Reklama

.

.

pondělí 26. března 2018

Vyhostíme Babiše. Kdo si myslí, že mu jde o dobro ČR, šeredně se plete

Jaromír Petřík
26. 3. 2018      JaromirPetrik
Andrej Babiš: "Vyhostíme ruské zpravodajce. Kdo si myslí, že jim jde o dobro ČR, šeredně se plete." V naší republice to v současné době vře, zda vyhostit ruské diplomaty na základě britského obvinění bez jakýkoliv důkazů. Nadpis svého článku jsem si dovolil vypůjčit od Bonifáce Půlpytla z diskuse zde: diskuse. Andrej Babiš říká: "Takže znovu opakuju, Británii musíme podpořit. Tečka. Nemůžeme v Evropě pořád jenom něco odmítat, a když je čas udělat jasné solidární gesto, tak zůstat stranou." novinky. I nacisté při přepadení Polska alespoň zinscenovali přepadení vysílače v Gliwicích. Ale Velká Británie nyní obvinila Rusko bez sebemenších důkazů a my je máme podpořit? Doporučuji poslechnout si Horizont v TV 24! Hovoří tam diplomat a bývalý velvyslanec v 7 zemích Jaromír Novotný. Pusťte si to od 32. min. ceskatelevize..


Pravděpodobnost a myslet si (nic jiného Britové zatím nemají), znamená houby vědět a neznamená to žádný důkaz. Pokud vypovíme ruské diplomaty bez jakéhokoliv důkazu, tak jen dokážeme, že jsme šaškové, kteří skáčou jako ti nejpodřadnější a nesvéprávní vazalové Velké Británie a NATO. Zesměšňují nás ti, kteří chtějí bez důkazů vyhostit ruské diplomaty a dokazují tím, jak nesvéprávným státem je Česká republika. Ale, že poslechne zrovna Andrej Babiš, mne nepříjemně překvapilo, protože jsem jej měl za pragmatického politika. Znovu cituji jeho slova."„Bez ostatních evropských zemí za zády bychom nevyjednali zrušení (amerických) cel na ocel, což náš průmysl fakt potřebuje." To tomu mám rozumět, že bojujeme na dvou frontách, tedy i proti Američanům? A za jakým účelem do naší země přijíždí předseda sněmovny amerického kongresu Paul Ryan? Aby s Babišem projednával zrušení amerických cel na ocel?

Mimochodem, v minulosti se nás Velká Británie též "zastala", když se v roce 1938 spojila s Hitlerem a donutila nás vydat Hitlerovi Sudety s pohrůžkou, že pokud neuposlechneme, bude to bráno jako porušení smlouvy, kterou Velká Británie uzavřela s Hitlerem za našimi zády. A Chamberleinovi Britský Parlament za tento podraz ještě tleskal vestoje. Hlavně, že potom naši piloti umírali za Velkou Británii ve válce proti Hitlerovi a Velká Británie našemu státu naúčtovala k úhradě veškerou jejich výstroj. zpravy.idnes..

A velvyslanectví Ruské federace ve Washingtonu navíc připomnělo šéfovi britské diplomacie Borisi Johnsonovi, že to byl právě anglický fotbalový tým, který v květnu 1938 v plné sestavě hajloval vztyčenou pravicí před 110-tisícovým obecenstvem. Angličtí fotbaloví reprezentanti tehdy nacistickým pozdravem vzdali hold Hermannovi Goeringovi, Rudolfovi Hessovi, Josephovi Goebbelsovi a ďalším pohlavárům nacistického režimu přítomným na tribuně berlínskeho stadionu. Komentáře britského ministra zahraničí Johnsona jsou pod tíhou těchto důkazů vrcholem farizejství a pokrytectví.

Současný poslanec a předseda Výboru Národní rady Slovenské republiky pro evropské záležitosti Ľuboš Blaha okomentoval probíhající rusofobní štvanici ohledně případu s otravou špiona Skripala: „Jsem hrdý na to, že Slovenská republika je mezi osmi státy EU, které nepodlehly rusofobní hysterii a nevyhostí ruské diplomaty na rozdíl od dvaceti jiných evropských států. Bez vyšetření obviňují Rusko z použití novičoku, přitom je každému jasné, že by Rusové byli blázni, kdyby na sebe takhle ukázali prstem..."

A s takovými politiky jako je Boris Johnson, máme být solidární? To jsme se již opravdu zbláznili?
Nevím jak kdo, ale pokud s nimi chce být solidární Andrej Babiš, neměl by potom sám uvažovat o svém vyhoštění do země, kde se narodil?

124 komentářů :

 1. Nebuďte hysterický. Přečtěte si Aeronet ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zlodějský oligarcha Babiš se odkopal a doufám, že na to dojede ! Důkazem budou nové volby, které vyženou Andrejův ANOfert z poslanecké sněmovny !!

   Vymazat
  2. Babiš se nijak neodkopal, on takový byl i před volbami. Akorát jste to nechtěli vidět, že ke startu zneužil a pak odkopl živnostníky se sockám moc líbilo. Teď jim k všeobecné radosti zruší karenční dobu, on to přece platit nebude. Proč si ti lidé platí sociální pojištění? On potřebuje ty dotace, on chce víc a víc prachů, ne jak si někdo naivně myslel že má dost. Je to podrazák, lhář a neuvěřitelná svině. Stačí takových pár jako on, a každá ušlechtilá věc je v hajzlu. Proč nemohl s takovými lidmi fungovat socializmus si jistě už odpovíte sami.

   Vymazat
  3. A kdo tam zbyde?

   Vymazat
  4. Rád bych upozornil na jinmý aspekt celé záležitosti případu. Jistě jste si všimli, jakým způsobem Mayová a Johnson vyjadřují svá obv inění vůči Rusku, extrémní výrazy, mimika a to vše bez důkazů. Podobné vyjadřování je bylo vidět u Clintonové, Schultze a je vidět i Merkelové a Erdogana i dalších. Je evidentní, že jsou pod vnějším tlakem a snaží se jakkoli udržet na svých postech.
   Podobně exprpresívní vyjadřování a mimiku s oblibou používali pánové Hitler a Gebls. O USA se ví, že mají jednu třicetinu populace a spotřebují 20% světového produktu, s jinými státy NATO to neni jiné, proto ta zuřivá snaha vyprovokovat záminku k válce s Ruskem a Čínou, ta by jim opět na bůhví kolik let, zvlášt kdyby byli úspěšní, odložila ekonomický kolaps.

   Vymazat
  5. 7:22 - napsal jste to přesně.
   Informoval jsem zde s předstihem o pánu A. Babišovi, byl jsem zde téměř za třídního nepřítele k vyobcování?
   A dnes ti kdo mě kárali, zde přispívají, jak na dostizích, kdo více namaže, ach jo...
   Ramón

   Vymazat
  6. Souhlas. Babiš hraje složitou partii, netřeba ho hystericky odsuzovat a napadat (A. B. není můj "kůň".

   Vymazat
  7. Jan Kozina Koz•m®d 27. března 2018 7:22

   Odpovězte kozom®d€ na: "...že ke startu zneužil a pak odkopl živnostníky se sockám moc líbilo..."?

   Definujte mi pojem socka, vy b$be! Kolik musí mít volič milionů, aby jste vy kozom®d€, přestal používat ponižování, potencionálních voličů Andreje Babiše, vo$e z jatek! Nemajetní většinově, pokud je Michal Horáček neuplatí (Chanov) na volby kálí!
   Zeptejte se samo-živitelů nebo samo-důchodců, těžce nemocných, jak se jim daří?
   Osobně jsem volil SPD, ale znám boháče (nesocky co pohrdají) a jsou zaúvěrováni až do smrti svých vnuků a naduté manželky, to ani netuší!!!

   Ty πčo, pr&ch&či v €€T programu.

   Stark

   Vymazat
  8. kdyby nepodepsal a nevyhostil tak byl za slavneho machra ale že podepsal tak se odkopal a je za vola ja vim už dnes bude prohlašovat že to tak nemyslel a zitra se omluvi všem ktere podrazil ale takto se chovaji všichni ratlici podrazaci ale eštebaki

   Vymazat
  9. Poslední rozhovor s panem Karlem Krylem, na pohřeb mu nepřišli ani "desidinté", kteří byli již narvaní ve státní moci, pospolu s estébáky a převlékači šusťáků!

   https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Takto-psal-Karel-Kryl-o-rozkradani-Havlovi-i-Klausovi-Nikdo-to-nechtel-vydat-226768
   http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/kryl-karel/demokracie-220832

   Demokracie - text

   Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou
   Ti, kteří kradli po léta, dnes dvojnásobně kradou
   Ti, kdo nás léta týrali, nás vyhazují z práce
   A z těch, kdo pravdu zpívali, dnes nadělali zrádce
   Ti, kdo nás léta týrali, nás vyhazují z práce
   A z těch, kdo pravdu zpívali, dnes nadělali zrádce

   Demokracie prospívá, bez nás a pragmaticky
   Brbláme spolu u píva, jak brblali jsme vždycky
   Farář nám slíbil nebesa a čeká na majetky
   My nakrmíme forbesa, za dvě, či za tři pětky
   Farář nám slíbil nebesa a čeká na majetky
   My nakrmíme forbesa, za dvě, či za tři pětky

   Demokracie zavládla, zpívá nám Gott a Walda
   Zbaštíme sóju bez sádla u strejdy McDonalda
   Král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem
   Pod střechou velký partaje se u koryta sejdem
   Král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem
   Pod střechou jedný partaje se u koryta sejdem

   Demokracie panuje od Aše po Humenné
   Samet i něha v pánu je a zuby vylomenné
   Dali nám nové postroje a ač nás chomout pálí
   Zaujímáme postoje, místo, abychom stáli
   Dali nám nové postroje a ač nás chomout pálí
   Zaujímáme postoje, místo, abychom stáli

   Demokracie dozrává do žaludečních vředů
   Bez poctivosti, bez práva a hlavně bez ohledů
   A je to mýlka soukromá snad optického klamu
   Že místo srdce břicho má
   A místo duše tlamu!

   Demokracie - zpívá Karel Kryl:

   http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/kryl-karel/demokracie-220832

   Vova

   Vymazat
  10. V Nemecku to uz dopada tak , ze vrazdy, znasilneni i deti ,denni nasili a to vse ma na svedomi Merkel.
   A ted si ji zvolili zase !!
   Opravdu Nemecka demokracie...
   Este Dolf, Himmler a spol schazi...

   Vymazat
  11. Tu nejde o žádný "důkazy"! Thereska May je geniální politička která vstoupí do světové histrie vedle takových velkých mužů a žen jako Vilém Dobyvatel, Alžběta Veliká, admirál Nelson, Winston Churchill či Margareth Thatcherová! Ona dokázala to o čem Cibulka se svou virgulí siderickou jen sní a blouzní! Odhalila kdo je a kdo není ruský agent pouhou nadhozenou udičkou! Zcela bez použití psychotroniky dát Putleroj a jeho pátý koloně v EU přes hubu!

   Vymazat
 2. pirát : https://www.youtube.com/watch?v=h2nLhfPNkgQ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:36 Na té debatě není pozoruhodná schopnost "piráta" opakovat "jedinou pravdu". Ale zvláštní je, že moderátor mu alespoň občas dokázal položit nepříjemné otázky, zpochybňující tu "jedinou pravdu". Bylo vidět, jak to "piráta" zaskočilo, něco takového od ČT evidentně nečekal. Žeby se přecejen začalo blýskat na lepší časy?

   Vymazat
  2. https://www.novinky.cz/domaci/467515-do-smrti-nam-trestne-stihany-premier-bude-vadit-rika-hamacek.html
   soudruhovi bratru Hamáčkovi nezbyvá, než popřát rychlou smrt.
   Aby dlouho netrpěl. svou blbostí

   Vymazat
 3. Jestli chápu jak uvažuje Borisek Johnson. Tak by měli po každé vyhostit naše diplomaty,kdyš nějaký magor ve světě vyhodí něco do povětří SEMTEXEM.Máme si ho přece víc hlídat.
  Nebo si představte co by se stalo kdyby se agent Skripal uchlastal po užití irské thullamore whisky. Mohlo by za to Irsko.

  OdpovědětVymazat
 4. Vyhoštění Ruských diplomatů 2018
  Země Počet vyhoštěných diplomatů
  USA 60
  Británie 23
  Ukrajina 14
  Kanada 4
  Německo 4
  Francie 4
  Polsko 4
  Česko 3
  Litva 3
  Dánsko 2
  Španělsko 2
  Nizozemsko 2
  Maďarsko 1
  Lotyšsko 1
  Estonsko 1
  Rumunsko 1
  Chorvatsko 1
  Finsko 1

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. M. Macek:
   Čeští novináři opět provozují svoji oblíbenou malou sviňárničku a ani slovem se nezmiňují o zemích, které ruské diplomaty nevyhostily.
   Tak je nahrazuji:
   Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Irsko, Kypr, Lucembursko, Malta, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko.

   Vymazat
  2. Nějak mi tam chybí Slovensko...
   Jak je možné, že s EU nedrží basu?
   Že by přece jen u nich bylo alespoň trocha zdravého rozumu, když už u sousedů není????????
   J.C.

   Vymazat
  3. Nějak tomu nerozumím, Itálie se zdržela?

   Vymazat
  4. Takže Maďarsko, Česká republika a Polsko, drží linií, Slovensko opět zklamalo. Stejně jako v 1939 vyhlásili Slovenský štát, vyhlásili válku SSSR a na své občany pozvali jednotky SS a Tiso je vyznamenával. Teď již po druhé podrazily státy V4, poprvé přijaly emigranty a tak je E nežaluje, teď milovanou EU podrazily.

   Vymazat
 5. Připomíná mi to dětskou hru: Já taky.

  OdpovědětVymazat
 6. Babiš jen opět dokázal, že nemá schopnost být skutečná osobnost. Je sice arogantní a drzý, ale nemá vizi, páteř a strategické myšlení. Podvodník, podrazák a slizoun. Prostě další šašek, co zmizí v propadlišti dějin a zůstane po něm je smrádeček..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jediná vskutku volitelná strana je SPD, komunisti, a dělnická strana.

   Vymazat
  2. 0:18 - Hnutí ANO složeno z(?) přeběhlíků ČSSD, ODS, US-DEU, KDU-ČSL, ODA, VV, ZELENÍ a dalších mršino-žroutů, kterým jejich hniloba došla! Co z tohoto kočkopsa, může vzejít, krom drobků pro "spodinu" a další, nekonečná žranice pro supy.
   Kokeš

   Ps. Pro administrátora - Á JEJDÁ ULOŽENÍ SE NEPODAŘILO ...

   Vymazat
  3. V souvislosti s postavením svého otce strávil Babiš část svého dětství a mládí ve Francii a ve Švýcarsku. Po studiích na bratislavské Vysoké škole ekonomické (VŠE) začal pracovat v podniku zahraničního obchodu Chemapol. V roce 1980 se stal členem Komunistické strany Československa (KSČ). V roce 1985 byl Babiš vyslán jako zahraniční delegát do Maroka, kde strávil šest let.

   V roce 1980 začala Státní bezpečnost (StB) Babiše evidovat jako svého důvěrníka a od roku 1982 jako agenta s krycím jménem „Bureš“. Babiš jakoukoli vědomou spolupráci s StB rezolutně popírá.

   Po rozpadu ČSFR pobýval Babiš v Praze, kde založil Agrofert jako dceřinou firmu slovenského Petrimexu, kde předtím pracoval. V květnu 1995 Agrofert za nejasných a kontroverzních okolností převzal prostřednictvím nedlouho před tím založené švýcarské společnosti O.F.I. Z Agrofertu se za Babišova vedení postupně stal významný agrochemický holding, do něhož patří kolem 250 firem. Od června 2013 spadá pod Agrofert i mediální dům MAFRA, který vydává mimo jiné celostátní deníky Mladá fronta DNES a Lidové noviny. Babiš celý Agrofert osobně vlastnil až do 3. února 2017, kdy všechny své firmy převedl do svěřenského fondu.

   Koncem roku 2011 založil Babiš občanskou iniciativu nazvanou Akce nespokojených občanů, z níž později vzniklo politické hnutí ANO 2011. V srpnu 2012 se stal prvním předsedou hnutí. Ve volbách do Poslanecké sněmovny PČR v roce 2013 hnutí obsadilo druhé místo za ČSSD se ziskem 18,65 % hlasů. Sám Babiš byl 26. října 2013 zvolen poslancem Parlamentu České republiky. Dne 29. ledna 2014 byl jmenován vicepremiérem a ministrem financí ve vládě Bohuslava Sobotky. Podle průzkumu agentury STEM byl k lednu 2017 nejpopulárnějším politikem v Parlamentu České republiky.
   Kotek

   Vymazat
  4. 27. března 2018 0:18
   DOKONALE VÝSTIŽNÉ- prostě ksindl

   Vymazat
 7. Když jsem kdysi řekl, že si myslím, že to bylo takhle, otec mi připomínal, že už jeho stará babička jej varovala že:"Mysleť a hovno věděť je skoro to same." A tohle věděla ta stará paní už nejmíň před sto lety.
  Opravdu jsme velice pokročili. Dnes mají několik vysokých škol a spoustu politických zkušeností, ale blbá nebyla asi ta stará paní. Zato si to myslím právě o těchhle. Proto že jsem viděl nejmíň jednu ze současných "posvátných krav" (TM) jak přednášela své obvinění. A těch vzdělaných následovníků, těch je.
  No jo, za peníze v Praze dům. Opravdu pokrok.

  OdpovědětVymazat
 8. Tak Babišovi asi slíbili, že mu smažou kauzu Čapí hnízdo a on teď dělá business, aby mohl premiérovat a nebyl proti němu pořádán Majdan. Akorát, že tím nakakal na to, proč ho lidi volili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 4:32 Kdyby Babiš neměl tak ohebnou páteř, tak měl Terce Mayů pořád opakovat tuhle píseň:

   Terezo přečti si Terezo
   Otázku kterou v očích mám
   Nápisem tiskacím
   K tobě se obracím
   A ty víš předem
   Nač se ptám

   Ale protože se ukázal jako křivák, tak až ho lidé přestanou volit, tak si může zpívat jedině:

   Tereza jedině Tereza
   Je toho pravou příčinou
   Že tady statečně
   Hrdě a zbytečně
   Do větru zpívám píseň mou.

   Vymazat
  2. K té písni "Tereza", u nás máme krásnou píseň "Májové květy", To Angličané jsou na tom podstatně hůř. Ti mají pouze "3,14ču Mayovou v Březnu".

   Vymazat
  3. 4:32 - a prezident Miloš Zeman, narazil na dalšího podvraťáka?
   Mirek

   Vymazat
 9. Rusko by mělo kooptovat Izraelskou mentalitu, tak když vy jste nám vyhostili 4 diplomaty, tak my vám jich vyhostíme osm. Vrátit každou ránu dvojnásob. Vracet každou podpásovku zrcadlově se nevyplatí a už vůbec se nevyplatí velkorysost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak bych to viděl i já. Už toho bylo dost.

   Vymazat
 10. Pane Babiši, co zatím dokázali angláni, zhola nic.Dle chemických listů z roku 2008 byla zkoumána bojová chemická látka pod krycim názvem novičok u nás před rokem 1991. V současné doběmusí mít jednotky protichemických vojsk k dispozici vzorky BCHL včetně "novičoku", aby mohli stanovit různé kontaminace terénu. čili jak pan premier tak i ministr zahraničí exkomediant sprostě lžou.

  OdpovědětVymazat
 11. Vyhostit Babiše na Slovensko! Začíná tu otravovat lidi a nemusí k tomu používat ani novičok.

  OdpovědětVymazat
 12. A zo Slovenska ho vyhostiť do Izraela,tam patrí.

  OdpovědětVymazat
 13. Ešte poslať za ním Kisku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kiska drtivě prohraje prezidentské volby s Ficem. Byla to od něho nahrávka na smeč.

   Vymazat
 14. kdyby opravdu rusové řekli, že otrava byla provedena jedem z česka, tak to ještě beru - urazili nás, ale nic takového řečeno nebylo. Rusové se jen ohradili proč oni, když se podle nich ta látka nacházela či nachází v dalších zemích.Rusové jen požadovali důkaz a když důkazy nejsou pak viník může být kdokoliv, třeba i májová tezeza. No a Babiš to je zbabělec, bojí se že demokratický blok uspořádá proti němu majdan a to by byl konec nejen jeho ale i jeho Agroferu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Příště napíší a nebude do daleko od pravdy, že anglické bezdomovce otrávil český miliardář Babiš svými závadnými potravinami vyrobenými ze separatu z Polska.

   Vymazat
  2. Přesně tak! Babiš a spol. úmyslně komolí vyjádření Rusů a tváří se, že je ten naprosto zkomolený výrok hrozně uráží. Důvod je jediný - hledali záminku, jak zdůvodnit svou připosranost a i jim byly trapné ty britské "důkazy". Opravdu naprostá ubohost! Panebože, zbav nás všech těch šašků! Já vím, je jich mnoho, ale Ty jsi všemohoucí...

   Vymazat
 15. Co je to novičok ? Naprosto nic, to slovo je fonetika anglického Now we choke - dusíme se ! Údajně použitá látka má název A234. Manipulace s fonetikou aby to vypadalo dokonale rusky?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:17,mě to napadlo hned,jak se to začalo prezentovat jako Ruské.
   Zni to rusky,tedy to bude Ruske o tom se nediskutuje.

   Vymazat
 16. náš stát se díky svému vedení zachoval jako třída, která podlehne největšímu lotrovi, který rád ubližuje a šikanuje--- nemůzžeme přece zůstat stranou a zůstat tak slušnými lidmi, jak by se na nás pak svět asi tak díval. Je třeba držet se lotrů, třeba nám pustí drobeček z toho, co si hodla jinde narást.

  OdpovědětVymazat
 17. Co chcete o Babiše a jeho poskoka Stropnického komedianta čtvrté cenové skupiny s jeho konkubínou, te se momentálně už tolik nevyskytuje, dokonce ani jení zvláště povedená dcera Agáta je typ pro sitcom
  a s ní si nezadá ani blbeček mladý Stropnický. Prostě vrána k vráně sedá rovný rovného si hledá.

  OdpovědětVymazat
 18. Na základě čeho, tento slovenský kripl vyhošťuje ruské diplomaty. Sám má hajzl 10 tun másla na hlavě a tady bude moralizovat. To se opravdu dostala ke korytu ta pravá supersvině, ale jak jinak v tomto kocourkově, že ? Tady se uchytit, je pro slušné lidi sci fi.

  OdpovědětVymazat
 19. Já bych Babišovi vyhostil z parlamentu tři poslance, protože Babiš je obviněný, dokonce policií, která má na to na rozdíl od Anglánů i důkazy. Peníze na zvolení poslanců získal z trestné činnosti, takže není proč váhat. Kalousku, konej!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč jen 3 ? 30 poslanců ANO s parlamentu by se mělo Babišovi vyloučit, když jsou "důkazy".

   Vymazat
  2. Pravda, u Rusů žádné důkazy nejsou, kdežto u Babiše jo a navíc to posvětila svatá Unie, takže ano, 30 kousků bude tak akorát.

   Vymazat
 20. Lituju voliče ANO. To se vám opravdu povedlo. Vybrali jste nám premiéra, který se právě včera přihlásil do společného tažení proti Rusku. Jestli vám to nedošlo, tak včera byly zahájeny poslední přípravy ke světové válce. Babiš je ještě větší loutka než Sobotka. V mezinárodních otázkách mu radí Cyril Svoboda! Vůbec bych se nedivil, že za poradce ve financích má Miroslava Kalouska. Babiš, stíhaný a ještě k tomu s nejasnou minulostí a zcela závislý na bruselských dotacích. Takže má mít ČR za premiéra osobu s dálkovým řízením? Babiše, který se v názorech otáčel ještě rychleji než nějaká korouhvička na střeše, i když ještě o nic nešlo? Ale teď už jde do tuhého, nyní jde o válku, která má smazat dluhy zemím, které se k ní právě včera přihlásily!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zase je všechno trochu jinak: https://aeronet.cz/news/zdroj-z-okoli-hradu-chteli-po-nas-vyhostit-30-ruskych-diplomatu-nakonec-ale-tu-nulu-za-trojkou-museli-skrtnout-dalsi-politicke-vitezstvi-prezidenta-milose-zemana-neocon-se-nazral/

   Vymazat
  2. 8:59 Pokud tomu skutečně tak je, tak to rozhodně není zásluhou Andreje Babiše, ale pana prezidenta.

   Vymazat
  3. Nedávno jsem tady byl za blbce, když jsem psal, že ještě rádi budeme vzpomínat na vládu B.Sobotky a to jsem ho nemusel. Bohužel jsem se nemýlil a to je teprve začátek.

   Vymazat
  4. Nulu snadno přehlídli, to je moc na inteligenci některých členů vlády. Myslel jsem si, že Babiš je trochu na úrovni, ani náhodou. Pořád platí: Nekrást, nežádat o dotace (stejně je nikdo nedostane) a pracovat. Na Slovensko s ním, já ho nechci už ani náhodou. Jak by dopadlo na toto téma referendum?

   Vymazat
  5. 8:59
   Tak, tak, pořád je všechno jinak. Zeman s Babičokem hrdinně škrtli nulu za trojkou, kdežto Slováci nehrdinně škrtli celé číslo. Už ničemu nerozumím, ani mi není jasné, kdo je tady hrdina a kdo zbabělec.

   Vymazat
  6. Vždyť on to Babiš brzo pozná, tak 10% jeho voličů přišlo od komunistů a socdem a ti teď se převalí zpět, nebude to hned, přece jenom se lidi dost stydí přiznat, že naletěli, ale při volbách mu to osladí, na to se nezapomíná, tohle je srovnatelné s restituční lží Sobotky.

   Vymazat
 21. Zapomíná se, že Babiš není politik, ale podnikatel. Dostane-li pokyn, že je výhodné se zachovat nemorálně, klidně to udělá. V politice se jen momentálně pohybuje.
  Na druhou stranu agenti MI6 to nikdy neměli lehké. Jen vzpomeňme před časem jak byl jeden sežrán žralokem v budce, když telefonoval. Je potřeba ukázat jak jsou vážení. Dokud vyšetřování nepřevezeme Bob Senclark s Arianou bude to jen motání v kruhu a oblbování dalších lidí.

  OdpovědětVymazat
 22. Slováci tak blbí nejsou...
  www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/pellegrini-slovensko-nebude-delat-zbytecna-divadelni-gesta/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rakušané taky ne:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rakousko-My-ruske-diplomaty-nevyhostime-Jsme-neutralni-stat-most-mezi-Vychodem-a-Zapadem-529690

   Vymazat
 23. Ano,Babiš se projevil a když ještě podepíše Dublin 4,bude muset emigrovat.Teď přijel do Prahy Rayn místo Nulandové,tak určitě také přivezl nějaký mil.dolarů na lepší spolupráci.Jak jsme viděli foto,Babiš je vysmátý od ucha k uchu,něco kápne s těch dolarů.

  OdpovědětVymazat
 24. Tady nejde vůbec o nějakého slizkého Babiše. Uvědomují si ti všichni psychopati tzv. jednotného západu (ve skutečnosti pouze USA a svaz jejich kolonií), že tlačí Rusko, ale i Čínu a další k válce? K válce která bude poslední a po ní pro minimálně celou severní polokouli neobyvatelnou? Rusku nakonec nic jiného nezbyde. Kam se schovají? Jak to přežijí? V krytech? To tam budou zalezlí minimálně 50 let? Takové kryty nikde neexistují ( v těchnnašich to mají tak na 14 dnů) a ani existovat nemohou (kde budou brát energii na filtroventilaci, filtry, potraviny,vodu, světlo atd. ???) Z toho se nevykecají v nějakém posraném parlamentu v Bruselu. Ano příroda se zotaví, na Bikinách se také zotavila, ale pro člověka jsou tyto ostrovy i nadále neobyvatelné na dalších ještě 100 let stejně jako Černobýl nebo Fukušima. Západ stále věří pohádce, že se Rus pod tlakem vzdá nebo se odpovědně nechá sám zničit bez odezvy. Jenže co když ne? Kolikrát to už všichni zkusili a šli do Ruska? Kolikrát s pláčem pak utíkali a lízali si rány půl století? Psychopati jsou nepoučitelní, protože to jsou nemocní lidé bez reflexe. Proč couvl ten potrhlý US rádoby prezident s přehazovačkou před Kimem? Má přece to největší atomové tlačítko!!! Jenže ono vůbec nezáleží na velikosti toho tlačítka. Záleží na tom jestli je ten Kim to tlačítko ochoten v případě napadení zmáčknout a to se ukázalo, že sakra je. Je to stejně nemocný psychopat. Ono je jedno jestli má 20 nebo třicet bomb. I jediná kdyby přiletěla tam kam má je to pro USA extra-průšvih. A ona by dle všeho doletěla nejen jedna. Proto ta zpátečka. Jenže jak tedy vyřešit nezplatitelný US a západní dluh? Hledá se tedy jiný perspektivní protivník o kterém víme, že válku nechce a bude se jí vyhýbat co to dá a možná své tlačítko raději nezmáčkne a možná jen blafuje. Co když také neblafuje? Co když v bezvýchodné situaci převezme řízení obranný systém umělé inteligence, který půjde svou cestou a splní zadání zničení nepřítele a ochrany svého obyvatelstva s násobně rychlejší reakcí a schopností vyhodnocovat než si přiblblí generálové západu vůbec uvědomují?
  Pan Babiš, pan Kalousek, Fiala, Němcová, Gazdík a spol. jsou bezesporu bezcharakterní, zbabělí, sociopati a psychopati, bez vlastního pudu sebezáchovy, ale měli by si uvědomit, že ani v krytech s Merkelovou, Macronem, Trumpetou nepřežijí. Možná tak bídně dožijí než se zblázní úplně. Nebo mají už kolonizovanou jinou planetu? Pak je zbytečné se hádat o tuto.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vidíš,tak díky psychopatům tady vlastně vládne rovnováha na světě. Proto svět musí ovládat psychopaté na obou stranách,aby docházelo k harmonii a nedošlo k vychýlení. Oni se musí vzájemně strašit, aby byli posraní strachy a pak to nikdy nezmáčknout. Nesmí dojít ka narušení rovnováhy.

   Vymazat
  2. 9:25 Ještě Langšádovou. V případě konfliktu by měli jít v první linií všichni rusobijci v čele s porno-Jandou. Včera Zoom dával, co by bylo po atom-útoku a byl to doopravdy šílený běs. Měli by to vidět povinně všichni, včetně školáků a našeho parlamentu,EU, vlády i Senátu. Doufám, že k tomu nikdy nedojde.

   Vymazat
 25. Nejde o důkazy
  to snad je už každému jasné

  Celá tahle kolaborace proti lidskému rozumu
  je jen zkouškou !

  V téhle zkoušce poslušnosti

  je přímá úměra

  poslušností v případě války. !!! *

  OdpovědětVymazat
 26. Zde je známkování téhle zkoušky
  škoda jen že není v závorce z kolika...


  Anonymní26. března 2018 23:44
  Vyhoštění Ruských diplomatů 2018
  Země Počet vyhoštěných diplomatů
  USA 60
  Británie 23
  Ukrajina 14
  Kanada 4
  Německo 4
  Francie 4
  Polsko 4
  Česko 3
  Litva 3
  Dánsko 2
  Španělsko 2
  Nizozemsko 2
  Maďarsko 1
  Lotyšsko 1
  Estonsko 1
  Rumunsko 1
  Chorvatsko 1
  Finsko 1

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poslední postřeh patří všem kolaborantům :

   ..nejde o to rozdělit naší společnost na pravici a levici
   Jde o zničení naší rasy
   tedy nás všech
   Jakmile kolaboranty nepotřebují
   je po staletí doložitelné
   že se jich naši nepřátelé zbaví*

   Vymazat
  2. Jo, přesně tak, taky bych čekal, že veřejnoprávní nám poskytne za ty prachy službu a u každého státu do závorky dá, z kolik diplomatů to je, no to oni ne, oni tam dají nějakou šmudlu, která nám předčítá komentáře od nějakých psychopatů z internetu a to je pro ně asi tak maximum, co jsou schopni zjistit. Jsou blbí jak pančok a líní jak lemry. A nebo moc dobře vědí, že bysme vypadali jako pitomci, protože relativně vyhošťujeme hodně, kdežto takový Germán jenom tak polehoučku.

   Vymazat
 27. Ten slint z Aeronetu je taky podařený. Za koho vlastně tenhle plátek kope? Za ANOfert? Česku nařídili (kdo?) vyhostit 30 ruských diplomatů a přitom principál a režisér této komedie GB jich vyhostil jenom 23. To je nějaký nepoměr, ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 9:40
   Ten nápad vyhostit třicet Ruských diplomatů,není z EU,ale z úst TOPáků.Prý je tady nepoměrně více diplomatů Ruských,než Českých v Moskvě.

   Vymazat
  2. 9:40 Na to jednodhuchá odpověď. Aeronet řídí globalisté, protože potřebují mít pod kontrolou obě strany. Říká se tomu řízená opozice, proto zařídili, že je aeronet v čele sledovanosti a Sorošovi šašci na něj nemůžou.

   Vymazat
  3. Anonymní27. března 2018 14:04

   Dříve to byla Svobodná Evropa

   Vymazat
 28. Veľká škoda že nemáme viac Rudolfov Vaskích a Kotlebov,stredná europa bi bola iná a nie pätolízačská.

  OdpovědětVymazat
 29. Už před 160 lety napsal K.H.Borovský:Málo vědět,mnoho věřit.Pramen:Jezuitský marš-Křest sv.Vladimíra.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kruci, dělejte ty mezery za tečkou, čárkou apod.! Nevidíte, co vám to dělá s textem?

   Vymazat
 30. Pokud nejde Babišovi o mírné dobro občanů v područí a mezích špatných zákonů, pak jsme ztraceni, on byl poslední naděje - a nejen z trucu musíme chtít předčasné volby a volit KSČM. Piráti jsou i pro člověka se špetkou rozumu nevolitelní - nejen pro svůj vzhled, ale především chaotický a zase jen tvrdě, byť maskovaně prokapitalistický program. Okamura - dobrák, který chce aspoň špetku demokracie do té naší dnešní diktatury kapitálu - ale nedaří se - ostatní partaje, jako ODS, lidovci, TOPkaři, Bezstarostní, či soc. dem., které 30 roků pilně pracují pod vedením kapitálu na zadupání i špetičky demokracie hluboko pod zem,jsou volitelní jen pro sebevrahy. Tedy někteří se budou raději šeredně plést s Babišem než by ze sebe dělali blbce s Kalousem či Fialovým, Černobradatým, Hamatým... A tak skutečně nezbývá, než ta KSČM, už kvůli tomu, že tím volič pěkně naštve vrchnost a kapitál k dalšími kroku k faši-naci. Ostatně jsme již na hraně a tak překlopit to, nebude taková až práce. (Pozn.: nikdy jsem neměl nic společného s KSČ, můžete se klidně vyvztekat na adresu židobolševiků, jde to mimo mne k vaší "cti")

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:08 KSČM je nevolitelná zradily dělnickou třídu jsou tam jen poskoci kraďousků. Nýmand dolejš se chce integrovat do eu chce euro. Volme SPD to je nejlepší cesta.

   Vymazat
  2. Volba KSČM je v současnosti jediná alternativa. Bez ohledu na to kdo ji v současnosti reprezentuje. Problém kapitalismu této formy je to, že je dokonalý a není zde už skoro možnost nic zlepšovat. V socialismu byla celá řada věcí, které se mohli zlepšovat, kdyby byl na celé planetě.

   Vymazat
  3. R.P Jak nás včlení do makrelystánu bude konec s celým národem a liberál dolejš a spol to chtějí. Jediný kdo chce suverénní stát je Okamura to jsou fakta.

   Vymazat
 31. Jestli to nevíte vážení tak ano bylo stvořeno jako náhrada za zkorumpovanou ods. Jsou to pravičáci a budou sloužit svým páníčkům ze západu. Jako proletář bych je nikdy nevolil a oligarchu k tomu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nakonec je dobře, že se to provalilo tak brzo, taky jsem mu to chtěl natruc socdem hodit miliardářovi, ale po tomhle už se může radovat ten starý lišák Filip. Nejenomže příjdou staří z vandru, ale dostane i pár dalších nevěrných od socdem.

   Vymazat
  2. Možná, že by volba KSČM mohla partaj vzbudit ze spánku a hlavně omladit. Bohužel je v sutiaci, kdy omladina je zcela výjimečně trochu politicky a sociálně vzdělaná a korektně i filosoficky orientovaná. Ta obrovská touha omladiny po II. svět. válce se v tomto směru poučit, ta dnes chybí, prostě to nehodí many,many,many - ale to bylo vždy, že služba lidu nesla sebou chudobu služebníka. Sloužit kapitálu přece jen dá hrstku korupného! A ví vůbec někdo, kdo to byli idealisté? Kdo jsou to skuteční, ne serešovští filantropové?
   Ono by vlastně stačilo jen trochu oprášit křesťanství od nánosu kněžské aristokracie!
   Jenže proč nežít v zaprcaném teplíčku , když svěží vítr by mohl pocuchat vlasy!?

   Vymazat
 32. Podívejte se NA HRDÝ MADARSKÝ NÁROD-To nejsou české ovce! J.B. video:15.březen

  https://www.euportal.cz/Articles/18814-fakt-sila-tak-tohle-je-vazne-neuveritelne-toto-madari-s-orbanem-vzkazuji-eu-v-bruselu-budou-na-prasky-podivejte-se.aspx

  OdpovědětVymazat
 33. Souhlas: Babise by jsme meli vyhostit!
  Cast me rodiny volila Babise a ja souhlasil z duvodu vnitrnich financi. Ted vidim jake dela protistatni ciny. Leze EU a NATO do zadku. Fuj!!! Je to krivak! Taky jsem vcera psal Zemanovi, Okamurovi, Filipovi (i Babisovi) aby Babise nepodporili ve vlade. Hnus!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně,máš pravdu,já ho nevolil, ale je nutné ho rychle sundat,protože on je omyl českého,pardon slovenského národa.Je to náš hrobař a to Slováci vůči Čechům a Moravanům byli vždycky.

   Vymazat
 34. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 35. Babičok je nasazený dvojitý agent ze Slovenska,ale trochu víc se agituje k Bruselu. Národ jeho zvolením šlápl vedle, příští cesta vede přes podobné strany jako SPD. Jenže by to chtělo jako vůdce Čecha.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Národ ho nevolil, jen pár zoufalých idiotů, přestože bylo jasné, o koho jde. Komu není rady, tomu není pomoci.

   Vymazat
 36. O tom babušovi nemám dobré mínění, ani co by se za nehet vlezlo, ale! ...
  Nikdy bych neuvěřil, že někdo, jako je tento či jeho zahraničně ministerský nohsled "umělec", mohou klesnout až na takové dno, a tuto republiku ponížit až do takové míry.
  Bez jakéhokoliv relevantního důkazu se totiž jako tajtrlík připojit na stranu britských ýbrmenčů, kteří tu zločinnou akci "Gliwice II" připravili a jako provokační uskutečnili, aby za ni falešně a vykonstruovaně učinili odpovědné .. Rusko!!
  Patrně se těžko vyrovnávají s úspěchy Ruska, které poměrně úspěšně čelí Západu v nové studené válce. Té, která vlastně již ani studenou není. A pomalu se blíží k té příliš horké ...
  Pokud briti Rusku chtějí válku vyhlásit, měli by to učinit hned. Protože pokud takhle budou odvolávat jednoho ruského diplomata za druhým, nebudou mít v Londýně z ruských nikoho, komu by pak to své vyhlašovací lejsro předali.
  Samosebou s protokolem!!, jak jednání kteréhosi našeho adláta o vyhazovu těch ruských od nás popsal zahraničně ministerský "umělec", který sám na to "neměl čas".
  Zvláštní, že hanba je nefackuje! ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Příští" válka se vyhlašovat nebude, protože už probíhá. Všichni co mají nějaké rachejtle je chystají s cílem tam či onam. Bude to jen otázka kdo bude rychlejší aby ten armagedon spustil. I když první nebo druhý, budeme všichni v prdeli. Já při své osmdesátce tam už skoro jsem ale mladí by si toho ohňostroje měli taky užít. Většinou ak to vypadá, tak se na to těší, jako na new game.

   Vymazat
  2. Babičok u mnoha svých voličů ztratil kredit, to je jisté. Stejně tak je jisté, že před českou veřejností znovu (po kolikáté už?)vyvstává otázka, koho v případných předčasných volbách volit.Nejhorší je, že rozumná odpověď zatím neexistuje. Naposledy jsem volil Realisty Petra Robejška, nelituji toho, jen nás bylo opravdu málo. Jsem totiž přesvědčen, že podobná strana by si zasloužila vydatnější podporu nejen s ohledem na mimořádně kvalitní program, ale také řadu důvěryhodných osobností. Stručně řečeno, Realisté by se takto neztrapňovali jako ANO.

   Vymazat
  3. Vy jste ale hlupák. Copak tyhle zločinci se někdy namáhali s vypovězením války ? Co Libye, co Irák ?

   Vymazat
 37. Jednoho vlezprdelky (Bohuše) jsme se zbavili a vyklubal se nám nový.

  OdpovědětVymazat
 38. Babičok-otravný jedovatý plyn

  OdpovědětVymazat
 39. SPD - jediná funkční plynová maska proti jedovatému otravnému plynu Babičok

  OdpovědětVymazat
 40. Ja jsem ctil u Babise "presumpce neviny", ale Babis ji necti u jinych !!
  Bez dukazu podporuje prolhane narody-Britanii vs. Irak, Britanie 1938 nas prodala Hitlerovi!! Babis musi skoncit!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětVymazat
 41. Jo Rakousko to je jiné kafe:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rakousko-My-ruske-diplomaty-nevyhostime-Jsme-neutralni-stat-most-mezi-Vychodem-a-Zapadem-529690

  OdpovědětVymazat
 42. Buď mi nějak ušlo, nebo je to fakt, ale nějak neslyším Kalouska kousat do Koblihy. Že se ta svině stejně jako už naznačil ten Horní Dolní suché Haluze, chystá podpořit "vládu" aby nemuseli použít liberální "komunisty" Filipa a Dolejše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:24 Já zase postrádám žalobu na Kalouska, podanou Babišem, která se připravovala a kolovala před volbama internetem. S těch dvou kohoutů se pomalu ale jistě stávají kamarádi. No vida.

   Vymazat
 43. Babiš je připsranej ksindl!!!!Eurohujer a obyčejnej sráč!!!!

  OdpovědětVymazat
 44. Slizký had na pět ? Babiš ! Jeho voliči, co se nechali nachytat na bajku o šlechetném miliardáři, proberte se !

  OdpovědětVymazat
 45. Na rozdíl od českého premiéra v demisi má ten slovenský koule: https://cz.sputniknews.com/svet/201803277038855-Premier-Slovensko-vysvetleni/

  OdpovědětVymazat
 46. Vážení spoluobčané, všechno zlé je k něčemu dobé, vždyť máte vzácnou příležitost sledovat téměř v přímém přenosu "who is who": https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Sesadit-Zemana-Stydte-se-volici-te-trosky-Hanba-Babisovi-Odsouzeni-Kalouska-zni-Ceskem-Ozval-se-expert-Novicok-tu-byl-pravda-je-nasledujici-529682

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ano, ANO v osobě Babiše odkrylo karty, děkujeme, odejděte

   Vymazat
 47. Jak už někteří zmínili, k "solidárním" opatřením se nepřipojilo např. Rakousko nebo Slovensko.

  V Německu napsal Günter Verheugen (SPD):
  "Argumentace v kauze Skripal mi připomíná přečtení rozsudku s odůvodněním: Čin nelze obviněnému prokázat, ale máme za to, že je mu to podobné." - Trochu jako ze Švejka....

  OdpovědětVymazat
 48. Dnes ráno se mi rozpadl kramflek na levé botě. Musel jsem včera někde šlápnout na novičok. Jiné vysvětlení nemám.

  Kokotko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nebyl to Duračok?
   http://www.rukojmi.cz/clanky/5874-je-andrej-babis-duracok

   Vymazat
 49. Ještě nedávno jsem Babišovi fandil ,přes výhrady k řadě jeho vyjádření a krokům.Myslel jsem si,že to je charakterní a slušný člověk.To jsem byl ale pako, takhle naletět.Myslím, že už procitlo víc lidí , nejenom já.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V pátek na summit měla May dovézt nezvratné důkazy. Nic nepřivezla, jenom zadupala svými luxusními lodičkami a polovina Bruselu (včetně Babiše) se postavila do haptáku. Situace je o to absurdnější a směšnější, protože EU zdá se uniklo, že se nechali cepovat od soudružky, která s Británií z EU odchází. Bylo to takové poslední smrduté sbohem od nevděčného člena.

   Vymazat
  2. Máte pravdu. Stydím se za naše poslušné politiky. Důkaz nepotřebují, že je hanba nefackuje.

   Vymazat
  3. Stačila páteční návštěva v Bruselu, aby se Babiš totálně znemožnil nejenom doma, ale i na mezinárodní scéně. A to jenom proto, že mu konkurence zjevně nasadila veš do kožichu (Cyrila Svobodu), která ho svými radami znemožnila. Z "highly likely" premiéra se stal "unlikely" premiér. Teď už ho začala cupovat i "koaliční" ČSSD ze Sobotkova propadliště :-)

   Vymazat
  4. nahoře to někdo už napsal, stal se z něho Babičok

   Vymazat
  5. Anonymní27. března 2018 14:25
   Svatá prostoto, "slušný člověk" "jsem pako"
   Nikoliv, jste idiot, nepoučitelný idiot díky kterým jsme tam, kde jsme ! Rozhodně na debilitě nic zábavného nevidím !

   Vymazat
 50. Dobře, vyplakali jsme se, ale jak to bude s Dublinem IV? Jak se dá ohlídat, aby bičok opět nezradil ???
  Každá rada dobrá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radu nemám 16:57,ale vím, že se musíme v případě Dublinu IV pořádně nasrat a pak vyrazit opravdu masově do ulic. Ničemu jinému ti nahoře nerozumí. Maďaři mají Orbána a jsou vlastenci, Poláci si nikdy na hlavu srát nenechají a vlastenci jsou také. Češi a Slováci se nesmí nechat zahanbit!

   Vymazat
 51. No, to ale byla šipka, pane předsedo vlády. Ani podrážky vám nezůstaly koukat. Naše vztahy s Ruskem jste pohřbil, Kalousek se Schwarzenbergem si pomlaskávají a o našich spojencích na západě nic nevím. Vychází mi z toho jediné: ANO, nebude líp !

  OdpovědětVymazat
 52. Historické zkušenost s imperialistickou Velkou, ale dnes malomocnou Británii máme vskutku smutné, spojené se zradou, která v novověkých dějinách má srovnání jen s Bílou Horou a následným Temnem. Ale nejsme sami. Británie jako kolonizátor a utlačovatel jiných národů ve Světě č. 1 má na svědomí miliony nevinných mrvých - jen v Indii a nynějším Pakistánu, Egyptě a Sudánu... V hromadě mrtvých nevinných civilistů ji snad překonávají jen USA díky kolonizátorským manýrům, ale mám dojem, že i zde převážkou část masových vražd měli na svědomí džentelmeni "Britové". Podrazy po Mnichovu: Ve válce Německa proti Polsku nehnuli prstem na straně Polska. Naopak odmítli jednat o smlouvě o vzájemné pomoci proti Hitlerovi s SSSR - a proto následovala smlouva Ribbentropp-Molotov. Británie 2 roky oddalovala pod nejrůznějščími záminkami otevření tzv. 2. fronty, takže mimo posledních 10 měsíců 2. světové války tíha válka ležela na SSSR. Cílem této taktiky, propagované Churchillem bylo maximální možná devastace SSSR a maximálně možné ztráty na životech civilistů i vojáků. Že se s tím svezly do plynových komor statisíce židů i dsalších, to Británii nevzrušovalo. Ještě neskončilsa válka v Evropě a Británie vyjedn ávala s jednotkami SS pořezbrojení a nové rozjitření války proti SSSR, čemuž zabránil Roosevelt, který trval na jednotě Velké trojky. A kolnečně Brit pan Churchill vystoupil v r. 1977 ve Fultonu, Spojenectví Velké trojky zlikvidoval a zahájil studenou válku v naději, že si ještě přihřeje svůj mozek ve 3. světové. Tehdy ale povstali otcové a dědové dnešní generace dospělých a řekli své NE - a vidíte, bylo to hodně Francouzí a také Američanů, kteří se dalí na pochod za mír a proti válce a nějak mi z toho zase vypadla účast Britů. Prostě války, kolonizace a hromady mrtvol nejsou jen vlastní USA, ale také Británii. Nedivme se, že jde Mayová ve šlépějích svého vzoru - Churchilla, vstříc 3. světolvé válce. Ale vzpomínám si, že ještě nevychladly hlavně 3. světové a v Británii byl ve volbách smeten Churchill ( a jel se vztekat do Fultonu) a nahrazen labouristou Atleem. Třeba i volby Británii přinesou rozum, jen se pošta nesmí splést, aby rozum skutečně dostal Malomyslný Albion.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fulton 1947 Vystoupení válečného štváče Churchilla, počátek "studené války", stažení "železné opony".

   Vymazat
 53. Jak je možné, že zpravodajci RF v ČR pracují pro RF a nesledují dobro ČR?? Vždyť přece naší zpravodajci v USA sledují dobro USA, naši zpravodajci v Německu sledují dobro Německa, naši zpravodajci v Británii sledují dobro Británie atd. (a všem jsou ukradeny zájmy ČR) a to vše platíme my. Jo, tak to má být, tak se nám to líbí a Babišovi páčí. Jo Babiš, to je hlava otevřená. A když naši zpravodajci takto pracují, tak to Babiš řídí dobře. Anebo ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenom nechápu, proč za těchto podmínek naše děcka z "demokratických škol" nepodporují svého "demokratického" Bejbyše??

   Vymazat
 54. Babičok nesloží vladu a budou předčasné volby . Tak proč dělá ukvapené rozhodnutí . Jsou v demisi a bojí se Mayové . Možná ho sprostí rozkradení dotací . Jinak si to nedovedu představit . Potřebujeme Jána Husa nebo Žižku . Bureš neobstál bobříka odvahy .

  OdpovědětVymazat
 55. Je zajímavé srovnat dnešní hlavní večerní zpravodajství české a německé televize. -
  Zatímco ČT nabídla jen Stoltenberga a Karase, ARD navíc dala prostor i kritickým hlasům. Konkrétně bývalý eurokomisař Günter Verheugen a představitel německého průmyslu Wolfgang Büchele se vyjádřili jednoznačně proti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Kopecký, bude to tím, že ČTV již ani nezastírá fakt, že prostituuje.
   Dokonce je na to i (pokrytecky) hrdá!
   To s odkazem na obhajobu "hodnot". Těch jejích ...

   Vymazat