Reklama

čtvrtek 15. března 2018

Republiku si rozvracet nedáme!

Jaroslav Loudil
15. 3. 2018
žáci 240 českých škol, včetně gymnázií a několika divadel dnes v poledne opět nastoupí - "do první linie" - boje za demokracii. Rychle ukončí výpočet trojčlenky, schovají preparované brouky do kabinetu, dopíšou pod lavicí dopis své milované ze sousední třídy , případně ještě s chutí narychlo spolykají pořádnou svačinku od maminky a pak už hajdy na náměstí , "dělat politiku". Tihle často šestnáctiletí puberťáci budou s krví podlitýma očima a celí brunátní spravedlivým vztekem, hrozit svými pěstičkami kamsi směrem k Pražskému Hradu a Strakově Akademii.


Neboť vězte, že právě tam mají sedět zločinci Babiš se Zemanem, jejichž jediným posláním je prý restaurovat v ČR totalitní režim, který tu skončil roku 1989. Dále prý mají : "Demontovat naši ústavu, posmívat se národu, kout pikle se zahraničními agenty různých diktátorů a vůbec - "zničit tento náš krásný svět". Není toho zrovna málo, co mají Zeman s Babišem na svědomí a tak tihle žáčkové s laskavou podporou svých pedagogů a různých neziskovek financovaných ze zahraničí panem Sorosem, budou hulákat až do ochraptění tato hesla :"Republiku si rozvracet nedáme !! Babiše do koše ! Nevolte Zemana ! Kalousek, Němcová, Farský, Schwarzenberk a Benda na Hrad ! Celé toto zinscenované divadlo budou filmovat poskoci České televize, kterých tam bude možná více jak samotných demonstrantů. Večer o tom pak bude ČT žvanit ve zprávách celou hodinu, jako o hlavní události celého roku u nás. Titulek na ČT , který to bude uvádět je tento : "Národ povstal".

Po skončení demonstrace pak cestou zpět do školy uloví pubertální školáci do svého mobilu ještě několik Pokémonů, pošlou rychlou SMS rodičům, že : "Demonstrace byla hustá, silnice naštěstí neklouzaly, zahraniční ozbrojení agenti se bohužel neobjevili, anglicky hovořící pánové v kvádrech z US velvyslanectví nám tam rozdávali nějaké červené karty proti Zemanovi a v nastalém davu se mi podařilo sáhnout na zadek té hezké blondýně ze sousední třídy. Ale neboj se mami, na demonstraci jsem se pořádně teple oblékl, jak si mi říkla už ráno, takže jsem měl ty silné spodky a bundu až pod zadek, když bylo -"skoro na nule".

P.S. Rád bych upozornil - "vážené demonstranty", že demokracii tady nerozvrací Zeman s Babišem , ale jenom oni sami ! Pana Zemana totiž zná náš národ 5 let z prvního funkčního období velice dobře ,včetně jeho názorů na novináře, veřejnoprávní média, na protiruské sankce, na Čínu a Rusko ,na výklad ústavy. Přesto dostal v demokratické volbě nejvíce hlasů. Vážení demonstranti , zaspali jste dobu ! Měli jste jít v lednu k volbám ! Teď se u nás pokoušíte jenom o nedemokratický Majdan , tedy o změnu výsledku demoratické volby řvaním hesel na ulici. A právě to je ve svém důsledku ona - "Demontáž demokracie". Vy trváte na změně proti vůli většiny národa.

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/studenti-budou-v-poledne-stavkovat-na-obranu-ustavnich-hodnot/1597585

58 komentářů :

 1. Jo to určitě budeme skákat jak kraďousek+ puberťáci pískají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky tam asi bude zrzavá Bára Cecek Kolobrnda. Ta nesmí chybět. Bude celá brunátná řvát "demokratická" hesla. To si každý umí představit. A co ta chlupatá opice z Topka?

   Smazat
  2. Feri je černoušek nebo cigán ?

   Smazat
  3. Ať si hrajou. Mlčící většina je pošle tam kam patří.

   Smazat
  4. ..Nyní zde není odvážných..........Jen zfanatizovaná stáda zbabělců ,vedená dosud mocnou bruselskou propagandou předvádí demonstrace ,zpochybnují vše české,volby, prezidenta.Hajlují za Fuhrerin Merkel.,.Soroše..sEU na věčné časy a nikdy jinak..JEAN

   Smazat
  5. VÍTE o někom odvážném??NAPIŠTE JMÉNO!!
   TO je nyní p.Martin Zapletal nabádal v Praze:Vezměte cepy a vidle proti vlastizrádcům a muslimům, napsal. A policie ho obvinila z nenávisti.
   Asi znáte VYSTRČENÝ ZADEK NA KONVOJ USA-připomenu...
   30.5.2016Novodobý válečný veterán z misí v Kosovu a Kuvajtu Martin Zapletal při průjezdu amerického konvoje Českem na vojáky vystrčil pozadí. A to celkem třikrát. Policisté proti němu zasáhli a nyní incident vyšetřují jako možný trestný čin výtržnictví. Zapletal, který sloužil několik let i u policie, bývalé kolegy chápe a uznává, že nemohli jednat jinak, než mu nasadit pou Zapletala, který je člen Asociace válečných veteránů a organizace Českoslovenští vojáci v záloze za mír, „To, co jsem udělal, byl politický protest, vyjádření názoru, že tu nechci agresivní vojska USA, i když třeba pro někoho diskutabilní formou. Oni to nejdříve chtěli projednávat jako přestupek, ale poté vše shodili a začali se tím zabývat jako podezřením z trestného činu. Někdo tady může vše, svlékat se do naha či veřejně hanobit prezidenta, a pro další je jiný metr,“

   Smazat
  6. P.S.zapomněl jsem na pana prezidenta Zemana Dovolil si fuhrerin Merkel říct ,že SVOU návštěvu z Muslimova nemá k nám posílat na večeři.Další jeho čin-Já osobně jsem nezávislost Kosova neuznal. Dokazuje to i fakt, že jsem nikdy nejmenoval velvyslance ČR v Prištině,“ uvedl český prezident. „Již několikrát jsem řekl, že Hashim Thaçi je válečný zločinec,“ dodal v rozhovoru pro Večernje novosti.
   Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/kosovsky-vicepremier-tha-i-je-valecny-zlocinec-prohlasil-zeman-psz-/zahranicni.aspx?c=A150430_120417_zahranicni_ert
   To je v dnešním světě pokrytců odvaha
   JEAN

   Smazat
  7. Hrozné na tom je, že ta děcka tomu věří...věří, že jsou v právu, že opravdu zachraňují demokracii u nás. Ve školách je jejich učitelé a ředitelé škol totálně zblbli a ta děcka jim věří. Myslím, že by měli vyházet všechny ředitele škol, kteří tyto demonstrace umožnili a zneužili tak svého postavení vůči těm dětem.

   Smazat
 2. Nejlépe se dělá politika od plné ledničky rodičů, bez odpovědnosti za zajištění zákldních hodnot na svou existenci a podle návodu nečeské televize, která neúnavně stále vylévá své rozeštvávací patoky, za které si povinně platíme.
  Kdo viděl pořad pana Soukupa na TV Barrandov a má pět pohromadě, ten se tam nemůže objevit.
  Je to organizovaný nepokoj, zneužití studentů. Je to stejný rukopis, jako ty studentské manipulační volby, pořádané tou spřízněnou organizací "Clověk v morálmí plísni"
  Dnes je 15.3. Jak symbolické.
  Že by dorazil na venclplac někdo z němec?

  OdpovědětSmazat
 3. A kde pak je exministryně obrany za KDU-ČSL JUDr. Vlasta Parkanová (umělkyně a zpěvačka z TOP09). Bude na demonstraci a byla i včera " ROZKRÁDAT REPUBLIKU" si přeci nenechá? Gagarinka

  https://uloz.to/live/!KlYiruGNcsN6/top-09-kalousek-dekan-pospisil-aliaz-cistic-judra-kindla-chovanec-benda-drabxk-ova-siska-parkanova-bursik-kochcab-panek-stetina-kopriva-severa-schwarzenberg-bakala-po-strnisti-bos-silnejsi-mumie-langsadlova-mkv-avi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Předkládám dva skutečné bojovníky za svobodu, hlavně toho v pozadí v bojové pozici a také výše dluhu v liště v popředí. To jsou eskymáci?

   https://uloz.to/!OiIs7HtGKMjL/valka-o-planetu-opic-kolaborant-csl-kalousek-tuto-pro-s-ral-mimoprazsti-diky-moc-kde-je-stetina-schwarzenberg-bojuje-kalousek-se-svym-dluhem-v-rozpoctu-a-havou-a-parkanova-proc-nesedi-mkv-mp4-avi-jpeg

   Smazat
  2. Vždyť kavárna říkala, počkejte na březen až bude tepleji, začne fičák!
   Co se děje na ministerstvu školství, vždyť tam má Babiš svého odborníka a studenti jsou ve valné většině nejenom "zblblí", ale po vyukové, studijní stránce, ještě blbější?
   Proč nejsou v lavicích a nedohánějí co zanedbali ...

   Vova

   Smazat
  3. KOLABORANT KALOUSEK BÝVALÝ ČLEN PŘED r. 1989 ČSL (dnes KDU-ČSL - TOP09) - existence strany byla v minulosti dvakrát přerušena: poprvé v letech 1938–1945, kdy vůbec neexistovala, podruhé v letech 1948–1989, kdy existovala ve formě tzv. „obrozené“ strany lidové začleněné v Národní frontě. „Obrozená strana“ trpěla zvláštní dichotomií: měla poslance, kteří plně podporovali komunistickou politiku. V letech 1948–1989 tak strana existovala jako součást Národní fronty. Existence strany – spolu s dalšími malými stranami, z nichž nejvýznamnější byla Československá strana socialistická na politické scéně v ČSSR působilo více autonomních stran. Vedení ČSL (dnes KDU-ČSL - TOP09) existovalo a bylo voleno v NF s KSČ a ČSS (dnes ČSSD). Dnes nazýváno Koalice - dříve NÁRODNÍ FRONTA tzn.KOLABORANTI S KOMUNISTICKOU STRANOU ČESKOSLOVENSKA!
   ČSL si přidala před název KDU (KDU-ČSL-TOP09), jeden zprofanovaný KOLABORANT s KSČ!
   ČSS si přidala ke konci D (ČSSD), druhý zprofanovaný KOLABORANT s KSČ!

   TOTO JE ZATLOUKÁNO, STÁLE JE POTŘEBA KOLABORANSTVÍ PŘIPOMÍNAT A NEZAPOMENOUT!!!

   Bartončík

   Smazat
 4. 5 "TĚŽKÝCH" otázek pro žáky STŘEDNÍ ŠKOLY.
  https://www.youtube.com/watch?v=MCUdMT4_g3I

  OdpovědětSmazat
 5. Ako by nás s ćechmi jedna mať mala.......

  OdpovědětSmazat
 6. Hlavně jim neříkejte jak jsme přišli o demokracii 15. března 1939 za tichého souhlasu našich západních spojenců!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě teď ba ČT24 historik (myslím Vít Smetana) naprosto objektivně zhodnotil naši historii. Prý okupace 1939 byla mnohem drastičtější než ta v 1968.
   Jestli tento historik píše i učebnice...

   Smazat
  2. ČESKOSLOVENSKÝ politický, kulturní a vojenský spojenec, vzor naší první republiky v době "mnichovské" zklamal. Dokonce dohodu podepsal.
   A v podstatě zakázal naší republice se vojensky bránit! Západ totálně zklamal. Dokonce nám bylo tehdy oznámeno, pro případ vojenské obrany státních hranic, že ČSR bude odpovědná za rozpoutání války!!!!
   A to ČT právě dnes, ani jindy nijak nepřipomíná. Je mlží neinformuje, hanobí prezidenta, svolává protesty mladých lidí.
   Vyhnula se pravdivé komentaci snah am. velvyslance, který varovat prezidenta
   před přítomnosti na oslavách v Moskvě ohledně 70. výročí ukončení války v Evropě, když ČSR byl vítězným státem.

   Sommerové a dalším " protičechům" ČT nahrává.
   Jiným názorům prostor nedává.

   A mladým studentům, neznalým tragických následků okupace v letech 1938 - 45, osnovy o nich mlčí, nebo jsou povrchní lze vnutit cokoliv.

   I aby vyrazili na náměstí a hrozili prezidentovi, který vidí dále, než na špičku nosu a prosazuje zájmy Česka v Rusku i Číně.... a to zejména na mladé lidi pro celou ČR do budoucna.

   Mladí lidé, studenti a studentky, b d ě t e!

   Smazat
  3. 11.05 vy si myslite ze rok 1939 byla idyla ?Dost nechapu jak jste to myslel.Přisel jste z Jiřikova videni ...

   Smazat
  4. 10:35

   Rok 1939

   S tím bych se jim v žádném případě nechlubil, ústavní činitelé a boháči, vzali kramle v čele s prezidentem Edvardem Benešem. Krysy opouštějí loď, vždy jako první.
   To si studenti pamatujte, i to že skuteční hrdinové umírají jako první, kdo přežil, ten v boji nebyl!

   Ramón

   Smazat
 7. Včera jsem se chvíli, ale opravdu jen chvíli díval na masový protest, před hradem. Několik, spravedlivě rozvášněných mladíků hrozilo pěstičkama směrem na hrad. Poté, co jim zdegenerovaná opice v čele předřvávala, co mají vlastně papouškovat. Není to ani tak směšné, jak spíš smutné. Nevěřím tomu, že předešlé generace byly taky tak debilní. Kdyby kohokoliv z těchto revolucionářů se skořápkou na prdeli vytahli z davu a zeptali se ho proč tam vlastně je tak se rozbrečí a bode volat na pomoc maminku.

  OdpovědětSmazat
 8. Je to zneužití studentů.
  Nejsem si jist, že by tito studenti hltali českou televizi a její zvratky ve správách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně - co já znám mladých lidí, ani jeden na ČT vůbec nekouká, snad jen tu a tam někdo na sport. ( musím říci že ani na ostatní TV společnosti). Mají stažené filmy, o úrovni já většinou mluvit nemohu - horory, sci fi, Hvězdné války, H.Potra. Kdyby se každého protestujícího zeptali alespoň na něco z hlavních zpráv na ČT, jejichž úroveň jim stojí za tyhle manévry, zíralo by podle mého nejméně 95% tak, jako zírají na zlomky v matematice.

   Smazat
 9. Pražská kavárna přinutila naše děti protestovat proti prezidentovi, který byl zvolený v demokratických volbách. Zneužívá naše děti, aby protestovaly proti vlastním rodičům a my jako rodiče musíme na to hledět a nemůžeme proti tomu vůbec nic dělat, protože každý žák, žačka, který by se otevřeně postavil proti této špinavosti, které na školách pod vedením pražské kavárny a Člověká v tísni, by se zlou potázal. Je to zneužití naších dětí k špinavému politickému boji, kterým naše děti ani nerozumí. Dokonce k této špinavosti budou využívat naše děti, které nemají ani volební právo, ale ani se nijak aktivně o politickou scénu nezajímají. Běda žákovi a žačce, kteří by se postavili proti, byli okamžitě ostrakyzování, diskriminování. To organizátoři této špinavosti chtějí někomu namluvit, že nikdo ze žáků nebude proti této komedii vystupovat. Něco tak sprostého, podrazáckého nedělal ani režim před rokem 1989. Jsem přesvědčený, že ředitele škol porušují zákon, když umožňují, aby naše děti byly zneužité k této sprostosti. To, že naše děti budou muset demonstrovat a budou zneužity, nemůžeme my rodiče nic dělat, jenom přihlížet, jak jsou naše děti zneužité proti nám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stalin také hnal děti proti rodičům .

   Smazat
  2. Ty holt jsi správnej blb 15.51. Co to blafeš za sračky? Jsi blbej jak daleko vidíš a ještě za roh.Mastur Bant

   Smazat
 10. Všichni studenti a studentky protestující dnes 15.3. nechť podepíší závažnou přihlášku do armády NATO!
  NATO bude je potřebovat jako "kanónenfuter" při dobývání ruských surovin!

  OdpovědětSmazat
 11. Politici,kteří zneužívají děti by měli být souzeni a s nimi ředitelé škol ,kteří politizují svoji školu.Kde je státní moc a zákony?

  OdpovědětSmazat
 12. Pánům studentům a dámám studentkám bych chtěl poradit, teda těm kteří si chtějí udělat trochu obraz o tom co se děje. Tak si třeba zkoukněte Tv Barandov kde pan Soukup v Kauzách Jaromíra Soukupa včera hovořil o financování České televize, je to v archívu, to by asi na začátek stačilo. Dneska bude další jeho pořad kde bude hovořit s Prezidentem a to by možná taské nebylo od věci. Nikdo nikoho do ničeho nenutí, kdo chce získá si informace sám bez nějakého postrkování.

  OdpovědětSmazat
 13. Nebudou třeba v příštích demonstracích rozdávat ředitelé škol, žákům nože ? Ani by mě to nepřekvapilo.

  OdpovědětSmazat
 14. Na Slovenku zneužila pravicová opozice vraždy dvou mladých lidí k vyvolání Majdanu, tedy převratu. U nás v Čechách a na Moravě opozice společně s Českou televizí, zneužila naších dětí, aby demonstrovaly proti námi zvolenému, v demokratických volbách, prezidentovi Zemanovi. Od nevládních, neziskových a nezávislých organizací, České televize, je to obrovská nehoráznost a sprostota. Je vidět, že pravice, aby dosáhla na uchopení moci, se nezastaví před ničím, ani před zneužitím naších dětí. V demokratických volbách, strany, jako jsou TOP 09, ODS, STAN, Piráti, neuspěly a proto pro své účely se uchýlí k zneužití, naších dětí, které my rodiče chráníme, jako oko v hlavě. Něco tak sprostého, odporného a ohavného, jako je zneužití nevinných dětí, jsem ještě neviděla. Vzkazuji organizátorům "Styďte se"!!! Matka dvou středoškoláků.

  OdpovědětSmazat
 15. Tady je pěkný článek pro ty co to zajímá šmejd janda si píše do usa o prachy:

  https://aeronet.cz/news/chodi-vase-dite-do-nektere-z-techto-skol-potom-byste-meli-zbystrit-protoze-v-techto-skolach-opravdu-neni-vsechno-v-poradku-navzdory-ujistovani-ze-studentske-stavky-se-budou-ucastnit-jen-plnoleti/

  OdpovědětSmazat
 16. Tady už končí každá sranda.A rozum mi to nebere.To už jsme snad na počátku občanské války.Zrůdná nezodpovědnost svěrákovských elit,s masivní podporou presstitutů.

  OdpovědětSmazat
 17. "Demokratická žumpička" nám pěkně smrdí. Měla by se vyvézt. Nebo spíš fašisti se nám snaží vnutit svůj pohled na demokracii a nechtějí se smířit s hlasováním lidu ve volbách. Jak příznačné a jaký zářivý vojevůdce, komunistobijce a rusofob Kalousek. No nezapomněl ten jeho hlouček požádat o spoluúčast našich "milých spoluobčanů" ze sudetského landsmanšaftu? To by bylo přeci příznačné a demokracii podporující oslavení héroizovaných "svobodných" zpravodajů.

  OdpovědětSmazat
 18. Ti herci začínají být pěkně odpornou havětí....Ta píča zrzavá Štěpánová s Mádlem jsou úplně k smíchu...Spravilo by to pár facek a hybaj do pořádný práce...

  OdpovědětSmazat
 19. Od doby kdy parlamentem prošlo zdanění církevních restitucí (přezkoumání krádeží)
  a Milouš je podpořil
  dějí se neskutečné věci.*

  OdpovědětSmazat
 20. Tak jsem se z tisku dozvěděl, že toho 15. března (pátek) budou naší studenti demonstrovat půlhodinou před svou školou údajně proti pošlapávání demokracie v této zemi. Budou to studenti vysokých, středních i učňovských škol, nám sdělili novináři ….
  A tak mne napadá: Jak je možné, že tolik kantorů na své akademické půdě doporučí studentům účast na takovéto akci, případně je k této akci přímo nabádá?
  Politika přece do škol nepatří! Shodne se většina kantorů. Pokud ano, tak studentům jen a jen objektivní informace, nic víc!
  S tím ale kolidují spanilé jízdy Dominika Feriho (předseda TOP 09) po českých školách, nebo cestopisné poznatky Jaromíra Štětiny (EU poslanec za TOP 09) pro studenty ašského gymnázia (3.11.2017).
  A kde jsou ty zákonem zřízené školské inspekce, co tak horlivě dbají na dodržování osnov na školách?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nerozumím, v normální demokratické společnosti by už organizátoři čelili obvinění za pokus rozvracení ústavního pořádku, vyvolávaná nepokojů a nenávisti.Policie a státní zástupci už měli dávno konat. Nekonají, bojí se a v tom je problém současnosti.

   Smazat
  2. Za bolševika jsme taky manifestovali . Ulili se z vyučování a pokud to bylo možné tak jsem zdrhnul . Nikdy by jsme nešli proti prezidentovi . Byly jsme docela slušně vychování . Kalousek byl v každé vládě a dnes chodí kolem hradu jako somrák . Divím se že není trochu na úrovni . Takový starý politický harcovník .

   Smazat
 21. Ktreý že to rektor zakázal vystoupit prezidentovi před studenty z důvodu apolitického prostředí?

  Jak tato fakulta reaguje dnes?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V dnešní době
   je nejedním rektorem idiot
   s teologickým vzděláním.*

   Smazat
  2. Nebo gay .

   Smazat
  3. ..to jsou všichni..čím máš větší
   kariéru..církevní
   ..tím větší tajemství víš.
   Někteří bývalý katoličtí funkcionáři
   promlouvali o tom že se v církvi dělá kariéra prdelí*

   Smazat
 22. Jak to,ze za tohle svinstvo nebude nikdo potrestan?

  OdpovědětSmazat
 23. Skvělý komentář napsala VERONIKA SUŠOVÁ:
  http://casopisargument.cz/2018/03/15/studentsky-plac-nad-nenarozenym-ditetem/

  OdpovědětSmazat
 24. Tak to tak nějak moc nevyšlo. Tedy alespoň tady na Václaváku. Přišli pod koně v počtu asi tak dvou až tří tříd (tak do 80 lidí), ale řevu nadělali dost. Tak po 20 minutách to vzdali a šli do řitě(alespoň doufám)

  OdpovědětSmazat
 25. ..to je fuk...
  Hrozné pokládám snahu rozložit naši zemi !*

  OdpovědětSmazat
 26. Dnešní datum je spojen s velmi smutnou událostí roku 1939.Ale zkuste se zeptat studentů, zda jim něco říká?
  Stačí se vydat s mikrofonem před kteroukoliv VŠ ve dnech státních svátků a zeptat se studentů proč jsou například vyvěšeny státní vlajky, to je úrověň znalostí k pláči. A naše tzv. celebrity to ani nechci říkat.Takže ulít se ze školy je přece in, super atd. Ti, kteří toto všechno mají na svědomí ať už dají lidem pokoj a klid k normálnímu životu. Byly svobodné volby? Byly. Tak uznejte jejich výsledky a přestaňte hrotit situaci a něco smysluplného dělejte. Už toho máme všichni dost.

  OdpovědětSmazat
 27. Ad 10:35
  O demokracii jsme přišli již 1. 10. 1938.
  Ad 11:05
  ČSS byla Česká strana socialistická skončila svou činnost v devadesátých letech minulého století.
  ČSSD vznikla v roce 1878, za WW II.byla zakázaná a v roce 1948 byla rozpuštěna. V zahraničí však existovala a v roce 1990 opět začala působit v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 28. Jen pro oživení. V r.1989 masa zblblých Pražáků na Letné opakovala po černoprdeláči Malém Otčenáš,aniž by se vůbec někdy modlila a ten Otčenáš znala a tušila, že se vlastně modlí. Nadšené stádo. Takže nějací studentíci, co z toho?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Studentici nechali jste se zdebilizovat a zneužit.

   Smazat
 29. Ať žije Bakala, ať žijí neziskovky, ať žijí ostatní parchanti jim podobní a máme tady taky MAJDAN. Ale proč ne, oligarcha Bakala bude ještě bohatší a Kalousek, Němcová apod. budu mít do smrti vystaráno. Demokracie jako vyšitá, když studentíci a děti, které nevědí, která bije, vyběhnou na náměstí místo písemky, jen chybí nějací neidentifik. snajpeři, ale co není, může být, tak jako na Ukrajině. Ti úžasní Američani,jsou natolik jednoduší, že všechny barevné revoluce děljí stejně. Tak na šťasné zítřky.

  OdpovědětSmazat
 30. Oni si ti parchanti myslí, že je bude někdo živit do smrti.

  OdpovědětSmazat
 31. Hesla mají dobrá, akorát je pronášejí na špatném místě. Toto mělo zaznít v Bruselu.

  OdpovědětSmazat
 32. Takže na brigády po celý rok.Makat a od rodičů jen ty nejnutnější peníze a sbohem

  OdpovědětSmazat
 33. Tak zase dělá pár parchantů z mladých užitečné idioty.Ti skandují a nosí světýlka.
  Bylo to tady už v roce 1989.Také pár hajzlů zneužilo určitou část lidí.Ti zase cinkali klíči.
  Výsledek stejný....nebylo to a není to ani teď ve prospěch lidí.Je to jen ve prospěch jedinců.

  OdpovědětSmazat
 34. veškeré vedení těcdhto 240 škol by mělo být odvoláno a vypsány konkurzy na jejich místa.
  HNED, porušili školský zákon, kde se jasně hovoří o nepolitickém školství.
  - nebylo školství za socialistické éry v lepším modelu než dnes?
  (já jsem přesvědčen, že bylo) Ponechat těch pár soukromých škol samofinancovaných, nevládních peněz je jistě dost, zahraničí si pěstuje pátou kolonu kontinuálně. Jedině stát má mít pod kontrolou své školství, budoucí generace.
  Napřed si ale je třeba vzít zase stát zpět.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.