Reklama

pondělí 12. března 2018

Tři scénáře pro Roberta Fica


Michal Brand
12. 3. 2018
Situace na Slovensku už naprosto jednoznačně ukazuje na pečlivě a dávno připravený plán na další barevnou revoluci. S největší pravděpodobností opět se starým známým financiérem převratů – Georgem Sorosem v zákulisí. V popředí pak především neziskové organizace, placené z velké části právě Sorosem, samozřejmě za aktivní účasti slovenské kavárny. Tam lze zařadit rektory „nepolitických“ vysokých škol, kteří dají studentům i zaměstnancům volno, aby mohli jít demonstrovat za slovenský Majdan. Média, která prohlásí, že v rámci „slušnosti“ („chceme slušné Slovensko“ přeci zní slogan slovenského Majdanu) nebudou publikovat zcela slušná (jen trochu „nekorektní“) vyjádření premiéra země. Jako například když premiér prohlásí, že do slovenské politiky zasahují některé subjekty ze zahraničí, jmenovitě pan Soros. Ten Soros, který financoval a organizoval přes své „neziskové“ organizace celou řadu státních převratů, tak cudně zvaných „barevná revoluce“.

Jaké scénáře dalších kroků a dalšího vývoje se nabízí Robertu Ficovi?

1. Scénář „ponížím se, pokořím, zaprodám Slovensko a oni mě nechají“ a „The Powers That be“, síly v zákulisí ho na čas nechají

Robert Fico zatím jde po této cestě. Domnívá se zřejmě, že když obětuje ministra vnitra, že se síly v pozadí uklidní a jemu samotnému že bude dovoleno zůstat ve funkci. Že ho nechají ve funkci a on sám bere jako daň, že pak on sám bude muset přijmout Dublin IV, dovézt na Slovensko desetitisíce a statisíce migrantů a prodat celou vlast Slovenského národa cizím migrantům ze zcela nekompatibilních civilizací a kultur.

Myslím, že je minimální šance, že by barevní revolucionáři a jejich šéfové ponechali Roberta Fica ve funkci – ať udělá cokoli, ať slíbí cokoli, zlikvidují ho dříve nebo později. Možná až měsíc po Dublinu IV. A pak to ještě svedou na něj – všechno. Následné no-go zóny, znásilnění a jinou kriminalitu ze strany „kulturních obohacovačů“, terorismus ve slovenských městech atd., to všechno pak ještě s vedou na něj.

Dlouhodobě v tomto scénáři bude Robert Fico zlikvidován, odstraněn z politiky a následně možná jako odstrašující varovný případ kriminalizován pod jakoukoli záminkou.

2. Scénář „ponížím se, pokořím, zaprodám Slovensko a oni mě nechají“ a „The Powers That be“, síly v zákulisí ho nechají jen odstranit jakoukoli vlastní oporu v politické mocenské struktuře a pak ho stejně zlikvidují

Tento scénář je v podstatě druhou fází předchozího scénáře. Pokud bude Robert Fico pokračovat v politice ústupků, skončí jako každá oběť šikany.

Cílem a hlavním důvodem pro právě probíhající barevnou revoluci na Slovensku není korupce. I když bude Ficova vláda nahrazena jakoukoli jinou, ať už pod vedením kterýchkoli politických sil (jiných stran, přeběhlíků a zrádců ze SMER-SD), tato příští vláda bude násobně zkorumpovanější než současná vláda Ficova. Ukrajinský příklad nám dává cennou lekci. Nová vláda bude „pro-evropská“, že jí z bruselské .......e budou čouhat jen špičky bot. Nová vláda přijme Dublin IV - zaprodá Slovensko, jeho budoucnost a dokonce ohrozí i samotnou existenci Slovenského národa. Jako odměnu si vezme mnohem, mnohem více ukradeného majetku a peněz z veřejných zdrojů než kterákoli předchozí mocenská garnitura. EU za odměnu za rozbití V4 a za pomoc s islamizací Evropy pošle mnohem více dotací nové vládě, ale stejně jako na Ukrajině, kde veškeré fondy z EU mizí v kapsách nových mocipánů, tak i v tomto případě veškeré takové zdroje zmizí v kapsách nové „slušné“ vlády. Tento scénář se opakuje ve všech „barevných revolucích“ a převratech – Ukrajina, Libye, Irák, Afghánistán... Každá nová vláda dosazená k prosazení cizích zájmů krade více než vláda předchozí; cítí na to „právo“ jako odměnu za nahrazení předchozí, cizím zájmům nepohodlné vlády.

Scénář orbánovský, nebo thatcherovský, chcete-li

Ústupky nejsou v dané situaci scénáře „barevné revoluce“ k ničemu. Ukázal to příklad Iráku, Libye a nejnověji i Ukrajiny.

Naproti tomu ukazuje historie čerstvá i vzdálenější, že přesně opačný postup než politika ústupků je cestou k ovládnutí pole a jedinou šancí na vítězství té strany, která je původním scénářem určena k nevyhnutelné a drtivé porážce.

Konkrétní příklady z historie? „Sarajevský atentát“ čili snaha havlistické skupiny převzít ODS a vyřadit Václava Klause je typický příklad. Pokud by V. Klaus sáhl k ústupkům, k „účinné lítosti“, byl by havlisty bezpochyby zcela zlikvidován a vyřazen z politiky. Margaret Thatcherová vyhrála proti stávkové vlně tím, že neustoupila, nenabízela výpalné, ale stála na tvrdých a jasných pozicích. Orbán v Maďarsku (zatím) vítězí, protože neustupuje tlaku bruselských islamizátorů Evropy.

Naproti tomu Janukovyč na Ukrajině ustupoval a ustupoval, až musel uprchnout, aby nebyl s velkou pravděpodobností upálen jako těch 50 lidí v Oděse. Slabá vláda v době spacákové privatizace ČT do rukou havlistů a multikulti fanatiků ustupovala a ustupovala, až došlo k paradoxu par excellence – ČT dnes patří skupině havlistů a multikulturalistů a občané České republiky jen platí jejich účty ze své kapsy.

Ústupky nevedou k uklidnění situace, ale vždy jen ke stupňování požadavků ze strany barevných revolucionářů. (Vzpomínáte, že na Ukrajině byla uzavřena DOHODA písemně stvrzená zástupci Francie a Německa, podle které měl Janukovyč zůstat ve funkci až do voleb? Ani písemná dohoda s „garancí“ Francie a Německa neplatila a nezachránila Janukovyče. Tím nechci říci, že Robert Fico je jako Janukovyč. Hovořím výhradně o mechanismu barevných revolucí, který má stejné zákonitosti - ať jde o barevnou revoluci proti Kaddáfímu, Assadovi, Ficovi, Janukovyčovi nebo proti svatému Františku z Assisi. Principy a zákonitosti vývoje barevné revoluce, její „pravidla hry“ jsou vždy stejná.)

Jediná šance pro Roberta Fica je tvrdě stát na své pozici. Vražda novináře Kuciaka a jeho snoubenky musí být a bude řádně vyšetřena. Slovenskými orgány činnými v trestním řízení. Na demonstrace a vyjádření vlastního názoru má každý právo, i dnešní barevní revolucionáři. Ale demonstrace 50 000 lidí prostě a jednoduše není v demokracii ani důvodem ani legitimním hlasem pro demisi premiéra vlády, který vyhrál demokratické volby.

Nebo může Robert Fico podat demisi ihned a potopit sám sebe i všechny své kolegy ze SMER-SD (z nichž se zachrání přeběhnutím odhadem cca patnáctina, víc ne). Za sebe se pak může Robert Fico jen modlit, jak exemplární příklad potrestání pro něj bude zvolen organizátory slovenské „farebné“. A Slováci se mohou těšit na kurzy integrace do islámské no-go zóny, kdysi známé pod názvem Slovensko.

Říká se, že když člověka pronásleduje rozzuřený býk, má odhodit nějakou část oděvu, býk se na ni zaměří a člověku to poskytne čas navíc.

Ale tady, Roberte Fico, tady tě nepronásleduje rozzuřený nemyslící neřízený býk. Tady tě pronásleduje zabiják, zabiják dav, který přesně ví, kdo je jeho naplánovanou a objednanou obětí. To co je v běhu je dobře připravený a skutečnými profesionály na převraty řízený plán „likvidace Roberta Fica aneb Majdan po slovenski“. Snažit se o obranu proti tomuto plánu pokusem obětovat ministra nebo kohokoli jiného na odlákání pozornosti a uklidnění barevných revolucionářů stejně naivní, jako si myslet, že nájemného vraha odvede od úkolu odhozená peněženka oběti.

24 komentářů :

 1. Ono to zvonku vyzerá jednoducho. Na pozicích se dá stát, když jsou udržitelné, když nejsou, mohou ústupky poskytnout čas...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smer - kolik procent straníků už je koupeno, nebo zastrašeno. co "koalice" - má pádem vlády o dost přijít? atd

   Smazat
  2. To máte sice pravdu, pane doktore, ale kdo posoudí v aktuálním okamžiku co ještě je a co už není udržitelné? Někdy o takových otázkách rozhoduje jen velikost osobního ega a lví srdce! A jak je známé z praxe, davy nemilují zbabělce.

   Smazat
  3. článek je pravdivý. Koukněte na Turecko. Erdogan se s tím nesral, udělal čistky, proami zmrdy pozavíral a vyházel z funkcí. Jinak by neměl pokoj nikdy. Sice ho západ osočuje, ale to je tak všeo co může udělat.
   J

   Smazat
 2. Zajímavě k tomu Eduard Chmelár (jinak Ficův kritik):
  http://edochmelar.sk/nedajte-sa-zmanipulovat-oligarchia-sa-neda-porazit-volbami/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jakož i Branislav Fábry:

   -- http://www.noveslovo.sk/c/Vrazda_novinara_a_rekonstrukcia_statu

   nebo totéž u Paroubka (který mimochodem poznámil kandidaturu do Senátu: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/domaci-politika/jiri-paroubek-je-svoboda-slova-i-pro-prezidenta)

   -- http://vasevec.parlamentnilisty.cz/komentare/branislav-fabry-vrazda-novinara-rekonstrukcia-statu

   Smazat
  2. Drobnosti:

   - Lidovky v sobotu oznámily, že "zahraniční média upozorňují zejména na to, že Slovensko v pátek zažilo největší demonstrace od pádu komunismu v Československu v roce 1989."

   - Totéž papouškuje v titulku i pražský zpravodaj rakouského deníku "Der Standard" Gerald Schubert. Pražská kavárna má v něm věrného příznivce.

   - Jedná se ovšem o nepravdivé tvrzení, protože v letech 2013 (Košice) a 2015 (Bratislava) se demonstrací konzervativních odpůrců potratů euthanasie a registrovaných partnerství účastnilo pokaždé přes 80.000 lidí.

   - A Béla Bugár se začal cukat - možná už dostal zajímavou nabídku?

   Smazat
  3. 23:21 Pak je ovšem smutné, že těch 80.000 lidí nebylo schopno uspořádat protidemonstraci. Nebo že by nevěděli která bije ?

   Smazat
 3. Rektoři dát volno mohou. Ale ministr školství by měl vymáhat nebo snížit rozpočet o promarněné státní peníze.

  OdpovědětSmazat
 4. Fico Fico, o moc jsi Sralbotku nepřežil. Nepoučil jsi se s Kadafího. Lez si do zadní části mama Merkel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nie som si istý. Na Slovensku naňho nadávame, že doma hovorí jedno a v Bruseli iné, ale môže to byť aj naopak. V Bruseli naňho nadávajú ešte viac, lebo tam im čosi sľubuje, ale doma si robí aj tak po svojom, a to vadí.

   Smazat
  2. A doma nahrál na smeč svou "poradkyní".Tyto dámičky lidé neplatí z daní rádi.Není to nejdůležitější, ale.....

   Smazat
  3. Nechápem prečo toho putleroffskýho vora a mafioza Ficohranola jednoducho nepovesia za nohy ako týchto eštebkov tu! -https://i.pinimg.com/originals/dc/56/91/dc569199ee995a9c6114e70de13d2385.jpg

   Smazat
 5. se rozhodl zlikvidovat Fica a následovat bude Zeman. Západ po celém světě provádí barevné revoluce, všude tam kde vyhrály volby strany a uskupení, které se západu nehodí. V merku je i Rusko a cesta jak vyvolat v Rusku barevnou revoluci je ohrozit přímo Putina a to se západ snaží tím, že bude torpédovat a bojkotovat Mistrovství světa ve fotbale do přípravy kterého Rusko investovalo mnoho prostředků. Obvinění Ruska z použití nervového plynu v Británii je jenom předehra jak vyhlásit bojkot účastnických států na Mistrovství světa ve fotbale a ekonomicky tak způsobit Rusku škody a vyvolat v Rusku nepokoje a tedy barevnou revoluci. Že to půjde těžko to západ ví, ale západní tzv. demokracie nemají jinou možnost, oni potřebuji vykořisťovat celý svět. Už zničili Afriku, Jižní Ameriku a částečně Asii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu v tom, že barevné revoluce jedou podle výsledků voleb a hasí se vlastně nacionální požáry. Ale podle mého názoru již dochází k efektu, že revolucionáři neví a nebudou stále více vědět, kde mají hasit dříve. Jako se dnes často říká, že se státy uzbrojí, tak se může hochům stát, že se "umajdaňují".
   Sims.

   Smazat
  2. 23:38 Západní otroci se pěkně integrujou multi-kulti, východní kolonie hezky makaj a cálujou, tak co by se dobrodinci nepokusili dobýt Rusko. Kdo měl kdy v historii takové možnosti ? Celosvětové království jim za to stojí.

   Smazat
  3. 8:56 Že se Sorošovi kluci umajdanují, toho bych se nebál. Dyť nemaj nic jinýho na práci a baví je to. To je jako kdyby Petr Pavel odešel z NATO do kláštera.

   Smazat
 6. Pro Slováky i pro nás by bylo lepší kdyby Fico zabral 50000 lidí je na převrat málo.

  OdpovědětSmazat
 7. Každý má plné ústa Sorose
  a neziskovek.
  To že katolická církev
  přímo nabádá na Slovensku
  k sesazení premiéra vlády
  to jako by každý přehlížel.*.

  OdpovědětSmazat
 8. Niekoľko variant vývoja na Slovnsku:
  1- rozdelenie Slovenska na dve navzájom sa nerešpektujúce entiti!! A následna DONBASIZÁCIA. ( Bratislava, a zvyšok Slovenska). Mesto ktoré má 600 000 obyvateľov rozhoduje o osude celého Slovenska a národa.
  2- Regióny zo spolubčanmi budú robiť nepokoje, a Bratislavčania tam budú vysielať komandá, ako sme svedkamy na Ukrajine. Tentokrat proti občanom, ktorí sa postavili nie proti Cygánskej problematike, ale rovno proti migrantom žijúcich v blízkosti miest. Slovensko nemá mentalitu Bratislavčanov!!! Neviem si predstaviť masové bytky trebaz v nejakom Slovenskom meste keď miestny vezmú spravodlivosť do svojých rúk, a začnú likvidovať Migrantou, ktorí im budú diktovať čo majú robiť. Potečú potoky krvy!! Slovenská nátura je blízka náture Balkánu!!
  3- Zorganizuje sa odboj, z eslamy DOSŤ BOLO KISKU!!! DOSŤ BOLO KISKU!! KISKA ODSTÚPIŤ!! A následné povstanie proti Kiskovi, a Bratislavčanom, tak ako v roku 1944 SNP.
  4- ak sa nájde vedúca osobnosť ktorá sa postavý za novodobé SNP, proti prisluhovačom, a vlastizradcom, ktorí zapredali národ, a krajnu, zahraničiu.
  5-Ak sa uskutoční prevrat je možná pomsta na Kiskovy, Matovičovy, Nikolsonovej, Taký slovenský OSVALD 1963.
  6- Nevraživosť Bratislavy voči zvyšku Slovenska, a opačne nevraživosť Slovenska voči Bratislave a Bratislavskému národu, kedže ja nepovažujem Wilsonovo, za súčasť slovenska, ktoré koná protislovensky a proti národne!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nova hymna Slovenska

   https://www.youtube.com/watch?v=CVtAZlRPv0A

   Smazat
 9. No, bohužel je to tak, že přívrženci Fica zůstávají v poklidu a lhostejně přihlížejí vývoji! Že si zvykli občané být nemyslícími a poslušnými otroky či poskoky kapitálu! Že jim je osud státu a národa "šuma fuk"!? Dnes v době globalizace k čemu jsou omladině stát, národ, historie, jazyk - jen a jen přítěž prokletých matek a otců. A hlavně nač je pravda, spravedlnost, právo - jen zdržují růst růstu kapitálu a zdržují kapitálem kýžené vymírání národa. Pryč s humanismem, pryč s tím brakem identity, pryč s rodinou, pryč s fagany, jen když máme své mazlíčky na svůj stres, alkohol a drogy, to je náš Svět, to je pro nás Svět budoucnosti. Ať žije Sereš a spol.... Tak to tedy chtějí naši potomci a na tom žádná nemoudrost stařešinů nic nemůže změnit. Dnes svět neřídí lidé, ale peníze!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Kuciaka a jeho priateľku by opozícia mala dať vyhlásiť za svätých, taký dar nemohli očakávať ani vo sne. Už nikoho nezaujíma prečo museli zomrieť, ale ako ich smrť využiť. Kto za ich smrťou stojí, sa už nikdy nevyšetrí. No logika nepustí... Qui bono? Komu ich smrť prospela?
  Kuciak nebol žiadny investigatívec, ale len novinár za stolom, ktorý zbieral všeobecne známe fakty a dával ich dohromady. Taký nikoho neohrozoval a už vonkoncom nie nejakú taliansku mafiu. Mal smolu, že bol vybratý za obetného baránka tak, ako nemeckí vojaci v Gliwiciach, bolo treba nájsť zámienku, ktorá pohne masami.
  Fico bol tak zahľadený do seba (a svojich bábkohercov), že nezbadal ako koalícia je krájaná salámovou metódou a nielen zvonku, ale i zvnútra, nezbadal, že v hniezde má kukučie vajce už od volieb. A impotentná opozícia len využila ponuku vražednej globálnej politickej mafie , ktorá sa ponúkla urobiť im výťah ku vládnutiu.
  Pre Slovensko nič dobré, blížia sa pohnuté časy a zachrániť ho môže iba odhalenie vrahov. No pre isté kruhy je prijateľnejšia tretia svetová, ako vyplávanie pravdy na povrch, preto vražda Kuciaka a Kenedyho zostanú navždy v tej istej trinástej komnate.

  OdpovědětSmazat
 11. Ale proč - ad 14:50 - 13 komnata? Vzor přece máme v paní Mayové. Nechá zavraždit kriminálníka - špiona - udavače, rychle ví, že to bylo plynem z Kremlu o kterém nikdo zatím neslyšel, vzorek k analýze není ke kontrole k dispozici, zato velkohubé Chamberleinovské (s lejnem to nemá prosím nic společného, jsem slušný chlapec!) - Kreml, Kreml, Kreml. Asi z těch kremrolí na vlastní hlavě je ta dáma Velkého světa - britského impéria celá žhavá ve volání po 3. světové - musí se zavděčit Trumpovi, aby ji při setkání mužně ovinul a aby zjihla její frigidita. Ano, tak se to dělá ve Velkém světě oligarchie. I vy troškaři z V4 se snažte a pochopte potřeby diktatury kapitálu a laskavě své ovce veďte tím potřebným směrem a třeba i na krásná, výstavní jatka 3. světové. Budiž vám na Rusi země lehká!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.