Reklama

.

.

neděle 11. března 2018

Proč je nutné nahradit původní obyvatelstvo EU?!?

11. 3. 2018   (video 4 minuty)


37 komentářů :

 1. Protibila genocida, a vse co jedinec uccini v obrane proti genocide, od atentatu na EU risske protektory a jine tyrany je spravne
  A neusmivat se, za to bezenci vrazdi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I feel so blessed and fulfilled. I've been reluctant in applying for a loan i heard about online because everything seems too good to be true, but i was convinced & shocked when my friend at my place of work got a loan from Progresive Loan INC. & we both confirmed it and i also went ahead to apply, today am a proud owner of my company and making money for my family and a happy mom. Well i'm Annie Joe by name from Pauls Valley, Oklahoma. As a single mom with three kids it was hard to get a job that could take care of me and my kids and I had so much bills to pay and to make it worst I had bad credit so i couldn't obtain a loan from any bank. I had an ideal to start a business as an hair stylist but had no capital to start, Tried all type of banks but didn't work out until I was referred by my co-worker to a godsent lender advertising to give a loan at 2% interest rate. I sent them a mail using their official email address (progresiveloan@yahoo.com) and I got a reply immediately and my loan was approved, and I was directed to the Bank site where I withdrawed my loan directly to my account. To cut the story short am proud of my hair stylist company and promise to testify to the world how my life was transformed.. If you are in need of any kind of loan, i advise you contact Progresive Loan INC and be financially lifted Email: progresiveloan@yahoo.com OR Call/Text +1(603) 786-7565   Vymazat
  2. Je to vytržené z kontextu. GP v současnosti Islamizaci braní i když ten proces vymyslel a spustil. Jenže jeho poslušný psík USA míněno státní elity se vymkli kontrole. V USA GP vyhladil původní obyvatelstvo a vytvořil kotel národů, z kterého vzniklo naprosto zhlouplé obyvatelstvo bez identity a kořenů ochotné ve jménu demokracie terorizovat a drancovat celý svět. Nicméně experiment se vymkl kontrole a USA statní elity uvěřili, že mohou mít své zájmy a teď jsou likvidovány.

   Scénář GP byl tento, Irán měl začistit Islámský stát (IS je armáda USA), ale USA státní elity (neokons) se cukli a způsobili Iránské armádě velké ztráty (jenom kolik generálu jim už padlo) i když bylo domluveno jinak a pak po zlém IS by přišel do Evropy hodný Islám z Iránu. Neokons přišli s vlastním plánem, prodávat kradenou ropu jako břidlicovou do Evropy. GP se proto domluvil s Putinem a umožnil mu zasáhnout v Sýrii. Takže po břidlicové ropě je ticho po pěšině. Tím USA strategicky prohrála. Nicméně USA je stále ještě velmi silné hlavně díky zrádcům národů po celém světě v neziskovkách a ve státní správě států.

   Takže umírájící kobyla kope a USA začíná likvidovat svoje spojence a snaží se zachránit na jejich úkor. Převzala proces Islamizace Evropy a začala ho urychlovat a využívat k destabilizaci Evropy, což by ji umožnilo uchovat si postavení hegemona. Převzít proces šlo samo, protože pomalá Islamizace Evropy byla realizována na pokyn GP jejich rukama, dokud byli poslušným psíkem.

   Momentálně se zájmy obyvatel planety země a GP shodují, likvidace USA státních elit a jejich struktur po celém světě. Našimi spojenci jsou Zeman, Putin, Trump, Fico...

   Pozor GP bude neustále hledat jak nás lidstvo brzdit a zotročit, ale je tu zákon času:

   Úryvek Puškin (o GP) o čaroději Černomoru

   On hvězdy z nebe sráží,
   když pískne lunou zatřese
   leč zákon času úklad maří
   a jeho moci vyhne se

   Svým způsobem můžeme poděkovat USA, že uvěřili ve vlastní výjimečnost i když byli pouze rukama a GP mozek. Dali nám tak šanci dostat se z područí GP, ale GP je už takový řídí na hraně božího dopuštění a nakonec to boží dopuštění dopadne i na něj, je to otázka zmíněného času.

   Vymazat
  3. EDWARD JONES FINANCE IS THE BEST PLACE TO GET A LOAN {Jonesloanfinance@yahoo.com},
   God bless you sir, I will not stop telling the world about your kindness in my life, I am a single mum with kids to look after. My name is Emily Thomas and I am from Convention Center Drive, Miami Beach, FL . A couple of weeks ago My friend visited me and along our discussion she told me about EDWARD JONES FINANCE, that they can help me out of my financial situation, I never believed cause I have spend so much money on different loan lenders who did nothing other than running away with my money. I have been in a financial mess for the pass 7 months now, She advised I give it a try so I mailed him and explain all about my financial situation to him, he therefore took me through the loan process and gave me a loan of $390,000.00 at a very low interest rate of 2% and today I am a proud business owner and can now take good care of my kids, If you must contact any firm to get any amount of loan you need with a low interest rate of 2% and better repayment schedule, please contact EDWARD JONES FINANCE email:- {Jonesloanfinance@yahoo.com} OR Text +1(307) 217-5388
   ,,.,................

   Vymazat
 2. Z mnoha statu se stala Tramtarie /jako Australie/.
  Nejdrive privezli afroaraby a ti zacali okamzite loupit , strilet , terorizovat , na verejnosti. To nezustava bez odmeny !!
  Potom se z tehoz mista/Str.Vychodu/privezlo daleko vetsi mnozstvi afroarabu, aby nas hlidali pred nebezpecnymi teroristy, v mnozstvi 400 tisic rocne + rodiny , haremy, cele vesnice pribuznych atd..stejne nas nenavidejicich jako tech predtim, a zacali je zamestnavat jako policii, riot squads , placeni ve stotitisicich rocne jinak by si stezovali a mezinarodni organizace , Mufti ze Svedska , Danska , Norska , Sejkove z Francie a USA a vlady by si stezovaly./Syfilis a Aids epidemie vzrusta , protoze se dovazeji nemocni pederasti z celeho sveta. V Tramtarii dostanou vse zdarma. A na mistnich , detech , starsich nezalezi..V Usa napr. by museli platit za vse.
  Tramtarie si buduje dalsi armadu v poradi DRUHOU. Zbroji se , dovazi se vsecky zbrane z USA za miliardy. Neni tajemstvim , ze hosposdarska krize trva..
  Kdyz vlady plati vse a sluhy a najemne, cokoliv ,, zacaly zavody ve zdrazovani aby se bohaci napakovali.

  OdpovědětVymazat
 3. Ve Svédsku se integrace uprchlíku údajne daří,"bílich uprchlíku zr Svédska a to je jediné co sem kdi dobré napsal kdož sem nechlastal.Pepek Vyskoč.

  OdpovědětVymazat
 4. Atomizace výrobního procesu na jednoduché činnosti nevyžadující kvalifikaci je způsobeno importem západního modelu vzdělávání, poddané veličenstev a pracovní sílu, nikoli gramotné občany. Nejde o záměr, ale ztrátu kultury vzdělanosti, vytlačení kultem peněz a pózy.

  OdpovědětVymazat
 5. Nato řekli: „Nuže, vybudujme si město a věž, jejíž vrchol bude v nebi. Tak si učiníme jméno a nebudeme rozptýleni po celé zemi.“ I sestoupil Hospodin, aby zhlédl město i věž, které synové lidští budovali. Hospodin totiž řekl: „Hle, jsou jeden lid a všichni mají jednu řeč. A toto je teprve začátek jejich díla. Pak nebudou chtít ustoupit od ničeho, co si usmyslí provést.
  Nuže, sestoupíme a zmateme jim tam řeč, aby si navzájem nerozuměli.“I rozehnal je Hospodin po celé zemi, takže upustili od budování města.
  Proto se jeho jméno nazývá Bábel (to je Zmatek), že tam Hospodin zmátl řeč veškeré země a lid rozehnal po celé zemi. (Písmo Svaté, Genesis 11, 4-9)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byla to největší chyba Hospodina. Použít "síru", kdy je měl na jednom místě, možná by napravil nedůslednost andělů v Sodomě a Gomoře.

   Vymazat
  2. Hlásám Hospodinovo jméno, přiznejte velikost našemu Bohu! On je Skála. Jeho dílo je dokonalé, na všech jeho cestách je právo. Bůh je věrný a bez podlosti, je spravedlivý a přímý. (Písmo Svaté, Deuteronomium 32, 3-4)

   Vymazat
 6. Správné shrnutí stavu současného i budoucího, netřeba komentovat. I na špatném je kapka dobré věci. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 7. Ivan David dvě hodiny po půlnoci nabízí Pjakinovy bláboly o prediktorech, strukturním a bezstrukturním řízení, informačním poli, defragmentovaných davech a "zlaté miliardě"?

  Politická osvěta?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky nám tu něco napište a nejen bezobsažné nadávky nebo nesmysly. Díky. Karel z Plzně

   Vymazat
  2. 10:06 A zblblý studentík bílé bláto jim k tomu tleská.

   Vymazat
  3. Ještě tak vědět, o čem je řeč, že degeneráte !

   Vymazat
  4. 14:37
   Tak mi prosimtě prozraď co přesně je ten "Globální prediktor", jak se jmenuje a kde přebývá. Ať vím, že ty víš o čem tu hýkáš :-D

   Vymazat
  5. Když se podíváš na Leva-net tak si můžeš svou neznalost napravit, dneska to už znají snad i děti v Mateřské školce. Polepši se troubelíne.

   Vymazat
  6. Líbí se mi, že znáš pojmy strukturní a bez strukturní řízení, informační pole, dav. Sice se je snažíš znevážit, ale informace je rozšiřována a vědomí a vědomosti lidstva tak roste. Kdo chápe méně pracuje na toho kdo chápe více. To je axiom z DVTR (dostatečně všeobecná teorie řízení) často citovaný Pjakinem a je dokonce používaná jako vzorec v produkci Hollywoodu, kde nějaký chytrý darebák všechny doběhne a oni pracují na něho aniž si toho všimnou.

   Vymazat
 8. 10:06
  Achillovou patou blbce je hlava....že havlovolotrku?!☺

  OdpovědětVymazat
 9. 10:06 Mohl bys laskavě napsat, kdy, kdo a co sem má dávat?
  Nebo bude asi lepší, když vypadneš a nebudeš se "pohoršovat". Ale touha vysírat a provokovat je silnější a nezvládneš to, je to jak fet :oD

  OdpovědětVymazat
 10. Když nemůžou blokovat weby,diskuse,tak všude nasadili trolové,rozbit diskusi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak proč na ty blby reagujete? Troli se nekrmí.

   Vymazat
 11. Proč by měli mít pitomci vlastní stát? Merkelovou někdo musel zvolit.

  OdpovědětVymazat
 12. 10:06 ...to je ten študentík - užitečný idiot kavárny,co má za domácí úkol od havlérky lézt do vebů,které se jim nelíbí a tam otravovt.
  Berte ho jako přiblblíka.Nic jiného totiž není.
  A diskutovat nemůže,protože je to jen hloupý prosťáček,neznalý ničeho a papouškující jen to co mu "inteligentní " havlérka napíše.
  A takových volíků sem poleze víc.
  Poznáte je podle toho,že omílají pořád jen to samé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kvič dál soudruhu. Bolestné kvičení je to poslední co ti zbylo, zoufalče. Snad si nemyslíš, že máš červík jako ty nějakou šanci proti všemocnému Globálnímu Prediktorovi? :-D

   Vymazat
  2. 13:38
   A co děláš ty študente že zvláštní havloškoly????Kvílíš tady jako stará vyžilá vyžilá šlapka z Perličky,to ti jde báječně,ale jenom tohle,na víc nemáš!!!!☺

   Vymazat
  3. 13:49
   Vyžilá šlapka z Perlovky....

   Vymazat
  4. Á blbínek 13:38 dále pokračuje.Ty jsi nějaký pilný študentík.Určitě budeš zítra havlérkou pochválen volíku.

   Vymazat
  5. 16:29

   To víš že budu. A ty se z toho třeba poser zlostí, ty starý, rudý, odulý impotente :-D

   Vymazat
  6. 13:38 radujes se z toho ze znici i tebe, jsi odepsany sebevrah

   Vymazat
  7. 16:39...ať tě neklepne blbínku.A pokračuj ,pokračuj,mrzelo by mě,kdych už nemohl číst ty tvoje havlérský výblitky.Ale musíš pilně studovat,abys mohl také diskutovat troubelínku.

   Vymazat
  8. Nereagujte na toho přitroublého havlistu!!!
   To ho jediné odrovná.
   On chce prudit, urážet a nadávat a přitom onanuje u počítače, protože jinak je to ubožák.
   IGNOROVAT!!

   Vymazat
 13. Už nás opět kropi. Všude je bilo. Do r. 2025 bude plan uskutečněn. Oslabení imunity a vybití bílé populace.

  OdpovědětVymazat
 14. pro 16:39
  študent má vybraný slovník.Hned je zřejmé,že jsi inteligent.Pochlub se doma.Maminka z tebe bude mít radost.

  OdpovědětVymazat
 15. S blbem nemá smysl diskutovat a někdo by si nemusel všimnout, že je mezi vámi rozdíl a to je to nebezpečí.

  OdpovědětVymazat
 16. I přes ty zbytečný reakce na blby, si to co pan Pjakin říká dobře zapamatujte, kdo sleduje pravidelně jednou týdně jeho "Otázky-odpovědi", ví co on je za formát a že jeho hodnocení jsou fundovaná. Kdo chce může být alespoň částečně v obraze. Těm blbcům to ale nedoporučuji, mohli by totiž zjistit, že jsou ještě blbější než si o nich kdokoliv myslí. Mám s nimi totiž soucit.

  OdpovědětVymazat
 17. EDWARD JONES FINANCE IS THE BEST PLACE TO GET A LOAN {Jonesloanfinance@yahoo.com},
  God bless you sir, I will not stop telling the world about your kindness in my life, I am a single mum with kids to look after. My name is Emily Thomas and I am from Convention Center Drive, Miami Beach, FL . A couple of weeks ago My friend visited me and along our discussion she told me about EDWARD JONES FINANCE, that they can help me out of my financial situation, I never believed cause I have spend so much money on different loan lenders who did nothing other than running away with my money. I have been in a financial mess for the pass 7 months now, She advised I give it a try so I mailed him and explain all about my financial situation to him, he therefore took me through the loan process and gave me a loan of $390,000.00 at a very low interest rate of 2% and today I am a proud business owner and can now take good care of my kids, If you must contact any firm to get any amount of loan you need with a low interest rate of 2% and better repayment schedule, please contact EDWARD JONES FINANCE email:- {Jonesloanfinance@yahoo.com} OR Text +1(307) 217-5388
  ,,.,................

  OdpovědětVymazat