Reklama

.

.

pátek 9. března 2018

Skvělý projev zodpovědného prezidenta

Skandálistka M.N. odchází
Lubomír Man
9. 3. 2018
Jako poběhlici, kterou ve své nejvnitřnější lidské podstatě zřejmě je, jsem viděl z Vladislavského sálu prchat poslankyni ODS a v jednom z našich nejkritičtějších údobí skoro už naši premiérku Němcovou. To byla první osoba, která nesnesla prezidentovu kritiku našich médií, jež v podstatě už od sametu drží klandr výhradně jen našim panským stranám, a vytvářejí tak zcela neférovou a nedemokratickou situaci v oblasti ovlivňující veřejné mínění u nás.
Prezident o této situaci, jež je v tak těžkém rozporu s demokratickým požadavkem rovností možností pro všechny, ve svém inauguračním projevu promluvil, a zdá se téměř neuvěřitelné, že to musel být ze všech našich oficiálních osobností a politiků až on, který tak učinil. Ale stalo se, nu a zvěčnělá poslankyně ODS tuhle pravdu prostě neunesla. A nebyla sama, s asi stometrovým odstupem od ní uháněli k východu z Vladislavského sálu další naši demokraté z TOP 09, ODS, KDU-ČSL a STAN, v doprovodu europoslance Pospíšila pokulhával zotavit se z téhle hrůzy na čerstvý vzduch i kníže Schwarzenberg. Protože on prezident, jen si to představte, pojal do své neomalené kritiky médií nejen Bakalovo tiskové impérium složené z Respektu, Hospodářských novin a Akutuálně cz, ale i ctihodnou českou televizi, ve které on, i když ne tak úplně oficiálně, vykonává cosi jako funkci čestného předsedy.
Karel Schwarzenberg prchá z inaugurace - neunesl kritiku jemu posluhujících médií a svého přítele a spolupodnikatele Zdeňka Bakaly
Probohaživého, kam to spějeme, vyslovuje-li se takto veřejně a před celým národem pravda, jako by se vznášelo nad všemi těmi jednotlivci, dvojicemi i trojicemi, které prchaly uličkou přeplněného sálu z doslechu upřímných prezidentových slov, a mě napadlo, jak by bylo nádherné, kdyby tihle protestující svůj pochod nezastavovali, sešli Nerudovou ulicí do vnitřního města a pochodovali stále dál, přešli hranice naší země a zmizeli nám z očí a už se nám před nimi nikdy neukazovali.

Nikdo z poctivých lidí v tomto státě, tím jsem si jist, by po nich ani nevzdechl.
- - -
32 komentářů :

 1. Utíkali před pravdou. Škoda, že se nezastavili třeba až v reichu.
  Mimo téma - Situace na Slovensku je vážná:
  http://www.topky.sk/cl/10/1695231/PRAVE-TERAZ-Poplach-v-slovenskych-vazniciach--Vo-vsetkych-nahlasili-bombu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protestující na Slovenksu mají pěkná demokratická hesla, jako na Ukrajině.

   Vymazat
  2. Re (10:38):
   ... no moc pěkná!!, a psaná anglicky. Víc už pro ten puč snad udělat nejde.
   Ledaže by i tam poslali nějakého gruzínského snajpera.

   Vymazat
  3. To bylo pořád řečí, jak je Zeman mstivý, že nemá rád Sobotku, když ho tenkrát nepodpořil na prezidenta. A nyní předvedla to samé paní Němcová, ale dle ČT je její chování v pořádku. Je to její obyčejná zlost na Zemana, že ji nejmenoval tenkrát premiérkou. Ona o to tak stála...

   Vymazat
  4. Možná se běželi informovat na US velvyslanectví. A tak jim určitě řekli: "Kdo není s námi, je proti nám".
   Oni byli v práci a svévolně ji opustili. Zkuste to někde jinde, letíte jako blesk.

   Vymazat
  5. 16:07 Vondráček by jim mohl napařit pokuty, že bez omluvy opustili zasedání parlamentu. Zasedání skončilo až jeho závěrečným projevem, kde to výslovně uvedl. Nikoliv složením prezidentského slibu, jak se vymlouvají.
   Neběželi na ambasádu, ale do hospody "U Černého vola", kde měli "spontánně" předem zamluvený stůl. Ta hospoda se asi jmenuje podle Schwarzen_berga. Teď to budou nejspíš měnit na "U Top volů".

   Vymazat
 2. Vlastizrádná pakáž pod vedením odporné knihkupkyně- hrůzy Němcové vypadla, žádná škoda. Šli kout pikle a zvát "studenty umění" na demonstrace. S výjimkou eurohujera Pospíšila. Ten šel vykouřit taťku Václava Hlodavce. Jo, to máme v PČR opozici, demokratickou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta knihkupkyně co plácá kydy, že si žijeme tak, jako nikdy v historii.

   Vymazat
 3. Utíkali jako ti potkani před nepohodlnou pravdou, stejně jako před příležitostí vyslechnout si ji z úst toho, kterého s hloubi své duše nenávidějí.
  Prezident jim dal také i vědět, že se nestydí za svou náležitost s lidem. A to tito (j)elitáři nepromíjejí. Tak, jako nám a prezidentovi nepromíjejí své frustrující volební porážky.
  Dali nám tak vědět, že je poznáme nejen podle té placky, kterou si přišpendlili na své klopy.
  Jinak s panem prezidentem vřele souhlasím! Ve svém hodnocení veřejnoprávních médií nepřehání, jen pravdivě poukazuje na smutný stav.
  Protože to není (jen) svoboda slova, ale zejména jeho objektivní nestrannost a pravdivost, co si většina z naší společnosti přeje!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:46 Mýlíte, těm "potkanům" řejmě nejde o žádnou "pravdu". Těch jejich útek z inaugurace byla zřejmě předem připravená provokace a vůbec nezáleželo na tom, co pan prezident říká nebo neříká. "Pohotovost" České televize a jiných médií napovídá, že o tom předem věděla.

   Ostudné a "pozoruhodné" je vyjádření Andreje Babiše, že „čekal jiný projev“. „Čekal jsem, že se nebude vymezovat,” dodal na adresu prezidenta. Babiš zároveň konstatoval, že on sám se snaží společnost spojovat. Projev prý „moc neslyšel“, neboť reproduktory byly otočeny do auditoria, zatímco ministři seděli za ním."
   https://www.novinky.cz/domaci/465628-neprijatelny-utok-na-svobodu-slova-kritizovali-politici-zemanuv-projev.html
   L.S.

   Vymazat
  2. 10:59 Že by se Babiš v té kritice taky sám našel? Nebo se chce zavděčit, protože se toho hnoje, který odešel tolik bojí? To je špatné, protože takový člověk kdykoliv zradí.

   Vymazat
 4. Madam Němcová prosadila zlodějské církevní restituce.
  Milouš ve svém oslovení přítomných také oslovil největšího duchovního zloděje eminence..? Proč tam byl je také záhadou...jako by to byla jedna parta
  ničící naší celistvost a kulturu.

  Kdyby ovšem byl muž činu
  svolal by celorepublikové shromáždění
  kde by lidem jasně řekl
  že je denně porušováno jejich základní právo na pravdivou informaci...*

  OdpovědětVymazat
 5. zase ukradla rohliky a tak padila z dosahu kamer ale to neměla dělat protože se toho chitli i jini zloději a utikali seč jim nohy stačili brečet do čete pohadku jak zloděj vola chytte zloděje a to je cele mile děti nic jineho za tim nehledejte natož nějakou genialitu

  OdpovědětVymazat
 6. Bakala rozkradl státní majetek a ukradl tisícům rodin na Ostravsku byty. Když tuto skutečnost prezident Zeman ve svém inauguračním projevu zmínil, lidé kteří zastupují v parlamentu úzkou skupinu zlodějů z Vladislavského sálu, v čele s poslankyní Němcovou odcházejí a tím dávají všem na srozuměnou, že hájí zloděje Bakalu a schvalují všechno, co Bakala udělal a ještě udělá. Česká televize nám dnes a denně 24 hodin, podává lživé informace, zkreslené informace a vše namířené proti prezidentu Zemanovi, kterého si lidi zvolili v přímé volbě, ale menšina, která ve volbách prohrála, přímou volbu neuznává a prostřednictvím České televize neustále sprostě kydá na občany, tedy dolních 10 milionů. Zeman svým projevem odhalil všechny ty, kteří škodí lidu této země a z tohoto důvodu byl tento projev vynikající.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bakala už měl dávno bručet a jeho nakradené miliardy měli být už dávno ve fondu pro horníky-důchodce a byty v rukách bydlicích.

   Vymazat
 7. To,že je Němcová obyčejná hloupá krůta, to snad už dávno každý ví. Co je ale o dost horší, to je Babišova čím dál větší připosranost a servilnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koľkokrát som tu na NR písal, že Babišovi neveriť, neveriť, neveriť!!! Myslel som to v dobrej viere, že mi porozumiete.

   Vymazat
 8. Divíte se "uprchlíkům"? Víte, jak je nepříjemné slyšet pravdu pro ty, kteří si pěstují život ve lži - ve lži, ve které se cítí jako v bavlnce. Ale stejně nevím, nevím. Kdysi soudruzi křičeli republiku si rozvracet a rozkrádat nedáme a dnes ti trpící "uprchlíci" jsou zoufali z toho, že by někdo zastavil u nás jejich rozkrádání republiky a jejich rozvracení státu. Babiš je z těchto pohrobků Háchů, Beranů, Moravců docela nervózní, zadařilo se jim stát zničit jednou, proč to nezkusit po druhé. A žádné obavy, trest smrti byl zrušen a navíc "uprchlíci" jsou si jisti, že budou v nejhorším případě svatořečeni! A vyrostou nám privilegovaní svatoušci, kteří se budou dožadovat odškodnění, odškodnění, odškodnění, občane plať desátky a odpustky. Jsi srab, protože nedokážeš říci NE! A budeš věrně posluhovat kapitálu dál! Nevím, zda jsme k smíchu, či pláči, asi jak pro koho!

  OdpovědětVymazat
 9. M.Němcová se bude vždy vymezovat proti prezidentu. Je to mstivá partajnice ODS. Tím že ji nejmenoval premiérkou po Nečasovi nemůže do dnes strávit. Viděla se jako vůdkyně a ono nic. Pořád je jenom poslankyni a to ji zžírá. Ví, že je u konce kariéry proto tolik žlučovitosti a nenávistí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč tam tu vyschlou tresku zvali? Zlodějky patří za katr.

   Vymazat
  2. 19:15
   Nějak Vám uniklo, že šlo o společnou schůzi obou komor Parlamentu ČR a že dotyčnou tudíž nikdo nemusel zvát.

   Vymazat
  3. Ano, zapomněl jsem jaké kreatury "zastupují" národ.

   Vymazat
 10. Kdysi jeden prezident vyzýval k likvidaci temných slušovických žilek. Nepotřeboval statečnost, neboť to bylo poplatné době i médiím. Mnozí ze současných uražených mu tleskali. Že byly zničeny výsledky skutečné práce a často i životy lidí je jistě netrápilo. Slušovice nedostaly příležitost soutěžit s konkurencí.
  Výzva k likvidaci současných temných mediálních žilek již statečnost vyžaduje. Spojily se totiž v nádor, který blokováním informací a propagandou tvoří a brání politiku držící ho u koryt. Není za nimi poctivá práce, jen snadno získané peníze, proto prorůstají celou zemí. Jsou mnohem nebezpečnější, než kdysi družstvo v jednom okrese. K tomu si užívají i mezinárodní podpory včetně snah EU posilujících jejich informační monopol. Konkurenci pravdivých zpráv se brání za každou cenu.
  Boj s nimi je velmi potřebný. Již proto, aby třeba budoucí kandidát na prezidenta soupeřil pouze s protikandidáty a nikoliv i s médii, jako musel prezident Zeman.

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:46 Zavři hubu bílé bláto.

   Vymazat
  2. To nebyly nenávistné pindy, ale pravda, smrdící žumpou, která se poznala, a proto se taky správně vypakovala. Potom se tam konečně dalo dýchat. A ty, 13:46, smrdíš úplně stejně, proto se pakuj zpět do své žumpy. Nikdo tě tady ty čuně, čuchat nechce.

   Vymazat
  3. Ty hňupe to by musel odejít Zeman a s ním tak ještě 2 nebo tři, protože víc jich tam čestných nebylo. Ten zbytek je kolaborantská zlodějská pakáž.

   Vymazat
 12. Souhlas s článkem měly dojít na Karlův most a skočit do Vltavy.

  OdpovědětVymazat
 13. bohužel se zastaví zbavit se jich je možné jedině u dalších voleb to by ovšem nesměla volit praha.

  OdpovědětVymazat
 14. ILONA ŠVIHLÍKOVÁ se (jako jediná?) zabývá positivním obsahem presidentova projevu, tedy otázkami hospodářské demokracie a občanské participace.

  Doporučuji:
  http://casopisargument.cz/2018/03/09/to-pozitivni/

  OdpovědětVymazat
 15. Jak se ta Němcová cítila duležitě když odcházela, přitom vypadala jak vypelichaná slepice. A ti vořešpruti jak ratlíci za ni s těmi nesmírně vážnými ksichty. To byl balzám na duši.Více takových projevu pane presidente. Má to jen jednu chybu. Babiš je už teď posraný.S Okamurou se bojí spolupracovat,jelikož by mu ta německá Brunhilda dala hovno a ne dotace. Takže počkáme, až to přebere skvělý Tomio.

  OdpovědětVymazat
 16. Kdo si dnes jeste vzpomene jak dopadl chilsky prezident Alende? Jeho vrazi z ussa nikdy nebyli potrestani......pozor i toto dokazi “demokrati” zapadniho stylu.......

  OdpovědětVymazat