Reklama

sobota 17. března 2018

Vrchní velitel NATO: Potřebujeme v Evropě více vojáků

17. 3. 2018      zdroj
Americký generál Skaparotti si Kongresu postěžoval na nedostatek vojenských sil. Severoatlantická aliance potřebuje mít více vojáků na území Evropy, řekl v americkém Kongresu vrchní velitel sil NATO v Evropě generál Curtis Skaparrotti.


Podle Skaparottiho rotační přítomnost vojsk v Evropě nezabezpečuje požadovanou úroveň a je třeba vytvářet dodatečné podmínky pro trvalé rozmístění vojsk v této oblasti vojenských operací.

"Co se týká rotační nebo trvalé přítomnosti, jsem přesvědčen, že potřebujeme více sil v Evropě. Nemyslím si, že naše pozice dosáhly vyhovující a požadované úrovně. Proto si myslím, že by to chtělo tam mít stálé síly", řekl Skaparrotti při slyšení v Kongresu USA.

Připomeňme si, že rotační (na směny) umístění sil NATO je nejintenzivněji používáno u západních hranic Ruska. Představitelé NATO tvrdí, že je to způsobeno jejich přáním nezhoršovat vojenskou konfrontaci.

Avšak rotační přítomnost zajišťuje postupné seznamování se velkého počtu útvarů a jednotek s potenciálním bojištěm.

Jak IA Regnum informovala, podle údajů Ministerstva obrany Ruské federace je již v Evropě beze zbytku vytvořeno materiální a logistické zázemí pro přesun další skupiny amerických vojsk o počtu až 400 tisíc osob.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

43 komentářů :

 1. Ami, go home ! Plíživá okupace Evropy pokračuje. Jsou jich zde statisíce, a k čemu ? Pro své nové základny neváhají rozbíjet státy a vytvářet nové - viz Kosovo. V případě velkého konfliktu už území US okupantů nezůstane ušetřeno jako v případě všech jejich dosavadních loupeživých válek. Snad ten jejich pád lidstvo přežije.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějak mi dnes vládnoucí elita v USA čím dál tím více připomíná Adolfa Hitlera a fašistické Německo !! Dá se říci , že po likvidaci Varšavské smlouvy si vládci USA neumějí život bez útočných válek ani představit, nějak zapomněli spolu se svými kumpány v Evropě, že Norimberský tribunál vyhlásil , že pachatelé útočných válek jsou váleční zločinci a patří před mezinárodní soud ! Jejich zločiny jsou nepromlčitelné !!

   Smazat
  2. A že těch US zločinů už je, a samá "férovka": Hirošima a Nagasaki, Korea, Vietnam - plošné útoky napalmem, organofosfáty, genocida (připomeňme si My Lai), a z novodobých zejména false flag útok 11.září 2001 - tento "universální odpustek" všech následujících US agresí, aktuální vytváření "sanačního pásma" od Baltu po Blízký východ, atd. My jsme pro ně jen další postradatelní. Není většího zla pro svět než US zájmy. Mezinárodní soud je jim pro smích, agrese je jejich jediné východisko neudržitelných problémů.

   Smazat
  3. To je vlhkej sen ameriky, vést v Evropě válku proti Rusku pomocí evropských zdrojů. Zatím jim to ti debilové ze západní Evropy žerou, ale kanonenfutter taky jednou dojde. A krom toho:komu by se chtělo pokládat život za cizí zájmy.

   Smazat
  4. Přidávám se k Vám všem USA NEJVĚTŠÍ AGRESOR.*VÍTE JAK JSME V ROCE 1968 když byla Invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa zajímali USA??WIKIPEDIE_---.[22] Spojené státy americké, které byly zaměstnány válkou ve Vietnamu,[23] na tuto skutečnost nijak nereagovaly, neboť pro ně byla přednější bilaterální dohoda se Sovětským svazem a poválečné rozdělení tehdejší Evropy respektovaly.**************
   JAK TO ŽE JE NEZAJÍMALY LIDSKÁ PRÁVA V ČSSR?????TI HLUPÁCI CO NEPROCITLI ZE SLEPÉHO OBDIVU K USA BY SI TOTO MĚLI UVĚDOMIT,ŽE USA JSOU NEJVĚTŠÍ LOUPEŽNÍCI POSLEDNÍCH 100LET.A pozor nejsem komunista,má rodina má naopak politické vězně...Bohužel naše země je odzbrojená ,nepřipravená na jakýkoliv konflikt.A to je účel ,díky Havlovy.USA VŠUDE.
   Doporučuji Vám vážení shlédnout dokument o tom jak se Švýcarsko připravuje chránit své občany před konfliktem který nám přinese politika BRUSELSKÉ DIKTATURY! ,jak jsou ozbrojení system jejich obrany a opevnění, všechny ty tvrze a ne malé , neuvěřitelné , , system zbran + uniforma doma je také známý, proto i ta jejich hrdost na zem a vedení , proto ta jejich suverenita - bohatá a krásná země se vším se musí umět bránit činy a ne planými slovy o EU a NATO.Probíhá tam vojenské cvičení od r2012,předpokládají nestabilitu Evropy a muslimské povstaní a jsou OZBROJENI!
   YouTube Skrytou švýcarskou krajinou
   ŠOKUJÍCÍ My -a náš prezident který již roky upozornuje že migranti jsou bojovníci ,kterým se jen dají zbraně je urážen...J.B.

   Smazat
  5. NEPŘEHLÉDNĚTE SHLÉDNOUT DOKUMENT JAK JE ŠVÝCARSKO PŘIPRAVENO NA NÁSILNOU NESTABILITU A POVSTÁNÍ MUSLIMŮ V EVROPĚ************

   YouTube Skrytou švýcarskou krajinou

   Dokument Mluví o tom jaká APOKALYPSA čeká Evropu díky šílené EU... JB.
   P.S.
   A Švýcaři aspon nedají kůži zadarmo jsou připraveni,ozbrojeni

   Smazat
  6. Jiste USA pripravuje novou Kitlerovskou armadu pro dobyti Ruska .A proto natlaky ze strany USA jsou stale silnejsi.USA planuje jen svymu vojenskymi nadrazenymi valecnymi instruktory docilit milionovou armadu sestavenou s evropskych zdroju pro prvni utoky proti Rusku a tim likvidaci techtolidskych zdroji v prvni fazi utoku .Tu svou elitu by nechali naposled az by se likvidovala Evropa z protizasahu Ruskem.Je to Pentagonska doktrina penzijniho generalniho stabu kteremu posluhuje take cesky patolizarsky general Petr Pavel.

   Smazat
  7. SOUHLAS,,,,

   Smazat
 2. Ti americti gauneri NEDAJI POKOJ, dokud nerozpoutaji valku s Ruskem!!!

  Nevim jak vy ostatni, ja se valky s Ruskem NEZUCASTNIM!!!!!

  RADSI budu bojovat proti SS a SA!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putlerstan obstaraj roboti, bez obav! A špinavou robotu udělaj právě ti arabáši! Blbečkům se nakecalo že se plní coudenhovno-kalergistický projekt rasové výměny v Evropě, ale jde o nordickou lest, bacha! Paní Merkel a pan Macron spolu s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte, ovšem v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Rusko jako odminovači, sebevražední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj ruský způsob vedení boje, nenávidí je a budou mstít za Kábul, Groznyj, Allepo a další místa zničená buď již bolševickou nebo pozdějc putlerskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou své vrahy. A NATO poté již jen obsadí vyčištěné území, kapiš?

   Smazat
 3. Celý NATO je na HOVNO!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Potřebují z Evropy vypráskat posraným bičem, doma mají tolik problémů k řešení, že se z toho možná ještě pos..ou, a dobře jim tak.

  OdpovědětSmazat
 5. Posleme do prvni linie ZIDA Stropnickeho, ouzraleho Kalouska, Kharla von Poserplinu, pornoherce Jaju!!! :-) Treba prestanou!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Vojáků bude určitě dostatek, akorát budou všichni tmavší pleti. Na cestě do Evropy jsou jich milióny. Místní domorodé evropské obyvatelstvo jim dá ten nejvyšší žold, jenom aby nemuselo posílat na frontu své rodinné příslušníky.

  OdpovědětSmazat
 7. IIIWW již zítra 18. března v den ruských prezidentských voleb? Viz článek s dnešní (půlhodinku starou) urgentní informací z ruského generálního štábu - http://infomaxx.ru/perevodika/nastoyashhaya-voyna-v-sirii-mozhet-nachatsya-v-techenii-sleduyushhih-24-h-chasov.html

  OdpovědětSmazat
 8. Dle amerických "jestřábů", není největší nebezpečí pro EU stále se zvyšující počet "no go zón" a rodinných arabských, tureckých a vůbec muslimských mafií, které již v EU, hlavně ve Francii, Německu, Beneluxu, Skandinávii a V.B., přestávají mít konkurenci, ale RF. Důvod je sice neznámý, naopak by se našel zcela obrácený - chybějící zdroje, ale kdo chce psa bít...., tak ten si na špinavou práci, vazaly ( EU) vždy najde. Ale je také možná, pouze snaha o přesouvání pozornosti z naléhavého problému na podružný, popravdě naprosto vymyšlený a následně pak, o to snazší, přetransformování Evropy. Na Evropu bez minulosti a dějin, které se ostatně již dnes, noví osídlenci nechtějí a nemusejí ani učit. Naši předkové je nezajímají, je zajímá jen Alláh a dějiny jeho proroka. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 9. Jejejej, u nás pomoc nehledej
  radši rychle utíkej !!!


  OdpovědětSmazat
 10. Angličtina je primitivní jazyk.
  Jak mluvíš
  tak uvažuješ...
  Naši anglicky hovořící přátelé
  jsou jen dobře naaranžování idioti*

  OdpovědětSmazat
 11. Už aby vám tam pšoukl ten "kopeček"!!!!! Né bouchl, jen tak pšoukl, to na vás bude stačit!! Následné vzájemné napadání a drancování už zvládnete sami, vy "nadlidi". Já snad dám na modlení!

  OdpovědětSmazat
 12. Nádherné příjmení i smýšlení tohoto amerického generála; asi mají k té mafii vztah už od dob, zřejmě ne jen prohibice...

  OdpovědětSmazat
 13. Pan generál má naprostou pravdu.

  OdpovědětSmazat
 14. Na rozdíl od toho US generála my ovšem v Evropě nepotřebujeme žádné US jednotky.
  Natožpak na hranicích s Ruskem či na našem výsostném území!
  Rusko není naším nepřítelem, Rusko nevyvolává agresivní a kořistnické války, Rusko nevytváří žádná uskupení nájemných džihádistů, Rusko nepodvrací legitimní režimy ...
  Právě naopak, Rusko má zájem o vzájemně výhodnou spolupráci se zbytkem Evropy, Asie, Afriky či Ameriky.
  Čímž se diametrálně liší od těchto mocichtivých a věčně nenasycených hunů.
  Kteří už snad ani nedokážou myslet v jiných kategoriích než jen v těch dvou: (a) US vazal či (b) dosud nezávislá země, z níž je nutno vyfabrikovat "nepřítele civilizace a euro-atlantských hodnot", kterou nutno podmanit a poté vyplundrovat.

  OdpovědětSmazat
 15. Přísahali jsme Varšavské smlouvě , tak víme kde máme stát .
  Slovanský národ nikdo neporazí .
  Jestli chcete válku , tak si jděte hrát na americkou půdu . Tady už proteklo hodně Ruské krve .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:27 Ty jsi přísahal Varšavské smlouvě?

   Smazat
  2. jiste vsech 200 000 vojaku ceskoslovenske republiky v dobe socializmu prisahalo vernost statu a vojenskemu celku Varsavske smlouvy.Ted Nasi vojaci s generalem Petrem Pavlem tuto prisahu zdeonestovali a prisahaji USA spolku NATO svou novou prisahu.A kdyby prisel novy Hitler k moci prisahali by i na jeho prisahu .Tak to v politice sasku vzdycky byva.

   Smazat
 16. 18.18 , Podla vsetkeho EU nie je toho nazoru a naviac je
  uz dlhu dobu pripravovana na vojnu , ktora sa bude odohravat na uzemi EU.Co keby EU navrhla USA , aby sa usa pripravili na vojnu na svojom uzemi?To by kuci juesej koukali !

  OdpovědětSmazat
 17. Ať táhnou z Evropy okupanti hnusný kam vlezou tam zůstanou napořád.

  OdpovědětSmazat
 18. S partizanskymi bojmi mame skusenosti, vyskusaju si ich na vlastnej kozi.

  OdpovědětSmazat
 19. My v Evropě americké vojáky nepotřebujeme a nechceme. Táhněte domů, americké krvelačné hyeny !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, my je tu ale sakra potřebujeme, bohužel.

   Smazat
  2. 23:58 - Copak paseš kurvy, abys Amíkům posloužil? Nebo jsi dokonce osobně sám Janda Jakub, teplá pornografická prdelka, která slouží Amíkům osobně a s vervou?

   Smazat
  3. Ne, já jsem, bohužel, realista.

   Smazat
  4. 0:13
   A k čemu podle tebe potřebujete uASSacký okupanty?!

   Smazat
  5. 5:08 Aby odsud vymetli rusácko-mongolskej puch tvýho typu, šelomí prde:)

   Smazat
  6. Amici FUJ,,,

   Smazat
 20. když člověk srovná řádění USA vojáků v My Lai s tím, co dělali Němci za války na Východě, tak tam není velký rozdíl, jen ta kvantita těchto případu je zatím na straně USA nižší. Ale test, jak budou reagovat obyvatelé vlastní země na tyto brutality na druhých národech, byl proveden, v zásadě jen minimální negativní reakce od obyvatel USA. Toto umožnilo Nixonovi po 2,5 letech propustit hlavního velitele této akce v USA z basy. Opravdu odporné.

  OdpovědětSmazat
 21. Díky přítomnosti sovětských vojsk v Československu od roku 1968 jsme byli dlouhých 20 let uchránění od zhoubného vlivu amerikanismu (odslovanštění) na naši mládež. Tuto skutečnost si jen málokdo uvědomuje. Bych to viděl tak, že současná přítomnost amerických vojsk na území slovanských zemí má naopak urychlit odklon od slovanského vidění světa a příklon k tomu americkému, tedy zvířecímu, kde je dovoleno požírat slabšího, podmaňovat, opanovávat, zotročovat, pokud to přináší výhody mocenské i finanční. Jestli se z nás stanou zvířecí kreautury, budou naše děti, vnuci a pravnuci lační po slovanské (ruské) krvi. Jak tomu zabránit, nevím. Na dnešní mládež má výchova v rodině již jen minimální vliv....

  OdpovědětSmazat
 22. Schwarzenberg s Kalouskem již připravují pluky nacimládeže -SCHWARZENBERGJUGENDU pro útok na podlé agresivní Rusko !
  Stávkujeme,zatím,potom do mundůrů,studentíci!3.WW bude jaderná,jásejte!Konečně uplatníte znalosti z těch filosofických fakult a jako správní HAVLOIDI se konečně internacionálně uplatníte! tak do boje!Za USA a knížete pána Schwarzenberga!

  Pavel Beran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano ,doufám že pozvednou zbraň a půjdou v první linii studentíci ! Jak se nechají z manipulovat a oblbnout tak s amickými samopaly za zadkem půjdou v před !!!

   Smazat
 23. Kdo je to MY ?! Ty americká fašistická svině !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Civilizace, ty lžidonegerskej rudej stepní rusomongole!:)))

   Smazat
  2. Hnupe amicki,,,

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.