Reklama

.

.

neděle 4. března 2018

Volker vyzval k likvidaci DLR a LLR a události na východě Ukrajiny


4. 3. 2018          zdroj a zdroj
DLR a LLR, které neodpovídají Ústavě Ukrajiny, musí být likvidovány. Prohlásil to, jak uvádí televizní stanice 112 Ukrajina, zvláštní zástupce ministerstva zahraničí USA pro Ukrajinu Kurt Volker během panelové diskuse v analytickém centru Hudson Institute. "LLR a DLR jsou subjekty, které byly vytvořeny Ruskem proto, aby pomohly maskovat úlohu Ruské federace a upevnily konflikt, řekl Volker. (DLR a LLR) musí být likvidovány". Diplomat dodal, že situaci na Donbasu může napravit vstup mírového kontingentu a že otázka voleb by měla být odložena.


DLR a LLR, kronika událostí: hromadný odchod u Lugansku, pokus o průlom ve Svetlodarském oblouku

Hromadný odchod u Lugansku. Luganští vojáci informují o extrémně špatném morálním a psychickém stavu vojáků 58. brigády OSU (Ozbrojených sil Ukrajiny). Podle údajů Ozbrojených sil LLR nabyla dezerce v řadách ukrajinských vojáků masového charakteru - údaje o svévolném opouštění pozic jsou v ukrajinské armádě zaznamenávány téměř denně.

Pozoruhodným příkladem byla dezerce tří vojáků brigády z vojenského útvaru 25. února. Tito příslušníci OSU se k útvaru dodnes nevrátili. Pátrací akce, organizované velitelstvím, nebyly úspěšné. Podle informací operačního velitelství LLR velitel 58. zvláštní mechanizované brigády plukovník Michail Drapatý incident neohlásil vyššímu velení.

Pokus o průlom ve Svetlodarském oblouku


Vojenští korespondenti přenášejí zprávy o extrémně výbušné situaci ve Svetlodarském oblouku. Množství sil ukrajinské armády a také zbraní a útočné vojenské techniky v oblasti Svetlodarského oblouku (linie fronty, která vede v blízkosti hranic mezi DLR a LLR s OSU v oblasti Gorlovky, Debalceva) je tak velké, že v nejbližší době by mohl být učiněn pokus o útok na pozice domobrany. Informují o tom vojenští korespondenti Federální tiskové agentury.

Experti se domnívají, že existuje nebezpečí přerušení koordinace armádních sborů DLR a LLR. Je známo, že ukrajinské velení při plánování útoku sází zejména na tento směr.

Operační velitelství LLR také nevylučuje pokus o průlom OSU, armáda lidové republiky je připravena k odražení útoků a agrese ze strany ukrajinských silových struktur.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

21 komentářů :

 1. No vždyť po likvidaci Donbasu volají už dávno nacisté nejen z Pravého Sektoru, Volker to jen převzal. Útok by měl být naplánován na prezidentské volby v RF.

  OdpovědětVymazat
 2. DLR a LLR jsou suběkty tvořené všemi hajzly jak z USA tak EU včetně našich zmrdů.Tyto suběkty nechtěli se podřídit takto vytvořenou fašistickou strukturou ,která byla umněle tvořena proti RF.Amerika je posraná vést válku přímo tak využívá hlouposti a připosranosti svých podpidosníků.Omlouvám se za výrazy čtvrté cenové skupiny, ale o této hrůze se jinak říkat nedá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprav si gramnatiku - subjekt je správně.
   A za další - DLR a LLR určitě nejsou vytvořené Amerikou, to jsi trochu přehnal. Jsou podporované Ruskem a to docela otevřeně.
   A jejich úkolem je destabilizovat Ukrajinu.
   Ten Volker má pravdu. Jsou to teroristické útvary vevnitř Ukrajiny a je potřebné, aby se s nimi Ukrajina vyspořádala.
   Zkus si to představit někde u nás - třeba Jihomoravský kraj by s velké většiny obsadilo Rakousko a poslalo tam nějaké své tajné vojáky, najednou by tam místní samospráva vystupovala proti Praze atd.. Myslíš, že by české orgány jen tak seděly a nic nedělaly ?

   Vymazat
  2. No uvažujem tak, že keby občania Južnej Moravy mali Rakúske pasy, a pri ščítaní obyvateľstva sa prihlásily k národnosti Rakúskej, tak bi tu bola reálna šanca, a potomkovia Sudeťákov v Rakúskych uniformách bi zabrali územia z 85% populáciou hlásiacej sa k Rakúskej národnosti.
   Alebo trochu inak, Moravania nespokojný zo situáciou po voľbách, kde Moravských nacionalistov proste neprizvali na rokovania o zostavení novej vlády, a neprial bi ich ani prezident, z odpoveďou z Moravskýmy NACIONALISTAMY nekomunikuje, a v obvodoch z 95% výhrov Moravskáj strany bi nespokojný ľudia povedali že ignorácia výsledkov volieb kde na Morave zvíťazili Moravský nacionalisti a Praha ich 95% voličov rovno odpísala, vyhlásili Moravskú republiku. Potom bi do Prahy lietali delegácie z Bruselu, Madridu, a rovno aj z USA, o protiprávnom kroku na sebaurčenie Moravákov na svoj štát. Dajme tomu, ako sme boli svedkami v Škótsku, alebo v Katalánsku, ale aj v Kosove, Abcházsku, a inde vo svete.

   Vymazat
  3. Pro anonyma 21:40. Jste sice gramaticky lepší než ten anonym před Vámi, ale morálně a politicky jste mimo zase Vy. Asi to bude tím, že jste "amerikánský havloid", který podporuje fašisty nejen na Ukrajině. S takovým "lidem" by bylo nutné se vypořádat.

   Vymazat
  4. 21:40 - mele jen tu pro-amy propagandu. Zvrhlé myšlení autorů spinovaných zpráv.To nepsal člověk, ale špína.

   Copak zapomněl, že to začalo Majdanem a snahou východní Ukrajiny o federální uspořádání? Místo diskuze a demokratických postupů přišla střelba, vraždění a ukrajinské tanky! A to hovado 21:40, to banderovské prase, tu bude doslova vyzývat ke genocidě ("je potřebné, aby se s nimi Ukrajina vypořádala") a navíc dává uboze nepatřičné "příklady", které vůbec neodpovídají situaci na Donbbasu a vzniku tamního konfliktu.

   Leo

   Vymazat
  5. 21:40
   vypadá to ,že jste nesvéprávný.Ale kdo z kavárny je? Že.

   Vymazat
  6. Na soudu v Haagu r. 2016 i 2017 označila Ukrajina 2.5 mln. teroristů na Donbasu jako legitimní cíl pro svou ATO a soud to uznal. Co je potom špatně na tom, když má být Donbas podle Volkera zlikvidován? Je to i touha Pravého Sektoru, který si již brousí nože a podle Haagu má na to plné právo. Na toto místo budou převezeni noví lepší lidé třeba z Východní Ghúty anebo z cvičných táborů v syrské provincii Hasaka. Chcete snad pochybovat o nutnosti zabíjet teroristy kdekoliv na ně natrefíte? Myslím, že by si měla na vás posvítit tajná služba.

   Vymazat
  7. 21:40 Oprav si gramatiku - vypořádala je správně.
   Volker má pravdu v tom, že uvnitř Ukrajiny existují teroristické útvary. Nejsou to ale bojovníci DLR a LLR, ti brání své domovy a na nikoho neútočí.
   Vaše analogie je postavena na lži, že někdo někoho násilně "obsadil". A představa, že by po násilném obsazení Jihomoravského kraje vystoupili jeho občané a samospráva proti "Praze" je buď produktem chorého mozku nebo vědomá lež. Ale dovedu si představit, že by občané Jihomoravského kraje chránili své domovy i se zbraní v ruce, pokud by v Praze došlo k převratu, k moci se dostali náckové toužící po připojení k Říši, kteří by proti "Jihomoravanům" poslali teroristické trestní oddíly a později dokonce armádu.

   Zkuste mi vysvětlit, proč "Praha" neposlala armádu proti Slovensku, když požadovalo federalizaci republiky, ani když chtělo samostatnost? Podle vás by přece bylo správné se s oběma činy vojensky "vyspořádat". Vždyť to byla jasná snaha o destabilizaci Československa, řečeno vašimi slovy.

   Vymazat
  8. Ukrajina je národnostní slepenec, dalece překonávající někdejší ČSR, Jugoslávii či současné Španělsko. ČSR se rozpadla, jen někteří projevili lítost. Jugoslávie se rozpadla za pomoci války, vedenou NATO proti její celistvost. Ukrajina se rozpadla v důsledku naci/faši puče jednak domácích banderovců s posilou gruzínských ostřelovačů a vznikla občanská válka - v ní se odtrhl dočasně Ukrajinou anektovaný v r. 1954 ruský Krym legitimně k Rusku. A vznikly dva nové státy s ruským obyvatelstvem poté, co byl uveden v život sadisty/nacisty v Kyjevě do života antirusismus podle vzoru nacistického antisemitismu. Taková je historie, kterou ani vztek banderovců nemůže změnit. A rozpad neofrankistikckého Španělska se zatím nekoná, neb nad nacisty/fašisty z Madridu drží ochrannou ruku Brusel a NATO. Kosovští teroristé právo na svůj stát měli a vybojovalo mu toto "právo" NATO v¨teroristické válce proti Srbům. Katalánci právo na sebeurčení nemají na základě referenda. Asi to mají dělat jako teroristé v Kosovu a pak se to bude NATO a EU teprve zamlouvat!?
   Pokud jde o soud v Haagu, je to loutkový soud ve službách kapitálu, odkazuji na poznatky bývalých soudců a jejich publikace! Něco jako Lipský soud Adolfa Hitlera!

   Vymazat
  9. No,pokiaľ sa dobre pamätám,tak nejaký Daniel Kroupa uvažoval o vyslaní tankov na Slovensko.

   Vymazat
  10. Prečo vymazať?Nech to moje tvrdenie vyvráti pán Daniel Kroupa.Je to ten pán,čo ešte žije a chodí so špacírštokem.

   Vymazat
  11. 12:08 Máte pravdu, v každé zemi se najdou idioti. A není to jen Kroupa. Váš Kiska je také pěkný dáreček. Problém je, když idioti mohou ty tanky proti vlastním občanům opravdu poslat. Jako na Ukrajině.

   Vymazat
  12. 23:03 Já ti to řeknu asi tak vo tom tvym "vypořádávání"! Realita je taková, že židobolševik david sní o tom, že se stane rudým komisařem jako jeho příbuzní v Rusku před 100 lety! A že to on a jemu podobná svoloč by rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Tak to je. Jenže my se jimtu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do kotle lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Vymazat
 3. I blbější, než pan Volker ví, že DLR a LLR jsou důsledkem faši/naci/Majdanu, který byl vyvolán "civilizovaným" Západem pro potřebu kapitálu vést války - zde tedy občanské. Kdyby nebylo majdanu a v něm vítězstí banderovského nacismu s Porošenkem na čele, kdyby nebylo vraždění, navíc sadistické, ruské populace na Ukrajině, nemuselo dojít ani k referendu na Krymu a odtržení. Za celou situaci nesou odpovědnost výlučně ti, kdož vsadili na vítězství nacismu na Ukrajině, nacismu, který si nezadá s někdejším bojem německých nacistů proti židobolševikům. A že ne všichni v EU chtějí žít v nové podobě - Eunacismus - made in Brusel? Už ta podpora, které se dostává obrozenému frankismu ve Španělsku v boji proti svobodě Katalánců,je ukázkou, kam směřuje EU - do 4. Říše římské národa německého. Je jen otázkou času, kdy budou vyvěšeny i na Hradě hakenkrajce a vyvěsí se po zdech portréty Vůdce. Tam směřuje náš nejcivilizovanější a nejnekulturnější svět! A hlavně války, války, války, to je chlebíček militaristů a kapitálu!

  OdpovědětVymazat
 4. DLR a LLR mají právo na sebeurčení nechtějí být součást fašistické ukrajiny. A ten americký zmetek ať drží hubu za vše můžou oni.

  OdpovědětVymazat
 5. Ale čo majú USA hovoriť o vnútornom spore suverénnej krajny. Otázka potom na Wolkera, čo potom z občanmy DLR a LLR???
  Žeby Bosenský scénar??? Alebo ich pošlú na západné hranice Ukrajiny na prevýchovu?? ( Aby nasiakli ideamy západu, a vyprchala z nich Ruská orientácia??).
  Potom je tu aj otázka, Kyjev bude musieť po opätovnom spojení DLLR naliať finančné prostriedky na rekonštrukciu obydlí, hospodárstiev znovu získaných území, ktoré od roku 2014 poničil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ideamY -- ale dáváte tomu slovenčinovi. Ludovíte, marná snaha!

   Vymazat
 6. Chazaři, kteří ovládli Ukrajinu, mají k dispozici zase jenom Ukrajince a ti na ně serou, šmejdi nemohou vyhrát, normální Ukrajinci nebudou střílet do svých lidí.

  OdpovědětVymazat
 7. Mi válku stejne vihrajeme pod velením Pavla a ministra Stropnickeho a meeée.

  OdpovědětVymazat
 8. Ach to se musí ten západ smát, jak se Ti blbí Slované řežou mezi sebou. Vždyť i to ISIS vytvořil USA. Z krásné země Syrie, kde žili pospolu lidé různých vyznání je ruina. Podobně na Ukrajině. A snaží se i u nás i na Slovensku. Bohužel všude se najdou hlupáci.

  OdpovědětVymazat