Reklama

středa 21. března 2018

Vyrobte si "novičok"

22. 3. 2018
Jak nás upozornil jeden z našich čtenářů (který neuvedl, smíme-li uvést jeho jméno), ve veřejném zdroji, časopise Chemické listy je uvedeno, jak si Novičok vyrobit. A to v roce 2011. Smůla je, že žádný z Novičoků nebyl v UK prokázán a podle proklamovaných příznaků to mohl být jakýkoli organofosfát. Nepochybuju, že po celém světě je jich dost a dost. A když ho nemám, tak si nějaký snadno "uvařím". Informaci nalznete v tomto článku ZDE, strana 330.

45 komentářů :

 1. Podobných návodů je na netu mnohem více, stačí se podívat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane editore Ivane Davide, prosím zašlete tento článek do ČT, Čro, RRTV, ČTK na britskou ambasádu, ať má pan diplomat, co odpovídat Stropnickému a v Událostech - komentářích na ČT.

   Nebudeme alespoň stále dokola otravováni pohádkou, Rusko jediné otávilo chcípáka Skripala.
   Děkuji moc.
   Ramón

   Smazat
  2. Teroristé nejsou úplně blbí a myslim že už na tom makaj. Hlavně ať to tu nehoděj u nás. Tady by mělo platit pravidlo že kdo seje vítr, většinou dostane po držce.

   Smazat
  3. Hergot, lidi, proč se tomu vůbec, ale vůbec nedivím? Spíš se divím, jak můžou naši "západní partneři" tak urážet naši inteligenci. Netýká se kavárny a na ni nabalené umělce! Tam není co urážet nebo podceňovat.

   Smazat
  4. trump prodava saudi arabia zbrane na masakry /za miliardy ted/, v Jemenu a Sarabove vedou komisi pri OSN Lidskych prav...
   Takovyhle Prava vrazdej vsude....
   A tady se vypatlavaji se Skripalem, kdyz GB taky prodala pred kratkym casem aby moh masakrovat ...Zakrejvaji svoje zlociny...Akorat.

   Smazat
  5. Třeba když si to přečte Romancová ze Státního dozoru, tak to dá na vědomí Stropnickému, aby z naší protichemické jednotky nedělal debily.

   Smazat
  6. http://www.population-protection.eu/prilohy/casopis/30/212.pdf

   Smazat
  7. Semtexem už to nejde, (je v EU) tak to svedeme na Novičok.

   Smazat
 2. Já jsem si hned myslel že přihlouplík a Terka za lamanšem z nás dělaj blby. Oni si totiž myslej, že jsme tak blbí jako oni.

  OdpovědětSmazat
 3. Jedna věc je návod, druhá věc jsou možnosti. K výrobě potřebujete mít nejprve povolení úřadů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aha, a teroristé taky vlastní zbrojní průkazy a vraždí povolenými zbraněmi, že.

   Smazat
 4. 3:04 povolení?
  A) V Číně bylo svého času povoleno úřady jedno dítě. Bez návodu a každé příležitosti porušovali nařízení úřadů.
  B) Na Valašsku mají po chalupách spousty domácích destilačních přístrojů. Mají povolení?
  C) Na pozemcích existuje spousty černých staveb (např. garáží). A povolení?

  OdpovědětSmazat
 5. Malý pe štěká, ale nekouše .... Malá Británie .... čím je menší, tím víc štěká.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už jenom štěká.
   emeritní kapitán

   Smazat
  2. Británie má JEDNOZNAČNÉ důkazy. Proto Rusko odmítlo odpovědět na jejich otázky a proto obvinilo další země. Rusko je i za vybuchem v Kralupech. Vždyť na nás útočí chemickými zbraněmi jako v 1.sv.válce! K tomu se neodhodlal ani Hitler během války a dnes je stále ještě mír. To už není útok jen evropské hodnoty, ale přímo na naše životy. Oni nás vraždí v přímém přenosu!

   Smazat
  3. 22:55 - prosím vás, kde jsou ty vaše JEDNOZNAČNÉ důkazy? To, že paní britská ministerská předsedkyně ve sněmovně lže, přece není žádný důkaz. Že ministr zahraničí si veřejně dělá ostudu svými siláckými prohlášeními, to přece opět není důkaz. Tak nám, zvědavým, prosím prozraďte, kde jsou ty vaše důkazy.

   Smazat
  4. Jsou důkazy, diplomaté Ruska se stěhují, je to potvrzeno. Není naprosto žádných pochyb. Také se našlo to první malajské letadlo, v mořské mělčině, úplně rozstřílené. Malajsie má podezření, že se jedná o státní terorismus ze strany Ruska, stejně jako na Ukrajině. Amerika sice vede války jako světový četník, je to potřeba, ale Rusko zákeřně terorizuje mírové obyvatelstvo celé planety.

   Smazat
 6. Už to v PL naznačil prof. Krejčí, že máme v Liberci proslavenou protichemickou jednotku, kterou nasadili ve válce v zálivu. Zdravý rozum napovídá, že budou potřebovat vzorky látek pro ověřování a kalibraci detektorů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:03
   Naše slavná protichemická jednotka, chránila olympiádu v Řecku (koupali se v moři, vrátili se opálení).
   Tato bomba akce, stála daňového poplatníka ČŘ, i když to nebyla naštěstí(humor a smích) naše olympiáda cca 22.000.000.-Kč s výmluvou, že nám vše uhradí Řekové?
   Ti nám vzkázali, ať si to uhradíme sami, když jsme si to vymysleli ...?!

   Z toho plyne, nechť dřepí na zadcích nebo se naši lidé nedoplatí. A ČT si bude stejně dle pokynů, žvanit své.

   Ramón

   Ps. Mohou si zatím v rámci levného výzkumu, navzájem analyzovat své větry s páskou na očích. A poté detekovat, čí který prd byl, my ušetříme.

   Smazat
 7. Celá akce s otrávením bývalého dvojitého agenta se odehrála ve Velké Británii, ale je vedená a organizovaná z USA. USA se tímto způsobem systematicky pokouší rozeštvat státy Evropské Unie proti Rusku, které Evropu z velké části zásobuje plynem a ropou, kterou by rádi, za o hodně vyšší ceny, prodávali státům Evropské Unie, sami Američani a tím sanovali, tedy spláceli, svůj již tak astronomický dluh, veřejných financí. Z pragmatického hlediska jde o obchodní válku, nebo o její jednu z etap, protože nebýt toho, že Rusko je jaderna a raketová velmoc, už by dávno dopadlo jako Irák, Libyie, Sírie a ostatní státy na světě, které se vzepřeli obchodnímu a ekonomickému diktátu USA. To, že celá akce je vedená doslova diletantsky a celkem vysocí představitelé států Evropské Unie musí s ní vyslovit souhlas a odsoudit Rusko, již po několikáté, za něco, co se těžko dokazuje, že to vůbec je dílem Ruska, jenom dokazuje prohnilost celého západního demokratického světa. Když pak tzv. odvetná opatření vyhlášená Velkou Británii obsahují kroky, jako zabavení majetku Ruské federace a majetku občanů Ruské federace, je nabíledni, že jde opět jenom o ekonomickou válku. Příliv peněz ze států bývalého východního bloku po jeho rozpadu v roce 1989 se pomalu vyčerpal a kolonie jako jsme my a ostatní, už nestačí na obrovskou spotřebu západního demokratického světa a proto se západní demokratický svět zcela mírumilovně vojensky přiblížil k hranicím Ruska a připravuje druhou variantu akce Barbarossa II. K tomu je zapotřebí jakási roznětka, tedy zdůvodnění a proto je Rusko vykreslováno západem jako největší zlo na světě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaké důvody měl Napoleon k napadení Ruska a jaké důvody měl Hitler k napadení Ruska? Ještě musíme doplnit, že po první světové válce bylo Rusko napadeno koalicí západních demokratických států včetně Velké Británie a USA, kterého součásti byly i naše mírumilovné ČSL legie, které tím, že pomáhaly rabovat Rusko, přispěly k vytvoření samostatného Československa, tedy něco za něco, ve vztahu, demokratický západ v čele s USA a T. G. Masaryk. Musíme si uvědomit a přiznat, že západ, tedy USA, Francie a Anglie, nás vždy potřebovaly jenom ke špinavé práci a v momentě, kdy tento demokratický západ, připravoval opět útok na Rusko a umožňoval Hitlerovi vytvořit si koridor k hranicím Ruska a tedy spustit vojenskou akci Barbarossa, nás a Poláky klidně hodil přes palubu a všechny smlouvy, které jsme měli s demokratickým západem uzavřené, se staly cáry papíru. Zdá se naše naivita nezná mezi, ale na druhé straně musíme přiznat, že demokraticky západ jde na to chytře, neboli, jak se u nás říká, jde na to od lesa. Demokratický západ prosadil do čela vždy patolízaly demokratického západu a ti pak již za směšný peníz jsou ochotni zradit celý národ, což se ve Švýcarsku nemůže stát. A pro úplnost si položte otázku, kdy Rusko zaútočilo na USA, Velkou Británii, nebo Německo, pokud tedy nešlo o likvidaci Napoleona, nebo fašismu. Rusko nemá důvod ani zájem na koholiv útočit. Demokratický západ má důvod a má i zájem a tím je získat nerostné bohatství a získaní masy otroků, aby demokratický západ živili.

   Smazat
  2. Viz naše montovny za třetinu hohnoty ve mzdách. A děti svedené k obludnému opakování demagogických hlášek demokratické žumpy na kvazi demonstracích.

   Smazat
  3. Oprava ,,,, hodnoty ve mzdách.

   Smazat
  4. 7:24 Pravdivě napsáno souhlas.

   Smazat
  5. Blb: Jistě! Rusko nemá důvod na kohokoliv útočit??? A přitom se stačí podívat na mapu Eurasie, aby člověk pochopil, že Rusko nedělá od dob Petra Velikého nic jiného, než že se snaží rozšiřovat prostor, který ovládá. Aby tak zajistilo podle geopolitické teorie svou pevninskou základnu pro strategickou hegemonii v prostoru Eurasie, potažmo prostoru širším.

   Smazat
  6. Trubičko hloupá,
   Putin není car. Podívej se, jak pustili Ukrajinu a další okrajové republiky Sovětského svazu. A mrkni na na to, jak se rozšiřuje NATO. To jsou velké a reálné rozdíly!

   Smazat
 8. USA angažovaly britské politiky pro další false-flag. Hysterická Mayová a přihlouplý Boris sehráli své divadelní scénky po odchodu ze scény budou odepsáni. Zcela po zásluze, každému co jeho jest.

  OdpovědětSmazat
 9. To si prostě najdeš na netu recept na ruskou chemickou bojovou látku, zavřeš se na chvíli v kuchyni a navaříš si toho kolik potřebuješ. Vždyť na tom nic není.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve své podstatě tomu tak je. Vysokoškolsky vzdělaný chemik (ne Kalousek), průměrná chemická laboratoř a můžete na to jít.
   https://www.youtube.com/watch?v=oiD3aS35mjo

   Smazat
  2. 8:51 Proč ne Kalousek? Ten přece dokázal a stále ještě dokazuje, že umí otrávit milióny lidí.

   Smazat
 10. Za povšimnutí stojí, že v článku českých armádních chemiků se odkazuje na téhož autora, na kterého se odvolává i britská vláda (ruský přeběhlík): Mirzayanov V.S.: State Secrets. An Insider ́s Chronicle of the Russian Chemical Weapons Program. Outskirts Press, Denver 2009

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (08:45):
   Ten Mirzajanov patrně bude i tím, kdo ty americké přičinlivě poučil do té míry, že to s některou z nich i průbli. Možná i se všemi, aby věděli, co jsou zač, a mohli je přebrat.
   Byl to ale i Fedorov (žije v Rusku), který o sovětském programu chemických zbraní napsal velmi obsáhnou publikaci. (A také je autory toho pojednání o nivičocích v citacích uváděn.)
   Zajímavé je i to, že ti naši autoři pro tzv. novičoky uvádějí k totožně značeným derivátům (A230, A232 a A234) vlastně dvojí (odlišné) struktury těch fosfor-organických sloučenin. Takže to také neobjasňují jednoznačně.
   A pak aby se v tom i ti Briti vyznali. Je jasné, že tápou. Nebo jen zdržují? ...

   Smazat
 11. Slovo odborníka:
  https://www.youtube.com/watch?v=oiD3aS35mjo

  OdpovědětSmazat
 12. Mno nic otřást Ruskými volbami se nepovedlo a jen mají angláni ostudu.

  OdpovědětSmazat
 13. Tady drahošovci škodí i po volbách:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ustavni-soud-se-zastal-prezidenta-Zemana-Jde-o-Drahose-a-migranty-529071

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mno nic k Ruským plynům, Ukrajina by jej přivítala a klidně zadarmo.

   Smazat
 14. USA CHTĚJÍ POMOCÍ NOVÉ ČOČKY ROZEŠTVAT NÁRODY EVROPY? VIDÍTE, JAK JE TO JEDNODUCHÉ, ALE MUSÍTE VYROBIT:
  1. Koho zavraždíte a z kterého kriminálníka uděláte "osobnost" dostatečně "hodnotnou" k rozeštvání. Jinak vražd na kopy, ale nehodí se do toho bysnysu, jak sprovodit Zemi se Světa.
  2. Způsob, jak provést vraždu, aby se daly z toho rozeštvání národů ty peníze na tom nadojit i s úroky.
  3. Vhodnou dobu a místo, kde potřebujete vyvolat co největší rozruch a co nejsnadněji obvinit z vraždy, kterou jste provedl někoho druhého, koho nemáte rádi.
  4. Perfektní kombinací všeho předchozího předem mít dokázáno, že to nevraždila Mayová, ale Trump uzbeckým Novyčokem - protože vzorec látky, laboratoř a chemika na to má doma.
  No a vidíte, když se to tak pěkně nachystá, jak to dobře pak vychází - i ten náš kokta Strop, co je trop, ministrant zahraničí je schopen sice chatrně, ale přeci předstírat, ale i pro blbce celkem špatně divadelně, že je možné nemožné, že sice máme nejlepší chemiky a chemické laboratoře právě k tomu účelu, ale dokažte to, že to bylo právě od nás. Nedaří se, tak jako se to nedaří dokázat Británii, že to bylo z Ruska. A závěr? Má Británie zapotřebí se v mezinárodní poli-prostituci prodávat, jako Pussy Riot, alias Vřeštící rodidla, nebo nemá?

  OdpovědětSmazat
 15. Súhlasím, ide o peniaze a nové trhy v Rusku.

  OdpovědětSmazat
 16. Též citíte ten závan svobody - svobody boje o koryta, svobody, po které jsme tak prahli v roce 1989.
  I na tom Slovensku - to je o korytech. Zřejmě - tak tuším - jsou ohroženy zájmy korytářů, kteří jsou u moci - stejně jako o u nás. Je třeba přesvědčit nás všechny, kteří o těch korytech rozhodujeme, že je třeba u koryt ponechat stará prasata. Nám hlupákům se říká, že to je boj o demokracii.

  OdpovědětSmazat
 17. Celé je to pochybné, ten teátr okolo...
  Když bude chtít někdo odstranit agenta zrádce (morálně pokřiveného přeběhlíka), tak existuje milion a jeden způsob jak to udělat.
  Tak proč nakonec tento jakoby demonstrativní a zároveň nehorázně zpackaný?
  O co tedy vlastně jde? Chytrý člověk hledá víc, než to mediální divadlo, které je k dispozici.

  OdpovědětSmazat
 18. Výzvu z titulku článku bych raději nedoporučoval vyslyšet.
  Pokud by v té výrobní činnosti byl kdo i úspěšným, mohl by to být jeho poslední "úspěch", kterého v životě dosáhl.

  OdpovědětSmazat
 19. Vyrazit Rusáky z Evropy, zaházet atomovkama, nastěhovat Afričany a konečně bude klid. To je i verze Babiše se Zemanem. Musíme být jednotní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, teď již to definitivně potvrdil i Donalt Tusk jménem celé EU, tedy i nás. Sice bez důkazů, ale neni jiné vysvětlení Skripal, bylo to Rusko!

   TAHLE SEBRANKA NÁS CHCE SVOJÍ NESCHOPNOSTÍ A ZHOVADILOSTÍ DOSTAT DO SRAČEK AŽ NAD HLAVU, ZATÍM TAM JSME JEN PO PÁS, EU PRASATA NENAŽRANÁ ZAPRODANÁ.
   http://www.romea.cz/cz/kultura/frontman-gogol-bordello-romska-kultura-je-jako-vzacny-sperk

   Smazat
 20. Svět musí být neustále udržován v napětí. Pokud se náhodou vztahy mezi zeměmi zlepší, musí nastoupit nějaká další nesmyslná událost, které však už nikdo nevěří na př. Novičok. Je mi záhadou, že rusko-americko-anglického špiona, kterého rusové v rámci výměny špionů propustí do Anglie, aby ho po určité době zavraždili. To mi hlava nebere.

  OdpovědětSmazat
 21. Ono to vypadá jednoduché. Ale každou ze složek byste si museli připravit v dobře vybavené laboratoři několikastupňovou syntézou s nejistým výtěžkem a z chemikálií, které snadno neseženete. To se opravdu v kuchyni nebo garáži udělat nedá. Taky byste museli manipulaci s těmito látkami přežít.
  Moderní analytické metody, třeba plynová chromatografie s hmotnostní detekcí zjistí a identifikují i nepatrné stopy takových sloučenin, takže to není jenom podle příznaků otravy.
  A proč by měl někdo z České republiky otrávit bývalého ruského agenta ve Velké Británii, to mi hlava nebere.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.