Reklama

úterý 20. března 2018

Rozeštvaná zem

20.03.2018 QuintusSertorius
Pamatujete se na pruty knížete Svatopluka? Byly tři a byly skutečné. Pro každého syna jeden. Tři jsou i Země Koruny české, ale pomyslných prutů bychom dnes potřebovali nejméně šest. Dnešní rozkol totiž není mezi jednotlivými zeměmi a nevychází z rozličných přirozených potřeb. Jsme napadeni zákeřnou „chorobou“, která je velmi lehce přenosná, avšak o to víc nebezpečná... obtížně diagnostikovatelná a těžko léčitelná, přejde-li do chronického stadia.

Jsme rozeštváváni


Politiky, novináři, ale možná (rád bych věřil tomu, že nechtěně), i mezi sebou navzájem.Kdybychom dokázali všech šest prutů svázat dohromady, byli bychom velmi silní.

Toho se pochopitelně bojí ti, kteří nás pro své politické hry potřebují mít takové, jací (díky jejich manipulaci), prozatím, skutečně jsme. Rozděleni pěkně téměř 50/50, aby se naše síla nemohla nikterak projevit. Vyrušíme se navzájem - takže v konečném výsledku vlastně (jako celek) držíme „hubu a krok“, aniž by nás k tomu někdo nutil. Vládnout takovému lidu je pro loutkovodiče politiků nesmírná úleva. Mohou si dovolit téměř cokoli...

Je úplně jedno, na čí straně jsme. Pokud těch druhých bude zhruba stejně, nedokážeme a neprosadíme nikdy nic.

Při tom si (ne všichni) pravděpodobně nevšímáme toho, co se (okolo nás) skutečně děje. Náš svět je stahován z kůže a balen do pestrobarevných papírků a ozdobných cetek, poutajících pozornost těch, které je možno snadno okouzlit.

V umění, namísto krásy, údivu a intimity, jsme obklopováni ošklivostí hraničící až s hnusem a šokování vulgární perverzností. Jakýkoli artefakt je prezentován jako „umění“, lidské exkrementy nevyjímaje. A lidé to kupují...

Ještě „včera“ byla rodina základem každého lidského společenství, včetně státu. Nyní je zpochybňována a stavěna na roveň nejrůznějších variant lidského soužití, kde mámu a tátu může zastoupit kdokoli.

Sex je vnímán jinak, nežli přirozeně a funkčně. Je přimícháván téměř do všech sfér lidského života, ovšem takovým způsobem, že začíná rozhodovat už nejenom o našem způsobu života, ale o životě samotném. Mluvím o nedávné sebevraždě při „honech na čarodějnice“, kvůli údajně sexuálně nepřiměřenému chování. Zatímco sexuálně nepřirozené chování vadit přestává. Všechny možné sexuální úchylky jsou hrdě vynášeny na odiv a při těchto exhibicích, tzv. Pochodech hrdosti, bývají politikové vždy v prvních řadách. Sexem se mnohde začínají zabývat už i mateřské školky a děti jsou připravovány na to, že není rozhodující, zda vypadají jako holčička anebo chlapeček, protože důležitější je, jak se (uvnitř) cítí. Takže si pohlaví budou vybírat.
- - -
Pravda je (podle potřeb vládnoucích) deformována natolik sofistikovaně, že mnohým lidem Orwellovské názvosloví (v reálu) už nejenom nepřipadá hrůzostrašné... ale už ani směšné.

Téměř polovina národa se nepozastavuje nad tím, že jsou přepisovány dějiny.


Téměř polovina národa se nepozastavuje nad tím, že samozvaný zámořský hegemon je agresorem prosazujícím výhradně své vlastní mocenské zájmy všude ve světě. Prozatím sice ještě ne úplně na tvrdo, ale pomocí vylhaných záminek.

Kvůli údajnému strachu z použití zbraní hromadného ničení, byla vedena agrese do Iráku.

Stejný trik (hrozba z možnosti použití jaderných zbraní), používají Spojené státy i dnes. Sice už ne k likvidaci nepohodlných vlád, ale ke zdůvodnění nových protiraketových základen okolo Ruska. V Polsku a Rumunsku kvůli údajnému nebezpečí z Iránu a v Jižní Koreji kvůli údajnému nebezpečí z Koreje severní.

A víte proč?


Protože Spojené státy (jednostranně) ustoupily od smlouvy ABM, takže se na světě opět začala roztáčet spirála smrti.

Smlouva ABM (Anti-Ballistic Missile Treaty) byla dohoda mezi Spojenými státy a Sovětským svazem o nerozmísťování systémů protibalistických raket použitých proti raketovým nukleárním zbraním.  26.května 1972 ji podepsali pre- - -zident Spojených států Richard Nixon a generální tajemník Komunistické strany Sovětského svazu Leonid Brežněv v rámci rozhovorů o odzbrojení (SALT I.).

Ano - četli jste správně - byly to Spojené státy - nikoli Rusko, a stalo se to 13. června 2002.

Přesto dnes téměř polovina našich občanů věří Orwellovskému tvrzení, že největším nebezpečím pro mír ve světě je Rusko.

Ale nemyslete si - vy, kteří stále věříte tomu, že svět vypadá tak, jak vám jej líčí media hlavního proudu. I vy máte na svých rukou pomyslnou krev – a to nejenom z roztrhaných těl při bombardování Iráku... ale i bývalé Jugoslávie, Afghánistánu, Libye, Sýrie... protože (se nejenom vyhříváte na výsluní západní "demokracie", ale) jste, spolu i s druhou polovinou občanů, bezvýhradnou součástí NATO- takže jsme všichni– vy i my společně, za všechny tyto agrese plně spoluzodpovědní.- - - 

11 komentářů :

 1. SS naprosto kašlou na to co komu, kde a kdy způsobily. Jsou v dnešním zvráceném světě nepostižitelné. Dnes, kdy se v EU začíná naplňovat Kalergiho plán, který si nechaly vypracovat ty nejmocnější skupiny našeho světa ( finanční), dnes kdy přesný opak dané věci nebo stavu je pravdou ( viz předpoklad W. Churchilla, E. Beneše nebo A. Einsteina, ale i K. Čapka), lidé již opravdu nevědí, co je skutečnost a co je mystifikace. Fašista se stává Antifa.., útočník je obránce (SS), bránící se je zabijákem (Doněcko, Luhansko) atd. Čt, která si zcela bez zábran manipuluje s veřejným míněním, dle pokynů, nikoliv těch, kteří ji platí a kterým má sloužit, ale těch, které platí ona nebo těch, mimo ČR, kterých se bojí. Když lžeš nebo ovlivňuješ pravdu kvůli svým "kamarádíčkům" a jsi nakonec z toho někým obviňován, pak je dobré začít "plakat", že je ti upírána svoboda slova. Že ta tvoje svoboda slova, ale není zrovna říkat či neupravovat skutečnosti, tak to již většina občanů neví, o dětech nemluvě. Proto, pokud chceme být tady v EU, ostrůvkem, hlásajícím skutečnost v tomto světě, musíme začít skutečně pracovat na vzniku objektivní, pluralitní a slušné Čt. Současný parlament, ato i s tzv. D.Blokem, je toho schopen dosáhnout poprvé a možná naposled v naší novodobé historii. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 2. Kdo sleduje celkové dění kolem roztržky vyvolané západem proti Rusku, tak to začíná pomalu a jistě připomínat začátek první světové války. Po atentátu arcivévody a jeho ženy v Sarajevu, Rakousko bez jakýchkoliv důkazů obvinilo Srbsko z organizace atentátu a nastolilo, tak ponižující podmínky Srbsku, že dopředu bylo jasné, že to nepovede k ničemu jinému, než k válce. Hodně k tomu přispěli rakouští generálové kterým se dařilo abnormálně zbrojit a sami sebe ujišťovali, že porazit Srbsko bude otázka několika dní. Jak to dopadlo s výsledkem 30 milionů mrtvých to už víme. V dnešní době se v Evropě připravuje úplně stejná výbušná směs a to tím, že se abnormálně zbrojí, generálové z NATA štvou politiky do války proti Rusku a zatím bez důkazů je Rusko obviňováno z útoku chemickými látkami. Západní Evropa se semkla proti Rusku a nastolila podmínky, které samozřejmě Rusko musí odmítnout. Stačí už jenom zmačknout knoflíky od jaderných raket a válka může začít. Pro úplnost stačí doplnit, že v první světové válce bylo kapitalismem usmrceno 30 milionů lidí, ve druhé světové válce kapitalismus usmrtil 70 milionů lidí. Kolik lidí je připraven usmrtit kapitalismus ve třetí světové válce? Pro kapitalisty jsou hlavní zisky z výroby zbraní a ty se nedají získat, když bude na světě mír. Proto musí být válka. Způsob jak válku vyvolat, kapitalismus vždy najde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mam silne neblyhy pocit ,ze uz si nasel.Je pruhledne lzivy ,ale i ten poslouzi.Stropnicky je s Anglii .Svata -ne prostoto -nesvata svine

   Smazat
  2. Dokonce si myslím, že už ani o ty zisky nejde - vždyť mají nadlidsky obří bohatství- ale o satanské uspokojení z manipulací lidstva a vraždění. Tito boháči jsou na vrcholu predátorské pyramidy a blaho jim přináší jen vraždy.
   Pohleďte na současná knihkupectví: samé popisy vražd.

   Smazat
 3. Kdyz byla bombardery Francie napadena Lybie ,kvetouci stat ,ve Španelsku demonstrovalo milion lidi.U nas nemekl nikdo .Tato lhostejnost muze byt jednou zneuzita.V davech uprchliku z rozbitych zemi jako jsou Lybie aSyrie.Mlcime a elity sveta se tesi jak s nami zametou ,stejne, jak zametaji ted s jinymi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezametou s námi . Učitelé uvolní děti z vyučování a ty tomu zabrání .

   Smazat
 4. Martin Stropnický je podržtaška, bez názoru. Takovou nulu má Babiš rád, protože hlasuje jako on.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako ministr obrany nevěděl co mu ve Vrběticích bouchá, a jako ministr zahraničí má přehled, co se tady vše vyrábělo.

   Smazat
 5. Základní princip žití diktatury kapitálu je
  1. rozděl a panuj,
  2. lži až se ti od huby práší,
  3. kraď a znásilňuj
  a za 4. hlavně zabíjej, kde můžeš,
  abys neměl tolik práce s dělením, lhaním, kradením a znásilňováním!
  Takže se nedivme, jak je naše společnost rozparcelovaná. Neb těch 40 roků socíku se na něktečrých z nás přece jen podepsalo svými humanistickými, pro kapitál zvrácenými tendencemi a co to je humanita generace posledních 30 roků neví.
  A kdo je tím hlavním štěpitelem v kapitaliísmu: no přece kapitálem vytvořená a vyfešákovaná tzv. střední třída - se kterou Marx vůbec nepočítal. Je to umělá sice konstrukce, ale velmi mazaná.
  Je to kapitálem vytvořený vlastně obranný val ze svých poddaných proti proletariátu: zkorumpuje se část proletariátu, který podlehne propagandě, že z každého může být Rotschild, nebo v horším případě Bakala. Kapitál si zkorumpuje k tomu politiky, policii, soudy a armádu a to je pak - aspoň zatím - nedobytné. No a kdo u nás prezentuje střední třídu - mimo jmenovaných sloužících kapitálu jako ochrana před dělným lidem? No přece ona známá umělecká a paintelektuální retrogarda! Co, paradox - kdysi avantgarda - dnes zkorumpovaná retrogarda, kdysi bojovnice za práva lidu, dnes bojovnice za práva jen kapitálu!
  Tak už víte, kdo a co dělí naší společnost?

  OdpovědětSmazat
 6. Jsem na straně rodiny národa Českého samostatného státu a nelze to změnit. Druhá strana je na straně kapitálu a globalizace slouží cizím zájmům a jsou pro mě nepřijatelný.

  OdpovědětSmazat
 7. Jsme rozeštváváni

  Politiky, novináři, ale možná (rád bych věřil tomu, že nechtěně), i mezi sebou navzájem.Kdybychom dokázali všech šest prutů svázat dohromady, byli bychom velmi silní.

  pan autor jaksi pozapomněl
  principiálně katolickou prokletou církev jmenovat*

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.