Reklama

středa 14. března 2018

Rakovina mne ještě nedostala

Květa Pohlhammer Lauterbachová
14.3.2018 E-republika 

Rakovinou onemocní ročně stále víc lidí, stačí se podívat na statistiku, do které patřím nyní i já. Není to děs? A systém požírá a vyžaduje stále více peněz. Financializace zdravotnictví je pohromou. To má pan doktor Erben naprostou pravdu.
Vážení a milí, moji čtenáři a čtenářky E-republiky!

Jistě jste zaznamenali, že jsem v polovině loňského roku zmizela ze stránek našeho webu a i z očí veřejnosti. Dostaneme-li se člověk na křižovatku, kdy jde o život, musí jít všechno stranou. Možná to bylo z pocitu vzteku a beznaděje, která se mne zmocňovala pokaždé, když se mi zdálo, že tolik zla, které se šíří světem, nelze snad ani unést. Možná že jsem nevěnovala dost času psychohygieně, která by mi navrátila víc radosti ze života poté, co vážně onemocněla má jediná dcera a i má jediná, desetiletá vnučka.

A najednou tu byla také: Přišla jsem na řadu i já. Rakovinu neodhalil žádný mamograf, nýbrž já sama a já sama jsem si také řekla, že se nestanu další obětí školní medicíny. Bylo to období hledání a velkého poučení. Myslím, že by bylo možná škoda, abych si nechala své zkušenosti jenom pro sebe. A i kdybych mohla napomoci díky své osobní zkušenosti a nabytým poznatkům jenom jedné jediné postižené ženě nebo muži, mělo by publikování mé osobní historie smysl. Tak se o to postupně pokusím. Myslím si, že zejména my ženy bychom si měly předávat to, co fungovalo mezi ženami minulých pokolení. Je to v zájmu zdraví a prosperity našich rodin, našich mužů a dětí, které musíme bránit. Protože dnes JDE O ŽIVOT. Ne že ne.

Takže jsem ve stadiu, kdy přemýšlím, kudy dál. O finančním systému jsem toho napsala tolik, že už nemá smysl pokračovat. Víme, kudy ven, nejsou však síly, které by tuto revoluci byly schopné provést a ukončit nadvládu těch, kteří se zmocnili podvodem tisku peněz a nehodlají se tohoto práva vzdát. A díky nim trpí 90% lidstva a s ním i příroda. Je to však historie pouhých nějakých 200 let, hlavně však posledních 100 let od vzniku Fedu a celosvětového propojení centrálního bankovního systému. A co je to 200 let v lidských dějinách! Snad to nám dává ještě jakousi naději.

Dívám se na oblohu. Jeden jediný slunečný den po dlouhé době. A najednou začínají létat tryskáče a křižují oblohu a zanechávají stopy, které nemizí jako dříve někdy před rokem 2001. Malují na nebi čáry a mřížky, které se přeskupují do nepřirozených obláčků. Obsahují chemikálie, které spadnou po čase na zem, jsou to prý ale konspirační teorie. Oficiálně se tomu už ale říká „cloud seeding“- zasévání oblaků. Když už tuto činnost nelze utajit, tak přichází“ vědecké teorie“ o nutnosti modifikace počasí a boji proti oteplování planety touto cestou, jako například díla z pera harvardského profesora Davida Keithe „A Case for Climate Engineering“. Udělejte si obrázek z jeho přednášky zde. Jsou tam české titulky.

Portály, o kterých je potřeba vědět
http://www.nogeoingegneria.com/news-eng/lost-in-the-fog-climate-manipulation-is-all-too-real/
http://www.geoengineeringwatch.org/category/legal-action/, http://www.nogeoingegneria.com/.

Bylo by fajn, kdyby se někdo ze čtenářů přihlásil a chtěl se věnovat tomuto tématu. Na Stranu Zelených se rozhodně spoléhat nemůžeme. Mezitím se z práškování oblohy stal miliardový byznys stejně jako v případě farmaceutického průmyslu. Také zde je věda nasazena v zájmu našeho zdraví. Ale jaksi nejsme zdravější a neumíráme přes veškeré pokroky vědy méně.
Rakovinou onemocní ročně stále víc lidí, stačí se podívat na statistiku, do které patřím nyní i já. Není to děs? A systém požírá a vyžaduje stále více peněz. Financializace zdravotnictví je pohromou. To má pan doktor Erben naprostou pravdu.
Tak mi držte palce.
 

Květa Pohlhammer Lauterbachová

 

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

46 komentářů :

 1. Kropi nás jako vztekli. Mykoplazmaticke pneumonie ve smesich pro umele vytvorene :'( chřipkové epidemie, chlamydie, restrikcni enzymy. Barium a hliník pro zničení imunity, vystelek cév, stroncium pro zdraví našich kosti. Ale lidem to nevadí!!! Může být měsíc tma nebo měsíc blokovane slunce a ještě se smějí že sluníčko přece jen prosvítá :-) skrz kovovou vrstvu, hlavne že jsou v Kafilerlandu akce na mleté maso a kupu skadkosti.

  OdpovědětSmazat
 2. http://youtu.be/B_oShUe3VJQ Grippewelle durch chemtrails! Sie spruhen uns krank!

  OdpovědětSmazat
 3. Pani Kveto. K cemu vam bude kdyz vam reknu jak se muzete do tri mesicu vylecit. ale tomu neuverite tak stejne skoncite na chemce. I kdyz zpusobu jak vylecit rakovinu je hodne vsechny jsou ale zakazane a lidi kteri to vedi likviduji. EU zakazala i dovoz techto ucinnych preparatu a jsou jen pro vyvolene. Skoda vas email nikde neni a tak neni mozne vas kontaktovat primo.

  OdpovědětSmazat
 4. Vážená paní Květo, přeji Vám, abyste svou nemoc překonala s nadhledem sobě vlastním a svými fundamentálními rozbory globální ekonomiky ještě dlouho přispívala k pochopení problémů současného světa. Právě rakovina je typickou ukázkou "geo-inženýringu", protože za její rozvoj a explozi mohou zejména povrchové nukleární testy, které na dlouhou dobu "obohatily" atmosféru a povrch planety radioaktivními izotopy. Zákeřnost radioaktivity spočívá nikoli v jednorázovém ozáření, ale trvalém poškozování chromozómů až do doby, kdy už tělo nezvládne regeneraci buněk. Dobrá mysl ale může jak zpomalit nádor, tak napomoci regeneraci buněk. K tomu Vám přeji mnoho sil. PK2

  OdpovědětSmazat
 5. Dobrý deň,
  rád by som sa s Vami podelil o skúsenosti pri liečbe rakoviny, nie je to ani finančne náročné, ani neuskutočniteľné. Nepotrebujete drahé preparáty, ani žiadneho človeka, na ktorm by ste boli závislá.
  Ak máte záujem, napíšte mi na little@yours.com.

  OdpovědětSmazat
 6. Paní Květo, pokud se chcete vyléčit, což vám přeji, tak konečně dospějte, opusťte svůj virtuální svět konspiračních nesmyslných pohádek (chemtrails??? Bože!!!) a začněte veškerou vaši energii věnovat serióznímu léčení.

  Musím vám bohužel říci, že ze všech vašich článků sálala negativní energie, což vám taky jistě zdravotně neprospělo a tento článek je další z takových negativistických. Zapracujte na tom, zkuste se začít usmívat, přestaňte trávit zbytek vašeho života, ať už bude dlouhý jeden den nebo 30 let psaním negativních nesmyslů které nikomu a ničemu nepřispívají.
  Hodně štěstí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nojo (8:07), vy jste ten typ, který se bude usmívat i když vám na hlavu budou padat hovna. Nic proti tomu, jste prostě prostý,šťastný človíček. A když vám povím, že zde prokazatelně funguje zdravotnicko-pojišťovací, finanční prostředky vysávající mafie, s podporou policie a státního zastupitelství, prostě taková velká česká chobotnička, tak se jen přihlouple usmějete.

   Smazat
  2. Z vašeho komentáře taky vyzařuje negativní energie, přesto vaší terapií je kritika a poučování. To je docela hnus. Přejte si, abyste nikdy nebyl(a) ve stejné situaci.

   Smazat
  3. No jo někdo věří čemu chce a někdo věří faktům. Na internetu jsem viděl video, kde v jednom americkém státu u soudu projednávají otázku chemtrails jako hotovou věc a pověřují zastupitelstvo k projednání celé záležitosti na Federaci. Kdo chce tak ví, kdo nechce tak žvaní. Je zajímavé podle toho posledního grafu, že ještě v roce 1989 byla situace normální, no a potom jsme si vyhrkali to co máme. Paní Květo přeji Vám brzké uzdravení a je určitě pravda že lidský organismus má netušené samoléčíci schopnosti. Zkuste se podívat na video pana Štrunce s doktorem Šulou, tam o tom velice pěkně hovoří. Nesmíme moc věřit farmacii ta má zájmy ne vyléčit, ale léčit a léčit a léčit...

   Smazat
  4. 8:07 Pokud o něčem nic nevíte, neznamená to, že to neexistuje. A právě proto, že nic nevíte, zřejmě o ničem, můžete si dovolit být šťastný, dokud vás to nezahubí.

   Smazat
  5. Uvažovat a psát pravdivě má svou velkou výhodu, to přece nelze autorce vyčítat.

   Smazat
  6. 8:O7 Člověče ,vy umíte ale potěšit,styďte se...

   Smazat
  7. 12:59

   A proč by se měl, proboha, stydět?!
   Podle pravidla "o nemocných jen dobře"?
   Nota bene zrovna tady, kde v "diskusích" tak silně převažují agresivita, vulgarita, ignorance a pod.?!

   Autorka v minulosti projevila svou předsudečnost - včetně nevalně maskovaného antisemitismu. A teď tu presentuje další bludy. Na to snad není dovoleno reagovat?

   Kokotko

   Smazat
  8. Kokotko, vyrazili tě z ac24, tak si léčíš mindráky tady. To ty se padej se svými kokotinami stydět mezi své padouchy, hyeno. A přej si pro sebe zdraví, protože jinak tě budou tvým stylem těšit ty, které potkáš.

   Smazat
 7. Zoufalí lidé píší zoufalé věci.

  OdpovědětSmazat
 8. Přeji úspěšné uzdravení! Doporučuji však nespolehat na báby kořenářky, ale vyhledat dobrého lékaře - odborníka. Ještě jich tu pár zbylo :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, chcete-li se někoho zbavit, vyhledejte mu dobrého lékaře.

   Smazat
 9. Pavlu Krajtlovi!
  Váš výrok o zoufalství lidí je pravdivý, ale neúplný. Neobsahuje totiž otázku (svým žákům jsem vždy říkal "nejsou důležité vaše odpovědi na mé otázky, nýbrž mé a vaše otázky, které vždy obsahují všechny možné odpovědi - tedy i ty správné").
  Otázkou je proč je tomu tak, proč jsou lidé zoufalí a to stále více a větší část populace, když se máme stále lépe a lépěji, možná již nejlépěji? Zkuste nalézt a uvést alespoň několik pravdivých odpovědí ať se poučíme.
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
 10. Paní Květě!

  Říká se, že naděje umírá poslední a není to pravda. Poslední umírá člověk, který nechal umřít naději. Z toho plyne, že pokud se budete držet jakkoliv malé, leč přesto naděje, tak tato naděje žije a neumírá. Z logiky věci vyplývá, že člověk žijící nádějí umřít taky nemůže, alespoň do doby naplnění nebo úmrtí naděje. Přeji Vám pevnou vůli, pohodu, klid a pozitivní přístup k sobě samé. Život je nejenom nádherný, ale i nevyzpytatelný. Držím nám všem utlačovaným všechny palce.
  Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký

  OdpovědětSmazat
 11. http://dokumentarni.tv/zivotni-prostredi/co-to-na-svet-sprejuji-what-in-the-world-are-they-spraying
  http://dokumentarni.tv/zivotni-prostredi/proc-to-na-svet-sprejuji-why-in-the-world-are-they-spraying

  OdpovědětSmazat
 12. http://czechfreepress.cz/zdravi/chemtrailsova-chripka-uz-ji-mate.html
  http://www.youtube.com/watch?v=GeGzVkPDotI

  OdpovědětSmazat
 13. Pavlu Krajtlovi (i ostatním) -

  Vracíme se k animismu? Proč ne, pořád lepší, než přestoupit na islám.

  Ještě ale bude třeba vyšetřit, zda chemtrails a všechna ta ostatní svinstva (včetně školní mediciny a vědeckého výzkumu!) financuje Soros, Coca-Cola nebo Putin - nebo všichni společně.

  Kokotko

  OdpovědětSmazat
 14. Paní Květo,samozřejmě vám držím palce. Vím co prožíváte,já to mám za sebou a snad to bude dobré. Před 8 lety jsem prodělala všechny obvyklé postupy-chemeterapii,radioterapii a operaci prsu. Ale víte čemu věřím,že mě pomohlo nejvíce?
  ZDE JE RECEPT:
  3 díly javorového sirupu a jeden díl jedlé sody/soda bicarbona/smísit/např. 15 lžiček sirupu a pět lžiček sody/ promíchat,dát poté do kastrůlku,zahřívat 5 minut nepříliš silně aby teplota nepřesáhla 40°C,dokud směs poněkud nezhoustne.Na počátku může být užíváno častěji,např.3x denně jedna čajová lžička.Jinak stačí brát 1 čaj.lž.1x denně,dlohodobě.Javorový sirup může být případně dočasně nahrazen medem.Obecně platí:nejíst jinak žádný cukr v nápojích ani v pokrmech,s vyjímkou trošky ovoce.
  Tato léčba je založena na tom,že rakovinové buˇky milují cukr,který do sebe vtahují.Javorový sirupobsahuje čistou glukozu,takže tuhle podmínku splňuje.Tak se dostane látka přesně do centra nádoru. Jedlá soda pak dokáže díky obrovskému obsahu kyslíku rakovinový nádor doslova rozbít zevnitř.A to už během prvních 3 dnů.Dochází tak k postupné likvidaci nádoru.
  Je na vás jestli to vyzkoušíte a možná i další čtenáři,ale já věřím,že mě to pomohlo nejvíce.
  Bojovat musíte i psychicky,nepřipouštět si možnost že zemřete. Nechoďte mezi ty skupiny stejně postižených-to do sebe nasáváte i jejich negaci. Přeji vám z celého srdce uzdravení.
  J.M.

  OdpovědětSmazat
 15. Zde je DOCTOR nick honolulu !
  Kokotko 13:12 ma rakovinu mozku !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:31
   Ty rakovinu mozku dostat NIKDY NEMŮŽEŠ,na to je potřeba právě ten mozek v lebeni☺

   Smazat
 16. KOKOTKO 13:12 = Feeble mined smuck with advanced imbecility !
  rabaj dr. honolulu

  OdpovědětSmazat
 17. Jelikoz NEMAME ani den, mesic a misto vaseho narozeni nemuzeme zjistit vasi diagnozu a delku zivota ! Dnes se na rakovinu NEUMIRA - krome tech, co ji a piji jedy !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Povězte mi, dvojčata, která se narodí ve stejný den, měsíc a na stejném místě, žijí stejně dlouhou dobu a onemocní stejnými chrobami? Ne? Tak jak by bylo možné jen na základě těchto informací předpovědět diagnózu autorky?

   Smazat
 18. Diskuse mě tady děsí, lidé tu tvrdí, že dokážou léčit rakovinu například javorovým syrupem. Vědecká metoda nás učí, že pokud chceme najít dobrou metodu léčby nemoci, nemůžeme se spoléhat na jednotlivé úspěchy. Je skvělé, když nějaký druh léčby pomohl jednomu člověku, ale co když je to jeden člověk z 10000? A proto je nutné zkoušet léčbu na velkém vzorku lidí, spolu s kontrolní skupinou, která vyloučí placebo efekt. Co takhle se spoléhat na léčebné metody, které byly doopravdy otestovány a u kterých víme jejich účinnost na dané typy rakovin? Kéž by bylo léčení rakoviny tak jednoduché, jak si tu někteří myslí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to je celá ta sorta lidí vyhledávající informace na těchto a podobných "alternativních" stránkách. Pohádkáři věřící hovadinám, konspirační teoretici, babky kořenářky. Javorový sirup na rakovinu, chemtrails,... je mi smutno z toho jak jsou lidi i v roce 2018 hloupí.

   Smazat
 19. Opravdu tu někdo věří na chemtrails? Autorka předkládá tři argumenty:
  * čáry za letadly vypadají jinak než před rokem 2001.
  = Gratuluji k dokonalé paměti autorky, která je schopná si zapamatovat tvar i délku trvání čar na obloze i po 18 letech, nicméně lze snadno dokázat, že kondenzační stopy se liší v závislosti na motoru letadla, nadmořské výšce, teplotě a vlhkosti vzduchu. Proto některé čáry vypadají jinak a některé nejsou vidět. Zde je galerie starších fotografií s kondenzačními čarami, které vypadají úplně stejně jako dnešní: http://contrailscience.com/contrail-photos-through-history/

  * oficiální termín pro chemtrails je cloud seeding
  = našel jsem si, co znamená cloud seeding. Je to zřídka používaná metoda pro umělé vyvolání deště. Funguje na principu vypouštění vhodných kondenzačních jader do atmosféry, kolem kterých se začnou formovat kapky deště.
  Jak toto souvisí s chemtrails? Tedy s tvrzením, že letadla dennodenně naschvál vypouštějí na lidi škodlivé chemikálie? Prosím o vysvětlení.

  * Když už tuto činnost nelze utajit, tak přichází“ vědecké teorie“ o nutnosti modifikace počasí a boji proti oteplování planety touto cestou, jako například díla z pera harvardského profesora Davida Keithe „A Case for Climate Engineering“. Udělejte si obrázek z jeho přednášky zde. Jsou tam české titulky.
  = Přednášku jsem si celou pouštěl, mluví se tam o hypotetické možnosti vypouštět "umělé saze" do stratosféry za účelem snížení dopadu slunečního záření na povrch Země. Opět nevím, jak tato metoda souvisí s teorií chemtrails?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Geoinženýrství, nebo chemtrails, důkazů proti zpochybňování je mnoho, už to neokecáte ani kilometrovým komentářem.
   Jen namátkou:
   svobodnenoviny.eu/putin-odsoudil-geoinzenyrstvi-a-oznacil-jej-za-monumentalni-hrozbu-proti-lidem-a-prirode/

   Smazat
  2. Článek odkazuje na připravovaný experiment Harvardské univerzity, který spočívá ve vypuštění reflektivního prachu z atmosferického balonu. Jak tento experiment souvisí s teorií chemtrails, tedy že nás každý den kropí chemií z letadel?

   Smazat
  3. 19:06 Kromě zmínky o experimentu, ignorujete celý obsah článku, v kterém je jasně vyjádřeno, že západní vlády experimentují tímto způsobem na svých lidech po celá léta. Nevím, jestli je to váš záměr, abyste chemtrails zpochybnil, nebo jenom nechápete psaný text, a neumíte si najít i další důkazy, které byste taky nechápal. V obou případech má diskuze s vámi hodnotu 0, a je zbytečná.

   Smazat
  4. Jestli jsem pochopil článek správně, tak pointa je v této větě: "Nyní, na konci března, díky zprávě o veřejné studii Harvardské univerzity, se zdá, že měl Putin celou dobu pravdu. Oni mohou požívat mainstreamová média, aby je přejmenovali na „aerosolové oblačné formace“, když chtějí, ale prostý fakt je, že experimentují na lidech prostřednictvím chemtrails."

   Podle článku nebylo Putinovo tvrzení, že západ experimentuje na lidech, ničím podložené. Tedy až do chvíle, kdy Harvard oznámil svůj experiment. Já se ptám, čím tento jeden projekt potvrzuje to, že bylo před ním plošně experimentováno na lidech?

   Pokud něco říká Putin a nepodloží to žádným důkazem, tak je to přeci jen tvrzení proti tvrzení a není způsob, jak rozhodnout, kdo má pravdu.

   Smazat
  5. Předpokládám, že nejste takový nadutec, abyste si myslel, že jste tak inteligentní a informovaný, jako je Putin, jehož tvrzení je podložené autoritou, která mu nedovoluje rozhlašovat do světa cokoliv bez následků, ale vaše tvrzení, není podloženo žádnou autoritou. Kdybyste chtěl dosáhnout nějakého povědomí o tom, jaká je skutečnost, neupínal byste se na jediný odkaz, ale vyhledal byste si mnoho dalších informací. Vy jste se ale rozhodl, že budete vše překrucovat, zpochybňovat a popírat. Proti tomuto postoji se nedá nic namítat, pište si co chcete, zůstaňte v blaženém nevědomí. Zdar.

   Smazat
  6. Špatně jsem se vyjádřil, nemyslel jsem tím Putinovo tvrzení vs. moje tvrzení. Spíše Putinovo tvrzení že chemtrails existují vs. nějaké výchozí tvzení, že chemtrails neexistují. (stejně jako kdyby někdo tvrdil, že existuje kočkopes vs. výchozí tvrzení, že kočkopes neexistuje. Tím opravdu nechci srovnávat chemtrails a kočkopsy, jen nevím, jak to lépe vysvětlit.). Případně můžeme vzít jako tvrzení proti Putinovi oficiální prohlášení vlády UK: https://www.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/295186/14_0355.pdf

   Jde mi o to, že i kdyby na existenci chemtrails přísahal Einstein, tak bez důkazů mu přeci nikdo nemusí věřit. A myslím, že zase vy nemůžete být tak naivní, že byste dal za každé Putinovo slovo ruku do ohně?

   Opravdu nechci nic překrucovat a snažím se to nedělat, jen se chci dobrat pravdy na základě dobrých argumentů. Odkazování na autoritu nepovažuji za přímý důkaz. Existuje přímý důkaz chemtrails?

   Smazat
  7. obrazek je nekdy za tisic slov

   https://www.disclose.tv/photos-from-the-inside-of-chemtrail-planes-revealed-310956

   Smazat
  8. Dobrý den, děkuji za obrázky. Vaše obrázky prokazují následující: a) Existují minimálně desítky letadel, která mají přimontované trysky k rozprašování. b) Existují letadla, ve kterých byly převáženy barely.

   Ale to nám nepřineslo žádnou novou informaci. Informaci a) víme - existují protipožární letadla, hnojící letadla, letadla rozprašující pesticidy na pole, ...
   Informaci b) také víme - u výše zmíněných by v barelech mohla být voda, hnojivo, pesticidy. Také tam mohou být barely s vodou pro zátěžové testy.

   Myslel jsem ale, že teorie chemtrails říká, že na nás každý den z velkého množství letadel vlády stříkají škodlivé chemikálie. Fotky, které jste poslal, ale toto tvrzení neprokazují. Pouze ukazují, že existují práškovací letadla, ale ruku na srdce, to jsme věděli i před tím. Na fotkách není naznačeno, co je v barelech, takže tam může být stejně škodlivá chemie jako voda. (Jo, a ta jediná fotka, kde je napsáno na barelech BIOHAZARD https://cdn.disclose.tv/sites/default/files/img/inline/2016/03/13/photos-from-inside-chemtrail-planes-like-youve-never-seen-before-310956-29.jpg , tak ta je zrovna fotomontáž: https://www.metabunk.org/attachments/screen-shot-2015-04-23-at-18-31-49-png.12459/)
   Ani fotky neprokazují, že tyto letadla létají nad lidmi a práškují je.

   Kdybych vám poslal fotku, jak někdo převáží barel v kufru auta, začal byste se bát, že nás vlády práškují už i z výfuků aut? Ne? Tak proč to samé děláte u fotek s letadly?

   Smazat
 20. Paní Květo!, vám osobně, vaší dceři i vnučce z celého srdce přeji rychlé a úplné vyzdravení!!
  Vaše články, váš intelekt a přehled jsem postrádal ...

  OdpovědětSmazat
 21. Přej vám, paní Lauterbachová, zdárné uzdravení.

  OdpovědětSmazat
 22. Rakovina neni nemoc - pouze symptom
  Boj s rakovinou je vysilujici protoze je to boj s virtualnim (nexistujicim) nepritelem.
  Kdo rozumi anglictky zhlednete tohle:
  https://youtu.be/XExB45GRrfc

  OdpovědětSmazat
 23. Přeji upřímně co nejrychlejší uzdravení a možnost pokračování ve Vaší odborné a velmi záslužné činnosti! A za tu dosavadní děkuji! Jaroslav Tichý

  OdpovědětSmazat
 24. Autorko, trpite zbytecne ! V Americe se to leci uspesne a bezne !
  Jsem zablokovan cenzurou a nemohu nic napsat ! Preji vam uzdraveni !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.