanům, Němcům, Francouzům a dalším demokratickým státům, rozkrást například bývalé Československo. Již třetí volební období, se v řádných volbách, pravici na Slovensku, nepodařilo vyhrát regulérní volby a musí pořád sedět v opozici. Není jak provést "Majdan" a chopit se vlády s několika tisícovkami demonstrujících řvounů, které bude televize neustále vysílat s komentářemi zasvěcených politologů - tedy darmožroutů, kteří vystudovali Americké metropolitní univerzity.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výborně popsaný! Teď ještě to dostat do hlav ovcí.

   Smazat
  2. obávám se, že je pozdě jde vše do záhuby.....

   Smazat
 7. Je až neuvěřitelné, kolik lidí je fascinováno slovem "Majdan".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsou fascinováni slovem, ale skutkem Ukrajinského majdanu, který se jim ale na Slovensku, ani už nikdy jinde, doufám nepovede.

   Smazat
 8. Vypadá to, že budeme mít hranice s Ukrajinou. Záleží na tom, kolik volů vyběhne do ulic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 11:33
   Právě i ti dovezení Ukrajinci,co mají zkušenosti z majdanem,tak ti už na Slovensku zůstanou.

   Smazat
  2. On někdo "dováží" Ukrajince na Slovensko?

   Smazat
  3. 11:47 clovece, nejdriv myslet, pak psat

   Smazat
  4. 11:47 hloupější dotaz jsem na NR ještě nečetl :-)

   Smazat
  5. To jako mám věřit tomu, že někdo vozí Ukrajince na Slovensko, aby tam udělali převrat? srandovní představa.

   Smazat
  6. Do některých měst na Slovensku přijeli autobusy s demonstranty, kteří iniciovali nepokoje na náměstích. Poměrně neúspěšně. Aktivovali tak akorát několik desítek lidí, ostatní na ně p.děli.To mám přímo od Slovenského přítele, který žije v Čechách a před nedávnem ve své rodné vlasti byl. Tak, že žádné desetitísíce po Slovensku.

   Smazat
  7. A z těch autobusů jako vystoupili Ukrajinci?

   Smazat
  8. 12:15
   Tím chceš říct,že když teď nevystoupili z autobusu,že tady žádnej banderovec není??!!!
   Omyl,je jich tady jak much na hovně,šmejdů smradlavejch!!!!

   Smazat
  9. Re-11:41 Těch volů co vyběhnou do ulic bude asi dost .Kníže Spáč už se probral ze spánku a prohlásil , že je na Slováky hrdý proto že chtějí změnu . Byl taky svého času hrdý na Ukrajince při jejich snaze o změnu a aktivně je na Majdanu v Kyjevě hecoval i se Štětinou , Zaorálkem a jinými . Takže už se blíží zřejmě čas kdy se objeví taky v Bratislavě . Bylo by dobře kdyby si ho tam vzal do parády Kotleba a vyprášil mu kožich .

   Smazat
 9. Mno nic Slováci co demonstrují po čase budou hořce plakat ale to už bude pozdě.

  OdpovědětSmazat
 10. Už to vidím v barvách, kdo neskáče není Slovák, hop, hop, hop, aby za chvíli nebyli trop. Je možný že si někdo šlápne několikrát na ty samý hrábě?

  OdpovědětSmazat
 11. Mluvit obecně a paušálně o "svobodných zednářích" je velká hloupost. Podobné hlouposti ale vycházejí vstříc poptávce (á la Jan Werich: "to je blbý, to se bude líbit!")

  K zednářům patřil W.A.Mozart, Neruda, Masaryk, bratři Čapkové a bezpočet dalších.

  K zednářům patřili také zločinci, kteří mají na svědomí řadu atentátů a masakrů, z italské "P-2 (Propaganda Due") - Licio Gelli, Michele Sindona, Roberto Calvi, Silvio Berlusconi - a kterou pomáhal organizovat Henry Kissinger.

  Kokotko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdá se že o zednářství nevíš nic. Je tam 33 hierarchických stupňů zasvěcení a v těch několika dolních ( asi po pátý) figurují lidé ve společnosti známí a tvoří těm nahoře , kteří už jsou před světem utajení tzv. "křoví". Než něco plácneš tak si dějiny zednářství aspoň v obrysech nastuduj

   Smazat
  2. 17:27

   A Tvoje blbost slouží k utajení čeho?

   Smazat
 12. Pořád opakuji, že je to od začátku podvod jak rozbít V4 a odstavit nepohodlnou vládu. Úkladné vraždy spustily řízený převrat a naivní lidé protestují proti vlastní vládě a pomáhají jim v tom. Jak lehce se da zmanipulovat občany ale hlavně mladé lidí je až k nevíře. Vlastní rozum a rozvaha je potlačena a blbost vítězí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to čekáš, že když to budeš pořád opakovat, že se to stane pravdou?

   Smazat
  2. 12:13
   Že se lež stane pravdou tomu věří POUZE uASSacký okupanti!!!!

   Smazat
 13. Majdan na Slovensku má především ekonomické důvody. A tím nejzásadnějším bylo přijetí eura, které usnadnilo tunelování Slovenska (Česko se ZATÍM před eurem ubránilo). Je velký rozdíl, když se dotunelovává chudší Slovensko, které bylo v době federace dotováno z Česka. Že není na Slovensku všechno s ekonomikou v pořádku a že to tam jde z tlustého do tenkého, to nám přece už roky ukazují množící se zástupy gastarbeiterů ze Slovenska, z nichž mnozí nás varují právě před přijetím eura! Za první republiky lidé také daleko více emigrovali za prací do světa právě ze Slovenska. Historie se prostě opakuje. Potvrzují mně to i známí, jejichž děti odjíždějí za prací na západ okamžitě po dokončení škol. Dnes už nejenom za prací, ale navždy s tím, že se už nevrátí. P.S.: Slovenska je mně líto, ale je pouze otázkou několika let, až se dostane Česko do naprosto stejné situace, jako standardní kolonie, která musí krmit bohatšího strejčka za čárou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česko bohužel již kolonii je.

   Smazat
  2. 12:22 To je ale blábol.

   Smazat
  3. hlúposti -počty Slovákov v Česku dlhodobo klesajú - a euro, .... nechajte to tak, nemáte o tom ani šajnu, my máme euro a vieme čo a ako keby bola koruna

   Smazat
  4. 12:26 ano, počty Slováků v Česku klesají, protože Slováci se v Česku stávají naturalizovanými Čechy, viz třeba Babiš a Krnáčová :-)

   Smazat
  5. Ptali se stovky českých zpěvaček a hereček, jestli nejsou v Česku diskriminovány zahraničními konkurentkami. Čtyři odpověděly "nikoliv" a devadesát šest odpovědělo "neviem" :-)

   Smazat
  6. Česká republika i Slovensko jsou suverenní státy, rovnocenné se všemi zeměmi EU. Pokud by snad v budoucnosti náhodou došlo k vraždě novináře např. v Německu, zajisté německá vláda přijme pomocnou ruku ve vyšetrování od slovenských či českých europoslanců.
   V případě vystřílení francouzské redakce Charlie Hebdo lidé hlasitě nevolali po pádu vlády, protože v západních demokracií není téměř vůbec žádná korupce. Ta je zakořeněna pouze ve střední a východní Evropě jako pozůstatek hrůzostrašného totalitního režimu. Ještě jsme se všichni nevypořádali s komunistickou minulostí. Flintu do žita však házet nemusíme, vždyť budoucnost je v naší mládeži. Zdárná převýchova ke správnému postoji je patrna v zítřejší mládežnické demonstraci na obranu demokracie a Ustavy.
   Mejnstrímový novinář, učitel, aktivista a politolog v jedné osobě

   Smazat
  7. Ještě poznámečka
   Písemné žádosti o demokratickou převýchovu mohou starší ročníky zaslat na adresu rektora Univerzity Palackého v Olomouci Jaroslava Millera. S vyslanou studentskou vyučovací skupinou až přímo do domu možná přijde i některá slovenskočeská herečka.
   Mnuap v jedné osobě

   Smazat
  8. Slovensko má poměrně vysokou zaměstnanost, hlavně na západě, dováží gastarbeitery a dost často se stěhují celé rodiny (Ukrajina), ale bohužel, výplaty jsou hodně nízké. Platí pravidlo, čím dál na východ, tím míň peněz. Přitom například cena nového bytu na malém městě se může vyšplhat až na 100 - 150 000.- eur. To je pro mladou rodinu fakticky nesplatitelné, pokud někdo u dvojice nemá nadstandardní příjem. Průměrná mzda je cca 950 eur, ale medián je nižší, bližší k minimálce, cca 600 eur. To je hodně nízko. Ale hlavně mladí na určitých pozicích dokážou hravě vydělat 1500.-

   Smazat
 14. predstavte si,k že ukraincov na Slovensku vskutku dovážajú

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, ale aby tam makali na stavbách.

   Smazat
  2. 12:26
   A oni se místo práce množí jak sarančata!!!!

   Smazat
  3. 12:26 tak na stavbách ? Troubo, ty nevíš, že v případě potřeby vyjdou na povel do ulic (v Praze už otestováno) a když bude potřeba i ve zbrani. Banderovská mafie v Česku je na to už dávno připravena, stačí písknout. Vy nejste trouba, vy jste asi trotl troll.

   Smazat
 15. Slováci by měli vyjít do ulic a za odměnu jim pan Soroš vybere nějakou pěknou, demokratickou vládu a založí Slovenskou islámskou republiku.

  OdpovědětSmazat
 16. Češi nejsou připraveni na to, aby znali platy moderátorů Čt a smlouvy Čt s herci či zpěváky apod., pronesl včera pan ředitel Čt Dvořák. "Totalitní blok", komplet zase hovoří, že referendum být nemůže neboť občané nemají potřebné znalosti o té, které "věci", o níž by právě mělo proběhnout referendum, " zvláště matka pana Gazdíka prý nezná žádné utajované skutečnosti, atd", to jsou jeho slova. Avšak na náměstí v Bratislavě nebo v Praze, můžou naši "slavní" herci aj. dělat revoluce či převraty a vyhazovat vlády, ato jen s několika procenty našich spoluobčanů, navíc především zřejmě Kalouskovo a Farského spolustraníků a tak je to zcela správně. Tak to má být. Ale referenda nebo odvolatelnost politiků, například výše uvedených či jiných, tak to nelze, to není dle demokratického vzoru Topky či KDÚ a podobných stran. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Většinu lidí by ani nenapadlo se pídit po výši platů Moravce a ostatních kreatur. Kdyby dělali svojí práci pořádně.

   Smazat
  2. Pán Hričák, keď už som sa zastavil, dovoľte mi, aby som sa Vám poďakoval.
   Veľmi rad čítam Vaše príspevky. Aj kvôli takým diskutérom, ako ste Vy chodím na túto stránku.
   Ďakujem a prajem ešte veľmi veľa hodnotných príspevkov i pokojný, zdravý dlhý život i Vašej rodine a najbližším. S úctou neznámí čitatieľ zo Štrbského plesa...

   Smazat
 17. V tomto článku je podrobně popsáno, jak Brusel devastuje Česko. Počítám, že se Slovenskem to bude obdobné. https://www.euportal.cz/Articles/18731-brusel-devastuje-nase-hospodarstvi-zde-jsou-jasna-fakta-a-cisla-proc-se-nam-clenstvi-v-eu-nevyplati-pravda-je-sokujici-a-desiva.aspx

  OdpovědětSmazat
 18. Ted´je otázka, kdo ted´ bude zavražděn v České republice? Já si myslím, že těmi vraždami je MI6, to je všichni občané V.B. by měli být dani pod zámek na půl roku.

  OdpovědětSmazat
 19. K souvisicímu tématu. Tereza May, projev v parlamentu, vyhoštění ruských diplomatů. Peníze jsou pojítko jedné - slovenské i druhé - britské věci. Mluvme o Britanii. Nezdá se Vám, že vyhoštění těch diplomatů za údajné zabití bývalého ruského agenta chemickou zbraní, která je zakázána je holý nesmysl, že to má se zdravým rozumem tolik podobného jako útok na gliwickou radiostanici v roce 1939. Přesto většina v Reichu uvěřila, že hloupí Poláci zaútočili na silné Německo. Kde se špioni likvidují takovým způsobem? Vždyť se likvidují určitě diskretně bez důkazu. Mimochodem to co tvrdí tak zvané autority - Tereza May, nebo u očkování - hlavní hygienik české republiky - to musí být pravda. Tak dneska funguje uvažování užitných debilů, to jest bohužel většiny populace, která se o veřejné věci vůbec nezajimá. Nezávislé vyšetřování samozřejmě neproběhne, protože k vyšetřování z Ruska nebude nikdo přizván a z Britů jedině sebevrah by pustil do etéru, že jsou indicie, které svědčí o tom, že tento čin provedl někdo jiný, respektive, že nejsou žádné indicie, že to provedli Rusové. Dá se vůbec dokázat něco takového jak - 1000 korun ukradl pan M - akorát tento pan M. Nějaký komentátor z Britanie, který bere drahný peníz za svou "práci" řekne totéž i když mu hlavou tane totéž co mně - Kde jsou důkazy, budou vůbec nějaké, nejsou to náhodou stejné důkazy jako v případě 11.9.200l - kde výsledek byl - skupina pastevců z Arabie provedla krkolomné lety po několikaměsíčním školení na Cesnách s Boeingy, které skončily v e výškových budovách, které následně spadly zcela proti očekávání statiků a architektů. Tvarůžková stejně přesvědčivým způsobem jak ten komentator /u Tvarůžkové mimika a intonace hlasu/ řekne, že Tereza Mayová má pravdu a že se jednalo o hrůzný čin provedený Rusy. Ted přijde to hlavní. Víte proč? Oba ti lidé komentátor berou slušný peníz. Kolik bere Tvarůžková - tuším, že to bude nejmíň 7000O nebo dokonce více. Co by tak asi dělala a za kolik kdyby ji propustili. A její práce, stejně tak jako práce Moravce vyžaduje jen střední inteligenci a vcelku žádné dlouholeté dovednosti - holt Tvarůžková ani Moravec nejsou hudebníci. Za tuto sumu již člověk i uvěří, že Tereza May říká pravdu, stejně tak, že pastevcům z hor se podařily krkolomné lety s Boeingy. Když někdo ví, kolik bere Tvarůžková - mohl by nás osvětit. Pokud peníze budou to nejhlavnější, kvůli čemu lidé žijí - kteří lidé - jen někteří žijí lépe. Jinak peníze bohužel ve svém krajním důsledku vedou ke smrti řady lidí. Za co A. Hitler postavil Wehrmacht? Za peníze /vypůjčené od Rotschilda, který tyto prachy dostal zpět, tak funguje kapitalismus, prachy nesmrdí ani z nich nekape krev/. Konec myšlenky: Pokud peníze budou to hlavní, co rozhoduje o životě, připravte se na to nejhorší - to jest na jadernou válku. A jinak zajimavé, že střet s Ruskem se koná po vyjádření Putina ze začátku března tykajícího se vývoje nových zbraní v Rusku. To již nekomentuji. A k vlastnímu tématu: Slyšel jsem, že na Slovensku se chystali zatím skrytě, odstoupit od našich kolonizatorů, to jest od USSA, proto tento převrat. Podpis: Rádobyfilosof.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šéf ČT P. Dvořák poskytl v pondělní 90 naprosto konkrétní odpověď o výši platu svých zaměstnanců. Nikdo nebere víc nez on. Dle nové manažerské smlouvy platné od 28.6.2017 činí jeho mzda 242 tisic a roční bonusy jsou v desetinásobku měsíčního platu. Bohužel ztratil některé výhody z dřívějška v oblasti zdravot. péče, pojištění, nemocenské nebo dovolené ( zdroj zpravy.e15)
   70 tisic berou na Nově redaktoři, co nejsou na obrazovce.

   Smazat
  2. 16:42, a co má jako bejt? Úplně normální plat, já bych mu to zvednul klidně na čtyř - pěti násobek.

   Smazat
  3. 20:12
   Samozřejmě. Snad si ale na pana generálního ředitele vzpomněli dnešní řečníci bojující na Václavském nám. za svobodnou ČT a vyjádřli požadavek, aby panu šéfovi byly navraceny všechny výhody (viz výše 16:42) z z předcházejíci smlouvy. Teď si, chudák malá, musí nadstandart. zdrav.péči nebo dokonce životní pojištěni a dovolenou platit sám. Nedivme se mu pak, že si o lidech myslí, že závidí pracovníkům ČT jejich těžce a poctivě vydřené mzdy.

   Smazat
  4. Stačí strčit do "báně" 50 "herců" a bude v republice klid.

   Smazat
 20. Musíme si přiznat, že světové ELITY mají tolik peněz, že opravdu rozhodují o řízené demolici WTC v New Yorku 2001, o válkách v Islámských státech s ropou o uprchlické vlně a nakonec i o malých státech kdesi ve střední Evropě. ELITY mají na krku moc krátký řetěz, když si dovolily rozpoutat 1.2. světovou válku.

  OdpovědětSmazat
 21. No, to je humus, velebnosti...., chce se mi blejt.

  OdpovědětSmazat
 22. Deně umírá mnoho lidí, dokonce je zavražděno mnoho lidí. Je věcí kriminalistů toto vyřešit, věcí soudu tto potrestat, ale dělat z novináře celebritu je to samé jako dělat z Bartošky Hamleta prince Dánského.
  Jenom blbci se nechají zmanipulovat nejasným případem zatím neobjasněné vraždy a vycházejí do ulic. Ani při vraždě např. Olafa Palmeho nebylo v ulicích tolik demostrantů. Dokonce ani ne politiků.
  Do v dnešní době se politici při každém atentátu viz Francie a pod. vydávají společně do ulic jako stádo idiotů a skandují "My se zastrašit nedáme". A kdo je na tyto jejich výkřiky zvědav. Oni nejsou do toho aby jako blci vyřvávali pod policejní ochranou. Oni jsou voleni aby takový věcem zabránili!!!!

  OdpovědětSmazat
 23. Ne každá vražda se samozřejmě hodí pro majdan, takových nevhodných vražd je u nás 12 do tuctu. Ale těch co si jedni vyrobí ke svému profitu a svedou to na druhé, těch zase tolik není. U nás pan JUDr. Ondráček vzal rozum do hrsti a nechtěl být tím cui bonum a nenedchal se pražskou užvaněnou kavárnou odprásknout, aby mohly pod vlivem drog pořádat na Václaváků Majdany. To na Slovensku šel na to pan Kiška a spol. po poradě se Sórošem sofistikovaněji. Zavraždili tam pár, z neznámého zavražděného udělali ikonu novinářské sanitární jímky a causa belli, tedy blavamajdanu byla na světě. A tak po skoro 75 letech přichází ke slovu pohrobci zhrzených hlinkotissovsů a renezance slovenského nacismu. Jen více a houšť a stavte bratři Slováci již své modré či jinak zbarvené divize na podporu tažení proti východním židobolševikům, máte to v krvi, vy, hrdinové s malověřic! A vemte ten svůj vlastní mafiánský svět oblolukem přes zemi světlé památky vašeho také vzoru, Benita Musoliniho. Odčiňte svoji porážku z 2. světové války, kdy jste se statečně bili za Němce, Hitlera a nacismus!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nech si své hloupé poznámky na jinou dobu. Všichni máme máslo na hlavě.

   Smazat
  2. S první půlkou souhlas. Ve druhé ale obří oslí můstek ve spojování snad amerického, židosorošovského snažení, se Slovenskými neonacisty (existují vůbec?), o rozbití V4. Nějak se zapomíná na SNP, Čechy bojující ve Wehrmachtu, české donašeče, kolaboranty a policajty (některé). Pokud si zde někdo léčí osobní trauma – budiž, ale vnášet sem protislovenskou propagandu a nenávist je snad zbytečné.
   Jinak stojí za povšimnutí, jak režiséry slovenské revoluce použili metodu rozlomení nejslabšího článku (Slovensko, Kaliňák). Docela mne zajímá který stát V4 bude následovat a pokud Česko, kdo s politiků, nebo kdo vůbec, padne první. Na S. to Kaliňákem samozřejmě nekončí. Míra.

   Smazat
  3. 17:34, Jen neboj, první várka muslimů přijde do Česka přez Slovač. Přijde jich rovnou 50 tisíc a budou to ti nejvybranější frajeři s dýkami. Sám ti je přivedu k baráku, už jsem si jich pár vyhlídnul v Itálii.

   Smazat
 24. Neorientuji se. Zatím demonstrace na Slovensku promajdanovců? Protimajdanovci demonstrace asi nepořádají - to myslím ti, kteřčí jsou za uchováním dnešní vlády, za neodstupováním politiků /již se ale stalo/. U nás 15.3. - demonstrace promajdanovců. Zdá se mi, že demonstrace protimajdanovců po ukrajinských zkušenostech s ostrostřelci ani nebude - lidé nepřijdou, protože budou mít strach. Takže na Slovensku vlada již padla a u nás padne, kdykoliv klice spícího knížete to bude po mysli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:12 - abyste se orientoval:

   Zítra 15. března 2018 se od 17 hodin koná v Praze na Hradčanském náměstí

   -- Shromáždění k připomenutí německé okupace a zrady Západu --

   Pořádá je SPaS (Spojenectví práce a solidarity).

   Na shromáždění promluví Lenka PROCHÁZKOVÁ, Marie NEUDORFLOVÁ, a představitelé politických stran a iniciativ.

   Organizátoři shromáždění k tomu píší mj.:

   "Česká televize a další media si na historické události berou dvojí metr.
   O německé okupaci roku 1939 a následného vyvražďování obyvatel tehdejšího Československa mlčí. Mlčí o počtu obětí. Mlčí o zrádcích a udavačích. My nezapomínáme. Nepřipustíme snahu o vytvoření bíleho místa v historii tehdejšího Československa. Budeme připomínat německý fašismus a nacismus."

   --- Přijdete? ---

   Smazat
  2. Pane Kopecký, na tohle nikdo chodit nebude. Čekám tak 12 lidí. Kdybyste udělali demošku "Muslims welcome", přišly by desítky tisíc.

   Smazat
  3. Pane Kopecký, díky za nabídku, přišel bych, kdybych to neměl několik stovek kilometrů daleko.

   Smazat
 25. Třeba u nás v Teplicích určitě....s větou TÁHNĚTE JEDNOU PRO VŽDY DO PRDELE, SVINĚ ZKURVENÝ!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.