Reklama

pátek 23. března 2018

S Babišem do našeho ještě hlubšího vazalství

Lubomír Man
23. 3. 20018
Koncem října loňského roku jsem v asi patnácti našich levicových webech zveřejnil článek o tom, že důvěru našich lidí v Babišův jasný politický úsudek ruší jedna okolnost: Totiž ta, že si do vlády na křeslo ministra zahraničí vybral M. Stropnického, známého to protiruského štváče a člověka, který si už předchozích časech a v jiných vládách ze svého argumenty nepodloženého a buď jen tak živelně z něj tryskajícího protiruského povykování, či možná povykování existenčními úvahami dobře promyšleného, pořídil slušněji placený džob, než existenčně nejistější džob herce.


V té souvislosti jsem vyslovil starost, aby nás ministr Stropnický právě svým ostře protiruským zaměřením netáhl do našeho prowashingtonského vazalaství ještě hlouběji, než jsme v něm v ten čas byli.

Dva dny poté prohlásil v jakémsi interview Babiš, že zahraniční politiku bude v podstatě vykonávat on, a že to proto bude i on, a nikoli designovaný ministr Stropnický, který se účastní jakéhosi nadcházejícího setkání západních státníků v Bruselu.

Nejsem samozřejmě natolik domýšlivý, abych si myslel, že svým tehdejším prohlášením reagoval tehdy Babiš i na můj předchozí článek, ale v každém případě se jím mé nejhorší obavy ze zahraničního ministrování herce Stropnického značně umenšily, na což jsem na webech reagoval článkem nazvaným tímto uklidňujícím konstatováním: Takže Stropnický bude na ministerstvu zahraničí jen figura.

Mé uklidnění nemělo, bohužel, dlouhého trvání. Dnes ráno jsem se totiž dověděl, že včerejší summit EU v Bruselu podpořil podezření Britanie, že za plynovým útokem na dvojitého britského špiona Skripala stojí Rusko, a náš premiér v demisi Babiš, který se summitu účastnil, prohlásil na následném nočním setkání s novináři, že Česká republika po Britanii a společně jen s několika baltskými státy (jiné západní země o ničem takovém neuvažují), se chystá vyhostit kvůli tomuto útoku z naší republiky několik ruských diplomatů.

V pondělí "projedná" premiér v demisi Babiš tuto záležitost s ministrem Stropnickým a několika dalšími členy vlády.

Takže milí zlatí: pokud jste si, stejně jako já, dělali nějaké iluze o tom, že Babiš bude v posuzování zahraničněpolitických záležitostí rozumnější, než ministr Stropnický, že na summitu jako EU jako jeho svépravný člen třeba vystoupí a řekne, že pouhé podezření nějaké země z nějakého činu a bez předložení jakéhokoli důkazu o něm, a navíc v situaci, kdy je toto podezření tak absurdní, jak ve věci Skripala skutečně je, nemůže zakládat sankce, podobné např. vyhoštění diplomatů ze země, pak na tyto iluze rychle zapomeňte a zapiště si za uši, že Babiš není v posuzování současné mezinárodní situace ani o píď rozumnější, než je Stropnický, Kalousek, Fiala, Schwarzenberg, Bělobrádek, Langšádlová, Gazdík a vůbec celá ta naše prowashingtonská neblahá squaddra, činící i z naší země opovrhovaný vazalský přívěsek současné západní protiruské anabáze.

97 komentářů :

 1. Pan Babiš není tak hloupý
  aby ze sebe nechal udělat pro Ruského agenta
  na základě proti Ruské propagandy...snad*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš hlavně předvádí, jak hezky umí bučet se stádem "demokratů". Tím jim vyrazil z ruky transparenty proti němu. Vyhoštění několika diplomatů a zhoršení vztahů s RF asi považuje za přijatelnou cenu, kterou za jeho "smíření" s DemoBlokem a spřátelení se západními politiky za něj náš stát zaplatí.

   Smazat
  2. Jasně že je za útokem čech. Vždyť pozměněné jméno českého agenta skřípala na Skripala hovoří za vše. Docela bych tomu věřil protože podobné kreatury jako tato jsou u nás normál ní: Kalousek, Stropnický, Langšádlová, Janda, Laudát, Fiala a další. A pokud nám dojdou což není dosti možné vypůjčíme se od bratrů slováků nař. Babiše.
   Václav

   Smazat
  3. Někdy mi přijde že to snad ani nemá cenu cokoliv vysvětlovat. Že je pan Babiš především bezcharakterní zmetek bylo jasné od začátku. Proboha proč to lidi nevidíte? On dostává dotace z EU a tak se přece nemůže zastávat Putina. Spojí se kýmkoliv aby si svoje prachy udržel a znásobil. O co kracde živnostníky a malé firmy, to dá sockám a sám si nechá ty úžasné dotace. když ho vidím, napadá mě text karla kryla "S úšklebkem Ďábel viděl
   pro každého podíl
   Syn otce nenáviděl
   Bratr bratru škodil
   Jen motýl Smrtihlav
   se nad tou zemí vznáší
   kde v kruhu tupých hlav
   dlí - veličenstvo KAT
   kde v kruhu tupých hlav
   dlí - veličenstvo KAT"
   to je přesně on - pro každého podíl...

   Smazat
  4. oni jsou oba agenti stb ze začatku pro prachy ale současně už neni možne aby vystoupili strachem o majetek a take neni duvod když maji pod kontrolou dřive estebe niny beies stejně jako maji pod kontrolou je same v evrosajuzu jinak by nebyli tam kde jsou o požehnani z vatikanu tež netřeba pochybovat

   Smazat
 2. Andrej je chameleon ... Prospěch má spoustu podob, cesta k němu bývá i křivolaká ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..nechme charakteristiku osoby na budoucím
   výsledku společnosti. Zatím ČR pomohl
   makro-ekonomická čísla hovoří jasně.
   Zkuste věcný argument
   na místo více barevného tvora*

   Smazat
  2. Vážený pane Neznámý, i já začínám čím dál více vidět v Babišovi politickou paní vepřovou. Vy ai nechápete že babiš chce večeřet s Junckerem , Macronem či Merkelovou a pokud nebude blít na Putina tato společnost ho nepřijme. Tak začíná bezdůvodně blít.

   Smazat
  3. neznaboh .. svata pravda

   Smazat
 3. Obávám se, že Babiš pod tíhou svého stíhání a označování za "etébáka", bude mít snahu se různě zavděčovat svým Západním, hlavně těm významnějším partnerům a pokud nezasáhne prezident, budeme se nadále chovat jako koloniální země.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... snad je Andrej snílek
   jenž si myslí
   že poctivý kapitalizmus bude dlouhodobý..
   Neobávám se jakékoliv jiné tíhy
   je poctivý *

   Smazat
  2. Vždy ,kdy šlo do tuhého ,tak nás Slováci zradili.
   Nebylo by lepší ihned vyhlásit nové volby a konečně pořádně zvolit Okumaru a komunisty?

   Smazat
 4. Je několik oblastí ve kterých je Babiš velmi nečitelný. Na jednu stranu je to znepokojující. Na druhou může nečitelnost být záměrný způsob vytváření názorové nestability ve vztahu k politické konkurenci, protože lze napadat jen nevyhraněnost, ale ne konkrétní kroky, jelikož podstata kroků je skryta. Jak, ale uvádí autor článku pan Man tak divadelní postava Stropnického je vyloženě záporná. Pak se ještě nabízí otázka proč ho tam drží? Ví snad někdo na někoho něco co má zůstat skryto? V každém případě bude naše vyhoštění jen ztvrzením našeho vazalství a nesvobody. Z tohoto pohledu se Babišova podnikatelská minulost a vztahy s EU a jejími financemi může jevit jako bezpečnostní riziko pro ČR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bezpečnostní riziko ČR
   v prvé řadě spočívá v přítomnosti cizích zájmů
   a nepřítomnosti státních hranic.*

   Smazat
  2. Bezpečnostní riziko pro ČR je naše vláda a Babiš. Babiš je navíc perfektní křivák a bezohledný člověk. Za slova o možném odsunutí ruských diplomatů u mne totálně prohrál. Postarám se o to, abych nebyl sám.

   Smazat
  3. ABRAKA DABRAKA BABIŠ
   dobré zaklínadlo.
   Zatím neznám žádného jiného politika
   který naší zemi tolik pomohl.

   Že je Říšský zeman euro-hujer
   jako prase
   nikomu nevadí*

   Smazat
  4. Zorro mstiteli* správnej postřeh soudruhu 21:27 - jen do Babiše! Kdo že si myje ručičky vy blbče? Co asi tak může ANO dělat? Může říct my s tím nesouhlasíme - a to by něco vylepšilo? Byly by nějaké- zase jinak blbé - bláboly na diskuzích? Všichni blábolisti by se měli začít léčit - lidská blbost nezná mezí, zdá se, že je pořád březí.. proč musíte mocí mermo stále někoho napadat - nejlépe ze svého brlohu od počítače, kde vám nehrozí vůbec -ale vůbec nic!!! Jděte na úřad vlády a podejte tam protestní nótu namísto toho pitomýho žvanění!
   Májová si prdla, a bez důkazů tvrdí, že smrad jde z Kremlu. Pět států EU uvažuje o vyhoštění ruských diplomatů na základě solidarity s tímto prdem. Jde o Francii, Polsko, Litvu, Estonsko a Česko. Ani Slovensko, není tak pitomé, aby na základě podezření bez důkazu o tak závažném nepřátelském kroku uvažovalo. To totiž není solidarita, ale idiocie. Protože lobing byl hodně drahý a ti rozežraní politici už nevědí, co by chtěli za podporu jeho kšeftíků, tak šel do politiky sám, takhle nemusí lobovat a platit, jenom si věci podle potřeby usměrňuje. Grázl podnikatel nebude nikdy politik holoubek, ale zase jenom grázl. Je to takovej vyčůranej židáček, na Česku mu nezáleží vždyť je to Slovák, teď chtěl zastupovat Slovensko na nějakém jednání venku a pokud bude moci klidně nás hodí přes palubu. Hádám, že Zeman ví s kým má tu čest a tak nedovolí mu aby se utrhl z řetězu. Takže asi tak nějak bych ti viděl.

   Smazat
  5. Blbečku udavači
   nedávej návod svého hrdinství . Na úřadech sedí tobě podobní.
   Tvé názory vychází
   žel Bohu z hlavy bez osobnosti*

   Smazat
  6. 23. BŘEZNA 2018 18:29 LIDOVKY.CZ > ZPRÁVY > DOMOV
   Bavoři vytvoří v oblasti u Česka vlastní pohraniční policii s drony
   Zdroj: https://www.lidovky.cz/bavori-vytvori-v-oblasti-u-ceska-vlastni-pohranicni-policii-s-drony-1g0-/zpravy-domov.aspx?c=A180323_182231_ln_zahranici_ele

   Smazat
 5. Babiš se čím dál víc jeví, jako EU patolízal. Nikdy jsem o něm valné mínění neměl, ale svoji servilitou vůči EU a USA moje mínění ještě předčil. A to je chvíli po volbách. Abychom ještě nevzpomínali, jak bylo dobře za Sobotky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kterého to Sobotku máte na mysli, vážený? Toho, na kterého "vzal" Miloš Zeman hůl...?

   Smazat
 6. Z kdysi jasně vyprofilovaného Babiše se po volbách stal naprosto nečitelný politik, který střídá názory a postoje jako ponožky.Kdesi jsem slyšel, že je to náš Husák II.

  OdpovědětSmazat
 7. https://www.ireporter.cz/2018/03/22/lez-ma-kratke-nohy-daleko-nedojde-pani-eurohujeri/

  ""Jako eurohujera označují euroskeptici, poněkud málo salónně, člověka, který horuje pro EU, naivně přehlíží její nedostatky a podřizuje se zájmům jejích vlivných členů, a to i proti zájmům vlastního státu. Módní slovo hujer je odvozeno od filmové postavy Viktora Hujera z filmu „Marečku, podejte mi pero“. Označuje povahu sice snaživou ale zároveň naivní a vysoce servilní, podlézavou.“ Nemýlím-li se, výše uvedené věty výstižně vystihují jednání celé řady našich politiků a médií okolo údajné „otravy agenta Skripala“ ve Velké Británii a ukázaly nám je, a zřejmě ještě ukáží, v plné nahotě.""

  OdpovědětSmazat
 8. Však také Bureš má strach z referenda o našem vystoupení z Eurosojuzu stejný jako Kalouse a spol. Proto půjde do koalice s ČSSD i přes to, co mu tato partaj již předvedla.

  OdpovědětSmazat
 9. Andrej Babiš zřejmě opomněl, že je předsedou vlády v demisi a už nemusí být, v souladu s ústavou, znovu jmenován předsedou vlády prezidentem ČR znovu.

  Panu prezidentovi k tomu stačí říci jeho obvyklý bonmot "Jen idiot nemění názory..."
  Jeho upozornění na adresu Babiše "„Začínám z toho také být nepatrně - zdůrazňuji slovo nepatrně - nervózní,” si Babiš zřejmě chybně vyložit nebo je bere na lehkou váhu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "
   Babiš řekl v pátek v Bruselu novinářům, že o plánu na vyhoštění několika ruských diplomatů už Zemana informoval. Osobně s ním ale podle ČTK nehovořil.

   „Zásadním způsobem se rozcházejí a myslím si, že to může být i věc, která může být počátkem určitých konfliktů,“ řekl iDNES.cz k rozdílnému postoji prezidenta a premiéra politolog Pavel Šaradín z Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci."

   Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/otraveny-rusky-agent-skripal-rozdilny-postoj-babis-zeman-p3h-/domaci.aspx?c=A180323_111300_domaci_kop

   Smazat
 10. Májová si prdla, a bez důkazů tvrdí, že smrad jde z Kremlu. Pět států EU uvažuje o vyhoštění ruských diplomatů na základě solidarity s tímto prdem. Jde o Francii, Polsko, Litvu, Estonsko a Česko. Ani Slovensko, není tak pitomé, aby na základě podezření bez důkazu o tak závažném nepřátelském kroku uvažovalo. To totiž není solidarita, ale idiocie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 14:25
   Co když je jen zkouška,jak by reagovali státy NATO,třeba na větší podraz,lež,útok pod falešnou vlajkou.Nebo také příprava lidí,jak se zachovají v takovém případě.

   Smazat
  2. A nemoh to bejt spíš tenhle dědek? - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
  3. 18:13 No jo! To je přeci F73

   Smazat
 11. Andrej platí za OLAF

  OdpovědětSmazat
 12. Myslím,že se Babiš odhalí při podpisu Dublin IV.
  Můžeme se vsázet jak to dopadne.
  Podle mne podepíše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja ja, oui, podepíše. Na svou ochranu před vlastními občany si přiveze hordy mameluků s ohavnými zvyky, které budou na uzdě držet žoldáci vycvičení a zaučení na misích-patrně, abych jim nekřivdil. I staří Římané rozmisťovali svoje legie tak, aby legionáři neměli žádné vztahy k místnímu obyvatelstvu, ale bylo jim to ve výsledku houno platné. 400 let trvala agonie Říma a pak asi 650 let se Evropa mátořila k renezanci.

   Smazat
  2. Klaus přeci také podepsal Lisabonský diktát...

   Smazat
  3. 19:53 Ano, ale pod obrovským tlakem. Páni dochtoři už se tak těšily na západní prostitutky, že ho chtěli prohlásit za nesvéprávného.

   Smazat
  4. kdo jiny by mu zajistil neomezene množstvi nadeniku a otroku než on sam svym podpisem když budou davy řvat muže řici že to bylo z donuceni a že ani vlastně nevěděl co je tam ukryto praxi už ma ikdyž veřejně jen na čapim stejna finta jako jeho milek kalousek s cirkevnim tunelem jakoby ani nevěděl kolik majetku pujde černoprdelnikum

   Smazat
 13. JSEM ZVĚDAVEJ, JAK SE MU TO PROJEVÍ NA PREFERENCÍCH

  OdpovědětSmazat
 14. Jo bohužel bureš bude další sobotka možná jeho voliči jeho činy procitnou.

  OdpovědětSmazat
 15. Když bude pan Babiš mlžit a převezme roli B.Sobotky, dopadne jako Sobotka a ANO jako ĆSSD. Občané to vycítí a
  již žádným slibům neuvěří. Občané mu dali důvěru, aby hájil zájmy republiky a to by měl mít na paměti on i celé ANO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale než to občané vycítí, tak budeme díky těm podpisů všichni v naprosté loji!!!

   Smazat
 16. Případ Skripal a chování západních politiků mi připomínají scénku z románu "Hlava XXII".
  Kapitán Yossarian si vymyslí absurdní vtip, že Němci mají nové dělo Lepage. Prý střílí lepidlo, které slepí dohromady celou formaci letadel a ta spadne na zem. Po nějaké době se k němu tento vtip vrátí. Yossarian se zoufale chytne za hlavu s výkřikem "Jéžišmarjá, tak ona to je pravda".

  Západní politici i naše kavárna se chovají stejně. Někdo vymyslí absurdní pitomost a ostatní jí opakují tak dlouho, až se tím samotným opakováním z toho stane "pravda". Pak už je možné argumentovat "To přece nemůže být lež, když to tvrdí tolik autorit". Typicky to vidíme na podpoře absurdního tvrzení Británie, které není podpořené žádnými důkazy.

  OdpovědětSmazat
 17. Protože lobing byl hodně drahý a ti rozežraní politici už nevědí, co by chtěli za podporu jeho kšeftíků, tak šel do politiky sám, takhle nemusí lobovat a platit, jenom si věci podle potřeby usměrňuje. Grázl podnikatel nebude nikdy politik holoubek, ale zase jenom grázl. Je to takovej vyčůranej židáček, na Česku mu nezáleží vždyť je to Slovák, teď chtěl zastupovat Slovensko na nějakém jednání venku a pokud bude moci klidně nás hodí přes palubu. Hádám, že Zeman ví s kým má tu čest(práci) a tak nedovolí mu aby se utrhl z řetězu. Takže asi tak nějak bych ti viděl.

  OdpovědětSmazat
 18. Babiš, ta filcka připosraná je už teď čistokrevný eurohujer.Okamuru poslal do kopru, potože by ho v Bruselu za to zjebali. Jenom počkej ty estebaku až se v Bruselu vymění garnitura,AfD,francouzka Lepenka,italska pětihvězda,Orban,Zeman atd. I na tebe se voda vaři. Skončíš jak Sralbotka,STAN nebo KDU.

  OdpovědětSmazat
 19. Matouš Kadeřávek 95710
  Včera Zeman zaútočil na Okamuru, dneska na Babiše. Účelové spojenectví které bylo dobré pro Miloše Zemana se začíná hroutit a jak Babiš tak Okamura to brzy poznají na vlastní kůži.
  Začíná to být velmi zajímavé.
  +51/−2
  https://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A180323_111300_domaci_kop

  OdpovědětSmazat
 20. Babiš se stále více předvádí jako Srabiš. Komunisté by si měli jeho podporu hodně, opravdu hóódně rozmyslet. Jakmile jeho vláda dostane důvěru nebudou mít žádnou možnost jí ovlivnit. A na nějaký odsouhlasený vládní program se Babiš klidně vybodne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To zapomenme i na zakon o referendu ,26 let slibovany.Demokracie jako ve Španélsku -tam obzaluji ze VZPOURY (to je slovo z doby 1.svetove valky )nekolik katalánskych poslancu !!!!!!!!!

   Smazat
 21. Nechapu cemu se divite. Jeste pred parlamentnimi volbami hnuti ANO na dotazy ohledne Ruska vzdy reagovalo pro-Bruselsky.

  Jenze lidi nectou programy ANS / CSNS a dalsich mensich stran, voli jako blbecci, koho vidi v TV. Same sname tvare. Nyni se necemu divite?

  Ha ha ha.

  OdpovědětSmazat
 22. Babiš to má těžké. Zjevně je snadno vydíratelný, a proto i vydírán je a bude ke škodě voličů, kteří volili ANO, ale i ke škodě Česka. Vypadal na buldoka, ale je to jenom další poslušný mopslík.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo totiž není tak bohatý, aby ho někdo bohatší, NEBO SUPERBOHATÁ ORGANIZACE, NEDOKÁZALI KDYKOLIV OŽEBRAČIT A JEŠTĚ ZAPLATIT NĚJAKOU TRESTNÍ KAUZU ALA RATRH... aby šoupal nohama v nařízeném směru, nebo dělal děvku v base. Dokonce si může demokraticky vybrat...

   Smazat
 23. Kdo je ještě naivni, ať se podívá, kdo mu dává noty. Šéf skupiny Alde Verhofstadt.Neni snad horší postavičky v europarlamentu.

  OdpovědětSmazat
 24. Zastupuji na Zemi vesmírné civilizace už dvacet jedna let.

  Už jsem vám oficiálně sdělil, že podle naší vesmírné rozvědky to nebylo Rusko, které zaútočilo v Británii 4.3.2018 údajnou nervově paralytickou látkou Novičok. Sdělil jsem vám zároveň, že pokud tento "Trumpův" podvod, respektive jeho taktiku, použijete proti Rusku, budeme stát na jeho straně a proti Západu, tedy.

  Nevyslyšeli jste naše varování,... nebo prostě naše sdělení, jednoduše, a na summitu v Bruselu 22.3.2018 jste byli ochotni slíbit, že z Česka "recipročně" vyhostíte několik Ruských diplomatů.

  No, tak já tedy, se fakt nedivím, že včera 22.3.2018 záhadně explodovala chemická továrna v Kralupech nad Vltavou, respektive údajně asi nějaké kde se tam vzaly, výpary v prázdné nádrži na pohonné hmoty. Šest mrtvých je jistě varováním na úrovni vesmírných civilizací a adekvátní zkaženosti vašeho nejen premiéra Česka, který se rozhodl napadnout Rusko za Novičok v Británii naprosto bez důkazů, přičemž celá ta akce proti tomu dvojitému agentovi Skripalovi, který byl Ruskem do Británie dobrovolně vydán, postrádá jakýkoliv smysl.

  Víte, vy si můžete dovolit mnoho, protože prostě jste v té pozici, která vám to umožňuje. Ale čeho je moc, toho je příliš a nám vesmírným civilizacím už to příliš vadí. Zdravím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nevím, nevím, spíše se mně zdá, že zdatný polský management ve spojení s kvalitními polskými pracovníky, kteří si dají retko kdekoliv, likviduje v ČR systematicky chemickou výrobu

   Smazat
  2. 15:50 osobně to vidím na celou řadu pojistných podvodů, protože po výbuchu tohoto typu se úmysl rozhodně nedá vyšetřit ani dokázat. Divím se, že za původce nebyl obratem označen Putin.

   Smazat
  3. --- Ještě něco: Mluvíte o reciprocitě v tom smyslu, že pokud Česko vyhostí několik Ruských diplomatů z Česka, lze očekávat reciprocitu ze strany Ruska, která bude správně spočívat ve vyhoštění stejného počtu Českých diplomatů z Ruska. Ale to není _správně_ při počtu jednoho sta třiceti Ruských diplomatických zaměstnanců v Česku, přičemž samotných diplomatů je mezi nimi čtyřicet osm a nesrovnatelně menšího početního zastoupení Česka v Rusku paradoxně i přes větší počet státních občanů a větší územní rozlohu Ruska. Nejde tedy o reciprocitu a jste nejen směšní ale i trapní, mimochodem.

   Smazat
  4. TOP soudružka Langšádlová opět nezklamala (je tak chytrá jako krásná). Kdyby bylo po jejím, tak by asi rovnou zavřela ruskou ambasádu.

   Smazat
  5. --- V celé Británii má Rusko diplomatů jen padesát osm. V Česku čtyřicet osm. Děláte si z nás prdel?!!! !. Neserte nás vesmírné civilizace. (jednou za rok si asi mohu dovolit sdělit něco vulgárně, pokud pro to je důvod). Serete nás už příliš příliš!!! !. Vy přímo podporujete agresi Ruska v Česku a my vesmírné civilizace vám to nepromineme.

   Smazat
  6. Heleďte, vaše excelence, vesmírná civilizace, nám to taky už fakt vadí. Tak co proti tomu vy, vaše excelence vesmírná civilizace, ze své mocné (nebo nemocné) vesmírné pozice, hodláte udělat? Na NR, kromě keců, že vám to vadí, prd zmůžete.

   Smazat
  7. No ale tak to prostě je, cenzore, Vám by připadalo správné likvidovat nevinné vojáky nebo dokonce civilisty?

   Smazat
  8. My vesmírné civilizace máme za to, že svět má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/


   A také že štěstí přeje připraveným - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/218885-blizi-se-soudny-den-v-lesich-vznikaji-tajne-tabory-pro-preziti-blizici-se-krize/

   Smazat
 25. Po volbach je to vzdycky jinak.Z mirotvurce je pres noc valecny stvac (Trump),ze spravedliveho zastance ceskych zajmu -proamericky řiťolezec (Babis)ze spravedliveho vzdelance-primitivni obhajce izraelske genocidni politiky (Zeman)

  OdpovědětSmazat
 26. 14:25 Kavan se někde nechal slyšet, že vyhoštění diplomatů na základě nepotvrzeného obvinění je absurdita. Ano, je, ale my přece žijeme v absurdistánu! Souhlasím, že se zjevně jedná o test loajality. Babiš v tomto testu obstál. Naši žoldnéři v budoucnu již nepojedou hlídat písečné duny v africkém Mali, ale půjdou spolu s banderovci do první linie na východní frontu do boje za anglické Windsdory :-)

  OdpovědětSmazat
 27. A.B. se shlédl v R.Ficovi zo Slovenska a dopadne také tak. Staré podporovatele ztrácí a nové nezíská. Být hezký na všechny strany, dokázal tak akorát náš "velký" Bohuš, ačkoliv jeho minulost jednou dožene. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš strávil na rentgenu dvě hodiny - hledali mu páteř. A hádejte, našli, rádcové moji ?

   Smazat
 28. Andrejko si po prvním období ve vládě myslel, že „premiéra“ zvládne, vedle svého byznysu levou zadní. A že si, kromě jistých dotací, navíc dodá společenský a politický šmrnc a otevře si cestu třeba až na evropský „Olymp“. Jenže si neuvědomil, že mít pod palcem MF nebo celou vládu, je sakra rozdíl. To už nestačí být obratný kramář, to předpokládá bohaté politické zkušenosti, ale hlavně pevné morální kotvení. A to Andrejko, bohužel, jaksi postrádá. Má místo toho hypertrofní kšeftařský čich.
  Proto ty názorové kolotoče; jistě se budí, když náhodou usne, zbrocený potem, aby špatně nešlápl a nezatřásl si svojí viklavou demisní židličkou. A naše vlast se pod jeho velením zmítá, jako lodička v bouři. Aspoň, že jsem ho nevolil.

  OdpovědětSmazat
 29. Vážený pane Mane! Třeba se pletu, ale dovedete si představit, že by Babiš říkal mezi těmi prolhanými šmejdy, kteří na něj posílají obvinění jako na objednávku v nejvhodnější termín, který se jim hodí, říkal pravdu? Dívám se hlavně na výsledky jeho práce, s naivitou, kterou od něj někteří požadují, se nedá změnit nic! Je třeba používat stejné metody. Z Kalouska udělali nejlepšího ministra financí EU, Špidla řekl zdroje jsou, nasekal stamiliardové dluhy a šel na eurokomisaře,další prodal české zlato a má zlatý flek v "evropských bankovních " strukturách atd. atd. Mezi tím lidským hnojem se nedá jít přímo, musí se kličkovat. Že to ale stačil pěkně pročistit na vládních úřadech a dozorčích radách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:21 Fakt je, že ministryni obrany Šlechtové ze stejné strany, se podařilo prosadit do funkce náčelníka Generálního štábu AČR nějakého generálporučíka Leoše Lopatu, který dokáže vzít za práci a vybudit si respekt.

   Smazat
  2. A 16:21. To myslíte skutečně vážně - ty blbosti, co jste napsal?

   Smazat
 30. Ano, ministrant zahraničních věcí a dříve války je pořádně temná skvrna na vládě Babiše. Nevím, proč, když evidentně mu to myslí skromně, mluví koktavě - tak jedině že je to loutka v rukách jiného politruka. Špatný herec a ještě horší politik. Diplomat, i ten Vatikán s modloslužebnictvím byl na něj moc. Tedy je mi vůbec záhadou, jak se tento kmotr dostal vůbec do státní správy, při jakém IQ končí přijímání - svaté!

  OdpovědětSmazat
 31. Máte to těžký, vy ruští užiteční idioti. ANO má dlouhodobě preference mezi 30 až 35%, a Babiš spolu se Stropnickým jsou dlouhodobě nejdůvěryhodnější politici. takže kvičte dál.
  https://cvvm.soc.cas.cz/media/com_form2content/documents/c2/a4547/f9/pi180313.pdf

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu. Budeme kvičet, dokud podvodník Babiš o své voliče nepřijde. Jen se neboj, že se nebude účtovat.

   Smazat
  2. Babiš bude mít tak akorát hovno a ne podporu až se tady vyčistí mediální žumpa a možná to nebude tak dlouho trvat, pak to budeš mít těžký užitečný emerický idiote.

   Smazat
 32. A čí je to chyba že máme Babiše,vaše vaše že jste ho volili a teď mlčte!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už se těším na Kalouska a budu volit Zaorálka a ČSSD, 40.000 měsíčně si nenechám ujít. Jste to Vy pane Bakalo?

   Smazat
 33. Vyhostit diplomaty na základě nepotvrzeného obvinění je absurdní pitomost. To by měl náš premiér jako sám podezřelý v Čapím hnízdě obzvlášť zvážit. Důkazy chybí, ale propaganda má jasno.
  Slepá nenávist a poslušnost nezná konce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babišovi je všechno jedno. Hlavně, že mu nikdo nesáhne na majetek, na evropské dotace a nikdo mu nesmí zvýšit daně. Ostatní je mu u řiti.

   Smazat
 34. Babiš si neumí vybrat kvalitního ministra zahraničí . Už týde chodí spát s pamperskou. Boji se dvanáctiletých studentů . :-) :-) :-)

  OdpovědětSmazat
 35. To o tom, že se Babiš bojí!!! nějakých blbečků na ulicích, jste vyrozuměl z čeho - strejdo anonyme 20.00? V první řadě Babiš - jako mnozí před ním a další po něm - stojí v čele zaprodané, vydrancované a zbabělé kolonie, a nemůže dělat vůbec nic jiného. Riskoval by, že do ČR "západ" nedoveze potraviny, zavře vodu, a porobené obyvatelstvo pochcípe hlady a žízní. Babiš je mezi dvěma mlýnskými kameny, a vždycky bude. A nejen on. Kolonie vždy musí konat podle svých správců, a ti na našem území nejsou. Jsou zde jen nějací pověřenci, dobře financovaní. Takže co - vy chrabří Češi, plácající hovadiny na diskuzích - má být Babiš příkladný hrdina, co nechal národ, který spravoval, raději vyhladovět a pochcípat žízní, než aby poslechl správce kolonie ČR, anebo diplomat, který to bude muset neustále koulet na obě strany, aby si nepohněval rozlícené týpky u počítačů ( rozlícené už tradičně, vždy, a proti všem)a aby se zachoval správcům naší zemské kolonie? Vůbec - ale vůbec mu to nezávidím. Já bych to nechtěl dělat za žádné peníze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je to dilema, kdo se bojí sere v koutě a každej ho pochčije a to je karma. Pokud si zvykneš, že za tebe rota šmejdů všechnu špínu vyřídí, tak je to brnkačka. Pokud musíš jít na trh s kůží sám a jseš vychcánek a posera, tak máš velikej problém. A o tom to je.

   Smazat
  2. Jak je Babiš kvalitním premiérem, to uvidíme tehdy, když mu dají pistoli ke spánku a budou nutit dodržet literu Lisabonské smlouvy a přijmout příslušný počet imigrantů z Afriky podle bruselského klíče. Stejně tak, když ho budou nutit podepsat Istanbulskou dohodu, která v sobě skrývá další velké nebezpečí týkající se struktury naší společnosti.

   Smazat
 36. Stránka 330 z odkazu jednoho diskutujícího, z roku 2011 - že tu látku umíme vyrobit, zrovna tak protilátku. Zajímavé je, že Rusko v tomto roce nabízelo k prodeji velmi citlivé detektory :-)) http://www.chemicke-listy.cz/docs/full/2011_05_323-333.pdf

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ch.listy občas čtu a tenhle příspěvek z Mirzajanovy knihy znám. Co se týká měřáků, ty má kdekdo a jsou k dispozici pro veřejný prodej už dávno, to není výsada Rusáků. Většinou jsou univerzální a jsou schopny detekovat značnou škálu různých skupin chemikálií ať už ve vzduchu nebo ve vodě. Dost často se instalují jako on-line detektory v exponovanějším prostředí, ale k prodeji jsou i ruční měřáky. To samé je s dozimetry.

   Smazat
 37. Tak vidíte, pane Mane. Zveřejnil jste svoje myšlenky na patnácti webech a výsledek? Prd se stalo.
  Už se na to vykašlete, Vaše články evidentně nikoho důležitého nezajímají.
  Začíná jaro, tak se vrhněte na zahrádku, vysejte si ředkvičky, vysaďte saláty a hned Vám bude líp.

  OdpovědětSmazat
 38. Hned jak se Babiš objevil na politické scéně, jsem říkal, že je to těžký psychopat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš je všechno možný, ale psychopat teda rozhodně není. Moc dobře ví, co dělá.

   Smazat
  2. 21:51 Můžete mně poradit, koho mám volit?

   Smazat
 39. Ano, Babiš není ohledně našeho směřování v Evropě blbec. Ví dobře, že budoucnost je jedině v úzkém kontaktu se zeměmi EU a NATO. Přece nebudeme poskoky Moskvy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, s EU a NATO je naše role kolonie naprosto neotřesitelná, na věčné časy a nikdy jinak. Dál už nepotřebují lidské zdroje nic víc, než klid na práci.

   Smazat
  2. úzký kontakt ale neznamená, že když na divadelní prkna zase vyleze nějakej ten Tony Blair (zase nějaký ten anglický liar) a bude bez důkazů svolávat žoldáky do války, že ho musíme slepě poslechnout díky tomu vašemu "úzkému kontaktu se zeměmi EU a NATO". Historie se opakuje, blbost je nevyléčitelná.

   Smazat
  3. Ano, jistá je naše budoucnost jako laciné kolonie, slouhy a skládky pro západní země. Moskva by s námi jednala lépe. Jednoduše proto, že špatné jednání by si nemohla dovolit, protože bychom se vrátili zpět na západ. Takže i když nemáme dělat slouhu nikomu, víte velké ho*no, je to přesně naopak.

   Tidehunter

   Smazat
 40. Proč nevládne Zaorálek, já chci 40.000Kč měsíčně. Pryč s Babišem, který nás o ně okrádá, hospodářství krachuje. Přeji všem dementům dobrou noc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obdivuji šíři vašich obzorů. V tak jednoduchém světě se vám musí spinkat jako batoleti.

   Smazat
 41. Z jiné diskuse: Je podezření, že v Kralupech by se nemuselo jednat o chybný pracovní postup, ale o diverzi. Vedení dodavatelské firmy nesouhlasí s tím, že jejich postupy by byly nesprávné a všichni pracovníci byli proškoleni i před samotnou akcí. Firma má vypracovaný systém řízení kvality, kde je prvořadým dodržování bezpečnosti práce. V nádrži byl nalezen odporový drát směřující ven z nádrže směrem k jedné z budov, kde mohl být zapojen do baterie nebo do sítě. Napovídá tomu i fakt, že v rozvodně daného elektrického okruhu vypadly jističe během samotného výbuchu a ne až následkem požáru. Pracovníci rumunské firmy jsou mimo podezření, takže podle informací uniklých z policie ČR se tento případ vyšetřuje jako napadení vnější nepřátelskou rozvědkou na území českého státu. Je to pravda?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někde jsem včera zaslechl pracovníka z místa výbuchu a ten mluvil o horkém ventilátoru. Vysvětlil jsem si to tak, že jim vháněli do nádrže čerstvý vzduch (asi aby nevdechovali nevdechovali výpary), ale asi nesprávně použili ventilátor s ohřevem, tj. s tou vaší topnou spirálou. Také se uvažuje o tom, že nebyl uzavřen kohout na přívodu do nádrže. Na rozdíl od hysterické Terezy bych v tom neviděl ruského špiona s Putinem za zády, ale standardní český bordel. Vlastně už ne český, ale polský, protože majitelem jsou pořádkumilovní Poláci.

   Smazat
 42. Která strana půjde do vlády s Babišem, ta se příští volby do PS ČR nedostane.
  A pak Bůh s námi a zlej pryč. A to nejsem katolík.

  OdpovědětSmazat
 43. Koukej jak dneska Babiš pěkně vyběh s putleroffskou dezinfomační pakáží! - https://www.novinky.cz/domaci/467321-babis-vyhostime-ruske-zpravodajce-kdo-si-mysli-ze-jim-jde-o-dobro-cr-seredne-se-plete.html

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.