Reklama

.

.

neděle 25. března 2018

USA v pátek unikly další platební neschopnosti

Jaroslav Loudil
25. 3. 2018
USA díky Kongresu v pátek 23.března unikly už třetí platební neschopnosti v tomto roce. Kongres totiž schválil výdaje státního rozpočtu na období do 30.září 2018 a Trump to následně podepsal. Vždy se musím pořádně smát, až se za břicho popadám, když je v této - "nejmocnější zemi světa"?? uzavřena pro turisty známá Socha svobody z důvodu platební neschopnosti USA. Turisté pak koukají - "jak vyorané myši" , když musí lézt kolem sochy jako nějací zahradní slimáci či pořádně frustrovaní hladoví psi.Sochu si fotí mobily jen zvenčí a lamentují , nad těmi - "podělanými truhlíky" - ve Washingtonu, kteří zase a znovu -"Smrdí grejcarem !" a upadají do dalších a dalších platebních neschopností.

P.S. USA se - "začínají motat v bludném kruhu". Trump mění své nejbližší spolupracovníky jako nějaké špinavé prádlo, tedy pod heslem : "Každý týden jeden do koše !" Kdo pro něj není dostatečně servilní patolízal, který 100 % baští jeho většinou nesmyslné názory, tak letí ! S takovýmto přístupem se jistě USA dostanou daleko ! Věci vypadají tak, že bude nutné se připravit na ten den ,kdy bude nutné USA : "Zasadit ránu z milosti, aby se dál netrápily vlastní nemohoucností". Jde o určitou formu politické a státní - "Euthanázie", kdy je pacientovi ve vhodnou chvíli a na vhodném místě: "Naloženo tak, že už se nesebere". Není samozřejmě myšlena přímo válka, stačí některé - "jemnější nástroje", jako třeba kombinace prodeje státních dluhopisů USA v držení Číny za 1 bilion Dolarů spolu s oznámením vystoupení druhého největšího státu NATO Turecka (v počtu obyvatel) z organizace NATO ,které bude oznámeno rovnou v Moskvě po vydařeném chutném společném obědě státníků Putina a Erdogana. Nebo je možný i nějaký - "další balíček opatření" , který může být vytažen přesně v momentě již nyní s jistotou očekávaného dalšího zhoucení akciového trhu v USA a pádu tamní ekonomiky do recese. Jsou lidé ,kteří takovémuto postupu procítěně říkají : "Dorazte psa, který spadl do vody". Vyčkejme dnů příštích ! Jak známo ,osmičky v letopočtu dělají v našch dějinách někdy přímo zázraky a já jsem i pro letošek optimista. Optimismem myslím to, že se Washingtonu bude řádně lepit smůla na paty a podlamovat kolena. Při pohledu na tamního "vůdce" v Bílém domě si myslím, že tomu ani jinak být nemůže.

https://www.tyden.cz/rubriky/byznys/svet/trump-zvazuje-vetovani-schvaleneho-rozpoctu-kvuli-stavbe-zdi_472828.html

https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/katalanskeho-expremiera-puigdemonta-zadrzeli-v-nemecku_473045.html

75 komentářů :

 1. Usa si poctivě platí vševšechny dluhi a poctivě,ne jako Rusáci co mnějí dlyh 21 biliónu dolárú.Pe.Vy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hrubé gramatické chyby prokazují tvou jazykovou negramotnost, obsah prokazuje negramotnost politickou.

   Vymazat
  2. 18:00 Nechtěl bys "rozhodit" diskuzi na nějakém webu, sdružujícím téměř negramoty!? Tady ze sebe děláš jenom kašpara. Nebo -nechceš to hodit na video!? My se konečně dozvíme, co jsi chtěl říct. A taky uvidíme, co za pablba to píše.

   Vymazat
  3. Jak vznikly peníze

   https://www.youtube.com/watch?v=icGcoYA8I-k

   Vymazat
  4. 22:26, on to dělá schválně.

   Vymazat
  5. Inkluze začíná přinášet výsledky.:)

   Vymazat
  6. 18:00,odkud jste spadnul z Marzu?����������

   Vymazat
 2. Oprava,dluch 21 biliona doláču.Pe.Vy.

  OdpovědětVymazat
 3. dluch, či co ? a komu a zač ?

  OdpovědětVymazat
 4. 18:00 Dluhi, dluchy, dlyhy - Einsteine.

  OdpovědětVymazat
 5. Na NR jsme už měli různé "exoty", ale ten z 18:00,18:01, podepisující se zřejmě "Pepek Vyskoč", ten se opravdu "vyvedl"...
  Zřejmě si vzal příklad ze svého jmenovce v románu "DVŠ" od Jaroslava Haška.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prozápadní ubohej starej sráč, dřepí u počítače, asi ani nečte,hlavně že píše sračky! Honem rychle bejt první! Ano, anonyme 18.00 jsi zase první, duševní mrzáček. Už meleš z posledního? Píšeš ze zoufalství ty chcanky? Co budeš dělat, až se USA položí ty starej ubohej posero? Ti hajzlíci i se svejma hnusnejma filmama a ubohejma sankcema? A jestli je pravda, že musí "zavřít" i svoji sochu svobody, tak to jsou teda v prdeli co, ty pitomče?

   Vymazat
  2. 18:46 Rudocancy užgrynadanýho čechomužika! Sám meleš z posledního a zdechneš někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu:)
   Vy mrdky rudé, co po vás zbude? Jen země zničené a národy chudé ...

   Vymazat
 6. Další bláznivý článek na adresu USA. Tzv. "platební neschopnost" pro chod vlady je místní kuriozitka, podobně jako ranní dudy pod okny Buckinghamu v Británii. "Dorazit psa" používají Američani žertem, ale to vůbec neznamená, že je Amerika v nějakém průšvihu. Stále to je silná země a zjevně i zůstane. Jediné, co se změní, bude stav, který nastal po pádu východního bloku, tj. možná, jen možná, ustoupí z pozice globální supervelmoci. Jenže k tomu je ještě hodně daleko, což dokazuje semknutost evropských zemí ohledně případu Skripal. Amerika tak zjistila, že má věrné příznivce a může s nimi počítat. Dokonce až tak věrné, že jsou ochotni za zachování systému jít do války s jadernou velmocí na svojí vlastní půdě. A v tom je síla Ameriky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No - ty jsi opravdu příkladná svině 18.42! Česká svině, která by pro západní hodnoty ( hovnoty) neváhala zabíjet svoje spoluobčany a ještě má tu drzost, že to veřejně píše. Tak se spakuj, hajzle jeden a vypadni odsud do tý svý Ameriky, proč tam nevypadneš? Určitě máš nějakej důvod, když je ten západ tak správnej, ale ty dřepíš na prdeli v ČR. Čím to je? Máš tady zajištěný žrádlo a důchod? A že ti český žrádlo a českej důchod nesmrdí ty kryso?

   Vymazat
  2. 18:42 dokonce tak věrné, že věří Mayové evidentní kravinu zfabrikovanou tajnými službami. Už je na světě další verze: dcera Skripala měla vycestovat zpátky do Moskvy s kontejnerem s otravnou látkou (dárek Putinovy k volbám), ale stala se chybka už na území VB.

   Vymazat
  3. 18:50
   Ty jeden vymaštěný idiote, TADY je západ, TADY je svoboda, TADY je demokracie, TADY je blahobyt. Proč by se měl teda 18:42 někam pakovat?
   Naopak, ty a tobě podobní soudruzi-idioti tady pořád kvičíte jak se vám tu nelíbí, jaký je život tady peklo a hrůza, jak nenávidíte polistopadovou demokracii, svobodu. Vy jste ti kteří by odsud měli ve vlastním zájmu vypadnout do nějaké země vašich snů, třeba do vašeho milovaného Ruska a přestat se tu trápit.
   Tak se sbalte a vypadněte. Tady je vás škoda.

   Vymazat
  4. Tady je blahobyt na úkor zbytku světa a ten zbytek už právě přichází do Evropy, aby se o něj podělil s domorodým obyvatelstvem. Tak tomu říkám koloběh života. Nebo také, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne :-)

   Vymazat
  5. Odpověď pro 25 března 2018 18:42

   Je nechutné a odporné, co jste napsal. Musím však konstatovat, byť nerad a se sebezapřením, že máte bohužel pravdu....

   Vymazat
  6. Vymaštěnej drzej a sprostej idiot jsi ty 19.04.Jestli jsou tady takový vymoženosti, tak proč ten kripl pořád mele o vymoženostech západu, a na ČR naopak nadává? Nadává třeba lidem na diskuzích a uráží -jakým právem? Tady má svobodu danou přesně jenom tím, že smí beztrestně psát veřejně svoje sprostý chcanky a urážet,dál má českej důchod a český žrádlo, zajištěnej brloh s bednou, odkud drze a sprostě nadává. My ostatní "nekvičíme" my kritizujeme poměry, protože my chceme, aby také byla respektována naše národní hrdost, kterou si přejeme jako odkaz našich předků uchovat, a nepřejeme si lézt do západních prdelí, a nechceme ze sebe dělat zápaďácký šašky, jako jsi třeba ty. A jestli je zde článek, že americký poměry jsou na pováženou, když je nutno zavřít i sochu svobody, tak se k tomu prostě vyjadřujeme, a nebude tady žádný tchoř psát, že autor článku lže, neboť Amerika je prostě všestranně skvělá. Tak když je tak všestranně skvělá, a kdo si dovolí napsat že ne, je lhář, pak je na místě, aby právě tihle tchoři a krysy ( asi bývalí Češi, dnes krysy a imitace západu) si sbalili fidlátka, a mazali k té západní svobodě. Tady nikdo "nekvičí" ale lidský krysy mi smrdí, a serou mě, nepatří sem mezi Ćechy, když Čechy uráží. My Češi řešíme české problémy, vy zápaďáci jděte do prdele! Asi tak. Přestaň žvanit o zemi našich snů, a v naší zemi se chovej jako Čech, mluv jako Čech a mysli jako Čech - když ne, jdi do prdele! Do Los Angeles - tam budeš moci chodit na ulici s vystrčeným ptákem z poklopce - tady ještě taková míra svobody není, to tě nemůže uspokojovat. Abys tady jako Čech žral z českýho důchodu, a přitom urážel svoje spoluobčany, jsi prostě odpad. Nazdar!

   Vymazat
  7. 19:04 Ty hnusný zjebe tady je střední Evropa a pokud ty vaši zadluženi miláčci rozpoutají válku tak zhebnete taky a my bohužel s vámi 18:42. Jste prodejný svině a patříte do lochu vy západní poskoci zrádci.

   Vymazat
  8. 19:04 Tady je západ, svoboda a demokracie!? Žiješ v Česku nebo slintáš někde z Emériky. Lopatou po tlamě, aby se ti rozsvítilo a bude klid. Fanatiku jeblej :oD

   Vymazat
  9. Proč tady po sobě plivete, proč se vyhazujete jeden do Ruska a druhý do USA? Všichni jsme tady doma a jediné, oč by nám mělo jít především, je blaho nás všech v této zemi. Bohužel situace se vyvíjí nenormálním způsobem a my jsme stále více tlačeni do pozice, která pro nás může být zkázou. Popsal jsem jen zhruba stav, který je, a jediný, kdo normálně odpověděl, je anonym 19:29. Že jsem Ameriku označil za silný stát, to ještě neznamená, že si přeju válku s Ruskem.

   Vymazat
  10. 23:10 Blbečkům se nakecalo že se plní coudenhovno-kalergistický projekt rasové výměny v Evropě, ale jde o nordickou lest, bacha! Paní Merkel a pan Macron spolu s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte, ovšem v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Rusko jako odminovači, sebevražední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj ruský způsob vedení boje, nenávidí je a budou mstít za Kábul, Groznyj, Allepo a další místa zničená buď již bolševickou nebo pozdějc putlerskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou své vrahy. A NATO poté již jen obsadí vyčištěné území, kapiš?

   Vymazat
  11. 18:42
   Hlavně se z toho neposer,ty sílo ameriky...
   j.

   Vymazat
  12. 18:42
   Hlavně se z toho neposer,ty sílo ameriky...
   j.

   Vymazat
  13. 18:42
   Hlavně se z toho neposer,ty sílo ameriky...
   j.

   Vymazat
  14. ...pardon,nějak to sem naskákalo třikrát :-( !

   Vymazat
  15. ...pardon,nějak to sem naskákalo třikrát :-( !

   Vymazat
  16. 18:42
   Hlavně se z toho neposer,ty sílo ameriky...
   j.

   Vymazat
 7. Stejné kokotiny jako soudruh Loudil o brzkém zániku USA, západních zemí, kapitalismu,..., soudruzi opakují už od výstřelu z Aurory. A ono pořád nic. Teda vlastně jo. Během té doby se rozpadl SSSR, rozpadl se celý socialistický blok, Rusko potom v roce 1998 zbankrotovalo, za posledních 10 let ztratil rubl k dolaru 2/3 hodnoty.
  A ti debilní soudruzi loudilové žvatlají stále to samé. A budou to samé žvatlat i za dalších 20 let.

  „Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“ Albert Einstein.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a ty žvatláš taky pořád to samý ty vymaštěná palice 18.48. Ty ubohej vypatlanče. Tak je mi tě líto, ty vyznavači západních hodnot, kterej je nucenej dřepět v českým brlohu u českýho počítače, protože je zcela závislej na českým důchodu, aby si mohl obstarat český žrádlo. Zatímco ta tvoje Amerika by tě nechala chcípnout hlady na ulici jako prašivýho psíka -ale to už tady nenapíšeš co? Ty ubožáku! Ty se musíš hodně trápit, když tak lpíš na těch západních hodnotách a nemůžeš odlepit prdel ze židle od počítače a mazat někam tam, mezi ty teplouše, gendery, prdele lezoucí z kaťat, a ptáky vystrčené z poklopce, jako se běžně chodí v Los Angeles - tam by se ti zvlášť líbilo, co? Ty českej důchodče! Jsi ID, nebo ČID - máš papíry na hlavu, nebo už jsi starobní důchodce?

   Vymazat
  2. 19:05
   Je mi 45, demente. Takže jsi zase mimo jako ostatně pořád.
   Už jsi si ty debile konečně zjistil jak dlouho funguje NovaRepublika? A nějaký tvůj oblíbený žvást o novinkách by dnes nebyl?

   Vymazat
  3. Nazdar 19.06 - tak konečně ses nabažil novinkový diskuzní dementní žumpy, a vlezl jsi na NR? No snad tě taky dnes zaujaly ty dementní diskuzní žvásty k starému pánovi, který uhořel v té roubence, ( jestli jsi dost otrlej a dokázal jsi to přečíst) a můžu říci otevřeně, že kdybych na toto publikum někde narazil, srovnal bych jim palice s ramenem lopatou. Něco tak sprostýho a blbýho se hned tak nikde nevidí, a co mně štve, že redakce nezablokuje ten hnus a řeknu ti znovu, že bejt to můj tatík, ten co uhořel, a oni by dovolili těm zmrdům psát ty kokotiny, měli by co dělat se mnou. Trestní oznámení pro znevážení osobnosti, plus hodně slušný odškodnění, ono by to ten sprostej bulvár přešlo.No nic - ty jsi jejich stálý publikum a sympatizant, nebudu ti jitřit emoce. Nová Republika rozhodně tři roky nepublikuje, nic dalšího zjišťovat nemusím, a že je plná novinkovýho plebsu je taky pravda, a že je to lidská žumpa, nejhloupější závisláci, kteří sice nadávají na "media" ale díky jejich diskuzní blbosti, se kterou žvejkaj pytle sraček i k článku, že holub posral chodník, vydělávají těm "mediím" miliardy ročně. Za usmolený články. Z toho neslevím, kdyby ses stavěl na hlavu. A jestli je ti pětačtyřicet, jsem mladší. Zdar!

   Vymazat
  4. 18:48, ten Albert měl čistou pravdu. Opakovat socialismus sovětského typu není nic pro nás a zjevně ani pro Rusy. A pokud vím, nikdo se zopakovat tuhle bláznivinu nechystá, dokonce ani tam. Zato rozdrbávat spolupráci a šponovat mezinárodní vztahy, jak tomu v minulosti už několikrát bylo, znovu se chystat na Rusa do války s tím, jak mu tentokrát už konečně natrhneme prdel, to se rýsuje stále jasněji. To je pravé šílenství. Dokonce ještě horší než ten Sojuz (v němž mimochodem jsme zas, jen se jinak jmenuje).

   Vymazat
 8. "Demokrate" - jejich strana ! Vymysli ruzne programy, ktere jim zarucuji hlasy volicu !

  Americka pracujici trida to musi platit a dochazi ji dech !

  President Trumpa se proti tomu stavi a musi bojovat o svoji, nam slibenou jeho agendu !

  Jak u Republicanu, tak u Demokratu padaji hlavy manazeru, pro sabotaze jak Trumpovi, tak Globalisticke agendy !

  (Hillary je vyrizena a osamocena - pro "vazby k lidu" - tak ji odsoudili globaliste !)

  Je zde "veselo", a bude to jeste horsi ! "Demokrate" se priblizuji ke krajni levici a Republicani maji zmatek a nekazen ve svych radach ! TAK JE TO !

  -------------------------------------------------------

  Peee - weee je bud Paul Reubens, zv. Herman - comedian,
  nebo Pepek Vyskoc z Putimi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano
   Zase mas pravdu
   Zradce Paul Ryan a jini zradili i Republikany

   Ovsem Evropa je na tom hur
   Havel obetoval Cesko a Cechy
   A poslal je na smrt

   Vymazat
 9. No - doufám, že nám nehrozí, že vyžrané americké černé socky se spakujou, a hurá do EU! A živte nás! Ale kdyby k tomu došlo, hodili bychom je na krk všem těm zaprodaným českým kurvám - celebritám, proamerickým sráčům, protičeským sráčům, zbohatlíkům, a podobné verbeži, aby si ten svůj "západ" živili. I mezi občany lezoucími po diskuzích, by se našlo hezkých pár sviní, které budou určitě rády živit své americké přátele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evrope bude stacit pul miliardy Africanu kteri jiz jdou

   Vymazat
 10. Ušáci si spolu s Brity nadělali tolik nepřátel, že jim s radostí kdokoliv šlápne na krk. Jenom lituji ty chudáčky co jim fandí, jen ať fandí blbosti se meze nekladou, jen aby jim to vydrželo. Dávám soudruhům z USA tak dva roky. A o tom to je

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D
   Dva roky... to už jsem někde slyšel.

   Vymazat
  2. Spousta fandů korporátního fašismu nefandí z pouhé blbosti. Ti, co si po listopadu nakradli, fandí z notnosti, anžto móc dobře vědí, že v civilizované zemi by bez protektorství USA dřepěli pěkně dlouho v kriminálu.

   Vymazat
 11. Co ta plechárna má společného se svobodou. Nakonec co ty USA vůbec, mají společného s pojmem svoboda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no přece Sochu svobody, kterou jim dopravili z Francie :-)

   Vymazat
 12. To co president Trump pod natlakem nezbitnosti podepsal 23.3. je DOCASNE viteztvi Demokratu - lidi jako je napr. CHUCK SCHUMER, senator z New Yorku, ale na celkovou vnitrni valku mezi Globalisty a Trupovci to nema vliv !

  America je silnejsi nez byla, za administrace Obami a dalsi vyvoj vypada optimisticky a slibne !
  President take rekl, ze se chce setkat s presidentem Putinem, coz se Globalistum vubec nelibi !
  Znovu opakoval, ze chce spolupraci a mir, a to je opakem snahy Globalistu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co má Putin s Trumpem? Snad si nemyslíte, že mu daruje za úplatek Gazprom? To byla v r.2011 podmínka pro přijetí Ruska do WTO, ne? Snad si nemyslíte, že po tom všem Rusáci stáhnou ocas, nechají zemi vybrakovat nadnárodními korporátkami, včetně prodeje soukromého majetku jejich oligarchů? Navíc když je zřejmé, že za 10 let po hodokvasu bude svět zas ve stejných sračkách.

   Vymazat
  2. Ono je lepsi uz nemyslet
   Kdyz do Evropy jde pul miliardy Africanu

   Vymazat
 13. 18:57 nevím, jestli dva roky, ale ve čtvrtek a v pátek už velmi silně zahřmělo - hlavní americké akciové indexy šly dolů o cca 5%. Něco není v pořádku, podle ekonomů měly přece nejdříve padat na hubu obligace a až poté akcie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5% ??? :-D To jako vážně?
   Soudruhu, od roku 2009 jsou US akcie dnes cca na 4 násobku.

   Vymazat
  2. 19:09 je vidět, že se ty kvantitativně uvolněné penízky dostaly do správných rukou. Kupujte akcie, budou levné :-)

   Vymazat
 14. CHCETE znat celkovou politickou situaci v Americe ?
  Ignorujte media v rukou globalistu a poslouchejte to co rika :
  Ann Coulter,
  Rush Limbaugh,
  Sean Hannity,
  Mark Levin,
  Jeanine Pirro,
  Laura Ingram,
  Michael Savage,
  Alex Jones a
  vsechny ty, kteri nejsou poplatni Globalistum, Sorosovi, NWO, atd. - Nejvice lze CNN !

  Nejlepsi, nejzajimavejsi a nejlegracnejsi je z nich RUSH LIMBAUGH. Daji-li se porady techto informativnich hvezd Ameriky chytit v Cesku - opravdu NEVIM !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, v USA si užívají naprostou svobodu slova a i naprostí blázni a psychopati si mohou publikovat co chtějí, kdy chtějí a jak chtějí. Díky za info.

   Vymazat
  2. 19:20 zato v Cesku te zavrou i za vtip
   V zotrocenem havelsku

   Vymazat
 15. Asi si seru do vlastního hnízda, ale já ten bankrot Američanům, potažmo celému západu přeji. Jsem si vědom, že až to přijde, nebude člověka, kterého se to nedotkne. Ale nějak náprava začít musí a zadlužovat se do nekonečna nejde. Tomu, že se tohle turecké hospodářství dá ještě zachránit, už nemůže věřit ani Janda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každá krize končí válkou,kdo na válkách profituje,každý ví

   Vymazat
  2. Vladimíre Hricáku, ale ten krach po němž toužíte má ještě i jiný název a jmenuje se VÁLKA!

   Vymazat
  3. Ten krach v Cesko Havelsku cesi zaplati zivoty
   Tak pozor na to co si prejes

   Vymazat
  4. A jsme schopní s tím něco udělat? Situace se začíná velmi silně podobat těm před oběma světovými válkami. Většina lidí se na ní těší. Bere jí jako velké dobrodružství a něco, co se jich nedotkne.A není jiné obrany, než si jí prožít. Jestli jí přežijem je velká otázka.

   Vymazat
 16. Bez rusů se amík do kosmu nepodívá,rusáci jsou největší producenti obilí na světě

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně že podívá, Musk je v USA a vynáší na orbitu právě těžké náklady. NASA má samozřejmě taky svoje motory, jen pro lehčí náklady. A Rusové jim zcela dozajista ty své vždy ochotně prodají, dolar je dolar.

   Vymazat
  2. 20:39
   Rika se Rus, ty cechaku

   Vymazat
  3. Musk akorát dokázal zničit tím krámem ohromný kus ionosféry o průměru 900km. Paráda, ne?

   Vymazat
 17. Dříve se vybírala pětikoruna na Vietnam. Klidně by mohli ,,naši spojenci" začít vybírat něco na USA. Já bych jim s takovou chutí nedal nic !

  OdpovědětVymazat
 18. Ve FORT KNOXU JE MÍSTO ZLATA LEDA ZLATÝ VELKÝ HOVNO!!!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vy byste tam schovával zlato, kdyby každý věděl, že ho tam máte? Ve FN je možná akorát zlato některých států, které si ho uložili v USA a převzali dolary.

   Vymazat
 19. Mohou si sochu svobody zbourat,už mají po demokraciji a zvolili si NWO.

  OdpovědětVymazat
 20. NEVIDIM TO TAK ZLE, PRINEJHORSIM se slozime po te 5-kacce, a i vlada da dalsi dar, uz ne v munici za 16.2 miliardy Kc, navic, muze udelat i vyssi statni dluh, ten zadneho Cecha beztak nezajima. Prece nenchame nas vzor a nejlepsiho pritele v brinde. A ty dluhopisy z Ciny odkoupime.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Havelska vlada ponizene koupi Americke vrtulniky
   Cesi se pred Amerikou plazi
   No neni to pravda
   Ja vim, pravda boli

   Vymazat
 21. Jestliže se dá s jistotou tvrdit, že největší boj svádí Trump na domácím poli s establishmentem, který odmítá fungovat pod ním, tak vytahování jednotlivých oponentů do vrcholných funkcí aby se sami v tom marasmu znemožnili je vlastně geniální. Autor článku zřejmě neví, že probíhá demontáž hegemona a Spojené státy čeká "perestroika"... 😉

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až tak růžově to nevidím, "America First" nemůže být bez vlivu na okolní svět.

   Vymazat
 22. To je velice špatná zpráva ale jen to oddalují už aby padly.

  OdpovědětVymazat
 23. Loudil pise moc jednoduse
  Chytrejsi a vzdelanejsi lide ctou Robertse

  USA ma vazne problemy ale EU do ktere miri pul miliardy Africanu z podsaharske Afriky ma problemy mnohem vetsi
  A to ze v Evrope probiha genocida evropanu
  Co je proti tomu nejake zavreni Sochy Svobody

  OdpovědětVymazat
 24. Vůl a vůdce jsou v americkém prostředí synonyma. A nejen dnes!

  OdpovědětVymazat
 25. 11:41
  Od nepaměti!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 26. Socha svobody? Ale jděte. Toto monstrum má představovat padlého anděla. Socha byla vyrobena ve Francii, jako dar francouzských svobodných zednářů, těm americkým zednářům. Nic svobodného na tom není, spíše symbol zla a satanizmu...

  OdpovědětVymazat