Reklama

pátek 16. března 2018

Vystrčením to začíná aneb Veterán neunikl


Tomáš Pecina
16. 3. 2018  Paragraphos

S nepřáteli naší křehké demokracie nelze mít soucit: to jednou rekvalifikujete vystrčení holého zadku veterána Martina Zapletala na projíždějící konvoj spojenecké americké armády na přestupek, a delikvent si pak myslí, že si může ve veřejném prostoru říkat, co ho napadne. Kdepak, svoboda slova není bezbřehá, přátelé, říkat smíme zásadně jen to, co si myslí naše vláda. 


 Protokoly ve formátu PDF. Velmi zábavné a přitom mrazivé čtení:

Usnesenívýpověď.


42 komentářů :

 1. Tak jsem si to přečetl, a konstatuji že ho tam snad poslali sluníčkáři, aby konečně ukázali jací jsou „alternativci“ primitivové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V této polofašistické americké kolonii je možno vyhrožovat a nadávat pouze komunistům, kteří stojí na straně zotročeného obyvatelstva v montovnách zahraničního kapitálu !!

   Smazat
  2. 30.5.2016Novodobý válečný veterán z misí v Kosovu a Kuvajtu Martin Zapletal při průjezdu amerického konvoje Českem na vojáky vystrčil pozadí. A to celkem třikrát. Policisté proti němu zasáhli a nyní incident vyšetřují jako možný trestný čin výtržnictví. Zapletal, který sloužil několik let i u policie, bývalé kolegy chápe a uznává, že nemohli jednat jinak, než mu nasadit pou Zapletala, který je člen Asociace válečných veteránů a organizace Českoslovenští vojáci v záloze za mír, „To, co jsem udělal, byl politický protest, vyjádření názoru, že tu nechci agresivní vojska USA, i když třeba pro někoho diskutabilní formou. Oni to nejdříve chtěli projednávat jako přestupek, ale poté vše shodili a začali se tím zabývat jako podezřením z trestného činu. Někdo tady může vše, svlékat se do naha či veřejně hanobit prezidenta, a pro další je jiný metr,ZA TOTO BUDOU TRESTAT KDO POTRESTÁ USA ZA ZLOČINY NAPŘ.Dlouho tutlaný a nepotrestaný masakr v My Lai
   Při operaci proti jihovietnamským partyzánům z Việt Cộngu bylo 16. března 1968 brutálně zmasakrováno několik set vietnamských civilistů ve vesnici My Lai. Když se v listopadu 1969 dostaly na veřejnost záběry povražděných civilistů,vietnam,upalování za živa ,rozpárali těhotnným břicho,američtí žoldnéři....JEAN

   Smazat
  3. Při vší úctě, umím si představit gustióznější protest proti promenádě vojenské techniky než vystrčit holou p®del na obyčejné vojáky. Třeba sepsat protest a poslat to jako otevřený dopis US ambasádě. Konvoj se měl naopak nechat úplně bez povšimnutí.

   Smazat
  4. Máš pravdu Heroute, veškerá skutečnost je převrácena naruby. To je pravá tvář kapitálu - lži, manipulace, rabování, zotročení, útlak, arogance a války se staly pravdou, svobodou, právem a láskou. Jen je s podivem, že to takto většinově nevnímají občané této zmrzačené země. T

   Smazat
  5. 19:52, Česko není žádná zmrzačená země. Musíte dál na východ.

   Smazat
  6. 19:56 - tomu, co jsi napsal, sám věříš? Podívej se na jakékoli hospodářské ukazatele, na srovnání s tzv.Západem, na porodnost, a musíš být doma.

   Leo

   Smazat
 2. Pří nástupu normalizace před léty si jeden číšník veřejně postěžoval, už nejde mluvit holou pravdu když je zakázáno ukazovat holou prdel (provozovali striptýz).

  Jak jsme na tom dnes?

  OdpovědětSmazat
 3. Havloidi se dostali do stejné situace, jako komunisti za normalizace.

  https://www.barrandov.tv/video/122097-kauzy-jaromira-soukupa-14-3-2018

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, oni jsou praví, ryzí demokraté, komunisti byli uzurpátoři a diktátoři.

   Smazat
  2. Ale v řiti jsou také.

   Smazat
 4. Nemyslím, že si můžeme říkat to, co dovolí naše vláda. To je velký omyl. Naše vláda je cosi jako vláda protektorátní a víme, že ona nebyla za německých nacistů něco více než souborem loutek v rukou Bruselu, pardon Berlína. Je vystrkovat zadek na US army? Určitě na těch jejich tancích byly děti a mohlo vzejít pohoršení. Ale ještě horší by bylo, kdyby si mysleli US army, že je to čestný pozdrav v naší kotlině a oni by to po nás opakovali pro vzájemné sbratření. Proč ne, někde si třou nosy, jinde ukazují zadky. Tož to nemůžete. Klidně ale můžete strhnout prezidentskou standardu a pak ji rozcupovat, protože vám, jako zloději je odporné se dívat na vás urážející heslo "pravda vítězí", když všichni u nás už 30 roků vědí, že vítězí lež a krádež. A také konečně soudy uznaly, že si můžete dát do okna hlásnou troubu a do ulic i na české luhy a háje pouštět decibely pro nabuzení národa z blbých snů o demokracii, právu.
  Prosím vás, ten pán, co vystrkoval zadek - nešlo vlastně o svobodu slova ve znakové řeči? No teď vím, zač naše mládež na náměstích bojuje! Hluší, pozor? Jste odkoukáváni, zda nešíříte hanebnou pravdu takovým podloudným způsobem! Tedy hurá na náměstí hájit svobodu lhaného slova s heslem když už kradem, proč bychom nelhali!

  OdpovědětSmazat
 5. Za socialismu se zavíralo za popírání vedoucí úlohy strany, dnes za popírání holokaustu. Tehdy se stíhalo projevování nenávisti k socialistické věrouce, dnes za projevování nenávisti samé... žalobce a soudce si může dosadit cokoliv - tedy i nenávist ke komunistům a komunismu...ééé tohle asi nikomu vadit nebude, že ... PROTENTOKRÁT...

  OdpovědětSmazat
 6. S vladou to nema nic spolecneho.Babise a Zemana muzete urazet jak libo,nesmi se nic rikat proti ODS,Havlovi,USA a NATO.Jak rikal Jan Werich :O tom my nesmime nic řikat proto delame :písk (svišť)

  OdpovědětSmazat
 7. Pomáhat a chránit? Koho?

  Svoboda projevu jen pro eurobruselkorekt zájem.
  Jinak nééé.

  Jj, orgáni, kluci policajtský, uvědomujete si, že jste nyní v roli 19-letého Ondráčka a v budoucnu se budete muset ze svých činů /přece dodržujete zákon/ také zodpovídat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. po praglu jezdili autička s nasirat a prudit což vypadalo velmi sofistikovaně a realisticky ale asi je soudruzi rychle smazli kvuli cestovnimu ruchu nebo tak nějak

   Smazat
 8. Pan Zapletal dle mínění vyšetřovatele porušil zákon. Kde je problém? Soud rozhodne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. problém je v tom,že se tím vůbec vyšetřovatel zabývá.To je pro Vás normální ?

   Smazat
  2. Ad 16.55 Je, dnes je vážná doba diktatury kapitálu a žádná sranda diktatury proletariátu. Kdyby žil Werich, tak by z basy nevyšel, protože dnes srandičky? Toť urážka Pána a snad si nemyslíte, že jste zde Pány vy! Jo doby socíku, kdy si troufli diktátoři za proletariát i vydávat hned celé časopisy věnované humoru. Ale neplačme a neremcejme, nyní máme zase řadu časopisů s pohřební tématikou a to v době, kdy místo obilnin chceme pro rozkvět Země sét atomové bomby, je více, než dobrou náhradou. Dívali jste se na pořad čété o našich současných demokratických mlátičkách. Ondráček, úplný břídil proti těm, co si spletli českou kotlinu s Divokým západem a ochranné sloupy státu s gestapem a další pak s Pečkárnou!

   Smazat
  3. Wy nemůžete vědět, co by dnes dělal Jan Werich po zkušenostech s jinou diktaturou, takže nespekulujte.

   Všichni intelektuálové se jednoznačně shodují, že doba socialismu byla stokrát horší než světová válka. Takže všichni, kdo nesouhlasí s evropskými hodnotami jsou hlasatelé toho šíleného marasmu, který k nám přišel z Mordoru.

   Smazat
  4. Kdo jsou ti intelektuálové? Čí zájmy prosazují? Co jsou ty evropské hodnoty? Čí zájmy hájí? Zcela určitě ne těch, kteří skutečně tvoří svýma rukama veškerý společenský materiální svět. T

   Smazat
  5. 18:29 si zjevně popletl intelektuály se šmelináři. Pak by to jeho doposud slaboduché vyjádření dostalo hluboký smysl.

   Smazat
  6. dneska těžko najdete nějakeho wericha o burianovy nemluvě jak to řikal menšik oni ne že by chtěli byt komedianti oni byli komedianti od přirody a ty dnes nemaji šanci jednak jich přiroda dava malo a zadruhe mista jsou obsazena ne od přirody ale kdo z či je rodiny nějaka přiroda je každemu nejen herkam u konečniku s napisem obsazeno vyvolenymi nežadoucim vstup zakazan

   Smazat
  7. Ad 18:29 Viděl jste některý z filmů Voskovce a Wericha? A víte proč se dnes nedávají a neuvidíte je? Protože přesto, že neměli nic společného s Marxem, nebyli slepí - stejně se vyjádřil i TGM - aby neviděli, že dělný lid je kapitálem utlačován a vykořisťován! PROTO VÍM, CO BY DNES WERICH NA SOUDOBOU DIKTATURU KAPITÁLU ŘÍKAL. A možná, že jste viděl některý z filmů Wericha z doby socialismu, ve kterých si dělal z režimu legraci - a v base nikdy proto nebyl!
   Pokud mluvíte o "intelektuálech" - máte jistě na mysli pražskou kavárnu = uměleckou retrogardu, která za korupné se naučí i panáčkovat!

   Smazat
 9. Petr Herout16. března 2018 11:39, máte naprostou pravdu, tady je to horší než za komančů. To byla alespoň nějaká demokracie, dnes je to fašizmus.

  OdpovědětSmazat
 10. Kdyby vystrčil pozadí třeba na Zemana nebo na čínskou nebo ruskou delegaci,tak to by bylo v pořádku že.To by bylo hodnoceno jako demokratické vyjádření názoru a většina sdělovacích prostředků by se rozplývala nadšením.Možná by byl i oceněn. Už nežijeme v demokratické zemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co jste dopoledne kloktal v hospodě? Na Zemana nebo na kohokoli jiného dovede tak prdel holou vystrčit pouze osoba nesvéprávná! Nepijte už destiláty!!

   Smazat
 11. Pan Zapletal je statečný chlap a naprosto s ním souhlasím. V této zemi se může nadávat všem mimo rádoby elity.

  OdpovědětSmazat
 12. Aký zákon porušil? To že ukázal holú prdel ? To je hadam len priestupok, alebo smerom k američanom sa to rovná vlastizrade ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:00 - Kdepak, té vyšpulené prdele se to netýká. Ale to by sis to usnesení musel aspoň přečíst.

   Smazat
 13. Proč nikdo nevyzve jít s cepy na katolickou církev? Mezi ortodoxními pošuky není rozdíl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Krajtle, co Vám osobně udělala katolická církev?

   Smazat
  2. Anonymní 15:49

   Nechci mluvit za pana Krajtla, ale mně například ve zločinném spolčení s tehdy vládnoucí mocí zcizila majetek a finanční prostředky vlastněné státem, tedy všemi občany, kteří tuto škodu budou muset nahradit ze svých odvodů. Nemluvě o tom, že s počínáním katolické církve zvláště ale nejen v dobách jejího otevřeného politického účinkování, máme v Čechách velice dlouho velice špatné zkušenosti. Takže i mimo vyčíslení škod mám vůči ní silnou averzi i z důvodů dějinného působení.
   Pokud by to nebylo tak a byly naopak známé důvody, proč s touto nejstarší politickou partají sympatizovat, poučte mě prosím.

   Smazat
  3. A mě osobně vadí, že je katolická církev, stejně jako jakékoli církev hlásající náboženství, nástrojem duševního porobení lidí.

   Smazat
  4. Církve dosud beztrestně šíří největší fake-news!

   Smazat
 14. chtělo by to demonstraci na Václavském náměstí za ochranu vlastenců. kdy ?

  OdpovědětSmazat
 15. Pravdou bohužel je že nelze namalovat tykadla politikovi. Ale lze vylézt na chráněnou střechu Nejvyšší státní moci a sundat státní symbol a rozstříha jej. Vyvěsit červené nebo i jiné trenýrky a nic se nestane. Je možné i upravotat značení dopravy překreslováním symbolů které jsou zákonem uvedené a nic se nestane. Je možné si vypújčit obrazy z galerie a (myslím nejsem si jist) utopit je v přehradě nic se nestane. Je naprosto nemožné se domáha spravedlivého rozsudku i u Ustaního soudu, když odborníci se nomohou shodnout a rozchází se i s vyhodnocením zahraničních odborníků. Prostě v tomto absurdo státu je možno cokoliv. Když na to příjde tak i normálního člověka může náš soudní aparát za přispění represev ních složek poslat do vězení do konce života. Vždyť ten soudní aparát má doživotní garance a není přece možné aby někdo o tom pochyboval. Ještě chybí aby Kalouska,Bendu Sobotku, Bělobrádka a Hermana prohlásili nejlepšími čechy. A studenti manifestovali za Kalouska jako nejlepšího pedagoga, který mladé lidi vychovává patřičným výpraskem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi budete z Jindřichova Hradce. Kdepak má tamní chobotnice asi tak mozkovnu... Zpívající právník nezazpívá, dozpíval by, na doživotí...

   Smazat
 16. Česká státní policie se mi vejde do tří písmen: "PTP" = Padoušství, tupost, pravomoce.

  OdpovědětSmazat
 17. ˇ20:04
  "Naší policii" dal příslušné heslo pan Langer (kdysi ho někdo přirovnal k čikágskýmu gengsterovi).
  Pomáhat a chránit - ale mohu se zeptat komu pomáhat a koho chránit?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.