Reklama

.

.

pátek 9. března 2018

Svoboda medií

Jiří Jírovec
9. 3. 2018
V Česku jdou media za ideálem mít možnost říct bez rizika cokoli. Jakoukoli kritiku obsahu odmítají jako útok na svobodu slova. Tu chtějí zničit ďáblové kolem Babiše a pomstychtivého Zemana. Naši svobodu slova omezuje zákon, který označil dobu 48-89 za protiprávní. O té době nelze říct nic positivního. Hlídací pes české historie, tedy ÚSTR, pak dbá o to, aby se nám někdo nedomníval cosi nevhodného. Jakýsi Farský má svobodu říct, že jsme prožili "40 let hnusu a destrukce". Je chráněn oním zákonem a navíc poslaneckou imunitou. Prožil jsem v té době 30 let dospělého věku. Jemu bylo v roce 89 deset let a o životě věděl velké kulové. Vím, že nemá pravdu, ale nemohu s tím nic dělat.

Problém českých medií není v tom, že by nesměla něco říkat. Občan, pokud se o media vůbec zajímá, ale je proti stylu zvanému "Radio Jerevan". Podaná informace je v podstatě pravdivá s tím rozdílem, že všechno bylo ve skutečnosti trochu a nebo úplně jinak.
Lze to ilustrovat na několika příkladech.

Sobotka přinesl na Hrad demisi/nedemisi. Záznam události ukazuje setkání dvou bývalých přátel (oni se tak oslovovali v ČSSD). Hele, kámo, ukazuje Zeman holí, tamhle je mikrofon, pootoč si ho. Pak pronesli svoje projevy a když Sobotka skončil, Zeman řekl, že půjdou do vedlejší místnosti. Otočil se a vykročil. Sobotka, zjevně mimo protokol, ale začal znovu mluvit na mikrofon. 

ČT dne 8.3. 2018 opakovala sestříhaný záběr, který začíná okamžikem, kdy již president vykročil směrem ke dveřím. Je to nefér, protože divák může (nebo dokonce má) nabýt dojem, že president je buran, který ponižuje Sobotku tím, že ho nevyslechne.

Dalším příkladem je interpretace rozsudku Slovenského nejvyššího soudu, který zrušil dva předcházející rozsudky nižších soudů, které původně rozhodly, že Babiš je v seznamech Stb neoprávněně.

A zase Jerevan: V zásadě je pravda, že Nejvyšší soud zrušil rozsudek. Nikoli ale kvůli tomu, že nižší soudy rozhodly špatně (osvobodily zločince). Soud toliko zjistil, že nižší soudy neměly případ projednávat, protože Institut paměti národa nemá odpovědnost za obsah registrů.

Protože NS nenaznačil, s kým by se Babiš vlastně měl soudit, vznikla situace, která je o to zapeklitější, že bývalí pracovníci Stb jsou jako svědci důvěryhodní jen tehdy, když se to hodí. 
K tomu přistupuje i to, že po roce 1990 bylo několik tisíc svazků skartováno.

Presidentův inaugurační projev zmínil, že Zdeněk Bakala vlastní značnou část českých medií (Respekt, Hospodářské noviny, Aktuálně.cz, atd). A strhla se vlna protestů, že jde o útok na svobodu medií.

Je jistě možné, že náš milý krajan má zájem jen o krásu švýcarské krajiny a stav svých účtů, ale potíž je v tom, že jeho imperium má zcela jasný politický profil. Jeho novináři jsou častými hosty ČT. Jsou proti Babišovi a Zemanovi.

Kde je jejich investigativní činnost podle pravidla padni, komu padni? Agrofert je jistě časově náročné téma, ale není OKD rovněž obrovské téma?

Svobodu médií ohrožují sami novináři. Příliš ochotně zpívají píseň chlebodárce. Idnes přinesla 9.3. 2018 článek "Ostraha zdravotnického zařízení selhala, bezdomovce vyhodila uklízečka".

Pod ním je ještě několik dalších článků o tom, jak nás bezdomovci ohrožují. "Předstírají choroby a žijí v nemocnicích. Simulanti bez domova stojí miliony".

Nesluší se ale kritizovat společnost, která ten anonymní lidský odpad vytváří. Vždyť se nám žije stále lépe. Proto to novináři nedělají. Neuživili by se.

Media dala politikům prostor k pláči o holokaustu a Letech. V ČT nedávno vystupoval jakýsi historik, který (patrně ve vlastním zájmu) vynechal období do prosince 1942, kdy se Lety na poslední půlrok své existence staly místem, kde byli koncentrováni cikáni před transportem do Osvětimi. Nebyl to koncentrační tábor ve smyslu toho vyhlazovacího. 

Staré-li Lety zašly, nové vzniknou. Budou zapotřebí pro ten lidský odpad. Nemůžeme přece všechno nechat na sedřených uklizečkách. A pak, proč se stydět za to, co vzniklo z prvorepublikové tradice nakládání s lidmi, kteří se štítí práce a žijí bůhví jak.

137 komentářů :

 1. Naprostý souhlas s panem autorem, cizí "děti", nám objasňují, jak a v čem jsme prožili krásné dětství-mládí-stáří.
  Oni to vědí, jelikož ještě nebyly na světě "Vláda dětí", proto se Pehe nemůže dočkat až zemře půl miliónu, voličů Miloše Zemana.
  Osud si nevybírá, on múže jít do kopru jako první a ani se nemusí dočkat, volby Šimona Pánka, s kterým se počítá jako s favoritem za pět let! Toto si prosím zapamatujte, vyrukují s ŠIMONEM PÁNKEM.

  Proč? Viděl jsem jeho vystrašenou reakci, po oslovení Pajerové k podpisu "Děkujeme, odejděte", nepodepsal a utekl ze záběru kamer ČT ... KANDIDÁT!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Š. Pánka jako svého nástupce označoval už V. Havel.

   Vymazat
  2. 0:14

   Tak je to nalajnované.

   Vymazat
  3. Bylo to při televizním přenosu, kdy Pánek dostal nějaké vyznamenání či cenu, to si uz nepamatuji. Člověk v tísni operuje, pardon, pomáhá ve více než 50 státech po celém světě, tak možná Šimon míří ještě na vyšší pozici než je český prezident.

   Vymazat
  4. Je to jasné, příštím prezidentem bude Pánek. Tak to nás čeká vskutku "světlá" budoucnost. Copak tahle společnost nedokáže vygenerovat někoho lepšího?

   Vymazat
  5. Pánové neblázněte to by bylo strašné.

   Vymazat
  6. Spojme mysl a přejme si aby Pehe co nejdříve chcípl. Opravdu to funguje. Před lety se toto uskutečnilo ohledně debility Němcové a výsledek se dostavil na 1000%.

   Vymazat
  7. Kdo to je? To je ten kolaborant z člověka v plísni?

   Vymazat
  8. Re 10.23 Tehdy jim ovšem do toho hodil vidle pan Zeman. Kdyby v životě neudělal nic jiného, tohle by stačlo. Ostatně proto ho tihle "lidé" nenávidí až za hrob.
   J. Hruška.   Vymazat
  9. 10:23 dobré :D

   Vymazat
  10. Šimon Pánek bude za pět let leda v kriminále nebo mimo republiku neznámo kde. Mocenská struktura se mění, umírající kobyla USA mele z posledního. Všichni jejich patolízalové budou začištěny.

   Vymazat
  11. Ohledně Š.Pánka - doporučuji článek v Českých novinách http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/sef-cloveka-v-tisni-panek-o-politice-sila-mordoru-se-rozsiruje/1595590

   Vymazat
  12. Jestli je svoboda médií, že na NR se mažu komentáře, tak je to samé jako před rokem 89.

   Vymazat
  13. Samozrejme, ze se mazou, protoze tahle web page je pravicova. A ta maze vse levicove.
   Jinak, zazil jsem socialismus do r. 87 a pak pres 20 let demokracie v USA. A ted 10 let tady, kam se hrabe demokracie na socialismus. Stacilo 6 let v USA a rikal jsem-Zlati komuniste, a to jsem 58 dni ve vystrovaci vazbe. V "demokracii" nejenze nenisance svuj nazor presentovat (v soc. byl Samizdat), ale navic - nejsou zadne ochrane prostredky proti zvuli rezimu. Jen "soud" a i tam mel clovek vice sanci za socialismu, treba ja se soudil, nebyl jsem u soudu a vyhral jsem! Kam se hrabe svoboda v demokracii na tu socialistickou. Vypada to,z e vse zas smeruje k VRSR, jenze KDY BUDE? Uz dnes je pozde.

   Vymazat
  14. 17:52 Já ti to řeknu asi tak: tohle celý vo tý "republice" je blamáž! Realita je taková, že židobolševik david sní o tom, že se stane rudým komisařem jako jeho příbuzní v Rusku před 100 lety! A že to on a jemu podobná svoloč by rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Tak to je. Jenže my se jim tu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do kotle lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Vymazat
  15. I feel so blessed and fulfilled. I've been reluctant in applying for a loan i heard about online because everything seems too good to be true, but i was convinced & shocked when my friend at my place of work got a loan from Progresive Loan INC. & we both confirmed it and i also went ahead to apply, today am a proud owner of my company and making money for my family and a happy mom. Well i'm Annie Joe by name from Pauls Valley, Oklahoma. As a single mom with three kids it was hard to get a job that could take care of me and my kids and I had so much bills to pay and to make it worst I had bad credit so i couldn't obtain a loan from any bank. I had an ideal to start a business as an hair stylist but had no capital to start, Tried all type of banks but didn't work out until I was referred by my co-worker to a godsent lender advertising to give a loan at 2% interest rate. I sent them a mail using their official email address (progresiveloan@yahoo.com) and I got a reply immediately and my loan was approved, and I was directed to the Bank site where I withdrawed my loan directly to my account. To cut the story short am proud of my hair stylist company and promise to testify to the world how my life was transformed.. If you are in need of any kind of loan, i advise you contact Progresive Loan INC and be financially lifted Email: progresiveloan@yahoo.com OR Call/Text +1(603) 786-7565   Vymazat
  16. Autor sám je Radio JEREVAN, Zemanovo prohlášení o demisi a aranžmá na hradě pro její přijetí předkládá jako PÍSMO SVATÉ, přičemž je známo a několikrát se potvrdilo, že politik Zeman se ani trošku nežinýruje, když se mu to hodí, pravdu trošíčku ohnout,
   trošíčku skutečnosti si přilhat. A často i TROŠÍČKU DOST! Jírovcovi taky skutečnost nijak nevadí, vadí mu, že pan Sobotka Zemanovu podlou fintu "nespolk´". Tak začal článek vzpomínkou na vtipy o R.J., PŘIČEMŽ POSTAVIL JEJICH SMYSL NA HLAVU. -O-O-O-O-O- Právě sleduji HLODAVCOVU "DISKUZI" s BABIŠEM.
   HLODAVEC stíhá 2 funkce: 1 MODERÁTOR, 2 DISKUTUJÍCÍ. Babiš se dostane v diskuzi s Hlodavcem ke slovu, jenom když mu moderátor
   Hlodavec "dá" slovo. Pak mu však moderátor
   skáče do řeči, protože on už NORMÁLNĚ JAKO ČLOVĚK DISKUTOVAT ANI NEUMÍ! VÓT DĚMOKRÁCIJA
   ČT! SCK

   Vymazat
  17. Naši kandidáti: Klaus st., ml., Jakl, Lisková, Konvička, A.B. Bartoš, Obrtel, Daňhel, Vandas, Ondráček, Okamura, Babiš, atd...Máme sorošfree prezidentských kandidátů na 50 let, oni jen Pánka a podobná soroší individua.

   Vymazat
 2. Se svobodou slova jsme na tom stejně jako za totáče. Musíme si dávat pozor, před kým co řekneme. To tvrdím z hlediska obyčejného občana. Jestliže však chceme dělat kariéru, tak zásadně držíme hubu a nic kritického na režim nesdělujeme (snad si můžeme dovolit svobodu slova doma před manželkou a dospělými dětmi). Konkurent to zneužije.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi ubohý lhář. A kdo lže ten i krade a může i zabít.

   Vymazat
  2. 0:20 - Jsi ubohý lhář. A kdo lže ten i krade a může i zabít.

   Vymazat
  3. 0:20 Nelže. Zkuste si jako zaměstnanec na nějakém úřadu nebo ve sdělovacích prostředcích nebo v podniku "demokrata" pronést jiný názor, než je ten "jediný správný". A uvidíte, jak rychle budete "uvolněn pro nadbytečnost". Ale souhlasím s vámi, že kdo lže ten i krade. A že takových dneska je. Tak se k nim nepřidávejte, pokud mezi nimi už podle svého výroku dávno nejste.

   Vymazat
  4. 0:20
   podle vašeho příspěvku musíte být zlodějů futrál a sériový vrah

   Vymazat
  5. To není tak docela pravda. Za "totáče" museli filtrovat na veřejnosti své názory zejména partajníci a kariéristé. A také rodilí předposránci, kteří se tak chovají za každého režimu. Dnes to platí o všech, snad vyjma bezdomovců.
   Po většinu období předešlého režimu skutečně aspoň mezi dělníky platilo úsloví "tu lopatu mi nikdo nesebere". Po roce 1989 tato jistota vzala zasvé a nejen že lidé mohou dostat horší "lopatu" než měli, ale můžou o ni přijít i úplně. A nejen to, společnost je dnes tak zmasírovaná, zmanipulovaná, zfanatizovaná a vystrašená, že nekonformnímu jedinci reálně hrozí vyloučení ze společnosti a ztráta lidské důstojnosti. Takové novodobé pranýřování. Oproti dřívějšku, kdy určitá okázalá revolta vůči režimu byla pro mnohé i zdrojem autority a uznání.

   Vymazat
  6. Přesně tak. Mezi akceptovatelná témata patří minulý, současný a budoucí nákup, minulá a budoucí dovolená, minulé a budoucí lyžování, cyklistika atd., zdraví, strava, vaření, sem tam film či divadlo, radosti a starosti s pejskem, občas i s dětmi nebo partnery. Hlavně se, prosím vás, nebavme o politice. Nemáme čas, ani náladu, musíme konzumovat a fyzicky sportovat. Mozek musíme nechat odpočívat.

   Vymazat
 3. Co dodat, kromě Soukupovy ČT Barandov, kde kritizuje, exekutory, hospodaření Dvořákovy veřejnoprávní ČT atd., pak má jednou týdně rozhovor s panem presidentem a také ještě další diskuzní politický pořad je to většinou žumpa, kterou vydávají za demokratická a svobodná a jedině ta správná média. Koho se to netýká tomu se omlouvám, potrefené husy se zajisté ozvou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenže Soukup a Barandov, pokud jde u žumpu a lhaní, propagandu a štvaní, je úplný břídil proti Čété a spol. A Barandov máme "zadarmo", kdežto tu žumpu žump musíme nehorázně platit!!!

   Vymazat
 4. Tak mne napadá, můžeme my tvrdit, že za totality jsme byli my starší tehdy mladí a zdraví? Mi vychází, že to může být trestné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:58

   Dobrá otázka, ale toho bych se nebál, to je už promlčené.
   Ale nesmí být zapomenuté, vše předávám svým potomkům, dělejte to stejně. Pokud Vám svévolně kdo si ublížil, ukažte na něho prstem. Tuším, že dnes bude v ODS, TOP09, ČSL-kdu, ODA, US a kdo si má ty převlečený zmetky zapamatovat, jejich dost a dost.

   Dobrou noc Vova

   Vymazat
  2. 0:17 A ty nepřevlečené, zmetky odjakživa, ty vynecháváte?

   Vymazat
  3. odlišné názory pokud je mi známo patří k demokracii.pokud někdo mění názor tak ja se zrovna nosí je zmetek...

   Vymazat
  4. 4:17

   To máte pravdu, máte-li na mysli ty z ČSSD.
   Ty z KSČ většinou převlékali kabáty, pozůstalí se pouze ze setrvačnosti vezou na ošálených voličích KSČM.

   Vova

   Vymazat
 5. 23:56

  Pro mne pan Soukup protikandidát Šimonu Pánkovi, ale za pět let, né méně.
  A Milošovi přeji chvíli oddych, nabrat krapet sil. Je tam a to je "zatím" to hlavní.

  Zdraví Vova

  OdpovědětVymazat
 6. TAK PROČ JSI TEDA TY KŘIVÁKU PO TĚCH 30 SKVĚLÝCH LETECH Z ÚŽASNÉHO ČESKOSLOVENSKA ZDRHL???

  Už se na to toho otrapy Jírovce ptám na tuto jednoduchou otázku asi po sté a stále nemá koule na to poskládat odpověď která by dávala aspoň trochu smysl.

  Vaše starost o Babiše proti kterému se na těchto stránkách vedla před všemi volbami agresivní nenávistná kampaň je opravdu dojemná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co by. Zdrhnul, aby dnes mohl posoudit, jak je to ve skutečnosti.
   Kdyby komundírové nechali ty lidi jít, hodně by se jich po čase vrátilo. Jako třeba Jugoslávci. Ti mohli sem a tam.
   Tohle byla asi největší komoušů chyba - o socialismu lhali, o kapitalismu říkali pravdu. Ale nikdo jim to nevěřil.

   Vymazat
  2. 1:17

   Ty víš leda hovno, ruďochu, tak za Jírovce nežvaň svoje bludy a smyšlenky.
   Jírovec byl rok v Kanadě a vrátil se tehdy jen kvůli ženě. Pak cestoval několikrát do Švédska. Materiálů, dojmů a zkušeností měl tedy víc než dost.
   A na základě těchto zkušeností se rozhodl zdrhnout do Kanady definitivně, žít tam, pěkný život, dělat kariéru a rýžovat prachy.

   A teď toho blba místo vděku evidentně pálí dobré bydlo a tak pomlouvá jak svoji současnou vlast která ho přijala, tak současné Česko.

   Vymazat
  3. 1:31 jsi věru jednoduchý člověk. Aby pan Jírovec mohl úspěšně absolvovat tebou popisovanou anabázi, nutně toho musí dost umět. Jinými slovy, nemůže být nevzdělaný ani neschopný logicky myslet. Nadto, při svých cestách a zahraničním zaměstnání nutně získal poznatky a zkušenosti, které nemáš ani mít nemůžeš. Tak co se tady, neználku a závistivče trapně a bez věcného argumentu vykecáváš?

   Vymazat
  4. 1:31
   Ty jsi opravdu jen závistivý blb...a blbem zůstaneš napořád.

   Vymazat
 7. Soudruzi, vy rudé špíny, i nacismus měl stejně jako komunismus své dobré stránky. Byla plná zaměstnanost, všude pořádek, bezpečno, německo se dostalo z krize....

  Problém je v tom, vy tupí rudí zmrdi, že těch pár kladných stránek nacismu nebo komunismu nelze oddělit od té drtivé většiny negativních.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trolíku trolíku, dobrá kaše na mlíku, ještě lepší na smetaně a tu trolík nedostane. My totiž troly nekrmíme.

   Vymazat
  2. 0:43

   Hezká říkanka. Hodná senilního rudého blba s rozvíjející se demencí.

   Vymazat
  3. No tak vyjmenujte "tu drtivou většinu negativních". Ukažte, jak jste na školení dával pozor.

   Vymazat
  4. 1:19
   Ahoj, drzý rudý blbečku.

   Popravili jste stovky lidí včetně žen a válečných hrdinů.

   Obehnali jste zem ostnatým drátem a zavřeli jste občany této země na 40 let do koncentráku.

   Stovky občanů kteří se snažili z vašeho koncentráku uprchnout jste zavraždili.

   Mstili jste se na rodinách těch kterým se zdrhnout podařilo. Děti nestudovaly atd.

   20.000 občanů jste vy kurvy poslali chcípat na nucené práce typu těžby uranu v Jáchymově.

   Cca 250.000 jste zavřeli do kriminálu za politické názory.

   Ukradli jste občanům nejen fabriky, ale i živnosti, polnosti, nemovitosti...

   V roce 1989 Češi umírali o 4 roky dříve než Němci, díky nedostatku léků, přístrojů atd.

   Dodnes jsme se za těch 40 let vámi ukradené vlády ekonomicky se západem nesrovnali.

   Mám pokračovat???
   Takové drzé svině jako ty bez kapky studu by měly za své zločiny viset!!!

   Vymazat
  5. 0:25 ty hloupá špíno, je tam jistý rozdíl. Nacismus otevřeně říkal, že bude likvidovat méněcenné rasy, eutanázii čistil i vlastní národ, choval SS "plemeníky" aby organizovaně opladňovali vybrané dobrovolnice, zatímco komunisté nic takového ani neprogramovali, ani nedělali krom toho, že pro ochranu vlastního režimu, až po tresty smrti pronásledovali třeba i domnělé nepřátele. Nechválím jedno ani druhé, ale takový blb nejsem, abych neviděl natolik významný rozdíl. Nemyslící nevzdělanče.

   Vymazat
  6. 1:42 Čirou náhodou a zcela vyjímečně není tvůj příspěvek mimo téma článku. Ten je totiž o demagogii. Na kousíček pravdy se nabalí obrovská lež. Děkuji za přehled demagogických plků, kterými se obhajuje rozkradení země a zotročení jejich obyvatel už 30 let. A na tupé, arogantní idioty to pořád funguje. Jak také pěkně předvádíš.

   Vymazat
  7. Ale 100 000 bezdomovců a statisíce exekucí ročně za bolševika nebylo. Kolik lidí? zase letos v zimě pochcípalo pod mosty?

   Vymazat
  8. 1:42 ahoj primitivní nevzdělanče. Onen režim že popravil stovky lidí včetně žen, dál stovky občanů, kteří se pokoušeli uprchnout ... Prokázaných v prvním a druhém případu je to doopravdy kolik? A ve kterých prosím letech? A z opačné strany nic? Dnešní režim nezanechává své mrtvé? 73 let po válce, za hluboké demokracie? "Ukradli jste občanům nejen fabriky, ale i živnosti, polnosti, nemovitosti..." ukradli tak, že je žádný komunista nevlastnil, nedědil, ukradli tak, že patřili a sloužili všem, zatímco dnes jejich valné část patří a slouží zahraničnímu kapitálu. "Dodnes jsme se za těch 40 let vámi ukradené vlády ekonomicky se západem nesrovnali." Ani v roce 1938 se ekonomika RČS nevyrovnala ekonomice a technologiim Německa, Britanie nebo i Francie, natož USA, kde už běžela televize, když v Německu bylo už zahájeno zkušební vysílání, například. O automobilní a letecké technice, pracovní době a výdělcích nemluvě. Pokud by se byl onen západ do vývoje v ČSR nemontoval, mohlo být všechno jinak. Vidím teď. Na to nemusím být zrovna komunista, stačí nebýt nenávistný zaslepenec.

   Vymazat
  9. 1,42
   Já souhlasím. Ti, kteří dohnali na šibenice stovky nevinných a další tisíce do lágrů, by měli vyset. Stejně, jako ti, co dnes ekonomicky ničí stovky tisíc rodin svým "podnikáním". Tisíce lidí dohánějí k sebevraždám a z milionů udělali otroky.
   Měřme všem stejným metrem.

   Vymazat
  10. 1.42 zapomenul jste na řidiče autobusu, který nakreslil tykadla politikům. Kolik vyfasoval od "svobodného a demokratického" soudu 1 rok.
   To bude frmol.

   Vymazat
  11. 0:25 Zavři hubu bílé bláto.

   Vymazat
  12. Viš to je složitější než tvůj prefabrikovanej mozeček je schopnej pochopit. Rasa a její zájem stojí nad jednotlivými jejími větvemi, národy. A WWII. prohrála Naše rasa jako celek, ne jen nějací Němci! Každý Čech se moh dříve či později poněmčit, nikdo to nepozná, ale čmoudem se nestane a do mentality koránu či jiných divošských kultů nepronikne i kdyby se potentočkval! Slované by bývali byli z velké části odsunuti za Ural, kde by toto území osídlili naší, tedy Bílou rasou a zachránili ho tak pro nás! Nyní připadne rase žluté, bohužel. Tak jako celý zbytek Ruska a ten ocásek na konci Asie zvaný Evropa zase rasám tmavým. Páč dějiny píší jen rasy rozpínavé a ostatní - ty zdegenerované a změkčilé z ní bývají odejity. A to čeká nás, je to po porážce v roce 45 náš neodvratný osud. Stalinský systém na Východě, kterej tu malicherně kritizuješ alespoň dočasně zakonzervoval stav, který se ale i tak stal ale historicky neudržitelným, bohužel. My jsme součást zdegenerovanýho Západu, kterej zkrachoval a je na ústupu z historie! Neb dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena a vyměněna rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenifilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům ...

   Vymazat
  13. NOVÁ REPUBLIKA
   tím, že umožňuje anonymní diskusi, podporuje šíření propagandy jako je ta, kterou tu nabízí 9:23. Početně tu podobné příspěvky v poslední době jednoznačně převažují.

   To je ta "iniciativa proti hospodářskému a sociálnímu marasmu", pánové Dvořáku a Davide?

   Vymazat
  14. 9:31 Drž ten svůj špatně insekticidů našňupanej sosák, neb ti ho přetáhnu přes makovici že se ti pejzy kolem něj vobtočej a zalkneš se, ty parazite vobřezanej! Ti dobře vidíme až do vnitřností, dokonce dřív než do nich skutečně nahlédnem ...

   Vymazat
  15. Pane Kopecký, Vy nejste schopen pochopit, že jmennou adresností (ač) diskuze nic nezměníte na způsobu myšlení, exitujících názorech, působení a tlacích, že i při úspěchu pouze něco z toho zakryjete? Současný stav přispívá k jisté pestrosti, návštěvnosti, ale především ukazuje schopnost mnohých přivádět leckterý nesmysl na pravou míru, nebo poskytnout věcnou informaci. Měl byste si povšimnout, že v některých případech to dokonce funguje. Škoda jen, že redakce nevhodné příspěvky pouze neodkládá tak, aby zůstaly jako zpět nekopírovatelný odkaz dostupné, což by bylo novou kvalitou s mnoha výhodami pro dílčí analytiku, proti hloupé argumentaci i vůči trollům a tapetářům. Chápu, že pro práci redakce popř. i provozní náklady by to představovalo další nárok. Pro Vás, pane Kopecký, by ovšem povinná jmenná adresnost byla nevýhodou v tom, že byste se už nemohl prsit svou kromobyčejnou občanskou statečností. I když tedy pánů Janů Kopeckých bude v této republičce zajisté dost a dost. Otázkou pak je, zda všem svým jmenovcům sloužíte k radosti. V plné úctě JiH

   Vymazat
  16. 11:25

   Otázku, PROČ lidé vystupují anonymně, ignorujete. Mně zároveň bezdůvodně podsouváte, že mi jde o to se vyvyšovat.

   Vymazat
  17. 11:39 za sebe jsem to "proč" několikrát odůvodnil. Žádné vyvyšování Vám nepodsouvám, pouze odvozuji, kam byste logicky byl posunut. JiH

   Vymazat
 8. 1:42 - Moc pekne jste to popsal ! Tak to bylo ! Ja jsem se dostal pres hranice illegalne (pres draty),
  po 68 roce. !
  Nelituji niceho ! Ted jsem vsak uz jen americky DUCHODCE !
  Penzi mi posila Washington kam chci !
  Mel jsem plny a uspesny zivot !
  Prichod Brezneva byla inspirace k "prejiti Jordanu", jak zpivala blondynka v Praze v 68 roce a zlo se promenilo v dobro !


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 4:18 Honolulu, kápněte božskou. Neutekl jste tenkrát jen proto, že to šlo a že vám za nadávání na ČSSR všude pomáhali? Jako nešťastnému, politicky utlačovanému ubožákovi, za kterého jste se MUSEL vydávat. Tak buďte na stará kolena chlap a přiznejte pravdu. Ať nejdete do hrobu s hříchem.

   Vymazat
  2. Komunistický režim skutečně dohnal spoustu lidí k emigraci. A neděje se to dnes také? Pouze důvody se mírně změnily. Pouze nepohodlné názory byly vyměněny ekonomickou nouzí a pojmenovaly se svobodou cestování.
   V konečném důsledku nevidím rozdíl, jestli mne k opuštění vlastní země donutí represivní složky státu, nebo ekonomická nouze.

   Vymazat
  3. 1:42 Bez podílu cizího kapitálu, jen z domácích zdrojů a s omezenou zahraniční pomocí, při úplném vypořádání se znárodněnými zahraničními majiteli po Únoru´48, při spuštěné Železné oponě a mezinárodní blokádě, bez vrácení celého zlatého pokladu a nesplacených válečných reparacích se československým dělníkům, zemědělcům, vědcům, inženýrům, zaměstnancům i intelektuálům podařilo při udržení slušné životní úrovně a životních jistot naprosté většiny občanů vybudovat: 4 atomové, 23 tepelných a 26 vodních elektráren, téměř 400 km dálnic, elektrifikovat železniční tratě, postavit hutní, strojírenské, chemické, potravinářské a jiné podniky a továrny, zmodernizovat zemědělská družstva a dosáhnou téměř 100% soběstačnosti v základních komoditách, provozovat flotilu námořních lodí, položit stovky a tisíce kilometrů energovodů, plynovodů a ropovodů, zavést zcela nové výroby niklu, hliníku a umělých hmot, postavit a provozovat jesle, školky, školy, odborná učiliště, polikliniky, nemocnice, kulturní a společenské domy, sportovní stadiony, rekreační střediska. Od základu bylo území republiky pokryto TV signálem, ne sice ideálně, ale přesto se udržovaly kulturní a historické památky, podporovaly se divadelní a umělecké soubory a soubory lidové tvořivosti. Vybudovala se podstatná část pražského metra s 38 stanicemi, obrovské prostředky se vynakládaly na industrializaci zaostalého Slovenska. Postavily se stovky obytných sídlišť s 200.000 panelových domů a 1.200.000 byty, což představuje 55% všech bytů a 30% veškerého bytového fondu. Dekrety na tyto byty se předávaly rodinám bezplatně. Ve zbrani byla udržována 200 tisícová armáda v mnoha desítkách vojenských útvarů, 16 výcvikových prostorech s 407 bojovými letadly, 101 vrtulníkem, 4.585 tanky, 4.900 obrněnými transportéry a BVP, 3.445 děly a raketomety a 77 zařízeními odpalovaní raket. Pro případ války a v rámci Civilní obrany byly vybudovány objekty, které by dnes bylo naprosto nemožné postavit. A ještě zbylo dost prostředků pro zahraniční pomoc rozvojovým zemím. Nízké platy byly vyváženy dotovanými cenami potravin, bydlení, hromadné dopravy, lékařské péče, kultury, umění, sportu a mnoha jiného. V roce 1989 měla SBČs k dispozici 105 tun měnového zlata v hodnotě 15 - 17 miliard Kčs, hotovost ve výši 85 mld. Kčs a žádné vnitřní dluhy. Státní dluh činil pouhých 24,2 mld. Kčs, v roce 1993 již 158,8 miliard a letos astronomických 1.412.900.000.000 Kč! Ani za tisíc let se nepodaří ho splatit. Ne vše se dařilo, ne všechno se dělalo správně, ne všeho bylo vždycky dost, také jsme nebyli se vším spokojeni a také jsme si zanadávali.

   Vymazat
  4. 19,15
   Souhlas, i s tím nadáváním. Nadával jsem tenkrát a nadávám i dnes. A s naprosto stejným výsledkem.
   Vlastně ne. Dnes je to mnohem horší. Ti, co si po sametu evidentně nakradli vás dnes jsou schopni vláčet soudy za "křivé nařčení". A nebo vás ekonomicky zničit.

   Vymazat
 9. 4:18 - doslov !
  Jirovce Kanadane !
  Projel jsem Tvoji Kanadu nekolikrat ! Je to fain zeme s blbou vladou (tradicne) ! Nezustavej v Alberte ! Tam je porad zima !
  Prestehuj se k nam na Floridu ! Zde je stale leto ! Florida prodluzuje zivot a regeneruje zdravi !
  Doporucuji jiho-zapad ! Okresy (County) jako je, Charlotte, Sarasota, Desoto. Lee, Collier, etc.
  Je zde hodne Evropanu, vcetne Cechu !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je ta Florida, pod kterou křupnou zemské desky po aktivaci všech zbraní Ruska pokud nějaký debilek rozhodně "omezeně" napadnout Rusko nebo jeho spojence z některých stovek základen co má USA ve světě (třeba z Polska, Litvy,Německa, Rumunska ...)? Putin jednoznačně řekl " proč by měla zůstat Země, když nebude Rusko?" Víte co je to obranný systém Ruska Parametr, jinak pojmenovaný Pentagonem "Mrtvá ruka"?
   Volič-Vilč

   Vymazat
  2. OPRAVA: PERIMETR

   Vymazat
  3. 9:41, ale néé, nestrašte ho. Rusko nemá v úmyslu útočit na USA, a tím spíš ne na Floridu.

   Jinak pro informaci, kam vlastně zve Honolulu Kanaďana Jírovce, je to sem:
   https://www.google.sk/search?client=ms-android-bullitt&ei=4r2jWqrCLYjO6ATF0ozIDg&q=east+side+psychiatric+hospital+tallahasse&oq=east+side+psychiatric+hospital+tallahasse&gs_l=mobile-gws-serp.3..0i19.248021.288015..291979...16....134.5628.35j22..........1..mobile-gws-wiz-serp.......0j0i67j0i7i10i30j0i7i5i10i30j0i8i7i10i30i19j0i30i19j30i10j0i8i13i30j0i8i13i10i30j0i8i30j33i21.ypx%2FsJF6ddM%3D#trex=m_t:lcl_akp,rc_f:nav,rc_ludocids:7383152552415932889,rc_q:Eastside%2520Psychiatric%2520Hospital,ru_q:Eastside%2520Psychiatric%2520Hospital

   Vymazat
  4. já občas jako ty na googlu země taky. nemám ale takovou fantasy jako ty

   Vymazat
  5. K 12:24 - nestraším, to je něco, s čím musíme počítat i u nás. Zadejte si Perimetr (nově aktivovaný systém poslední obrany z doby SSSR - v angličtině "mrtvá ruka") přidejte k tomu "spící "rakety na dně oceánů, nově uvedené zbraňové systémy a jiné prostředky "konečné" obrany ať s atomovou a nebo klasickou náloží a zjistíte, že je zbytečné dělat zásoby pro případ vypuknutí války - tedy napadení Ruska, jeho spojenců pod jakoukoliv záminkou a i v omezeném rozsahu.
   Volič-Vilč

   Vymazat
 10. ALBERTA CLIPPER = nejhorsi vanice na svete ! Kanadane maji z kouly chrastitka, nez jim uplne upadnou !
  Potom pracuji jako SOPRANO v opere v Torontu !
  Ze je to pravda Jirovce ! ?? Dosvec to krajanum v Cesku !

  OdpovědětVymazat
 11. 4:41 - byl jsem dite opozdene a politiky NEZNALE ! Proto jsem byl vyhlasen za nepritele statu ! Nicemu jsem nerozumel a proto byl snadnou obeti politickych karieristu, ktery dokazovali svoji "oddanost" Socialismu hledanim tridniho nepritele.
  To byla STRASNA , odporna doba, kdy lide zili ve strachu, terroru a bide.
  Pamatuji si vsechno ! Ja se nikdy neprovinil
  proti CSSR ! CSSR se provinilo vuci me, a to TEZCE ! Dnes se vsemu smeji !
  STRASIDLA VYCHCIPALI a ty co zustaly zdegenerovali !
  AT ZIJE AMERIKA ! Dynamicka svobodna zeme !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo Honolulu 4:54, já byl jedním z těch lidí co si za ně dovoluješ mluvit. Nežil jsem ve strachu, ani teroru ani bídě. Pamatuji si všechno. Režimu jsem nemusel, ani nepoklonkoval, k volbám a na brigády nechodil, ani do KSČ se necpal. Stačilo, že jsem pracoval a dost toho uměl. Zas ti otrnulo, když se tě tady sem tam někdo, z prosté slušnosti, zastal, že? Zklidni se, opuštěný fantasto.

   Vymazat
  2. 4:54 - Dej si už konečně pohov a přestaň už se svým IQ houpacího koně obtěžovat čtenáře těmi svýma HOVNOcucy, SRÁČKOprdy, LŽIkvaky, TUPOžvásty, ŽABOkřeky a ŽBRNDOkecy! Stejně po zásluze chcípneš v té své floridské chatrče z papundeklu! A pak Tě na úřední účet zahrabou v papírových botách a v kartónové krabici na krchově pro chudé!

   Vymazat
  3. 20:4 Houpací žirafy se řiká! Koník je logicky v poho, žirafka se překotí. Ale jinak - Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Vymazat
  4. 9:27 "Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek" - To už
   lze dnes v USA. Tam se těchto požitků můžeš nažrat, co chřtán ráčí. Libo-li býti střelcem, či cílem? Chutí mají na výběr!

   Vymazat
  5. 13:57 No jo, USA, ale tam sme vás vysříleli už v 19. století, rudoši!:))) Teď řádíte tu ...

   Vymazat
 12. 5:14 Mluvim za sebe ! Ty si rikej co chces !
  Me otrnulo ? VUBEC NE ! Jsem stejny !
  A stale BLOKOVANY !
  Zastani nepotrebuji ! Jsem superiorni !

  Zajimave slovo "OPUSTENY" - kulove hovno a ne opustenost ! Kde to berete ty stale stejne predstavy ?
  Zde je bohaty spolecensky zivot a nejvice atrakci na svete ! Nejvice baru, restauraci, tanciren, klubu , kavaren a turistickych atrakci . NEJVICE HRACEK ! (Auta, motorky, lode, letadylka atd.)
  Z vas mluvi izolovana hloupost. Stale ta hloupa ruda propaganda typu - "opustis-li me zahynes" !
  HUU, ha, ha, ha, - tak to vubec NENI !
  Opak je pravdou ! V Americe ti hrozi zkaza z pozitku.
  Lide ziji podle svych inklinaci a zajmu. Zde NENI nikdo samotny, kdo nechce byt.
  (Ale knedliky umi v Cesku udelat lepsi !)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zivot jako jeden velky mejdan. To jsi presne vystihl tvoji zivotni filozofii, osamely starce.

   Vymazat
 13. Kdo ma americke obcanstvi (a pas), tak muze zit kde se mu zachce ! Snad asi i v Cesku, ale nikdy jsem o to nezadal ! Nevim to urcite.
  Kamosi si v mladsim veku koupili byty ve Vidni, Nemecku a ve Francii.
  Ted se vseho rychle zbavuji, kvuli invazi z Afriky a do Evropy jezdi malo !
  Cena nemovitosti, ktere vlastnite v Cesku - vy obcane Ceska, pujde rapidne dolu, az budete mit v ulici barbary z Afriky !
  Jirovce ! Napis jim jak dopadl Detroit !

  OdpovědětVymazat
 14. Jirovce Canadane ! Nez ukoncim tuto besedu - podivej se na moje oblibene misto v Canade. Kdyz jsem pracoval v Michiganu, tak jem tam jezdil na dovolenou, pouze v lete !
  GOOGLE IMAGES BWCA

  OdpovědětVymazat
 15. Nemyslím si, že by něčemu pomohlo vyhlášení období mezi roky 1948-1989 za protiústavní. Byla to taková doba a i když nebyla jednoduchá, vyplynula z nějakých událostí.
  Kapitalismus byl hlavní příčinou dvou světových válek s desítkami milionů obětí a čerstvou zkušeností s jednou z nich. Navíc, kapitalismus dělí společnost na majetné a nemajetné, přičemž těch druhých je vždy logicky drtivá většina. Uvedené období by mělo sloužit jako odstrašující příklad, kam až můžou věci dojít, pokud nebude společnost rozumně regulována a to zejména pro tu menšinu, která určuje směr vývoje. Zjednodušeně, pokud majetní, kteří mají vliv na onen směr a tempo, budou zapomínat na jednoduché "žij, ale nechej žít", snadno se může v nějaké formě zopakovat.
  Už ve starém Římě to pochopili, když razili heslo "chléb a hry". A snahy současných ideologů o vymazání této části naší historie, nebo alespoň o pokřivený a jednostranný obraz těm, kteří tuto dobu nezažili, jsou velmi špatnou obranou před jejím případným návratem.

  OdpovědětVymazat
 16. Mate plnou pravdu,Farsky je vrchol hnusu te jeho demokracie,vi o minulosti jen to co uslyšel nebo někde v Bakalkach přečet.Nevim za jakou svobodu chtěji novináři protestovat za tu aby mohli psát a vysilat lidem zvratky??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, a vrchol hnusu jsou i ti, co tady nenávistně kvičí proti článku, protože se poznali.

   Vymazat
 17. Svoboda médiím lhát. Tady už dva dny jedou, že na Slovensku byla největší demonstrace od 1989 a přitom se ozývají Slováci s tím, že před několika lety byla velká demonstrace proti potratům, kde bylo v Bratislavě 85 tisíc lidí a jinde 80 tisíc lidí. Ale to se nehodí, říci, že na protipotratovém shromáždění bylo 3x tolik lidí, jako proti Ficovi. Proč ale ty naše noviny lžou? To si fakt myslí, že to nikdo nevykecá?

  OdpovědětVymazat
 18. Je velmi legrační a zároveň smutné jak tu někteří diskutéři zcela vážně dávají na stejnou úroveň emigraci za socíku, kdy emigranti mnohdy riskovali život, byl jim tu zabaven veškerý majetek, komouši se mstili na rodině a nebyla možnost návratu a dnešní vycestování za prací, skvělými penězi, kariérou a možností se kdykoli podle libosti vrátit.
  Svědčí to o inteligenci těchto soudruhů víc než dost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. múj bratr utekl v roce1968 do austrálie moje sestra studovala jazykovou školu a v roce1976 jela na studijní pobyt do norska kde vydíte to pronásledování rodin emigrantů?podotýkám že rodiče nebyli straníky.

   Vymazat
  2. 8:58 Když máš nakradeno, či jsi kradené zdědil, tak můžeš všechno.
   Valná většina těchto zlodějů k majetku nepřišla vlastní činorodou prací. Jo lichváři, přiznej proč jsi tak spokojený.

   Vymazat
  3. 8:57 zas jeden, který nic neví o té době, ke které se vyjadřuje. Několik měsíců po únoru 1948 bylo poměrně snadné opustit republiku pro ty s kontakty, v poněkud kratší době i ilegálním přechodem hranice, která ještě nebyla příliš střežena. Potom spadla klec. Koncem padesátých let už se otevíraly možnosti útěku prostřednictvím zaměstnání, transportu výrobků a surovin, v šedesátých letech i cestou kulturních či sportovních kontaktů a výměn. V sedmdesátých, v důsledku "Helsinského koše", nárokem na cestovní pas a "devizový příslib" nejméně jednou za dva, nebo tři roky. Přesně vím, a to z osobních kontaktů i zkušenosti, jak z republiky utíkali lidé počínaje rokem 1948, protože se u nás k útěku chystali, aby nebyli režimu na očích, později z útěku blízkých příbuzných, kteří dokázali zhodnotit i svůj zdejší majetek a nakonec i s využitím cestovního pasu nebo prostého výjezdu s Cestovní kanceláří mládeže - za 480 Kčs do Vídně v osmdesátých letech. Všechny ty, kteří tvrdí, že nebylo možné jinak, než se prostřílet přes hranice beru za pitomce. Že se nebylo možné vrátit je vylhanina, když tuto možnost obsahovaly všechny tehdy vyhlášené amnestie, dokonce byly vydány i výzvy doprovázené abolicí. Mám víc než desítku spřátelených uprchlických rodin ze všech těch časových etap, které zmiňuji. Nikdo z nich ale naivní pěšák přes zadrátovanou hranici nebyl, zato všichni byli úspěšní a v zahraničí se nastálo usadili. Nechávám stranou, že na základě „Helsinského koše“ byl možný vystěhovalecký pas pro ty, kteří měli odpracováno vzdělání a odslouženou základní vojenskou službu. O to, krom politických prominentů málokdo stál, protože na opačné straně nezískal servis „emigranta“. Ani ten ovšem procházku rajskou zahrádkou nezaručoval. Já při všech těch kontaktech? Ničím jsem nestrádal. Nestrašte pořád ani ne celým desetiletí po únoru 1948, kde nepříliš jemné metody fungovaly oboustranně. O mocenských hrách tu nevyprávějte pohádky.

   Vymazat
  4. O tom jak bylo možné legálně se vystěhovat a vracet se do vlasti se zeptej třeba Ivana Lendla, ty rudý, prolhaný hajzle.

   Vymazat
  5. 18:22 jenže u Lendla se jednalo o prachy, ty íquečko. Vždyť taky nemůže kvůli tomu tuhle republiku cítit dodneška. To byly personální záležitosti, ne režimové. Hlavouni tenisového svazu se chtěli na Lendlovi jednoduše napakovat - jak současné, že? Dyk taky je máme opět všechny v politice, jen převrátili kabáty, ty bolševiku.

   Vymazat
  6. 18:22 chceš popřít existenci textů amnestií i výzev k návratu s abolicí, chceš popřít existenci tehdejších navrátilců jen proto, že takové možnosti, a snad jen debilnímu nedojde proč, Lendl nevyužil? Využil ovšem toho, že vrcholovým tenistou se stal na náklady státu, který potom všemožně pomlouval. Zkrátka charakter, že?

   Vymazat
 19. Svoboda médií
  je přímo úměrná svobodě každého z nás.*

  OdpovědětVymazat
 20. nestačím se divit, jeden normální článek pana Jírovce A k němu ne jeden, ale sto kýblu špíny. Tak si lidé představují demokracii. Ideologie zaslepuje někdy i slušné a inteligentní lidi. Tak to bylo také v Německu před válkou, tak to bylo celé léta po válce, před časem jsme to viděli na Ukrajině, nyní na Slovensku, budeme to záhy vidět i v plné parádě i u nás. Nic na tom nezměníme.Vsadím se, že do dvou let budou u nás, i na Slovensku "dočasné" americké vojenské základny. Pak lidé zase obrátí a stejně jako byl nevítaný ruský voják z roku 68, tak to bude i s tím americkým.V Německu lidem už začínají vadit ty americké základny, takže mají zájem je přesunout k nám a na Slovensko. Bude to bratrská pomoc.A vy co nyní začnete zuřit, že si vymýšlím, za dva roky si vzpomeňte.

  OdpovědětVymazat
 21. 1:42 patří ke stádu užitečných idiotů havlérky.Dostali za úkol,tak jako vždy rozeštvávat lidi.
  Všechno co uvádí,tak omílají na všech diskusních vebech pořád dokola.Je to pořád stejné.Mají vypracovaný mustr a toho se drží.Vypadá to na mladé blbečky co mají v hlavě vygumováno .Těm co nenapíšou na kus papíru,tak to neví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakta ti nevoní, rudý zmrde?

   Vymazat
  2. 12:39
   Jaký fakta ty uASSackejch kokote????

   Vymazat
  3. 13:11
   Jsi stejný pičus jako třeba ti kteří se pokoušejí zpochybňovat Holokaust. Sice trapný, směšný, politováníhodný, ale hlavně pičus. Prostě rudá mrdka.

   Vymazat
  4. 12:39 + 13:20
   Ale o holokaustu je zmínka jenom v tvém komentáři. Prozrazuje tvoje skryté, potlačené touhy, nácku. Jsi jen odporný, běsnící, totál ementál.

   Vymazat
  5. 12:39,13:11
   co dodat ...jsi zpovykovaný užitečný idiot.
   Nezapřeš se.

   Vymazat
  6. 13:20
   Ty nesvépravnej havlozmrde,co to zvracíš o nějakým propírání holocaustu???!!!!
   To po hadráku s gustem dělají rádoby demokrati,viz PRACOVNÍ CIKÁNSKEJ TÁBOR V LETECH A VYHLAZOVACÍ TÁBOR TEREZÍN....TO JSOU DVA ROZDÍLNÝ POJMY,ty havlobanderovskej šmejde!!!!!

   Vymazat
  7. 13:20 Já ti to řeknu slovy ruského myslitele a filosofa Platonova, který důvodně tvrdí, že USA vznikly jako epicentrum židozednářské civilizace. Tato země se formovala hlavně pod vlivem židovských živlů a slovy W. Sombarta byla „emanací židovského ducha“. Všechny síly zla, brutality, rozvratu a rozkladu, které jsou vlastní židozednářské civilizaci, se v historii USA uskutečnily nejúplněji a nejdůsledněji. Aby skrylo své zločinné plány před lidstvem, vytváří světové zákulisí propagandistické mýty, jejichž cílem je překrucovat historická fakta. Hlavním takovýmto mýtem je mýtus o „holocaustu Židů za druhé světové války“. Jsou podnikány pokusy podat věc tak, že hlavní obětí byli nikoli Slované, ale Židé. Podle výpočtů historiků za války podle maximalistických odhadů zahynulo ne více než 1,5 mil. Židů. Propagandisté holokaustu a především sionistické kruhy tento počet zečtyřnásobili, když rouhačsky uváděli počet šesti miliónů zemřelých Židů. Z kořenů staré slovanské civilizace vyrostl strom, jehož každá větvička se natáhla vlastním směrem. Je nutné vzít v potaz, že národům slovanské civilizace připadl obtížný historický úkol – být baštou, která stojí v cestě silám světového zla v nejširším smyslu tohoto slova – západní a osmanské agresi, fašismu a hlavně sionismu a jeho rudé odnoži! - http://terrapapers.com/wp-content/uploads/2016/02/terrapapers.com_The-Protocols-of-the-Elders-of-Zion-10.jpg

   Vymazat
 22. Svoboda medií ? Podivná věta. To mohou rovnou napsat svoboda majitelů, pravicové fašizující třídě, lichvářů a velkozlodějů. 99 % této žumpy je na jejich straně.
  Znásilněná je nejen historie ale i současnost a mlhavá budoucnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak dojemné:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jedna-demonstrace-za-druhou-Tato-bude-branit-Ceskou-televizi-pred-Zemanem-527534
   Proč se namáhají demonstrovat, přece pro ně bude snazší, když zaplatí 7 miliard káčé pro čété ze svého.

   Vymazat
 23. Jak je to ale se svobodou vědomě lhaného slova? To je právě ten problém většiny "velkých" medií a medializátorů, nejen ČéTé a nejen dnešní. Že se stupňuje propaganda a že v jejich tenatech uvíznou daleko více ti, kterým život mj. pro jeho krátkost nenadělil zkušenosti, je celkem logické. Jen si vzpomeňte, jací jste byli vy v pubertě! Horší je to s podlehnutím propagandě u těch, kdož si prošli 3-4 režimy a stále ještě neprohlédli, proč a k čemu jsou manipulováni. A přitom to nejsou lidé nevzdělaní, senilní, ale prostě ve službách režimu, často i všech předchozích! Tak to jsi ti správní plavci na vlně profitu na úkor druhých.

  OdpovědětVymazat
 24. Jiří Jírovec10. března 2018 13:38

  Moje články mají být jen kamínky do mozaiky, kterou si čtenář má doplnit i z jiných zdrojů. Pokud má zájem.

  Ti, kteří zpochybňují můj životní příběh, nechápou, že je jen okrajový. Žil jsem skoro půl na půl na obou stranách železné opony a tato zkušenost se nutně odráží v mých textech. Potíž není v tom, že se mnou někdo nesouhlasí. Je ve stále silnějším pocitu, že existuje neochota dozvědět se.

  Shodou okolností jsem nahlédl ke dnu chudoby v Česku. Prasatům, mlaskajícím u koryt to je jedno. Svoji energii spotřebovávají na to, aby se udržela tam kde jsou. Zvyšují mantinely, aby šlichta pokud možno neucákla směrem ke spodině.

  Od ledna existují nová opatření pro uznání příspěvků na bydlení. Existují vyloučené oblasti, existuje možnost prohlásit některé části obcí za oblast se zvýšeným výskytem nežádoucích sociálních jevů.

  Tento předpis, který má vytlačovat bědné lidi jinam, bohužel neplatí pro Sněmovnu, kde mnozí poslanci již dávno ztratili pracovní návyky a jejich činnost je zjevně nežádoucí.

  Poslanci žvaní o ohrožení demokracie, ale bojí se o koryta. Babiš je nepřítel, protože nemusí stát ve frontě na prebendy. Může na ty vyžírky ukazovat.

  Proto je tolik halasu proti personálním změnám. Možná vám nevadí, že si chamtivá (bývalá) ředitelka SZÚ nechala přidělit ústavní byt za 960 korun měsíčně. Sakumprásk se vším a na dobu neurčitou.

  Možná vám nevadí, že Magistrát pronajímá byty za 70 či 80 korun/m2 měsíčně soudcům, policistům a státním zástupcům. Je to zjevná korupce.

  Mně ano, protože chráním před bezdomovectvím člověka, který platí 500 korun/m2 měsíčně za malou garsonku, kterou ten ráčkující pitomec označil za králikárnu. No, nemůže mít každý byt na nábřeží a vilu ve Střešovicích.

  Pokud vám nevadí bezdomovci, budete možná první, kteří budou oslavovat zřízení nových Letů. Kdo se na ně má dívat.

  Možná vám nevadí politici typu Farského, kteří naprosto nekriticky hodnotí část české historie. Mně ano, protože existuje úsloví kde blb, tam nebezpečno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Česku je šedesát tisíc bezdomovců, tak nějak oficiálně. Ve skutečnosti je takových lidí, takových více či méně, mnohem víc. A v čem spočívá ta výhoda? No, v tom, že mají čas a především nemají možnost,... "vyhnout" se našemu výcviku. Jsou okolnostmi vytvořenými vládou Česka donuceni: Před několika dny jsem jel metrem a všiml si prázdných sedadel, divně prázdných, protože vagón byl plný. Podíval jsem se blíže a uviděl bezdomovce, který poloseděl a pololežel na jednom ze tří sedadel a na protějším měl své studené nohy, protože v lehkých letních a roztrhaných botách, tedy byly v nich všude díry. Pocítil jsem smutek a plný soucit s tím člověkem, který vládou Česka zjevně za plnoprávného občana považován není. Pak si, na další stanici, někdo přisedl a seřval ho, že na sedadlo se nohy nedávají, protože na něj se sedá. On ty nohy sundal a ani nehlesl. Pak se zvedl, na zase další stanici a já viděl, že to je mírný mladý bílý muž, který není agresivní vůbec a jen trpí. On se postavil váhavě ke dveřím a chtěl vystoupit, jenže, když se dveře vagónu otevřely, zaváhal a málem nevystoupil,... jakoby čekal na potvrzení příkazu, nebo co, tak nějak to vypadalo a nakonec přecejen vystoupil. Na chvíli jsem ho ztratil z očí, protože se zastavil za tenkým sloupem nástupiště a když se zase objevil, držel v ruce obloženou housku - sendvič a okamžitě se do ní lačně zakousl. Pomalu pak šel někam do zimy Prahy, respektive na eskalátor. Litoval jsem ho a styděl se za všechny Čechy. Uvědomil jsem si ale, že jsem byl také bezdomovec, abych pokračoval v boji proti mafii a neustoupil tedy okolnostem, které umí tak skvěle vytvořit. Uvědomil jsem si dost bezpečně, že je zřejmě také veden vesmírnými civilizacemi a cvičen k boji, že získává důvěru v jejich velení a vedení ... a ... okamžitě bych mu také někde položil jídlo,... aby mohl věřit ještě více. Modlím se, aby jejich záchrana nás před zvůlí mocných přišla brzy. Myslím, že nás už bude hodně. Neustoupíme.

   Vymazat
  2. 13:38 Popsal jste to trefně i s článkem musí člověk souhlasit, díky.

   Vymazat
  3. Pane Jírovče, děkuji za váš článek a za vyjádření v diskuzi. Cítím to stejně jako vy a pociťuji obrovský stud za tento stát kdykoliv potkám zuboženého člověka bez domova. Takovýchto pocitů hnusu jsem byl v minulém režimu ušetřen. Bohužel se z tohoto národa ve většině stalo necitlivé a tupé stádo.

   Vymazat
  4. 17:19
   Ty jsi ty blbečku evidentně žádného bezdomovce nikdy nepotkal a máš o nich jen jakési romantické představy.
   No a proč jim nepomůžeš ty? Nakrmil jsi aspoň jednoho aspoň na Štědrý den? Že se ptám. Takové falešné zmetky jako jsi ty mám nejraději.

   Vymazat
  5. Hnusný sociopate 18:26, že ty jsi posranec za TOP Kraďouska , nebo vylizovač Gazdíkovy marmeládovny. Hnuse fialovej!

   Vymazat
  6. 18:26, ne každý bezdomovec, ty malomesťáku, je věčně ožralá agresivní ruina, co prochlastala barák rodičů. A i kdyby, nikdo nedává právo jednat s jiným člověkem jako s dobytkem, pokud si to ten dotyčný přímo nevykoleduje. Vzhled není měřítko. Jako bezdomovec, ty moralizátore, vypadá i slovutný profesor Perelman.

   Vymazat
  7. 20:02 Souhlas! Každej ne, jsou i slušní, což se ale rozhodně netýká užgrynadanýho čechomužika z 19:51, kterej po zásluze zdechne někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu:)

   Vymazat
  8. 9:33, ty máš pod mostem WiFi nebo frčíš na G4? stětko korporátní.

   Vymazat
  9. 10:53 Jen rudocancy užgryndaného čechomužika, odsouzeného zdechnout, páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche

   Vymazat
  10. 10:56, takovejch jako ty, se pochcalo strachy, když chtěli dobýt ten svůj lebensraum před Stalingradem. Ale já mám vznešené jedince ušlechtilé rasy rád a hrozně rád jsem se s nimi bavil. Dnes už moc ne, neumím arabsky.

   Vymazat
 25. 13:38 - Jirovce Vy mate silne a velke socialni citeni !
  T.j. pekne ! A idealisticke ! Pripominate mi Josefa Hybese !

  OdpovědětVymazat
 26. Naprosto výstižný článek. Farský je blb na entou.
  Co sliboval ráčkující ochlasta? - Budou vás strrašit nezaměstnaností, nevěřřte jim... A někteří z těch, co věřili ráčkujícímu, nejen že nemají práci, ale nemají ani domov.

  OdpovědětVymazat
 27. sTop09 opět:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tibetskou-vlajku-vyvesily-stovky-radnic-a-desitky-skol-Ve-Snemovne-tak-ucinila-TOP-09-527570

  ale:
  https://www.casopis-sifra.cz/kruta-pravda-o-svobodnem-tibetu-muceni-otroctvi-dolary-a-cia/

  Co vlastně uctívají:

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtěli by taky sekat ruce nepohodlným. Kalous by si z nich udělal náhrdelník, hnusák.

   Vymazat
  2. Propaganda okolo Tibetu, to je v Česku už diagnóza.

   Vymazat
 28. 16:51
  Co by uctívali jinýho,než lžidemokratama z uASS nadiktovaný lži....a někteří slabomyslný jelita jako jsou Kraďousek,zlodějděvka Němcová a spol.tomu i věří!

  OdpovědětVymazat
 29. 16:51 - informuje o provokaci ! PROC ? PROC ? Provokujete v Cesku Cinany ?
  Potrebujete je daleko vice nez Tibet ! PROC se jim serete do kuchyne vy "Einstejni" ? Silk Railroad , kterou Cinane stavi, bude mit positivni vliv
  i na Cesko !
  Vy sabotujete snazeni a praci presidenta Zemana !
  Cinane jsou VELMI pracoviti a citlivi ! Ti vam to nezapomenou !

  OdpovědětVymazat
 30. 17;18
  Když nerozumíš psanému tak zmlkni,Blbsteine!

  OdpovědětVymazat
 31. Pani NEMCOVA !
  Berte ze zapadu, ci z vychodu pouze to, co je benefitni pro ceske obcany ! NEBERTE z zadne strany nic, co neni prospesne pro vase obcany - celkove !
  Nebudte SLEPE poplatna zadne strane ! Budte kriticka, opatrna a skepticka ! PROVERUJTE vice, nez duverujte !
  Nezapomente, ze americka zahranicni politika se meni kazde 4 roky ! Verte presidentu Trumpovi a neverte globalistum ! Ti maji svoje agendu, a ta prosazuje zruseni evropskych statu ! Cina je proti globalizaci a Tibet je bezvyznamna zaostala feudalni zeme !

  OdpovědětVymazat
 32. 17:22 & 16:56 - ruda zmrdko zapni kureci mini mozek !
  Cinane z veseni symbolu Tibeta nebudou vinit TOP9, ale cele Cesko ! Tomu se rika kolektivni provinneni ! Ale na to jsi prilis hloupy - tomu rozumet !

  OdpovědětVymazat
 33. 17:54
  Říká se kolektivní vina ty kokote uASSackej podřadnej!!!!!!
  Raději drž hubu a jdi zvracet Trumpetovi do tupé!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty rudá posranino, esi zavčas nevodtáhneš se svou zdegenerovanou famílijej na Sibíř, kde ti jistě pederast Putler poskytne krom azylový kvóty i nějakej ten stakan votrávený pěny do koupelny, tak budeš absolvovat kombinované kurzy létání a plavání pana Trujilla svržením z helikoptéry do žraločí zátoky! Tak si vyber!
   P. S.: Sprav si už to "R" konečně, ať ty tvý skřeky rudýho dementa začnou aspoň krapet dávat smysl:)))

   Vymazat
 34. 16:56 - Amerika nikomu nic nediktuje, co by nemohlo byt odmitnuto ! Amerika ma svobodu slova zajistenou prvnim clankem CONSTITUCE ! Kazdy si veri v co chce a mluvi svoje nazory svobodne ! TOLERUJE i nejhloupejsi
  nazory ! Nema cenzuru ! Ma jak nacistickou, tak komunistickou stranu !

  Podle nasi svate Constituce ma kazdy pravo vyvesit v Cesku tibetskou vlajku , ale je to NEPRAKTICKE ve vztahu k Cinanum, kdyz je u vas v Cesku potrebujete !


  OdpovědětVymazat
 35. 17:54 -Ty stale jen prskas nadavky ! Na zadny hodnotny argument se nikdy nezmuzes - vykale !
  Mam se dobre a s tebou mlati stale flustrace nad promarnenym zivotem - ty NEUPLATNITELNE nemehlo !

  Pamatuj si pitomce, ze Amerika by te nevnimala i kdyby jsi svoje nadavky a jeji stale zatrcovani rikal v
  jejim jazyku !
  Jsi nepotrebny, odepsany, nechteny - zmetek ! (I v Cesku !)
  A president Trump je ZAZRACNY ekonomicky genius !


  OdpovědětVymazat
 36. 18:12
  uASSacký okupanti,že nikomu nic nediktujou???!!!!
  Tak ať opustí všechny základny,který mají po celým světě a bude na Zemi.klid a mír!!!!!
  Jenže to ten ksindl nikdy neudělá!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA vojenské základny11. března 2018 12:51

   • www.novarepublika.cz/2018/01/v-usa-proti-vojenskym-zakladnam.html
   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_americk%C3%BDch_letadlov%C3%BDch_lod%C3%AD
   USA vojenské základny v zahraničí jsou hlavními nástroji imperiální globální nadvlády USA. Je to konstatování konference „Koalice proti americkým zahr. voj. základnám“, která byla 12.-14.1.2018 v Baltimore, Maryland USA.
   USA základny NEJSOU k obraně americké národní nebo globální bezpečnosti. Jsou to voj. projevy USA narušující život suverénních zemí jménem dominantních finančních, politických a vojenských zájmů vládnoucí elity USA.
   Podle oficiálních informací poskytnutých MO USA a jeho centrem Defense Manpower Data Center (DMDC), stále působí asi 40.000 amerických vojáků na 179 amerických základnách v Německu, více než 50.000 vojáků na 109 amerických základnách v Japonsku a desítky tisíc vojáků funguje na stovkách základen po celé Evropě i v Jižní Koreji!
   Podle oficiálních informací stále působí 40.000 amerických vojáků na 179 amerických základnách v Německu, více než 50.000 vojáků na 109 amerických základnách v Japonsku a desítky tisíc vojáků funguje na stovkách základen po celé Evropě. Více než 28.000 amerických vojáků je přítomno též na 85 základnách v Jižní Koreji, kde jsou od roku 1957.
   Spojené státy, resp. NATO mají také své základny v nejméně 150 zemích a vojáky po celém světě. Podle posledního americká armáda v současné době obsazuje 686 základen v 50 amerických státech a ve Washingtonu, DC. K tomu je mnoho známých amerických základen v Kosovu, Kuvajtu, Kataru, v Izraeli a Saudské Arábii. Celkem je ve světě přes tři miliony amerických vojáků.

   Vymazat
 37. Co se děje? Dnes ta propaganda nějak vázne, žádný nový článek. Soudruzi David s Dvořákem jsou asi někde na schůzi nebo na ruském velvyslanectví pro notičky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neboj, dočkáš se. David právě studuje tvé materiály.

   Vymazat
  2. 18:29 pro někoho obtížné pochopit. Tu práci dělají zdarma a o víkendu obvykle polevují.

   Vymazat
  3. Pro našeho obdivovatele Anonyma 18:29: Děláme zadarmo, v sobotu a v neděli na chalupách, které po zimě vracíme do života. Každý chytřejší čtenář to už dávno ví. Přesto děkujeme za projevenou starost.

   Vymazat
 38. 18: € 5
  Ať ti nepraskne cévka ty hypospadickej zombie!!!!
  Ale i tak to máš za pár ty nicneříkající plesnivino bez vlastního názoru!!!!☺

  OdpovědětVymazat
 39. 18:31 - takova nemoc zde vubec neexistuje ! T.j. nemoc pouze tveho etnika - poloopic !
  Dekuji za zajem o moje zdravi ! Citim se skvele a snadno te preziji. Snaz se, aby bylo rozumet, kdo je adresat tveho prispevku. (Nebo se rozciluj s Nostradamem - TY NEMEHLO, NEUPLATNITELNE !)

  Jak autor pise, tak uz budes brzy bezdomovec ! Slibuji verejne, ze ti koupim kafe a rohlik. Tvoje retardace, neni tvoji vinou !

  OdpovědětVymazat
 40. 19:52
  Sám seš bezďák ty papunekle negramotnej☺!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Má rechta, Honolulu! Je to pravý rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Vymazat