Reklama

středa 21. března 2018

Květinové poděkování "demokratce" M. Němcové.

Lubomír Man
21. 3. 2018
Nic víc a nic míň se nestalo. V úterý dopoledne předala před poslaneckou zhruba stovka lidí poslankyni Miroslavě Němcové květy za to, že svým odchodem z Vladislavského sálu zaprovokovala proti inaugurujícímu prezidentu Miloši Zemanovi – a to v okamžiku, kdy kritizoval jednostranné zaměření České televize ve prospěch jediné strany i masivní loupež Bakalova impéria, spáchané na českém státě a všech jeho občanech. Na závěr tohoto dojemného setkání s kurážnou poslankyní zaskandovali přítomní z plných plic: „My se nedáme, Němcová na Hrad“.


Ta slova musela být pro Němcovou hudbou sfér. Vždyť už jednou byla tak blizoučko nikoli zrovna postu prezidenta, ale úřadu premiérky vlády ČR, a to v červnu 2013 po pádu premiéra Nečase, kdy ji na post premiérky narhovala ODS. Všechno však tehdy zkazil onen starý mizera Zeman, když na post premiéra vlády úřednické jmenoval Jiřího Rusnoka, a nikoliv ji na post premérky vlády řádné. Dobrá, tehdy tedy nezaslouženě ostrouhala, ale teď ti lidé na Malostranském náměstí vyjadřují svou vůli a přání, aby se stala dokonce prezidentkou státu, a s tím voláním se jí vrací stará dobrá víra, že přece snad jen nedoslouží jako pouhá česká poslankyně, ale že vystoupí výš, tak, jak to jejím schopnostem a jejímu charizmatu odpovídá – a pak udělá v této zemi konečně pořádek.

S nikým se nebude mazlit, Bakalu povolá ze Švýcarska zpět domů, aby své dílo – hlavně pak v médiích v havířských bytech - dokončil, a ona sama v České televizi ještě přitvrdí. A pokud si pár blbečků společně s prezidentem stěžují na to, že 90 procent jejího vysílání slouží a plně vyhovuje jen pěti procentům posluchačů, že to tak není správné, že správné by prý bylo aby 90 procent jejího vysílání sloužilo a plně vyhovovalo 90 procentům posluchačů, ještě snad udržitelné by prý bylo, aby 90 procent jejího vysílání sloužilo a plně vyhovovalo dejme tomu 50 či 60 procentům lidí, ale že prý současný stav, kdy 90 procentní náplně vysílání ČT přijímá s povděkem pouhých pět procent posluchačstva je naprosto neudržitelný, pak ona jim jako prezidentka ukáže, že je možné a prospěšné, aby ne 90 procent náplně vysílání ČT, ale plných 100 náplně vysílání ČT vyhovovalo z počátku třeba i jen jedinému procentu posluchačů, ale aby se důkladnou politickou prácí a odřezáním lidí od možnosti získávat informace odjinud než z českých oficiálních médií a České televize, dosáhlo stavu, kdy ono jedno procento vyskočí po jistém čase na procent pět, pak na deset - a nakonec celých 100 procent českých lidí bude konečně vychováno tak, aby bylo s vysíláním české televize a i s referováním všech českých médií spokojeno na procent 100.

Vše čeho je tedy třeba je tvrdost, nikoli tedy slabošské pátrání co by si lidé asi tak přáli, ale dát jim to, co vedení země pro ně považuje za potřebné a nutné. A bude-li se takto důsledně jednat a pokračovat a média toto hnutí plně podpoří, objeví se před našima očima znovu onen neuvěřitelný zázrak, kdy i peklo se bude lidem jevit jako ráj na zemi.

16 komentářů :

 1. Pamatuju si: Prý premiérka pro rozbouřenou dobu:oD Zeman ju vypráskal a ta čarodějnica mu to nemůže zapomenout. A ta stovka lidí, to je tedy vzorek. Piksla nezná slušnost! Podle mne tam šla už s tím, že odejde a pár cocotů stejného ražení s ní. Ať táhne úplně, kdo se na toho tvora má furt dívat. Prej "na hrad", tak do prdele,zlodějko!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten koudelník z TOP09, co má místo hlavy 1m x 1m, černé špinavé pucvole, ten neodešel dobrovolně, byl vyobcován hosty za ním, nikdo přes jeho pucvol neviděl.
   Ve sněmovně za ním sedí chrápající Schwarzenberg, není poté vidět, mají to prokoumané fištróni.

   Ramón

   Smazat
  2. TAK JSEM SE UŽ DLOUHO OD SRDCE NEZASMÁL.JE TO ZA 1++++ !!!

   Smazat
  3. Ja tiež aj keď na Slovensku veťa dôvodov na smiech nemáme.

   Smazat
 2. Plně se ztotožňuji s "masovým davem", podporujícím paní Němcovou odchodem na hrad. Naopak spolu s ní bych si přál aby na hrad odešla komplet ODS,KDU,TOP a Starostové. Ti co doposud obývají hrad Mírov jsou oproti jmenovaným, nezkušení beránci. Praví gauneři se dnes nazývají, "VÁŽENÝ OBČAN".

  OdpovědětSmazat
 3. Musím to napsat, jak to cíttím, a to - je mi špatně, že Němcová patří už dlouho mezi ty, kteří rozhodují o mém osudu. Nevážím si jí a opovrhuji jí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:51
   Proč né, vyhýbat se svému nitru, je to i ozdravné, zkrátka vychcaná SVINĚ ve svých LETECH.
   Herman

   Smazat
 4. Škoda,že ty kytky nebyly masožravý,v tom případě by jima měla bejt zásobována daleko,daleko dřív!!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Nemcovka nesmrdi jenom z huby,ale ze vsech telnich otvoru.........(ma vubec nejakeho nemce?)

  OdpovědětSmazat
 6. Zžírá ji žlučovitost a nenávist k Zemanovi, že ji nejmenoval premiérkou. Je trapná a zlá.

  OdpovědětSmazat
 7. Mno jo 100 zoufalců ji nezachrání baba jedovatá.

  OdpovědětSmazat
 8. Němcová na Hrad, hledá se kosmetička podlahových krytin !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hokarc Stačí veřejné WC v Žďáru nad Sázavou.

   Smazat
 9. MYRKA PRYMYTYVKA STOJEDNIČKA PREMIÉRKA PREZYDENTKA

  Kdo je ta stvůra z ODS zločinecké tlupy s tak dlouhým vlastně až šlechtickým jménem ?

  MYRKA udělala ze strašení z komunizmu (za kterého vegetovala na ČSÚ ) přímo vzletnou kariéru....

  Absolvovala Střední zemědělskou školičku a hned po ní(!),bez jakékoliv praxe v drůbežárně, dostala zaměstnání a to již v roce 1972 na bolševickém ústředním orgánu - Českém statistickém úřadě tedy tam,kde bolševici kádrovali každého zaměstnance,i uklízečky !Jak se tam dostala v době normalizace a jak je možné,že zde pracovala až do roku 1992 !!!!
  Buď byla MYRKA bolševický kádr neborozhoďnožka,připadně oboje !
  Potom přišla doba po Hadráku STB a ona začala "podnikat" a to jakožto OSVČ měla krámeček s knihami a protože chcípala hlady ,tak to zabalila a dala se na politiku !
  A hle, její ,od jiných blbů odkoukané a nejen jí dokola omílané antikomunistické fráze ji dostaly prostřednictvím zločinecké ODS až na předsedkyni Sněmovny !Funkci bílé kobyly plní pro zločinecké podsvětí a ODS do dnešní doby !

  Pavel Beran  OdpovědětSmazat
 10. tihle hajzlové ods,top09,kdu,stan,čssd - nemají přece ochranku tak proč jim trochu znepříjemnit život mezi těmi které zradili každý ví kde bydlí stačí jen začít třeba i jen minimajdánky u jejich obydlí no a může se to i stupňovat !!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Škoda, že nemůžeme poznat jednotlivce z té smečky Mme Němcové. To by byla lahůdka pro psychology, sociology, historiky.
  Morave

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.