Reklama

sobota 17. března 2018

Třetí světová válka je za dveřmi – jak se těšíte?


Michal Brand
17. 3. 2018
Současné dění na geopolitické scéně čím dál více směřuje k rozpoutání třetí světové války. Světové války mezi velmocemi – USA (a vazalové) vs. Rusko-Čína. 

USA okupují část Sýrie V Sýrii USA nelegálně okupují území a staví si svoje vojenské základny na území cizího státu bez souhlasu jeho legitimní a demokraticky zvolené vlády. Na těchto základnách a na základnách v Jordánsku cvičí a vyzbrojuje islámské teroristy. „Svobodná a nezávislá média“ tyto islámské teroristy cudně přejmenovala na „bojovníci za demokracii“ a na „demokratická opozice“.

A když už je z toho „novinářům“ samotným těžko, dovolí si použít dokonce i termín „rebelové“. Ale ne příliš často, aby se Velký Bratr nezlobil a aby si tak „novináři“ nezkazili kariérní postup v hierarchii propagandy. Co také čekat od „novinářů na úvěr (hypoteční)“ (mortgaged journalists).

Více než polovina nových zbraní, kterými disponovali islámští teroristé v Sýrii, pochází – ze zásob nových členů NATO (zejm. Bulharska). Vzpomínáte na výbuch muničního skladu Vrbětice?

USA a země NATO vyzbrojují islámské teroristy

Ale není se čemu divit. Vždyť Obamova vláda celé roky dodávala islámským teroristům zbraně – včetně nejmodernějších protitankových raketových systémů. Například zde a zde a zde – „Americké raketové systémy poslány rebelům [islámským teroristům v Sýrii] jako test“. Stejně tak dodávaly zbraně islámským teroristům Francie nebo Saudská Arábie.

V současné době Donald Trump požaduje financování pro dalších 60,000 islámských teroristů za účelem „demokratizace“ Sýrie. Je to pochopitelné, protože skutečná „War on Terror“ (vedená Sýrií, Ruskem a iráckou vládou, i přes odpor USA), Válka proti terorismu, kterou ovšem USA už 18 let jen předstírají, přinesla nyní kolaps moci Islámského státu, AlKajdy a jiných „demokraticky opozičních“ skupin podporovaných USA a jejich spojenci.

Donald Trump – chyba v matrixu zpacifikovaná a zmanipulovaná nomenklaturními aparátčíky

Donald Trump dnes vypadá jako klon Hillary (zvané v USA cudně „Hitlary“) a to přesto, že veliká část americké veřejnosti do něj vkládala naděje na zásadní změnu nesmyslné a naprosto destruktivní politiky jeho předchůdců - ale takové naděje chovala i značná část veřejnosti ostatních západních zemí. Zřejmě pod tlakem „deep state“, nedemokratických, totalitních struktur uvnitř vládní moci USA zapomněl na vše, co před volbami sliboval a na vše, co zcela otevřeně řekl. Nebo se možná zoufale snaží o kompromis – s nepřítelem, kterého přesně pojmenoval, ale pak se ho možná lekl nebo tohoto nepřítele jen podcenil. S nepřítelem, se kterým žádný kompromis není možný – s nepřítelem, kterého představují nelegitimní, byrokratické, nomenklaturní struktury aparátčiků. Stejných, jako sedí v Bruselu, Washingtonu, Berlíně, Paříži a čím dál více i na úřadech a v neziskovkách a jiných antidemokratických, totalitních nátlakových a mocenských skupinách i uvnitř České republiky.

USA eskalují situaci na Korejském poloostrově na hranu jaderného konfliktu

Během doby v úřadě stihl Trump eskalovat napětí se Severní Koreou až na hranu jaderného konfliktu.

Turecko – pachatel zločinu agresivní války ve smyslu Norimberského tribunálu s nacistickými zločinci

Turecko, náš věrný spojenec v NATO a kandidát na členství v Evropské Unii slibuje obsadit řecké ostrovy, dále pak slibuje obsadit všechna území, která patřila k Osmanské říši – tedy od Sýrie a Iráku, přes Řecko, Maďarsko, Srbsko až po Vídeň. Aktuálně Turecko okupuje část severní Sýrie a snaží se o obsazení důležitého města v této oblasti.

Turecko, člen NATO, se agresí proti suverénnímu státu Sýrii dopouští zločinu proti míru a zločinu rozpoutání agresivní války ve smyslu rozsudků Norimberského tribunálu pro válečné zločiny nacistů. A – „jak překvapivé“ – nikdo neprotestuje, žádné odsouzení ze strany USA, EU, Human Rights Watch, Člověka v tísni...nic, zero, nil, ticho po pěšině. Ve světle jednání tureckého režimu ticho přímo mrtvolné.

82 komentářů :

 1. Bude jim muset Rusko+Čína zatrhnout tipec turecký pošahanci se zbláznily.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko+Čína? Zbláznil jste se člověče? Kupoval jste někdy něco od Číňana? Na počátku obchodu vás nazývá dear friend, pak vás zkusí podrazit, pokud jeho podraz odmítnete, postupuje proti vám nejtvrdšími prostředky a ještě má tu drzost požádat o ta nejlepší doporučení. Jedno dobré doporučení - na pomoc od Číňana nespoléhejte, protože se spíš dočkáte nože do do zad. Ne nadarmo Hašek ve svém Dekameronu píše, že mu překladatel Korejec radil: Pane nevěřte Číňanům, Číňané jsou sviňja suporosaja. Krom toho Číňané od počátku minulého století Rusy už několikrát podrazili. Rusové jsou v tom sami, maximálně při dobré konstelaci hvězd jim může pomoci Irán. Jinak absolutně nikdo. Je to smutné, ale pokud dojde k vypuknutí války, Rusové budou nejspíš muset použít jaderný arzenál, aby se dostali na nějaká porovnatelná čísla, protože, jinak prohrají, i kdyby měli nakrásně bojovou efektivitu 1:10 jako Němci v druhé světové válce. Němci měli takovou efektivitu a navíc s nimi táhla polovina Evropy a přesto prohráli. Táhli s nima Rumuni,Maďaři,Slováci, Chorvati, Italové, Albánci, Litevci, Lotyši,Rakušáci, defakto i Češi a Francouzi jim pomáhali. Francie je zcela falešně počítána mezi vítězné mocnosti, přestože republika Vichita ochotně spolupracovala s Německem. Němci prohráli protože neměli ekonomický potenciál jako USA, které bylo schopné zásobovt zbraněmi všechny spojence, na dluh samozřejmě. Pokud by SSSR nemělo dostupný tenhle dodatečný zdroj zbraní, nejspíš by padlo. Tahle konstelace je ale v současné situaci nemožná.

   Smazat
  2. 16:37 Pane Čína je spojencem Ruska a uvědomují si že jsou pro usa 2 na řadě.

   Smazat
 2. Ti ušáčcí pičusové stále věří ,že případná válka je opět mine.Ale nemine,mohou se zavrtat kilometry do zemně.

  OdpovědětSmazat
 3. Já sem na válku připravení,vihrabal sem si pod zemí buknkr a když na CNN dají že vipukla válka zahrabu se ppd zem ako krtek a po válce spod zeme se vihrabem a pak vyskičím.Pepek Vyskoč.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane doktore Davide (hovorově cvokaři), víte, že šíříte poplašné zprávy a tím buď chtěně, či nechtěně, probouzíte úzkosti a běsi u viz. anonymní 17. března 2018 12:36. Vy tvoříte defakto psychicky narušené, neodolné pacienty. Toužíte mít plnou čekárnu? To Vám nestačí kolega Dvořák.
   Úvodní nadpis: Pobuřující věštba z kulí.
   " Třetí světová válka je za dveřmi – jak se těšíte? "
   Marie

   Smazat
 4. Žádná třetí světová válka nebude !

  Spojené státy připravovaly první i druhou světovou vždy "v zastoupení" a s předpokladem, že budou vedeny mimo jejich území. V obou případech jejich průmyslové a finanční lobby vydělaly, občané již méně...

  Současná geopolitická situace ve světě je zcela jiná. Jistota, že by se neválčilo i na území USA "zmizela". A to i v USA mnozí vědí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, že v USA vědí, že WWIII postihne také je. Ale nevadí jim to. Jednak elity chtějí vyhladit svět na pouhopouhých 500 milionů lidí, jednak elity samotné mají velmi dobře ppropracovaný system hluboko v podzemí v horách COLORADA. System se jmenuje D.U.M.B.S
   https://www.youtube.com/watch?v=uEDAE_9v4h0
   Jsou si jisti, že tak jako se Hirošima a Nagasaki vylízaly z atom. úderu, tak se to stane i po WWIII.

   Smazat
  2. Jen takový dotaz.. Na jak dlouho tam mají zásoby jídla, kdo a kde jim pak bude další potraviny pěstovat???? Srovnávat případnou atomovou válku s Hirošimou a Nagasaki je přinejmenším potěšilé...

   Smazat
 5. USA bojují v Sýrii za svoje přežití. Upřesňuji, bojují tam za ropu, kterou potřebují ke svému přežití. Pokud to někomu uniklo, tak lidstvo je právě za ropným zlomem a přežraný velkospotřebitel na to přišel dříve než ostatní země na této planetě.

  OdpovědětSmazat
 6. Naprosto jisté je, že na území USA by se neválčilo. Leda tak pokud by tam zůstali nějací přeživší tak by mezi sebou bojovali o přežití. Ale zaručeně by na toto území nevstoupila bota nepřátelského vojáka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Současná vojenská technika už nevyžaduje, aby na území USA v případě 3.sv.války "vstoupila bota nepřátelského vojáka"... Zřejmě by již neměla, kam "vstoupit".

   Smazat
 7. Pepek Vyskoč: Mate v tom bunkru nejakou filtraci vzduchu? Co zasoba vody a jidla? Jak dlouho myslite ze byste tam vydrzel nejdele?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná že radioaktivita zmizí jak pára s hrnce,viď pred rokem a púl radila Angela Merkelová abi sme si udelali zásoby na 10 dnú a videl sem nwkolik katasyrofickixh filmú a serialu a amíci prežili.Pepek Vyskoč.

   Smazat
  2. 13:41jestli to přežili,tak to nebyli Amíci��

   Smazat
 8. Ať už to "řachne"!!!! Planeta si uleví!!! KAŽDÝ druh jednou VYHYNE!!! LIDI SI TO ZASLOUŽÍ!!!

  Když budu u toho, jak SS - Zločinci chcípat, budu rád!!!! I když zemřu také.

  OdpovědětSmazat
 9. tak co,bude válka nebo nebude?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, to se jen vypaříš a ani si to nestačíš uvědomit. Tak si s tím zbytečně nelámej hlavu. Hlavně, že spláchnou ty kurvy pindostánské do moře.

   Smazat
  2. 14:44
   uASSackej odpad půjde do moře i se sochou NEsvobody!!!!☺

   Smazat
 10. Nechce se mi to překládat, kdo nespíkujete, dejte si to do translate:

  Patrick Lang, retired senior officer of U.S. Military Intelligence and U.S. Army Special Forces (The Green Berets) who was the “Defense Intelligence Officer for the Middle East, South Asia and Terrorism”:

  “Pompeo’s nomination and his eventual confirmation brings the world closer to a US-Russia war. If that happens it will be difficult if not impossible to keep the war from escalating toward the use of nuclear weapons. Israel wants war, a wrecking war with Iran. Israel wants the US to win that war for Israel. In my Opinion, Israel would be wrecked in such a war whatever the outcome. This is an August, 1914 moment.”

  http://turcopolier.typepad.com/sic_semper_tyrannis/2018/03/looks-like-mattis-is-the-grown-up-in-the-room.html

  https://en.wikipedia.org/wiki/W._Patrick_Lang

  OdpovědětSmazat
 11. Soudruzi, utíkejte se schovat před jistou 3. sv. válkou do sklepa, zamkněte se tam a sežerte klíč. Tady v normálním světě od vás bude aspoň klid.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, a tvorům bez mozku se to vyhne. Chtěl bych stihnout vidět tvou sebevědomou protaženou tlamu, až to bouchne. Normální světe. Jéžiši to je pičus......:o)))

   Smazat
  2. Pro 14:17 do sklepa zalezeš sám posero,křičet to umíte budeš první utíkat jako zajíc,máme rodiny a povinnost je chránit nevíš co zamluvíš cucáku

   Smazat
  3. Já vcelku nemohu pochopit, proč tento 14:17 a podobně myslící lidé jsou přesvědčeni, že ti, co jsou proti válkám - všem, současným, i byli proti těm minulým, musí být nutně "soudruzi". Proč se domnívají, že mírové soužití národů je něco přežitého, směšného. Je to jen tím, že si válku sami neprožili, je to jejich dobrodružná povaha, je to jejich touha po zabíjení? Je mi těchto lidí líto, že si neváží svého života a že zřejmě nemají ani bližní.

   Smazat
 12. 14:17
  Až bude nálet na havloidioty,tak ty se rozhodně nemáš nárok nikam schovat,nestihneš to!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To víš, že jo, soudruhu :-D

   Smazat
  2. 14:38
   To víš,že ne havloblbe!☺

   Smazat
 13. Mame v predloni vybudovanem bunkru zasoby vody, jidla minimalne na 20 let. Par metraku ryze, cocky, fazoli, konzervy, susene maso, med, orechy, doplnky vyzivy - omega 3, lneny olej, vitamin D, magnesium citrat v prasku, syrovatkove proteiny, kokosovy tuk, sardinky, kakaove boby, nekolik desitek kg horke cokolady, kavu, ovesne a psenicne vlocky, proso-jahly, pohanku, par lahvi vina a vodky. Vybudovani umele osvetleni, spousta knih a casopisu, nahravky tak aby se dalo prezit minimalne nekolik mesicu ci let a clovek by se v bunkru nezblaznil. Kamarad chteli akvarko a playstation, to jsme zamitli. Zadne plytvani energiemi. Nevime co nas ceka, ale podle Aloise Irlmaiera to bude peklo na zemi. :-(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale to akvarko by zajistilo spousty vody ty caaare :)))

   Smazat
  2. Je ti to prd platné. Ti co přežijou ti to stejně vyberou, nebo tě ze závisti zabetonujou a už nevylezeš nikdy. Nekomplikuj si ten odchod ze světa "o)

   Smazat
  3. Akvarko zajisti vodu leda tobe! Mozna ze voda z akvarka bude ta posledni kterou budes pit nekde v byte v panelaku.

   Smazat
  4. To tezko. Budou s neuverenim sledovat jak jim odpadavaji kusy kuze a masa od kosti. :-( Lide neveri a doufaji v dobry konec, ale historie lidstva = historie utrpeni, vrazd a valek.

   Smazat
  5. 14,51
   I já jsem pro variantu rychlého odchodu. A má li se to stát, ať už to neprotahujou. Mimo jiné to vyřeší spoustu problémů. Nebudu muset doplatit hypotéku.
   Je poměrně vyčerpávající řešit běžné denní starosti a při tom zápasit s pocitem marnosti. Má ještě smysl dělat dřevo na zimu? Má cenu jít v pondělí ještě do práce?

   Smazat
  6. Díky za souhlas, navíc teďka, jako bys mi mluvil z duše.Mívám stejné pocity, mojí to říkat nemůžu, hned začne panikařit.

   Smazat
  7. 15,02
   O to je to těžší. Vědět, do jaké prdele se pomalu suneme a zachovávat dekórum. Hlavně nevyvolávat paniku...
   Byl bych klidnější, kdybych neznal příklady z historie. A i kdyby fungoval strach ze vzájemného zničení, zůstává nespolehlivost lidského faktoru a vše, co lidé kdy vyrobili.
   Mám usínat s pocitem, že u červeného tlačítka sedí skutečně duševně zdraví jedinci? Že čínští soudruzi sestrojili skutečně spolehlivé počítače, ovládající jaderné arzenály velmocí?

   Smazat
 14. Dobroserové a jejich věrní trolové věří, že je pro ně připravené místo na nějaké arše pro vyvolené, která je ochrání před následky jaderné apokalypsy. Musím je zklamat. Tak velká archa, nebo bunkr, do kterého by se vešly všechny prodejné děvky světa, neexistuje.
  I kdyby Rusové neměli zbraně schopné prorazit americkou protiraketovou obranou a nechali všechny své jaderné nálože vybuchnout na svém území, je vymalováno. Ti, co nezahynou při explozích a vzápětí po nich, budou dlouhé týdny a měsíce umírat bez pomoci na nemoc z ozáření. A pokud čirou náhodou nějací lidé na planetě přežijí, vrátí se zpět do doby kamenné.
  Stojí to těmto užitečným idiotům za to, aby tloukli na americký válečný bubínek? Nebylo by lepší nechat Rusy na pokoji a nějak se s nimi domluvit?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hricáku, ty jsi psychicky nemocný pošuk. Už ti z té novorepublikové válečné a jiné propagandy regulerně hrabe. Ty se vůbec neodvažuj a neopovažuj kohokoli nazývat idiotem.

   A soudruzi Davide s Dvořákem, děláte tu propagandu fakt dobře, všechna čest. Normální člověk by si myslel že na takové fantasmagorie a kraviny co tu publikujete nemůže nikdo skočit, ale třeba Hricák je důkazem že to vážně funguje.

   Smazat
  2. Vašnosto 15:36 - vaše nafoukaná hloupost je opravdu zarážející. Jako svazák z padesátých let. Ale ti byli sice zblblí, agresivní, ale přece jen vychovanější a pokoušeli se aspoň argumentovat. Vám argumenty chybí, protože svět vidíte skrz propagandu a ne vlastníma očima a rozumem. Škoda.

   Leo

   Smazat
  3. 15,36
   I ty máš slíbené místo v nějakém protiatomovém krytu pro vyvolené?
   Pokud ne, tak opravdu nechápu tvé válečné nadšení.
   Kdysi jsem stručně popsal pocity Rusů po narůstajícím obkličování západu. Když nebudeme MY, nebudete ani VY.
   Netušil jsem tenkrát, že mi Rusové dají za pravdu. "K čemu je nám svět, když v něm nebude Rusko".
   V Rusku totiž vládne také kapitalisté. A ti se rozhodně nehodlají dělit o své zdroje bohatství. A než by je přenechali svým americkým soudruhům a stali se chudými, raději to tady nechají zamést.
   Prostá logika věci.

   Smazat
  4. Hricáku, s tebou diskutovat je naprosto marné. Ty žiješ ve svém virtuálním světě vytvořeném na základě propagandy, sám si vytváříš virtuální pseudoproblémy před kterými se potom třepeš strachy v koutku jak ratlík.

   Já žádné místo nikde slíbené nemám a ani ho nechci. Žiji naprosto v klidu protože vím, že 3. sv.válka v nejbližších 20 letech je stejně pravděpodobná jako zničení Země asteroidem nebo výbuchem supervulkánu.

   Ale strávit život třepáním se strachy skrčený někde v koutku je tvé plné právo. Vůbec ti ho neberu. Každý svého štěstí strůjcem a kdo chce kam pomozme mu tam.

   Smazat
  5. 16:12
   Ty už seš z chlastu vyklepanej jak předhadrákovà Startka ty prouASSackej tupane!☺

   Smazat
  6. 16,12
   V koutku se neklepu. Už jsem ve věku kdy si uvědomuji, že život má začátek a konec. Jenom se snažím v každém konání najít logiku. Proč by Američané budovali jednu základnu za druhou právě kolem Ruska? Proč by přisunovali stále víc zbraní a vojáků k ruským hranicím? Protože nevědí co s penězi?
   Pobaltí je ekonomicky cu grunt. Proč by tam chtěli intervenovat? Aby se přihlásili k jejich dluhům? Rusové nepotřebují velebit nějaké cizí území. Mají svého dost. Bohatě jim postačí, když si bude EU kupovat jejich ropu a plyn.
   Krym je úplně jiný šálek kávy. Kdyby se Ukrajinci nenechali přemluvit k přenechání sevastopolské základny Američanům, mohl být dnes Krym stále ukrajinský.Každý strůjcem svého štěstí.
   A jak jsem poznamenal, i kdyby fungovala hrozba vzájemného zničení, stále zůstává ve hře selhání lidského, nebo technického faktoru.

   Smazat
  7. hricak ma pravdu ,me taky napadlo ze nema cenu strilet nekam atomovy rachejtle ,proste ty tisice atomovek nechat vybuchnout jen tak a stejne vsichni zahynou.

   Smazat
 15. Samozrejmosti jsou plynove masky s filtry. Vodu mame jak v plastovych barelech, tak ve sklenenych nadobach. Sungitovou drt a pyramidy na cisteni, mame i zeolitove prasky ( clinoptilolit), bentonit. Letos jsme nakoupili 57 kg praskove dezintegrovane chlorelly. Neni to betonovy kryt, uvnitr mame cca 2cm vrstvu olova.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On v tom je ale takovej malej problémek, kolego. Pokud to bouchne, atomový úder ti dopředu nikdo neavizuje, takže se nestihneš ani podělat, natož někam zalézt. Vypadnou počítače,telefony,nepůjde elektřina, nenastartuješ auto.Ale aspoň máš pocit bezpečí a jistoty.

   Smazat
 16. My take. Jsem lekar a budovali jsme kryt dva roky s celou rodinou. Doufame ze vse dopadne rozpadem USA a umirajici kobyla kopat nebude.

  OdpovědětSmazat
 17. Mám dojem, že v USA mají zcela jiné starosti vyjde-li 11.3.2018 v The Washington Post článek:

  https://www.washingtonpost.com/opinions/lets-have-a-good-faith-argument-about-socialism/2018/03/11/96d66720-23e4-11e8-86f6-54bfff693d2b_story.html?utm_term=.e944a43e3352

  ve kterém jeho autorka Elizabeth Bruening reaguje na odhlas svého předchozího článku https://www.washingtonpost.com/opinions/its-time-to-give-socialism-a-try/2018/03/06/c603a1b6-2164-11e8-86f6-54bfff693d2b_story.html?utm_term=.387bbf4c7868

  věnovaného stejnému tématu. Zdůvodňuje, proč by byla pro "skandidávský model socialismu" i v USA.

  Zřejmě toho o USA víme opravdu málo... Veřejnoprávní, ale i jiná, naše média mlčí...
  L.S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro skandinávský model socialismu v USA by byli voliči Sanderse. tzn, černoši, hispánci, anarchisti apod.
   Bílý Amík, volič Trumpa nebo republikánů by "skandinávské" socialisty hnal vidlemi.

   Smazat
  2. No a to je ten problém. Oni totiž ti hispánci, afroameričané a anarchisté mohou hnát vidlemi ty bílé zazobané idioty.

   Smazat
  3. 15:44
   Bílý amík je zazobaný idiot? Hmmm... No aspoň je jasně vidět kdo jsou vaši spojenci a za koho vlastně kopete ty komoušský debile.

   Smazat
  4. 16;06
   Takže v uASS nemají toho zrzavobílýho číšníci "prezidentem"a on není zazobanej????
   Hmmm,tak ty seš ultarkokot z Fuckingtownu!!!☺

   Smazat
  5. 16;33
   Čimčaru...pardon

   Smazat
  6. Upozorňuji diskutující v 15:41, 15:44 a 16:03, že autorka článku Elizabeth Bruening je běloška a deník The Washington Post nemá s uvedenými menšinami vůbec nic společného...
   "Problém" je zřejmě úplně někde jinde... L.S.

   https://www.washingtonpost.com/people/elizabeth-bruenig/?utm_term=.d6a6127a53db
   https://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/The_Washington_Post&prev=search

   Smazat
  7. Elizabeth Bruening:

   https://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=https://www.plough.com/en/authors/b/elizabeth-stoker-bruenig&prev=search
   https://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=http://www.politico.com/media/story/2015/02/the-60-second-interview-elizabeth-stoker-bruenig-staff-writer-the-new-republic-003397&prev=search

   Smazat
 18. Ja tebja lubju RASIJA !

  OdpovědětSmazat
 19. Jen blázen si přeje válku,protože neví, co to je. Vše znají jen z tv a pc.Nikomu to nepřeji zažít.Až nepůjde voda či el.proud,čož jsou maličkosti,budou všichni v hajzlu,ani rohlík v obchdu jim neprodají.Nukleární výbuch není sranda a následky potom ještě víc.

  OdpovědětSmazat
 20. Proč havaroval vrtulník v USA? Jak oficiálně pohřbít "poradce" v Sýrii, když tam nejsou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pisálek se spletl letoun s vrtulníkem , a pak se divíte ,že všude ve všem lžou (Pisálci) !!!

   Smazat
 21. Bude koniec všetkému a živí budú závidieť mŕtvym, tak to bude...

  OdpovědětSmazat
 22. Blbečku, vole,anonymní 16.24 hod.,kecaj ku článku, nie osobne útočíš , si asi pošuk

  OdpovědětSmazat
 23. Nějaký megaoptimistický blb zde si myslí, že již je konec válek na Zemi. Prober se chlape, otázka nestojí jestli bude, což je jisté, ale kdy bude.

  OdpovědětSmazat
 24. US armáda je sice nejpočetnější ale nemá velké zásoby ropy pro armádu to je jediný důvod proč útočí na státy bohaté na ropu.Naproti tomu Rusko má velké zásoby a jsou zatím soběstační

  OdpovědětSmazat
 25. Ano, lidstvo bez válek žít neumí, tak jako tak závody ve zbrojení vedou k tomu, že si lidstvo vyrobí ještě daleko horší zbraně, než jsou dnes, pro své vyhlazení-válka je nevyhnutelná-bohužel, takové je zvíře zvané člověk.

  OdpovědětSmazat
 26. Člověk na Zemi, jen taková nepatrná epizoda v historii vesmíru, inu příroda zkouší co je schopno přežít, člověk to není.

  OdpovědětSmazat
 27. Boj o zdroje začal.

  OdpovědětSmazat
 28. Sledujem na Leva-Nete už dlhšie analytika Pjakina, ten spomína neustále akúsi skrytú v pozadí svetovú vládu GP - globálny prediktor, posledne sa vyjadruje aj k situácií v Česku a na Slovensku. Doporučujem si pozrieť jeho analýzy diania vo svete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pokud vím, tak situaci v zemích bývalého Československa nekomentoval, spíše ji přirovnal k nepodstatné drobné záležitosti, která proběhla na frontě za 2. sv. války (viz film "A zori zděs tichyje")

   Smazat
  2. Pjakin 11.3.2013 k situaci v ČR a SR:

   "Přejdeme k dalšímu tématu. V průběhu minulého týdne nám přišlo dost zpráv z Česka a Slovenska. Týkají se jedné a té samé události. Já přečtu zprávu, která přišla od konceptuálního webu Leva-net. Dobrý den, vážený Valeriji Viktoroviči, píšeme vám ze Slovenska a Česka v souvislosti s vyostřením politické situace a pokusy majdanizovat společnost na Slovensku i v Česku prostřednictvím politické vraždy na objednávku slovenského novináře Jána Kuciaka. Zajímá nás, jak tuto situaci hodnotíte vy a konkrétně z následujících hledisek: ze strany globálního řízení, z hlediska procesů probíhajících na Ukrajině a migračních procesů v celé Evropské unii a z hlediska států Visegrádské čtyřky. Jaké varianty řešení této krize v současnosti a v dlouhodobém výhledu předpokládáte? Předem vám děkujeme za detailnější odpověď. S přáním všeho nejlepšího kolektiv Leva-net.

   Děkuji za poděkování za detailnější odpověď, ale bohužel k této události nějaká rozvinutější odpověď v podstatě není možná. Tedy podrobnější být může, ale v čem je zde ta podstata? V Rusku máme film natočený ještě za SSSR.

   Orientuji vás právě na tento film, a ne na jeho novou verzi, protože některé filmy jsou skutečně mistrovskými díly kinematografie. Teď to natočili znovu a vůbec se jim to nepovedlo. Ten film se jmenuje A jitra jsou zde tichá. Opakuji, že je třeba se podívat na původní sovětský film a ne na ten nesmysl, který nově natočili. Zpracování toho filmu proniká přímo do hloubi srdce. Pět dívek tam vstoupí do boje s německým výsadkem a zahynou přitom. Každá smrt je tragédie. A jak byl tento boj, který vás velice, až do hloubi srdce citově zasáhne, zaznamenán v souhrnném hlášení Sovinformbjuro? Na ostatních úsecích fronty probíhaly boje místního významu.

   Já chápu kolegy z Česka i Slovenska, kteří takto reagují na to, co se děje. Jedná se skutečně o závažné události dotýkající se jejich států, jejich životů, životů jejich blízkých a tak dále. Ale z hlediska průběhu globální politiky je všechno to, co se teď děje v Česku a na Slovensku a vůbec v celé Evropě…

   No, mám na mysli, řekněme to takto - v té nové Evropě, ne v té staré, protože v té staré jsou určité nuance.

   To všechno tedy jsou boje místního významu, které nenabydou té či oné kvality, aniž by se vyřešil ten globální střet, a aniž by se vyřešila otázka, jak budou vypadat vzájemné vztahy mezi Ruskem a USA. Tedy přesně to, o čem jsem právě před chvílí mluvil v souvislosti s rozhovorem Vladimira Vladimiroviče Putina s Megyn Kellyovou. To znamená, že otázka nedořešenosti těchto úkolů je teď vnitřním problémem pro všechny státy a národy a jmenovitě i v Evropě.


   Smazat
  3. Oni se musí někam orientovat a řešit své aktuální problémy teď a tady. Nemůžou čekat, až se vyřeší globální problém, protože musí nějak žít. A hloubkovou otázkou je teď v tomto ohledu otázka přeorientování cílů, které ve svém jednání sledují všechny státní elity uvnitř celé Evropy, Evropy jako celku. Co se týká těch událostí s pokusem majdanizovat Česko a Slovensko, tak je třeba si uvědomovat, že se jedná o starý proces založený ještě americkou státní elitou, která nechápe úkol Visegrádské čtyřky a neví o něm.

   Tato věc se řeší bez účasti státní elity USA prostřednictvím zástupců globální elity uvnitř států této Visegrádské čtyřky i jinde v Evropě. A řeší se tím stejná věc. Co se vlastně stalo? V dané situaci se pokoušejí vytvořit základ pro majdan podle ukrajinské varianty, kdy byl zavražděn novinář Georgij Gongadze, je to ta samá varianta. A proč to umožnili globalisté realizovat? Protože to zapadá i do plánů, trochu to zapadá i do plánů globálního prediktoru.

   To znamená, že ve vztahu k Česku a Slovensku další šíření skandálu 3s panamskými dokumenty musí být přerušeno, musí být uzavřeno. A zde opět platí, že mouřenín posloužil, mouřenín může jít. Holub donesl dopis, odpovědi netřeba, takže si ho mohli upéct k obědu. Což mimochodem dělávali křižáci, kteří někdy jedli poštovní holuby, protože obleženi ve své pevnosti trpěli nedostatkem jídla.

   Smazat
  4. Nebylo to správné, ale hlad je hlad a někteří to neustojí. Potom to ale vedlo ke smutným koncům... ...pro křižáky. Já si teď nepamatuji přesně název té pevnosti, ale nablízku byl oddíl, který je mohl osvobodit, jenže jim nepřišla odpověď, protože ptáčka z hladu snědli, a tak se otočili a odešli. Jinak by je mohli z obležení osvobodit. Takže jaká je tu situace?

   Uzavírá se téma panamských dokumentů, ale zůstávají zachovány výstupy pro manipulaci veškerou elitou. Problém je v tom, že kádrová otázka je všude kritická, ve všech státech světa a proto se podobné věci nezveřejňují kvůli tomu, aby se někoho úplně zbavili, ale aby byl ovladatelnější. A globalistům také vyhovuje, aby uvnitř elity Česka a Slovenska byli lidé lépe ovladatelní, aby mohli v určitém okamžiku říci své ne zástupcům americké státní elity. Takže přijede emisar a řekne mu: „Budeš dělat to a to“ a on mu odpoví: „Ne, bylo mi řečeno, abych to udělal jinak, já poslechnu a vy se mezi sebou dohodněte.“

   Právě kvůli tomu musí být v nejistém postavení. Proto je ta otázka likvidace novináře výhodná pro obě strany, kdo jí jak využije.

   Ale ta otázka zda k majdanu dojde nebo ne… Zkrátka, míra krvavosti nastávajících událostí ve všech evropských státech bude určována tím, kdo v USA v té či oné otázce nabyde určitým způsobem vrchu, zda to bude státní elita USA, která si přeje nechat vybuchnout celou Evropu, zaplavit ji migranty, tedy realizovat ten starý plán globalistů na vytvoření nových států a nových jazyků na evropském území, v jehož rámci byla naplánována evropská oáza v podobě Visegrádské čtyřky.

   Realizace tohoto plánu se mimochodem zpomalila přesně tehdy, kdy začalo být jasné, že smetení staré Evropy volnou migrací a vytvoření nových států a nových jazyků a národů bylo odloženo na neurčito.

   Proto teď Polsko v tomto ohledu začalo dělat ramena a Visegrádská čtyřka zůstala viset ve vzduchu, přestože ty procesy dál běží, nezastavily se, počítá se s nimi do budoucna. Nikdo je zastavovat nebude, ale opakuji, že rychlost průběhu těchto otázek se odvíjí od způsobu vyřešení té hlavní otázky, jak bude přenastaveno globální řízení ve světě. Jak se vyřeší konflikt mezi státní elitou USA a globální elitou uvnitř USA. S jakou kvalitou bude přeneseno centrum koncentrace řízení do Číny. V jakém stavu bude Írán, a do jaké míry bude nutné ustupovat v řešení těch či oněch otázek Rusku.

   Jakmile se tyto věci vyřeší, bude možné dořešit i všechny dílčí otázky v každém z těchto států. A opakuji, ano, takové otázky a události jsou obzvláště pro malé státy svým emocionálním obsahem opravdu velice důležité, ale je to tak, jak jsem uvedl v příměru s těmi dívkami z filmu A jitra jsou zde tichá. Na daném místě to lidi zasahuje do hloubi srdce, ale podíváme-li se na to z pozice obecného chodu věcí a rozložení sil ve světě, jedná se o boj místního významu. A výsledek toho boje závisí na tom, přesněji ani ne tak výsledek jako následky toho boje, a vůbec jeho průběh bude záviset na tom, jak budou vyřešeny významnější otázky globálního řízení ve světě.

   Tolik k té detailnější odpovědi a možnosti ji rozvinout s ohledem na české nebo slovenské události, když ta podrobnější odpověď závisí především na průběhu globálních událostí. Takže se omlouvám, že ta odpověď vypadala takto."

   Smazat
  5. http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-11-03-2018/

   Smazat
  6. 18:53 a 18:55 vaše velmi dlouhé příspěvky mnoha slovy píší prakticky totéž, co několika slovy vystihnul příspěvek v 17:47. Méně je někdy více!

   Smazat
 29. Je lepší, když řvete na náměstích. To aspoň není poznat, že nevíte, kde se píše i/ý

  OdpovědětSmazat
 30. Ušáci si nejspíše na ni nic netroufnou, protože by stačilo šoupnout jednu pořádnou bombičku na Yellowstounský park a Ušáci nebudou. To neznamená, že někomu nejebne v palici a pak už to bude lítat. Zcela jasně by okamžitě všechno zkolabovalo, voda, elektřina, topení, zásobování, doprava atd. atd. Když si uvědomím, jak je tam dneska venku hnusně, tak by to bylo drsné. Lepší už by to bylo v létě, zabalit se do prostěradla, lehnout si na travičku, dívat se na nebe a odejít...

  OdpovědětSmazat
 31. válka už asi pomalu začíná a vy se tu vyčerpáváte podružnostmi: http://infomaxx.ru/perevodika/zamechenyi-puski-raket-pvo-vozle-aviabazyi-hmeymim-nachinaetsya.html

  OdpovědětSmazat
 32. Až NATO opravdu vystartuje, tak jako poslední akci uvidíme "Záři nad Alantidou!" To bude konečně zánik euroatlantických hodnot, které jsme ne(měli) tak chránit; a bude na Zemi několik staletí naprostý klid...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už řadu let se snažím dopídit, co vlastně znamená ta "euroatlantická hodnota". O jejím obsahu se mě snaží přesvědčit jenom samí nedůvěryhodní propagandisté, ze kterým mně je občas i špatně.

   Smazat
 33. S tím Tureckem to není pravda, podléháte západní propagandě. Již na začátku invaze do Sýrie prohlásili nejvyšší představitelé Turecka, že nechtějí ani píd´cizí země, jde jim jen o vyčistění severní části Sýrie od kurdských teroristů, kteří 30 let vedou v Turecku se zbraněmi USA teroristickou válku proti obyvatelům Turecka.

  OdpovědětSmazat
 34. A co takhle mírová konference, na které světové velmoci pro 40 milionů Kurdů vytvoří samostatný stát v hranicích ve kterých žijí a budou garantovat jeho hranice. Proč to dnes nedovedou, když to uměli udělat pro pár Židů, kteří přežili 2. světovou válku na území Palestinců a na jejich úkor s odkazem, že tam žili před více jak 2 tisíci roky! To Kurdové tam již žijí "od nepaměti" dodnes a jen to, že si je rozparceloval Irák, Turecko, Sýrie, Iran nemohou být překážkou! Tedy pro myslící, neválčící! Ale zřejmě takoví politici ve světě nejsou.

  OdpovědětSmazat
 35. Nerada to říkám, ale lidstvo by si mělo prohlédnout svou krásnou planetu, protože ji zřejmě v této podobě vidí naposledy. Až žuchne Yellowstone, tak je na dvěstě let klídek. Umře skoro všechna populace, zvířena, rostliny. A ten kdo přežije, tak začne stejně jako miliony let před námi první lidé dělat stejné chyby. Zvítězí chamtivost, zlo a nenávist. My si takovou planetu fakt nezasloužíme.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.