Reklama

pondělí 19. března 2018

Vada ruských voleb - příliš mnoho voličů!

Jaroslav Loudil
19. 3. 2018
Musím se smát , jak průhledně, zaujatě a neobjektivně hodnotí mise OBSE průběh ruských voleb ! Například : "Kritizován byl hlavně neadekvátní tlak na voliče, který vedl k vysokému počtu hlasujících !" No to je skutečně k smíchu ! I u nás se totiž zvažuje uzákonit : "Povinnost chodit k volbám pod hrozbou sankcí a v některých demokratických státech již toto pokud vím funguje !!!" Tedy, když my v ČR například v dohledné době uzákoníme zvažovanou povinnost chodit k volbám a naše volební účast pak bude kolem 90 %, tak to bude zcela - "v pořádku".


Nynější ruská účast kolem 65 % však je - "tak strašně vysoká !!" , že svědčí o zcela neúměrném tlaku na chudáky voliče v Rusku. Není to náhodou tak, že disident Navalnyj vyzýval k neúčasti na volbách, a ono mu to vůbec nevyšlo ?? No a tak tak se to nyní mise OBSE pouší : "Alespoň nějak zaflastrovat", aby měl Navalnyj klidné spaní a nepropadal dalším úzkostným stavům a depresím. Mezi členskými státy OBSE převažují státy NATO a jejich servilní podržtaškové, takže výsledky :"Jejich pozorování" - jsou už dopředu známy. Pouze se mrhá papírem. Až budou někdy volby v USA doporučuji je sledovat komisí v tomto složení : Rusko, Srbsko, Bělorusko ,Vietnam, Čína, Severní Korea, Venezuela, Bolívie, Barma, Laos, Pakistán, Sýrie, Egypt. Opravdu s chutí bych si přečetl zase - "Tu jejich závěrečnou zprávu !"

P.S. Nevím jak se o :"Pozorovací misi OBSE vyjádřit" , abych nebyl opravdu sprostý. Trapní koupení šaškové, je myslím si to přiléhavé označení.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/466624-v-rusku-to-nebyly-skutecne-volby-tvrdi-pozorovatele-z-obse.html

68 komentářů :

 1. Já bych se nějakým OBSE nezabýval, vždyť je to pod úroveň normálního člověka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen by mělo OBSE vysvětlit, proč ruský režim donutil jít k volbám jen 67% lidí. To byl neefektivní tlak. Navalnyj začíná být ohrožený na životě. Vůbec se mu nedaří a neodvádí dobré výsledky. Tak to bylo i s Němcovem a tak ho teda zastřelili. K čemu živit darmošlapy. Vstanou noví bojovníci a ti budou zainvestovaní.

   Smazat
  2. OBSE by se mělo zabývat tím, že nemohlo volit asi 4 milionu Rusů na Ukrajině, kdyby to neudělali, tak by ta volební účast byla těch kýžených 70%, které tady naši novináři se posmívali, že to chtěl Putin dosáhnout a nezadařilo se.

   Smazat
  3. 21:53 Promiňte, ale na Ukrajině nežijí 4 milióny OBČANŮ RUSKÉ FEDERACE. To jste si trochu popletl státní příslušnost a národnost. Ukrajinci libovolné národnosti nemají co mluvit do voleb v RF. Měl jste asi na mysli blokování ambasád, na kterých nemohli hlasovat občané RF, dočasně se nacházející na Ukrajině. Ale těch rozhodně nejsou milióny.

   Smazat
  4. Rusko by mohlo být bohatou zemí! -
   https://www.youtube.com/watch?v=gnic21Y91Tk

   Putin bude mít možnost to alespoň zkusit a něco s tím udělat.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 7:51 To, ale z celé Evropy. A stejně jakžtakž ještě Evropa funguje. Rusko má tolik bohatství, že je škoda jak je tam zle. S bohatstvím by přestali myslet na vnějšího nepřítele a byli by součástí civilizace.

   Smazat
  7. 7:43 Tu možnost měl už 20 let a výsledkem je velký kulový. Povedla se mu akorát agrese do cizího státu!

   Smazat
  8. 8:18
   Zase opakuješ ty havlobanderovskej idiote notičky uASSackejch okupantů??!!!!
   Jdi do prdele nebo na Novinky ty vohráblo tupý!!!

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. 7:43 Hlava mi nebere, jak je možné, že země, která má tak gigantické příjmy z těžby ropy a plynu, je stále někde na chvostu a potácí se od bankrotu ke krizi a zase zpátky. Jak je možné tak idiotsky spravovat zemi, že v Rusku není vůbec na nic, kromě na výrobu strojů na zabíjení lidí??? A proč pořád někomu vyhrožují, proč vyvíjejí jen útočné zbraně a masakrují civilisty v Sýrii? Tomu Puťkovi regulérně hrabe:)

   Smazat
  11. 8:36 Je třeba si uvědomit, že Rusko postihly v minulém století dvě obrovské pohromy - bolševická revoluce, která má na svědomí desítky milionů obětí a likvidaci ruských elit a střední třídy, v podstatě zbyli jen mužici, z kterých etablovat nové elity je velmi obtížné, na několik generací. Druhou sv. válku s desítky milionů ruských obětí snad netřeba připomínat. Ještě bych zmínil třetí pohromu a to Západem podporovaného Jelcina, jenž Rusko přivedl zu grund a Rusko totálně destabilizoval, kde nefungovalo prakticky nic. V této pozici převzal Rusko Putin a podívejme se, kde je i přes sankce dnes aspoň co se týče jeho postav ení na mezinárodním poli!

   Smazat
  12. 8:39 Dobře, Rusko ale válku vyhrálo a nakradlo si v Německu celé fabriky i s personálem a jejich zničení průmyslu bylo proti Německu minimální. A kde je dnes Německo a kde Rusko???

   Smazat
  13. 8:41 Nemůžeš srovnávat! Němci jsou prostě Němci, jeden z nejschopnějších národů vůbec, proto taky museli být třikrát doslova zadupáni do země, a vždy se dokázali zvednout znovu na špici světa! Tak snad se to povede nyní, na počtvrté, kdy se podařilo za 70 let převýchovy, z Němců vychovat multikulturní ovce, přihlížející bez protestu likvidaci vlastního národa, invazí muslimských migrantů.

   Smazat
  14. Frickové jsou svinskej podnárod lezoucí do prdele uASSackým okupantům!!!!
   Po II.světové válce si nejvíc nakradli uASSaci,takže drž hubu a šoupej nohama ty posraná kolaborantská havlosračko!!!!!

   Smazat
  15. Máte zbytečné obavy pánové. Němci jsou sebevědomý národ a merkelová to řekla jasně "my to zvládneme". Takže si věří, že celou imigrantskou vlnu dokážou nějak zpacifikovat, integrovat, ostatní poslat zpátky, prostě to zvládnou bez nějakých nárazů a katastrof. Tohle čecháček nemá šanci pochopit, ten je podělaný do gatí ještě kilometr před brodem.

   Smazat
  16. A teď budou ty frickountermensch žrát jeřáb a řvát allahu agbar!!!!☺
   Inu,když mají Mer-kheli můžou si broukat:Teď,když máme co jsme nechtěli,budem na věcný časy v prdeli!!!!☺☺☺

   Smazat
  17. 9:19
   Pardon....žrát kebab

   Smazat
  18. Pro arogantního germanofila 9:08:

   Z osobní zkušenosti mohu říct, že dnešní Němci jsou národ ustrašený, nesamostatně uvažující, okupovaný cizí armádou už přes 73 let. Jeho politici jsou loutkami okupantů a ti, kteří nejsou, jsou označeni za extremisty či rovnou za fašisty (Linken, AfD a pod.)

   Němci (Merkelová a její vláda) zjevně situaci nezvládá, odmítnuté žadatele o azyl nejsou schopni vykázat, nejsou schopni čelit velkému nárůstu kriminality. Lidé se ozbrojují aspoň pepřovými spreji (v Německu dlouhodobě nedostatkové zboží).

   Němci se bojí otevřeně mluvit o migrantech a zhoršené situaci, aby je náhodou někdo neoznačil za "Hitlerovi pohrobky".

   Dnešní Němce upřímně lituji. Zdá se, že jim není pomoci.

   Smazat
  19. 11:49
   Cibulko,velikost tvýho IQ je přímo úměrná velikosti tvýho přirození....a stará Blažková povídala,že se vejde do malý krabičky sirek:-))))

   Smazat
  20. ☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  21. 8.58 Primát v loupení všeho možnýho od náramkových hodinek po vyspělé technologie držej bezkonkurenčně Rusáci! Je bohužel málo známý fakt to, že to byl americký program půjčky a pronájmu, jenž umožnil Rusům se za války volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím (z retrospektivy se tento krok jeví jako silně naivní a idealistický). V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli. Samozřejmě pak není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „zištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století.

   P. S.: Tak si všímám - ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách a vytahaným svetru a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... snad ho budeš záhy následovat!

   Smazat
  22. 12:27 Zajeď smrdutej pšouku, co se furt vysouvá z lejnolíhně škarednýho kremelskýho židočekisty s krysím xichtem a odtáhni za nim do toho Rusácka. Třeba ti tam teplej Putler poskytne nějakou tu azylovou kvótu někde na Sibíři a možná i příděl jedovatý pěny do koupele lžinegerskej mongoloide! :D:D:D

   Smazat
  23. ☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  24. ☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  25. ☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  26. ☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  27. ☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  28. V komentářích je přemíra odporných, vskutku zcela podpásových útoků do historie Ruska, na stav jejich průmyslu a životní úrovně. Ale ani zmínka o tom, kdo je odpovědný za války, které proti Rusku - ať již carskému, nebo SSSR byly vedeny. Ani zmínka i proč byly vedeny! A ani zmínka, jak tyto války decimovaly nejen obyvatelstvo, ruskou kulturu a pokroky civilizace. A naopak z napsaného přímo čiší nadšení jak pro nacismus svého druhu Švédů, potom Napoleona, potom Bismarcka, Hitlera.... a proč všichni ti šmejdí proti Rusku válčili? Aby kradli, kradli a kradli. A proč všem těmto zlodějům a extrazločincům šli další národy Evropy na ruku? Aby si užili aspoň to, co zločincům odpadlo od huby. Kupodivu, my - jeden z mála národů Evropy jsme u toho soustavného rabování Ruska nebyli. Ale Anglie, Francie, USA, Japonsko, Polsko, Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko, Itálie, Španělsko.... a další ANO - i za 2. světové války - a ti jsou i odpovědní nejen za desítky milionů mrtvých občanů SSSR či dříve Ruska, ale také za všechno to zlo, které s tím bylo spojeno. OSA největšího zla v dějinách se z Berlína-Říma-Tokia přestěhovala na osu Washington-Londýn-Berlín s přisluhovači v tradičně již fašismem a nacismem hluboce poznamenaných ostatních zemí Evropy. S historii nic nenaděláme, než že ji můžeme falšovat, jako řada pisatelů výše - oni si možná pro utěšení své zloby pomohou nalháváním sobě samým, ale i toho do času.

   Smazat
  29. 18:33 Já to zestručním! Tu je na to vše odpověď - https://vk.com/video32678291_171743331

   Smazat
 2. Pane Loudil, musí to být hrozné bojovat proti Ruským volbám všemi směry, dostat svět na pokraj války, a ono nic, vše proběhne v normálu,ti chujopleti musí nyní být na pokraji kolapsu.

  OdpovědětSmazat
 3. To je zbytečné komentovat. I kdyby měli Rusové volby ze zlata, přesně podle představ, což je pouhou iluzí bez rozdílu místa konání, stejně by dobroseři nebyli spokojení. Kyselo je moc kyselé, bramboračka moc bramborová. A když chceš psa bít, ...

  OdpovědětSmazat
 4. Stačí si připomenout trapnou roli OBSE na Ukrajině, kde byli a jsou slepí k akcím banderovců vůči DLR/LLR, nevidí nasouvání vojenské techniky ukrů a zaznamenávají jen odvetnou palbu po zbabělém ostřelování obytných čtvrtí Doněcka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doněck má ale separátů už hodně dávno plné zuby. Kdyby mohli, dávno by se vrátili zpět na Ukrajinu.

   Smazat
  2. 20:04
   Achillovou patou každého idiota je jeho hlava,viď havlobanderovskej pitomče?!☺

   Smazat
  3. Pane 19:52, nesouhlasím s vámi. Je dobře, že celý svět viděl, jak se OBSE zoufale snaží na východní Ukrajině nalézt ruské vojáky, aby potvrdila mediální globalistickou verzi o účasti ruských vojsk na Ukrajině, kdy přes veškerou snahu žádného ruského vojáka, kromě dobrovolníků nenašli. Nakonec to jejich gen. tajemník musel přiznat, čímž naštval všechny kavárníky Evropy, a následně i ta trapná a prolhaná Česká televize a TV Nova už těch pohádek o ruské agresi zanechala.

   Smazat
  4. 20:04 Na Ukrajinu se chtějí vrátit už od začátku. Ale nikdy se nevrátí do Banderostánu ani do "Durakjiny", jak jí hezky říkají po rusky.

   Smazat
 5. Dámy a pánové, máte přehledm která rádoby nezávislá západní organizace se zdiskreditovala rychleji? Třeba OBSE, WADA, MOV, OSN, Bílé přilby nebo... chvíle napětí... SOHR, ta slavná Syrská organizace pro lidská práva, která hlásila o bombardování nemocnic, ale Rusové je pak ukázali, že stojí :).. ? Možná by měli uspořádat olympiádu zdiskreditovaných propagandistů. :-)

  Tidehunter

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tihle všichni stojí proti Rusku? Tak to asi bude spíš něco špatného s Ruskem, nemyslíte?

   Smazat
  2. 20:06
   Pro takový jako ty platí:Je lépe mlčet a být považován za idiota,než promluvit a odstranit pochybnosti!☺

   Smazat
  3. Pro blbce 20:06 by bývalo lepší, kdyby se nevyjadřoval, kdyby to však věděl, nebyl by již blbec.

   Smazat
  4. A nebude to tím 20:06, že jsou všichni placení z jednoho zdroje? Je to jakoby jste požádal o stanovisko Českou televizi, Novu, ČRo, TOP 09, Stan, Bursíka, Pehe, Romancova, Somerovou, Respekt, Člověka v tísni, Jakuba Jandu z Evropských hodnot, českou kulturní frontu a studenty z DAMU, týkající se libovolné věci vztahující se k Rusku. Myslíte, že byste dostal odlišnou odpověď?

   Smazat
  5. 21:48
   On 20:06 pochází právě z některého Vámi jmenovaného vepřína, nebo je absolventem dnešního pokleslého školství.

   Smazat
  6. 20:06 Právě že my myslíme. Na rozdíl od vás.

   Smazat
 6. Slova Jana Wericha k našim médiím: „Mně se na tom nejvíc líbí ten optimismus, že co čtenář (posluchač, divák), to blbec.“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:04 Bohužel média se také řídí Werichovým: "To je blbý, to se bude líbit".

   Smazat
 7. do komise pro USA volby bych přidal ještě třeba:
  Filipíny, Kazachstán, Somálsko, Mexiko, Kuba, Jordánsko, Turecko, Palestina, Afganistan, Tunis, Řecko, ale třeba i Německo.
  Tam všude taky Američany milují.

  OdpovědětSmazat
 8. Jake jsme meli iluze o zapadu a jeho demokracii .To prozřeni je vic než krute .Korea ,Vietnam jakto ,ze jsme nic nepochopili ?Foukali jsme si bolistku srpna 68 a miliony mrtvych ,zabitych Amerikou jsme nevideli .A co Francie v Alziru ,vrazdeni v Kongu belgickou "demokracii" .Byli jsme slepi a ted si to vyzereme .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to jak píšete Bagoune.

   Smazat
  2. Poslední dobou začíná být módní to, že západ někoho z něčeho obviní, jenže ouha bez jakýcholiv důkazů. Buďto to je tajné, nebo téměř jisté atd., a teď dokaž, že jsi to co si neudělal, skutečně neudělal. Je to už doslova na palici a těm hlupákům snad ani nedochází jak se tím ztrapňují. Možná si myslí že pokud ovládají média tak to vždycky zakamuflujou, jenže je tu internet a lidi se začínají probouzet a to bude konec lhářů.

   Smazat
  3. Máte naprostou pravdu 20:50. Média z lidí dělají naprosté idioty. Nejdřív Rusko obvinili bez důkazů ze sestřelení Malajsijského letadla, ačkoliv je nad slunce jasnější, že to byli Ukrajinci na pokyn USA, protože Rusové by byli ti poslední, kteří by tím něco získali, poté si vymysleli ruskou invazi na Ukrajinu, což dodnes, po čtyřech letech bojů na Donbase absolutně ničím nedoložili, následovalo obvinění ruských sportovců z dopingu, kdy až letos v únoru švýcarská arbitráž dokázala, že obvinění 28 sportovců, kteří dostali doživotní zákaz startů bylo smyšlené a neexistují žádné důkazy o dopingu. Z vraždy Němcova v Moskvě obvinili Putina, opět zcela bez důkazů, a dokonce z Němcova udělali vůdce ruské opozice, ačkoliv byl politickou nulou, členem bezvýznamné neparlamentní strany. Je to jakoby někdo zabil třeba Bártu a média tvrdila, že jej nechal odstranit Zeman, protože z něj, jakožto z vůdce české opozice měl strach. Nyní zase frčí špión v Londýně a zase žádné důkazy, jen obvinění. Špión, který byl za špionáž odhalen a uvězněn, a po dlouhých letech si ruské tajné služby vzpomenou, že ho vlastně měli zabít, protože to za ta léta, co seděl v Ruském vězení za špionáž nestihli. A navíc to udělají chemickou zbraní, která se před čtyřiceti lety vyráběla mimojiné i v Rusku. Prostě směšné a urážející inteligenci lidí. V médiích, hlavně v ČT pracují hlupáci, kteří si myslí, že celý národ jsou taky jen slabomyslní pitomci.

   Smazat
 9. Nějakej Benešík, černokabátník, perlil dneska před Zprávama na ČT24 ...a předvedl se jako naprostej idiot ...nejen slouha globálního mainstreamu, ale proste jednoduchej debil .... takovej snživej jouda ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měl jsem to potěšení jeho výkon v Interwiev sledovat a hodně souhlasím. Proč to ale dělá za naše peníze? Jak to je vůbec možné? Kdo volí takovéto lidi? Řekl bych, že to není tak naprostý idiot, spíše bych řekl, že je věřící. A člověk věřící vlastně ani nepotřebuje myslet. Mám dojem, že dnes věřících neuvěřitelně přibývá. Ono je totiž mnohem jednodušší věřit, než myslet. Potom stačí domyslet se v co věřit a můžete dál třeba pařit, šopovat, či si jinak užívat. Pak je nebezpečné i pochybovat, to obzvlášť.
   A navíc křesťané mají institut zpovědi a tak za otčenáš vám odpustí možná i vraždu, O zlodějně ani nemluvit. Jen musíte stihnout zavčas rozhřešení. A proti placeným odpustkům byl už jak nás učí historie i mistr Jan Hus.

   Smazat
 10. Proč třeba naše média nemají takovou péči o prezidentské volby v Rakousku, kde byly volby systémově zfalšovány s tím, že se na to přišlo až dva dny před inaugurací, proto byly anulovány a opakovány. A co takový Okamura v minulých volbách, ten byl také z kandidátky vyloučen, a to na rozdíl od Navalného nebyl pravomocně odsouzen.

  OdpovědětSmazat
 11. Poté, co se Rusko zvedá (i přes ekonomické sankce vyvolané Západem), poté, co Rusko obnovilo svou obranyschopnost na úroveň "přesvědčivá" a poté, co názorně ukázalo efektivitu svých voj. sil v Sýrii, se v západním pohledu na Rusko vše náhle obrací v opak.
  A tak se i ta bílá v rozporu se skutečností stává černou.
  A všichni západní političtí kejvalové k tomu hlasitě hýkají na souhlas, vč. našich Babišů aj. stropnických, o tuzemských štětinoidech nemluvě.
  Souhlas, v jehož skryté podstatě je přání západních ýbrmenčů, že:
  (ostatně) to Rusko musí být zničeno! ...

  OdpovědětSmazat
 12. Dnes na propagadistické ČT TV davali Stropnického. Podla neho otravenie Škripala nariadil sám Putin aby Tereza May a gašpar Johnson obvinili Putina že vydal rozkaz na otrávenie Putina. Tým vlastne Británia naštvala Rusov a tí išli vo velkom volit Putina. Skutočne bravúrny výkon mdlého herca a teraz ministra zahraničia ČR, to čo vyperlil vystihuje myslenie úbožiaka s chatrným intelektom. Ešte že sme sa na Slovensku zbavili takýchto výkvetov havlošmejdov. Ja si myslím že taký Stropnický za Hitlera by bol v ČR králom udavačov a kolaborantov čo za protektorátu Čiech sa v Čechách len tak hemžilo ako pandrav v skazenom mäse.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:30 Taky to je kavárník a západní zaprodanec do ANO nepatří top09 je strana pro něj.

   Smazat
  2. 22,30
   Já bych trochu brzdil, být Slovákem. Největší hvězdu dobroserů jste si zvolili za prezidenta.

   Smazat
  3. 23:38Mýlíte se.ANO je přímo vedeno západními zaprodanci.Proto bych nemohla tuto stranu volit.A Babiš?Toho dostala ulice náctiletých!!tam,kde je.Zradil svoje voliče na celé čáře!PAktuje se s ČSSD!Co na to říci?Je to k zblití!Když udělal takovou nulu ministrem zahraničních věcí,který si dovoluje kritizovat ruskou diplomacii a trvat na lžích!

   Smazat
 13. Kdo sleduje celkové dění kolem roztržky vyvolané západem proti Rusku, tak to začíná pomalu a jistě připomínat začátek první světové války. Po atentátu arcivévody a jeho ženy v Sarajevu, Rakousko bez jakýchkoliv důkazů obvinilo Srbsko z organizace atentátu a nastolilo, tak ponižující podmínky Srbsku, že dopředu bylo jasné, že to nepovede k ničemu jinému, než k válce. Hodně k tomu přispěli rakouští generálové kterým se dařilo abnormálně zbrojit a sami sebe ujišťovali, že porazit Srbsko bude otázka několika dní. Jak to dopadlo s výsledkem 30 milionů mrtvých to už víme. V dnešní době se v Evropě připravuje úplně stejná výbušná směs a to tím, že se abnormálně zbrojí, generálové z NATA štvou politiky do války proti Rusku a zatím bez důkazů je Rusko obviňováno z útoku chemickými látkami. Západní Evropa se semkla proti Rusku a nastolila podmínky, které samozřejmě Rusko musí odmítnout. Stačí už jenom zmačknout knoflíky od jaderných raket a válka může začít.

  OdpovědětSmazat
 14. Putinovo vítězství bylo podpořeno manipulacemi promlouvá pospíšil gazdík fiala pirát havloidní žumpa zase smrdí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vedoucí dohližitelů nad ruskými volbami (národnostní Španěl) prohlásil, že byl svědkem "svátku demokracie" a jeho zástupce (Francouz) souhlasně pokyvoval hlavou.

   Tak ať už jde ta politická žumpa s 5 procenty hlasů do řiti, pardon, do dějinného zapomnění.

   Smazat
 15. https://cz.sputniknews.com/russia-elections-2018-news/201803196988618-zeman-putin-blahoprani/

  OdpovědětSmazat
 16. Jen si vzpomínám, jak ČT na lidi tlačila s Drahošem. Jak byl pomlouván Zeman, i když ho moc nemusim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:51 A já půjdu dál!ČT nespala při volbách v USA!NEJVĚTŠÍ KOMEDIE SVĚTA!A Hilary nevyhrála,jel v tom Putin osobně a ruské tajné služby!A proto si myslím,že Tramp na oplátku osobně s CIA,zmanipulovali volby v Rusku tak,aby nevyhrál oligarcha Navalnyj.To zatím ČT neví a ani jejich vlezprdelové!To ví jenom mistr Stropnický a musí čekat na povel,kdy tuto tajnou zprávu vypustit.

   Smazat
 17. Je dobré číst,sledovat i poslouchat hlavní proud.Opak je pravdou.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.