Reklama

pondělí 12. března 2018

Rusko je jako nástroj globální moci neperspektivní, obyvatelstvo nepoužitelné

12. 3. 2018 (video 5 minut)

22 komentářů :

 1. Kdo nebo co to je globální prediktor? Bohaté staré kralovske rody, rodiny to být nemuzou, nedomluvily by se mezi sebou. Kazdy touzi o co urvat si největší moc pro sebe. GP jsou to rotschildovci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím si, že jsou jména důležitá. Stejně je nebudete znát. Naopak je lepší je neznat.

   Smazat
  2. Lvlcko Ano dal jsem tu odkaz jak si na migraci mastí kapsy.

   Smazat
  3. 6:26
   „Kdo nebo co to je globální prediktor?“
   To budou ti, co si tisknou peníze, nyní opouští Evropu a USA a stěhují se do Číny a jiné Asie, kam už přestěhovali svůj byznys a kdeco tam již skoupili (včetně politiků).

   Smazat
  4. Někdo okolo KSB (koncepce společné bezpečnosti) uvedl, že za nimi přišli lidé ze zločineckých struktur ať jim ukáží kdo GP je, že se o ně postarají. Ale takhle to nefunguje, zabiješ jednoho a na jeho místo čeká dalších deset. Musí se to opravit v našich hlavách, přestat "myslet v doktríně zlatého prasete". Rodíme se do neznáma a od společnosti dostaneme informační výbavu, ale ne vše je pravdivé. Je potřeba u nové generace vypěstovat skutečné kritické myšlení a umožnit, aby se stal člověk člověkem, nejenom podle vzhledu, ale i podle chování.

   Ukazuje se, že vše je tak trochu jinak, u člověka neprobíhá jenom evoluce, ale často také devoluce (inteligence populace klesá). Je zjištěno, že opice je z člověka, je do zdivočelý člověk. Devoluci způsobují nesmysly jako "právo silnějšího", kdy nová generace pod vlivem chybných informací místo, aby se rozvíjela se začne prát mezi sebou a upadat, což je cílem GP. Lidé přestanou spolupracovat pomáhat si navzájem a každý kope sám za sebe a pak takhle rozdělené nás snadno GP zotročuje.

   Smazat
  5. Anonymní 10:17
   Proč se asi stěhují do Číny,Asie.
   Nejlevnější pracovní síla a o to jde,ještě více zbohatnout.Proto i ten tlak na Rusko,aby měli blízko přírodní zdroje.Jenže musíme vědět,kdo se stěhuje do Číny Asie,banky,akciové trhy,finanční spekulanti,tak nevím,jestli si to Čína nechá líbit,když chce obchodovat ze svou výrobou sama.

   Smazat
  6. Nechápu, ten internet zatím funguje, ten kdo se ptá na GP tady na NR bude poprvé, protože tu téměř pokaždé upozorňuji na nové video V.V.Pjakina "Otázky-odpovědi" které je možno týdně, najít na mnoha webech, mimo jiné na Leva-net. Pjakin mnohokrát vysvětloval kdo to je GP a na Leva-net to také najdete, tedy ten kdo chce vědět pravdu a být v obraze, aby mu přiteplený Václav Hlodavec na Dvořákovic ČT nemohl tlačit do hlavy kraviny. A o tom to je, že?

   Smazat
  7. 6:26 GP jsou dva manšafty jako ve fotbale, akorát nemaj trenýrky a kopačky, nýbrž velké sebevědomí..

   Smazat
  8. Bodejť by taky byli "použitelní"!:)) -
   https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 2. Rothschildovci? Omlouvám se za překlep.

  OdpovědětSmazat
 3. Nemyslím si, že jsou jména důležitá. me too!

  OdpovědětSmazat
 4. proc to nejde spustit?

  OdpovědětSmazat
 5. Každá země kde není vliv katolické církve na politiku
  je jako nástroj globální moci neperspektivní, obyvatelstvo nepoužitelné*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 10:08 - zajímavé, proč si to myslíte? Na muslimy, budhisty ... nemá GP vliv?

   Smazat
  2. L. H. Lehmann

   Vatikánská politika za druhé světové války

   Přeložil K. V. Vít

   Tiskové a nakladatelské družstvo "Blahoslav" v Praze, 1947

   Obsah:
   Autor
   Úvod
   Tendence před I. světovou válkou
   Tendence po I. světové válce
   Římskokatolická církev a II. světová válka:
   Habeš
   Španělsko
   Itálie
   Německo
   Československo
   Rakousko
   Francie
   Japonsko
   Spojené státy
   Vatikán si myje ruce ..*

   Smazat
 6. Všichni novověcí dobyvatelé Ruska - NAPOLEON, BISMARCK, HITLER a samozřejmě PO R. 1917 interveční armády Anglie, USA, Japonska, Francie toužili ne po ruském lidu, ale jeho surovinách, nerostném bohatství... Prostě kapitál Západu potřebuje vydrancovat Rusko, jednak pro své obohacení, jednak pro vygumování nebezpečné ruské kultury a pro nastoletí občany dekapitující civilizace! To dává šanci na přežití světové diktatury kapitálu o další desetiletí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 10:10 - naprostý souhlas!

   Smazat
  2. Bohužel máte naprostou pravdu a bohužel to drtivá většina populace nechápe, protože má v hlavě guláš uvařený globalisty řízenými a placenými masmediálními prodejnými šmejdy. O co si myslíte že jde na Slovensku? Kdo chce ten to ví, kdo nechce ten blbne na GP, nebo Ušáckou elitou řízených demonstracích. Někdy je to těžké rozpoznat.

   Smazat
  3. Fakt netušim co je na tomhle "nebezpečnýho":)) -
   https://www.youtube.com/watch?v=gnic21Y91Tk

   Smazat
 7. Globalni prediktor je technicky vysoce vyspela mimozenska rasa ale demonicka.Neni to umela inteligence spiše magneticke vedomi.Tehle temne sily jsou ale již u konce vlady na tehle zemi.

  OdpovědětSmazat
 8. this information is very helpful for me. thanks you for sharing it
  things to do post

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.