Reklama

.

.

sobota 31. března 2018

Už chápete, co jste vyvedli? (V. Putin v OSN) - tip kulturního referenta

31. 3. 2018, Petr Ďoubalík

Text písničky "Máma Rossija máma" dětského souboru Pomněnky (Незабудки, Sputnik - produkční centrum Igora Šijanova) vyjadřuje pochybnosti o tom, že západní "partneři" něco z řeči V. Putina na půdě OSN pochopili. 


Skupina Pomněnky (Незабудки)

Překlad a titulky: Ďouba NR (z poslechu)
Rozšiřující učivo:
Pro zajímavost přidávám ještě jedno jejich dílko a sice vyznání z lásky k městu, kde malé zpěvačky žijí (Nevinomysk, Něvinnomyssk). Přemýšlím, kolik jsem slyšel nových podobných písniček o našich městech. Možná to někoho šikovného inspiruje a brzy se objeví písnička s názvem, třeba "Mé srdce - Nový Bydžov", "Mé srdce - Postoloprty" apod. Dejte, prosím, vědět.

Něvinnomyssk - srdce moje
bez titulků


42 komentářů :

 1. Neuvěřitelné. Jsem opravdu na těch samých stránkách kde se před týdnem soudruzi mohutně rozčilovali, že si 12 leté dívky dívky dovolily vyjádřit svůj názor? A teď sem soudruh Ďoubalík cpe tohle zneužívání přihlouplých kůzlátek k k propagandě nejhrubšího zrna jako by nic?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 20:56
   Chlapče, když vezmu vola ( tebe) a obejdu s ním celou zeměkouli, co se stane? No nic, dovedu domů zase jen toho vola ( tebe). Bohužel.

   Vymazat
  2. to ty svým slepičím mozkem nikdy nemůžeš pochopit, ale netrap se tím, ty máš svý jistý...

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 21:15
   Hele páve zmlkni,mozek máš menší než slepice a péro jen na parádu!!!!!

   Vymazat
  5. fricku 21:15, to, co cítíš, jsi ty sám, to fakt přes internet nedostaneš. to zase né.

   Vymazat
  6. Přišel jsi na šichtu ?! ...20:56 a 21:15

   Tady se na Rusko hledí bez ideologické masáže,
   dostat takového zmrda do rukou, jako jsi ty,
   tak bych argumentoval jinak...

   Vymazat
  7. 20:56 Jestli sis nevšiml zaměstnanče neziskovky je to pěvecký sbor a ne blbky co na náměstí papouškují kraďouska.

   Vymazat
  8. 20:56 jak můžete být tak pitomý, že nerozpoznáte rozdíl mezi vztahem k místu, vlasti a mezi postojem k nějaké, víceméně konkrétní politické události? Pak není divu, na kterém politickém břehu stojíte. Schwarzenberga s Kalouskem v rámečku nad postelí? Blahopřeji!

   Vymazat
  9. Tomu se říká vlastenectví, ale to hovadský hňup 20:56 nikdy nemůže pohopit.

   Vymazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  12. 20:07, sice taky moc nechápu, proč se sem dávají podobné odkazy na YouTube, kde si to může každý najít sám, pokud chce, ale vy jste nějak málo chápavý, člověče.

   Je rozdíl dávat odkazy na milá česká kůzlátka pějící českou hymnu či milé malé Japončíky pějící ódu na krásu sakury pod kjótským nebem a naproti tomu milá zblblá kůzlátka plivajicí nadávky na vlastního presidenta a půlku vlastního "dementního" národa, pěstičkami hrozíc.

   Jako byste srovnával baletku se snajperkou.

   Vymazat
  13. Poslyšte, sám jste to hezky formuloval: "Jsem opravdu na těch samých stránkách kde se před týdnem...?" Co sem pořád tak masochisticky lezete a stresujete se? Přivodíte si žaludeční neurózu a můžete skapat dřív, než se dočkáte jaderného konfliktu, a to by byla vážně škoda. Za mých mladých let se říkávalo na CO (Civilní obraně): "Co udělám v případě atomového útoku? Odpověď: Stoupnu si a budu se pozorně dívat. Už nikdy nic podobného, ani jiného neuvidím."

   Vymazat
 2. no lepší než střílet černochy na ulicích...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to není vůbec jistý! Ale osobně dávám přednost odrostlejším Ukrajinkám! - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Vymazat
 3. Krása , neskutečná krása.......Rusové jsou opravdoví národovci.....mají být na co hrdí

  OdpovědětVymazat
 4. Když jste přežili ten socík, a učili se, umíte asi dobře rusky. Měl jsem i tu "smůlu", že na střední k ní přibyla i povinná angličtina. Půl mé rodiny mluví plynně německy. Já se jen dobře domluvím a pokud dojde na gramatiku, to je už horší. A když se trochu zajímáte o svět, zjistíte, jak to v něm chodí a kam to spěje i bez "zasvěcených" komentářů zleva i zprava. Propaganda jede všude na plné obrátky. Američané si myslí, že jsou nejlepší, Rusové vlastenectvím žijí, u nás se kašle na vlastní dějiny a národní hrdost. Kdykoliv na nás někdo dupne, politici svěsí uši. Neměli bychom těm Rusům alespoň trošku, a alespoň něco málo, závidět? A jen taková otázka. Za co se tu vlastně demonstruje, když tu máme tu demokracii, i malé holky mohou mluvit do politiky, a máme konečně i ten "vysněný" kapitalismus. Tak co se těm lidem nelíbí, chápete to někdo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:35, já to chápu a vy, šibale, zcela jistě taky.

   Vymazat
 5. Nádhera . Pražské dvanáctileté roztleskávački mají školení v KLDR .
  Rusové mají být na co hrdí . Máme kapitalismus ale musíme opět poslouchat cizí vládce . Za chvíli zapomeneme kdo nás osvobodil od fašismu . Prej Američané :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Doubaliku , na fotce je male mile devcatko a ma na tricku napsano v anglictine, ze : "zpiva i v desti" !
  Jsou ty deti opravdu z Ruska ?
  Nebo nam delas v hlave gulas zamerne - ty Rasputine ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď jste na to kápnul, jasně že nás Ďoubalík tahá za nos. Máte dobrý postřeh, díky. Ty holky jsou naprosto typické japonky a je to poznat i z akcentu, že ta ruština není jejich rodný jazyk.

   Vymazat
  2. No já jsem viděl kvantum podobných dívčích skupin v Senegalu, just jako by jim z oka vypadly. To nebude náhoda.

   Vymazat
  3. 23.19. V Rusku žijí stovky národů . Podivej se jak vypadají někteří Ruští vojáci osvobozujîci ČSSR v roce 1968 . Měl jsem pár měsíců . Byla to prej invaze, ale my jsme měli nádherné dětství . Dnes Češi nenávidí Rusko . Rusko vedlo vždy obranné války , osvobodili nás od fašismu . Nebombarduje cizí státy bez mandátu OSN . Vždy budu s Ruskem a budu ho bránit .

   Vymazat
  4. Všichni jste vedle, ty dívky jsou převlečení hoši z Jandovy neziskovky a v textu písně je ukrytá šifra. Té však porozumí jen lidé liberálnědemokratického smýšlení, po přičichnutí k poopičnímu prdu václava Havla, jenž nám byl zanechán jako věčné poselství.

   Vymazat
  5. 10:27 Ano ano, nikdy nezapomenout na hold velkému kreténovi

   Vymazat
  6. Prefíkaná Jandovo diverze, jak říká 10:27, není pochyb.

   Vymazat
 7. No někomu se to nemusí líbit, někomu ano, jisté je, že máme Rusku co závidět. Jsou velký hrdý národ a nějací hloupí provokatéři z Česka vyvolají možná, pouze lehký
  úsměv na tváři, protože jsme hovno v trávě. Západ nás opět zradí jako vždy, to je jasné. Dobře to řekl cestovatel Mnislav Zelený-Atapana, "Západu nic nedlužíme, naopak západ nás vždycky podrazil, západ nikdy nebyl solidární". Jak je možné, že mají lidi tak vymyté mozky?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Západ nás zradil když jsme byli suverénní stát. Dnes jsme jen vyrabovaná západní kolonie a až nebudeme k užitku, odhodí nás jako špinavý hadr be jakýchkoli výčitek.

   Vymazat
  2. Anonymní 0:30
   Jenomže on má bohužel pravdu. Jaký respekt může mít země bez suverenity, řízená koloniálními správci skákajícími jak na západě pískají? Země která přišla o své hospodářství, o svou soběstačnost, o svůj průmyslový potenciál, o armádu. Země poslušně plnící požadavky páníčků, ať jsou sebenesmyslnější.
   "Velkým hrdým národem" byly i další země, ale tak jako nacisté pohořely na srážce s Ruskem.

   P.S. Nevím jak jste přišel na to, že předváleční představitelé ČSR provokovali Německo.

   Vymazat
  3. Být Západem, taky nebudu solidární. Vy jste solidární s Romy?

   Vymazat
  4. 7:35
   A ty máš cikány doma,že tu verbež tak odpocineš???!!!

   Vymazat
  5. 8:02, jasně že ano, jsem multikulturní demokrad. Mám doma na kompu Straussova Romského barona, romskou pečínku v lednici a někde v šuplíku starou CD ROM.

   Vymazat
  6. 11:43 óóóóó :-)

   Vymazat
 8. 0:30 velký hrdý národ, za své náckovství, nám stále ještě dluží válečné reparace. To ovšem jeho jisté části nepřekáží v pokřiku, že jsme ji připravili o Heimat, že?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mluvíte o Rusku?

   Vymazat
  2. Anonymní 7:36

   O Rusku??? Jak jste na to přišel? Vy jste neabsolvoval ani základní školu?

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 11. Admine, vy jste v noci nespal, když jste mazal? Ti je taková škoda, určitě by nás dotyčný obohatil.

  OdpovědětVymazat
 12. Bohuzel u nas znaji studenti jedineho prezidenta od roku 1918 a to kolaboranta Havla.

  OdpovědětVymazat
 13. Soudruzi a to je váš styl. Plnou hubu demokracie a když někdo řekne něco co se vám nelíbí, tak mažete. To je teda hnus soudruzi, ale je vám to podobný. Spěte dál svůj utopický sen

  OdpovědětVymazat