Reklama

.

.

úterý 6. března 2018

USA zahájily extra přípravu na "majdan 2018" v Moskvě

6. 3. 2018  Politonline
O vměšování se USA do voleb v různých částech světa se psalo i mluvilo dost. A těžko může být někdo překvapen tím, že americké orgány pod rouškou hysterie ohledně toho, že "Rusko nám zvolilo prezidenta", aktivně nadále finančně přiživují ruskou nesystémovou opozici a platí za tak toužebně očekávaný "ruský majdan". Na rozdíl od "mluvících hlav" na Kapitolském vršku, zástupci ruského parlamentu nepředvádějí divadýlko a nechystají se k honu na čarodějnice, ale klidně upozorňují na nevyčerpatelný zdroj podpory pouličních protestů a na jejich podněcovatele, kteří se aktivně zabývají propagandou bojkotu voleb ruského prezidenta.


Nyní země očekává zveřejnění zprávy komise Rady federace pro boj proti zahraničnímu vměšování se do ruských záležitostí, v níž se hovoří o zvýšení objemu peněžních prostředků jdoucích ze zahraničí na financování všeho výše uvedeného.

"V době dokončení textu této zprávy (únor 2018), tedy v době, kdy byly prezidentské volby v RF v plném proudu, obdržela komise z důvěryhodných zdrojů informace o zvýšení dovozu hotových peněz zvenčí pro přiživení těch, kteří jsou obvykle nazýváni nesystémovou opozicí, včetně ruských příznivců taktiky "bojkotu voleb", která je propagována prostřednictvím zahraničních propagandistických nástrojů", poznamenává dokument.

A děje se to téměř ve všech subjektech Federace - od  Dálného východu po Kaliningrad.

Přičemž, jak komise uvádí, samotné vměšování začalo mít "skrytou povahu" a jeho programy jsou používány s obezřetností, "s ohledem na vysokou úroveň ochrany národní svrchovanosti v této fázi ruského rozvoje", jakož i s pochopením toho, že ke všem druhům "agentů vlivu" se občané Ruska chovají krajně negativně.

"Zahraniční podvratné programy jsou často formovány na základě principu mozaiky tak, že téměř každý jednotlivý článek může vypadat jako událost náhodná, spontánní, který nemá žádné vnější řídící centrum a který zdánlivě není v rozporu se zákonem. Ohledně vměšování se do domácích voleb nejde například o hrubé falšování volebních lístků a další dokumentace zvenku. Je zaměřeno především na vnější motivaci nebo demotivaci legitimních účastníků volebního procesu nelegálními metodami", zdůrazňuje se ve zprávě.

Jak Rada federace uvádí, byla změněna taktika zasahování do volebního procesu. Nyní zahraniční centra formulují politickou objednávku, vládní, mezivládní organizace, zpravodajské služby a kvazimezinárodní organizace propracovávají cesty její realizace, poté se realizuje jeden ze scénářů, přizpůsobený (podle názoru jejich autorů) ruským podmínkám.

Nutnost bezprostředního náboru dnes není, stejně jako není nutný stálý kontakt verbíře a "agenta vlivu". Nyní se všechno dělá jinak: analytici ze zahraničí a domácí poradci, mezi nimiž je nemálo těch, kteří již opustili Rusko, určují vhodné kandidáty mezi těmi ruskými občany, kteří co nejpřesněji vyhovují úkolu určenému scénáristy, a "dále jej nebo ji všemi dostupnými prostředky vedou k cíli, vytčenému zvenčí".

Vybraný objekt si vůbec nemusí být vědom toho, že je řízen zvenčí, někdy stačí, aby se v pravou chvíli přilákal k tomuto objektu zvýšený zájem zahraničních médií nebo "nezávislé" blogosféry. V případě, že objekt začne mít rozpory s ruskou legislativou, pak se okamžitě připojují nejrůznější struktury na ochranu lidských práv, rozhoduje se ve prospěch daného objektu na úrovni mezinárodních soudů nebo parlamentů těch či oněch zemí.

To znamená, že takové otevřené a bezostyšné vměšování se do voleb, jako tomu bylo v roce 1996, kdy kampaň za znovuzvolení Borise Jelcina téměř otevřeně vedli tři američtí političtí poradci, kteří nejednou získávali bezprostřední pomoc z Clintonovy administrativy, již nemůže být a nebude. Proto jdou "američtí partneři" jinou, ale pro sebe neméně známou cestou.

Je pochopitelné, že to je pouze jedna stránka působení, zaměřeného na vměšování se do ruských prezidentských voleb. To hlavní nás ještě čeká. Jakmile bude ukončeno sčítání hlasů, zazní s největší pravděpodobností na druhé straně oceánu oficiální hlasy, jež budou tvrdit, že volby v Rusku jsou nelegitimní. A přípravují se na toto tvrzení již nyní.

To, mimochodem, dnes také sdělil předseda komise Rady federace pro ochranu suverenity Ruské federace Andrej Klimov.

"USA prostřednictvím svých orgánů státní propagandy vnucují názor, že v případě, že účast v prezidentských volbách v Rusku bude podle údajů naší ÚVK vyšší než 45%, bude to díky připsání, přidání a překroucení skutečnosti, že, prý, bez určitých aktérů účast vyšší než 45% být nemůže. To se nyní vtlouká do hlav nejen ruských občanů, ale také v zahraničí", řekl Klimov agentuře Interfax.

Již nyní se na propagandu a vštěpování do myslí této myšlenky prostřednictvím globálních médií vydávají stovky tisíc dolarů za den, řekl. "Ne náhodou se pro tyto volby zákonem USA PL 115-44 z 2. srpna 2017 navýšily v rozpočtu prostředky pro účely zdržování Ruska o dalších 250 milionů dolarů", poznamenal.

Přičemž USA "si velmi dobře uvědomují, pro koho je ruský lid a jaké je politické rozložení". Ale Washington si již připravuje své psychologické nastavení k dalšímu politickému cyklu, k příštím volbám, zdůraznil Klimov.

Podle dostupných informací by se mohl "na jedné z globálních anglosaských televizních a rozhlasových společností objevit pseudodokumentární film o boji Putina proti politickým soupeřům", řekl Klimov.

Podle jeho názoru vnucováním světové a ruské veřejnosti pochybností o legitimitě ruských prezidentských voleb hodlá Washington nastolit otázku o delegitimizaci celého ruského politického systému jako celku, pak se pokusit dosáhnout předčasných voleb, když už ty rychle provedené jsou "nesprávné".

Mnozí lidé na Západě jsou však připraveni na Putinovo vítězství v nadcházejících volbách. A střízlivé hlavy již nezajímá toto, ale co Putin ve svém čtvrtém období podnikne. Podle vyjádření expertů řady listů se Kreml bude zabývat přípravou "nové generace elity" a řešením sociálních problémů.

Zejména o tom na konci loňského roku psal list Global Times a konstatoval, že Rusko má řadu vnitřních problémů - od hrozby "rozkolu ve společnosti" po růst napětí mezi jednotlivými třídami, etnickými skupinami a dokonce i kulturními komunitami.


S největší pravděpodobností opozice nezabrání Putinovi ve znovuzvolení, ale bude organizovat řadu akcí před volbami i po nich, aby vyvinula na Kreml tlak, soudí analytik listu.


Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

68 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebylo v nich jediné vulgární slovo, pouze "neškodná" diskuze s dotazy, které se jim na NR záhadně (?) nehodí. Nadávky v těch si libují a že jich tu je! Ty nemažou?

   Vymazat
  2. Co to zkoušíte trollíci? Nová hra? Po mazání nezůstávají díry, máte nás za debily?

   Vymazat
  3. Srabe 23:24, proč se tady pleteš, když se ti zdejší psaní nelíbí? Můžeš srát písmena na Hovínkách.

   Vymazat
  4. Soudruhu 23:24, nediv se, že o tvoje vyblitky není zájem. Prosaď, aby autoři článků na NR měli přístup do televize a rozhlasu. Jsi přece demokrat a nikomu nezakazuješ prezentovat kritické názory.

   Vymazat
  5. 23:54-nejsem editor, který možná spí. Stačí smazat prvního vola a vlákno se podstatně zkrátí! Povolný.

   Vymazat
  6. Trolík ničící naši diskuzi zkusil nový trik - Velkou Pauzu, kterou sváděl na mazání. Zkrátka nedospělec, který má zamrzlé pískoviště, tak leze na internet a jiným kope do bábovek.

   Vymazat
  7. Jistě si někteří vzpomenete na to,
   jak dobře si rozuměli Jelcin a Clinton.
   Víme proč.
   V tomto krátkém,ale o to tragičtějším období
   pro Rusko, vznikaly v zemi desítky NGO a zahraničních politických nadací.
   Pod pláštíkem podpory demokracie, právního státu, rozvoje aktivní občanské společnosti,
   pronikají i nyní s pomocí finančních stimulů do všech struktur ruské společnosti.
   Nejaktivnější jsou nadace z Německa, známé i u nás, např. Friedrich Ebert Stiftung od r.1990
   v Praze.
   Tato politická nadace je jen jedna
   z nejaktivnějších,zastoupena 3x v Rusku (Moskva,Petrohrad a Novosibirsk),
   vychovává vytipované jedince k obrazu svému,
   tj. jako budoucí opoziční kádry pro nastolení žádoucích změn ve společnosti.
   Po vyškolení pak tito odchovanci organizují demonstrace, kterých se zúčastňuje převážně zblbnutá mládež.
   Tato, západem prezentovaná "opozice",představuje pro Rusko opravdovou hrozbu,neboť se snaží rozložit stát zevnitř.
   Ačkoliv jsou aktivity těchto špionů a kolaborantů monitorovány tajnými službami,
   potrvá ještě určitou dobu, než bude dědictví po Jelcinovi recyklováno do nových poměrů.

   A nepochybuji o tom, že se to Putinovi podaří.

   Vymazat
  8. On ten tro(t)l už je na tom tak špatně, že než vymyslí nějakou hovadinu, zůstane v bezvědomí s palicí na klávese ENTER.

   Vymazat
  9. 10:07 do puntíku souhlas.
   Rusko nelze porazit vojensky, ani sankcemi,
   jedině rozložit zevnitř a vyvolat občanskou válku.
   Ovšem dostat ze země to, co tam natahal Jelcin, to dá ještě fušku...

   Vymazat
  10. 8:51 Pane,každý má právo vyjádřit svůj názor!Mazání vám nehodicich se příspěvků jen ukazujete své politické preference.Je jedno kdo co piše,je důležité co píše k vámi vystavenému článku. Vaše hodnoceni i "diskutujicích"k diskutujicim k článku neni důležité,ale jen znehodnocuje diskusi.Vězte,že sprostota a zloba jako sjednocující pocit se můžou obrátit i proti vám.

   Vymazat
  11. 10:58 Jenže, ten troll nic nepsal. Jenom se opřel do ENTERu, a vytvořil tak miliony prázdných řádků, aby diskuzi zničil. Je na místě takového imbecila nejen smazat, ale dát mu trvalý banán.

   Vymazat
  12. Ad 11.11 asi jsi jasnozřivý, když víš co ve smazaném textu bylo. Nezbývá neže připomenout, že podle Listiny lidských práv, máme právo na odlišný politický názor a tato listina je nadřazena i naší ústavě.

   Vymazat
  13. 14:21 nemusím být jasnozřivý, stačí mi oči, abych viděl, že k článku je uveden určitý počet komentářů, ale ve skutečnosti je pod článkem dlouhé prázdné místo, a je nutné rolovat až na konec, aby se normální komentář objevil. Takže tady nešermuj listinou lidských práv, o které to prostě není, a usvědčuje tě pouze z toho, že o ní nic nevíš. Prázdný komentář není odlišný názor, ale žádný názor, který úmyslně kazí diskuzi a nezaslouží si proto žádné místo v diskuzi.

   Vymazat
  14. Až na ten detail, že tohle jsou skuteční autoři NR! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Vymazat
  15. 15:06

   Prosím Vás sdělte mi alespoň, pár slov ze smazaného textu, Vy rolníku. Já vidím v úvodu pouze příspěvek a vysvětlení 23:36 stěžovatele.

   A už vůbec nechápu nářek pana Povolného, doslovně:"23:54-nejsem editor, který možná spí..."?

   Srozumitelné jsou pouze příspěvky 10:58 a 14:21.
   Banán 11:11 je úplně mimo, jako pan Štěpánek ve filmu Císařův pekař - Dejte mi vojsko a já to všechno rozsekám a rozmlátím, dejte mu prosím ten jeho vysněný banán.

   Zde chybí více příspěvku, proto vznikly, takové nesmyslné kompilace ... Editore, editore?

   Vymazat
  16. nechápavý 16:17
   komentář 23:24 byl odstraněn administrátorem blogu. Odstranění komentáře administrátorem je vždycky oznámeno textem "Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu." kurzívou. Ten komentář neobsahoval jediné slovo, ale jenom obrovské prázdné místo, a to je ten důvod, proč už ten "prázdný text" = obrovské prázné místo, nemůžete vidět. Administrátor ho správně odstranil a ten, kdo takto kazí komentáře, by měl dostat trvalý ban, neboli banán. Nemohl bych vám posloužit tedy ani jediným slovem z toho odstraněného komentáře, i kdyby odstraněn nebyl. Pokud vám nepomůže ani toto polopatické vysvětlení, požádejte nějaké dítko, školou povinné, které to dozajista pochopí, jinak na mě už nevyžadujte žádné další vysvětlení, protože by to pro vás bylo beznadějně nepochopitelné.

   Vymazat
  17. 17:27 neinformovaní, co informují?

   Já tu debatu viděl, na konci volného místa, byl text, poté vznikla písemná "přestřelka" mezi editorem a diskutujícími, ohledně mazání textů, kdy se objevilo, tak do deseti příspěvků. A druhý den, vše smazané! Zůstal pouze jeden smazaný text psaný kurzívou tj. 23:24 a pod ním stížnost pisatele, který se té přestřelky zůčastnil a jeho text zde zbyl, ale paradoxně nesouvisel s 23:24, vše před i po smazané beze stopy. Vy jste to neviděl tak si banán raději snězte! Narozdíl od vás, pokud něco nevidím, tak do toho nemluvím.
   Není to poprvé, kdy zmizely příspěvky beze stopy, nejsem jediný kdo si toho všiml.

   Vymazat
 2. Nevěřím převratu v Rusku tam žijí vlastenci to se usa nemůže povést.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Volaaké čudné"

   Vymazat
  2. Jenže tam jejich činnost zakázaltenhle pederast! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Vymazat
  3. 23:29 Hmm vlastenc,ale nikdo z vlastenectví do nekonečna nebude žrát trávu!Ti obyčejní Rusově nejsou blbci a tak jak obyčejni vlastenci v USA chtějí aspoň slušně vydělávat a po létech nekončicich slibů lepších zítřků konečně i slušně žít a né jen přežívat.Na změnu k lepšímu nepotřebují rady od Amíků,CIA,Sörose...nedělejte si zbytečné starosti.

   Vymazat
  4. 16:15 Přesně tak! Už to maj plný zuby! - http://iks2010.info/?p=134613

   Vymazat
  5. Ban by měl dostat hlavně nacista 22:55.

   Vymazat
  6. 5:34 Ten na tý fotce tam? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Ta snad mu ho dá Jeho Vysokoblahorodí Igor Iványč!

   Vymazat
 3. Věřím v naprosté vítěztví gosudára Putina a můžete mi klidně smazat. Idioti

  OdpovědětVymazat
 4. Pro redakci NR. To nemůžete tomu kavárenskému demokratovi, co dělá tady bordel dát "ban" na IP adresu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ministerstvu vnitra dát "ban" nelze.

   Vymazat
  2. 23:56 - že by Sorošovcům už nešel dát "ban"? To už demokracie postoupila hodně daleko.

   Vymazat
  3. 0.13 Donutit poslance odstoupit z volené funkce mafií globalizátorů vyhrožováním jeho dětem... to je pravá Sicilská "demokracie" ala Cosa Nostra... a pravé komunistobijecké hrdinství na způsob 'Ndranghety... Sedmiposlanecká parta Kalouska šestiposlanci Gazdíka s deseti klerikály, s 22 námořními lupiči bez moře a lodí (jako admirál Horthy v Maďarsku) a 25 zástupci pachatelů privatizačních a restitučních "dober" se s ulicí dobrali veřejného zničení snad poslední naděje na nestranné vyšetřování poplyšákových kulišáren, zlodějen, vlastizrad a antičeského spiknutí...

   Vymazat
 5. Píšou, že se proti Ondráčkovi pořádají demonstrace desetitisíců lidí. To se sešli bezdomovci?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne,ale většinou zmanipulované děti.

   Vymazat
  2. Jako v r. 89 Holt děti, záruka pokroku. A bude hůř. Navíc ani válka je nevyléčí. Z popela to nepůjde.

   Vymazat
  3. No, zmanipulované děti. Za účast na demonstraci dostane jedničku z občanské výchovy.

   Vymazat
  4. 10:12
   nejen jedničku.
   Dnes už dostávají i peníze od neziskovek

   Vymazat
 6. O připravě převratu v Rusku už se mluví asi rok. Jedním z prostředků, které k tomu mají přispět je dopingová aféra a nepuštění Ruska na Olympiádu a MS v atletice, po volbách fotbaloví "rádobyfanoušci" při MS ve fotbale, Navalnyj a spol. Přečtěte si článek ještě jednou a pořádně a zjistíte, že nebezpečí převratu je reálné.
  Mik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že by Rusové toužili po životní úrovni Ukrajinců? To si děláte srandu.

   Vymazat
  2. 1:55, zkuste jejich diskuse a uvidíte, jestli je "gosudar" oblíben. Kolik je nadávek na jeho presentaci nových zbraní, že zvyšuje mezinárodní napětí, na ekonomickou a sociální situaci...

   Možná bude mít nad 50%, i když silně pochybuju, ale z extrémně maleho počtu voličů. Bojkot voleb zvyšuje pravděpodobnost, že by mohl výrazně posílit Grudinin. Má extrémně vysoký počet příznivců a není pravda, že jen 7%. Chazin to odhaduje minimálně na 25% a podle diskusí a anket na sajtech a sociálních sítích to bude mnohem blíž pravdě. Já nych to odhadoval na 35% Grudinin, 45% Putin a pak ten zbytek. Bude ohromná neúčast, max. 30 - 35%. Jaký mandát má takový president?

   To je to samé jako Babiš a Zeman tady. Kolik obyčejných lidí by je nejraději odpravilo a pak čumělo na inkluzi, juvenilni policii, imigraci, výstavbu US základen... a zas nadávalo. Jenže by už bylo pozdě a tentokrát UŽ NAVŽDY. V tom je to strašné riziko, že navždy.

   Vymazat
  3. Ty jseš chytrejjak rádio, podle fb odhadovat preference a nálady lidí, to je dost odvážné. Měl by sis na to vsadit, určitě bys byl miliardář. Ale mohl bys sis přečíst ten článek tam se právě píše o tom,že už amíci bubnujou, že bude velká neúčast...atd atd, čili bych klidně věřil jejich volební komisi.

   Vymazat
  4. Právě na podvratné kecy a nepodloženou kritiku byly věnovány peníze, které tečou do Ruska přes různé NGO. To josu ti placení "demokraté" na ruských diskuzích, na fejsu, na tvítru a dalších. Ono se to dá krmit i zpoza hranic, vždyť prodejných Rusů je ve světě hodně. Kdo vsází na Grudinina je hlupák. Jestli umíte rusky, zkuste si některé jeho výlevy poslechnout. Čistý blb, pravda schopný podojit stát na dotacích a odpíráním daní. MM

   Vymazat
  5. Pokud bychom měli bezmezně věřit sociálním sítím a pro US propagandě při našich prezidentských volbách, tak je dnes na hradě Drahoš. Realita je jiná.

   Vymazat
  6. 1.55 Rusové si jistě životní úroveň obyčejných Ukrajinců na Ukrajině nepřejí... ale je mnoho cizáků, kteří RUSŮM A RUSKU Z CELÝCH ČERNÝCH SRDCÍ PŘEJÍ JEŠTĚ HORŠÍ, NEŽ NEJHORŠÍ... třeba taková Allbrightová, dreďáci, ANTIFÁči, Hermanovci...

   Vymazat
  7. Vy všichni, co jste si tak jistí svými odhady 70% pro Putina, měli byste si někdy přečíst jejich články, diskuse, jejich vlastní dílčí ankety na soc.sítích. Nikde, a to podotknu, NIKDE jsem nenašel jednoznačnou podporu, právě naopak.

   A to nemluvím o web prostoru, kde se sdružují mladí pod 30 let. Ti ho přímo nesnáší. Oni nezažili nikoho jiného ve vedení státu, to je jako pro nás kdysi Brežněv. Anebo Husák. Tito lidé nevěří řečem o americkém nebezpečí. Klidně by Amíky do země pustili a myslí si, že by to bylo lepší pro Rusko. Obdivují vše západní, nesnáší vlastní vládu. Těm sebrali Ljošu Navalného, tak buď budou volit Sobaku Ksjušu nebo budou volby aktivně bojkotovat.

   Pak jsou tam cbudí a ti, co si myslí, že jsou chudí, a potom ti, kteří chtějí chudým pomáhat, anebo chtějí vypraskat oligarchy. Ti volí Grudinina a to je nejsilnější elekrorát.

   No a pak tzv."patrioti", alias nacionalisti. Chtěl jsem napsat náckové, ale to bych byl na ně přísný. I když nácků tam je taky hromada.

   Nikdo z nich nevolí Putina a velmi velké množství lidí nepůjde k volbám z důvodu, že si nevybralo. Jen 35 až 40%. To je velmi nebezpečné. Přitom Grudinin má neustále stoupající podporu. Pokud Putina nepředběhne, potom bude v těsném závěsu 2 - 5%.

   Nic jiného prediktor nechce, jen aby odtud odprejsknul Putin. Jestli tam bude Grudinin nebo Ksjuša, to je Západu úplně jedno. JEN NE PUTIN! Tím jsou Rusové masírováni zhorazdola už mnoho let velmi sofistikovaným způsobem. Někdo to vidí jasně, ale spousta nevěří, a stejně je tomu v Česku a na Slovensku, kde probíhá přírava na státní převrat a pokus o státní převrat.

   Vymazat
  8. V praxi jedni oligarchové chtějí od válu vyráskat ty stávající v opačném případě se chtějí jimi stát. V Rusku na rozdíl od nás funguje něco jako národní hrdost a když pocítí nátlak a ponižování, tak o to víc vydrží.

   Vymazat
  9. 13:43, hrdost ano, ale ti lidé jsou stejně blbí/chytří jako všude jinde a hlavně je zde nový mladý elektorát. Oni nechápou, co to je za špínu zahraniční politika. Oni neví, že jsou v podstatě ve válce. A ta válka je TOTÁLNÍ. Neví, že to musí ustát, jinak už žádné Rusko nebude. Nikdo nepřipustí, aby se znovu postavilo.

   Všichni teď hledí na presidenta z pozice jejich vnitřní politiky, jenže to je chyba. President je vnější politický faktor. Svoje preference měli aplikovat u parlamentních voleb a zvolit tam většinově komouše, ne teď. President není samospasitelný, naopak, disbalance může uškodit jak vnitřní politice, tak, a to především, té vnější - a zde, u totálního amatéra či trotla jakými jsou Grudinin či Žirinovský - uškodit přímo fatálně. Jistě, že si to kdekdo tam uvědomuje, jen je otázka, jak velké procento. Rád bych se mýlil, ale nevypadá to dobře.

   Vymazat
  10. Grudinin je fešáček s knírem. Má vzorný kolchoz, kde se všem lidem daří dobře. Zaslouží si úctu a čím bude takových lidí více, tím pro Rusko lépe. Je to ale, při vší úctě, oblastní šampion. Volby prezidenta Ruské federace jsou jiná liga. I k pochopení toho, co znamená vládnout celé zemi, vedl Putin svou Zprávu o stavu země: 1) z přehledu dynamiky důležitých ekonomických údajů vyplynulo, že od "rozvalu" SSSR se všechna data zvýšila nejméně trojnásobně, 2) pokrok strategických zbraní, které jsou jediné garancí suverenity RF v budoucnu a tedy přežití národa, něco stálo. Ať se to komu líbí nebo ne, Putin zdvihl po kralování Gorbiho a Jelcina Rusko z kolen, jak řekl Kosturica. Není pravděpodobné, že by si Putin nevšiml míry korupce v zemi (otevřel toto téma např. při setkání s právnickou elitou); ani chudoby lidí- i proto podpora porodnosti. Problémy je zapotřebí nejen řešit, ale činit tak ve správném pořadí. A na to je zapotřebí čas dalšího funkčního období. Tak doufejme, že to lidé pochopí.

   Vymazat
  11. 22:45 Grudinin nebo Putler, všichni víme co je to za hajzly, ne? - http://iks2010.info/?p=127783

   Vymazat
  12. Admine, ban na nacistu 22:58.

   Vymazat
  13. 5:38 Jasně - na celou tu bandu chazarskou! Proběhla dnes televizní debata Jeho Vysokoblahorodí Igora Iványče s židistou-putleristou-grudinstou Sergem Udalcovem! - http://iks2010.info/?p=134678

   Vymazat
 7. 6.04,po prepadaku za Jelcina,Putin pozdvihol Rusko a stava sa opat silnym svetovym hracom a je jasne,ze zapadne staty tomu netlieskaju.Hlavne USA,ktore do rozbitia Ruska investovalo majland.Zial,kyzeny vysledok-stratena investicia.
  Ruski ovcania si budu musiet vybrat,ze nebudu zit,luxusny zivot/otazne je kto zije luxusny zivot/ale budu svojpravnou,suverennou krajinou,nebudu nikomu vazalmi.
  Alebo sa daju chytit na tzv.demokraciu,otvoria sa USA a dopadne to,ako za Jelcina,rozoberu Rusko na suciastky,co presne ukazala Jelcinova doba.Olbrite uz sa tesi,ako sa Rusko bude musiet podelit o prirodne zdroje/divim sa ze to iste my neziadame od krajin OPEC/hih...ako to dopadlo aj u nas sme svedkami,vsade napaskovane juesej!A neklamme sa,o obcana tu nikdy neslo!Nic nam nechybalo ku stastiu,len vstup do teroristickeho ,exklusivneho klubu NATO.admin,mozes mazat,narod neumlcis!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozoberú na súčiastky. Hloupost lidí je nekonečná a vlastně se nejedná o hloupost. Je nesmírně těžké odolávat manipulátorům, kteří vědeckými metodami ovlivňují mínku ostatních za jistým účelem. Oni nejsou inteligentnější. Jen soustřeďují všechnu svou energii a prostředky na tuto činnost a mají z toho prospěch. Proto je otázka, jaký účel? Protože o tom, že tento proces je řízený, už přestávají pochybovat i politici. Jaký účel je v tom rozvrátit Evropu a nejlépe vyvolat znovu válku? Odpovědí se nabízí několik.

   A jen tak naokraj, admin nic nesmazal, to jen ten první debil v diskusi si hraje na trola.

   Vymazat
  2. 7:53 Toto je bohužel pravda a koupeným médiím jde o to aby si to uvědomilo co nejméně lidí. Na druhou stranu Rusové nejsou padlí na hlavu, jsou zvyklí přemýšlet a hlavně vlastenci. To že umí i bojovat o tom se už pesvědčil každý kdo si chtěl z Ruska ukousnout. Vypadá to že západ, včetně nás, je už tak zdegenerovaný, většina mládeže už má tak vymytej mozek, že nám opět nezbude nic jiného, než se spoléhat na Rusko. Otázka nestojí tak zda my chceme Rusko, ale zda nás budou chtít oni a zda budou chtít vymést tento Augiášův chlév. A o tom to je.

   Vymazat
  3. Vymetat u nás Augiášovy chlévy musíme jen my. Nikdo jiný to za nás neudělá. Musíme se organizovat. Zakládejte Kluby Nové= republiky, informujte své nejbližší okolí, chystejte změnu, která stejně jako v Itálii a dalších zemích musí přijít s volbami a novými politickými subjekty, s novými lidmi. Oslovujte a vysvětlujte to mladým, na které je vyvíjen ve školách i v médiích velký tlak na zblbnutí. Matouš M.

   Vymazat
 8. Snad jediné, co může ruský národ porazit, jsou jejich vlastní vnitřní rozpory, které by vyústily v občanskou válku.
  Příkladů ve světě dost a dost. I ta Ukrajina za rohem ...
  Nic proti jinakosti názorů a různosti politického vidění světa. Pokud se ale někdo nechává koupit jako ten jidáš k otevřenému boji zahraniční moci proti své vlasti a národu, je krysa. Žádný sluníčkář!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:13
   Pane Opluštile já to vidím takhle:
   Jidáš,krysa = sluníčkář

   Vymazat
 9. V USA se objevila špína, ale pravdivá, na Hillary a oni budou celé nové prezidentské volební období vyšetřovat, kdo ji na tom internetu vylil. A už roky brečí, že asi RF. Samotné SS přiznávají, že manipulují s voliči snad všech zemí světa, pokud přímo či nepřímo dokonce nepodporují státní převraty. Je jen otázkou, zda si tohoto jsou vědomi i voliči v RF. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejen USA manipulují, ale i skupiny, které manipulují samotnými Spojenými státy. Ty manipulují také evropskými orgány a mají své lidi ve vládách jednotlivých států EU. Napr. na Slovensku to je Kiska alias kundička.

   To je přijde trochu draho, levněji to vyjde, když se rozpustí národní státy a bude jen tzv. "EU". Lidé si neuvědomují, že v Evropě nejde o to, vytvořit něco jako USA. To by ještě bylo dobré. Tady nebudou státy, jen regiony.

   No a k tomu svému snu jsou potřební oplodňovači, jejichž semenem se přečíslí původní obyvatelstvo. Lidé si moc neuvědomují, že zřejmě tady taky nejde jen o migranty, ale zároveň o ty oplodňovače.

   Vymazat
 10. Nevíte kdo je Jidáš? JIDÁŠ JE PŘECI ŽID, KTERÝ UDÁ JINÉHO ŽIDA... udat Góje je zásluhou... Když katolické dítě udalo z kacířství jiného katolíka, zejména vlastní rodiče a sourozence katolické Inkvizici, podle INKVIZITORŮ SVATÉ CÍRKVE KATOLICKÉ SE PÁN JEŽÍŠ V NEBI ŠŤASTNĚ USMÍVAL, když kacíře mučili a poté upalovali... aby zachránili jeho nesmrtelnou duši... Duka vám to jistě rád potvrdí.

  OdpovědětVymazat
 11. ALL THANKS TO UPSTART LOAN AM NOW FINANCIALLY STABLE . upstartloan@yahoo.com
  I am Michelle Huxford from Casper, Wyoming. I was in a very chronic financial issue and terminal health situation some few weeks back. After all my search for assistance from friends and neighbors proved abortive, I feel there was no one who truly cares. I became so emaciated due to lack of good food and my 2 kids age 5 and 8 were not also good looking due to lack of proper care as a result of finance. One faithful morning I saw an old time friend of my late husband and I told him all I have been going through and he said the only way he could help was to direct me to a good loan agency that also helped him, He explained to me on how he was financially down and how he got boosted by this loan agency UPSTART LOAN INC ( upstartloan@yahoo.com ) who grant him 245,000 USD loan at an affordable rate. He further assured me that they were the only legit loan firm he found in the quest of seeking for loan after been scammed by various fake loan lenders online. He gave me their email: upstartloan@yahoo.com or text/call (574) 301-1639, That was how i applied and was also granted a loan and my life changed for the good. CONTACT THE ONLY GENUINE LENDERS( UPSTART LOAN INC) VIA email: upstartloan@yahoo.com or call +1 (574) 301-1639 to resolve your financial mess.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem zvědavý, kdo se dá napálit...

   Vymazat
  2. To bude asi nějaký kasírující robot. Jak se to sem dostalo přez reCAPTCHA?

   Vymazat
  3. Hahaha, jdi do pérdele, podvodnice 12:50.

   Vymazat
  4. Pošlete tu Míšu do háje.

   Vymazat
 12. 13:08

  Nápálit jste se nechal vy, novou taktikou trollů.

  Michelle Huxford

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrej pokud blbečku. Myslíš, že si neumíme zjistit, co je Michelle Huxford?

   Vymazat
  2. Pro 16:36 Tajtrlíka, co se nechal napálit jako první!

   Michelle Huxford | Professional Profile - LinkedIn
   https://www.linkedin.com › jeff-michelle...
   Owatonna, Minnesota · Dentist
   View Jeff/Michelle Huxford's profile on LinkedIn, the world's largest professional community. Jeff/Michelle has 1 job listed on their profile. See the complete profile on LinkedIn and discover Jeff/Michelle's connections and ...

   Vymazat
 13. Podle chování USA, řvaní o Ruském zásahu do voleb USA, označujíc to jako válečný akt proti USA, by jejich veřejné vměšování do voleb v Rusku jasně prokázané, by mělo Rusko označit též jako válečný akt vůči Rusku a tvrdě zaútočit proti USA a vymazat je z mapy světa. Bylo by to přesně podle gusta USA. Amíci mají velké štěstí, že Rusko není USA.

  OdpovědětVymazat
 14. Tenhle prispevek je fake news !! Na uzemi Rusky federace neplati rozhodnuti zahranivnich soudu ktere jsou v rozporu s ruskym pravem , cili jakakoliv snaha soudruhu z USA alebo z EU jakoliv spochybnit prezidensky volby nebo politicky sytem v Rusku je neralni utopie I kdyby americky FED tiskl nekolik let dolace pro sve agenty v Rusku na prubehu a hlavne na vysledku voleb tyhle lidi nemaji nejmensi sancií neco zmenit Krome toho Ruska policie a rusky tajny sluzby nespi na vavrinech, tyhle sibenecniky ktery dostavaji z cizini penize dulsedne mapujou,

  OdpovědětVymazat