Reklama

středa 14. března 2018

Rusi vystríhajú Američanov – ak udriete v Sýrii, potopíme vám lode

Valerij Gerasimov
14. 3. 2018     HlavnéSrpávy
Portál topcor reaguje na hystériu Nikki Haleyovej, ktorá v OSN prehlásila, že Američania zaútočia leteckými údermi v Sýrii aj bez povolenia Bezpečnostnej rady OSN. Na snímke Valerij Gerasimov

Odpoveď Rusov na výpady Nikki Haleyovej je pomerne tvrdá. Američania nemajú právo robiť z medzinárodného práva zdrap papiera. V Damasku a vo východnej Ghute sa nachádzajú aj ruskí občania a vojaci. Rusko nepripustí, aby Američania ohrozovali životy ich obyvateľov. Veliteľ ruského generálneho štábu Valerij Gerasimov otvorene Američanov vystríhal, keď doslovne povedal: “V prípade ohrozenia našich vojakov ozbrojené sily RF prijmú odvetné opatrenia a zničia nielen rakety, ktoré Američania na ciele vystrelia, ale aj nosiče, z ktorých tieto rakety vyletia”. (Tomahawky, ktoré predstavujú najrozšírenejšie z amerických rakiet, vystreľujú Američania zo svojich bojových lodí, takže sa cieľom ruských rakiet stanú americké lode)

Odpálení tomahawku z amerického torpédoborce

Podľa informácii z ruského generálneho štábu je provokácia s použitím chemických zbraní vo východnej Gute veľmi reálna. Podľa Gerasimova už proamerickí teroristi sústredili skupinu starcov, žien a detí, ktorí majú hrať obete chemického útoku. Vo východnej Ghute sa už organizujú Biele prilby. Včera takisto vyšla najavo informácia, že v meste Aftriss vládne sily objavili laboratórium, ktoré bolo donedávna pod kontrolou proamerických teroristov, pričom v tomto laboratóriu sa nachádzali látky potrebné na výrobu jednoduchých bojových otravných látok.

V Damasku sa nachádzajú ruskí občania, ruskí vojaci a takisto ruskí mierotvorci. V prípade nezákonného amerického útoku, pretože Američania nezískali na tento útok mandát OSN bude Rusko vnímať útok ako ohrozenie života svojich obyvateľov a zasiahne zo všetkou rozhodnosťou, aby toto nebezpečenstvo eliminovalo. Gerasimov uviedol, že v rámci odvety, použijú Rusi aj svoje rakety Sarmat.

Na adresu hystericky vystupujúcej Haleyovej ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov doslovne uviedol: “Pani Haleyová by si mala uvedomiť že je jedno používať nezodpovedne mikrofón v Bezpečnostne rade a druhé – keď ruskí a americkí vojaci majú funkčné kanály a po týchto kanáloch sa informujú čo sa môže urobiť a čo nie. Američania o tom dobre vedia”.

Ruský bezpečnostný predstaviteľ Alexander Šerin navrhuje “aby sa za bezpilotnú zónu označil všetok sýrsky vzdušný priestor a aby Rusi zostrelili všetko čo sa bude nezákonne v sýrskom vzdušnom priestore nachádzať.” Na adresu Nikky Haleyovej sa vyjadril aj ruský poslanec Jevgenij Serebrennikov, ktorí označil slová Haleyovej za “americké agresívne výpady a klamstvá, na ktoré si však už Rusko zvyklo. Pravda je na ruskej strane”. Dmitrij Sablin uviedol, že západní partneri by už konečne mali pochopiť, že jednopolárny svet sa skončil a že Američania by sa mali sústrediť na boj so svetovým terorizmom a nie útočiť proti suverénnym štátom.


- - -


79 komentářů :

 1. Ono to asi jinak nejde. Nestačí zlikvidovat jen střely, ale i střelce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velkohubé kecy určené pro blbečky tvého kalibru. Je ti doufám jasné, že potopení US plavidla by znamenalo...

   Smazat
  2. 17:29
   Malohubý "chytráku" je mi naprosto jasné že ty by si ustupoval až za Ural. Ale je určitá hranice. Když někdo útočí na suverní stát tak musí dostat přes prsty. Kdyby toto bylo použito už v Jugoslávii mohli jsme si mnoho konfliktů ušetřit. Jinak díky za Tvé uznání mého názoru.

   Smazat
  3. Americký prezident Donald Trump prohlásil, že v jeho zemi může vzniknout nový druh vojsk: kosmická vojska.
   „Moje nová národní strategie pro vesmír uznává, že se v kosmickém prostoru mohou provádět bojové akce stejně jako na zemi, ve vzduchu a na moři," řekl americký předák.

   Američtí vojáci kolem samohybné houfnice M109A6 Paladin
   © AFP 2018/ PAUL J. RICHARDS
   Média: Armáda USA urychlila přípravy na velkou pozemní válku
   Podle jeho slov nebral zpočátku tuto myšlenku vážně, pak ale dospěl k závěru, že je to výborný nápad.
   „Možná, že bychom to mohli udělat. Může k tomu dojít," podotkl Trump.

   Koncem února náčelník štábu Vojenského letectva USA David Goldfein prohlásil, že válka ve vesmíru je v dohlednu během několika let.

   Podle jeho názoru mají Spojené státy získat převahu v kosmickém prostoru.

   Představitelé Pentagonu a Vojenského letectva se již dříve vyslovili proti vytvoření nového druhu vojsk, protože podle jejich názoru možné výhody nejsou dostatečným důvodem k rozsáhlým organizačním změnám.

   Smazat
  4. 14. března 2018 17:29
   ..by znamenalo úplné hovno...
   Je to pár let
   ¨co Američané přišli o obrovský vojenský katamarán.
   Na stránkách o dopravních nehodách na moři
   14. března 2018 17:29
   ..to komentovali že se jednalo o soukromé plavidlo.
   Rusové psali o totálním zničení provokatérů*

   Smazat
  5. http://www.esys.org/news/sos.html

   Smazat
  6. 17:36
   Rusi nikdy žádnou US loď nepotopí tak jako ji nepotopili nikdy dřív, hlupáku. Díky že jsi mi potvrdil, že existují hlupáci kteří takovým hovadinám opravdu věří.

   Smazat
  7. 14. března 2018 17:38
   Američané již převahu v kosmu mají a to generální !
   Založili si firmu co prodává pozemky
   ve vesmíru a už ho také velkou část koupili.

   To je tak asi všechno na co se zmůžou
   v zemi kde do politiky hovoří středověká katolická církev.
   Nejsou schopni konkurence
   ve vzduchu
   pod vodou
   pod zemí a na zemi okolo pólů
   a ve vesmíru :)) to je humorné.
   Angličtina je primitivní jazyk.
   Jak mluvíš, tak uvažuješ*

   Smazat
  8. 17:38 To zase přicházejí s křížkem po funusu. Rusové takové síly už dávno mají. Ruská zkratka VKS znamená "Vzdušné a Kosmické Síly".

   Smazat
  9. Americký prezident Donald Trump odvolal Rexe Tillersona z funkce ministra zahraničí USA. Nově bude tento post zastávat dosavadní šéf Ústřední zpravodajské služby (CIA) Mike Pompeo. Informoval o tom Trump na Twitteru.
   O této události diskutuje celý svět a čeká se, jaký to bude mít vliv na americké jednání. Uvidíme, jestli Česká republika tuto změnu vítá, nebo je k ní skeptická.

   Rex Tillerson
   Trump odvolá ministra zahraničí Tillersona
   Na různých zpravodajských serverech se střídají pozitivní reakce s negativními. Komentáře však spíše hodnotí Trumpovo jednání.
   Mojmir Peřina na Idnes.cz mluví o tom, že Trump střídá své zaměstnance jako ponožky, stejně se vyjadřuje i Pavel Novák.

   Mojmir Peřina: Trump má největší poločas rozpadu svých spolupracovníků v nedávné historii USA.
   Pavel Novák: Neskutečný kolik lidí skončilo v trumpetově administrativně za ten rok a kousek… hlavně, že si vybírá pouze "The best people"

   Lubomír Koudelka nerozumí způsobu oznámení této informace.

   Lubomír Koudelka: To byla hromada vyjednávání, co už Trump poslal pod kytky jediným tweetem. Tillerson by si měl oddechnout. Dělat pro takového v..a muselo být o nervy.

   Další zase reagují ve smyslu, že pro Rusko to není dobrá zpráva. Na stejném portálu to uvádí Pavel Černý.

   Pavel Černý: Mno, s Pompeem bude mít ruská administrativa zase o něco horší spaní…

   Americký prezident Donald Trump

   Trump uvedl podmínky zrušení cla na ocel a hliník
   Jiní se Tillersona zastávají a všemožně mu vyznávají „podporu". Na našem webu nalezneme komentář Pavla Strakoše. Přidává se i Petr Jakubek.
   Pavel Strakoš: Rex! Místo! Zůstaň!
   Petr Jakubek: To zase bude blamáž. Odvede fantastickou práci. �� ��

   Najdou se i tací, kterým je dění v USA úplně jedno a rádi by se dozvěděli více informací z ČR, stejně jako Naděžda Schmidtová

   Naděžda Schmidtová: To je opravdu perlička dne.Koho zajímá ta Vaše pos…amerika, starejte se radši o to,jak je a bude u nás.

   A jak jste na tom vy na NR? Změní se v jednání USA něco?

   Smazat
  10. Zahraniční a vojenská politika USA je stále stejná, ať se jedná o demokratickou či republikánskou administrativu. Je to politika bezohledného získání nadvlády nad celou planetou a kořistění jejích přírodních i lidských zdrojů. Kdo nejde s námi, jde proti nám. Zkroutíme mu ruce.

   Smazat
  11. Pro 17 38:
   Takových camrů jsem za posledních 40 let od Američanů slyšel. Hvězdné války tady byly už před 30 ti lety a co z nich je ? Vůbec nic. A že mají převahu ve vesmíru ? Kde ? Bez Rusů by se ani nedostali na ISS. A bez ruských raketových motorů by nevynesli ani jeden vojenský satelit. Takových keců jsem už od nich slyšel. Pravda je taková, že zaspali dobu o 20 let. Stačí si poslechnout projev Vladimíra Putina z 1. března. Celá americká protiraketová obrana je už dnes hromada bezcenného šrotu.

   Smazat
  12. suhlasim maly to už urobit pri prvom utoku

   Smazat
 2. 17:29 - Kde bereš tu drzost nazývat někoho blbečkem?
  Potopení US lodí by znamenalo jen to, že by stáhli ocas. Na války se silnými, mají oni jen hubu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemáte pravdu, Američani vyhráli válku v Grenadě, válku v Panamě a ještě desítky dalších. Pouze válku ve Vietnamu prohráli a to jen k vůli tomu, že Vietkong v bojích používal kalašnikovy a bambusové tyče. Kalašnikovy Američané znali, ale ty bambusové tyče to byl ze strany Vietnamců podraz. Dnes je ovšem US army připravena bojovat i proti bambusovým tyčím. Tak bacha.

   Smazat
  2. Ruský medvěd + Čínský drak14. března 2018 18:30

   17:55:
   • www.youtube.com/watch?v=s794KNSzTlk
   • www.youtube.com/watch?v=1jeT2YdQemY
   • www.youtube.com/watch?v=IDYHAg6dl5U
   Když USA a Evropa (NATO) zaútočí na Rusko nebo Čínu, bude to útok sebevražedný, až se nám panenky přetočí! A my budeme na špatní straně - straně poražených!
   Co se týče zločineckých USA zřejmě už zapomněly jak v minulosti dostaly přes svou válkychtivou držku od Sev. Korey (1953) a od Sev. Vietnamu (1968). I díky pomoci dobrovolníků z Číny a SSSR.
   PS: A co se týče Grenady, USA tam poslaly letadlovou loď 6. námořní flotily v plné zbroji, protože měly strach před 50-člennou palácovou stráži s ozdobnými mečíky na Grenadě!

   Smazat
  3. Na té "emerické" hysterce Haleyové vidět, že stačí 7 takových blbců jako je ona, že rozhádají celý svět! Vtip je v tom, že kmitají tak rychle, že jsou všude.

   Smazat
  4. vzpomínám jak se Rusákům potopil Kursk a už neviplaval a snažily se to tutlat oni se umlátí sami

   Smazat
  5. 19:18
   Česká gramatika není tvoje BEST OFF BEST,uASS kokote!!!!

   Smazat
  6. 19:20 Pravopis, pravopis, ne gramatika....

   Smazat
  7. Pardon,bylo to myšleno jak píšete

   Smazat
 3. USA a jejich vazalové už chtějí jen konfrontaci. Tato arogance přivede svět do krajně neživotných podmínek.
  Měli by si co nejdříve zažádat o euthanasii, protože žít v jejich vysněném světě bude jen utrpením. Radioaktivní voda není s příjemným životem vůbec kompaktibilní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ono už jim nic nezbývá. pouze vyhrožovat, provokovat nebo zaútočit.

   Smazat
 4. Jen klid. Až bude v Rusku po volbách, tak se to uklidní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic se nezmění. Vůbec bych se nedivil, kdyby došlo k dalším incidentům a Putina nakonec odmítli uznat jako legitimního presidenta.

   Smazat
 5. Tak se vy ruští užiteční idioti klidně vsaďte, že žádná US loď Rusy potopena nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:49 Jistěže ne. Protože žádná US loď si teď strachy ani neprdne.

   Smazat
  2. To víš,že nebude protože pindosi jsou dopředu posraní a nezaútočí. Pokud ano, Rusové mají jen jedny nervy a pak už se sázet nebudeš mít s kým.

   Smazat
  3. ..to nezáleží na Rusech intelektuále.
   Moc bych se nevsázel
   Americká psychopatická administrativa
   bez výčitek svědomí
   pár vojáků klidně obětuje...
   ...jak se již mnohokrát prokazatelně stalo*

   Smazat
  4. Unknown Nazdar "bratře ve zbrani", nevyměníme si maily. Nemám po ruce nikoho, kdo by sloužil u klacků.

   Smazat
  5. Ukrajinský ministr mládeže a sportu Ihor Ždanov podepsal rozhodnutí, podle něhož se ukrajinští sportovci nebudou účastnit žádných soutěží na území Ruska.
   „Podepsal jsem nové rozhodnutí — o tom, že podle nedávno přijatého zákona Ukrajiny O zvláštnostech státní politiky týkající se zajištění státní svrchovanosti Ukrajiny nad dočasně okupovaným územím v Doněcké a Luhanské oblasti se ukrajinští sportovci nebudou účastnit žádných soutěží konaných na území RF,".
   Podle jeho slov jsou soutěže konané v Rusku „nebezpečné pro ukrajinské sportovce. Vyzval také mezinárodní federace, aby nevyhlašovaly sportovní soutěže na území RF.

   Smazat
  6. Historické pravdy14. března 2018 18:42

   USA ZAČÍNAJÍ války, ale je NEUKONČUJÍ A PROHRÁVAJÍ
   Rusko NEZAČÍNÁ války, ale je UKONČUJE A VÍTĚZÍ
   Tak to bylo a tak to bude!
   • www.youtube.com/watch?v=s794KNSzTlk
   • www.youtube.com/watch?v=1jeT2YdQemY
   • www.youtube.com/watch?v=IDYHAg6dl5U

   Smazat
  7. Nic se nestane, Putler maximálně zase řekne že je to smutný", jak už jednu řek, když to bylo na spadnutí a pak vymyslel narychlo tu fintu s chemickým odzbrojením (pr)Aϟϟada, ale on už to má stejně za pár - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/178161_640.jpg

   Smazat
  8. 17:49 tak se klidně vsadím, že US loď může být zcela určitě potopena. Amíci to dokážou zařídit vlastními silami - viz Tonkinský záliv :-)

   Smazat
  9. Zdar bratře 14. března 2018 18:18
   ...nežiji z minulosti a jsem dost nudný
   samotář
   který rozdal majetek a chystá se na cestu z Evropy ...
   Dokud ještě mám internet
   rád se k tobě přihlásím kámo...
   ...ničím si nezatěžuji hlavu
   jsem pošuk co dost medituje a víc si rozumí se zvířaty, prosím neber to osobně..
   Hodně štěstí pane :)*

   Smazat
  10. Okupanti z Fuckingtownu jsou v prdeli a serou v síni,ale orla ve znaku měl i Hitler a víme,jak dopadnul i s podporou těch uASS kriplů!!!!☺

   Smazat
  11. 18:43 Vy žijete ve svém světě snů, představ a přání. To skoro každý. Ale málokdo, tak jako vy, ztrácí kontrolu nad tím, kde končí realita a začínají jeho tužby. A vyskytne-li se takový exot, tak většinou své pocity nepublikuje. A když už publikuje, tak někde, kde ho budou chápat. Toho se tady fakt nedočkáte. Nepotřebujete nějak pomoci?

   Smazat
  12. 19:08 Expertům se spektrometrem by trvalo nejvýš pár sekund ke zjištění faktu, žes pouhý smrdutý pšouk z Putlerovy prdele!:D:D:D

   P. S.: Sprav si už to "R" konečně, ať ty tvý skřeky rudýho dementa začnou aspoň krapet dávat smysl.

   Smazat
  13. 19:08 Než jsem tě poučil ty skřeky vydávající komoušskej mongoloide, tak ty tvý cancy působuly na zběžný pohled jako poznámky kreténa k odborné diskuse o amerických válečných plavidlech, tak si přidal písmenko a je to jak trollení stejnýho kretíéna k diskusi o ruϟϟáckch tereňácích:))) Ty UaSe - spíš rssý prase, co?:))) Páč Rassija se jediná vždy psala s dvěma "s" - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F

   Smazat
 6. OK
  Na nic jiného "náš bratr Amík" neslyší, jedině na tvrdou odpověď. Nic jiného nedělají než provokují 3. světovou válku. Teď se k nim ještě přidala otrokyně Británie, když vypoví 23 diplomatů RF, což je v podstatě válečný akt

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když v Anglii nebudou ruští diplomaté, budou moci britští pleticháři LHÁT JAKO VELMISTŘI LŽI BEZ ODHALOVÁNÍ JEJICH CHUCPE. JHVH ji přeci již dávno dal svojí volbou ZELENOU CUCPE KARTU;-).

   Smazat
  2. ..dnes už jaká si tradice...
   O vánocích vypověděl i usa všechny Rusy
   a bývalo dobrým zvykem
   jim to oplatit.
   Letos o vánocích Putin poděkoval
   že si diplomaté užijí svátků doma
   a pro děti Amerických a Ruských diplomatů
   uspořádali bohatou besídku*:))

   Smazat
 7. Ti, co tady zastavaji stranu USA: Mohl by alespon nekdo z nich osvetlit na zaklade jakeho prava se armada USA nachazi na uzemi Syrie? A na zaklade jakeho pravniho podkladu by nemelo byt sestreleno jakekoli vojenske letadlo, ktere se objevi ve vzdusnem prostoru Syrie?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No přece na základě práva silnějšího ty troubo!

   Smazat
  2. PŘECI NA ZÁKLADĚ PRÁVA SILNĚJŠÍHO. Podle něho Němci dotáhli až pod Moskvu, podle něho je zase Rudá armáda vykopala štando pede do Berlína a k Torgau...

   Smazat
  3. To se pleteš. V II. sv. válce nebylo naplánováno, že Němci vyhrají.

   Smazat
  4. Na základě 4. levelu velký hry. Tři předešlý maj vyhraný! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Velk%C3%A1_hra

   Smazat
  5. 18:15 Celkově vyhrál sice SSSR, ale Rusové byli poraženým národem ve WWII - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  6. 18:19 - Pane vašnosto, Vy jste ale chytrý, víc než chytrolínek. A odpovězte: "Věděli o tom Němci?! Předem děkuji!

   Smazat
  7. Někteří jistě. Konflikt měl logiku, kterou nemůže nikdo popřít.

   Smazat
  8. 18.46 Erich von Manstein ZTRACENÁ VÍTĚZSTVÍ

   Smazat
 8. V Sýrii Ušáci prosrali co mohli, tyhle kecy a vyhrožování, tím si jenom léčí těžce pošramocené ego. Stáhnou ocas a stáhnou se do předem připravených pozic jako to dělal Hitler. Tyhle kecy rusofobů no to je vlastně úplně stejné jako u Ušáků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stáhnou ocas stejně jako s Kimem. Vyhrožování o mocné armádě a nakonec Trump dolejzá za tlustým diktátorem. Jo jó, where have the old good times gone?

   Smazat
  2. USA zásadně před nikým ocas nestahují. Nikdy. Na to je třeba pamatovat. A zásadně se pomstí a to masivně. Do vedení Ameriky se stěhují ženy, ty jsou schopné mnohem větších svinstev než muži. Neuznávají pravidla, porušují dohody, neznají míru, už vůbec ne slitování, a jdou až na dotaz. Ženy vytahují mrtvé z hrobů a nechají je znovu masakrovat. Ženy nelitují děti. Klidně a chladnokrevně nechají umučit celé rodiny, pokud je jen malá šance, že to bude mít coby jen minimální efekt. A vzápětí se dokážou bez výčitek svědomí tvářit před soudem jako neviňátko. Jsou zbabělé a berou to jako cnost. Proto nechají zabíjet jiné a tím spíš se cítí nad zákon, včetně zákona Božího.

   Smazat
 9. Turci ponížili USA, ti museli slíbit, že stáhnou svoje Kurdy z Menbice, nejdříve je nechají likvidovat v Afrinu a ted´je budou stěhovat autobusy na východ. Takto se musí jednat s tím zkurveným USA, ukázat jim, že jich nebojíte. Rusové to dělají správně.

  OdpovědětSmazat
 10. Kdyby náhodou někdo ted´zapomněl zavřít doma sporák, pak to může být USA a V.B považováno za ruský útok ruským plynem proti členu NATO, takže pozor.

  OdpovědětSmazat
 11. Zajímavé je, jak aktivní jsou náhle trollové za doláče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paníčkům teče do bot, tak se trolíci musí hodně otáčet. pomůže to?

   Smazat
 12. Mám obavu, aby se nějaká americká kocábka nepotopila sama od sebe díky selhání posádky nebo po technické závadě. To by určitě NATO vyhodnotilo automaticky jako následek ruského útoku (podle stejného algoritmu přece postupuje o britská premiérka) a mohli bychom se všichni přesunout do svých protiatomových krytů. Upřesňuji: do svých soukromých krytů, ty pro zbytný plebs už asi nejsou k dispozici, že ?

  OdpovědětSmazat
 13. Pánové,zde se přete o potopit, nepotopit,zaútočit či ne. V každém případě Rus už nebude ustupovat před trvalou agresí,nátlakem po všech stránkách,provokacích všeho druhu a svádění všeho zlého.Amíci si myslí, že je to jako v jejich superfilmech a počítačových výmyslech,že jich se nc netýká a budou vše sledovat v tv.Omyl,jak něco vyprovokují,tak ani my zde na NR nebudeme moci si navzájem nadávat, najivkové si myslí,že všechno je daleko.Vše bude spravedlivé,budou tmavé minitory.To už nikdo nevrátí.Fakt to není sranda.

  OdpovědětSmazat
 14. No - tak jste si zapindali, denní porce pitomostí a žvástů je splněna, tak teď šup ke stolu dát si gábl, pak se natáhnout k TV a sledovat nějakou tu sračku. A k tomu lahváč? A pak chrápat? Nebo zase přelézt k počítači a mrknout se, k čemu vypotíte ještě nějakou tu kokotinu? Ach bože - co se to z našeho národa stalo! A tohle chce nějaké změny - a jaké prosím pěkně? Vždyť už se to tak úžasně ustálilo! Počítač - oběd - počítač -večeře - slušnej důchod, do práce už ne. Tak jaké změny? A proč tedy ta havěť zase už řve po náměstích? Jestli máte doma nějaký druh mladé havěti, rozmluvte jim ty uřvaný aktivity. Ať se v pohodě dočkají důchodů, a pak už taky můžou jen dřepět a ťukat do kláves.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vítej v klubu, demente.

   Smazat
  2. 20.29
   ale to jsi nám nemusel popisovat tak dopodrobna tvoji domácí pohodu.Ty chceš abychom ti ji záviděli viď?

   Smazat
  3. 20:29 tak podrobně to může znát pouze ten, kdo jiný životní styl nezná, že?

   Smazat
 15. Podle sebe soudím tebe!!!!

  OdpovědětSmazat
 16. Rusové umí válcit až na Afganistán a chlastat v tom jsou největší mistři a ženský zatím makaj

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To sis přečetl v nějakém magazínu z 80. let? Je třeba se probudit, píše se rok 2018.

   Smazat
  2. 21:37
   Nejvíc chystající národy jsou banderovci a Poláci,debile!!!

   Smazat
 17. Tak konečně se od usa Rusko nenechá otloukat když někdo chce střílet na cizí území musí počítat s následky.

  OdpovědětSmazat
 18. Už mi to sere. Ty tanečky musí přestat. Konečně už těm US kryplů ukažte co je nasraný medvěd.

  OdpovědětSmazat
 19. Doplnění - ten PANAMSKÝ PRŮPLAV JE MALÝ je třeba ho zvětšit - navrhuji od Kanady po Panamu. Pro lepší cirkulaci vody

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se, DIXIE, KONFEDEROVANÉ STÁTY osvobozené po více než jeden a půl století Negroyankeeyské OKUPACE, MUSÍ ZÚSTAT ZACHOVÁNY. Podobně myslí o Krymu ukronacisté.

   Smazat
 20. O ostatní sajrajt rozesetý po světě se už nějak postaráme.

  OdpovědětSmazat
 21. Zastupuji vesmírné civilizace na Zemi už dvacet jedna let.

  Bohužel byla porušena práva a nyní nelze vyžadovat, aby tato porušení byla novými právy, která znemožňují jejich nápravu.

  Jinými slovy to znamená, že Rusko porušuje platné mezinárodní právo například na Ukrajině a v Sýrii a vyžaduje, aby se už s tím nic nedělalo, odmítá nápravu. Pro nás vesmírné civilizace je to samozřejmě nepřijatelné. Bylo by to stejné, jako kdyby Hitler anektoval Evropu včetně Ruska a vyžadoval, aby už nebylo přípustné mu ji vzít. Platné mezinárodní právo bylo a soustavně je Ruskem porušováno, vždy je namístě napravit současný stav, respektive nejenže je to správné ale především nutné.

  My vesmírné civilizace vždy podpoříme jakýkoliv útok proti nezákonně vládnoucí Syrské Asadově Vládě v Sýrii a samozřejmě i proti jeho nezákonným spojencům (Rusko, Írán, libanonský Hizballáh), kteří přímo válečně vstoupili do Syrské občanské války proti většině syrského lidu. Naprosto podpoříme i jakýkoliv útok proti dalšímu agresoru v Sýrii a to proti Turecku, které tam porušuje platné mezinárodní právo plně, a to jakoukoliv reciproční formou! Odebíráme tímto Turecku právo na jakýkoliv kontakt s námi, nestane se, že bychom se stali jeho spojenci,... pokud o to bude usilovat NATO, pak jen s podmínkou jeho vyloučení z této organizace! My vesmírné civilizace považujeme Turecko za i našeho nepřítele a to nejen z důvodu jeho nynějšího jednání v Sýrii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy z vesmírných civilizací máte nějaký kodex k definici nezákonného spojence? To je novinka. To já ze zaostalé pozemské civilizace jsem se zřejme od mala nezákonně domníval, že spojenec buď je nebo není. Chápu, že v USA je nezákonné myslet až do určité výše v majetku, která musí být hodně vysoká, jak se dá odvodit z chování Trumpa. Ale nám na starém kontinentě stačí naše pozemské myšlení a prosíme zástupce vesmírných civilizací, aby se v předávání svých hodnotových kodexů soustředil pouze a výhradně na území USA.

   Smazat
  2. Žádnej "syrskej lid" NEEXISTUJE a nikdy ani NEEXISTOVAL! To je zednářská umatlanina vzniklá v rozporu s právem národů na sebeurčení v kancelářích masonských ministrů Syckese a Picota! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Sykesova%E2%80%93Picotova_dohoda


   Jediným legálním uskupením v dané oblasti je Islámský stát - následník slíbeného sirem Lawrencem Arabského chalífátu! A Alávité mají právo spojit Latakií s Libanonem do jednoho alavitského státu a Kurdové připojit Rojavu ke Kurdistánu. Toť vše.

   Smazat
  3. 4:10, 8:11 Obecně lze konstatovat, že lidstvo nyní nemá jinou a ani lepší možnost než plně respektovat stávající platné mezinárodní právo, přičemž stále zůstává vaším vámi vytvořeným problémem spojení významu pojmů státu a národa v něm. OSN znamená organizace spojených _národů_, ale jde o organizaci _států_. Je zřejmé, že uznávat právo národa na sebeurčení tím není dotčeno. Na druhou stranu, je taktéž zřejmé, že uznávat práva jednotlivých států, je povinností z tohoto platného mezinárodního práva vyplývající. Udělali jste zištnou chybu ale není nyní ve vašich silách ji napravit. Snažte se navzájem mezinárodně respektovat.

   Z našeho pohledu na věc, platí, že národ je základní jednotkou planety. My vesmírné civilizace budeme jednat jen s národy,... přičemž v případě například USA, je možné jeho občany považovat za většinově jeden americký národ, už spíše ano. Co se týče například Ruské federace, tam existují vlastní národy, se kterými je námi možné jednat nezávisle na RF Vládě. Protože jak už jsem sdělil, národ je základní jednotkou planety. Jinými slovy to znamená, že například právo národa Tatarů v Tatarstánu, které je RF Vládou potlačeno ačkoliv Tatary prokázáno, my potvrzujeme a to natolik, že jsme schopni podpořit ho i naší válečnou silou, ale to je v tomto případě o naší vzájemné dohodě, o které pochybujeme. Není v našem zájmu. Ale to neznamená, že by RF Vláda byla vůči Tatarům v právu. A pod. .

   Smazat
  4. Bravo pane Vesmírná civilizace, timhle příspěvkem jste právě napsal, že je v zásadě správné, aby Rusové anihilovali neruské národy Ruské federace, protože jinak jim stát rozvrátíte. Doporučujete, aby spáchali genocidu původních národů tak jako to udělali přistěhovalci v USA, protože s těmi teď hodláte jednat jako s národem? Odkopal ses hlupáku. Jestli by měli být vesmírné cicvilizace takoví omezenci jako ty, tak je lepší se jim vyhnout, protože za takovou krasomluvou se skrývá rozvrácení států a následné zglachšajtování s odůvodněním vyššího principu.

   Smazat
 22. Pro kecala 17:46: Pokud si vzpominám tak při ochotě Emeričanů za Obamy vypořádat se se Syrii po emericku do Červeného moře vplul ruský křižník s raketami s jadernými hlavicemi. Flotila letadlových lodí honem vycouvala, protože byla zde hrozba použití těchto raket proti letadlovými lodím. Takže i Emeričané uvěřili té Vaši "hovadině", nejen podle Vás, znalce, prostoduchý anonym od 17:22. Jinak přesně si podrobnosti nevzpomínám, to jest datum, jak se jmenoval ten křižník, jak se jmenovaly letadlové lodi. Zkuste si to dohledat sám, znalče. A víte co Vám doporučuji, nějakou tvořivou činnost, stačí obyčejné šachy. Hned poznáte jak jste ve skutečnosti malý, když se srovnáte se svými protihráči. Podpis: /další/ Prostoduchý anoným.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.