Reklama

.

.

pondělí 26. března 2018

USA se přiblížily k „nejnebezpečnějšímu okamžiku v historii"!

Richard Haas
- kou -
26. 3. 2018 PrvníZprávy
Bývalý vysoký americký diplomat, jeden z teoretiků americké zahraniční politiky Richard Haas, uvedl, že USA v současné době prožívají „nejnebezpečnější okamžik" ve své moderní historii. 


 

„Donald Trump je nyní připraven bojovat na třech frontách: politické proti (zvláštnímu prokurátorovi) Bobu Muellerovi, ekonomické proti Číně/ dalším obchodním partnerům, stejně jako reálnou proti Íránu a / nebo Severní Koreji. To je nejnebezpečnější moment v moderní americké historii - a do značné míry to jsme my, kdo to způsobil, a ne některé události," napsal Haas na svém Twitteru.

Dříve Haas ve svém článku „Kam jít. Restrukturalizace americké zahraniční politiky“, zveřejněné loni v červenecovém-srpnovém vydání časopisu Foreign Affairs, uvedl, že v současné době Washington potřebuje společnou strategii, příznivou pro USA a jejích spojence. Slogan „Amerika na prvním místě" je špatný, protože, co je dobré, každá země se začne stavět sama sebe na první místo, a pak se nebude starat o americké zájmy, jen o své vlastní, zdůraznil Haas.

Ve světě jako celek by USA měly znovu získat úlohu zodpovědného akcionáře a nebýt izolovány od problémů. Neopouštět programy mezinárodní pomoci nebo boj o klima. Nepředvídatelnost zahraniční politiky je dobrá jako taktika, ne jako strategie. Mezinárodní pořádek, který se objevil po druhé světové válce, lze opravit, ale neměl by být zcela dezorganizován. A nelze zapomínat, kolik výhod tento řád přinesl právě Spojeným státům, dodal exdiplomat.

Richard Haas působil jako předseda Rady pro zahraniční vztahy od roku 2003, předtím byl ředitelem plánování politiky na ministerstvu zahraničí, a poradcem ministra zahraničí Colina Powella.


- - -


Související článek:

57 komentářů :

 1. Jistě zajímavé, že vlastně vše směřuje k opravě "mezinárodního pořádku". Neméně zajímavé je, kdo chce být a kdo pak skutečně bude tím pořadatelem a v jakém směru se bude přehodnocení "mezinárodního pořádku" ubírat. Jakkoliv pro nás, co jsme v zajetí starých pořádků vzniká představa, že to bude ve prospěch světovlády kapitálu, nebyl bych si konečným výsledkem tak zcela jist. Pořád nám vypadává z reorganizace Světa ty jeho mlčící NEBO UMLČOVANÉ, ale podstatné části - Čína, Indie, muslimský svět, Jižní Amerika a také Afrika. Který z uvedených článků se identifikuje s názory USA? Který z uvedených článků potáhne za jeden provat s USA - proti tomu zbytku světa? Snad jedině EU, ale to v případě války bude první, které zmizí z povrchu Země. Tak nevím? V ČÍ PROSPĚCH NAKONEC DOPADNE TAK ZÁPADEM VYTOUŽENÁ VÁLKA! A KDO BY TENTOKRÁT BYL VÍTĚZEM V DOSTIZÍCH ZA NOVÝ MEZINÁRODNÍ POŘÁDEK?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No dejme tomu 11.12 - a co máš na adresu hajzlů, šmejdů, darebáků, podvodníků a lotrů, kteří za 28 let rozkradli a vydrancovali veškerý majetek státu, zničili průmysl, zemědělství, ČR strčili do chřtánu západu, vydali naše energie i vodu? Proti těm jsi ubohý mrňavý vořezávátko, a vůbec nevím, o čem a proč pištíš, když v ČR už není možno ukradnout nic? Dřepíš ve svým smradlavým brlohu u počítače a každý den od rána do večera píšeš svoje sprostý dementní slinty! Ty nejsi jen podřadnej kripl, ty jsi totální odrovnaný hovno, který možná už ani neleze ze svýho brlohu ven. Kdo u tebe není podřadnej kripl ty smradlavej tchoři? Asi všichni - jenom ty jsi jednička - co? Bože takoví vymaštěnci! Takový starý lopaty - už to ani neví, jak to vypadá venku, ale budou štvát a štvát! Všechno už mají za nehtama kurvy, který to tady rozkradly dávno před Babišem. Na něj nezbylo nic - jen ty smradlavý hovna od lidí - teda ani ne tak od lidí, jako od podělanejch dementů, lezoucích žvanit na diskuze. Co ještě chcete napravit? Svým zvoněním před osmadvaceti léty jste posrali úplně všechno - takže - to má taky odsrat Dvořák? Havlosračka jsi ty - před Havlem jsi ještě makal někde s lopatou, teď dřepíš v brlohu u bedny a práskáš do klávesnice čtyřiadvacet hodin denně svoje sračky, zajištěnej důchodem -to před Havlem nebylo. Tak drž svoji sprostou vypatlanou hubu, vožralej u počítače denně jsi ty, závislej jsi na tom žvanění ty, a taky věčně píšeš stejný sračky. Blbej jak usušenej had. Přesně jenom ty píšeš pořád stejný chcanky - to znamená nikdy žádnej názor k článku, jenom vpadáváš do diskuze mezi příspěvky, a sprostě nadáváš, stále stejný oplzlosti. Jsi dementní impotent - jdi do prdele - na někom si musíte zchladit žáhu, vy ubožáci, to já dovedu pochopit. Zbabělci! Už dávno jste mohli rozkrádání ČR zabránit, ale to jste ještě byli ve formě, a mysleli jste si, že si taky přikradete! Jenže teď už jste jen ubožáci v důchodu, na všechno už je pozdě, a teď si budete vylejvat vztek na někom, kdo tohle vůbec nezavinil?

   Vymazat
  2. 12:50
   Mno tak své IQ jste již předvedl, nyní ještě přečíst, obsah článku o Richardu Haasovi a honem zpět do kazajky.

   Vymazat
  3. Ad 12:50 – i když se mi dosti příčí, debatovat s někým agresivně anonymním, který si vůbec neuvědomuje politické reálie, po převratu 89! Reagujete sice na @ 11:12, ale pouštíte se do vlastního výkladu společenské situace hloupým, naivním a vulgárním stylem, který svědčí nejenom o nedostatku osobních zkušeností a znalostí, ale i zbloudilého úsudku, že „někdo“ měl a mohl zabránit rozkradení republiky zahraničním korporátním kapitálem. Je třeba registrovat, jak to dopadlo se všemi z RVHP i se SSSR, i to jak to dopadá dnes s euroatlantickou, nad hlavu zadluženou ekonomikou, po úspěšném vývozu válečné demokracie po světě.

   Vymazat
  4. No není to americký kolon Fialy ODS, vždyť tenkát se nám tak pohodlně kradlo jenom jsme tomu říkali Mashallův plán. No neberte to. Nejprve jsme na "osvobozených území vše zdevastovali, splálili vše ( německou techniku, textil, potraviny prostě vše co se mohlo upotřebit) a potom jsme nabídli pomoc, emerickou (holánkové vše od Vás dostanu minimálně se 150% úrokem zpět). No není to láce. Těžili z "osvobozených provincií třicet let a když jim docházeli síly přítel Gorby a posléze opilec Jelcin nabídl dar který se neodmítá. Bohužel v poslední chvíli (asi když náhodou vystříslivěl nechal dosadit na své místo iteligentního a nepodplatitelného p. Putina. A dnes nějaký idiot by chtěl otočit kolo dějin zpět.
   Václav

   Vymazat
  5. Vašku, napište na koho vůbec reagujete, než roztočíte kolo dějin, vvenc 13:13?

   (kolon Fialy ODS, tenkát, Mashallův plán, splálili vše, vystříslivěl, atd.)

   Není mi jasné komu vlastně fandíte a kdo je ten idiot, 11:12 - 12:57 - 12:50, či D. Trump nebo V. Dvořák?
   Štefan

   Vymazat
  6. Ad 12:50. Tak to vypadá, když někdo neumí číst, ale přece jen trpí koprolálií, kterou si musí vyventilovat. To je ta velká škoda na diskusích - nejen NR, že někteří diskutující chybějící argumenty a poznání, o čem je řeč, nahrazují vulgárností. A nebo, že by to v nich kynulo a slouží jako studijní materiál psychiatrům? Ale třeba je tady třetí varianta: záškodnictví: předstíráním blbosti, drsnými útoky proti korektnosti a pravdě odradit čtenáře a diskutující na NR. To nemusí být tak špatná taktika? A ve službách pak koho? Tak ta odpověď je pak již jednoduchá.

   Vymazat
  7. Tak to je ten pravej na to aby radil ,radeji by mel radit Natahnihnatovi do Israhelu any tolik nekrad jiz vsichni jeho predchudci dopadli stejne jakko dopadne on za korupci uplatky a smelinu .

   Vymazat
 2. Pan "bývalý" tvůrce politiky USA nepřektočil valstní stn. Nějak mi uniklo, že by USA měly nějaké spojence. Koupené poskoky ano. Poskoka lze snadno vyměnit. Bez jakýchkoliv skrupukí. Není nutno dodržovat jakékoliv normy, a ty morální už vůbec ne.Saddám a Kaddáfí a naposledy Kurdové, které předhodili Turkům jsou jen poslední z dlouhé řady. A také úvaha, že ty země si budou hledět svých zájmů a nepečovat o americké je také úvaha stojící za zamyšlení. Proč by měly země pečovat o americké zájmy nám tento "diplomat" nesdělil. Američani mají prostě v hlavách vzorec, že jsou nadlidi a ostatní jim mají sloužit a pečovat o ně. Kdo to nepochopí, není demokrat a je nutno u něj demokracii "a la America" zavést. Tedy "America first", ale potichu.

  OdpovědětVymazat
 3. No uznejte. nebyl ten komunismus lepší. I komentatoři - válka. Pokud byl bývalý režim blázinec - nesměli jsme ven, tak dnešní to je taky, rozdíl je ten, že se v tom blázinci pohybují nebezpeční blázni jako např. britská nikoliv matka - Tereza. Nebezpeční blázni chtěji provést sebevraždu - takto ostatně i ti skutečni blázni často končí - a my pujdeme na onen svět s ními. Co jsem chtěl říci? Vždy, když vstoupím na Novou republiku, mám pocit, že jsem se octl v blázinci, nikoliv protože je to bláznivý blog, ale je to blog který pravdivě odráží bláznivý svět. Někdy si říkám, že mi za nějakou dobu nebude líto z toho světa odejít. Jinak o britském bláznu Therese - viz svobodný vysilač, pan VK:
  https://www.youtube.com/watch?v=RJK6Nx9XhHs

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:02 Lepší byl socialismus komunismus je utopie.

   Vymazat
  2. 12:43 - tímto - byl tu komunismus. To je tragédie a tupost!
   Neznají, tak obrovský rozdíl mezi socialismem a komunismem, který zde nikdy, nebyl!

   Nechápou to ani ti převzdělaní redaktoři, novináři, komedianti komplet, politici, krátce tupci. Také je možné, že záměrně matou mladou generaci, které je to ovšem ve valné většině fuk?

   Zde byl s o c i a l i s m u s !

   "Komunismus" vyzkoušeli před sto lety v Izreli, kibucy vznikly z utopické vize o kolektivním životě. Dodnes je navštěvují lidé z celého světa. Někteří si dokonce vyzkoušeli, jak se v takovém kibucu žije.

   Obsáhlejší vysvětlení:
   http://www.rozhlas.cz/plus/svet/_zprava/1615627

   Vova

   Vymazat
  3. Vova Hlavně když s komunismem můžou strašit pravičáci.

   Vymazat
 4. Spíš hledejme důvod,co tlačí USA do války s Ruskem.
  Takže jenom tolik,kdo seje vítr,sklidí bouři.Každá špatnost jen vrítí špatnost.

  OdpovědětVymazat
 5. Jestliže všichni vysocí am. diplomaté se dívají na politické reálie, jako R, Haas „.. že v současné době Washington potřebuje společnou strategii, příznivou pro USA a jejích spojence.“, tak si vůbec neuvědomují (asi nejsou schopni), že nástupem Putina a Si Ťin-pchinga, nastal zlom a zvrat stoleté hegemonie USA, USA jsou odsouzeny k vyklizení hospodářské i politické pozice násilím (pokud budou dominovat „neocons“), nebo pozvolným pádem, (při Trumpově „ America First“).

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní 26. března 2018 12:57

  tak z tý kazajky jsi utekl ty ,takovej trotl jako ty je málo kdo

  OdpovědětVymazat
 7. Světová ekonomická krize
  jenž je nevyhnutelná
  se na pár let odehrála tímto způsobem :

  Útoky z 11. září 2001 byly sérií koordinovaných teroristických útoků, které se uskutečnily 11. září 2001 ve Spojených státech amerických. Provedlo je 19 příslušníků militantní islamistické organizace al-Káida. Ti unesli čtyři letadla na komerčních linkách společností American Airlines a United Airlines. Dvě z nich, Let American Airlines 11 a Let United Airlines 175, narazila do věží Světového obchodního centra v New Yorku, zabila všechny lidi na palubě a další uvnitř budov. Obě zasažené budovy se následkem vzniklého požáru do dvou hodin zhroutily, zničily blízké budovy a další poškodily. Třetí letadlo narazilo do Pentagonu, sídla Ministerstva obrany USA v hlavním městě USA, Washingtonu, D.C. Čtvrté letadlo se zřítilo po souboji mezi teroristy a pasažéry letadla poblíž města Shanksville v Pensylvánii. Letadlo letělo na Washington, D.C. a spekuluje se, že mělo za cíl zasáhnout Bílý dům anebo americký Kapitol.

  ...jak píše Americká administrativa...
  Deska je krize o to horší
  že se týká jen západního světa.
  Svým pádem na hubu
  ztratí boháči toliko milovaný luxusní život
  ( drahé auta jachty paláce pozemky
  a kolonie)
  ostatek světa vymoženostmi dnešní doby
  krizí neposílí.
  Posílí však svoji soběstačností
  a luxusem moudrého spokojeného žití*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jinými slovy
   první světová krize
   zapříčiněná pádem burzy
   Druhá
   pádem dvou obchodních budov
   (hodně papíru utrpělo..malý restart)
   A třetí
   pokud nebudou padat bomby
   již nebude krizí světovou*

   Vymazat
 8. NESOUHLASIM S NAZOREM autora clanku ! Souhlasim s agendou presidenta Trumpa.

  Nevim o jake krizi mluvite ! Muj stat, zadnou krizi NEMA !
  Florida je plna marnotratnych , blaznivych turistu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:06
   To byl i Titanik, tancovalo se a hudba hrála až do potopení.
   Pokud USA nyní začne válku, bude to podobné, na Foridě a všude i v těch největších pajzlech se budou lidé veselit. Jen ti co to zaviní budou zalezlí někde j krytech (čekat až přejde atomová zima). Jo bbci vždy juchají. Přečtěte si Bílou nemoc od Čapka. Zfanatizovaná lůza nakonec ukončí i život blbce který vehnal do války svoji zem.

   Vymazat
 9. Ten kdo mluvi o oteplovani - ten vam lze ! V severnich statech je jedna snehova boure za druhou a u nas na Floride je zima ! Vcera byla teplota pouze 22 stupnu Celsia a my na to NEjsme zvikli !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejste na Floridě zvyklí na zimu a chcete jít do války s Ruskem.

   Vymazat
  2. Ale oni nechtějí jít do války s Ruskem, oni chtějí aby válku s Ruskem vedli jiní a oni shrábli výhru. A a ta by byla pokud Rusko nevyhodnotí správně agresora jasně pro US ať vyhraje kdo vyhraje je to jedno.
   Jenom se ti frajeři mýlí. Vyhodnocují to dle své představy. Ale Rusko je minimálně o tři tahy šachu dopředu. A příští tah bude ...
   ŠACH MAT!!!!!!!!

   Vymazat
  3. Anonymní26. března 2018 19:28

   A hlavně pokud by válka byla, tak aby se válčilo kdekoliv jen ne na území USA.

   Vymazat
 10. V TV nejaky vedec mluvil o nove dobe ledove !

  -------------------------------------------------------

  A nas oblibeny president Trump nebude podporovat nejake 'programy', ktere vymysleji "demokrate" a cpat penize barbarum a poloopicim a utrati je radej doma !

  (Take zvedl muj pridavek na duchod ! Social security.)
  Obama podporoval pouze kozomrdy a me dal hovno ! Protoze jsem beloch. Typicky Arijec !
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  Tyto vety jsem napsal JA - DUCHODCE ! - Realista !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Váš president Trump je jenom hloupý bysnismen o politiku jenom náhodou zakopl. Tak až se zvedne tak ať jde tam kam patří - do smetiště dějin.

   Vymazat
 11. 23.3. president udelal ustupek utopistickym
  'demokratum' , ktere vede CHUCK SCHUMER - senator z New Yorku !
  Vlivna Republicanka Ann Coulter presidenta ironizovala a pokarala. Dnes to ve 12:00 - vych. casu bude analyzovat RUSH LIMBAUGH, - doporucuji si ho poslechnou kazdemu z vas. Udelava vam to velmi jasno, jaka je situace v Americe. Analytic Rush Limbaugh je nejlepsi ze vsech , ktere America ma.

  OdpovědětVymazat
 12. Starej se o sebe ty podporovateli celosvětových okupantů a prohlášeních vrahů.

  OdpovědětVymazat
 13. 15:43
  Prolhaných vrahů

  OdpovědětVymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 15. Dedci- uprdeni ! To, ze jste cely hodnotny prumysl prodali Nemcourum NENI vina Ameriky ,
  ale je to vina vase !

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 17. 16:02
  A že od konce II.světový války okupujete CELEJ SVĚT JE TAKY VINOU ČECHŮ?????
  No koukám,že NÁVRAT IDIOTA JE ZASE NA PROGRAMU DNE!!!!☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 18. Vy nemehla , bez smyslu pro realitu ! Vy stale nadavate na Ameriku a 90 % Americanu nevi, ze existujete !

  Americane jsou kamardsti, pracoviti, houzevnati, neprakticti, marnotratni a jsou zahledeni do sebe.

  Znaji zemepis Ameriky a jeji dejiny BEZVADNE a do podrobna. Zemepis Evropy, nebo Ruska, neznaji vubec. Dejiny Evropy take ne.

  NEDIVTE SE JIM ! Oni vyrustaji v prostredi, ktere je uplne jine nez vase. Jsou patrioticti a jsou daleko vice nabozensky zalozeni nez jste vy !

  Dokud nebudete rozumet jejich jazyku do detailu, tak nenahlednete do jejich psychologie , ktere hodnotna !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:18
   Takže idiocii,neznalalost a žádnej globální rozhled,tomu uASSacký policajti říkají PATRIOTISMUS????!!!!!
   Nooooto,tím je řečeno vše!!!!!☺☺☺☺☺☺☺

   Vymazat
 19. 16:07 - zadna okupace ti, (zvlaste tobe) od Americanu nehrozi. Akorat by ti mohli okupovat nejakou cukrarnu se strudlem !

  To , ze jine divoke narody drzi na uzde, je dobre pro tebe ! - Ty hloupej provincionali, venkovskej Honzo !

  Muj navrat je pouze docasny a meli by jste ho OSLAVIT, protoze jsem prinoscem svetla do pritmi
  vasich MAKUVEK !
  Svetlonos ze Smichova !

  OdpovědětVymazat
 20. 16:32
  Ty seš leda Blbstein že smíchovský žumpy....nic víc!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 21. Jsem pronasledovany cenzurou, protoze jsem verny trumpove agende a vsem s pychou oznamuji, ze jsem ho volili 2 x !
  (Za muj stat Floridu a v listopadovych hlavnich volbach.) A budo ho volit znovu, pokud nebude delat ustupky Globalistum !

  Protoze sorosova globalisticka cenzure me ZAVRE HUBU, kdykoliv se ji zachce - tak me donuti se odmlcet.

  Zminuji se o tom proto, ze od vas NEUTIKAM ze zbabelosti a ze na vas na vsechny stacim s polovinou mozku - vypnuteho !

  A ted se mnou zapejte zdravici na pocest naseho presidenta - ZDRAV BUD PRITELI NAS ! ZDRAV BUD...atd. atd.
  A pamatujte ! Amerika nema zajem vam v nicem
  ublizovat ! Zdroj toho, ze se nemate dobre, je nekde uplne jinde nez u americkeho presidenta, at uz v New Yorku, Palm Beach nebo Washingtone !

  Kdyz nadavate na Ameriku , tak jste na spatne adrese ! Meli by jste se lepe rozhlednout v Praze !

  OdpovědětVymazat
 22. Ty,že máš mozek????
  A od kdy????☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 23. 16;44 "einteine" na svete existuje pres 200 uzemnich celku a pres 1000 kmenu ! Prece nechces , aby jsme se starali o kdejakou karikaturu humanity a meli prehled o vsech. Kazdy nas obcan se vysmeje tvemu argumentu !

  16:46 - ty nemas argument zadny ty ORANGUTANE - proto zacinas nadavat - a projde ti to ! Mas privilegie jako poloopice z Afganistanu v Berline ! FUJ, HANBA !

  OdpovědětVymazat
 24. Prave me byl smazan clanek ! bye bye !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdo ti článek nesmazal, i když za to dnešní trollení si to zasloužíš.

   Vymazat
 25. 17:006
  Tuhle se někdo ptal uASSackej blbek,jaký je hlavní město Kanady???
  Věděla to z 10 jedná a to ještě jen proto,že odtamtud pocházela její rodina!!!!!☺☺☺☺☺ To je ten uASSackej přehled a sečtělost!!!!!☺☺☺☺☺☺
  A teď se karikatury obohatí zasměj����☺☺

  OdpovědětVymazat
 26. NEJVYSSI Koncentarace nejhloupejsich Canadanu je v Ottawe !
  (17:38 ) !
  Proto hlavni mesto Canady je TORONTO ! To vi u nas i male deti ! Akorat v Praze to nikdo nevi !
  ANEXOVANI / pripojeni Canady k USA nam je pouze otazka casu ! Coz bude benefitem pro kazdeho Canadana ! Zeptejte se Jirovskeho , ktery z Ottawy utekl az do Alberty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kanaďané vás moc rádi nemají a dávají to dost často najevo. TY anekto jedno Honolulovatý.

   Vymazat
 27. Nejvyšší koncentrace idiotů je z UASS ty dutolebe....A možná je se o prvenství pere Florida s Fuckingtownem!!!!☺☺☺☺
  Anexe a okupace,to vy svině ovládáte,ale slušný chování je sci-fi!!!!!

  OdpovědětVymazat
 28. Uz 3 ti - poucny clanek o Canade, ocima Americanu me neprosel ! Zatim praseti, jako je 18:06 projde vse !
  BLBEC (18:06) - nikdy nebyl / nezil, ani ve Washingtone a uz vubec ne na Floride ! Ale vi o vsech vsechno !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdo tě nemaže, simulante! Běž se vyžvaňovat jinam. Tady dost podstatně zacláníš a rušíš!

   Vymazat
  2. Toho idiota hovnocuca snad nekdo musi zajet na Floridu a umlatit ho krumpacem do ty debilni sisaty palice on jinak neprestane prudit ,Venco zamazni mu vstup aby od toho trotla byl konecne pokoj anebo mne dejte IP adresu a ja tam zajedu sam to hovado zlikvidovat

   Vymazat
 29. Jen ty jsi byl všude ty Blbsteine!!!☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 31. A nenapadlo tě ty Vygume,že to píšu schválně???!!!
  Jsi skutečně uASSackej geniátální expert!!!!☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 32. Nova situace okolo Skripala: EU v souvislosti s chemickým útokem v Salisbury vyhostí ruské diplomaty. Každá země určí kolik, jestli všechny včetně velvyslance, nebo jen část. Uzavřou se všechny konzuláty. Co se stane s ruským majetkem, to se uvidí, jaká reakce nastane z Ruska. Pokud se rozhodnou pro reprocitu, potom se bude konfiskovat a nejen diplomatický majetek.

  Stejně tak učiní USA a Ukrajina. Na Ukrajině tímto nezůstane ani jeden zástupce RF, USA uzavřou konzulát v Seattlu. V těchto zemích, stejně tak i v Británii propadne ruský majetek státu. Amerika zároveň vyhostí ruské diplomaty při OSN, tím jejich mise skončí a samozřejmě končí i v RB OSN. Dnes to vyhlásil SD USA. Amerika navíc pohrozila, pokud se Rusko opováží jakkoliv zareagovat podobným způsobem, bude se to brát jako válečný akt proti zemím NATO. Tohle není 30 sekund, tohle jsou 3 sekundy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:41
   A to je tak všechno co můžou udělat. Uzavřít konzulát. A USA může hrozit, to je vše co může.
   Vzteklý pes může slintan a vrčet. Normální člověk neutíká, ale zabije ho.

   Vymazat
  2. ,21:15, asi jste nečetl pozorně. USA vyhostí jejch diplomaty při OSN! Tímto i z Rady bezpečnosti a můžou si tak LEGÁLNĚ odsouhlasit, co se jim zachce. Tj. tím dokážou, ze oni jsou OSN a nikdo se jim neopováží postavit. Jestli se rozhodnou bombardovat Sýrii, zabít Asada a vymlátit 10 milionů syrského obyvatelstva, bude to schváleno OSN jako humanitární akce!

   Vymazat
  3. 18:27
   OSN je již dávno mimo mísu. Nakonec ani veta nepomáhají. Takže je to slepá ulička. Ale právo (americké) už amíci mají nějakých třicet let. Takže by se tolik nezměnilo.
   A ustupovat nelze do nekonečna.

   Vymazat
 33. Ten Novičok, to je test - jak bude reagovat politická opozice v jednotlivých státech, které státy nebudou tahnout za emerický provaz, jak bude reagovat veřejné mínění - je možno vyzkoumat agenturami. Organizator testu - lidi u vesla, tedy loutky v rukou loutkovodičů /u nás Babiš se odhalil jako jedno i druhé, pokud se týká ale jeho významu širšího Babiš je loutka emerických loutkovodičů/. Srovnání s 11.9.2OO1. Není to totéž. U tohoto data se jednalo o lživé divadlo, které bylo odhaleno teprve ex post, pouze vyjimečně mizivé procento lidí vědělo hned, že se jená o divadlo /s tragickým dopadem pro více než 2000 Emeričanů/. Nyní značné množství lidí - ale otázka je jak značné - si uvědomuje, že Skripal je lež hned od začátku. Jaký je význam toho nynějšího testu, kromě možného pádu Nordstreamu - nevím, ukáže budoucnost.

  OdpovědětVymazat