Reklama

.

.

neděle 25. března 2018

Rusko rozmísťuje křídlaté rakety ve všech strategických směrech!

25. 3. 2018  PrvníZprávy
V Rusku byly na každém strategickém směru umístěny skupiny nosičů řízených křídlatých raket s dalekým dosahem, jak vzdušné, námořní i pozemní.  


Zvýšení kapacity vysoce přesných zbraní, který byl předložen ruským prezidentem Vladimirem Putinem Federálnímu shromáždění, umožní převést převážnou část strategického odstrašování z jaderné sféry na nejadernou, oznámil náčelník generálního štábu ruských ozbrojených sil armádní generál Valerij Gerasimov.

Zkušenosti nedávných místních válek, zejména operací v Sýrii, daly nový impuls ke zlepšení komplexního systému zničení nepřítele, řekl na vojensko-praktické konferenci na Vojenské akademii generálního štábu. Pro zvýšení účinnosti  k zničení
komplexní protiraketové obrany nepřítele je zvláštní pozornost věnována vývoji přesných zbraní. Vytvoření skupiny nosičů střel s dlouhým doletem ve strategických směrech, jsou tyto zbraně schopny, podle jeho slov, provádět zadržování v strategicky důležitých oblastech, uvedl ruský deník "Vesti".

Aby se zajistila účinnost a kontinuita dopadu na nepřátele, vznikají průzkumně-úderné, průzkumně-palebné obrysy, uvedl Gerasimov. Integrace průzkumných a informačních systémů se systémy zbraňových druhů a bojových zbraní probíhá. Rovněž se vytváří automatický průzkumný a útočný systém.

Výsledkem je, že čas od průzkumu k zničení cíle by měl být, podle Gerasimova, 2-2,5krát kratší. V tomto případě se přesnost úderu zvýší 1,5-2 krát, uvedl deník.
Související článek:
Putin Západu: Nejednali jste, neposlouchali nás, nyní poslouchejte!

16 komentářů :

 1. Ruske Scudi se v Iráku také moc nepředvedli a trefili se o 3 kilometri jinam kde se mělu trefittrefit protože jsou nepřesní.Pe.Vy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proboha, nauc se trochu cesky!

   Vymazat
  2. 20:40 - Jsi retard a blbec! Tak to bylo, tak to je a tak to zůstaně!

   Vymazat
  3. Rakety Scud byly vyvíjeny po 2 sv. válce a vycházely ještě z německé V-2. Tyto rakety s gyroskopickým řízením může srovnávat s dnešními skutečně jen mamlas. Nicméně Irák používal svoje vlastní rakety Al-Hussein a Al-Abbas, jejichž předlohou byly druhé verze ruských Scudů, které měly střední odchylku do 450m.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 2. Pouštni válku za osvobození od diktátorú a za nastolení Americké demokracie na celím světe sme probírali na soukromé církevní škole v Praze takže se v tom viznám i v mezinárodních vztazích.Pe.Vy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, jestli se "viznáš",,tak to se určitě vyznáš ve všem!!...:-))

   Vymazat
 3. To je "speciální" (zvláštní) škola?

  OdpovědětVymazat
 4. Tak správně nelze dopustit aby fašisti stály před Moskvou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti už tam dávno seděj! Právě se začne bojovat o to, aby odtamtud vypadli! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/178161_640.jpg

   Vymazat
  2. Jdi to PRDELE,debile zkurvenej,

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:15 Ty sulikovský debile ty máš dost takový sračky o tragedii dokáže napsat je liberální pošahanec a válečný štváč.

   Vymazat
  2. Nevšímejme si tohoto uchylného kretena. Je to ten nejodpornější hnůj.

   Vymazat
 6. Blbeček to je, takhle psát o ubohých uzených mužicích! A právě takovejm se nakecalo že se plní coudenhovno-kalergistický projekt rasové výměny v Evropě, ale jde o nordickou lest, bacha! Paní Merkel a pan Macron spolu s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte, ovšem v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Rusko jako odminovači, sebevražední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj ruský způsob vedení boje, nenávidí je a budou mstít za Kábul, Groznyj, Allepo a další místa zničená buď již bolševickou nebo pozdějc putlerskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou své vrahy. A NATO poté již jen obsadí vyčištěné území pro civilizaci ....

  OdpovědětVymazat