Reklama

neděle 18. března 2018

VKS RF (vzdušné a kosmické síly) byly uvedeny do pohotovosti před raketovými útoky námořnictva USA

18. 3. 2018          zdroj
Ruské letectvo je připraveno zničit americké lodě v případě agrese proti ruským vojákům v Sýrii. ...Objevily se zprávy o tom, že americké válečné lodě byly uvedeny do válečného šiku ve východní části Středomoří, v Rudémo moři a Perském zálivu, což podle názorů analytiků může naznačovat připravenost zahájit masivní údery řízenými střelami na území Syrské arabské republiky. Sdělil to generálplukovník Sergej Rudský.


S ohledem na možnou agresi námořních sil USA je ruské bojové letectvo rovněž připraveno odrazit útok a zasadit odvetné letecké údery na americké válečné lodě v případě zničení ruských vojenských objektů v Sýrii, na což bylo dříve Ministerstvo obrany USA upozorněno Ministerstvem obrany Ruské federace a hlavou ministerstva zahraničních věcí RF Sergejem Lavrovem.

Odborníci soudí, že je třeba se vyhýbat růstu napětí v regionu všemi možnými prostředky. Žádné oficiální komentáře od žádné ze stran dosud nebyly hlášeny. Je třeba upřesnit, že hlavním důvodem, kvůli němuž má americké námořnictvo v úmyslu zasadit masivní raketový útok na základny v Sýrii, jsou vznikající provokativní informace, že vládní síly Syrské arabské republiky používají chemické zbraně.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

38 komentářů :

 1. Už dejte konečně těm americkym šmejdům do držky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jde o zabíjení! a na řadě jsme my všichni! TAK SE PROBUĎ!

   Smazat
  2. 19:06 To máš pravdu. Ale všechno je už naplánováno, stejně tak jako byla první i druhá světová válka. Bohužel, zase jsme svědky toho, že všechno zlo pochází ze západu a to převážně z USA a jejich vazalem GB.

   Smazat
  3. Jednoznačný souhlas! Amíci jsou zbabělá pakáž, která rozumí jen hrubé síle! Teprve až dostanou po držce, stáhnou chvost a odtáhnout na svůj Divoký Západ, kde si budou lízat rány. Rusko nemusí mít nejmenší obavy z nějaké odvetné akce, a Rusko tohle samozřejmě ví!

   Smazat
 2. Už aby to začalo !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste jako malé dítě. Tohle není počítačová hra, kde když to nevyjde, tak se prostě zmáčkne restart.

   Smazat
 3. Kromě toho úletu ze strany EU a britanie nervový plyn, ale ušáci už jsou nachystáni do války. Proto molodci dejte ji kuřbu ať ti hajzli vidí, že to není Líbie, Srbsko státy, které se nemněly čím bránit.

  OdpovědětSmazat
 4. Mohli by vykoušet v boji ty nové rychlé rakety. Není nad to, zkusit to na pindosech!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Přeju Rusům, aby to zvládli. Nepřeju lidstvu aby to zažilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co nám ten odporný USA agresor způsobí ?Bůh žehnej Putinovi ...Apán Bůh s námi....Nevíme co bude zítra díky šílencům...

   Smazat
  2. Spíš by měli pár raket postavit na Kubě a ve Vladivostoku. Buďto Usáků konečně svitne nebo je budou mít v pelechu v okamžiku, kdy vypustí rakety na Sýrii. Tam nemají šanci, tam to Rusáci s pomocí čtyřstovek zmáknou.

   Smazat
 6. Ušáci si netroufnou, jsou to zbabělý skety, to radši vyzkouší nějaký další podraz, nebo křivárnu, to je jejich parketa.

  OdpovědětSmazat
 7. Až po nás zbudou jen stíny, tak bude jedno, kdo začal a kdo se bránil. Je čas vyjít ven a v prvé řadě si udělat pořádek na vlastním, sebrat prostor slouhům cizí moci, obnovit stát na principech, ze kterých vzešel. Obnovit význam rodiny, nebát se nazvat úchylnost úchylností a nepřipustit diktát nikým nevolených menšin. Zarazit ředění a míšení obyvatelstva invazními škůdci, blbnutí hlav našich dětí lumpy z politických neziskovek, které masově pronikají do škol, kde dostávají prostor v době povinné výuky, aby šířili lži o multikulturním blahu a toleranci ke všem "jinakým" bez ohledu na to, zda přichází v dobrém či zlém. Když už ne kvůli sobě, tak kvůli našim potomkům do toho musíme jít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Potom ale cikánŮm, a dalším příživným neevropanům, nečechům A VETŘELCŮM VŮBEC poskytne "vojště" NATO a orgány EU/EK nadnacionální (=internacionální) pomoc a nastane holokaust Čechů v Čechách...

   Smazat
  2. Ti, po kterých zbydou jen stíny, by mohli být považováni ještě za šťastné.
   Každopádně s vámi plně souhlasím, jen nevím jak to reálně provést a konečně zastavit ten pád.

   Smazat
  3. souhlasím, jiná cesta není

   Smazat
 8. Putin drtivě vyhrál, podle odhadů získal 74 procent hlasů VIVAT PUTIN

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic není u konce a je možné, že se s výsledky manipulovalo. Už je na světě prohlášení jedné skupiny pozorovatelů. Putin má podle všeho pouhých 48% a zahraničí volí většinově Sobčak.

   Smazat
  2. 19:25 - Tím dostal Putin velmi silný mandát, aby zakroutil krkem tomu zločinci, teroristovi a válečnému štváči jménem USA!

   Smazat
 9. Teď to vidíme ,jak se stupňuje napětí , každou blbosti! Jsme na prahu vyhubení !

  OdpovědětSmazat
 10. Ty chemické zbraně a jejich používání domnělými nepřáteli západního světa jsou už okoukané a měli by si najít něco méně průhledného.V tom Londýně to snad musela vymyslet ne Mayová,ale Agáta Chrisie.

  OdpovědětSmazat
 11. P.Putin vyhral a to je hlavne.Američania sa neodvažia,lebo všetky lode budu potopene a generalita USA to dobre vie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NEVYHRÁL! Kde to všichni berete? Pokud se půjde podle ústavy, bude muset být další kolo, jinak žádného Putina nikdo neuzná.

   Smazat
  2. kde blbec , tam nebezpečno ....

   Smazat
 12. Kdyby si tak chtěli, ti okupační US švábi, na Asadovi zuby vylámat a ruce i nohy zpřerážet.

  OdpovědětSmazat
 13. Nelze donekonečna ustupovat pak by bylo na řadě Rusko. Ни шагу назад!

  OdpovědětSmazat
 14. Američani si chtějí evidentně zaválčit a hodně si věří. Lepší testovat Rusy mimo Rusko, kde by odveta byla určitě jaderná.

  OdpovědětSmazat
 15. V reálném čase je možné sledovat historii v napodobenině z období před II. válkou. Západ s morálkou pokrytce vymýšlí a chytračí. Nakonec to vlastně základ "západní" civilizace. Dobývat, ničit, plenit, podmaňovat si ... však v tomto oboru má bohaté historické zkušenosti. Kdo ví, kterým směrem by se ubíral svět bez podlosti "západní" civilizace.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 16. 21.29 , Rusko nepotrebuje , aby ho niekto uznaval , aj tak s Ruskom nejednaju...ako povedal Lavrov-ak ma Rusko takych priatelov , ako su USA a Britania , nepotrebuje nepriatelov-

  OdpovědětSmazat
 17. Pokud dojde ke konfliktu, jako že USA SS si nedají pokoj lze počítat s rozšířením konfliktu na další uzemí. Odhad ...vše na západ od Prahy bude zničeno, zamořeno, Izrael taktéž lehne popelem a severní amerika přestane existovat. Rychlá smrt ve formě otisku na zdi bude hodně laskavá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:26 A co na Východ od Prahy ? Odhad ... my Moraváci budeme v pohodě ?

   Smazat
  2. Pokud máš zásoby slivovice, tak jo.

   Smazat
 18. Jen si zavzpomínejme, když USA používaly "Agent Orange" ve Vietnamu. Následky jsou tam dodnes. Na to Teresa M. nějak zapoměla.

  OdpovědětSmazat
 19. Bývalý izraelský zpravodajec Jakov Kedmi: USA jsou schopny válčit s Panamou, Grenadou a pod. Se stejně silným protivníkem do ozbrojeného konfliktu nepůjdou. K rozpoutání ozbrojeného konfliktu přistoupí tehdy, když budou přesvědčeni, že mají více než dvacetinásobnou vojenskou převahu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Američani jsou sráči a tupci, nebezpeční nejen sobě, ale i celému světu...už aby šly k čertu i s těmi kretény z NATO a okolí, jako je např ten vůl korunovanej gen.Pavel, ta bezpáteřní hnida a ostatní hnidy jemu podobné ať už v uniformě, nebo civilu...

   Smazat
  2. 9:45
   uASSackej genetickej odpad sere z Rusů v síni,sračky májový okupantský!!!

   Smazat
  3. 15:59 Musíš umět oddělit realitu od svého zbožného přání.

   Smazat
 20. 16:45
  Zbožným přáním to rozhodně není,ale to milovníku fašistů z uASS těžko vysvětlit!☺

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.