Reklama

.

.

čtvrtek 29. března 2018

Rakousko potvrzuje, že žádné důkazy proti Rusku neexistují!!

Karin Kneisslová, rakouská ministryně zahraničí
- kou -
29. 3. 2018 PrvníZprávy
Řada zemí EU vyhošťuje ruské diplomaty nebo o tom přemýšlí, ale Rakousko se pevně rozhodlo zdržet se takového kroku, i když zůstane v menšině nebo samo, napsaly rakouské noviny Die Presse.


 
Kancléř Kurz a ministryně zahraničí Kneisslová věří, že je nutné vyjasnit všechny okolnosti incidentu v Salisbury, ale Rakousko by v každém případě mělo sloužit jako most mezi Ruskem a Západem a pomáhat udržovat dialog.

Maďarsko, Polsko, Česká republika - tři země „Visegrádské čtyřky“ vyhostily ruské diplomaty v solidaritě se Spojeným královstvím v incidentu s útokem na bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala, napsal rakouský deník Die Presse. Slovensko, které je také součástí tohoto svazku zemí, jedná opatrněji kvůli obtížné vnitřní politické krizi.

Většina zemí EU buď vyhostila nejméně jednoho ruského diplomata, nebo tak učiní, a jen několik se zdržuje s tímto opatření, a někteří dávají přednost čekat trochu déle. Nicméně, Rakousko se drží tvrdého názoru na tuto problematiku a nechce vyhostit ruské diplomaty - „i kdyby nakonec byla jedinou zemí v EU, která zaujímá takové stanovisko,“ zdůraznilo vydání.

Na podporu tohoto rozhodnutí rakouské vlády vyzvala ministryně zahraničních věcí Karin Kneisslová k úplnému vyjasnění okolností incidentu v Salisbury. V tomto případě, i když se ukáže, že za to, co se stalo v Británii může Rusko, je nepravděpodobné, že se postoj Rakouska změní, řekla šéfka rakouského ministerstva zahraničí s tím, že je třeba zdůraznit, že se jedná o čistě hypotetickou situaci. Za stávajících okolností je v každém případě nutné zachovat všechny otevřené kanály. Právě v tak těžkých časech, je třeba být „prostředníkem" a udržovat dialog, řekla ministryně Kneisslová s odkazem na neutralitu Rakouska.

Vedoucí rakouského ministerstva zahraničí trvá na tom, že je třeba objasnit všechny okolnosti, protože stále neexistují důkazy o zapojení Ruska do incidentu v Salisbury. Ve Vídni očekávají výsledky odborného vyšetřování případu otravy bývalého ruského špióna Sergeje Skripala a jeho dcery (proboha, tak podle čeho se tedy státy EU vlastně rozhodly trestat Rusko, když "stále neexistují důkazy" o jeho zapojení do otravy Skripala? Co jim tedy vlastně Theresa Mayová předložila? - pozn. red.PZ)

Navíc, stejně jako rakouský kancléř Sebastian Kurtz, Karin Kneisslová poznamenala, že Rakousko by mělo vykonávat funkci „překlenovacího mostu". Rozhodnutí tří zemí „Visegrádské čtyřky" o podpoře trestních opatření proti Rusku by podle jejího názoru mělo být zváženo s aspektem jejich členství v NATO.

Jak zdůraznil Die Presse, rakouská ministryně zahraničí podepsala společné prohlášení ministrů zahraničních věcí EU, ale Vídeň nyní nevyhostí ruské diplomaty. Podle Kneisslové jsou to zcela jiné věci. Rakousko je samozřejmě solidární vůči Velké Británii - ale je to záležitost každé jednotlivé země, jak reagovat v rámci dvoustranných vztahů. Vyhnání čtyř diplomatů z Německa a Francie Kneisslová považuje spíše za mírné opatření, než za vážnou ránu.

V pondělí večer kancléř a ministryně zahraničí Kurz a Kneisslová ve společném prohlášení uvedli: „Podporujeme rozhodnutí EU stáhnout svého velvyslance z Moskvy, ale nebudeme tak jednat na národní úrovni.“

Jak bylo uvedeno v článku, jednou z menšiny zemí, která se rozhodla nevyhostit ruské diplomaty, bylo Slovinsko. Podle šéfa slovinského ministerstva zahraničí je stále ještě příliš brzy na to, aby bylo možné podniknout kroky, protože nebylo provedeno žádné šetření (i tento postoj vyvolává otazníky nad předčasností trestní kampaně proti Moskvě - pozn. red.) Slovinsko podporuje postoj Rady EU, pokud jde o potřebu stanovit, co se opravdu stalo v Salisbury. Slovinská vláda tuto otázku projedná ve čtvrtek.

Nedávno 16 evropských zemí (z 28!), kromě Británie, vyhostilo více než 60 ruských diplomatů, připomněla publikace. K tomu se připojila také Austrálie, Spojené státy, Kanada, Albánie, Makedonie, Norsko a Ukrajina. Odborníci se nicméně domnívají, že Rakousko nezůstane samo ve svém postoji, zdůraznil Die Presse.Související články:

53 komentářů :

 1. Zapadni krajiny potrebuji valku , nebo jdou do kopru !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ak chcel niekto odtstranit Sripala, preco to neurobil skor, ale cakal kym k nemu z Ruska pride jeho dcera ?
   Vsade sa hovori ze agent a jeho dcera su v kritickom stave.
   Ale ich fotografiu este nikto nevidel, ze sa niekde liecia. Neni to zaujimave ?
   Kdesi som cital, ze neter Skripala sa pre media vyjadrila, ze ak by aj agent a jeho dcera prezili, do smrti budu na invalidnom voziku.
   Ale hned sa aj vyjadrila, ze nikto z rodiny nevie kde su hospitalizovany, v akej nemocnici alebo v akom zariadeni.
   Cize vie ze ich stav je kriticky, ale nevie kde su hospitalizovany-
   Neni to divne ?
   Podla mna je agent aj jeho dcera v poriadku, iba z nejakeho dovodu ho potrebuju GB tajne sluzby odpratat, zmenit jemu a jeho dcere identitu, a budu zit pod inym menom niekde mimo GB,Europy.
   Mozno neprejde vela casu, a oznamia jeho smrt.Samozrejme, foto ziadne.
   A kedze bol, udajne, otraveny, tela oboch obeti museli spopolnit, atd.
   Kazdy si vie domysliet, co vsetko budu hovorit.
   A Skripal a jeho dcera sa budu pod novou identitou z toho vsetkeho smiat.


   Vymazat
  2. Takže se chystá největší kabaret současného světa.......jak se budou omlouvat????,..to bude ostuda......

   Vymazat
  3. Jasně, stejný rukopis - Jugoslávie, Saddám Husajn, arabská jara. Tihle lidé to mají v krvi. A asi i v genech.

   Vymazat
  4. Je treba exemplarne potrestat Rakousko za takovou drzost,vyhostit diplomaty a vymenit vedeni jak jest zvykem ,povede-li se.

   Vymazat
  5. 19:40
   Zapomínáte, že Vídeň už je přes sedmdesát let nejoblíbenějším místem, kde si špióni dávají dostaveníčko.

   Vymazat
 2. Za to """náš"""Blbiš má palici vraženou v EurouASSàcký prdeli až po kotníky!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Dočkáme se někdy toho, že se naši představitelé rozhodnou sami dle vlastní vůle a rozumného přemýšlení? Zatím to dělají tak,že strýček Sam se podělal a my musíme taky! To už tady jednou bylo ne. Asi je to tím, že ti dnešní jsou ti samí co tady byli před 28 lety a pouze převlékli kabáty. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Začněte už konečně používat svůj vlastní mozek.A nebojte se nést za své rozhodnutí zodpovědnost. Tak jak to dělá náš současný prezident.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ANO zase posloucháme a dokonce zbrkle . Babinčok se bojí že by v Praze šli do ulic dvanáctileté děti . Rakousko , Slovensko atd. uvažují politicky . My jen posloucháme , tak jako za protektorátu . Věděl jsem že Stropnický nebude nikdy most mezi západem a východem . Rakousko má vyzrálé politiky . Babiš nesestaví vládu . Je čas predčasných voleb .m

   Vymazat
  2. 8:35 když k něčemu došlo vždy se obsazovali důležité mosty,to by jste měl vědět,ale neobsazovalo se neutrální území a Rakousko na rozdíl od ČR je neutrálni země.

   Vymazat
  3. Britanie už Skripala nepotřebovala, jen ho platila, tak co s ním. Nic už nepřinášel. Babiš měl řečí co s EU udělá, nic neudělá, nikdo jiný mu "dotace" nedá. Musí být hodný.

   Vymazat
  4. Rakety si nebudou vybírat kdo je a není neutrální .

   Vymazat
  5. 10:50nestrašte raketama,kdyby to tak jak pišete bylo Putina by se znova neženil :-))

   Vymazat
  6. Agent Skripal chtěl zpět do Ruska, Britové mu ale vystavili stopku

   Sergej Skripal, dvojitý agent, naposledy britský, uvažoval o návratu do Ruska, o jeho záměru informoval BBC jeho přítel Vladimir Timoškov.

   29.březen 2018 - 06:20

   Jak sdělil Vladimir Timoškov Sergej Skripal napsal dopis Vladimiru Putinovi, kde lituje svého špehování proti Rusku a chce se vrátit do Ruska, aby navštívil svou rodinu.

   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/agent-skripal-chtel-zpet-do-ruska-britove-mu-ale-vystavili-stopku/

   Vymazat
  7. Absolutne stejne se obesil zid a nejvetsi zlocinec v historii Ruska Berezovsky ktery pracoval jakozto hlavni zlodej v Jelcinove zidovskem tazeni napric Rusi.
   Byl obesen v koupelne ,pracoval pro Mosad,M5 a CIA ,maji stejne metody tezko urcit kdo mu pomohl take prosil Putina o navrat s tim ze nakradene biliony $ vrati ,ale nestacil

   Vymazat
 4. Západ ji možná potřebuje, nevím, nedokáži to posoudit. Ale jedno vím, my ji nepotřebujeme ani jako národ ani jako stát. Ti, kdo ji chtějí ať jdou bojovat pod praporem NATO a v první řadě; a ne ji vyvolat a potom se flákat po pražských redakcích.
  Morave

  OdpovědětVymazat
 5. ParlamentnéListy.sk » Aréna » Názory a petície » Slováci sa nikdy nevzdávajú. Páni, tlieskam vám, toto vojde do histórie, píše Banáš o kroku našej diplomacie

  Slováci sa nikdy nevzdávajú. Páni, tlieskam vám, toto vojde do histórie, píše Banáš o kroku našej diplomacie

  28.3.2018 9:30
  PÍŠE JOZEF BANÁŠ Američanov sme nepotešili, ale budú si nás vážiť. Iní ich potešili, ale vážiť si ich nebudú.

  OdpovědětVymazat
 6. Už jsem někde napsal.
  Chemický útok v Salisbury,bylo ostré cvičení Anglických chemiků,proto to bylo blízko jejich chemické továrny.Skripal a jeho dcera byly jen figuranti.
  Ještě mě u toho napadá,že se spíš připravuje provokace proti Rusku na této úrovni,chemického útoku.Tohle byl i test,co na to veřejnost,ale hlavně vlády ve spolku NATO,co se náramně potvrdilo,že se může aktivovat článek 5 smlouvy NATO o ohrožení kteréhokoliv státu NATO a okamžitě pomoci tomuto státu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatímco zůstávají pochybnosti o jedu použitém v Malé (kdysi Velké) Británii, svědčí fakta o dalším útoku na zasedání Evropské rady. Proběhl v okamžiku shluknutí části členů duševně paralyzující látkou, vedoucí k solidaritě s britským dokumentem hodnoty nižší použitého toaletního papíru. Nezasaženým členům zůstaly rozumové funkce v přístupu k Rusku zachovány.
   Existují i názory na vhodnější vyjádření solidarity s Malou (dříve Velkou) Británií - vždy končí na "exit" a byly by současně cestou jednotlivých zemí z onoho kolEUktivního šílenství.

   Vymazat
 7. Babiš to udělal pro svoji záchranu,Čapí hnízdo a jeho vědomá spolupráce s STB za to, vyšumí do ztracena.Protektor to zařídí a jede se dál.

  OdpovědětVymazat
 8. Rakušani jsou chytří a mají lepší politiky. Krásně vedle toho svítí hloupost a neschopnost některých českých rádoby politiků.

  OdpovědětVymazat
 9. Tato vyhrocená sitiace pomůžeme Babišovi . Brusel mu dá 1 . A čapí hnízdo se zamete . Pokud se bojí na co šel do politiky . Prezident Zeman má pevné názory , toho si vemte za vzor . Babiš je manažer a obchodník .

  OdpovědětVymazat
 10. A my máme Babiše (alias Sobotku). Jezdícího pro instrukce co má dělat. Ukázkový příklad jak jeden vydíratelný blb poškodí pověst republiky. Takže pro země mimo EU jsme se veřejně zařadili mezi země plně řízené USA a Británií , bez jakékoliv důvěry v podepsané smlouvy. Skáčeme jak chtějí oni. Radši předčasné volby, než tohoto idiota 5let u moci.

  OdpovědětVymazat
 11. Kauza Skripal je test loajálnosti a poddajnosti států "západní aliance" a současně to je pokus zastavit či zpomalit stavbu plynovodu z Ruska do Německa.
  Myslet si, že někdo během chvíle analyzuje otravný plyn vyvíjený pro vojenské účely je blbost. Rozhlédněte se kolem sebe, zdravotní personál, nakolik je odborně zdatný, je schopen okamžitě řešit zdravotní problémy "obvykle" se vyskytující. Pochybuji, že někdo dokáže mrknout na pacienta, okamžitě analyzovat použití otravného plynu, určit o jaký prostředek se jedná a sáhnout do tašky pro protilátku.
  Státy, které slepě aplikují protiopatření tím zcela zřetelně vyjadřují svoji podřízenost nadnárodnímu zájmu, bez projevu jakéhokoliv smyslu pro odpovědnost vlastním voličům.
  Odpovědní politici vydávají prohlášení k události, o které nic nevědí a jejich závěry nejsou podloženy fakty, což by se u tak závažného případu dalo předpokládat.
  Chtěli bychom moc. Třicet let bojujeme proti komunistům a tak nějak se nám ztratil státní majetek. A lidé, kteří zbohatli na plenění, nám nyní vládnou. A my jim tu moc dáme a jejich morální vlastnosti se neptáme.
  V dlouhodobém horizontu nám takový způsob řízení nemůže přinést nic dobrého.
  ABC

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano je to tak
   jedna z dalších psychologických zkoušek naší ovladatelnosti...zákaz kouření v hospodě
   máme za 1*

   Británie ač vystupuje z unie
   pořád vliv si nechává
   hýbat světem svojí lží
   a co na to naše malá porobená kolonie
   k těm ostatním vazalům podplacená se přidává
   Dějinné události
   krví našich statečných vlastenců psané
   blonďatý idiot
   řečí primitivní
   jako zmizíkem vymazané*

   Vymazat
  2. Zrada
   jednou vždy zradou zůstane
   milá Británie*

   Vymazat
  3. Psychologická zkouška
   průjezd okupační kolony
   jenž nás naposledy bombardovala
   1-
   ta prdel
   tam neměla být*

   Vymazat
  4. Vystrčení holého zadku na americký konvoj soud přehodnotil na přestupek
   20. října 2016 12:29
   Na pouhý přestupek překvalifikoval Okresní soud ve Vyškově protest bývalého vojáka Martina Zapletala, který si při průjezdu amerického vojenského konvoje stáhl kalhoty s trenkami a vystrčil na kolonu holý zadek. Původně za to v srpnu dostal podmínku za výtržnictví.
   Zdroj: https://brno.idnes.cz/vystrceni-zadku-na-americany-soud-martin-zapletal-fwp-/brno-zpravy.aspx?c=A161020_112043_brno-zpravy_krut

   Vymazat
  5. Měli bychom si co nejdříve uvědomit, jaké máme jako většina společné zájmy a nenechat se rozdělovat. Vypustit termíny jako socialismus, kapitalismus, demokracie, fašismus ... atd. Zamyslet se nad principem dlouhodobě udržitelného systému, odolnému proti přírodním i mezinárodním otřesům.
   Nikdy se neobejdeme bez funkčního státního aparátu. Šance na změnu je malá, ale naše účast v Evropské federaci bude znamenat konec jakýmkoliv pokusům.
   Jsou poměrně jednoduchá pravidla, ovšem lehounce zneužitelná. Jedním z nich je trestní odpovědnost politiků a jejich odvolatelnost. Nač se rozepisovat, když hodně lidí už chápe pokrytectví ukryté za "exportem demokracie", "kapitalismem s trvalým růstem", "bez EU nejsme ničím" (oduševnělá hláška jakési ženy z misterstva), "NATO není pakt ale aliance" (pakt možná ne, ale agresivní a útočná aliance určitě) ...atd.
   Raději končím s výčtem, nebo mě přejde chuť na oběd ....
   ABC

   Vymazat
 12. Zde možný motiv pro vraždu Skripala - ovšem MI6. https://blog.hlavnespravy.sk/4097/tajomstvo-ktore-skripal-nestihol-prezradit/

  silně krácené:... "Situácia po útoku na Skripaľa teda odhalila, že v posledných prezidentských voľbách v USA sa hralo o veľa aj pre Britániu. A Skripaľ v tom nehral len túto pasívnu úlohu.

  Tento článok tvrdí, že Skripaľ sa dobre poznal s kolegom z MI6 Steelom a bol informovaný o jeho aktivitách proti Trumpovi. Okrem toho sa v Salisbury zoznámil s konzultantom, tiež členom MI6, ktorý Steelovi pomáhal spracovať materiály do fascikla. Od neho teda vedel, že Steele nebol na túto prácu sám a aktívne mu pomáhali aj iné zložky MI6. Steelov fascikel teda zrejme bol spravodajským produktom Britských tajných služieb. Skripaľova dcéra bola jeho spojkou a pravdepodobne mohla tieto informácie doručiť do Moskvy. Naviac, v rôznych správach, hoci hovorca Kremľa Peskov to poprel, sa uvádza, že Skripaľ mal záujem vrátiť sa domov k rodine a žiadal Putina o milosť. Túto informáciu poskytol BBC bývalý spolužiak Skripaľa Timoškov.

  Začína teda byť očividné, že živý Skripal bol teraz podstatne nebezpečnejší pre Britániu, ako pre Rusko. Prečo by malo byť účelné divadielko s novičokom? Pretože Britská vláda si nemôže byť istá, či sa informácie od Skripaľa už dostali do Moskvy, a keby predsa, je už vyskúšané, že sprostému podozrivému nikto na svete neverí. Veď také isté to bolo pri zostrelení MH17."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:13
   Myslím, že bychom se mněli zajímat také o to kam se nám všude cpe mladá garda Piráti odnož TOP a ODS. Snad si ještě pamatujete jak vznikala TOP (podpůrná strana ODS) No a dnes mají své nástupce v Pirátech. Na svobodném vysílači byl zajímavý pohled na obssazování postu těmito zrůdami : školství, výzkum, obrana, zpravodajské služby, rušení "závadných" internetových komunikací.

   Vymazat
 13. Stanislav Ševeček29. března 2018 9:27

  Zvonka to vyzerá, že se Višegradská čtyřka postupně transformuje do Katolické pětky.
  Zatím to sice drhne, ale ...

  OdpovědětVymazat
 14. Dneska má podle oznámení mluvčí MZV Ruska Zacharovové Rusko přijít s překvapivým oznámením. Reagovala tak na ataky albínského pomatence Johnsona o tom, že Putin je jak Hitler a chce zneužít mistrovství světa ve fotbale jak kdysi Hitler olympiádu.

  Jsem zvědav jestli ty překvapivé informace budou ve vztahu ke kauze Skripal, anebo ke srovnání Putina s Hitlerem (nabízelo by se archivně doložitelné hajlování mladé královny Alžběty anebo opakované hajlování britského fotbalového týmu při mezistátním zápase se 3. říší.) Tož uvidíme, co z toho nakonec bude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám za to, že z toho nebude celkem nic. Rusové, bohužel, vždy odpovídají symetricky, tak že nic podstatného neočekávám. Rád bych se mýlil. Co se týká hajlování fotbalového týmu Anglie, je to perfektní ukázka nejen anglické, ale i celé západní demokracie. Hail demokrati z Anglie.

   Vymazat
 15. Vůbec bych se nedivil
  kdyby zrušili
  Ruskou ambasádu v Británii :))*
  -----------------------------------------------
  Dějinné události
  krví našich statečných vlastenců psané
  blonďatý idiot
  řečí primitivní
  jako zmizíkem vymazané
  Zrada
  jednou vždy zradou zůstane
  milá Británie*

  OdpovědětVymazat
 16. Je zajímavé
  jak si ostrované ponechávají svoji svéráznou mentalitu
  Když pominu složitost místního jazyku
  s úrovní mluvy naší
  Maurové, Japonci,Australané i v iglú žijící lidé
  mají jistou náklonnost pro tradici.
  Není jiný ten z blonďatou palicí*ZRADA

  OdpovědětVymazat
 17. K celé kauze Skřipal bych měl jedinou poznámku. Proč nevěřit Británii - našim milým Mnichovským spojencům?

  OdpovědětVymazat
 18. Je úžasný, kolik lidí je ochotno komentovat něco, o čem neví vůbec nic.
  :-O

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:34

   Jelikož moudrost dávno vytlačily VĚDOMOSTI a vedění je dnes zaměňováno za "INFORMACE", mizí i jakýkoli rozdíl mezi názorem hlupáka a člověka, který se snaží používat zdravý rozum.

   Jak kdosi nedávno napsal v souvislosti se skandálem kolem Facebooku a firmy Cam,bridge Analytica:
   "Algoritmus nedokáže zhodnotit obsah, není schopen morálního úsudku, nedovede rozpoznat předsudek. Nerozumí rozdílu mezi pravdou a lží." (Der Spiegel, 13/2018, str. 21)

   Ty tři 12-tileté děti, které nedávno "demonstrovaly" jsou na tom podobně.

   Kokotko

   Vymazat
  2. No právě, útok na Skripala byl veden tak, že kliku od dveří, kterými často procházel někdo nečekaně namazal zubní pastou s obsahem jedu...
   Nejspíš to byly nějaké děti...

   Vymazat
  3. Ty 12-leté děti tam ty kydy žblebtaly za vás dva.

   Vymazat
  4. 10:34 Hlavně ty ne, hloupé děcko.

   Vymazat
 19. Z Rakouska se stává skvělý stát je třeba mluvit pravdu.

  OdpovědětVymazat
 20. To je tak,Angličana abych hledal lipou v Anglii,ale když nechají židy rozhodovat o své zemi,ať se nediví.

  OdpovědětVymazat
 21. Rakousko je hloupé? Je na rozcestí, zda táhnout za jeden provaz s podvodeným Západem, či jít cestou odpovědnosti a rozumu. My - tedy naše politické loutky v chomoutu Bruselu, šly klasickou cestou, k čemu důkazy, důležité je obvinění + göbbelsovská hlásná trouba a jen trochu šikovní nakonec i ty "důkazy" dovedou vyrobit - a že by kapitalisté byli zrovna nešikovní?
  Ale že by člověk zrovna od Rakouska nečekal politiku rozumu? - No a je na stole. Pokud něco podobného ale někdo čekal od českých politruků, tak byl bláhový, ti pracují za korupné a to si nenechají ujít, i kdyby měly krachovat všechna česká Kladna a Vítkovice - jejich byznys je předsnostní před všemi těmi blbými Čechy, co se nechají opít rohlíkem a ani nemeknou.
  Podívejme se i ti Maďaři s Orbánem nechtějí skákat, jak Brusel hvízdá. To je skutečně k zamyšlení, zda přece není pravdou tvrzení z dob Rakouska-Uherska, že jsme my a Slováci zrozeni dělat nanejvýš sluhy a služky!

  OdpovědětVymazat
 22. Keby takto jednaly z iným štátom, tak 98% veľvislancou EU, a USA je vyhostených z krajny!!

  Potom sa vraciame do obdobia, kde polovica sveta nechodí, alebo nemá zastúpenie v štáte, ktorému taktiež vyhostili diplomaticku misiu.

  Veď KĽDR, tam zrejme namá zastúpenie USA, a množstva štátou EU. A KĽDR prežilo. A čo taký Sovietský Zväz??? Veď ten bol od 1920- 1941 západom odpísaný. A prežil.
  A západ si myslí, že Rusko dajú dole ako KĽDR?? Čo je mnohonásobne vetčie.

  Potom je otázka prečo chodiť do Bruselu, keď sa samotní poslanci vyhrážajú zástupcom štátu, ktorí v Bruseli reprezentujú.
  Poviete si budú chodiť demarše, na Letenskej pláni postavíme hranicu, a demarše v priamom prenose zapálime! A tiež všeliaké vyhrážne listi z Bruselu podpálime. A keď už si v Bruseli nedaju rady, tak stiahneme všetky vlajky EU z verejnych budov.

  Ale treba si to pozrieť, pálenie demaršou EU a direktív!!

  https://www.youtube.com/watch?v=Jf-HZz5Qv8E

  odporúčam, nepropagujem.

  OdpovědětVymazat
 23. Doporučuji si poslechnout p. Stropnického.
  Doba žvanivá .... uf, je to velký diplomat, na vyšetřování si nemusíme počkat, je to jasné .... a my jsme potvrdili "svoji lajnu". Vážení spoluobčané, je jeho "lajna" i Vaší "lajnou"?
  Mojí ne, bohužel s tím nemohu nic dělat. Tento přístup v Čechách panoval od Bílé hory, za doby okupace Německem i v době přítomnosti vojsk SSSR na našem území.

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ruska-odveta-za-vyhostene-diplomaty-a-poznamena-kauza-novicok-jednani-o-vlade-ministr-stropnicky-zive-na-seznamu-44300?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

  OdpovědětVymazat
 24. dneska nad ostravskem velmi silný provoz letadel- nikoliv dopravních...asi další z řady cvičení doufejme

  OdpovědětVymazat
 25. 7:57 - vystihl jste to dobre !
  Kdyz si globalista uprdne, tak 1/2 Prahy se ze solidarity posere do kalhot !

  OdpovědětVymazat
 26. Nyní na Novinkách zveřejnili zprávu, že se Skripalova dcera velmi dobře zotavuje a je mimo nebezpečí. To je tedy gól!!! Nikdo nepřežije útok "novičokem" = důvodem otravy nebyl novičok = britská premiérka lhářka a blbka zároveň, britský ministr zahraničních věcí je nevychované a drzé hovado = vyhošťovatelé ruských diplomatů jsou naprostí blbečci, kteří navíc prokázali, že nemají páteř a ani čest...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. doplním, včetně těch našich dvou zoufalců Babiše a Stropnického - děkujeme, odejděte, takové politiky Česko nepotřebuje

   Vymazat
 27. Čest za to Rakousku ale to snad ví každý, který má v hlavě skutečný mozek a ne slámu z britského strožoku.
  Jenže když jde o Rusko, tak i ta sláma v palici je dobrá.

  OdpovědětVymazat