Reklama

.

.

středa 28. března 2018

Svět zalapal po dechu! Prezentovány "důkazy" zapojení Ruska do otravy Skripala

28. 3. 2018, Petr Ďoubalík, video - titulky

Totální propadák britské diplomacie, aneb: Máte za 5, posaďte se Thereso May! Boris Johnson, k tabuli! Vše napovídá tomu, že jsme svědky jedné z nejsilnějších manipulací veřejným míněním v historii lidstva.
V britském velvyslanectví proběhl uzavřený brífink, na kterém měly být předloženy celému světu důkazy o chemickém útoku Ruska na území Velké Británie. Předloženo bylo 6 stránek - obrázků, včetně titulní stránky. Zatímco profesor Stanislav Bechyně prý dokázal naprojektovat na jeden list papíru celý most, britským spojencům by k předložení, byť maličkého důkazu, nestačila ani továrna na papír. Natož 6 obrázků. Vše zůstalo při starém, na úrovni "jedna bába povídala", anglicky to teď označují "highly likely". Á propós, věděli jste, že Theresa May a Boris Johnson highly likely žerou malé děti?
A věděli jste, že Británie highly likely před týdnem expresně sestavovala reprezentační družstvo v biatlonu? Prý moc toužila připojit se k bojkotu poslední etapy světového poháru v ruské Ťumeni. Nestihli to, a tak se k bojkotujícím "světovým biatlonovým gigantům" USA a Kanadě připojili jen naši hurvínci. Více rozumu pobrali, překvapivě, ukrajinští biatlonisté, ti jet chtěli, ale jim to zas plošně (všem sportovcům Ukrajiny všechny soutěže na území RF) zakázal jejich osvícený ministr sportu. Troufám si tvrdit, že to byla jedna z nejhezčích biatlonových akcí letošní zimy. Možná i proto, že závodili jen závodníci a politici zůstali ve svých brlozích. Ale zpět k britským "důkazům":
překlad a titulky: Ďouba NR

Podkladem videa je zdroj zde (Kommersant)

Maria Zacharová vysvětluje, kdo za vším stojí a vodí své loutky. Bohužel i my jsme jedním z těch pimprlátek.

V ruském diskusním pořadu "60 minut" sledují, kdo podlehl nátlaku a kdo se ještě jeví ostrůvkem suverenity v Evropě i ve světě.

Tak vypadá bratrstvo britskoamerické pracky k dnešnímu dopoledni. Vzdorují např. Rakousko, Bulharsko, Slovensko, Bělorusko, Slovinsko, Srbsko, Švýcarsko, Řecko, Turecko... Děkujeme Andreji, žes nepodlehl pokušení dodržet slib a reformovat EU, zachovat stopy samostatnosti a zbytky zdravého rozumu. Je pohodlnější se skrýt pod křídla jestřábů...

62 komentářů :

 1. Našim biatlonistům by měl sponzor Hamé vypovědět smlouvu.
  I tak je čekají hubené roky, než doroste nová generace.
  To, co provedli, je obyčejná ostuda.
  Všichni, kdo v biatlonu něco znamenají, tak jeli.
  I ten "největší bojovník proti dopingu" Fourcade.
  Protože kdyby nejel, nevyhrál by SP a sponzor by ho kopl do prdele.
  A pokud jde o doping, všichni dopují. A jestli je v Rusku doping řízený státem, je to jen dobře pro zdraví sportovců. Pokud si jinde sportovci doping ordinují sami, tak hazardují se svým zdravím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a všichni jsou astmatici
   Vaska

   Vymazat
  2. Brzy bude mít "astma" i premier Babiš a "veliký" ministr zahraničí Martin Stropnický.V ČR to má jako "vedlejšák".
   Kope za někoho jiného.

   Vymazat
  3. nemohla přece ject Gabriela Dermacol Koukalová a ostatní stejně neměli šanci na nějaké umístění a letenky jsou tak drahé

   Vymazat
  4. Pane 16:32, možná jste nezaznamenal, že švýcarská arbitráž na začátku února 2018, zcela zrušila doživotní tresty 28 ruským sportovcům s tím, že neexistují žádné důkazy o dopingu. Opět se jednalo jen o politicky motivovaný útok na Rusko, koneckonců, jako vždy. Na obviňovaní bez jakýchkoliv důkazů jsme si už zvykli. Všechny tyto útoky jsou vlastně určeny jen zfanatizované pražské kavárně a mentálně retardovaným občanům ČR, protože normální člověk té jejich prolhané havlisticko-globalistcké propagandě, kterou u nás šíří především ČT, TV Nova a ČRo, už nemůže věřit naprosto nic.

   Vymazat
  5. 18:29 No dobře, to je politika. Ale zarážející je, jak stoupá primitivismus a ubohost těch obvinění. Případ Skripal je přece taková pitomost, že tomu nemůže věřit ani dnešní debilizovaná mládež. Vždyť si stačí položit otázku, proč by to Rusko dělalo a kdyby už, tak proč takovým krkolomným způsobem? Vždyť použít Novičok je hrozně složité (viz Wikipedie). To není jako fouknout na někoho intimsprej nebo použít pistoli s tlumičem.

   Vymazat
  6. Ovsem Asthma se rozsirilo natolik , ze celej zapad je nakazenej tam co maji dnes asthmatismus a navic revmatismus mozku..
   Maji ted zapotrebi jim tam neco fouknout , nejsou bez toho schopny soutezit ...
   Putin mel Skripala pod zamkem 4 roky...Za vlastizradu...

   Vymazat
 2. Komu věřit, když Rusko (SSSR) od dob své existence likvidovalo své špiony, kteří zradili svou vlast. Je to 50 na 50 a díky SSSR politice teď západ nevěří Rusku a je možné, že to Anglie naaražovala v neprospěch Ruska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co by jsi jako očekával za trest za vlastizradu??.... Třeba rok nepodmíněně??!...
   Agenti "pracují" s velmi důležitými informacemi a mohou hodně ovlivnit bezpečnost své země.... Každý agent kdekoliv je dobře seznámen se svými povinnostmi a úkoly...., a jsem přesvědčen, že i s postihy... Za mě souhlas...., zradil jsi svoji vlast....., zdechni!!!..

   Vymazat
  2. 16:39 a vy věříte, že Skripal je na lůžku v nemocnici? Tak to asi věříte prolhané Mayové, že? Jsou tu dvě možnosti. Buď je živ a zdráv někde u ledu, buď je už dávno mrtvý také někde u ledu. Jinak by ho ukazovali v přímém přenosu z lůžka jako Litviněnka :-)

   Vymazat
  3. Velká Britanie ho už nepotřebuje, tak co s ním?

   Vymazat
  4. Ruská nátura je taková, že je-li někdo nebezpečný (i po odsouzení, třeba ti špioni), tak většinjou záhadně zemřou buď ve vězení a nebo po propuštění. Ale v žádném případě je to pro takové ortel smrti, který je v 99% naplněn!
   Takže bych se zabýval druhou variantou a procentově je 90% pro lhaní západu. Ten totiž "rozpadem" Ruska může HODNĚ ZÍSKAT (přírodní bohatství). Rusko může ale taky "hodně získat",přestane -li být "západ" místy až hysterický!

   Vymazat
  5. Jedno je nad slunce jasnější, kdyby Rusové chtěli Skripala zlikvidovat, udělali by to snadno už v době, kdy jej uvěznili za špionáž, např. tím, že by naaranžovali jeho sebevraždu, a měli by to o to snadnější, že to byl bezvýznamný a neznámý špión, jakých jsou stovky. Určitě by nečekali mnoho let, a pak jej zlikvidovali na území VB takto okázalým způsobem a ještě k tomu látkou, kterou vyvinuli sami. Mohli to provést tisíci jinými způsoby a hlavně látkou, která nebyla vyvinuta v Rusku. Je to stejné, jakoby zloděj na místě činu záměrně zanechal svůj občanský průkaz. Celé to je fraška a věřit té přitroublé britské verzi mohou opravdu jen hloupí lidé.

   Vymazat
  6. I kdyby jej měli v úmyslu zlikvidovat, tak mi není jasné, proč by to neudělali doma v tichosti, a už vůbec nechápu, proč by to udělali látkou, která ukazovala hned na ně, když měli milion jiných možností.

   Vymazat
  7. 16:39, Rusko už dávno své agenty nelikviduje, poslední známá akce byl Trockij v 50.letech a bylo to přímo na příkaz Stalina jako msta starého Gruzínce, ačkoliv v té době už Trockij nebezpečný nebyl.

   Pokud Skripala zabil někdo z Ruska, potom velmi pravděpodobně mimo oficiální sféru. Nebezpeční přeběhlíci se likvidují jinak a Skripal už dávno nebyl nebezpečný. Msta a ještě k tomu takovým způsobem, je totální hloupost. Sakrální vražda ze strany "temných sil" Západu je stejně pravděpodobná jako nevyřízené účty ze strany bývalých Skripalovych kamarádíčků z Ruska. Kdoví v čem ten člověk jel.

   Vymazat
  8. Zapad a vy jste si nevsimli ,ze v Rusku nevladne Stalin nebo Breznev a KSSS je v opozici.

   Vymazat
 3. Sepsali to přesně,co provedla M16.
  Jenže.žádný vzorem,že to byl Novičok a vyrobená v Rusku.
  Jinak to bylo jen cvičení Anglických chemiků,osoby byly jen figuranti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusové už diskutují odvetu Británii, protože "highly likely" právě britská MI6 zorganizovala požár obchodního centra v Kemerovu. Tak toto Britové "highly likely" odskáčou!

   Vymazat
  2. 17:43, s tím Kemerovem jste ale hodně ujel.

   Vymazat
  3. 19:46 Ale Rusové to v diskuzích takto vnímají ...

   Vymazat
  4. Amerika a jejich hafanek EU ted musi rozestvat Putinovy volice.K vytvoreni barevne *revoluce* jim muze poslouzit cokoliv.Aze se nestiti niceho uz mnohokrat prokazali

   Vymazat
  5. Pro to,že to v Kamerovu byla řízená akce amíků, kterou provedla ruská „pátá kolona“ pravděpodobně ve spolupráci s EU hovoří hodně argumentů :
   1. Načasování a souhra „různých náhod“.
   Šlo o to co nejvíc poškodit obraz Putina, že mu nezáleží na lidském neštěstí – bylo to přesně v době celostátního vysílání pořadu s ním a televize to nestáhla, ani na neštěstí adekvátně nezareagovala.
   2. Neví se, co požár způsobilo (někdo s batohem v „dětském koutku“?) a byl rychlý.
   3. „Někdo vypnul“ požární alarm.
   4. Byly zamčené nouzové východy. (Aby tato informace nabyla příliš nápadná, tak u nás, ale určitě i jinde,najednou veřejně odhalili „rádoby zatarasené“ ve skutečnosti průchozí,nouzové východy v našich obchoďácích – viz Zprávy ČT 1!)
   5. Byli zablokované východy z kin.
   6. „Ukrajinský pranker“ na sociálních sítích a telefonickým přesvědčováním vedení márnic, že do nich dorazí nejméně 300 mrtvol a jestli na to mají kapacitu, vyvolával paniku a nedůvěru k oficiálním informacím.
   7. Též se náhle „vyrojilo dost lidí“, kteří „vyvolávali demonstrace“ proti „zkorumpovaným úřadům“, což je klasický postup při „barevných revolucích“, viz. naši „studenti za obhajobu“ Ústavy“ a slovenští demonstranti proti vládě, často ze zahraničí a s anglicko-slovenskými transparenty, kvůli vhodné smrti dvou nevinných lidí.
   Vše dohromady je příliš velká „souhra náhod“!
   Pavel p

   Vymazat
 4. nejen že to je možné, ale je to nad slunce jasnější že to je ubohé "fake" či "false flag", zvláště po předložení takto "validních důkazů". Trapárna a pokud to lidem na západě stačí, tak už jim zřejmě není pomoci...Zmizí to všechno brzy v propadlišti historie.

  OdpovědětVymazat
 5. Když vidím vlajku své vlasti mezi vlajkami těch států, které se dokážou "solidarizovat" s cíleně spáchanou zločinnou protiruskou provokací (a tím ji nejen tolerovat, ale dokonce ji i otevřeně podpořit!!), je mi na zvracení.
  Z našich všehoschopných lokajů a ohebných prozápadních tajtrlíků, kteří tak odpudivě ponižují svou zemi. Tajtrlíků toho času demisních ...
  A nejen z nich.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Opluštile, nejste sám se svými pocity, mám tytéž. Nejhorší na tom je ta nemožnost to nějak ovlivnit nebo změnit. Co to je mezi námi za zrůdy a lokaje, to člověku rozum nebere!

   Vymazat
  2. 17:13 Nebezpeční šašci TOP https://youtu.be/LeUwPFu-oww

   ODS https://youtu.be/XuAzYSYrxA4

   Piráti https://youtu.be/h2nLhfPNkgQ

   Vymazat
  3. Také se stydím,ale jsme jen protektorát a většina si myslí své. Obvinit bez důkazů a s takovým nasazením, byla spackaná a blbě načasovaná akce před ruskými presidentskými volbami.

   Vymazat
  4. Já už se tomu ani nedivím, naopak by mě překvapilo, kdyby se ti naši paraziti zachovali jinak. Sklízíme plody hnijícího kapitalismu. Problém tkví v tom, ze jsou extrémně toxické. T

   Vymazat
  5. Souhlasem se svinemi se stavame svinemi take

   Vymazat
  6. Bagoun Nesouhlasím stojím za prezidentem Zemanem a názor podržtašek je mě ukradený já je nevolil.

   Vymazat
 6. Šest diapozitivů, které měly otřást světem? Vždyť je to čirý diletantizmus určený divákům masmédií a nikoliv zástupcům států! Vždyť z nich těmi diapozitivy udělali v přímém přenosu doslova exemplární bulíky. Tak toto byly ty nezvratné důkazy od Mayové, které z našeho highly likely premiéra Babiše udělaly Babičoka?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Všichni jdeme sborem za tím prvním volem a ta kráva vzadu uzavírá řadu!" :-)

   Vymazat
  2. Ten únik slajdů do Kommersantu asi někdo z britských diplomatů odskáče, protože rázem zesměšnili příliš mnoho koaličních spojenců najednou.

   Vymazat
  3. a Babičok kvůli tomu padne, nedostane hlasy v parlamentu

   Vymazat
 7. JEDNO MI NEJDE DO HLAVY: PROČ BY RUSOVÉ UŽILI ZBRAŇ, KTERÁ BY AUTOMATICKY UKAZOVALA NA NĚ???????????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A disponujete již nějakými konkrétními důkazy, že se to stalo právě tak, jak vytrubuje Londýn? Přesněji jenom Mayová a spol., protože třeba Scotland Yard stále mlčí!

   Vymazat
  2. Je to logické, kdo chce psa bít, hůl si najde.
   Jsem zvědav, kdy začnou obviňovat Rusko za Kalašnikova.

   Vymazat
  3. 17:45 ONO TO LOGIKU MÁ. PRÁVĚ, ŽE JE TO NELOGICKÉ

   Vymazat
  4. 1) Proč by RF zabíjela svého léta "vytěženého" špiona, 2) proč by současně zabíjela jeho dceru, 3) proč nervovým jedem který vyvinul SSSR, 4) proč právě těsně před volbami v RF?
   Všechny 4 důvody by naznačovaly, že tajné služby RF jsou dementní. A to nejspíš nejsou, i když ty emerické volby zmákli tak, že odstavili Clinton a dodnes na to nejsou důkazy -:)). Takže milý Holmesi, vrah musel být poněkud dementní. Hledejme dále.

   Vymazat
  5. Tu nejde o žádný "důkazy" či "logiku"! Thereska May je geniální politička která vstoupí do světové historie vedle takových velkých mužů a žen jako Vilém Dobyvatel, Alžběta Veliká, admirál Nelson, Winston Churchill či Margaret Thatcherová! Ona dokázala to o čem Cibulka blouzní! Totiž odhalila kdo je a kdo není ruský agent pouhou nadhozenou udičkou! Zcela bez použití psychotroniky dokázala tím dát Putleroj a jeho pátý koloně v EU přes hubu!

   Vymazat
 8. Možná Babiš zabil 2 mouchy jednou ranou:
  1) úlisně se vetřel do přízně našich anglosioatlantických partnerů, aby
  2) po recipročních opatřeních RF urval pro své vlčáky z ANO hnedle 3 místa na čs zastoupení v Moskvě; 3 lidé, to už je dost silný babišovský kolektiv u důležité velmocí, kterou Rusko je a bude!

  OdpovědětVymazat
 9. A k čemu jsou potřeba důkazy? K ničemu. My tvoříme realitu, prostě to tak bude a hotovo!
  To, že to nejsou žádné důkazy a vůbec není jasné, že by to byla pravda, to je naprosto podružná věc. Důležité jsou přeci odvetné akce.

  OdpovědětVymazat
 10. Ten dokument mi vypracovaním silne pripomína"projekt" z biológie ktorý mi ukazovala moja desaťročná neter.

  OdpovědětVymazat
 11. Mají to naši sioangloatlantičtí partneři velmi těžké!
  1) neoliberalismus u konce s dechem
  2) paix America v nedohlednu
  3) letadla bankovního sektoru před pádem a bubliny bankovního sektoru před praskavou explozí
  4) Čína na postupu do čela světové ekonomiky


  Věříte, že za takového stavu jsou pracovníci zahraničních ambasád našich partnerů morálně neochvějní a nejsou schopni za peníze, které jsou pro ně na prvním místě, pracovat i pro jiné?
  Jak vyměnit rychle a elegantně velké množství z infiltrace podezřelých pracovníků na ambasádách v Rusku za nové lidi? AKCE SKRIPAL je perfektní, pokud si jsou jistí, že Putin recipročně zareaguje. Nebudí podezření o nedůvěře k vlastním lidem! A pokud mají některé vlastní lidí pro podezření z naverbování FSB rozpracované, nevyplaší je.
  No Khón, oni jsou hlava!

  OdpovědětVymazat
 12. Je na čase se z České republiky vystěhovat, ale ještě mám na Babiše a Kalouska velké korupční skandály, to jim ještě nechám vyžrat a potom pryč. Kalousku, 5 melounu v amerických jsi distribuoval v roce 2010 svým kamarádům na ministerstvu financí.

  OdpovědětVymazat
 13. Neúčast biatlonostů v Ťumeni samozřejmě nemá s Novapšukem nic společného, ani s protiruskou kampaní na podkladě údajného zneužití drog. To by musel celý tým Norska, který dýchal Ventolin na rozšíření průdušek k volnému nádechu... - ale to prý ani norským biíalonovým astmatikům , to je prý jen pověra. Já ale nevím, neb si ho sám střákám do pusy, když jsem udýchaný. Ale snad ani ten odpor k dopingu norského družstva není důvod naší neúčasti, ale to, že se Vykoukalové
  a spol. "mohlo"nepodařit její drogy do začátku sezony vydýchat a ostatní, co je neužívali se v 90 % startů pohybovali na chvosti v cíli, tak nač ta cesta na Sibíř! Highly likely, to by nebyl špatný pozdrav, trochu mi to zní jako Heil Hitler!

  OdpovědětVymazat
 14. Kde je 007 ? Vždyť ten by to zmákl dřív jak ta koza májová.

  OdpovědětVymazat
 15. Není ta Mayova příbuzná s tím romanopiscem Mayem. Ten psal o indiánech, aniž by je někdy viděl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenže on takhle bájil v lochu, na rozdíl od Mayové na postu nejvyšším...

   Vymazat
 16. Karl May bol Nemec -

  OdpovědětVymazat
 17. Mayová je dnes premiérka, zítra to bude lhářka s mezinárodním věhlasem. Jde ve stopách Tony Blaira.

  OdpovědětVymazat
 18. Je to jeho veleúspěšná předskokanka!!!!!

  OdpovědětVymazat
 19. táto aféra je taká kravina to ako keby počas vojny začali plakať že tam zomierajú vojaci.... "AK" je to pravda tak : ak agent alebo tobôž dvojitý agent - zradca vlasti či myslíte že čo robia asi ostatný ? čo ich "ukecávajú" k smrti...???

  OdpovědětVymazat
 20. Nejde o důkazy !

  Tohle je zkouška poslušnosti

  V případě napadení Ruska

  by se tyhle západní země takto angažovali*

  OdpovědětVymazat
 21. Dobrý večer.
  Nějak se nemohu zbavit dojmu, že ty Skripalovy "poškodilo" či jak to mám napsat, nějaké dítě ze 300 (tak jsem někde četla) Skripalem prozrazených špionů. Skripal byl v GB, dítě zatím dorostlo - proto ta doba klidu, a někde se dostalo k "utrejchu". Je to jako ze špatného filmu, ale protože je to tak blbé, proč by to nemohla být třeba pravda??? Počkáme jakýže to dárek zítra GB dostane od RF, jak se zmínila paní mluvčí Maria Zacharová.
  Nejsem sice voličkou ANO, ani příznivkyní pana Babiše, ale u mě má totální utrum i když jsem byla ochotna jeho vládu tolerovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:57 Domníván se, že tato verze je neblíže pravdě. I když mi v tom nehraje ta krkolomnost s použitím Novičoku. Také jsem slyšel o 300 obětech Skripalova práskačství. Mezi nimi muselo nutně být značné množství občanů VB, nikoliv Rusů. Ruské odhalené špióny nejspíš po ne zrovna humánním výslechu vyhostili, ale Britové to jistě odskákali hůř. A taková věc se nezapomíná. Vzpomeňte si na nenávist třeba Němcové, kterou kvůli blbosti v mládí nevzali na nějakou školu. Dodnes by za to pozabíjela všechny komunisty a Rusy, kdyby i na to nebyla blbá.

   Vymazat
 22. pokr.
  A ještě mám dotaz. Je tady, mezi diskutujícími, někdo z Prahy? Velvyslanectví RF umístilo kondolenční knihu ve svých protorách. Nebyl by někdo ochoten tam zajít a podepsat kondolenci k té strašlivé tragédii na Sibiři, a to jménem většiny čtenářů NR? Úmyslně nepíšu všech, protože za toho, kdo nechce, si to samozřejmě dovolovat nechci. Děkuji moc.
  Hezký večer.

  OdpovědětVymazat
 23. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 24. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 25. Když jsem si přečetl článek - odkaz níže, tak mě polil studený pot.

  https://dt24.cz/zahranicni/britska-premierka-je-pripravena-pouzit-jaderne-zbrane-proti-rusku/

  OdpovědětVymazat
 26. Dějinné události
  krví našich statečných vlastenců psané
  blonďatý idiot
  řečí primitivní
  jako zmizíkem vymazané
  Zrada
  jednou vždy zradou zůstane
  milá Británie*

  OdpovědětVymazat
 27. ...jako Český občan se stydím a omlouvám Rusům..

  OdpovědětVymazat