Reklama

úterý 13. března 2018

To jsou náhody!


Staněk
13. 3. 2018
Bude u nás v dohledné době zabit Moravec (rukou Hradu) nebo Štětináč (rukou Kremlu)?
Jako prolog poučení od K.H.Borovského.
Vídeňská vysoká škola vládnutí: „Uzda se povoluje jen proto, aby se v případě potřeby mohla ještě pevněji přitáhnout!“
Slovenská předehra rozvrácení protiimigrantské „grupírovky“ V 4 v EU:


1. Mladý „nadějný“ novinář, pracující na záhadně nabytých podkladech o machinacích s dotacemi, je nalezen s průstřelem srdce mrtev i se svou do čela střelenou 27letou přítelkyní archeoložkou . Ta pro změnu pracovala ze neznámé (neziskové) peníze v archeologickém výzkumu v Jižní Americe. Na místě zůstaly všechny rozpracované materiály o machinacích s dotacemi. Do domku vnikl vrah nepochybně bez násilí (na heslo?) a vystřelil nečekaně a jen dvakrát, a přesně. Tak to činí profesionální námezní vrazi.

2. Druhý den „všichni novináři včetně prezidenta odněkud věděli“, že za vraždou je určitě vláda. Žádali tedy nejen „řádné“ vyšetření, ale i její odstoupení! Hlavně ministra vnitra. Média také ihned naznačovala, že vrah nebude určitě dopaden. (Že by už byl v letadle na cestě do Jižní Ameriky?)

3. Třetí den byly organizovány na Slovensku i v zahraničí tryzny a nosily se pohotově vyrobené placky na kabátě. Tím byl zahájen boj za svobodu slova „demokratických“ novinářů a za odstoupení vlády, neschopné zajistit bezpečnost novinářů. A za nastolení té správné vlády, směřující do „tvrdého jádra Evropy“. (Tvrdost jádra EU se měří počtem islámských imigrantů, no go zón a vlivem neziskových organizací.) Tento boj zahájil na Slovensku sám jeho prezident! Aby ne, když jeho zvolení podpořily neziskové organizace.

Zdá se, že tím se boj proti imigraci islámských přistěhovalců vzdorující V 4 spustil

Naplno. V nejslabším odhadnutém místě, na Slovensku. Nyní je na řadě odehrávání této parodie na demokracii u nás v Česku. Zde je ale situace pro pučisty složitější. Na Hrad se nepodařilo neziskovým organizacím prosadit toho správného „národ s kavárnou scelujícího“ prezidenta! Navíc „demokratické strany“ díky svým vůdcům a absenci jakýchkoliv idejí kromě „hrabošství“ pohořely ve volbách. Ještě že je v parlamentě alespoň ta za trávu koupitelná strana marihuany!

V posledních dnech jsme tedy viděli na náměstích rozehrát ouverturu „studentů“ k boji za „udržení současné objektivity“ ČT a médií. Vůči „demokratickým“, ne fašistickým a populistickým stranám ovšem. Tuto frašku zhodnotí jednou historie a naši potomci se za ní budou stydět, jako za 50tá léta. Záminkou k „demonstracím“ za demokracii bylo zvolení „pendrekáře“ Ondráčka do čela parlamentní komise. Pak jeho volitelé následně rozvinuli tiskovou kampaň a celostátní boj proti své volbě. Vlastně byl rozvinut boj restituentů, rektorů a „studentů“ proti nelidským policejním zásahům. (Nevím, že by byl Ondráček také v Barceloně?) Anebo si „neziskové organizace“ u nás nacvičovaly spojení na nějaké připravované události, které by měly následovat?

Že by to byl také atentát na nějakého „svobodomyslného“ novináře? Média přece stále píší, že u nás je také ohrožena svoboda slova. Že tu Putinovi agenti a fašisti, zejména na internetu, brání přičleňování Česka do tvrdého jádra EU. A tím „rozpoutání nevídaného blahobytu občanů“ . Otázka kterých? Těch do práce chodících sotva. Určití lidé u moci u nás i EU by měli vzít včas na vědomí, že žijeme v oblasti, kde události dalekosáhlého dopadu dávají do pohybu „mrtví arcivévodové Ferdinandi a mrtví studenti Martinové Šmídové! Vždy ovšem po „správném“ vysvětlení jejich smrti médii.

Silou médií a „svalů“, jak si někteří za „oponu dějů reality“ nevidoucí“, to v Česku ani v EU nebude. Žijeme v zemi a oblasti, kde se z jistých důvodů následky po „záhadných“ smrtích začaly odehrávat jinak, než si jejich autoři představovali. Považuji za užitečné mírně naznačit, proč. I u nás, jako v okolních zemích, žije sice masa lidí, kteří myslí způsobem „hlavně když nám chutná“. Přesněji řečeno, tito konzumenti jsou sočástí lidu z „údolí tupých hlav“. Nyní se dokonce i u nás rozmnožili i „studenti“ z téže oblasti. Ti zatím myslí ve stylu : „hlavně když něco studujeme a někdo to platí“! (A nedomýšlí, jak dlouho?)

Naproti tomu hlavní masa ještě žijících lidí zažila v posledních sto létech mnohé a podivné zásadní změny režimů a stylu vládnutí. A je zvyklá poslouchat a neslyšet, je „rezistentní“ na prázdné fráze a lži propagandy! Ta má pomalu a jistě plné zuby vládnoucí garnitury u nás i v EU. Od ní vychází jasný požadavek k vládnoucím : předložte jasnou a realistickou vizi Evropy! Nebo jděte od moci a uvolněte místo schopnějším! Zatím místo takové vize nastrkujete všem evropským národům za koncepci kalifát!!! Evropští vládcové prohlédněte: všechny velké duchovní a společenské krize se nejprve vyjevily v Česku. A vy si dovolujete opět přicházet k Čechům s „výhodnou“ nabídkou prodeje. Dříve odpustků neboli „vstupků do nebe“, nyní „vstupků“ islámských rozvratníků do země? A myslíte si, že vám to u myslícího jádra národa projde?

28 komentářů :

 1. Kde je SIS? Asi jako u nás BIS. Je třeba nastudovat článek 23 LZPS a být připraveni uvést ho v život. Na Slovensku je to jednoznačně situace pro jeho uplatnění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Občané mají právo postavit se na odpor každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

   Smazat
 2. Buďme vděčni našim "americkým přátelům", že "oddělují zrno od plev". :-) Zadržují agresi Ruska, podporují ukrajinské "demokraty", syrskou "umírněnou opozici" atd. :-) :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My jsme vděční. Ale mohli by přidat. Měli by tlačit na EU, že se už nemůžeme dočkat, kdy se k nám konečně začnou valit masy migrantů z Afriky, abychom jim vyčlenili důchodové zdroje. Co jsme nějaká béčka? Ne, my chceme být jako Západ, naše meta nedostižná. Už dost bylo bílejch ksichtů v českých a slovenských městech! Pryč s nimi!!

   Smazat
 3. Já to tipnul na Peheho, že bude obětován na oltář Sorose, on by se za to snad ani nezlobil

  OdpovědětSmazat
 4. Dnes si mohou být jistí životem již jen estébáci. Za zavražděného estébáka, pokud to náhodou není dvojník třeba Kalouska, nikdo masové demonstrace organizovat nebude. Naopak estébáci musejí vydržet co nejdéle na živu a v kondici. Kým by jinak naši "demokrati" strašili lidí dalších nejméně dvacet let.

  OdpovědětSmazat
 5. Já už požádal, aby mě zapsali do seznamu estébáku, ale to musí údajně rozhodnout soud. Tak už tam mají moji žádost, ale zatím mi odpověd´ neposlali. Tím bych se vyloučil z potencionálních obětí Sorosovy soldatesky, to by nemohli svést na Putina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale já na tebe nezapomenu, pozor na to...

   Smazat
 6. Napad zabit ve jmene demokratickeho boje Moravce neni vubec špatny napad 😀😀😀

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČT by zároveň strašně ušetřila za plat, na jehož výši nejsou lidé zvyklí a tudíž ho nelze zveřejnit, jak konstatoval pan ředitel ČT. To by bylo plácnutí 2 much jednou ranou. Sice s tím nikdo normální nemůže souhlasit, když je však demokracie v ohrožení? Jen aby to však nebyl žárlivý milenec nebo hádka, kdo ho má delšího. Jando, drž se od našeho Moravce co nejdále!

   Smazat
  2. Nebo zezadu co nejblíže a nejhloub, náboje jsou drahé - oba jednou ranou.

   Smazat
 7. Zapomněl jste na Pospíšila,to je jejich velká kamarádka☺

  OdpovědětSmazat
 8. Nejlepší byla soudružka poslankyně Nicholsonova, manželka T.Nicholsona, který dodával Kuciakovi potřebné informace.
  Tato dáma prohlásila v sl.rozhlasu, že "táto vražda přišla ako na zavolanie". No není to krásné? Ještě že je na té správné straně, jinak by si člověk mohl myslet, že v tom má pracky. Alespoň taková Tereza May by zcela určitě nepochybovala a tentokrát by nevypadala ani jako stupidní slepice jako v případě výroků o Skripalovi.

  OdpovědětSmazat
 9. Pokud jde o práci bezpečnostních služeb musím říci, že je na úrovni ... ....Nechápu jak mohli dopustit takový podvod, který byl Tvrdíkem použit proti pres. Zemanovi. Naprosté selhání BIS. Prověřování obchodních vztahů a lidí kteří se pohybují v blízkosti presidenta a předsedy vlády je naproto zásadní povinnost BIS. Jinak může dělat rozvědku ve stylu strážmistra z Putimi

  OdpovědětSmazat
 10. Na Slovensku sa situácia v priebehu jednej hodiny podivuhodne zmenila, keď na tlačovej besede Kotlebu - Ľudovej strany naše Slovensko jej členovia vyhlásili, že podávajú trestné oznámenie na slovenskú prokuratúru na neznámeho páchateľa kvôli vete, ktorú Igor Matovič /OĽANO/ použil ako odpoveď novinárovi na tlačovej besede:" MÍĽNIK, ktorý sme dosiahli VRAŽDOU Jána Kuciaka...." Iste z tej vety zamrazilo jeho kolegov , stojacich za ním. Hlavné správy, internetové, /www.hlavnespravy.sk / to komentovali a vzápätí hodnotili možnosti jednotlivých strán a ich počet. Vychádza z toho, že "neposlušní a neuznaní chlapci z ulice ", ktorým nepodal prezident pri voľbách ruku a všetci uch prehliadali budú môcť byť jazýčkom na váhach,a keď sa budú rozdávať karty, budú držať eso. Matoviča hodnotia všetci ako toho, čo povie pravdu, keď sa pomýli...MK

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, jestli bude na Slovensku ještě chvíli tenhle bordel, tak kotlebovci nebudou jazýčkem na vahách, ale Kotleba vyhraje volby. A má Kotleba rád svého prezidenta lichváře?

   Smazat
  2. Být Slovák tak volím Kotlebu jinak to je bordel jak u nás.

   Smazat
  3. Kotlebovci jsou totiž zcela čistí a s tím sorošxindlem nemají nic společného. Není jiné volby !!!

   Smazat
  4. No, snad zítra nenajdou picnutýho Igorka Matoviče. To už by byl přímo demokratický VRCHOL!

   Smazat
  5. Pro Slováky už je přece nachystaná nová strana, neposkvrněná, Progresivne Slovensko, s Kiskou v pozadí.

   Smazat
  6. Bude se jmenovat SLOV 09.

   Smazat
  7. Progresivne Slovensko je politické hnut založené vloni na podzim. Podpředsedou je Michal Šimečka, syn Martina Šimečky (toho mají rádi v Čt a v Bakalovinách, Kiska mu letos 1.1. udělil státní vyznamenání spolu s Kubišovou, Pithartem, Gálem). Mladý Šimečka získal v 2013 v Oxfordu titul v obl. politologie a mezin. vztahů, pak práce v Evrop. parlamentu a v tanku CEPS. Začínal také jako novinář ve SME a v britských Financial Times. Nyní pracuje v Praze v Ustavu mezinar. vztahů (ten má také Čt v oblibě), kde se věnuje evrop. integraci a bezpečnosti a zároveň působí jako poradce čes. ministra zahran. věcí ( nevím, zda ještě teď). No uznejte sami, že to bude jednou skvělý slov. premiér. Je ze stejného hnízda jako ti naši nejdemokratičtější demokrati.

   Smazat
  8. Připomínka k 22:56
   ale zase by to nebyla žádná škoda.

   Smazat
 11. Článek by se neměl jmenovat "TO JSOU NÁHODY !" ale podle našeho "dramatika- velikána"
  " TO JSOU PARADOXY "

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To teda jsou, na Slovensku se demonstruje, aby staré strany odešly a u nás, aby se vrátily.

   Smazat
 12. Byl zabytej sekerou. A sekery se vyrábějí v Rusku! Tenhle způsob myšlení je vlastní všem politikům. Domnívají se, že okecat se dá úplně všechno a že na skutečnosti nezáleží. Viz otrávení Skripala. Prostě návrat ke geniální myšlence, že tisíckrát přečtená lež se stává pravdou. Říká se tomu postmodernizmus nebo doba postpravdivá. Nejhorší je, že tuhle zásadu protlačují i do vzdělání. Nejdůležitější je komunikace a dva jazyky. Zákony přírody a logické myšlení jsou nezajímavé, všechno se najde na internetu.

  OdpovědětSmazat
 13. Je na čase změnit taktiku. Okamura a další odpůrci by měli vyslovit souhlas s přijímáním migrantů, a to do počtu, který bude v nákladech odpovídat objemu peněz vydávaných na kulturu a neziskovým organizacím.
  Jmenovaným samozřejmě tyto peníze odebrat.

  OdpovědětSmazat
 14. Nová podoba hitlerovského nacismu hrdě pochoduje Západní Evropou a odvážně za zvuků bubnů NATOjugend se parademaršem blíží sveřepé střední Evropě, aby ji demokraticky zakroutila krkem. Ti odvážlivci se vzepřeli diktatuře Bruselu!!! A tedy diktatuře kapitálu, což je trestuhodné: takže puče na vás, vy česká, polská, maďarská a slovenská sebranko, majdany, Ghúty. Majdany, gruzínští ostřelovači, oživlí SS, ti si s vámi parchanty, co nechcete říkat kapitálu PANE, už poradí. Himlere, vstávej, kde se couráš, Haydrichu, na stráž, otevírejte brány, přece ARBEIT MACHT FREI! Ještě, že ten Göbbels nezaspal a všechny ty investigativní propagandisty vyškolil! A už se předělává konečně také vlajky, uprostřed kruhu hvězd naši praporečníci budou mít krásnou a kapitálu tak milou svastiku. Hurá na srdce Evropy, kdo je jejím pánem, je pánem Světa! Napoleone vstávej, Hitlere, shrň si svoji patku do čela, vztyč pravicí a pozdrav tu nejskvělejší diktaturu kapitálu, které se říká "zastupitelská demokracie". Konečně nový život pro nadlidi, modrooké blonďáky! Pryč s židobolševiky, švitoří i křehké dívky na náměstích a omdlévají z vícečetných orgasmů!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.