Reklama

pátek 16. března 2018

Studenti stovek škol v Česku stávkovali 15. března 2018 za demokracii a svobodu; možná jim brněnská učitelka Štěpánová připomněla, jak Brno navštívil Hitler, od něhož prý Evropu osvobodily US

Břetislav Olšer
16.3. 2018   Rukojmí
Studenti stovek škol v Česku stávkovali 15. března 2018 údajně za demokracii a svobodu. Trošku jim kolabuje kalendář; nově prý za Mezinárodní den proti policejní brutalitě. Možná by jim připomněla brněnská učitelka Štěpánová, jakoby stvořená pro ideální organizátorku studentských stávek, jak Brno navštívil Hitler, kterého podle ní vyhnali z Evropy vojáci USA…

Heslo bylo přes to všecko prosté: „Pojď, vole, uliješ se z fyziky…“ Kdo za tím vším je? Proč ne také zmíněná pedagožka mdlého rozumu: https://www.facebook.com/178792542677935/videos/220271011863421/"Já vám velmi ráda řeknu, co učím děti. Děti velmi zajímá Hitler, zajímá je 2. světová válka. .... Čili, co udělaly Spojené státy. Spojené státy osvobodily Evropu od agresora Hitlera. Tak se naučte dějepis. A můžu vám říci, co mi vzkazují děti, kterých jsem se dneska ptala, co mám vzkázat v televizi. Prosím vás, řekněte tam, ať už skončí komunismus. To jsou desetileté děti. A já jsem řekla a máte pravdu, protože vaše je budoucnost. A staří lidé, jedna holčička řekla, kde to končí." (celý pořad zde).

Má tato osoba vůbec alespoň minimální zdání, že celkový počet lidských obětí ve druhé světové válce se blíží k číslu 60 milionů mrtvých, z čehož 20 milionů připadá na vojáky a 40 milionů na civilisty, nejvíc obětí měl SSSR – 27 milionů, z toho třináct milionů byli vojáci Rudé armády… US Army přišla o půl milionu svých hrdinů v módních uniformách, s nylonkami a čokoládou..

Vystoupení učitelky vyvolalo bouřlivé reakce na obou stranách „Lidé mi telefonovali, psali vulgární maily, někteří mi dokonce vyhrožovali fyzickou likvidací. Nakonec jsem všechno nahlásila na policii a požádala ji o ochranu,“ uvedla Štěpánová pro server Echo24.cz. I teď je internet zaplaven nejrůznějšími reakcemi.

Štětina se znakem ukrajinských fašistů AZOV...

Učitelka zaujala i europoslance Jaromíra Štětinu, který naopak její slova ocenil: „Statečná ženská. Zvláštní: pětadvacet let po Listopadu musí mít člověk odvahu, aby řekl, že komunismus byl špatný. Je potřeba bránit demokracii a postavit komunisty mimo zákon,“ uvedl jasně na Facebooku. http://www.rukojmi.cz/clanky/1212-ucitelka-petra-stepanova-naucte-se-dejepis-evropu-od-hitlera-osvobodily-spojene-staty

Když se po tomto debilním extempore zeptáte českých geniálních studentů, co se stalo 15. března 1939, pokrčí rameny a řeknou, že se za to mohli ulít ze školy. Nemají ani páru tom, že v 79. výročí toho dne začalo pro Čechy nejtemnějších šest let minulého století - okupace českých zemí nacistickým Německem. O den později úředně zanikla "druhá republika", když výnos Adolfa Hitlera zřídil protektorát Čechy a Morava.

Co se studentům po 79 letech vybaví, když se řekne 15. březen 1939? Tři z deseti podle průzkumu agentury Sofres-Factum ví, že ten den začala německá okupace. Zbytek dotázaných buďto neuměl odpovědět, nebo jmenoval třeba "Mnichov" (ale mnichovská dohoda byla uzavřena v září 1938), nebo "začátek války" (ale Němci obsadili Čechy a Moravu bez boje, za začátek druhé světové války se považuje přepadení Polska 1. září 1939). https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YRAzpqjUgknTwOQKOGWow_-rTs5117mhX-3wD2pPo4s/htmlview?sle=true#gid=0

Vojáci Wehrmachtu pochodují na nádvoří Pražského hradu, 15. březen 1939. Česká akademická obec, divadla, studenti, neziskovky a havlérka zneužijí stávkou studentů toto datum k pošlapání principů demokracie.


V obecném povědomí o 15. březnu 1939 existuje velký rozdíl mezi mladší a starší generací. Zatímco mezi lidmi staršími šedesáti let odpovědělo správně 89 procent dotázaných, ve věkové skupině do 29 let jen 52 procenta. "Výsledky mě ale spíš příjemně překvapily. Třeba u přijímacích pohovorů na filozofickou fakultu bývá část lidí, kteří si pletou celá staletí," řekl historik Jan Křen.

Který sám zatím možná ani nevěděl o Mezinárodním dni proti policejní brutalitě. Zřejmě klamání tělem pro průzkumy, jelikož by studenti stejně nevěděli, že 15. březen 1939 je datum německé okupace ČSR... Kdyby se udělal skutečný průzkum na včerejší stávkování za ulévání z vyučování, málokdo by měl ponětí, že v ten den 15. března kolem osmé hodiny ráno dorazil Wehrmacht do Prahy.

V Berlíně navíc během toho dne začaly zajímavé státnické závody. Kdo dojede dříve do Prahy, Hitler, nebo Hácha? Prezident Emil Hácha měl za sebou těžkou noc; 15. března 1939 ve 3.55 ráno vydal národ "pod ochranu Německé říše" a domů se chtěl vrátit co nejdříve.

Němci však jeho zvláštní vlak úmyslně opožďovali. První musel být v Praze 15. března 1939 jejich vůdce Hitler. Tříhodinové zpoždění začala prezidentova souprava nabírat už při obřadném loučení nacistů s pokořeným Háchou. Kolona, v níž mimo jiné cestoval i šéf SS Heinrich Himmler, tak přijela do Prahy v 19.15. Zpožděný spoj s Háchou zastavil na Wilsonově nádraží v 19.30.

Dva dny po podepsání výnosu o zřízení Protektorátu Čechy a Morava přijel Adolf Hitler v pátek 17. března 1939 v 11:00 hodin zvláštním vlakem z Olomouce do Brna. Místní Němci ho zde vítali jako osvoboditele.

Není protest jako protest. Na počátku studentské tragédie byl 28. říjen 1939 a potlačení tiché demonstrace u příležitosti 21. výročí vzniku Československé republiky, během níž došlo ke zranění studenta lékařské fakulty Univerzity Karlovy Jana Opletala. Tuto demonstraci z velké části organizovali právě studenti. Kdyby tenkrát věděli, jak na ně zapomenou jejich současní nástupci…?

Tehdejší demonstraci, odehrávající se před 79 lety na Václavském náměstí, okupační moc potlačila s použitím nejen pořádkové policie, ale i jednotek SS. Další střety mezi demonstranty, k nimž se připojilo i velké množství mimopražských obyvatel, a německými bezpečnostními oddíly podporovanými v mnoha případech německým obyvatelstvem Prahy a německým studentstvem, se odehrály v Žitné, Melantrichově a Nezábranské ulici, ale i na Karlově náměstí.

V ulicích Prahy zněla protestní hesla "Němci ven!", a "Pryč s Hitlerem!". Některá oslavovala také exilového prezidenta Beneše nebo české zahraniční legie bojující proti nacistickému Německu na straně Dohody. Zpívala se původní československá verze hymny včetně Nad Tatrou sa blýska, která byla zakázána s nástupem protektorátu.

A tihle "inteligenti" s mlékem na bradě určitě věří učitelce Štěpánové, že Evropu od Hitlera osvobodily Spojené státy... Foto: ČTK

Včera zněla v ulicích Prahy také česká hymna, ale i protestní hesla, ale zcela jiná: „Pryč se Zemanem“. Velký protest studentů začal na pražské DAMU, postupně se k němu přidalo přes 300 vysokých a středních škol i učilišť. Studenti vysokých a středních škol i učilišť opustili ve čtvrtek v poledne na mnoha místech republiky na půl hodiny učebny. Vyšli ze školních budov a podepsali výzvu adresovanou politikům.

„Vyzýváme ústavní představitele České republiky, jmenovitě prezidenta České republiky, premiéra České republiky a Parlament České republiky k obraně ústavních a společenských zvyklostí a hodnot,“ zní začátek zcela dezinformačního textu, jejž budou stávkující podepisovat a který formuluje důvody akce nazvané #Vyjdiven. Jak charakterizovat současné mládí, nádobu nejkřehčí...?http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/5754-cesky-filmar-a-student-vetsinou-jako-kdyz-mate-doma-civavu-co-neni-zadny-poulicni-vorisek-karl-von-bahnhof-ale-zlateho-retrivra-z-ni-proste-nikdo-neudela-je-ji-to-videt-na-ocich-mozna-chce-ale-nema-na-to

Co se jim pak stalo, těm našim stávkujícím študákům? Opakovala se snad tragédie z roku 1939, kdy došlo v Nezábranské ulici k zabití pekařského dělníka Václava Sedláčka (22 let) a v Žitné ulici k postřelení Jana Opletala. Ten byl následně převezen na kliniku prof. Arnolda Jiráska, kde byl i operován, kde zemřel na následky střelné rány v břišní dutině.

Po smrti Jana Opletala protektorátní orgány prosazovaly odvoz ostatků na Moravu, odkud pocházel, studentská organizace prosazovala veřejný průvod městem, končící na nádraží… https://www.stream.cz/slavnedny/568717-den-okupace-nacisty-15-brezen

Čeho se dočkali studenti ve svých protestech 15. března 2018….? Proběhla někde nějaká porada, jako následujícího dne 1939, kdy byla v Berlíně za účasti Adolfa Hitlera schválena akce nesoucí název „Sonderaktion Prag vom 17. November 1939“. Na této poradě mimo jiné A. Hitler pronesl tato slova:

„Den 15. březen byl můj velký omyl. Lituji, že jsme s Čechy nenaložili jako s Poláky. Události 28. října a 15. listopadu ukazují, že Češi nezasluhují jiný osud… Z toho důvodu nařizuji: Zastavení českých vysokých škol na tři roky. Jakékoliv demonstrace dát ihned potlačit… Nebudu se ostýchat do ulic postavit třeba i děla. Do každého hloučku se bude střílet kulomety. Bude-li ještě nějaká demonstrace, srovnám Prahu se zemí…“ Jména popravených studentů…

Kolik včera padlo českých studentů, kolik stávkujících škol bylo zavřeno? Nikdo, žádná, ani se též nestalo jako dva dny po pohřbu Jana Opletala, že dal Hitler uzavřít na tři roky české vysoké školy a nařídil zlomení odporu vojenskou silou…? Devět vedoucích představitelů studentů bylo popraveno, 1 200 bylo odvlečeno do koncentračních táborů, kde jich bylo umučeno dalších několik stovek. (A nebyl to pracovní tábor v Letech u Písku) http://www.literarky.cz/komentare/ostatni/25899-poj-vole-uleje-se-z-fyziky-aneb-nejvti-studentske-demonstrace-od-listopadu-1989

Šlo o vůbec první použití „sonderbehandlungu“ (likvidace bez soudu) na území protektorátu. Popravovalo se tu i během 1. stanného práva vyhlášeného v září 1941 (mimo jiné důstojníci z odbojové organizace Obrana národa). Do ledna 1942 zde bylo zastřeleno nebo oběšeno 247 lidí. Kolik studentů bylo po včerejší stávce z 15. března 2018 takto popraveno?

Kolik stávkujících studentů bylo v Česku zatčeno jako v roce 1939, když v řadách jejich předchůdců došlo k rozsáhlému zatýkání v řadách českého studentstva, a to nejen v Praze, ale i v Brně a Příbrami. Studenti zatčení v Praze byli internováni v bývalých Dělostřeleckých kasárnách v Praze-Ruzyni. Zde došlo i k popravě devíti představitelů studentských organizací.

Před 79 lety se studenti dostali z jednotlivých kolejí do Ruzyně a v odpoledních hodinách vlakem vysláni směrem na Drážďany do Sachsenhausenu. Po půlnoci ze 17. na 18. listopadu 1939 pak prošli branou koncentračního tábora se známým nápisem Arbeit macht frei. Toho dne jí prošlo 1 081 studentů, z toho jedna čtvrtina byla kolem dvaceti let; přežilo jen mizivé množství…

A jak dopadla demonstrace a stávka 15. března 2018? Kolik studentů kvůli ní stálo v počtu 15 tisíc vězňů na appelplatzu v Sachsenhausenu ve 28stupňovém mrazu přes tři hodiny a kolik desítek z nich ve stoje zmrzlo a padlo bez života k zemi...?


Žádný, navíc by možná učitelka Štěpánová ještě hypoteticky mohla připomenout svůj televizní mastrštyk o zmíněném "evropskému vítězství USA nad Hitlerem", a také lež, že revoluce ukrajinského Majdanu se podle prohlášení Albrightové v zásadě neliší od toho, co se v roce 1989 dělo na Václavském náměstí…http://www.youtube.com/watch?v=qtqQeJ315nwA hořký bonbónek na konec: Za německé okupace Protektorátu Čechy a Morava velmi aktivně působil tchán věhlasného demokrata a Hitlera velebícího novináře Ferdinanda Peroutky - Richard Bienert; od ledna roku 1942 byl v protektorátní vládě J. Krejčího na postu ministra vnitra, od 12. března roku téhož roku byl zároveň náměstkem ministerského předsedy. A jak již bylo výše uvedeno, jeho stejnojmenný syn se oženil s Evou Peroutkovou, dcerou spisovatele a publicisty Ferdinada Peroutky. http://danielsolis.cz/potomci-kolaborantu-exprimator-kasl-a-terezie-kaslova/


V roce 1945 pak Rudolf Bienert stál od 19. ledna do 5. května v čele protektorátní vlády sám – zároveň vedl i ministerstvo vnitra a byl pověřen zastupováním prezidenta E. Háchy. Po vypuknutí pražského povstání 5. května roku 1945 byl Richard Bienert v Praze zatčen revolučními jednotkami a 31. července roku 1946 odsouzen československým Národním soudem ke třem letům vězení...


Ministři Richard Bienert a Walter Bertsch se svými nacistickými “Svatováclavskými orlicemi” III. stupně na klopě...

http://www.rukojmi.cz/clanky/2399-neco-malo-o-tom-jak-se-syn-sefa-policie-a-cs-protektoratni-vlady-za-treti-rise-richarda-bienerta-ozenil-s-evou-peroutkovou-dcerou-publicisty-ferdinada-peroutky-co-pry-nebyl-antisemita

Suma sumárum: Je to jen zvrhlá posedlost současné havloidní generace, která je schopná zneužívat posvátná data československé historie ve svůj děsivě účelový prospěch; zcizit morální odkaz studentských hrdinů ze 17. listopadu 1939 pro svůj podvodný puč politických povalečů dne 17. listopadu 1989, když studenti sprostě ukradli revoluci kdysi svých popravených kolegů.

Následoval 15. březen 1939 s německou okupací Československa, který je dnes jako 15. březen 2018 účelově vydáván za Mezinárodní den proti policejní brutalitě; myšlena tím byla asi "mládička" Ondráček… O zrádném Protektorátu Böhmen und Mähren proto raději ani muk; jak demokratické a svobodné…

117 komentářů :

 1. Nenávist těchto starých postkomunistických dementů k mladým lidem kteří si dovolili projevit svůj názor dosahuje už obludných, chorobných rozměrů.

  Jsem si jistý, že kdyby úchylní dementi typu Olšera měli dnes tu moc, tak by s chutí (v lepším případě) znovu zavírali školy a studenty tak jako náckové. V tom horším by je rovnou popravovali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi čistokrevný debil a už bys měl být zavřený v Bohnicích.

   Smazat
  2. 21.01 se stýská po tomhle:

   Den okupace nacisty (15. březen 1939)...

   https://www.stream.cz/slavnedny/568717-den-okupace-nacisty-15-brezen# !

   http://milan.nepise.cz/23429-15-3-1939-okupace-csr.html !

   http://www.obrazkovysvet.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=600655&id=2521 !

   Smazat
  3. 21:01 Pane Hitler, proč se zbytečně rozčilujete, může vám rupnout cévka a co potom s vámi ?

   Smazat
  4. 21:01 Tebe málo třískali, že demente?
   Tvůj fotr to fakt posral, když mu ujely nohy.

   Smazat
  5. 21:01 Bílé bláto zavři hubu.

   Smazat
  6. 21:01 Čekal jsem, že se dnes zde ozvou dementi typu Olšera. Nic s tím nenaděláme, protože jejich mozky jsou rudé vztekem, že nic jiného na našem společenském systému nezmění. A mládež nemají čím rozumným oslovit.

   Smazat
  7. ty školy Vám jednou zavřou právě ti, v jejichž zájmu jste protestovali za tzv. svobodu. Těch více než 200 škol si právě mělo připomenout neblahé výročí zániku státnosti a obsazení hitlerovským Německem. Prostě hloupé učitelky a hloupí učitelé a ještě hloupější studenti.

   Smazat
  8. REDAKCE KDO TO SEM PŘESÍDLIL?Jak píše Věra Nedvědilová,tak se táži i já ?Chodíme sem pro přínosnou diskuzi,snad mezi lidmi kteří mají přehled a mají co kultivovaně sdělit. Zde se ukájejí Ti chudého intelektu..Váš J.B.

   Smazat
  9. Jestli je někdo úchylný dement , pak jste to Vy ! Kdo Vás platí ?

   Smazat
  10. Nevím, v čem spatřuje 21:01 nenávist vůči mladé generaci těch, co si prožili válku, socík a žijí v současné diktatuře kapitálu. Nejde o vyjádření nenávisti, ale o vyjádření lítosti k této generaci nad tím, jak jim byl vymyt mozek, jak ztratili povědomí národní, historické, jazykové příslušnosti , jak jsou pozlátkem současnosti fascinovaní a touhou po penězích a moci nabuzeni k touze po nespravedlnosti, bludné pomstychtivosti, jak je pro ně snadné přijímat za normu války, vraždění, jak naopak si se snadností a mnozí i s potěšením osvojili jako normální bezohlednost vůči těm nejstarším, jak jsou
   snadno ovládáni tou nejprimitivnější propagandou - nejen ČÉTÉ.

   Smazat
 2. Co dodat ...Je to hruza.Poslapou ďejiny i ty mrtve .Uz to tu mame jako v pobalti ,skacime pomniky sovétskych vojaku a budeme slavit wermacht .Beneš to předvidal a my mu nevéřili ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to meleš, ty demente? Jaké slavení wermachtu? Jste už opravdu všichni úplně vymatlaní?

   Z vašeho panického kvičení se dá usuzovat že máte z něčeho velký strach. Netuším sice z čeho ale mám z toho radost. Jen houšť a větší kapky.

   Smazat
  2. 21:10
   a co meleš ty, havloidní hovado

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Trochu informaci by neskodilo.V meste Riga se.kazdoricne slavi Wermacht jako osvoboditel naroda.To nemele zadnej demenz.Da se to najit na internetu .A je to jejich pycha .Zadnej dement nic nemele blbe.

   Smazat
  5. Bagoune, necpěte se tolik. V Rize pochodují poslední veteráni Lotyšských Waffen grenadier division der SS - 15. (1. Lotyšská) a 19. (2. Lotyšská). Svým politickým přesvědčením tito esesáci získali přízeň samého Heinricha HIMLERA. V Legii jich bojovalo asi 140000; na sovětské straně, v Rudé armádě, bojovalo asi 130000 Lotyšů. Ztráty? Asi třetina Lotyšských nácků, čtvrtina sovětských Lotyšů...

   Proti pochodům veteránů a sympatizantů lotyšských SS pravidelně protestuje Wiesenthalovo středisko v Jeruzalémě. Hádejte, proč!

   Smazat
  6. Dejte si na YouTube Studentská výstražná stávka

   Jsou tam děti "Děti ze ZŠ sv. Voršily, skutečný bizár!Děti tak 11leté,a tot snad nedělal Hitler ..Místo aby recitovaly např.

   JOSEF VÁCLAV SLÁDEK: LESNÍ STUDÁNKA

   Znám křišťálovou studánku,
   kde nejhlubší je les,
   tam roste tmavé kapradí
   a vůkol rudý vřes. Opravdu toto JE NESROVNATELNĚ HORŠÍ NEŽ ZA KOMUNISTŮ.A to mám v rodině politické vězně..

   Smazat
 3. TESAT DO KAMENE.

  K. H. FRANK PROVAZ, Richard BIENERT LAUERÁT ČESTNÉHO ŠTÍTU PROTEKTORÁTU ČECHY A MORAVA S ORLICÍ SV. VÁCLAVA III. stupně, tři roky basy - ještě demokratickým soudem z roku 1946. PROSTĚ KAŽDÉMU TO JEHO; FRANK NEBYL ZEDNÁŘ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, dneska dostane tři roky nikoli za kolaboraci s nacismem a spoluúčast na vyhlazování národa, ale jen za blbý pindy o židech..., ale že jsme pokročili s tou spravedlností...

   Smazat
 4. 21:01
  jsi neuvěřitelný BLB študentíku.A ještě s tím lezeš na veřejnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dostudoval jsem před 22 lety, potrefená debilní huso.
   A stydím se za to, že zmetci jako ty a Olšer máte stejnou národnost jako já.

   Smazat
  2. 21:07
   to že jsi dostudoval před 22 lety tě vůbec nezbavuje blbství.A ti zmetci tě také mezi sebou nemají rádi.

   Smazat
  3. Legrační jak se blbové 21:11 a 21:23 snaží posuzovat něčí blbství :-D

   Smazat
  4. Zřejme te porodili omylem v Cechach.Mezi debilnima husama se necitis dobre .Co takhle Ukrajina a Pravy sektor nebo Azov ?Hele ,Štétina ti poradi.

   Smazat
  5. 21:17 studium na tobě nenechalo žádnou stopu.Prosťáčku.Vrať školné.

   Smazat
  6. 21:28 neposuzují.KONSTATUJÍ.

   Smazat
  7. 21:28
   u tebe to posouzení bylo doopravdy jednoduché.To blbství z tvých vět přímo trčí.

   Smazat
  8. Kurva, podívejme kolik se tady během pár minut slétlo komoušských dementních gerontů :-D

   Soudruzi, zanechte klepání nesmyslů do klávesnic a raději se rychle utíkejte schovat do sklepa. Každou chvíli totiž stovky tisíc fašistických studentíků začnou prohledávat domy, vraždit, znásilňovat, rabovat :-DD

   Smazat
  9. Dostudoval jsi, ale vzdělání se tě nedotklo. Tak oslavuj s veterány SS, jako ti v Pobaltí.

   Smazat
  10. 21:40 kurva,jsi doopravdy blb

   Smazat
  11. 21:17 Tak už je to 22 let, to to letí. A co třídní učitelka Štěpánová, byla na tebe hodná ?

   Smazat
 5. Zajímalo by mne jakou školu paní Štěpánová vystudovala, myslím si, že takovou fakultu třeba zrušit anebo s ní udělat nástavbu školy zvláštní. Pokud jde o trvání komunismu v naší zemi, tak jen jedno, on tu někdy byl? Myslím si, že paní učitelka bude dobrou posilou pro pražskou kavárnu, neboť taková hloupost se tak hned nevidí.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě že tu byl komunismus. Nebo ona tady snad nevládla 40 let neomezenou mocí komunistická strana Československa?

   Smazat
  2. 21:31
   samozřejmě,že tu komunismus nebyl.
   Než něco napíšeš,tak chvilku studuj

   Smazat
  3. No to budu rád živit pár cigošů než platit daně na tuhle sebrankou. A posertesetřeba

   Smazat
  4. 21:38

   Sám jsi nevzdělaný debil.

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Komunistick%C3%BD_re%C5%BEim_v_%C4%8Ceskoslovensku

   Poslouchej, blbečku, tak samozřejmě komunismus v tom nejryzejším smyslu slova krom pár Kibuců nikdy nikde nebyl a nebude. Proč? Protože je to celé nerealistická pičovina z říše snů a pohádek jdoucí proti základům lidské přirozenosti. To ale pomatenec jako ty asi slyšet nechce.

   Smazat
  5. 21:31 a do té doby tady vládl neomezenou mocí klér, šlechta, kapitál a lichváři. A jelikož lidským sviním jako ty vyhovuje to, co tady vládlo tisíce let, tak to máš zase zpátky, lichváři.

   Smazat
  6. 21:47
   no vidíš chvilku studuješ a už souhlasíš s tím ,že tu komunismus nebyl.
   To ale pomatenci jako jsi ty nelze vysvětlit.Jsi jen zastydlé hovádko s mechanickým myšlením.Polepši se volíku.

   Smazat
  7. 21:55

   Ahoj debile. Nauč se číst a požádej někoho chytřejšícho ať tě naučí otevírat odkazy.

   "Komunistický režim, komunistická diktatura nebo také komunistická totalita je označení pro období, po které v Československu vládla KSČ. Zahájil je Únorový převrat roku 1948 a ukončila sametová revoluce v listopadu 1989."

   Smazat
  8. 22.01
   debile,je to OZNAČENÍ OBDOBÍ /REŽIMU/.To ale neznamená ,že tu byl komunismus.Už to ty blbe pochopíš?

   Smazat
  9. 22:18

   :-DDDD
   Je mi tě úplně líto když vidím jak si nechceš připustit, že ten komoušký blábol nikde neuspěl, nikde se ho přes veškerou snahu ani po desítkách let nepovedlo zavést a stále si namlouváš, že se tu skvělou myšlenku určitě někdy podaří zavést.

   Na a hraní si se slůvky s rudým blbem je pod moji úroveň. Každý (krom tebe) ví co "Období komunismu" znamená.

   Smazat
  10. 22:38
   jsi hovado,který asi nechápe psaný text.
   Ty blbe vysvětluji tě že komunistický režim je něco jiného než komunismus .A nikde jsem nenanapsal jestli ho obhajuji ,nebo neobhajuji.Tak že se nauč číst.A to "hraní se slůvky" spadá do kategorie filosofie a politologie.Tak buď se vyjadřuj přesně , nebo raději nepiš nic.

   Smazat
  11. 22:54

   Tak to si stěžuj u představitelů komunistického režimu československa, že byli tak neschopní a nedokázali ho za 40 let zavést i když k tomu měli neomezenou moc.
   Komunismus v Československu v letech 1948-1989 je ustálený pojem který každý zná a každý ho používá a každý přesně ví o co jde, tak se tu nepokoušej z ostatních dělat blby.
   Tvoje přiblblé uvažování je jako bych tvrdil, že v Německu vlastně nebyl nikdy nacismus, protože než byl poražen tak se nestihly zavést včas všechny jeho znaky :-D

   Smazat
  12. 23.05
   zase meleš o něčem jiném než je psáno.
   A z tebe není nutno dělat blba.
   A tvoje metafora k Německu je nejen nesmyslná ,je úsměvná.

   Smazat
  13. Ta hloupá paní učitelka je už produktem kapitalistického pravdoláskového školství.

   Smazat
  14. Pánové, proč ztrácíte čas s nechápavým a duševně omezeným sprosťákem (viz.21:31, 21:47, 22:01, 22:18 a 23:05), který vám neustále nadává? Klesáte na jeho mizernou duševní úroveň.

   Smazat
  15. Vaclave Dvořáku, vždyť vy jste rád, že se vám to tady v diskusi plní. Proto se dáváte takové články.

   Smazat
  16. KOMUNISMUS zde nikdy nebyl, co zde vládlo nazývalo se SOCIALISMUS - NF!

   Důkladnější vysvětlení pod touto větou:

   KOLABORANT KALOUSEK BÝVALÝ ČLEN PŘED r. 1989 ČSL (dnes KDU-ČSL - TOP09) - existence strany byla v minulosti dvakrát přerušena: poprvé v letech 1938–1945, kdy vůbec neexistovala, podruhé v letech 1948–1989, kdy existovala ve formě tzv. „obrozené“ strany lidové začleněné v Národní frontě. „Obrozená strana“ trpěla zvláštní dichotomií: měla poslance, kteří plně podporovali komunistickou politiku. V letech 1948–1989 tak strana existovala jako součást Národní fronty. Existence strany – spolu s dalšími malými stranami, z nichž nejvýznamnější byla Československá strana socialistická na politické scéně v ČSSR působilo více autonomních stran. Vedení ČSL (dnes KDU-ČSL - TOP09) existovalo a bylo voleno v NF s KSČ a ČSS (dnes ČSSD). Dnes nazýváno Koalice - dříve NÁRODNÍ FRONTA tzn.KOLABORANTI S KOMUNISTICKOU STRANOU ČESKOSLOVENSKA!
   ČSL si přidala před název KDU (KDU-ČSL-TOP09), jeden zprofanovaný KOLABORANT s KSČ!
   ČSS si přidala ke konci D (ČSSD), druhý zprofanovaný KOLABORANT s KSČ!

   TOTO JE ZATLOUKÁNO, STÁLE JE POTŘEBA KOLABORANSTVÍ PŘIPOMÍNAT A NEZAPOMENOUT!!!

   Smazat
 6. 21.10.To mame strach.Z fasistu jako jsi ty.Uz to tu bylo
  50 000 000 mrtvych .Staci ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ruďochu, ty máš strach, že ti studenti co dnes byli na náměstích vyjádřit svůj názor začnou v brzké době vyvražďovat Evropu?

   Ty musíš být ale óbrblb. Jdi se léčit.

   Smazat
  2. Na to budou stačit ti machometáni, které si sem pozvou.

   Smazat
  3. Strach nikdo nemá,ale obavu o hloupejch študacích, kteří mohou být obětí magorů.Vyjádření názoru mohou všichni, kdo ho mají, ale sprosté povykování a opakování kavárenských blábolů neznačí vyjádření vlastního názoru rozumných lidí, ale zneužitých loutek bez znalostí historie a životních zkušeností.

   Smazat
  4. 21:55
   Jinými slovy, vyjádřit názor mohou všichni kdo ho mají, ale ten názor musí být stejný jako máš ty. Jinak to není názor ale jen sprosté povykování a opakování blábolů... a to my tu trpět nebudeme.

   Aneb, myšlení komunistického blba v plné nahotě.

   Smazat
 7. Je smutné, že pan Olšer musí suplovat za naše média. Nevím co je nepravdivého na tom, že naše masmédia jsou žumpa. Jenom nemohu pochopit proč neustále někdo reaguje na troly, když jdu po trávníku a vidím hovno v trávě tak na něj taky nereaguji, maximálně se snažím do něj nešlápnout proč se s bavit se sračkama, to je úplně zbytečný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudruhu, tobě ty sračky padají z řitě už tak samovolně, že o tom ani nevíš.

   Smazat
  2. Ty vole 21:49, jen škoda, že tě fotr nevycákal do kopřiv.

   Smazat
 8. 21:34
  mýlíš se .Jako užiteční idioti nevyjadřovali svůj názor,ale názor havlistů.A ty asi také.
  MUSÍŠ BÝT OBRBLB.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže byli na náměstích proti své vůli? Ve skutečnosti jsou ti studenti komunisti? Ten tvůj blábol nedává žádný smysl.

   Smazat
  2. 21:52
   užitečný idiot to nedělá proti své vůli.Ty tu také přece nejsi proti své vůli.
   A proč by měli být zrovna komunisti?
   Tvůj blábol je doopravdy blábol.

   Smazat
 9. 21.45
  jsi mimo mísu chlapče

  OdpovědětSmazat
 10. jaká hrozná hanba - hanba, hanba vám studenti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase jsi se posral, geronte? Jaká hrozná hanba, hanba ti!

   Smazat
  2. 21:54 a to se ani trochu nestydíte?

   Smazat
 11. Opravdu máme brát vážně těch pár zhulených záškoláky a tu 3,14ču ? Ignorace

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky dost dobře nechápu to panické kvičení zdejších rudých blbů

   Smazat
  2. No nevím jestli jsou až tak rudí. Jejich vlajka souhvězdí velkého bordelu má barvu modrou. I KDYŽ . . . . eurobolševik ?

   Smazat
 12. Kdypak přijdou nožíky a píšťalky ?!!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Ještě k těm trolům. Přijde mi docela nefér vůči autorovi příspěvku, když místo smysluplné diskuze pod článkem reagujeme na hlupáky. Jim přesně o tohle jde, abychom se s nimi hádali, bez odezvy by je to brzo přestalo bavit, to by pro ně bylo jako hrát divadlo bez diváků. Zkuste je ignorovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chudáčku a jak si takovou smysluplnou diskusi představuješ? Že se tu budete navzájem plácat po ramenou a soutěžit v tom kdo z vás nejšťavnatěji dokáže vyjádřit chorobnou nenávist k mladým lidem kteří si (jaká to drzost!!!) dovolili vyjádřit svobodně svůj názor? Obviňovat je z podpory fašismu?

   Smazat
  2. 22:12 Važte si toho, že vás starší vychovávají. Od někoho se musíte naučit, co je a není správné. To není nenávist, to je naopak láska k vám, důkaz, že starším na vás záleží. To je jako v rodině, když uděláš něco špatného, dostaneš co proto, aby z tebe vyrostl dobrý a slušný člověk. Pokud tě rodič nechávají růst jako dříví v lese, dostaneš lekci od jiných mimo svou rodinu, a ti se s tebou, na rozdíl od nás, mazlit nebudou.

   Smazat
 14. 21:54 študentíku neotravuj,už jsi splnil denní plán vyblitých sraček,vyčurej se a mazej do postele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudruhu, ty můžeš rozkazovat leda svýmu čoklovi. Jinak jsi všem u prdele.

   Smazat
  2. 22:14
   uklidni se študentíku
   nikdo tě nebere vážně

   Smazat
  3. 22:14
   vypadá to ,že u prdele jsi ty...JANDOVI.Užij si to

   Smazat
 15. Konečně článek který se dá číst a jde k srdci

  OdpovědětSmazat
 16. ParlamentníListy.cz » Aréna » Monitor » „Když se ve francouzských školách vyučuje dějepis, muslimské děti mohou odejít na chodbu a neposlouchat.“ Kulturoložka popsala dění v muslimském světě i přímo v Evropě

  :)) také bych svému dítěti dával omluvenky na hodiny dějepisu,
  kdo má ty katolicko-křesťanské západní hodnoty poslouchat...*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uctívat a pokořovat se modle či něčemu imaginárnímu je ukázka slabosti sobnosti. Silná osobnost uctívá rodinu národ a vlast.

   Smazat
  2. 22:18, pán je nacista?

   Smazat
 17. Jsme mladí krásní inteligentní! A co s tím když máme názory morčete . . . Až vás dostanu do práce tak vás to přejde protože vám dám víc než US ambasáda blbečci

  OdpovědětSmazat
 18. Těm blbečkům, kteří poskakují na náměstích by bylo třeba aspoň 14 dní německé okupace. To by jim otevřelo oči.
  Je to ostuda národa a pošpinění všech obětí II. světové války.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravdu díš, i dyž bych jim to ani nepřál. Do práce broučci !!!

   Smazat
  2. KURVA CO TO TADY POŘÁD MELETE?

   14 dní okupace by bylo třeba právě blbům jako jste vy tady, co tady sprostě napadáte mladé lidi slušně a klidně vyjadřující své názory.

   Právě to co děláte VY je fašismus. Umlčování názorů jiných. Vyhrožování, opovrhování, pomlouvání...
   VY jste fašisti. Vy jste ostuda národa.
   Buď jste tak blbí, že si to nejste schopni uvědomit, nebo..., nebo jste obyčejní cyničtí hajzlové.

   Smazat
  3. Definuj fašissti !

   Smazat
  4. 22:24 jak chceš měnit svět, když nezvládáš ani sám sebe? Přečti si to po sobě, kolik zlých slov si ze sebe vychrlil v reakci na něco, co se ti nelíbí, a nebylo ani zdaleka tak zlé jako tvoje reakce. Kdo ti vyhrožuje?, kdo tě umlčuje? nikdy ti nenadával do fašistů. Že jseš blbeček? - ani to málo nedokážeš snést, co by jsi v takovém ubohém stavu dělal na místě studentů, o kterých tu je řeč? Zklidněte hormony a zamyslete se nad tím, co jste udělali špatně, že na vás takto lidé reagují.

   Smazat
  5. 22:41

   Já žádný svět nechci měnit!!! Chci ho zachovat takový jaký je! Svobodný a demokratický!
   A ne! Opravdu nedokážu snést když nějaký primitiv ať už muslimský, komunistický nebo fašistický má potřebu tyhle základní práva na kterých stojí naše společnost komukoliv upírat. Okamžitě se rozsvítí červená kontrolka!

   Studenti špatně neudělali nic, většině lidí je to úplně jedno. Bohužel mezi námi ale žije jisté procento protidemokratických primitivů kteří se hojně koncentrují právě na těchto stránkách.

   Smazat
  6. 22:54 Ti žáci, často nezletilí, za to opravdu nemůžou, ale můžou za to protidemokratičtí primitivové, kteří byli strůjci té komedie, tedy i ty, který to obhajuješ.

   Smazat
  7. Připlul ke mně inzerát : za účast 100 Kč a za proti Babiš nebo Zeman 50 Kč na ruku . Co to jako vychovává mlaďáky ? Je to ta gender finanční gramotnost ?

   Smazat
  8. 22:54 To je nějaký nelogický. Kdybys nechtěl měnit svět, tak bys seděl doma na zadku, protože bys byl spokojen s tím, jaký je. Ale to co se teď děje, se ti přeci nelíbí, a přitom to nechceš změnit? Nevím, to je na mne moc složitý. Svět se mění neustále a lidé se neustále mění s ním, a bohužel ne vždy tím správným směrem. Špatně jste udělali mj. (a zdaleka nejen) to, že jste si zvolili špatný den. Jo a prosím Tě, co je na tom světě, který nechceš měnit, tak podle tvých slov svobodného, že seš jak urvanej z řetězu? To jestli jsi svobodný je tvoje vlastní rozhodnutí, ne nikoho jiného, to je v tvojí a jen v tvojí moci. Spíše jestli to nebude tím, že ti někdo něco v tomto ohledu nakukal a tys nabyl dojmu, že to je pravda. Prosazuj svůj vlastní názor a ne zájmy lidí, které ani neznáš a nevíš, jestli za ně můžeš strčit ruku do ohně. A co ti je po tom, že tu je hojně primitivů, když ti záleží tak na demokracii. Ať si každý mele stejně jako ty co chce, to tě přeci nezabije, když si stejně přeci myslíš, že to je všechno volovina. Nebo máš také ten názor, že to jsou dezinformace, a ty se musí vymýtit a zvítězit ten správný názor, tedy konkrétně ten tvůj? Ten by zvítězit mohl, kdybys ho uměl přednést a obhájit. Jenže tady máš (a tím nemyslím sebe) chytrý lidi, tak to vezmi jako příležitost se poučit, ale to by ti to tvoje nafouklý ego muselo dovolit.

   Smazat
  9. Mám čím dál víc pocit že zde pomůže jen vojenskÿ převrat. Bohužel jsme bez vojska.

   Smazat
  10. Viděl jsem video miminek z Pražských škol . Proboha kdo je učí ? Stalin ?
   Tyto děcka by byly schopné udat rodiče do gulagu . Marcel

   Smazat
 19. Jo převracet dějiny oslavovat loupežníky z usa a říká se tomu učitel.

  OdpovědětSmazat
 20. Volové se ulili z fyziky, ale na maturitu jim postačí nedemokratická stávka proti demokraticky zvoleným lidem.
  Poprask bakalovské haveljugend stop09 dokazuje, že článek je kvalitní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "nedemokratická stávka" - to jsi vymyslel sám? A nebolelo to?

   Poprask Olšerů (a několika desítek dalších blbů v posledních dnech na těchhle stránkách na úplně stejné téma) ukazuje, že demonstrace byla kvalitní.

   Smazat
  2. Hurá máme tu demokraty ! Také je hledám. Někdo se chce něco naučit, někdo má sport a zbytek fet a demonstrace. Kolik procent jich zatáhlo školu ?

   Smazat
  3. 22:41
   Ti lidé, kteří si připomněli neslavné výročí obsazení ČSR hitlerovským Německem jsou vlastenci. Ti, kteří se naopak snažili překrýt toto zvěrstvo stávkou proti demokratickým výsledkům voleb, ke které zneužili školáky, v mnoha případech v rozporu s školským zákonem, to je podlé, nedemokratické. "Vyznáváš heslo pravda je lež a lež je pravda, láska je nenávist a nenávist je láska", jsi opravdu zlý člověk a fašista, který mezi slušné lidi nepatří.

   Smazat
  4. 22:54, jaké zvěrstvo? Ve škole se to učí úplně jinak. Zřejmě jste kovaný bolševik a bylo by potřeba vám sebrat důchod.

   Smazat
  5. 13:08
   Ve škole dějiny UČÍ IDIOTI IDIOTY!!!!

   Smazat
  6. 13:08 je výsledek jednoho z učitelských idiotů.

   Smazat
 21. 22:24 Na co že slušně vyjadřují své názory : na pravdomluvnost a vyváženost ČT ? Kolik asi z nich vidělo vůbec někdy nějaký zpravodajský pořad tohoto média ( ani nemusil by vyvážený, to by musili hledat moc dlouho !) Jinak ta diskuse specielně pod tímhle článkem je opravdu hrozná, vůbec jsem ji celou nezkoukla. Nadávat teda umíte - vo to nic! Ale neradujte se, nejste sám, je vás tu až hanba. U ostatních dnešních článků to bylo dobré i poučné, ale toto! Kdo to sem přesídlil?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právo na názor má každý občan i ti nezletilců. Otázka zní, je jejich vlastní ? Pokud si dobře pamatuji své akční mládí 85 - tak to byl nářez. Nedá se to ani slušně vyjádřit. Tak bych to vyděl vyděl jako dost dobrou dávkovou poblblost za kterou se o 40 budou stydět. Aposertese

   Smazat
  2. Něco tu upravuje text. Ahoujuszmdi

   Smazat
  3. 23:06 jseš ošklivej zlej kluk

   Smazat
  4. A na to jsi přišla jak ?

   Smazat
  5. Zneužívání dětí ke svým politickým cílům, to je jiný druh pedofilie.

   Smazat
  6. 8:30, je to rajcovní. Nemůžeš beztrestně šahat, tak necháš na sebe vyvarovat jejich bezelstná očka a díváš se v přímém přenosu, jak se mění jejich čisté přátelské mozečky na nenávistné.

   Smazat
 22. Paní učitelka by měla s dětmi navštívit brněnské katakomby na Špilberku. Tam je jedna místnost zvaná sekyrárna, kde byla gilotina a měla by jim tam vysvětlit, že tam Němci sekali hlavy neposlušným, zlým Čechům a Moravanům, kteří se postavili proti hodnému strýčkovi Hitlerovi. A ti sovětští vojáci, co padli za osvobození Brna? Jejich věc, nikdo je tam přeci nezval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hitler možná hodný strýček byl. Vedl celou slušnou Evropu proti primitivní ruské lůze a měl velkou podporu od všech demokratických vyspělých zemí. Stejně tak bojoval proti modifikacím gulagů, tzv. "koncentračním táborům", kde ruská vraždící bolševická komanda vyvražďovala evropské Židy v průmyslovém měřítku. Tohle vědí dnes i malé děti.

   Smazat
  2. 13;03
   Ty havlobanderovskej havlozmrde,ty seš tak dementní,že si ještě přicházíš provaz,na kterým tě potom ta uASS havěť oběsí!!!!!☺
   A doufám,že se budeš dusit hooooodně dlouho a pomalu!!!!☺

   Smazat
  3. 13.03 . Propagujete fášizmus ?

   Smazat
  4. 13:47 ani náhodou. Jen cituju učivo, které se předkládá dnešní mládeži.

   Smazat
  5. Ad 13:03. Tohle jsem si vystřihl, neb to myslím přesně vystihuje, kam dospělo vzdělání české mládeže, vedené kapitálem, po r. 1989. Domnívám se, že by to mělo být vytesáno, jako memento zhovadilosti naší doby do skal i zdiva budov písmeny daleko viditelnými a červeně obtaženými. K čemu máme vůbec školy? Odbornosti se tam nenaučí, češtině či jinému jazyku, matematice, fyzice také ne, dějepis je v opovržení jako pavěda a před pravdou si omladina ucpává uši, neb je to pro ní jed. A pak se dočteme..... Göbbelsi, zasel jsi do světa zdravé sémě, propagandistů lži a nenávisti neurekom, pyšný to genius idiotů a zvrácenců se dává na pochod proti humanitě!
   Na okraj: je pozoruhodné, kolik lidí reaguje na volání pisatelů po pravdě, sociální spravedlnosti, právu.. jejich obviňováním z židobolševismu. A kdo z těch, co to slovní spojení, vynalezené nacismem a Hitlerem používá, vůbec ví, co vyjadřují když se od sebe sousloví rozdělí.
   Vatikán byl moudřejší, než současný Západ a jeho ÚSTRky: Když chtěl bojovat proti komunismu, dal studovat své kněží marxismus. Dnes stačí vložit několika křiklounům do úst pár frází a jen vzdělanec pozná, že volající je blb, ale ne na pouští, ale mezi sobě rovnými.

   Smazat
 23. Vzniká nová organizace - Kalousekjugend. Následky pocítí všichni.

  OdpovědětSmazat
 24. Zrovna sleduji zakroucený drátek který drtí krevní sraženinu postupujíci do mozku . Lékařská věda v boji proti mrtvici . Zajímalo by mě co za svuj celý život vymyslel pan Drahoš .

  OdpovědětSmazat
 25. 13:57
  Hovno a to bylo ještě omylem a na hajzlu☺

  OdpovědětSmazat
 26. Slezska univerzita v Karviné se nenechala zatáhnout do stávky . Výsledek demokratických voleb je nezvratitelný . Sláva vítězům , čest poraženým !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.