Reklama

čtvrtek 29. března 2018

Test na logické myšlení: Kdo otrávil Skripala?

29. 3. 2018, zdroj: RT, video - titulky

Před malou chvílí se objevila zpráva, že dcera ex-špiona Sergeje Skripala je mimo ohrožení života, její zdravotní stav se zlepšil. Zvýšila se tak naděje, že by do tohoto zapeklitého případu mohlo býti vneseno trochu světla. Než se tak stane, můžete si zkusit kratičký jednoduchý test, který prověří, zda jste schopni samostatného logického uvažování nebo za vás "myslí" Thereska s Boriskem.

 překlad a titulky: Ďouba NR

Theresa May a Boris Johnson

43 komentářů :

 1. To jsou bohnice na vylete? Vypadaji jako kdyz jim nechteji dat zmrzlinu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda, já si tu jejich vizáž okopíruju a dám si ji do špajzu. Vnoučatas mi přestanou chodit na med.

   Smazat
 2. Není to on...?
  https://www.youtube.com/watch?v=8aJRepFqz0g

  demokraciednes

  OdpovědětSmazat
 3. Ani ten jed už Rusko nedokáže pořádně vyrobit:

  http://www.skrytapravda.cz/domaci/1544-ani-ten-jed-uz-rusko-s-putinem-nedokaze-poradne-vyrobit-skripalova-se-uzdravuje

  OdpovědětSmazat
 4. The answer is blowin´in the NOVwind. Byl to P.R.D. - plyn z první ruky.

  OdpovědětSmazat
 5. Je to trapný od NR se znova vracet, k případu Skripal. Jen mě to utvrzuje, že díky pro Rusského myšlení zdejších patriotů to bude tak, jak říká ofiko verze čelních představitelů Evropy, kde jistá demokracie vládne 70 let. Ahoj a v Kremlu čau

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj utvrzený rusofobe.

   Smazat
  2. To bude asi tím, že tato zpráva je čerstvá a radostná, když se někdo dostane ze spárů smrti, po otrávení tak nebezpečným jedem. S tím určitě nemůžete nesouhlasit, neboť poslední dobou je těch radostných zpráv poskrovnu.

   Smazat
  3. 21:01 Je vám to trapné, protože ani ten "nejuvědomělejší demokrat" se zbytečkem zdravého rozumu nemůže přehlédnout ubohost oněch obvinění? Kdo o tom pořád mluví a roztáčí hysterii až do absurdna? Copak to je Kreml?

   Smazat
  4. 20:01
   O jaké demokracii to blábolíš?

   Smazat
  5. Anonymní29. března 2018 20:01

   Nevím co vám napsat, abych vás neurazil....
   Takže volím tuto variantu,
   Ať žije Putin a Rusko.

   Smazat
  6. 20:01 Už se chystejte do zákopů na Ukrajině to bude krásné když padnete za anglosasy a evropské hodnoty. Ahoj a u Atlantiku čau.

   Smazat
  7. 20:01, vždyť to je novinka, která je stále horká, čím dál tím žhavější. Vám doporučuju tohle, to je akorát pro vás: http://www.cervenaknihovna.com

   Smazat
 6. Nic se neobjasní, znovu se jí přitíží. Přece nemůže přežít, až takoví babrali ti angláni nejsou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde berete tu jistotu že byla otrávena? Copak ji někdo viděl?Celé je to šaškárna, vše vymyšleno. Jen ti 2 Rusové asi budou praví. Za penízky udělají cokoliv. Hlavně fotr, ten jde po penězích jak slepice po flusu.
   Mik

   Smazat
  2. Spíše už pochopila, co má říkat a jak se má tvářit. Starý špion ještě odolává.

   Smazat
 7. Mayová a Johnson mně jsou ukradení. Tady v Česku bych si dovolil oslovit Babiše a Stropnického, ať nám všem osvětlí ty důkazy, které je přesvědčili se připojit k protiruské hysterii. Každopádně už dnes tito dva představitelé ANO prokázali, že se zesměšnili před světem (u nás doma se stali zástupci nové strany "NE"), protože už i Trump ustoupil, protože těch 60 ruských diplomatů sice posílá zpátky do Ruska, ale Rusové je mohou nahradit 60ti novými diplomaty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu válečnou koalici, kterou tady sestavuje Británie, zcela rozflákalo prohlášení rakouského kancléře Kurze a jeho ministryně zahraničí Kneisslové, kteří klidně do světa pustili info, že žádné důkazy Británie na pátečním summitu ke kauze Skripal nepředložila. Pouze tímto jedním jednoduchým prohlášením udělal z čelných politiků zemí protiruské válečné koalice (včetně Česka) absolutní bezpáteřné, nesvéprávné a nedůvěryhodné loutky, které řídí zcela nesuverénní státy, kterým stačilo vyslyšet hysterické a bezobsažné prohlášení Londýna (který pokračuje podle britského vzoru Tony Blaira k neexistujícím chemickým zbraním k Iráku!), Londýna, který je tak jako tak do roka v EU opustí. Takovou sebranku a takovou mezinárodní blamáž jsme si snad nezasloužili.

   Smazat
  2. jestli lavírující a věčně zrazující ČSSD podpoří vládu ANO pod vedením Babiše alias Bureše alias Babičoka, tak jí prorokuji brzký konec, vše je poněkud jinak, nežli před týdnem

   Smazat
  3. 20:26 Rakušáci si to mohli dovolit, protože ostatní jsou vojíny vojenského paktu NATO a dostali to rozkazem "podepište!" (a o rozkazu nelze s nadřízeným velitelem polemizovat)

   Smazat
  4. P. C. Roberts popsal pozici západu zcela jasně: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/p-c-roberts-zapadu-nejde-o-fakta-chce-valcit-a-zapadni-narody-souhlasi/

   Smazat
  5. Věčně zrazující socani podpoří, tak jako kdykoliv zrazující katolíci, kohokoliv a tedy i babičoka. Takže to bude na triku komunistů, zda mají koule do toho hodit vidle a v předčasných volbách spláchnout ANONE, ČSOCNACI, STAROBLBCE, TOPFAKE a LUDAKY do hajzlu. Pouze by to měli udělat ekologicky a poslat za nimi i PINĎATY, aby bylo veselo.
   Ďuro Trulo

   Smazat
  6. 20:15, nemůžou nahradit, jedná se o snížení poctu diplomatického personálu. Těch šedesát "diplomatů" jsou pravděpodobně rozvědčíci. To je ještě horší, než kdyby vykopli skutečné diplomaty. Ale i kdyby je nahradit mohli, není to tak jednoduché. Jak diplomat, tím spíš rozvědčík, se formuje velmi dlouho a jedná se o velice specifickou profesi. Takových moc není.

   Smazat
 8. obviní putina a umre...možno

  OdpovědětSmazat
 9. Názor agenta CIA Karla Köchera je asi pravdě nejblíže, že to bohužel vypadá jako příprava k válečnému konfliktu: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Priprava-na-valku-Asi-vas-to-bude-sokovat-Karel-Kocher-o-akci-Skripal-a-vyhaneni-ruskych-diplomatu-530010

  OdpovědětSmazat
 10. Zdá se, že Mayová, Johnson atd. se stali obětí vnitrostátního spiknutí, určité pomsty za Brexit. Někdo je na základě zfalšovaných informací přivedl do situace, kdy se úplně zkompromitovali a dříve či později půjdou do... kytek. Měli by je doprovodit i naši domácí novičoci...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Domnívám se, že oba už byli na odpis a byli by odejiti ze svých funkcí, ale kauzou Skripal se v židlích udrží ještě o pár měsíců déle. V Londýně i Bruselu jim hoří koudel u zádele :-)

   Smazat
  2. Nasadili svůj krk místo Američanů, ale místo těch nesprávnejch. Pjakin by asi řekl, že se přepočítali, protože šli proti zájmů globalistů (v USA je představuje Trump) a jednali v zájmu národní americké elity (Bush-Clinton a spol.)

   Smazat
 11. Zázrak! Možná jí u lůžka přečetli tu včerejší ruskou žádost a ona se uzdravila. Jiní holt takové štěstí neměli - jen Berezovský napsal do Ruska žádost o omilostnění s tím, že by se chtěl vrátit, a už byl na prkně. A konec konců - Skripal o to žádal taky...

  OdpovědětSmazat
 12. No, hlavně, že se dcera Skripala po ataku nervového bojového jedu zotavuje, a to navzdory "expertnímu" sdělení sestřenice Skripalovny, že kontakt s tímto jedem nelze přežít. Psaly to Novinky -:).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poslední aktuální zpráva bude, že Skripal se nejen uzdravil, ale už nepotřebuje brýle a vyléčilo mu to revma.

   Smazat
  2. Někde psali, že z RT byli v té nemocnici, jestli se tam náhodou nepodaří něco zjistit a že tam není žádná policie a nic, takže asi už tam dávno nejsou. Kdo ví, kde se zotavují a hlavně kdo je zotavuje. Jinak to s těma brejlema a revma, to vypadá docela věrohodně.

   Smazat
  3. Tak to budou v zinkové rakvi a právě je ZATAVUJÍ.

   Smazat
 13. Budu se opakovat, ale lituju voliče ANO, i když i jim už asi jde ze všeho hlava kolem. To se vám opravdu povedlo! Vybrali jste nám premiéra, který se přihlásil do společného tažení proti Rusku. Jestli vám to nedošlo, tak na pátečním summitu byly zahájeny poslední přípravy ke světové válce. Babiš je ještě větší loutka než Sobotka. V mezinárodních otázkách mu radí Cyril Svoboda! Vůbec bych se nedivil, že za poradce ve financích má Miroslava Kalouska. Babiš, stíhaný a ještě k tomu s nejasnou minulostí a zcela závislý na bruselských dotacích. Takže má mít ČR za premiéra osobu s dálkovým řízením? Babiše, který se v názorech otáčel ještě rychleji než nějaká korouhvička na střeše, i když ještě o nic nešlo? Ale teď už jde do tuhého, tady sranda končí, tady jde o válku, která má smazat dluhy zemím, které se k ní v pátek přihlásily!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Litujte nás, co jsme Bureš-Babičoky nevolili. OvčanI-kobližci nám na 4 roky zavařili.

   Smazat
 14. Pavilon 17 z Bohnic měl vycházky a dokonce mají foto.

  OdpovědětSmazat
 15. Tak ten smrtelně jedovatý Novičok nějak nefunguje. Čímpak jej ten Putin asi naředil, že oba otrávení nepadli a již nevstali? Julie se uzdravuje, což je jistě zásluha superlékařů, kteří tak dobře znají Novičok, že na něj mejí antidot. Komedie s otravou v režii MI6 a CIA nějak nezafungovala a VVP suverénně vyhrál prezidentské volby, ač je měl vyhrát jen o prsa před Grudininem. Jenže Mezi Rusy je těch zaprodaných menšina, která se neustále dále zmenšuje a je většině ruské populace jen pro smích. Každá země má právo na vlastní život, bonusem pak je, když je to život vezkrze lidský...

  OdpovědětSmazat
 16. Ten na té fotografii vedle Terky mě někoho připomíná . No jasně už vím .Když nasadíme Gazdíkovi tu Borisovu cupřinu tak jsou téměř k nerozeznání .

  OdpovědětSmazat
 17. No, jestli Julča nebude mluvit jak má, tak se ji zase přitíží. Dostane další dávku Mayočoku. Je to sice jenom lysohlávka s muchomurkou ale párkrát za sebou by mělo stačit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky výluh z námelu by posloužil. Mmch. ta jediná známá přežitá otrava "novičkem" byla popisovaná podobně jako spíš intoxikace nějakým lisergidem. Možná to je nějakej výmysl.

   Smazat
 18. Přežila, ale je to jen decerebrovaný preparát, jen opakuje, co se ji napoví. To si v Malé Británii oddechli, už hledali, jak ji "dorazit", aby se náhodou neukecla. Ale takhle - samozřejmě, že bude říkat britská propaganda jejími ústy, co bude potřebovat. Víte, že to je absolutně to nejvýhodnější řešení: máte postiženého, který může vypovídat jenom to, co vy mu napovíte. To jsou ti praví a nezpochybnitelní svědci! Známe to i u nás, leckdo v base by mohl o tom povídat.

  OdpovědětSmazat
 19. Každy kto ma iq hupacieho konika vie že to urobily zufaly zakerni briti.žial su natolko prihluply že si myslia že im ludia uveria.Podla seba sudim teba.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.