Reklama

středa 14. března 2018

Shromáždění, na které Česká televize a Český rozhlas nesvolává

14. 3. 2018

16 komentářů :

 1. Tak to je paráda vědět takhle dopředu.
  To mám dostatek času zařídit si volna a zjistit
  jak se k vám dostanu.
  Díky účast bude masová*

  OdpovědětSmazat
 2. Čt je ostuda našeho státu a její ředitel, Dvořák s obrovskou zástěrou na všechny její průšvihy, už má, ale opravdu jenom trapné argumenty. Například, - nikdo v Čt nemá větší plat než já ( no ještě aby), občané naší země nejsou zralí na seznámení s výší platů našich komentátorů aj. ( asi to jsou dementi, kteří jsou zralí tak akorát Čt každý měsíc "cálovat"), apod. Čt televize dle mého názoru je již naprosto přezrálá na pravidelný audit, ato nejen čistě účetnický, ale také na zveřejňování všech výdajů, které nejdou přímo na její programovou a technickou sféru ( přímé platby a jiné požitky pro radu, atd). Prostě a jasně, my zde tento stát ve státě už nechceme, tedy krom těch voličů parlamentních pidistran a zelených na náměstí. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto přece nebudeme platit:

   https://www.youtube.com/watch?v=_ZsBa4mVafY&t=114s

   Smazat
  2. Česka televize, pravda do očí o vyváženosti vysílání České televize : https://www.youtube.com/watch?v=sVtkmY8QF60

   Smazat
  3. 19:31 To je tedy fakt odporné. Podvodnická sebranka.

   Smazat
 3. Tak školám to smutné výročí okupace hitlerovským Německem nic neříká, oni by asi radši majdánek. Pikantní je žebravý dopis pornojandy o many do ssa:
  https://aeronet.cz/news/chodi-vase-dite-do-nektere-z-techto-skol-potom-byste-meli-zbystrit-protoze-v-techto-skolach-opravdu-neni-vsechno-v-poradku-navzdory-ujistovani-ze-studentske-stavky-se-budou-ucastnit-jen-plnoleti/

  OdpovědětSmazat
 4. Podobnost čistě náhodná…?!

  Málo, pramálo, už je pamětníků ustanovující schůze studentské organizace nazvané „Fašistické studentské sdružení“ dne 17. března 1926 v Praze. Organizace, která se stala předchůdcem československého nacionalistického, a z části i fašistického, hnutí Vlajka. Hnutí samotné zahájilo svoji politickou činnost jako politický klub cca v roce 1930, jeho programem byl stavovský stát. Spolupracovaly s ním i osobnosti jako Viktor Dyk, František Mareš a Karel Schwarzenberg. V hnutí byl i Jan Lobkowicz. https://cs.wikipedia.org/wiki/Vlajka_(hnut%C3%AD)

  „Na rozdíl od marxistického typu socialismu fašismus prosazoval národní jednotu, ve které by třecí plochy třídního boje byly eliminovány vzájemnou spoluprací všech stavů na základě korporativního uspořádání společnosti.

  Korporativismus však nebyl původním vynálezem fašismu, stavovské uspořádání společnosti prosazovaly například i proudy uvnitř katolické církve včetně papeže Pia XI., před tím Lva XIII…“

  „Fašismus totiž nabízel řešení sociální krize, které se obávala buržoazie kvůli možné radikalizaci proletariátu a vrstev nejvíce postižených hospodářskou recesí.“ https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Otec-Karla-Schwarzenberga-byl-clenem-fasisticke-Vlajky-260223?parent=4541306&p=75

  Tolik historie… Mnozí z čtenářů těchto řádek jistě si pomyslí, proč se k ní vracet? Co mají události, které se odehrály cca před 90 lety společného se současností? Fašismus, jako takový, byl přece zničen, jeho představitelé byli po zásluze většinou potrestáni, historie se neopakuje, současní studenti středních a vysokých škol přece mají zcela jiné „starosti“, atd.
  Je tomu ale skutečně tak?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V dnešních médiích se lze dočíst, že na „výzvu“ Divadelní fakulty Akademie múzických umění (DAMU) vyjdou tento týden ve čtvrtek, tj. 15. 3. 2018, v poledne studenti na půl hodiny ze školních budov, aby dali najevo nesouhlas s přístupem nejvyšších politických činitelů k ústavě.

   „Akce se podle organizátorů může zúčastnit každý, kdo se ztotožňuje s požadavky studentů. Patří mezi ně například, aby prezident plnil ústavní povinnost jmenováním premiéra, který získá podporu a který nebude trestně stíhanou osobou. Studenti rovněž požadují, aby vláda v demisi nekonala zásadní a personální kroky ani nevytvářela nové ústavní pořádky a aby proti nedodržování ústavních zvyklostí důrazně vystoupil Senát.“
   https://zpravy.idnes.cz/studenti-protest-stredni-skoly-dac-/domaci.aspx?c=A180313_152755_domaci_jumi

   Je tomu ale skutečně tak? Není cílem skutečných organizátorů těchto akcí, což nemusí být studenti DAMU, snaha o zvrácení výsledků demokratických voleb do Poslanecké sněmovny parlamentu České republiky a prezidenta České republiky, vyvolání chaosu a vyvolání státního převratu?

   Je opravdu „podobností čistě náhodnou“, že v pozadí současných událostí jsou zřejmě, mimo jiných osob, potomci osob, kteří v roce 1926 založili studentskou organizaci „Fašistické studentské sdružení“? Osoby, které jsou poslanci a senátory Parlamentu České republiky? Osoby, které spolupracují s představiteli politické strany KDÚ-ČSL, kteří oslovují členy „sudetoněmeckého landsmanšaftu" slovy „milí krajané“?

   Zúčastnit se demonstrace 15. března, v den kdy před 79 lety, 15. března 1939, hitlerovské Německo obsadilo zbytek bývalého Československa, následovalo u nás více než 6 let nepředstavování teroru, likvidace vyhlazování nepohodlných osob a etnických skupin a jiných zvěrstev, by mělo dnešní středoškolské a vysokoškolské studenty, o jejich profesorech ani nemluvě, minimálně přinutit k zamyšlení komu a z jakého důvodu, ve skutečnosti, převážně z nevědomosti, „slouží“…!

   Měla by je spíše inspirovat slova prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka, pronesená na veřejné schůzi pořádané studentskou organizací České strany pokrokové v Hlaholu dne 6. března 1909“ ve věci účasti studenta v politice: „Má se účastnit - nemá se účastnit politiky? Má se účastnit. Účastnit je ovšem slovo neurčité.“ „Především řekl bych teoreticky, on se má vzdělávat a připravovat.“ http://web.ftvs.cuni.cz/hendl/metodologie/masaryk.pdf
   Ludvík Smýkal

   Smazat
  2. Kdyz to ctu ,ježi se mi vlasy .Ale je to tak.Kdopak rikal ,ze u nas majdan zakonite musi taky vypuknout.Je šilene ,ze se najdou lidi kteri na to skoči.Na Staromaku mame uz 4 roky stanek Majdanu.Je to se souhlasem magistratu.A fašisticka mladez ?Ta byla pred valkou v ČR take.Nebyli jen Opletal a spol. KDEPAK !!!A Majdan na Staromaku je jen to povestne seminko.No panbú s nami .A Svéráky - s tema končim.

   Smazat
 5. Doufám, že ješťě zítra najdu Hradčany v původním stavu. Moc důvěry v nedotknutelnost těchto prostor u valícich se "roudís" nemám. Vyhecováni megafonem, šli jako ovce.

  OdpovědětSmazat
 6. To bude zas trapárna, na tohle nikdo nepůjde.

  OdpovědětSmazat
 7. Studenti jsou zneužíváni a je na ně činěn nátlak. Musel by to být opravdu velký rebel, aby účast odmítl.

  OdpovědětSmazat
 8. Však o to se snaží havloidní vlastizrádci dát němcům zemi mírovou cestou. A němci by ji daly slimákům.

  OdpovědětSmazat
 9. Pražská kavárna přinutila naše děti protestovat proti prezidentovi, který byl zvolený v demokratických volbách. Zneužívá naše děti, aby protestovaly proti vlastním rodičům a my jako rodiče musíme na to hledět a nemůžeme proti tomu vůbec nic dělat, protože každý žák, žačka, který by se otevřeně postavil proti této špinavosti, které na školách pod vedením pražské kavárny a Člověká v tísni, by se zlou potázal. Je to zneužití naších dětí k špinavému politickému boji, kterým naše děti ani nerozumí. Dokonce k této špinavosti budou využívat naše děti, které nemají ani volební právo, ale ani se nijak aktivně o politickou scénu nezajímají. Běda žákovi a žačce, kteří by se postavili proti, byli okamžitě ostrakyzování, diskriminování. To organizátoři této špinavosti chtějí někomu namluvit, že nikdo ze žáků nebude proti této komedii vystupovat. Něco tak sprostého, podrazáckého nedělal ani režim před rokem 1989. Jsem přesvědčený, že ředitele škol porušují zákon, když umožňují, aby naše děti byly zneužité k této sprostosti. To, že naše děti budou muset demonstrovat a budou zneužity, nemůžeme my rodiče nic dělat, jenom přihlížet, jak jsou naše děti zneužité proti nám.

  OdpovědětSmazat
 10. Bojím se žít v této zemi. Zrušme volby a dejme vládu kavárně ať nemusí zneužívat děti proti rodičům.

  OdpovědětSmazat
 11. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

  Anthaison chuyên cung cấp máy đưa võng và giải đáp may dua vong tu dong gia bao nhieu và tìm hiểu máy đưa võng ts tốt không cũng như mua máy đưa võng ở đâu và chúng tôi tự hào là địa chỉ bán máy đưa võng giá rẻ nhất cho bé.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.