Reklama

úterý 13. března 2018

To ať tě ani nenapadne, Putine!

V. Livanov
13. 3. 2018, Petr Ďoubalík, video, překlad - titulky

Co měl na mysli Vasilij Borisovič Livanov (nar. 1935 v Moskvě, SSSR), herec, režisér, scénárista, spisovatel, národní umělec RSFSR), když 26.1. 2017, po převzetí vyznamenání z rukou Vladimira Putina, řekl: "To ať tě ani nenapadne!" (Даже не думай!)? Odpověď skrývá video, které zachycuje tento nečekaný okamžik.


Volba prezidenta RF je za rohem (18.3.), proto hysterie západního světa vrcholí. Chystají se "chemické" provokace v Sýrii, USA vyhrožují úderem po syrské armádě, ve které jsou rozmístěni i vojenští poradci z RF, v Británii odhodili zbytky slušnosti, zavrhli presumpci neviny a bez sebemenších důkazů označují RF za pachatele útoku bojovou otravnou látkou na exšpiona Skripala (a média už se činí a ukazují rovnou na Putina).

Z nového dokumentárního filmu "Putin", který za pouhý den shlédlo na internetu přes 4 miliony zájemců, si seznamovské Novinky do titulku vybraly, jak jinak, příběh o tom, jak "se Putin přiznal, že nařídil sestřelit civilní letadlo", přičemž z článku čtenář nezjistí, jak to doopravdy bylo a jak to dopadlo...
Držme si tedy palce, aby se do neděle nic ošklivého nestalo.

- - -

překlad a titulky: Ďouba NR23 komentářů :

 1. Je to náhoda, že se teď zrádci SSSR a po té Ruska bojí svých chlebodarcu,s skrývají sebe i rodinné příslušníky ať jsou v Anglií nebo jinde? Že by možné osobní 11 září???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro konspirační dementy není samozřejmě náhoda vůbec nic. Vše je pečlivě naplánováno na staletí dopředu, vše řídí Globální Prediktor, Ročíld, Rokefeler, Ilumináti, Židozednáři. Je to taková moderní forma víry, náboženství.

   Smazat
  2. Anonymní proti-konspirační bojovníku 20:49,
   o dementovi spíš svědčí dát na roveň globální prediktor s těmi ostatními mocenskými uskupeními, to opravdu může jen hňup. Mj. si taky všimněte, že globální prediktor je neživotný a píše se s malými počátečními písmeny, což není náhoda.

   Smazat
  3. Máš pravdu, jsi děsně chytrý! Jak to děláš?

   Smazat
  4. Pane Ďoubalíku, děkuji, Vaše info bylo, v záplavě nepříjemných zpráv, opravdu milé.

   Smazat
  5. 13. března 2018 20:49 Až jednou možná dostaneš rozum, zblázníš se z toho a zase z tebe bude dement jako teď.

   Smazat
  6. 20:49 Právě takové věřící trouby jako jsi ty potřebují, ostatním VÍRU nepodsouvej, houpací koni. Zajímavé, že satanisti vždy, čím páchnou, podsouvají jiným.

   Smazat
  7. Ten údajně ruský plyn má svého vynálezce, chemika, dlouhodobě žijícího na západě v USA.

   Vnucuje se myšlenka, že tajemství výroby daroval CIA stejně jako po plyšáku Synthesia zdarma vydala tajemství SEMTEXu například... a CIA se jistě s britskou MI 5 podělila o postsovětskou technologii ... Takže Mayová by si měla nejprve zamést vlastní dvorek a až potom, bez důkazů, syčet na Rusko...

   O americkém bydlišti vynálezce údajně použitého plynu se nenápadně zmínila v dnešních večerních zprávách i "naše" televize...

   Smazat
  8. Pravda!rasisticti nackove vzdy drzi pri sobe ( nabozensti z kterych vlastnevychazi politicti) pro zeme commonwealthu anglickeho kralovstvi drzi s muslimy i zidy a vatikanem.protoze jen tyto zombie mohou slouzit za uplatu a byt plne ovladany diky sve vlastni zlocinnosti ,chybejicimu svedomi a duchu. Fakta o chazarech jasne ukazuji kam se po padu rise odebraly. Hlavni tah - Smer nemecko italie anglie tedy slovanske zeme. Neni nahodou vznik rasismu namireny proti rusku nam slovanum tedy vychodu. Vmichaly se do nas prinesli jejich kanibalisticky rasisticky pedofilni otrokarsky system a vyvrazdily stovky milionu lidi na planete. A proc anglosasove -chazari nesnasi bile tedy nas originalni evropany? Protoze nas nikdy nepokorily a nekolonizovaly.
   Jeste ke globalnimu prediktorovy. Globalni prediktor je myslenkou vedomym toho co si mysli vetsina lidi na zemi. Lidi utvarejici jej svym myslenim a podporujici danou myslenku. Svetlo a vzestup ducha - vedy prirody ,svedomy proti degenerativnimu satanistickemu nabozenstvi relegion - masova prevychova.
   Dale prirodni zachovani cloveka oproti nadrazenosti cloveka nad prirodou( zednari soros redschield ,jezuiti,marx ,vatikan,scientologie,lgbt atd atd.
   Jde o myslenkove pole ktere je utvareno nami vsemi . Bohuzel relegion satanisti-satana=stagnace nechteji rozvoj ani jarmonii ani nnas ani prirodu.jejich techniky ovlivnovani a dehumanizace jsou ukazkou degenerace cloveka a neschopnost napojeni na srdce dusi ducha kolektivni vedomy. Anglie je marxisticka zumpa plna nacku touzicich po dalsim holokaustu bile rasy . Trans zrudy a pedofilove jsou na vzestupu ve vlade i mimo a opravdu hosne zle se tu dycha ..predymenzovane zakony ,praskaci,uplatky ,sousede kteri se ani neznaji,kazdy se stara o sebe. Stat je vlastnikem deti a rodice nemaji zadnou vahu. Take svobodnych zen a jejich kriminalnich deti bez otcu jsou zde plne obecni ctvrte kde ziji z davek. Deti hlidaj pristehovalci a coury tedy matky jdou propijet vecer socku.....

   Smazat
  9. 22:21 se zrádci se v různých zemich zacházi různě.Jestliže T.May něco říká,už jen s titulu funkce,si nic netahá z prstu a má jistě jinši podklady než třeba p. Ďoubalik.Nakonec jak se bez konspirace zacházi se zrádci v Rusku nebo v Britanii si můžete vyguglit.Viz.A.Litviněnko,R.Tomlinson,to o úklidu dvork.

   Smazat
  10. Takových vysoce postavených se zaručenými zprávami jsme už viděli ...
   www.zvedavec.org/komentare/2013/08/5632-jak-americane-falsuji-informace-pred-utokemna-suverenni-staty.htm

   Smazat
 2. 20;49
  A tvoje pindy řídí kdo????
  DEBILUS MAXIMUS???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20.55
   výblitky 20.49 řídí kavárna.On je jen užitečný idiot.

   Smazat
 3. Vládíkovi z Brna!
  Taky občas řadím GP mezi nepřátele lidstva a to ze dvou dobrých důvodů:
  1) vládne lidem jakoby ze záhrobí nebo z jiné dimenze a tudíž je za své chyby vládnutí nepostižitelný (asi si hraje na boha, ale kterého z těch desítek lidstvem milovaných či nenáviděných).
  2) nevládne nezištně (kam zmizelo zlato vytěžené za 8 tisíciletí po potopě? cca 1 km krychlový neboli 13 milionů tun ryzosti 24 karátů).
  Mám nepříjemný pocit, že všechna božstva lidského světa vlastně popisují neuchopitelného GP, který se k lidstvu chová jako židovský pastýř ke křesťanským ovcím (béééránku bóóóží).
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
 4. Byl bych též rád kdyby se nic nestalo ale umírající kobyla kope.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve VB vládne "....". Když si tam jezdí kdy chce a přiváží co chce. Když jede záchranka k případu, tam má na sobě protichemické obleky? To je tolik podivností, že na takový amatérismus se nadá naskočit.

   Smazat
 5. Náhodou to Májová ochechule zařídila elegantně. Z otravy kterou si zařídili sami, obviní Putina a zbaví se tak jednoho ruskýho šmejda, kterýho musili i s dcerou asi živit. No není to geniální? Pokud mě někdo nařkne že ji obviňuji bez důkazu, tak co, dělám to stejné co ta ochechule.

  OdpovědětSmazat
 6. Takové lezení do zadku musí na každém zanechat následky, i na Putinovi - i kdyby byl sebeodolnější a sebechytřejší.
  VP si to určitě uvědomuje, ale...
  Každému lahodí pochvala. A i když to člověk bere s rezervou, tak si řekne že není šprochu..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NATO sa obáva, že Rusko získa kontrolu nad severnou námornou trasou. Kdo za to může, RF si jen bude chránit své území.

   Smazat
  2. 23:21 Myslím, že přeháníte. Putin mnohokrát dokázal, že je imunní proti "zblbnutí z moci". Pokud sledujete jeho rozhovory a jednání s lidmi tak vidíte, že se pořád považuje jen za služebníka své zemi. To se u nás nedá říct o žádném z vrcholných politiků.

   Smazat
 7. To ať tě ani nenapadne,Putine.Hmm..sakra,asi má Rusko fakt před ostatnimi výhodu a je řizeno samotným Bohem, jak řikàval před léty tj.r.1684 už tenkrát ministr Ruské říše Ch.Minich,když nemohl pochopit řízeni země i to,že ještě existuje.

  OdpovědětSmazat
 8. A kdo že se to vměšuje do voleb v Rusku, kdo podporuje penězi protiruské aktivity, kdo korumpuje opozici proti Putinovi. No přece ten vzorný, drancující a vraždící kapitalismus největšího ZÁPADU! Třikrát sláva, idee Adolfa Hitlera jsou znovu na světle božím! Vše, co bylo před námi (mimo Ády) velkými a konečně dospělými lidmi může být spáleno na smetišti dějin, MY, MY, My jsem ti praví tvůrci lidského pokolení, co jsme vše ANTE dali k pohnojení, my jsme sami božstva, kdo je víc? (Bradystrýc?)

  OdpovědětSmazat
 9. I had a lot of new ideas when reading this post, it provided me very useful information. Thanks for this valuable information for all. novel online

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.