Reklama

neděle 18. března 2018

Vstávají nově naprogramovaní bojovníci

18. 3. 2018
Čím méně rozumu a zkušeností, tím neochvějnější přesvědčení. 
    
https://www.mirror.co.uk/news/world-news/terror-jihadi-killer-cubs-isis-9534668
Klikněte na obrázek!

106 komentářů :

 1. Co chcete komentovat. Za "studentskými" proptesty byla TOP09, neziskovky. A jak bylo jinde ukázáno, mladý Kalousek byl taky ohnivě, pionýrsky zapálen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Loupež státního majetku je nefér a žalovatelná, ale krádež dětí to snad mělo obdobu jen v Hitlerjugend. Tenkrát prý děti udávaly i své rodiče. V jejich letech jsme chodili na Matějdu.

   Smazat
 2. Je třeba zorganizovat protidemonstrace, nebo se to vymkne kontrole!
  Zlo jménem havloidi a ideologii sorošismu je třeba zastavit všemi prostředky, jinak náš národ a stát zanikne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. určitě máte pravdu, ale není lehké začít. Reálné je využít již existující organizační struktury.

   Smazat
 3. Nezbytně nutných 50 000 Somáolců (mužů) do Prahy! 50 000 muslimů do Brna a Olomouce. Zbytek ze 500 000 po městech s aktivními dvanáctiletými političkami, které nám slibují zařnou budoucnost! Je to opravdu nezbytné!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sdílejte!

   https://www.youtube.com/watch?v=zv_ETU8xmNc

   Smazat
 4. Když jsem slyšel tu premiantku ze soukromé katolické školy sv. Voršily, smál jsem se jako dlouho ne. Brejličky a intelekt premiantky Z BESÍDKY ZVLÁŠTNÍ ŠKOLY ... která nás rozesmávala obdobným humorem v době mládí (našeho... kde ty roky jsou...).

  Podobně recitovala jistá sovětská pionýrka básničku soudruhu Stalinovi. Ta katolická dívenka z pražské katolické školy kousek od kavárny Slavia zase blábolila něco - pro koho? Pro Kalouska? Pro Duku? Pro Ahasvéra?

  Takhle to naše židovské učitelky zkoušely v padesátých letech... a my přispívali korunkou na traktor pro Koreu bombardovanou a rozdělenou americkými imperoalisty - imperialisty, kterým to bylo šum a fuk jako nám to, co blábolí dvanáctileté nezkušené pobožné dítě na začátku vdělávání... jejímž ideálem je zřejmě profese bezdětné jeptišky. Allah Akbar, ta holčička mluví jako z Kurately za protektorátu (prvního). Hmm, teď jsme druhý...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak vida, Viki od svaté Voršily. Kdyby holka věděla, že sv. Voršila ukradla státu podvodně, s pomocí Kraďouska a dalších Demokradů, kus národního divadla asi by měla po zbytek života vyvalený oči a občas by si dala před zrcadlem facku, že je tak blbá a kdekomu naletí.

   Smazat
  2. příště ještě mateřské školky,aby to bylo vyvážené

   Smazat
 5. Chudáci holčičky. Tak brzičko a tak rychle zestárnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No já nevím...
   Jaké jste měli starosti a radosti ve 12?
   Je toto normální??? Navíc na katolickém gymnáziu, Ty po mě kamenem, já po Tobě chlebem...
   Nenávist už od malinka a ta fotka s tím islámským chlapcem je vlastně výstižná...

   Smazat
  2. Havloidi a islamisti mají stejnou ideologii i stejnou míru fanatismu.
   Ale to už se ví dlouho!

   Smazat
  3. Ti TOPáci a neziskovkaři, by tu 12ti letou dívenku strčili i do bordelu, kdyby jím to pomohlo k té jejich "demokracii"

   Smazat
  4. 12:51
   Třeba se dočkáme toho, že na ně Kalousek pověsí granáty a pošle na Hrad.

   Smazat
 6. Pane jo to je strašný njn kraďouskovi 12letý voliči.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Politika první signální.
   Problém je, že havloidi nejsou politickou, nýbrž náboženskou silou. Jejich ideologie se s demokracií vylučuje, protože jejím hlavním rysem je ideologická hegemonie, neboli totalita. Proto nemohou fungovat jako politická strana, nýbrž musí zombifikovat standardní strany. Právě ulice je jejich jevištěm, jak se ukazuje ve všech převratech. Toto se nesmí podcenit!

   Smazat
 7. Jestliže lze legitimizovat Litopad 89 tím, že byla nastolena demokracie ( přeci jen volby byť byly všeobecné, přímé, rovné a tajné nebyly až tak demokratické v tom, že bylo možno volit jen Národní frontu), pak současná ulice brojí proti demokratické formě vlády a to už je čistočistý puč. Kandidvat může po splnění určitých podmínek každý. To už není o názoru, ale o diktátu ulice, o snaze provést státní převrat a nastolit diktaturu. Odstranit demokracii. Je otázkou, proč státní orgány nekonají. Proč jsou zakládány centra proti hybridním hrozbám (cenzurní úřad), jak je možné, že demokratický stát z daní vybraných od občanů platí obskurní protidemokratické tlupy, jejichž nezakrývaným cílem je rozvrácení demokratického uspořádání našeho státu tím, že se snaží zmařit svobodnou soutšž myšlenek - podstatu demokracie založenou na svobodě slova. Pokud tyto orgány nekonají, nechrání demokratickou Ústavu, pak je na čase užít článek 23 LZPS a demokracii ochránit. Je to občanská povinnost, nikoli právo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to o tom, aby si občané uvědomili, že nestačí jít k volbám. Dnes si musí svojí volbu i ubránit. Prostě je to tak. Pokud lidé nevyjdou do ulic, skončí to tady jako na Ukrajině.

   Smazat
  2. 12:43
   Politici by se měli inspirovat v Maďarsku a Polsku. Především delegitimizovat činnost politických neziskovek zákonem o cizích agentech.
   Neměli by se bát svolat občany na svojí podporu.

   Smazat
 8. Po shlédnutí prvního vídea je mi zle. Organizátoři by měli být posuzování stejně, jako pedofilové a šířitelé dětského porna. Ono to v podstatě, od dětského porna není daleko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prdel by byla, kdyby to někdo předaboval ve stylu parodie na Hitlera:D. Nemá někdo dvanáctiletou dceru?
   https://www.youtube.com/watch?v=KCLv_UU_Uq4

   Smazat
  2. Vidím to stejně ,můžou vzít děti příště na sexuální orgie,vždyt se mohou vyjádřit.Nejvíc mne šokují Ti dospělí hajzlové co stojí za tou tribunou za těmi holčičkami.Máme 11letou doma Fakt musím expresivně:rozbil bych jim čumák!!

   Smazat
  3. Vlastně taky přemýšlím, zda nešlo o nějaké manipulativní jednání, ohrožení nezletilé, nátlak a tak... Jak je možné, že nezletilé děti, bez blízkého doprovodu dospělé osoby stojí v době vyučování mimo školu a mluví v době studia venku?
   Kdo je vyučující, kdo je ředitel, dali k tomu dopředu písemně rodiče svolení? Kde je Školní inspekce?
   Není toto ovlivňování dětí trestné?

   Smazat
 9. Soudruhu Davide,
  Proč nesvoláš protidemonstraci "rozumných a zkušených" komunistických gerontů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč by si měl MUDr. Ivan David, Csc nechat radit od blba?

   Smazat
  2. Nejsem sice p. David, ale výborný nápad! Běž první, ostatní se přidají:oD

   Smazat
  3. 13:04
   Ty dementní havloidiote,sám seš stejnej geront jako Poserplína a budeš radit???
   Poraď si rakev hned vedle udavače Havla a bude klid,!!!

   Smazat
  4. Jsou to výborní žáci .
   Naučí se všechno .........
   ...................ta........ ta

   Smazat
  5. 13.04
   Jste demokrat každým coulem....
   Celé generace přežívaly díky stařešinům, kteří měli letité zkušenosti. Celý klan si jich vážil a naslouchal...Vy můžete naslouchat těm dívenkám...jen až se stanete nepohodlným, abyste nebyl obviněn z pedofílie :)))

   Smazat
 10. nenadávajte na tie deti, ale na ich učiteľov, nakoniec, na ich výuku nedať nič od štátu, svoje - cirkev - dostala , tak nech si ich má ...

  OdpovědětSmazat
 11. Mám dotaz. Ten chlapeček s tou flintičkou, to je malý Kalousek ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To spíš vypadá na levobočka od Halíka.

   Smazat
 12. Za to neomalené, drzé a sprosté srovnání naší mládeže, která si jen (jaká to drzost!!!) pokojně dovolila vyjádřit svůj názor s džihádistickými malými teroristy, by si soudruh David zasloužil rozšlápnout tu jeho odulou rudou držku.

  Jak to, že soudruh David nikdy nekritizoval třeba toto?

  https://www.lidovky.cz/mladi-komuniste-pro-nas-ceske-zakony-neplati-chceme-jen-socialismus-116-/zpravy-domov.aspx?c=A150522_141101_ln_domov_ele

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde máte toho draka, pacholíku? Ta dívenka za našeho mládí šila s babičkou šaty pro panenky ze zbytků... vše bylo na lístky... a dnes si myslí, že její dětský názor má váhu... čeho? Odpracovaného půlstoletí? Vychování vlastních dětí v pracovité občany a vlastence? Moudrosti nabyté dlouhým plodným životem? Tak ať se vrátí k Barbíně, ušije jí nový hábit jeptišky řádu, který se neštítil prodat i Národní divadlo... a vy se zamyslete, inkvizitore.

   Smazat
  2. 13:36
   Jestli chceš někomu šlapat na držku,tak se podívej do zrcadla,seš na řadě!!!!

   Smazat
  3. 13:58

   A co názor 20 letého? Má nějakou váhu? Co třicetiletého? Stále nic? Kde je ta hranice? 80 let? 80 má i Schwarzenberg a toho taky jistě nedoporučíte poslouchat. Takže kdo má teda nárok vůbec něco říkat? Jen ten koho vy určíte?

   Kdo chce dívku poslouchat ať ji poslouchá, kdo nechce ať ji neposlouchá. Tak jednoduché to je. Nic proti ničemu.
   Ale srovnávat ji se sebevražednými atentátníky jak to předvedl soudruh David v přímém přenosu je zmrdovina, sprosťárna a neomalenost nejvyššího kalibru.
   Být rodičem té dívky a mít toho hulváta po ruce tak mu za to bez rozpaků jednu pořádnou "výchovnou" vlepím.

   Smazat
  4. 14:16
   Výchovnou bys potřeboval leda ty,pindale nic neříkající.

   Smazat
  5. 14:16
   No pokud se budeme bavit o demagogii a blábolení, jaké tu předvádíš ty, anonyme, tak to opravdu názor není. :-)

   Ona ta hranice plnoletosti není zavedena jen tak pro srandu králíkům, jak si možná myslíš ty, bezmozku. A tvoji tupost dokládá, že tě zajímá názor děcek bez životních zkušenosti a znalostí zrovna na politiku, ve které se často nevyznají ani dospělí nebo nevědí, čemu mají věřit, kdo je větší zlo, kdo prospěje republice nebo jim víc atd.

   Srovnávat to s dětskými střelci je na místě, protože v obou případech jde o manipulaci dětí, které místo aby měly hezké dětství, tak odříkají něco, co jim nalili do hlav. Rozdíl je v tom, že ten dětský voják žije v úplně jiné realitě, kde kecy nikoho nezajímají, tam se bojuje. U nás se chválabohu nebojuje, u nás se manipuluje jenom přes ty kecy a lži. A sprosťárna a zmrdovina nejvyššího kalibru jsou žvásty špinavých gaunerů, jako jsi ty, kteří to podporují nebo bagatelizují.

   Tidehunter

   Smazat
  6. 14.16.Rodice teto divky patri do blazince nebo pred socialku.V Norsku by tam uz davno byli .

   Smazat
  7. Ad 13:58 Vážený diskutující, jak jistě víte, každá doba uzákoňuje hranici plnoletosti, která je-li jí dosaženo, dává jakousi empirickou garanci biologické, mentální, intelektuální a zkušenostní kvality individua, která je opravňuje k výkonu občanských práv zaručených ústavou. V době 1. republiky byla tato hranice 21 let. V současné době je to, jak víte, 18 let. Pokud se tedy bavíme o občanské zralosti holčiček či chlapečků ve videích, myslím, že komentáře netřeba, stejně jako u věku islámských nevěst, které naplňují manželský svazek i před dosažením věku desíti let.
   Pro ilustrac připomenutí, jak důležitý je zkušenostní aspekt pro zodpovědné rozhodovací pravomoci, drobná poznámka:

   V kolébce demokracie, antickém Řecku, se politického života neúčastnili občané před dosažením věku 30 let. Ti povinně do tohoto věku bojovali ve válkách a chránili svou zemi. Všichni plnoprávní občané, tedy pouze Řekové po dosažení třiceti let, nikoliv však ženy, otroci a usedlí cizinci, kteří zůstali z tohoto uspořádání vyloučeni, obdrželi nezávisle na svém majetku nebo stavu rovná politická práva. Na lidových shromážděních, které vydávalo zákony a řídilo státní záležitosti prostřednictvím usnesení, schválených většinou svých členů, se směl každý plnoprávný občan svobodně vyjádřit.
   Muži, kteří dovršili šedesát let a pocházeli z významných rodin, tvořili radu starších, o dvacet osmi členech. Toto členství bylo doživotní, po smrti člena rady starších byl doplněn další člen. Rada byla královským poradním orgánem a zároveň připravovala podklady a návrhy na jednání spartského lidového shromáždění.

   Smazat
  8. Sorry, předchozí příspěvek patří Ad 14:16.
   Anonymní 18. března 2018 18:10

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 13. Za mého mládí by ty děti měly rudé šátky.
  Proč varují před tím, čeho se sami aktivně a dobrovolně účastní? Nevědí o tom nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Nejsme jako oni..." Jsme ještě horší...

   Smazat
 14. Myslel jsem, že k názoru- je třeba tyhle havloidy minimálně mlátit- nikdy nedojdu. Ale dokud si budou myslet, že můžou beztrestně a hlavně beze strachu provokovat a rozvracet společnost, tak nepřestanou. Exekutiva na ně nestačí, bojí se obvinění médií, že omezuje svobodu slova, demokracii atd.Prostě ze strachu používá dvojí metr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle je przneni deti ,melo by se to stihat jako detska pornografie.Pavlik Morozov hadr

   Smazat
 15. ještě je zapotřebí rozdat zbytky majetku feudálům, dovléct imigranty a hurá na Rusy.
  Mládež bude nejprve na barikádách, pak bude umírat ve válce

  OdpovědětSmazat
 16. Ten kdo nutí a przní děti prostitucí, byť jen “verbální”, by zasloužil trest nejvyšší.

  OdpovědětSmazat
 17. Vždyť hned v několika městech se profláklo, že studentské demonstrace koordinovala místní organizace TOP09 a jejich klon STAN. Takže zcela jasně došlo k porušení statutu škol coby apolitických institucí, jednalo se o propagaci postojů konkrétní politické strany, navíc ještě politicky působili na nezletilce. Petici pak sepsala jistá politická neziskovka, která běžně působí na školách v rámci programu vymývání mozků dětem a mládeži.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pry sam Kalousek navstivil gymnazium .Po tomhle se mi zda Zemanuv inauguracni projev slabym cajem.Ostatne soudim ,ze Česka televize musi byt znicena.

   Smazat
 18. Nechce se mi věřit, že ti kteří tam ty děti postavili, necítili ani trošku trapnost okamžiku, jaká na mě sálala když jsem se na to koukal.
  Chudáci děti, takhle je zmanipulovat a nechat je veřejně znemožňovat koktáním o věcech, které nechápou a ani nemohou chápat.
  Že se proti tomu neohradili aspoň jejich rodiče?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Islamisti a havloidi stud necítí.

   Smazat
  2. Taky mi to pobouřilo mám děti.Komunisti nahnali maximálně 1.máj a úměrně věku přiřadili básničku,bylo to daleko méně NÁSILNÉ!TOTO JE ZRŮDNÉ!

   Smazat
 19. Neidentifikuje někdo z vás ty "dospěláky", smějící se zřejmě své "blbosti, v pozadí ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To budou asi Geblsové nebo Stalinové .
   Na takové zmrdy děláme !

   Smazat
 20. Bububu milé děti...
  Jako bychom o naší mládež měli dobře postaráno
  že strašíte ...
  ParlamentníListy.cz » Aréna » Rozhovory » Pedagog: Mladým je od dětství vštěpován jediný správný politický názor, odpovídá pravdoláskařskému pohledu na svět. ...*

  OdpovědětSmazat
 21. To je katastrofa.Je to katolicka škola tak co chcete.Rodice teto holcicky by zaslouzili zkopat a pedagogy vyhodit k lopate.Co tomu rika zrizovatel pan Duka ???

  OdpovědětSmazat
 22. Žiarivá budúcnosť,ako v Švédskom Chalifáte,v spolkovích Nemeckich emirátoch a vo Francúzkom islámskom štáte,Hospodin ochraňuj Slovanov.

  OdpovědětSmazat
 23. Kalouska už mají plnou prdel nikdo ho nevolí , tak hledá voliče mezi dvanáctiletýma . To je Praha nebo severní Korea ?
  Proboha kdo je učí ? Stalin ?
  Ministerstvo školství už dostal Kalousek .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypadá to na změnu Ústavy, posuňme věk voliče, stačí prohlásit dvanáctileté za plnoleté a pogratulujeme panu Kalouskovi k volebnímu vítězství.

   Smazat
 24. BERNEBET , NORWEGIA .

  OdpovědětSmazat
 25. kalouskova parta jen neustále dokazuje svoji zákeřnost co na to naši slavní učitelé upravil jim snad soroš jejich konta u bank ??? kalous to určitě nebyl ten leda kdeco ukrást a nebo zpronevěřit na to je kádr ale i na něj dojde !!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 26. I demokracie musí mít jasná pravidla, jenže v ČR se nedodržují. Proč? Nikdo za to není trestán. Může se krást a říkalo se tomu privatizace. Proč nejsou hnáni k soudu ti, co se hlásí o majetky a jejich nebyly. Vždyť je to jasný pokus o podvod, nic se neděje. ...

  OdpovědětSmazat
 27. A co na porušení § 32 školského zákona, odstavec Zákaz činnosti a propagace politických stran a hnutí, zákaz reklamy - "Ve školách a školských zařízeních není povolena činnost politických stran a politických hnutí ani jejich propagace." vedení a zřizovatel Základní školy sv. Voršily v Praze, Ostrovní 9, 110 00 Praha 1, o Ministerstvu školství ani nemluvě(ANO - "makáme"!?)?

  kancelář 224 931 495 kancelar@zssv.cz
  ředitelna 224 934 646 skola@zssv.cz
  sborovna 224 930 122 sborovna@zssv.cz
  http://www.zssv.cz

  Vedení školy:
  Ředitel školy PhDr. Filip Roubíček, Ph.D.
  Zástupce ředitele Mgr. Adolf Špaček
  Zástupce zřizovatele Petra Králíčková (sestra Benedikta, OSU)
  Školní kaplan P. Benedikt Hudema (http://farnostsvvojtech.websnadno.cz/)
  Vedoucí školního klubu a IVz Věra Chloubová
  Vedoucí školní družiny Bc. Lenka Budíčková

  Zřizovatel školy:
  Českomoravská provincie Římské unie Řádu svaté Voršily, Ostrovní 11, 110 00 Praha 1

  Co na porušení zákona pan premiér "v demisi" Andrej Babiš, ministr spravedlnosti Robert Pelikán, vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová a další?

  http://www.zssv.cz/kontakty/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Slovensku Matovič,vraždov novinára Kuciaka a jeho snúbenice sme dosiahli mylník!kde to žijeme!

   Smazat
 28. zřejmě se jedná o soutěž "Hledá se nová Pajerová a Patočka" Bože, když si vzpomenu jak jsem byl blbej.
  Vladimír

  OdpovědětSmazat
 29. Dobrý den.
  Dávala jsem tady žádost na Ústavní soud, je to dlouhé a systém to nevzal. Mohu pouze 4 096 znaků. Tak zkusím jen začátek a podpis.
  Vážený Ústavní soude České republiky,

  dovolte mi upozornit, že Česká televize odvysíláním upoutávky, v ranních zprávách dne 15.3.2018, na údajné konání polední výstražné stávky studentstva téhož dne, porušila ZÁKON 231/2001 Sb.(dále Zákon) ze dne 17. května 2001 o provozování rozhlasového a televizního vysílání a o změně dalších zákonů ve znění zákonů č. 274/2003 Sb., a dalších 31 zákonů a paragrafů.
  Zdůvodnění:
  Konkrétně Česká televize jako provozovatel veřejnoprávní služby se nechovala nestranně a několikrát se dopustila porušení Základních povinnosti provozovatelů vysílání a provozovatelů převzatého vysílání v bodě 1 § 32, výše citovaného Zákona tím, že podprahově vyzývala k občanské neposlušnosti a nenávisti k vrcholným ústavním demokraticky zvoleným činitelům ČR, a to včetně hlavy státu, upozorněním na plánovanou akci soukromých osob a nejotřesnější na tom je, že k tomuto si vybrala tu nejméně politicky zkušenou část našich občanů - studující mládež, jejíž velká část je navíc neplnoletá a ačkoliv organizátoři akce Vyjdi ven tvrdí, že jde o apolitickou akci, jde ve skutečnosti o politickou akci, mající za cíl dehonestováním vrcholných ústavních demokraticky zvolených činitelů destabilizovat vnitropolitickou situaci v České republice.
  Viz akce Vyjdi ven:... a d.

  Jiří Bezák
  občan České republiky
  koncesionář poplatků ČT"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:08 Ústavní stížnost musí být vždy adresována Ústavnímu soudu. Lze ji doručit:
   1.poštou na adresu Ústavní soud, Joštova 8, 660 83 Brno,
   2.elektronicky e-mailem na adresu elektronické podatelny podani@usoud.cz nebo do datové schránky Ústavního soudu z2tadw5,
   3.telefaxem na číslo +420 542 161 309 (zálohováno je linkou číslo + 420 542 161 169)
   4.osobně na podatelnu Ústavního soudu v Brně, Joštově ulici č. 8, v každý pracovní den v úředních hodinách.

   Pokud je ústavní stížnost doručována elektronicky (např. e-mailem na elektronickou podatelnu) bez připojeného uznávaného elektronického podpisu či telefaxem, musí být ve lhůtě tří dnů doplněna originální listinou.

   Ústavní stížnost nelze podat ústně.

   Smazat
  2. Byla tam Vámi uvedená adresa na ÚS, ale mi to systém celé nevzal.

   Smazat
  3. 16:20 Doporučuji tu stížnost připojit jako samostatný soubor k emailu. Nezapomeňte na ten elektronický podpis !

   Smazat
 30. IRONIE je v tom , ze St. Ursula zahynula tragicky tim, ze se postavila proti integraci s barbary !
  "KATOLIKUM" to v Cesku nedoslo ? Indoktrinuji deti a manipuluji je ke skaze naroda !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neználkové, toť cílový produkt našeho školství.

   Smazat
 31. Všech těch 31 paragrafů je tam vypsáno, dále jsou tam i organizátoři. Zkrátka nevím co s tím. Mi to přišlo emailem. Omlouvám se, je to opravdu dlouhé. Pan Bezák si dal záležet a napsal to podle norem a tak, jak to po právu má vypadat.
  Pan Bezák to poslal i na Radu ČT a Rozhlasu, kde je, jak víme, náš pan Petr Žantovský, protože po posledním vystoupení předsedy ÚS v TV tomu moc nadějí nedávám. Ale protože jsem "hnidopych" snad to na netu někde vyhrabu a pak tady dám odkaz.
  Hezký den.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zastupuji na Zemi vesmírné civilizace už dvacet jedna let.

   Podle našeho názoru, tedy, jde o nejen zneužívání neplnoletých ale i o přímé porušení platné Ústavy Česka, protože ta stanovuje věk pro volbu do PS a Senátu Parlamentu Česka na minimálně 18 let, přičemž právo do PS být zvolen na 21 a do Senátu na 40. Tyto děti tedy z Ústavy nemají právo na vlastní politický názor, rozumějte je jim zakázán, protože Ústava Česka jim ho a to tak, že výslovně a striktně, neumožňuje. Nesplňují podstatné náležitosti práva na vlastní politický názor, jinými slovy. A už vůbec ne na politickou kandidaturu jejich veřejným politickým vystoupením.

   Smazat
  2. --- Nový Občanský zákoník stanoví v paragrafu 30, že zletilosti se nabývá až dovršením 18. roku věku, ... čímž člověk nabývá plné svéprávnosti, respektive tedy, do té doby je především co do politického názoru nesvéprávný.

   Smazat
  3. --- Zneužívání politicky nesvéprávných lidí k politickému boji by mělo být trestné, logicky.

   Smazat
  4. Anonymní 16:31

   Ano, jistě. Jenom klid, už jedeme.

   Smazat
  5. Nejsem vůbec aktivní občan,ale začínám se naštvávat (slušně řečeno). Přemýšlím co s tím, petice jsou nanic (slušně řečeno),jít do ulice bude zneužito, tak co takle založit si stranu Mlčících občanů (nebyla by vlevo ani vpravo,ale proti blbosti).Nemusíme si nechat ze sebe dělat ....

   Smazat
 32. Čt poporuje demonstrace dvanáctiletých dětí proti vládě a prezidentovi republiky .
  Premiér Babiš by měl zakročit proti Čt a hlavně zveřejnit její hospodaření . Pamatujete když jsme po sametu rozdávali letáky s platy Husákových politiků ? Opět se to tají . Kolik vydělávají v ČT ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není demonstrace dvanáctiletých dětí proti vládě a prezidentovi, ale ZNEUŽITÍ dvanáctiletých dětí k politickým cílům.

   Smazat
  2. 17:11
   Ano, ale to je začátek. Jenom se mi líbí, že blbec který vychovával mladého člověka za jeho názor na ulici fackami (pod záščitou poslanecké imunity) dnes vede mladé do boje proti řádně zvoleným poslancům a představitelům státu. A ktomu mu pomáhají - alternativa TOP Piráti, ODS, ČSLD, přívěsek TOP Starostové a "nezávislý"
   Václav

   Smazat
 33. Toto je KAPITÁL-ismus, jinak není co dodat. Tak to je a západ je jím bohužel ovlivňován dlouhodobě, na rozdíl od nás, a takto to pak dopadá. Je na nás, jestli se opět dokážeme obrátit a připojit na druhou stranu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zde vidíme české "vlastence" Bůh s námi.

   Smazat
 34. No dobře, chtějí aby někdo vyslechl jejich názor. Tedy pokud to je jejich názor... a vyslechnou ty děti i můj názor? A moje zkušenosti?

  OdpovědětSmazat
 35. 16:31 - ! ! Kdy uz nam konecne reknes jmeno CONSTELACE ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:41 Omlouvám se, ale já o to fakt nestojím, pouze vykonávám mou práci zastupovat vesmírné civilizace na Zemi a snad tím zachraňuji lidstvo a to mi stačí.

   Smazat
  2. --- A jinak, já už sdělil několikrát, že pocházím inkarnačně z vesmírné civilizace vyšší vibrační sféry Odoe 4 - Antarre (Odoe4-Antarre), která do sféry Země proniká hvězdou Procyon v souhvězdí Malého psa.

   Smazat
  3. --- Ale tak jo, něco: Narodil jsem se na palubě vesmírné lodi v atmosféře planety Mars těsně nad jeho povrchem, ve vyšší vibrační sféře, pak jsem byl teleportován na Zem ale teprve potom jsem se většinou mé inkarnace do tohoto těla inkarnoval, stejně, tedy, jako i všichni ostatní lidé. Jsem tedy Pozemšťan a člověk, přičemž mé právo Marťana tím není dotčeno, logicky. Rozhoduje ale také sféra a místo početí, spermie a vajíčko, přičemž i původ nositelky plodu, pokud to vajíčko nebylo její. Je toho ještě víc, co určuje práva.

   Smazat
  4. --- Respektive, čistě právně, jsem se narodil ve volném kosmickém prostoru.

   Smazat
  5. --- V roce 1968 se přepisovaly matriky, Češi, kteří se nevzdali okupantům, zachraňovali Čechy právě tím, nejen jejich děti, ty matriky přepisovali většinou jejich autoři, aby písmo bylo shodné. Mnoho Čechů bylo emigrováno do zahraničí, nevěřili byste, jaké světově nejznámější celebrity jsou právě těmi, kterým Západ poskytl novou identitu. Například zpěvák skupiny Queen, Freddie Mercury, znal jsem ho osobně. Bylo snadné, tvrdit, že se narodil někde na Zanzibaru. No, už umřel, kámoš, je mi to líto,... ale proto o něm mohu mluvit.

   Smazat
 36. St. Ursula (cesky Vorsila), mela stejne nazory, jako ma v dnesnich dnech president Zeman ! Chtela Evropu pro civilizovane Evropany !
  Kazala davum v italskych a nemeckych mestech !
  Barbari (Hunove) ji zabili s celou jeni druzinou na ceste do Colonia Agrippina (dnesni Cologne).
  "Katolicka" cirkev z ni klidne udela opozici dnesnich vlastencu -(presidenta Zemana !) Presto ze Ursula byla vlastenecka Evropanka, ktera se stavela proti nasilne integraci Atilovych Hunu !
  Jsou to prznitele dejin, kteri manipuluji s detmi !

  OdpovědětSmazat
 37. Pokračování trapného předvolebního "Přemluv bábu, přemluv dědka", tentokrát sice po volbách, ale o to dojemněji. Chtělo se mi brečet, ani jsem to celé nedokoukala. Ne nad sebou (já si své odžila, zaplaťbůh), ale nad tou holčičkou, když si představím jak bude papouškovat dokonce svého života! Brr, to bych nechtěla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já neumím brečet, ale je mi nanic. To co se nepovedlo Husákovi spáchat na nás, to se povedlo Kalouskovi na těchto dětech.

   Smazat
 38. Přemluv bábu....... no, ono to IQ těch dívenek bude tak na stejné úrovni s tím blbem Mádlem a Issovou.

  OdpovědětSmazat
 39. Je to neuvěřitelná ukázka zneužití dětí.
  A pikantní bude,až havloidi budou kritizovat propagandistické zneužívání děti v KLDR.
  A představte si ten neuvěřitelný povyk ,kdyby taková dívenka vystoupila na obhajobu Zemana.

  OdpovědětSmazat
 40. Havloidi už asi vystříleli všechen prach, když se musí takto nechutně snižovat ke zneužívání dětí.
  Myslím že to může zabrat ale už jen na ně samé, normálním lidem se z takových kousků nejspíš dělá špatně od žaludku.

  OdpovědětSmazat
 41. Haveljugend v přímém přenosu. Dvanáctiletí smradi, nás budou školit z politické situace a radit koho volit. To je ta apolitičnost škol, soudruhu ministře? Prostě Česko snese všecko!!

  OdpovědětSmazat
 42. asi tak
  https://www.youtube.com/watch?v=TOaox3h01N8

  OdpovědětSmazat
 43. Vy toho tady zase naserete. Takové akce byly běžné celých třicet let před rokem 1989. Říkalo se tomu manifestace. A vždycky manifestovali pracující velkých podniků a žáci a studenti všech škol. Vždycky byl uveden nějaký důvod co špatného se děje na "západě" a šlo se k tomu manifestovat. Například to bylo zavření jakési Angely Davisové a v novinách byly výzvy "Zachraňte Angelu Davis" a sbíraly se k tomu podpisy. Nebo to byl jakýsi Manolis Glezos - a opět stejné akce "Zachraňte Manolise Glezose" ... a tak dále. Každý rok bylo vždycky pár podobných manifestací. Namísto vyučování nebo namísto práce. Měli jsme z toho švandu, vůbec jsme nevěděli kdo jsou ti západem trýznění lidé, a bylo nám to fuk. Prostě jsme vyrazili ze školy, shromáždili jsme se kdesi, kde se něco řvalo z pouličních tlampačů, což jsme neposlouchali, hlavně že jsme se ulili z vyučování. Pravda je, že se nikdy nemanifestovalo proti vlastním politikům, to je opravdu zvrhlost, ale současný režim je zvrhlý ve všem. Politika je prašivina, media jsou prašivina, zvrhlo se všechno. Ale proč kvůli tomu psát takové šílené články o "zneužívání dětí" a podobné blbosti? A ty diskuze!!! Propaganda byla vždycky, vymývárny mozků v téhle zemi byly vždycky. A vidíte? Nikdo nám je nevymyl. Ideologie partaje byla pouze zneužívána vychcánky kvůli kariérním postupům a vyšším platům. No a ti ostatní to samozřejmě věděli.A potom v roce 1989 ti, kteří se chtěli "komunistů" zbavit, jim pouličním bordelem a zvoněním pomohli k úžasným korytům. Konečně mohli začít drancovat státní majetek pro sebe. A prodávat -a šmejdit. Škoda slov. Tak proč takové vášně kvůli blbosti, že žactvo a studenstvo je využíváno k podobným akcím?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:28 Ty blbe, vůbec nic nechápeš. Toto je přeprogramování mozků těchto dětí na multi kulti svět, novou velkou Evropu, kde již není místo pro vlastenectví a národní cítění. To se nedá s tou neškodnou srandou v minulé době vůbec srovnat. Chtělo by to příště více používat hlavu...

   Smazat
  2. Když to pamatuješ, tak dobře,tak to nás hnaly učitelky a za nimi ředitel, ale od 6 té třídy jsme to měli za úhoz a dobrovolně aní nápad. Ty jsi byl asi jiný,tebe Husák ideologicky zvládl. Nám mozek nevybrakovali.

   Smazat
  3. A zase meleš kraviny. Ty dnešní děti šly určitě dobrovolně a uvědoměle pindat ty naučené nesmysly. Leda tak hovno. Všechno je to jenom předem připravená špína havlistyckých zrádců, protože přišli o krásná koryta a nemohou to překousnout. Jinak nevím kde jsi žil a chodil do školy ty, ale mne nikdo k žádným podobným pitomostem, coby žáčka nenutil. Jediné co jsme museli, byl průvod na 1.máje, což nám nevadilo.

   Smazat
 44. NEVÍM, ZDA TA NÁMAHA K ÚST A VNÍMU SOUDU STOJÍ ZA TO?! TAM TO FUNGUJE PODOBNĚ JAKO V KALOUSKOVÉ ČÉTÉ. A NEKOUPIL TO UŽ BAKALA ČI SOROS?
  A PROČ ZÁVIDÍTE ZDROGOVANÉ MLÁDEŽÍ JEJÍ PÁRTY, KDYBYSTE BYL LIDUMIL, POSLAL BYSTE ZA NIMI ŽEBŘIŇÁK MARIÁNKY! A TAKÉ NĚJAKOU RANDÁLKU-KRAVÁLKU S MODLITBOU ZA BLBÉ.

  OdpovědětSmazat
 45. Něco podobného už tu bylo před 100 lety.Doporučuji přečíst povídku Jaroslava Haška "Děti, poproste svých pěstounů, aby dovolili vám si odebírati časopis Našim dětem", vydanou v roce 1911.Vyšla ve sbírce "O dětech a zvířátkách".

  OdpovědětSmazat
 46. Jsem zděšen!
  Zneužívání dětí je u nás trestné. Co na to Česká justice?
  Půlhodinové ředitelské volno v ten čtvrtek poskytnuté, nejenom těm voršilským holčičkám a chlapečkům, je vlastně kuplířství a takový ředitel školy vlastně prodává ty nevinné a naivní děti politickým pedofilům.
  Co na to Česká justice?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.