Reklama

.

.

neděle 4. března 2018

Sledovat Putina

4. 3. 2018 Petr Ďoubalík
Pestré dny ruského prezidenta. Videa, překlad, titulky.
Mediaforum: Putin přiznává, že se prochází ulicemi inkognito a lituje rozpadu SSSR
Kreml: sportovcům nejen medaile ze ZOH, BMV, ale i vyznamenání z rukou prezidenta
Lužniki: 130 000 lidí na předvolebním mítinku, Putin zpívá hymnu
Federální shromáždění RF: "Neposlouchali jste nás. Poslouchejte teď!"


...vyznamenal olympijské sportovce v Kremlu, pronesl zásadní řeč o stavu země před Federálním shromážděním RF, zazpíval hymnu se svými voliči na přeplněném stadionu Lužniki, povídal si s účastníky Mediafóra ONF v Kaliningradu. To je jistě jen neúplný výčet aktivit ruského prezidenta Vladimira Putina za posledních 5 dnů. Sledovat ho je zábavné, pestré.

Z posledně jmenované akce jsem udělal do videa titulky, je to výřez z diskuse na Mediafóru ONF s názvem "Pravda a spravedlnost", téma: problémy internetu a médií, Kaliningrad. ONF = Všeruská lidová fronta (Общероссийский народный фронт).

Mimo jiné zde Putin přiznává, že se prochází ulicemi inkognito a lituje rozpadu SSSR (čímž neříká současně, že chce návrat SSSR, jak už mnohokrát vysvětloval).


Pro zájemce:
Vyznamenání sportovců po zimní olympiádě. Medailisté nedostali jen BMV, ale také státní vyznamenání z rukou prezidenta:
Rossija24 - Zprávy, 20180228


Rossija24 - přenos vyznamenávání od začátku, 20180228Předvolební mítink v Lužnikách. Přišlo 130 000 příznivců Putina (kapacita stadionu je 78 360 míst k sezení). Za zády Putina jsou vidět známé osobnosti současného Ruska, např. vítězní hokejisté, krasobruslařky E. Medveděvová, A. Zagitovová s trenérkou Eteri Tutberidze, biatlonista A. Šipulin, režiséři a herci F. Bondarčuk, N. Michalkov, zpěváci O. Gazmanov, Zara, P. Gagarina, N. Rastorgujev, populární sportovní komentátor D. Gubernijev a mnoho dalších. Podporu "celebrit" může náš prezident ruskému jen závidět.

RT, mítink na podporu V. Putina, 20180303:Novinky na prvním kanálu, 20180303:Rossija1 - Zprávy, V Lužnikách se sešlo 130 000 lidí na mítinku pro podporu V. Putina. V druhé části videa jsou k vidění další prezidenští kandidáti. 20180303pozn.NR: podle posledních průzkumů chce odevzdat hlas V. Putinovi asi 69% voličů
totéž na záložním videu: https://www.youtube.com/watch?v=OxuqFHI3Xys

Zpráva o stavu země pro Federální shromáždění RF, 20180301. Zde je projev Putina, pasáž, kde říká: "Nikdo s námi nechtěl mluvit. Nikdo nám nechtěl naslouchat. Takže nás poslouchejte nyní". Toto upozornění se logicky váže k tomu, že prezident ukázal nejnovější zbraňové systémy RF.

překlad a titulky: Ďouba NR
- - -


105 komentářů :

 1. 3...2....1

  Tak a teď si už soudruzi můžete opět začít nad vaším, polobohem honit.
  Čím to je, že nejrůznější vypatlanci mají neustálou potřebu někomu se zcela nekriticky klanět? Stalinovi, KimČongovi, Castrovi, Hitlerovi, Putinovi, Lukašenkovi,... je to nějaká forma náboženství? Co si od toho slibujete? Necítíte se jako prosťáčci? Vysvětlete mi to!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:26
   Hitlera a spol.dodneška oslavují v Británii,uASSacký žumpě,Banderostánu a fašisti v pobaltí taky už necítí pravou pazouru!!!!
   Tak zmlkni ty slabomyslná havlodementní trubko!

   Vymazat
  2. 14:26...a co Tvá ejakulace nad Havlem ?Soudruhu.

   Vymazat
  3. Bez rozlišení Ti není pomoci a nelze Ti to vysvětlit a media si mohou s Tvými představami dělat co chtějí. Jsou totiž dvě věci, které nedokážeš rozlišit a to "kult osobnosti" a "osobnost" samotná. Kult osobnosti tvoří nepřátelé, protože osobnost se snaží lidstvo pozvednout a dostat ho z područí Satana, kdežto Satanovi služebníci cílí na to nízké, na pohodlnost otroctví lidí žijících podle kultury a autorit. Jak říkají Rusové byl kult osobnosti (Stalin), ale byla i skutečná osobnost na rozdíl třeba od mentálně postiženého Havla (ne zlobte se na mne, ale autora Havlových her nelze jinak popsat a výroky typu Humanitární bombardování, lísání se k představitelům USA jak děťátko k mamince - fotky existují - běhaní se šavlí po hradě a další a další excesy jsou toho důkazem).

   Vymazat
  4. Klanět se idolu a chápat moudrost takových lídrů jako je VVP jsou diametrálně odlišné věci, které ovšem několik nic nechápajících považuje za modlářství. Pochopit, co je v slovech a činech VVP zjevně převyšuje mentální kapacitu některých diskutérů.

   Vymazat
  5. Běž mezi havloidy...

   Vymazat
  6. 14.26 Já se klaním u nás sice v menším. Schwarzenbergovi, Kalouskovi, Štěpánové kterou bych chtěl pomilovat, Jandovi, Němcové, to nejsou komunisti ani fašisti, dělám dobře? Musím končit, MUDr. David mě chce odvést na skotské střiky. Pomóóóc!

   Vymazat
  7. Budete se divit a nebude vám to asi příjemné, ale vše je zcela jinak. Vaše zadupaná sebeúcta si snaží pomoci skrze projev, kterému se odborně říká autoprojekce. Je mi vás trošku líto, ale sotva se dokážu vcítit do toho, jaké to je podvědomě pohrdat sám sebou, štítit se sám sebe a přitom se snažit vystupovat sebevědomě.
   Nemáte to lehké, ale věřím, že se jednou překonáte.

   Vymazat
  8. 14.26 Jistě. Dokud se smějem, ještě se neumřelo.

   Vymazat
  9. Socko blazniva, places dobre ale na spatnim hrobe, Cim ti je ze vypatlanci jak ses Ty stale dokolecka narikaji ??? Co si od toho slibujes ? Chudacku najdi si praci a pak mozna nebudes to=lik narikat ver tomu !!!

   Vymazat
  10. Vysvětlení blbec většinou nepochopí, doplň si vzdělání, na toto Ti zvláštní skola opravdu nestačí.

   Vymazat
  11. 15:39-inteligentní, přímo odborná charakteristika
   úvodního 14:26. Povolný.

   Vymazat
  12. mám pocit že proti americkým šaškarňam pred volbami toto je slabučký odvar ... na Hollýúd pri volbe americkeho prezidenta nikto nemá

   Vymazat
  13. Čím to, že tenhle mimoň vždycky reaguje do 10 minut? Že má nastavený sledovač chápu, ale co mu tak dlouho trvá, než tu svoji pitomoučkou větičku sestaví?

   Vymazat
  14. 14:26 jak víte, že se někomu nekriticky klaním a proč bych nutně musel být soudruh? Faktem je, že ze světových politiků, tak jak se prezentuje, se mi jeví nejméně nepřijatelný právě ten Vladimír Putin.

   Vymazat
  15. 18:55
   Většině Čechů zase Mer-kheli,Makron a ten kačer Donald Trubka v uASS!

   Vymazat
  16. Dobře že Ďouba nám přiblížil ruské prezidentské volby. Udělal projasnění situace, kterého ČT ani český dementní mainstream není schopen.

   Leo

   Vymazat
  17. Uzitecnost bestii nemuze byt podcenovana a i jejich uloha ve svete dnes.
   - Tak spinenim Putina /jako Zemana u nas/, ktereho si lide vlastnorucne v Rusku zvolili , pomaha velice ....
   Jsou to podle urazky Celeho Naroda,
   -Zrovna Tak jako "Olympiada"/ podobna te Hitlerovske 1936/, jo vono se rekne po...na Olympiada , ale jakou Motivaci a velkou Energii tyto vsechny krivdy a spiny dodavaji Rusum a nejmene zdvojnasobuji usili , bojovat proti nim a odstranit je a vysledky se dostavuji...Vice nez Satani cekali..
   To se neda poprit. A jde to rychle.
   Bohuzel vsichni , kteri jsou nakazeni chronickou a pathologickou nenavisti , jsou take slepi a hlusi...
   To je trest bozi..

   Vymazat
 2. Na takovéto slova celosvětová veřejnost slyší.
  Naprostý rozdíl válečných slov z USA z kterých jde hrůza.
  Proč i tak stoupa popularita Putina,naprosto neschopný politici,jak v Evropě,tak v USA.

  OdpovědětVymazat
 3. 4. března 2018 14:26
  Každý má svého oblíbence. Ty máš Merkel, Seroše, ami vrahy a jiné podobné zrůdy. No a my normální (dle tvé úchylné teorie rudá pakáž) máme ty kteří se již minimálně stoosm let snaží přežít a nenechat si svoji zemi ukrást.
  Václav
  Mimo jiné Rusko muselo všechny půjčky které ji poskytli amíci splatit. No Germáni jsou stále okupovaní, tak splácí dodnes. Jak k tomu přijdeme my,že nás germáni a ostatní svoloč, která nás prodala germánům osočuje z toho že nechceme ty kteří se nechtějí přizpůsobit našemu způsobu života. A proč nám ještě frau Merkel nezaplatila válečné reparace.

  OdpovědětVymazat
 4. 14:28 - mas zkreslene informace ! Popularita presidenta Trumpa v Americe je velka, samozrejme ne u tech co prohrali volby !

  Vy odbornici ! Nemohl by nam nekdo z vas vysvetlit, proc president Putin nema rad Floridu ? My na to nemuzeme prijit sami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mohl. Podle tvého vzorku tam asi moc inteligentů a rozumných lidí nebude. Navíc samí důchodci, sice bohatí, kteří tam jsou už jen na dožití. V Americe jsou zřejmě inteligentnější aglomerace než je přestárlá Florida. A propó kolik ti je?

   Vymazat
  2. Honolulu Floridský Žvanivý je zaostalý egoistický stařík 70+ rozumu mdlého. Nedráždit, nekrmit!

   Vymazat
  3. Kazda baba z venkova rekne :Kdo s cim zachazi s tim taky schazi...!!!

   Vymazat
  4. A presne jsou to Dollary a Zbrane , co ted jim schazi..

   Vymazat
 5. 14:41
  Mít prázdnou palici je svinstvo☺

  OdpovědětVymazat
 6. Dobře to zhodnotil pan V.Umlauf na E-republika s tímto závěrem:
  "Evropa se musí rozhodnout, zda chce válku s Ruskem za zájmy USA; nebo mír s Ruskem ve vlastním zájmu. Mlčení korporátních médií Západu ohledně Putinovy nabídky k mírovému jednání znamená, že nastala hodina H pro společenství politických hlupáků zvané EU. Jistěže je možné sledovat nihilistickou politiku studené války, kterou vedou nadnárodní korporace, kterým patří americká politika. Korporace nemají svědomí a neznají osoby, pouze „lidské zdroje“. Pokud se EU dá na tuto vazalskou cestu studené války pro USA, pak dopadne jako Kurdové v Sýrii. Američané budou s Rusy válčit do posledního Kurda v Sýrii, pak do posledního Ukrajince na Ukrajině a pak do posledního Evropana v EU. Děkuji pěkně, ale na podobnou pitomost jsem už moc starý. A u Stalingradu bude jako obvykle docela velká zima."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evropa chce válku s Ruskem a má ji vybojovat východní Evropa. Už jsou připraveny kádry na zalidnění po mrtvých. Z východní Evropy zůstanou jen velmi mladé ženy, které budou oplodněny novými Evropany z Afriky. Vznikne tak nové pokolení sloužící ku prospěchu nové sociální třídy. S.Barnett.

   Vymazat
  2. Evropa se na tuto vazalskou cestu vydala již dávno.

   Vymazat
  3. 21:19
   Zmlkni havlobukvický HULIBRKU!

   Vymazat
 7. 14:41 - Anglicane nam poslali duvernou informaci, ze napadne Tampu ! Asi kvuli PIVOVARUM (je jich nekolik) a tovarne na cigara z Kuby. Mozna kvuli Bush Gardens ?
  Nevime nic !

  OdpovědětVymazat
 8. Rusko opakuje svoji historii. Kult osobnosti Stalina byl už jednou odsouzen a teď je na řadě Putin. Žádný strom neroste až do nebe a jednou padne a ON padne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud nejste zaujatý, opravíte si své soudy 15:20 a 15:21.

   Vymazat
  2. V jednom má Západ skutečně určitou výhodu - už dlouho se tam nerodí lidé, kteří by dokázali natolik oslovit populaci, že by se pro ni stali až kultem.
   Vlastně je to právě naopak, západní představitelé zpravidla ani nestihnou zazářit a už jim lidé nemůžou přijít na jméno, jak se stihnou zdiskreditovat. Tak je předhozen nový ksicht se stejně krátkou životností a tak pořád dokola. Zoufalost a beznaděj.

   Vymazat
  3. 14:54
   zkus trochu studovat historii.V kavárně se toho moc nedozvíš.

   Vymazat
  4. Pro 14:54
   myslíš ,že by měl Putin dopadnout jako kultovní Havel? To se studente mýlíš.Putin je ruský vlastenec a Havel byl americký šmejd s českým občanstvím.

   Vymazat
  5. Ano, je to svým způsobem kult osobnosti. Nesnáším to a protiví se mi to. Ale zase to není jako v Koreji. Je to svobodné. Minimálně 30% lidí má Putina ráda jako osinu v p®deli a nikdy by se s ním nekontaktovalo, 50% ho buď ignoruje nebo respektuje, a 20% je až fanatických obdivovatelů. Ti ho milují. Zatím je potřebný. Ale už dávno je zřejmé, že tento dělnický synek ze starého dvora jedné leningradské čtvrti se navždy vepsal do dějin nejen svého národa, ale dějin světových. Samozřejmě, každý ho bude zobrazovat přez svoje prizmata.

   Vymazat
  6. 15:57
   Neurážej intgeligenci. Havel byl jenom dosazenej zmrd. Inteligence cvičené opice. Pan Putin je člověk který poznal vše od lesku a bídy kurtitán západu po člověčenský ruského lidu. Ale to tebe ignoranta který leze do zadele za potištěné papírky samozřejmně nemůže ani v duchu napadnout.

   Vymazat
  7. 18:11, a jaké kurtizány to Putin poznal na Západě? Vyprávějte, přehánějte..

   Vymazat
  8. Kurtizány politické, prodejné děvky sloužící korporátnímu fašizmu. U nás je jich také dost.

   Vymazat
  9. 19:41, ale né, a já se tak těšil na nějakou pikošku

   Vymazat
  10. Myslím si, že bychom Putina ani neobdivovali tak moc, kdyby nám nevnucovali rádoby intelektuály typu Havla, který se ukázal být alkoholikem, lhářem a podvodníkem, rádoby šlechtice typu Schwarzenberk, který je velkým žvanilem a podle povídky Jaroslava Haška i velikým diplomatem. A pokud půjdu do ciziny, tak USA snad ani nikoho, kdo by neválčil, nekradl a nelhal, nemají. Stejné zoufalství je v Británii, Francii, Německu, Španělsku a skoro celé EU. Tak koho mám obdivovat?

   Vymazat
  11. 6:01 Je to tak. A je pro lidstvo hodně smutné, že v podstatě obyčejný člověk Putin, jen ryze lidský a se zdravým selským rozumem, nad nimi ční jako gigant.

   Vymazat
 9. 14:54
  Kvůli tobě ty vepřová voháňko určitě!!!!☺

  OdpovědětVymazat
 10. 15:07
  Jaro se blíží a blbec nasazuje pupeny,brzy pokvete!!!!☺

  OdpovědětVymazat
 11. 15:17 inteligentní smajlík má za odměnu přístup na PC

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:33
   A co je tobě do nálad ostatnich,hňupe?!☺

   Vymazat
 12. Na Slovensku sme sa kultu hamanitárného bommbardáka Havla zbavili, žiadne lavičky, žiadne havloidné podpory vojen v zahraničí, žiadna odporná busta Havla na Slovesnsku. Kedy sa Vy Čecháčci zbavíte odporného kultu Vencu Havla bombardáka ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slováci mě potěšili hned, jak se Havel milostivě uvolil po svém zvolení navštívit i Slovensko. Jak jste ho vypískali, to na mě zapůsobilo.
   Ale buďte si jist, že Václav Letiště není ani u nás žádným kultem a vyjma pár roků po puči ani nebyl. To je jen zoufalá snaha jeho nohsledů které vytáhnul ke korytům, vytvořit z něj kult a zajistit si tak živobytí i do budoucna. Jejich počínání je čirá marnost, z takového člověka kult udělat nejde ani kdyby po něm přejmenovali třeba Prahu.

   Vymazat
  2. Dělám si legraci a to právě ten důvod,proč chtějí Fica vyhodit,že nechce lavičky Havla.Snad stačí řev pražských prostitutů.

   Vymazat
  3. 16:04 obávám se, že Fico má jiné starosti. Před chvílí měl projev na STV 1 Kiska. Na Slovensku bude mazec. Lavičky V. H jsou prkotina

   Vymazat
  4. 16:04-pohlídejte si Sisku s vaší kavárnou a bude líp! A nepouštějte na Slovensko naši kavárnu nebo ji utopte v Dunaji, ať nešpiníme Vltavu.

   Vymazat
  5. 16:26, už na to Fico reagoval. Stručně, jasně. Nikdy bych o sobě neřekl, že budu držet palce Ficovi. Dnes to je podruhé. Poprvé to bylo v r. 2009, když umlátil argumenty tu krávu Timošenko během plynové krize.

   Vymazat
  6. Anonymní4. března 2018 16:26
   „Na Slovensku bude mazec.“
   Mazec je jistě připravován pro celou V4. K čemu jinému zde jsou neziskovky? Aby iniciovaly rozvraty vlád, které neskáčou podle EU a nenechávají své země rozvrátit. P.K.

   Vymazat
  7. 15:46 No vy jste se tím Kiskou také moc nevytáhli. Budete po něm pojmenovávat letiště nebo veřejné záchodky? Jenom čekám, kdy pražská kavárna v čele s knížetem-spáčem a princeznou koloběžkou Štěpánovou k vám vyrazí bránit "svobodu a demokracii". Na různé demonstrace, to jsou machři.

   Vymazat
 13. Putin, ať se to někomu líbí nebo nelíbí, v podstatě zachránil v hodině dvanácté trosky z bývalého SSSR, zachránil zemi před další parcelací a totálním vykradením. Tak to už skutečně z něj dělá osobnost. Hitler pokud vím, skončil se svým nadnárodem a 3. Říši v kapitalistické žumpě. Ale i Gruzínec Stalin se podepsal na přeměně zaostalého státu mužíků ve velmoc, i ekonomickou a vítězstvím ve 2. světové válce rozšířil moc SSSR, jeho slávu a prestiž. Co jsou všichni ti Porošenkové, Gorbačovové, Jelcinové...(s)prostí sluhové diktatury kapitálu, kteří pilně parcelovali zemi a nechali ji rozkradnout do posledního špendlíku - U nás to bylo 6,5 bilionů Kč, o které byli okradení občané, v Rusku nutno k tomu přidat ještě nulu. A co má Putin zcela sám jediný proti diktátorům Západu: nežene národ na jatka 3. světové války, cílem Ruska, na rozdíl od USA a satelitů v NATO, je světový mír. Jenže mír, to je zabiják kapitálu a proto u nás křičí pražská kavárna víc válek, víc mrtvých, víc masakrů, víc otroků, víc bezdomovců, bídy a žebráků, ať žijí blaze naši kapitalističtí šéfové! Pražská kavárna by se neměla divit, že její parketa nemusí být parketa tvořivého a ne destruujícího člověka - a proto ten, pro ní vyvrhel, Putin, má takovou oblibu! Tedy více Putinů a méně Clintonů, Merkelů, Donaldů, méně válek, to je smysl života těch všech Putinů, o kterých se může říkat - TO JSOU LIDÉ!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi

  1. "Jenže mír, to je zabiják kapitálu"

   "proto u nás křičí pražská kavárna víc válek, víc mrtvých, víc masakrů, víc otroků, víc bezdomovců, bídy a žebráků, ať žijí blaze naši kapitalističtí šéfové!"


   Výborně. Díky.. ,)

   Vymazat
 14. Takže bohužel, vše co Putin říkal před Federálním shromážděním, je ŠPATNĚ. Buď tomu Putin zle porozuměl (není technik), anebo to je naschvál jako předvolební tah, ale skoro nic z toho není pravda.

  Osobně jsem velice obdivoval motor na jaderný pohon, o který se už kdekdo usiloval, jen mi nebylo jasné, jak z toho vymáčknout potřebnou energii a jak to převést na reaktivní pohon, a ještě k tomu takové síly. Jaderné baterie existují už hodně dávno, ale tohle je něco úplně jiného. Jenže v BI už vystoupil první oponent z Ruska, těžká váha, šéf ruské vesmírné agentury I.Mojsejev, který prohlásil, že motory na jaderný pohon pro rakety neexistují. Hovořil o strašné blamáži a ostudě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty dvakrát zakroucená vepřová voháňko 16:23. Co to bliješ za nesmysly? Ty si myslíš,že někdo Putinovi cestou do sálu něco řekne a on z toho udělá projev? A sem tam něco špatně pochopí? Tyhle projevy chystá celý tým a sakra záleží na každým slůvku. A piš si za svoje prasečí kolaborantský uši, že VVP ví velmi dobře očem mluví a co je pro koho určeno. Že tys absolvoval nějakej emerickej kurs?

   Vymazat
  2. To přece není můj výrok, ale Mojsejeva, demente. Tu maškarádu, co předvedla na této stránce NR sice nemusím, ale respektují toho člověka. Sám jsem psal, že jsem ten motor obdivoval. Možná je dement Mojsejev, ale mluvil o ostudě.

   Vymazat
  3. 17:02-nemáte pravdu, dementní jste jen Vy, protože jste obdivoval něco, čemuž jste neporozuměl(16:23). Mojsejev vyjádřil názor, Vy víru a sypání popele na hlavu. V tom je mezi vámi rozdíl. Povolný.

   Vymazat
  4. No výBLitky to je opravdu zaručený a nezávislý zdroj. Jdi se vycpat . Hledal jsem poctivě ale žádný Mojdsejev s Roskosmosem v m,anažerské pozici spjat není. To jen nějaká myš zase řvala. Myslíš si že celou tu profesionálmí prezentaci si Putin po večerech připravil sám Jo? VKS není žádná pochybná agentura JPP ale světově respektovaný orgán ruské branné moci. Tyto informace podléhají scválení mnoha lidí než se uvolní do světového mediálního prostoru tímto způsobem. Jsou známá videa ze zkoušek některých těchto zbraní. No a co já to sleduji tak rusové experimentují s kapesním reaktorem už nejmébě 20 let a dokonce jsem viděl nějakého ruského experta i v naší televizi Takže, přání je otcem myšlenky... že? Bohužel pro tebe zpráva musí být založená na faktech jinak by si rusko trhlo nebetyčnou ostudu v celém světě a Putin by okamžitě byl prohlášen za lháře . Natolik je on zkušený zpravodajec aby si tohle uvědomoval. Jistě si nechal informace dobře prověřit než to dal světu a národu

   Vymazat
  5. Jakou víru, Povolný, o čem to žvaníte? Kdo má tady jakoukoliv představu o jaderných pohonech, které jsou stále na principu teplosměnného přenosu na turboalternátor? Přesto všichni hýkali jako osli nad novými zbraněmi. To je potom co, odborná oponentura?

   18:31, výblitky píšeš ty. Ozvali se další specialisté, kteří vyjádřili velmi velké pochybnosti. Sověti sice experimentovali s těmito konstrukcemi motorů už v 60.letech, ale nikdy u takového pohonu, který je málo efektivní a navíc hrozí zamoření po dopadu. Použití jaderného materiálu v podobných podmínkách bylo dávno opuštěno i Američany. Ti taktéž pracovali na podobných motorech.

   Vymazat
 15. Trolíci vylézají z kanálů s pěnou vzteku u huby, nejdřív volby, pak Zeman teď zvolení Vondráčka, to už skutečně asi vzteky nevidí. Zůstanou vylezlí až do zítřka, aby manifestovali v Praze svou blbost v čele se Štěpánovou aby pak opět zjistili, že se na ně lidi opět vysrali. Nu což každý dělá co umí, vše se děje nejlepším způsobem, v souladu s reálnou mravností a etikou , vech účastníku procesu. A o tom to je.

  OdpovědětVymazat
 16. 130.000 lidí mělo být u nás na antiúnoru na Václavském náměstí. A ne 130! Nakonec to Bára Štěpánová dobře ohodnotila: Lidi na nás s.rou! Jo, je to tak. Zřejmě se raději dívali na ruské weby...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honit komunisty a "bojovat" proti nim 30 let po jejich mocenském konci je opravdu velmi hrdinné. Hovoří to jen o tom, jakého IQ dosáhla Bára a její kamarádi.

   Vymazat
 17. CENZORE, jsi absolutni hnusak ! Slusne prispevky mazes a sprostarny nezchavas !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:57 plácá nesmysly. "Cenzor" týden nefungoval, protože byl na cestách. To jen trolík piští a chce urážet práci redakce!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 18. V dnešním lživém světě
  plným podvodníků a církevních kazisvětů
  je moudrost jako diamant v černé sloji vidět*

  OdpovědětVymazat
 19. 14:28 To jsem neslyšel, že by neměl rád Floridu.
  Ale rusko je velké, tak se mu nedivte, že si na Floridu ani nevzpomene.

  OdpovědětVymazat
 20. Putin je nejschopnější prezident na celém světě a dá se říci, že ostatní mu nesahají ani po kotníky. Když se vedle něho postaví prosťáčci a neumětelové jako by byl Drahouš, Hráček, H ilš. a další, tak je českému člověku z nich pouze smutno...Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:15 I při zpěvu hymny na stadiónu mě hned také praštilo do očí, jaký to nebetyčný rozdíl. Když hrdě a "od duše" zpíval hymnu Putin a nebo když jí technicky možné lépe, ale jen "odpřednášel" Drahoš. Na Drahošovi bylo vidět, že jí zpívá jen proto "anžto se to patří, tak aby se neřeklo. A všichni mrkejte, jaký jsem zpěváček. Jsem to ale pašák, prezident jako vystřižený ze žurnálu".

   Vymazat
  2. ...už jste slyšel zpívat hymnu
   knížete Švancunberga? (nebo jak se ten blb jmenije)
   Stojí za vyhledání*

   Vymazat
  3. 14:12 Tomu se nedivte. Při jeho množství občanství si nemůže všechny ty hymny pamatovat.
   S tím jménem jste mi připoměl, jak jednou v parlamentu jistý knížecí pohůnek běsnil, když někdo vyslovil jméno knížepána jako Švancenberk. Jaká že prý to je urážka jeho výsosti a že provinilec by měl být ihned exkomunikován ze sněmovny, ne-li přímo sťat. Od té doby vím, že "Schwanz" je ocas. A že to "přeřeknutí" nebylo urážkou, ale vyzrazením státního tajemství.

   Vymazat
  4. 15:59
   Nejraději má ovšem ta kolaborantská svině Deutschland,Deutschland über alles....šmejd havlodementní!!!!

   Vymazat
 21. Po projevu kišky, jsem přiřadil k objednávatelům vraždy toho nešťastníka, právě jeho.
  Jako milouš toho pedropráška má na okrajině velmi dobré styky a těch co za prachy zabijí i vlastní matku, je tam jak máku.
  A aby to nebylo jako o něčem mimo mísu, tak se divím, že kiška nejmenoval taky vovku.

  OdpovědětVymazat
 22. Nevím jestli zrovna Kiska může hovořiť, že je cosi shnilého ve státě slovenském. Jasně jedná přesně podle pokynů loutkovodičů a těm je absolutně jedno jestli on půjde do riti. Trošku se nám hošan odkopal a jak tady začíná fičet od východu, mohl by něco ošklivého chytit...

  OdpovědětVymazat
 23. Mohl by mně někdo vysvětlit, jak je možné, že Rusko po rozpadu SSSR a rozkladu průmyslu, ekonimiky, zemědělství, kdy v 90 letech, vlasně do příchodu Putina na trůn byla země v rujnách a nyní je ještě několik let pod sankcemi západu, jak se tedy mohla tak pozvednout a vyrobit takové zbraně, které nikdo nemá... přitim vyhrít OH v hokeji?? Jak je to tedy možné, že se hospodářsky, ekonomicky udržela a ještě předběhla NATO, celý západní svět ve zbrojení???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:01 Ten zadlužený západ dohnaly jejich dluhy a bude hůř pro ně.

   Vymazat
  2. 21:01
   Po Gorbačově a Jelcinově vládnutí bylo Rusko na kolenou nejen hospodářsky,ale hlavně morálně.Rusové přestali věřit ve svůj stát.Přišel Putin a začal s tím ,že se snažil důvěru lidem vrátit.
   Dosáhl toho a výsledkem je, že v Rusech probudil vlastenectví ,obnovil jejich vztah k národu a ke státu.A Rusové tak mají obrovskou motivaci.A je to vidět i na jejich postupném vzestupu ve všech oblastech.A to je přesně to co se u nás snaží sluníčkáři zničit a podupat.Proto Putina a Rusko nenávidí.

   Vymazat
  3. 4. března 2018 21:01
   Principiálně vzato
   odpověď je jednoduchá.
   Katolická církev nemá v Rusku žádný politický vliv !*

   Vymazat
  4. Proč potřebujeme Evropskou unii?
   Vydání: 2017/31 Pietro Parolin navštíví Rusko, 1.8.2017
   Příloha: Perspektivy 31
   Stále častěji se ozývá v části české veřejnosti volání po vystoupení z Evropské unie. Ztratila snad EU smysl své existence? V čem spočívá její význam?


   © Jan Hrubý

   ÚHEL POHLEDU Hayata Josefa Okamury

   Prožíváme dnes zázrak takového míru a stability, navíc v demokraticky uspořádané společnosti, zde, uprostřed evropského kontinentu, jakého snad v historii doposud nikdy nebylo. Člověk by čekal pokoru a vděčnost těch, kteří těchto výsad pokoje a blahobytu užívají, ale realitou je spíše opak. Přímo do očí bijící je hrozivá vnitřní slepota a zmatek těch, kteří nyní hlasitě žádají vystoupení našeho národa z Evropské unie – a tak vlastně její podstatné oslabení a postupné rozbití. Ukazuje se přitom ztráta historické paměti kolosálních rozměrů. Část dnešních Evropanů zapomněla, že právě národovectví izolující od sebe jednotlivé národy vedlo v minulosti k napětím a krizím, že nacionalismus zdůrazňující egoismus jednotlivých států a nedostatek solidarity s těmi okolními se nakonec stával příčinou válek. Mnozí lidé dnes nechápou, co je válka se svými hrůzami, jak nesamozřejmý a drahocenný je mír, v němž nyní žijeme...*

   Vymazat
  5. http://www.katyd.cz/clanky/nazory/proc-potrebujeme-evropskou-unii.html

   Vymazat
  6. 2:33 vy jste spadl z propagandistické višně EU, jinak není možné, co tu píšete za hlouposti.

   1/ mír v Evropě není žádnou zásluhou Evropské unie ani NATO! Byl dlouho v Evropě proto, že se Amíci s Němci báli, že od Varšavské smlouvy dostanou po čuni. Nyní díky jednostrannému vypovídání smluv ze strany USA, horečnému zbrojení, posouvání hranic útočného paktu NATO k ruským hranicím, zavádění zbraňových systémů do vesmíru atd. se blížíme k jaderné apokalypse. Viníci jsou USA a jejich servisní organizace NATO a EU!

   2/ válka v Evropě byla, ne že ne! V 90. letech - krvavý rozpad Jugoslávie. Vedly ji USA a Německo s dalšími zeměmi NATO a EU. Potřebovaly zničit multietnický sociální stát fungující na tržním základu. Jugoslávie byla předobrazem mnohonárodní, multireligiózní, tolerantní a mnohojazyčné evropské společnosti, která nesloužila nadnárodním korporacím, ale jen a pouze svým obyvatelům země. Jugoslávie byla konkurenční projekt Evropské unie, byla v klubu neangažovaných zemí, které stály mimo sovětský i americký imperializmus. Proto musela zmizet.

   3/ rozbití Jugoslávie pomocí protofašistických bojůvek a polit.stran v Chorvatsku, džihádistů v Bosně, gangsterskvé postkomunistické věrchušky v Černé Hoře a narkomafie na Kosovu si NATO nacvičilo metodiku rozbití dalších mnohonárodních států (následovaly Irák, Libye, dnes probíhá Sýrie), ale konečným cílem bylo především Rusko a Čína, dva globální konkurenti USA.

   Tak si to prosím uvědomte a už nepiště ty svoje falešné blouzniviny!

   Leo

   Vymazat
  7. 4. března 2018 21:01
   Principiálně vzato
   odpověď je jednoduchá.
   Katolická církev nemá v Rusku žádný politický vliv !*
   ...jen kopíruji pro příklad demagogie
   co píší katolické noviny...Leo*

   Vymazat
 24. Skvělý vlastenecký president Putin molodec.

  OdpovědětVymazat
 25. 19:21 Dvoraku Vy to hrajete na obe dve strany ! Prispevky mizi a me nejde znasilnit mozek ! VIDIM TO ! Ctu vse, a a vim, ze definitivne je Amerika daleko svobodnejsi v projevu ! KAZDEHO NAZORU !

  18:26 RUSH LIMBAUGH o tom mluvil hodinu (FM - 92.5) po projevu presidenta Putina. Informace prisla z Anglie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, píšete nesmysly. Jste-li mazán, tak proto, že jste nevychované, agresivní a užvaněné stvoření. Diskuze je tu pro čtenáře, kteří mají k článkům co říct, a ne pro exhibování nudícího se staříka.

   Vymazat
 26. 1:57
  Znásilnit mozek????
  Co je to za větu ty dutolebe???!!!!!
  A nemůže být znásilněno něco,co neexistuje!!!!!!☺

  OdpovědětVymazat
 27. 1:57 nevím proč neuvádíte, ze kterého dne a hodiny vám byl příspěvek vymazán a proč takový neuplatňujete opakovaně, proč neužíváte svůj obvyklý nick, když jste stejně rozpoznatelný podle IP adresy? Jste neschopný nebo oblbujete?

  OdpovědětVymazat
 28. pane Dvořáku 8:47, pokud jsou mazány příspěvky bez zanechání data a hodiny s poznámkou vymazáno kým, je to co nejslušněji řečeno nekorektní! Stejně tak je nekorektní kohokoli označovat „nudícím se staříkem“. Poznámku tohoto typu nepíšu poprvé, ovšem vždy bez odpovědi. Ne, že bych si nevážil Vaši práce ale, mírněte se. JiH

  OdpovědětVymazat
 29. 12:38
  Pan Dvořák má naprostou pravdu co se týká toho stařeckého zblbla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:47-zkuste příště aspoň "nick", takto jste jen nula. Miroslav Povolný.

   Vymazat
  2. 15:07
   Díky za radu,ale nějak mně moje bezejmenost netrápí.

   Vymazat
  3. 15:07 Dobrá rada. Nejspíš si s "nickem" už nepřipadáte jako nicka/nula. S váhou argumentů to ale moc nesouvisí, nebo ano? Konkrétně, žvatlání Honolula je přece stejně trapné s nickem jako bez něj. Vždyť jsou pořád na jedno brdo: "Mám spoustu zajímavých informací, ale nic vám neřeknu, protože mě mažou. Vy blbečci, pamatujte na JAR, dopadnete stejně..." Vynechal jsem něco podstatného?

   Vymazat
  4. 16:22-Honolulu nečtu, je "obehraný", přesto mají jeho kecy vyšší hodnotu než Vaše! Ctím svobodu slova a jsou-li bez hrubostí a invektiv, přetrpím jeho i Vaše! Milejší jsou mi ty s nickem a jmény, což jste vynechal a pro mne a slušné lidi jsou opravdu podstatné!. Povolný.

   Vymazat
  5. 16:37
   No hlavně,že je ten přestárlej grafoman vzor bontonu a slušnosti....

   Vymazat
  6. 16:37 Nechci vás dráždit, ale pod takovou hloupost, jako: "Honolulu nečtu... přesto mají jeho kecy vyšší hodnotu ...!" bych se styděl podepsat. Ale aby vám byl můj příspěvek milejší, tak přidávámm nick se jménem, když je to pro vás a slušné lidi tak podstatné: Nepovolný.
   Opravdu si nepřipadáte ani trochu hloupě?

   Vymazat
  7. 4:00-pane Nepovolný, podepsáním jste se dostal na úroveň Honolulu, gratuluji. Teď spolu můžete soutěžit o hodnotu sdělení, která rozhodnou, koho z vás budu/nebudu číst. Hezký den přeje Povolný.

   Vymazat
 30. 12:48 jestli nejste proti stařeckému zblbnutí, popř. i opuštěnosti očkován (?), třeba se toho dožijete. Pak Vás nějaký takový pan Dvořák nejen vytřídí, ale obdaří ušlechtilým komentářem. Ač asi ne natolik stár, věc tak nějak nechápete, že? JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:11
   Až bude konkurs na Kecala,tak to berte všema deseti.

   Vymazat
  2. 15:25 nějaká argumentace by nebyla?

   Vymazat
  3. 17:04
   Nehodlám se přít s nedovtipným...

   Vymazat
  4. 17:26 já zas s nevybíravě bezohledným. Praktická to shoda.

   Vymazat