Reklama

.

.

úterý 6. března 2018

V Rusku se naučili padákem vysazovat z nebe těžkou techniku


6. 3. 2018       zdroj
Padákové systémy pro přistávání těžké techniky s lidmi se objevily v ruské armádě. V tomto okamžiku je nikdo jiný na světě nemá. V rozhovoru s novinami Krasnaja zvezda to sdělil zástupce velitele vzdušných výsadkových vojsk pro letecký výcvik, generálporučík Vladimír Kočetkov.


"K dnešnímu dni je vzdušná výsadková technika, která je k dispozici, plně v souladu se současnými požadavky na použití výsadku. A pokud analogické padákové systémy pro vysazování vojáků a nákladu v armádách v zahraničí existují, pak padákové systémy pro vysazování těžké techniky nemá nikdo kromě nás", vysvětlil.

Podle vyjádření Kočetkova se vývojové práce na systémech završují. Absolvovaly testy a do výzbroje příjdou v roce 2018.

Poznamenal, že paralelně jsou vyvíjeny nákladní padáky pro shazování na zem nákladů do 4 tun na požadované místo s vysokou přesností a padákové systémy pro přistání nákladů o váze 1,5 tuny z vojenských dopravních letadel, jako je Il-76.

Generálporučík rovněž dodal, že se v tomto roce plánuje zahájení vytváření padáků pro vysazování vojáků s plnou výzbrojí a vybavením.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

15 komentářů :

 1. Kéž by ogaři chtěli vyskočit u nás a zbavit náš národ zla jménem havloidi!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To budeme muset udělat sami a vypořádat se s vlasti zrádci a různými světoobčany narozenými u nás a ve službách globální mafie. Rusové nám budou krýt záda proti různým agresivním uskupením. Ještě chvíli musíme počkat a vydržet a neztratit nervy než ta chcípající kobyla vydechne naposled.

   Vymazat
  2. Ti maj sami dost problémů aby se zbavili tý svý bandy vorů! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/178161_640.jpg

   Vymazat
 2. majú dosť starostí so svojimi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je toho. Američané to umí i bez padáků. Viz některá videa.Jenom technika je pak k ničemu.

   Vymazat
  2. Nihil novi sub sole: Tuto techniku vysazování těžké techniky na padácích předvedli sověti již při cvičení Vltava v šedesátých letech minulého století.

   Vymazat
  3. 14:53, ale swm tam používají i padáky. Třeba v Srebrenici při dodávkách zbraní pro Nasera Oriče.

   Vymazat
 3. Kiska se sešel s největším globálním padouchem všech dob:

  https://aeronet.cz/news/robert-fico-naznacil-ze-slovensky-prezident-andrej-kiska-destabilizuje-slovensko-ve-spolupraci-s-georgem-sorosem-ten-se-s-nim-setkal-vloni-v-zari-v-new-yorku-na-soukrome-schuzce-u-ktere-nebyl-nikdo/

  OdpovědětVymazat
 4. Konečně se to naučili! Už jim při záplavách nebude muset pomáhat Nigerie. Bombový článek.

  OdpovědětVymazat
 5. Ve Varšavské smlouvě se už házely z hůry menší tanky. Čím větší tank tím větší padák. Dokonce se používaly brzdící rakety.Tak vo čem je řeč?

  OdpovědětVymazat
 6. Rusové v Sýrii maji novou taktiku. Letadla nepřistávaji ale rovnou padají na zem. Je to zlepšovák, kterak rychle přistát. Nevýhodou je, že nikdo nepřežije. 32 hrdinů bude mít vojenský funus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:57
   ty musíš být ale blb

   Vymazat
  2. Ti maj mnohem víc problémů než se zdá! - https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=sftnictZy8Y

   Vymazat
 7. To je skvělá věc pro výsadková vojska s tím by se daly dělat věci.

  OdpovědětVymazat