Reklama

.

.

pátek 9. března 2018

Slovenský euromejdan nabírá obrátky, ve všech věznicích nahlášena bomba

Adam Mikulášek
9.3. 2018   Rukojmí
Proč asi? Zaměstnání policie před dnešní plánovanou demonstrací za uskutečnění státního převratu na Slovensku. Profesionální, kdo ví kým placení, demonstranti nechtějí ponechat nic náhodě.Takže dnešek bude v Blavě nejspíš hodně divoký, bojím se, že když zaměstnali policejní pyrotechniky neexistujícími bombami ve věznicích, možná mají Sorosovy bojůvky v plánu na nějakém tom prešpurském náměstí zpáchat ohnivou „uměleckou performanci“ ve stylu našeho Ignis brunensis, jen místo rachejtlí nějaké ty zápalné flašky a další podobné hračičky pro mladé a neklidné.
Odvážným slovenským vlastencům, kteří mají odvahu jít Sorosovu mládež blokovat, doporučuji nezapomenout do baťůžku mobilní hasičskou výbavu, aby se nestali nedobrovolnými lidskými pochodněmi. Přeji všem slušným a poctivým Slovákům hodně zdaru, policistům pevné nervy a Sorosovým bojůvkám to nejhorší počasí, nejlépe hustý déšť, obohacený nějakým tím špricem z vodních děl, což ocení hlavně „máničky“, alespoň si konečně umejou ty svý dredy.

13 komentářů :

 1. Ať policie koná,Fico je vítěz voleb,demostraci rozehnat,Sorošova ulice si přeci nebude diktovat!!!!Bože,kéž by tahle odpudivá zrůda chcípla...

  OdpovědětVymazat
 2. Tak si slovenští bratři vyražte do ulic zjednat pořádek.Demostrantům nafackujte,a pošlete ty zmanipulovaný děti domů nebo do parku na prolejzačky...Kurva poctiví Slováci,probuďte se,než Vás ta svině Sorošovic úplně rozesere.

  OdpovědětVymazat
 3. Chtějí vázat policii, aby se majdánek vydařil?

  OdpovědětVymazat
 4. Nejlepší na tom bude že oběti znaly vraha a půjde o zločin z vášně nebo půjde o prachy. Jestli to policie vyšetří měl by Fico všechny parchanty zažalovat.

  OdpovědětVymazat
 5. Slováci držím vám palce nenechte si zemi rozbít jako Ukrajinu. Nenechte se zmanipulovat a zničit co jste si vybudovali. Cizí zájem vás rozeštvává a chce ovládat. Vzpomeňte si na báseň Sama Chalúpky Mor ho...!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. MOR HO ! (Samo Chalúpka)
   www.youtube.com/watch?v=8Af5ly_UbnQ

   Vymazat
 6. Aby to nakonec nebylo všechno úplně jinak. Celá kauza kolem smrti novináře Jána Kuciaka smrdí na sto honů. Když jej chtěli umlčet kvůli chystanému článku, proč musela zemřít i jeho snoubenka Martina Kušnírová. A stejně publikaci (byť nedokončeného) nezabránili. To mi nedává žádnou logiku. Aby za tím nebyl úplně někdo jiný. V Česku jsme taky museli mít pro rozjetí tzv. "sametové revoluce" mrtvého studenta Šmída. Tenkrát ještě jenom jako, dnes jsme dál a přiostřuje se, tak pozor.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Falešní zpráva v listopadovém podvodu 19899. března 2018 20:12

   Falešní zpráva (fake news) byla použitá u nás lživým Havlem, jeho kamarilou a protisocialistickými živly už v listopadovém podvodu 1989. Byla rozbuškou prvopočátku hadrové havloidní revoluce! Přičemž podle průzkumů v r. 1989 změnu politického systému chtělo jenom 12% lidí. Takže 88% lidí si přálo zachovat ten systém, který zde byl. Chtělo to pouze vykonat nějaké kosmetické změny.
   • www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Karel-Srp-a-nezkresleny-pohled-na-listopad-89-Nebyl-to-masakr-jen-vetsi-pendrekiada-A-ten-mrtvy-soudruh-za-ktereho-pujdeme-zapalovat-svicky-407304
   Jak mrtvý student Šmíd vstal z mrtvých a byl z něho srazu živý estébák Žifčák:
   • www.freeglobe.cz/Articles/1697-ludvik-zifcak-mrtvy-student-smid-vzpomina-na-listopad-slo-nam-o-vymenu-spicek-uvnitr-ksc.aspx
   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_Šmíd

   Vymazat
  2. 15:55 To nebyla obyčejná vražda. Nezapomeňte, že za pár hodin začali protestovat cvičené vopice v Hongkongu.

   Vymazat
 7. Sichr je sichr, řekl si Serošem najatý vrah a pak "ve dvou se to lépe táhne" a také dvě jednou ranou nebo nejsem troškař! A o to větší bude pak na náměstích humbuk, však jen počkej ty drzá demokracie, dnes dostaneš pořádně naflákáno! Nacismus v nás roduverných nezhynul. " Na stráž" - ale, ale luďáčku! Nestraš!

  OdpovědětVymazat
 8. Taky by jsme se meli pomalu pripravovat na neco podobneho a to dosti rychle,sorozovci s nasi zrudnou prazskou kavarnou jsou pri chuti! Bylo by dobre kdyby tem zmijim uz podarilo vylamat zuby.......

  OdpovědětVymazat
 9. Největší časovaná bomba na Slovensku je Kiska. A jeho hodinky právě dotikaly. Jánošíkové, nedejte se !!!

  OdpovědětVymazat
 10. Matovič ma obavu aby v 39 okresných organizáciach, niekto nevhodil do kancelárii zápalnu fľašu, a nevypálil Okresné organizácie strany Matovičových ľudí.
  Tie mal aj vyznačené na Mape počas tlačovky.
  Preto tá obava.

  OdpovědětVymazat