Reklama

pondělí 12. března 2018

Z české televize je žumpa, místo kultury vysílá politickou agitku

Jan Pravda
12. 3. 2018  PHP-FusionCzech

Český lev 2018. V kinech se loni ze šesti vyznamenaných filmových děl prosadily pouze dva až tři. A když má publikum konečně šanci zjistit něco víc také o zbylých titulech, místo toho dostane politické školení. Plamenné politické výzvy, místo oslavy filmu. Křečovitý antizeman. Anticharta 2018. Sjezdu angažovaných filmařů chyběla už jen busta Kalouska.


Česká televize má problém. Svou orwellovskou desetiminutovku nenávisti, rozuměj antizeman, přenesla do Českého lva. Umělci z nějakého důvodu nabyli dojmu, že jsou hlasem národa, vycházející ze své vlastní a mezi sebou navzájem odsouhlasené neomylnosti. Tak nějak si nevšimli, že národ si myslí něco jiného a svůj názor důrazně projevil v tajných demokratických volbách.

Trocha statistiky. Na 25. ročníku Lvů soutěžilo 51 filmů. V koprodukci s veřejnoprávní obrazovkou jich vzniklo 29, čímž ČT plní svou povinnost ze zákona. Většina filmů je pro diváky velká neznámá. Přesněji, nedá se na ně dívat.

Z čísel vyplývá, že umělci nehájí svobodu České televize, ale vlastní koryta. Z koprodukčních 29 filmů diváků propadlo 26. Přehlídka plýtvání. Rozpočet jednoho filmu je v desítkách miliónů, Ať mi nikdo z dotyčných tvůrců netvrdí, že v natáčení propadáků v koprodukci ČT nemají své místo vztahy já na bráchu, brácha na mě. Jinak by Česká televize měla každou druhou sobotu či neděli v osm večer vlastní nový film.

Konečný verdikt? Z české televize se stala zapáchající, nikým nekontrolovaná žumpa. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zadala za 327 000 korun výzkum, který měl posoudit zásady objektivity veřejnoprávních médií. Ani televize, ani rozhlas dle závěrů tohoto dokumentu nedávaly všem subjektům stejný prostor, trvale podle něj znevýhodňovaly všechny neparlamentní strany, a naopak stranily TOP 09, podrobnosti např. ZDE. Podle redakce svou nečinností Rada posvětila neobjektivitu veřejnoprávních médií.

Díky absenci kontroly ze strany Rady se pak nesmíme divit, že ve zpravodajství a publicistice a sportovních přenosech i filmových koprodukcích nelze přehlédnout rozhazování peněz koncesionářů. Jen si všimněte, kolik reportérů, kameramanů, techniků (a soukromých firem) vysílá český fotbal, hokej či zprávy. Nebo kolik "nevysílatelných" filmů v hlavním čase ČT natočí v koprodukci. Pokud vydělíte velikost ročního rozpočtu ČT (7 miliard) počtem dní v roce, zjistíte, že ČT na den vysílání potřebuje přibližně 19 miliónů korun.

Přitom ve zprávách nejsou borci z ČT schopni odvysílat ani pravdu o platech v Lidlu. Stačilo se jít zeptat do prvního Lidlu mimo Prahu. Nástupní plat pokladní určitě není 28 tisíc, jak nám tvrdili odborníci z kavek z obrazovek i z webu. Samotnou kapitolou je vysílání Moravcovy věže. Pronájem exkluzivních prostor, přenosový vůz. Výsledek je nezajímavý, připomíná studio s klíčováním pozadí.

P.S.: Na ČT se nedívám od dob majdanu na Ukrajině. Koprodukční filmy nedává v hlavním vysílacím čase (proč asi) a zprávy jsou jednoznačné dezinformační. Zanedlouho odhlásím televizi. Díky přechodu na nový standard vysílání DVB-T2 mi přestane fungovat.
 - - -58 komentářů :

 1. sedm miliard je verze ale jejich jinak jako koncesionař nevim kde konči miliardy za reklamu nebo snad někdo mysli či řika že ta jejich reklama je zcela zdarma ač nejsem žadny ekonom tak mužu s jistotou sobě vlastni řici že nic jineho z reklamy než miliardy nevznikaji bohužekl se nevi či je tajne kam mizi miliardy jedny či druhe

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Českou televizi by měl financovat Soros a né občané, na které kálejí.

   Smazat
  2. Tzv. "koncesionářské poplatky" nejsou nic jiného než výpalným havloidní mafie!

   Smazat
  3. ČT je paralelní mocenská struktura mafiánského typu s capo di tutti Dvořákem.

   Smazat
  4. Až jednou budou havloidi poraženi, bude nutné budovy na Kavčích horách strhnout a vybudovat na místě památník obětem havloidního zla!

   Smazat
  5. Pokud tedy ti všichni umělci chtějí demokracii a svobodu, tak prosím o demokratické a svobodné zveřejnění jejich platů, podpor, grantů, příspěvků, honorářů a všeho možného od obyčejných lidí, kteří každý měsíc musí platit výpalné...
   Kolik milionů už dostali Svěráci,Sommerová, Mádl, Bartoška? a další? Co je tajného na platu Moravce?,?????

   Smazat
  6. Ona je také možnost že ČT dělá reklamu např. Kalouskovi, Šlafnberkovi nebo jiným a místo aby peníze přijala tak te těmto "také politikům" platí.

   Smazat
  7. Parlament ČR a zákon zastupitelské demokracie12. března 2018 21:46

   Sociolog Robert Michels (1876-1936) formuloval princip, který označil jako „ZÁKON ZASTUPITELSKÉ DEMOKRACIE“, podle něhož všechny demokratické systémy a organizace spějí k oligarchii, neboť zastupitelé získávají moc nad zastupovanými. Slabiny různých demokratických modelů vlády se v posledních desetiletích objevují stále bolestněji a zřetelněji. Problémem ZASTUPITELSKÉ DEMOKRACIE BÝVÁ FAKT, ŽE ZVOLENÍ ZÁSTUPCI VE SKUTEČNOSTI VŮLI VOLIČŮ NEREPREZENTUJÍ, ale HÁJÍ PARCIÁLNÍ ZÁJMY své strany, svých příznivců a přátel, skupinek patolízalů a různých organizací, přes které uplatňují svůj vliv a osobní prospěch...
   Z hlediska existence a uplatňování skutečných demokratických nástrojů řízení státu S LIDMI PRO LIDI proto se musíme rozhodnout, jakou vlastně chceme demokracii - přímou nebo nepřímou (zastupitelskou). A to projevit i ve volbách nebo v referendu!
   EU pod vládou Německa a tím i USA! My jsme už skrytou kolonii Německa! Projekt vytvoření EU pochází z péra Německa! Vždyť ono dobře ví, že je vedoucím evropským hegemonem na našem kolbišti. To je výhodné i pro zločinecké USA pro jeho samozvanou funkci světového četníka.
   PARLAMENT ČR SE DĚLÍ NA POSLANECKOU SNĚMOVNU A SENÁT. Obě složky předstírají a obelhávají nás, že máme zastupitelskou demokracii. Za to na ně platíme neskutečné peníze z našich chudých daňových kapes.
   POSLANECKÁ SNĚMOVNA je něco jako svazácky kojenecký ústav pro podporu a vývoj (ne)politických dobrodruhů, loupeživých politruků a zákonozrádců. Tito nám časem nekontrolovatelně „demokraticky“ vyrostou na politrucké dinosaury a superdinosaury za naše peníze.
   SENÁT je jakýsi apendix (slepé střevo) a residual (zbytek, zůstatek) tzv. demokracie. Tudíž zbytečně placená komora, úřad a odkladiště vysloužilých, zkrachovalých, nepotřebných a zestárlých (ne)politických politruků a zákonozrádců. Představuje zejména zasloužilé politrucké dinosaury a superdinosaury. Takový politický domov, LDN aneb odkladiště důchodců či neúspěšných prezidentských kandidátů. Slováci nemají Senát. A vůbec ho nepostrádají ve svém tzv. demokratickém systému! Proč asi? A co my - nebylo by také lepší zrušit český Senát?!

   Smazat
 2. Tři pilíře demokracie - pluralita názorů, svoboda projevu, svobodné volby? Pitomost. Demokracie má jediný pilíř - politickou svobodu, bez níž lid nemůže vládnout. A tu tady ani náhodou nemáme.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať si havloidi financují svojí svobodu slova sami!
   Nechápu proč by občané ČR měli financovat cizí propagandu!

   Smazat
 3. To co tady vytváří sebranka typu kraďouska je neuvěřitelné. Buďto volby byly cinknuté a nebo je u nás tolik podvodníků jinak top 09 ODS stan a lidovci by nemněly šanci se do parlamentu dostat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ideální řešení: pro vstup do parlamentu 10% a pidi strany půjdou do pr...e, všichni kandidovali ale něco dělat se jim nechce. Chtějí jen statisícové platy a být v opozici a házet klacky pod nohy. Dobré řešení je po volbách je zazdít do sálu bez oken. Bez vody, alkoholu, cigár a žrádla s jedním mobilem. Páni poslanci by se asi dohodli velmi rychle !!!

   Smazat
  2. 8:28 Tak ods volily neplatiči daní co jim vadí EET ale kraďouska zázračně zachránily hlasy ze zahraničí.

   Smazat
  3. No to je taky skvele ,co maji za pravo volit lidi ,kteri ziji v zahranici !!!Neziji v teto zemi ,o zivote tada vedi leda ...nic a vysledkem je Kalousek a lidovci v parlamente .

   Smazat
 4. 8:28
  Když je Blbiš ochotný jednat s ODS,Kraďousek a černoprdelník se starosta ma jsou pořád ve Sněmovně,tak je CINKNUTÝ ÚPLNĚ VŠECHNO!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Ať si ČT platí ten, pro koho pracuje. Dívám se na Večerníček, jen když jsou u nás vnoučata. Jinak je to "hrůza".

  OdpovědětSmazat
 6. Nejsem filmový znalec a ani filmový kritik, nejsem filmový akademik ani herec, ani režiser, do kina zajdeme s manželkou maximálně tak 10 - 12 x do roka. A tak se musím řídít selským rozumem a o filmu mohu říci jen to, že se mi líbil a i po delší době vím o čem ten film byl, nebo se mi film nelíbil a zhruba po týdnu nevím o čem film byl. V podstatě to samé mohu říci o hercích a herečkách - líbili se mi, zahráli to dobře. Nebo si řeknu hrála tam nějaká komediantská šmíra nestálo to za dívání. A tak se obracím na Vás, zda by jste byli ochotni poradit mi a poučit mne, v čem byl až tak vyjímečný film Bába z ledu. Kromě toho že oba titulní představitelé se dlouhodobě více či méně vulgárně vymezují proti výsledkům demokratických voleb jak na Slovensku, tak v Čechách. To je dostatečný důvod pro udělení Lvů? Zdá se, že ano. Pro oba herce to byl zřejmě Lev poslední, protože pochybuji, že s protizemanovskou kritikou , tak jak ji prezentoval Pavel Nový to bude stačit.A navíc na svou chvilku slávy se Lvem a u pultíku s mikrofonem čekají další komunistobijci a echtovní komediantští demokraté. Bude třeba stvořit nějaký filmeček a nominovat jej a následně ocenit hned několika Lvy pro jednoho z mladších Hrušínských, hlavně Honzík už dlouho stojí na té správné straně demokratické barikády a jeho komentáře k čemukoliv jsou obzvláště úderné. To by v tom byl určitě nějaký nedemokratický čert, aby si právě ten komediant toho Lva demokraticky nevydyndal. Měli by se nad tím v té jejich veřejnoprávní České telževizi hluboce zamyslet. František

  OdpovědětSmazat
 7. Myslím, že přechod ČT na DVB - T2 by to vše mohl vyřešit. No a zaměstnanci dobře si žijící z našich "daní" by konečně mohli něco smysluplného dělat. Až se otevřou doly na lithium, bude zapotřebí hodně nových pracovníků.

  OdpovědětSmazat
 8. Komedianti si i tu svou politickou agitku nechali zaplatit z koncesionářských poplatků :(

  OdpovědětSmazat
 9. Je nehororázné, že tato stoka je financována z peněz daňových poplatníků. ČT si na nezávislost už ani trochu nehraje. Je to bruselská propaganda. Je ale dobré, že ČT už je všem lidem k smíchu. ČT je kanál a stoka. Ty jejich diskuse s Moravcem, vždy si tam pozvou tři lidi s identickým názorem, není to žádná diskuse. Lidé jako Jaques Rupnik, nebo Bělohradský jsou tam pečení vaření. ČT je neomarxistická stoka. Ale věří ji už jenom 18 procent čechů, takže OK.
  http://www.epshark.cz/clanek/484/ct-je-zlocinecka-organizace

  OdpovědětSmazat
 10. Nebědujte nad úrovní ČT. Co vám brání jít na poštu, vyplnit jednoduchý formulář, odhlásit tu žumpu a mít klid. Je to zdarma. Když už tam budete, můžete odhlásit i další stoku-ČRo. Učinil jsem tak již před lety, mám klid, víc času a na některá výjimečná sportovní klání jdu do hospody. Sice pořád platím ty dvě žumpy ze svých daní,to neovlivním, sle na tzv. koncesionářských poplatcích ušetřím ročně přes 2 tis Kč. A to se vyplatí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od ledna 2018 jsem zrušil SIPO a energie platím složenkou, takže budu mít v dohledné době návštěvu exekuční mafie. Nicméně uznávám svůj dluh mediím a jsem jej kdykoliv ochoten ho zaplatit s jedinou podmínkou. Já sám si vyberu na trhu medií komu ty peníze pošlu a tuto volbu budu provádět každý měsíc v rámci demokratizace medií. Asi bych začal Aeronetem, pak něco Zvědavci, nezapomenu na Novou republiku a další, nějak to už podělím, těch cca 300 Kč měsíčně. Doufám, že jako důchodce neumřu hladem. Argument vládních poskoků korporátní mafie, že na to máme zákon je těžká diskriminace občanské většiny a jejich občanských práv. Já zákonnou povinnost chci plnit, pouze chci rozhodovat o určení každé platby. Jinak to není poplatek ale sprosté a otrokářské výpalné.
   Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký
   P.S: až tohle bude fungovat nebudete se stačit divit jak se budou media měnit, inu prestitutky v každé době!

   Smazat
  2. Když to uděláme všichni, tak zahltíme soudy a navíc máme u soudu účinnou obranu (já platit chci, ale ČT nikdy) a posranci pak výpalné zruší sami, než by riskovali, že půjde AEnetu či NR nebo jiné alternativě. To by byla skutečná revoluce. Přidejte se ke mně ať je nás násobně více než exošů a souďošů.
   Ďuro Trulo

   Smazat
  3. Já neplatím poplatky od doby přestěhování v roce 2013 . Mám strach , ale když vydím jak se chovají k prezidentovi a 7 miliard je jim málo ? Běžte do kelu ! Mám pouze pičítač ! Nemám tv a takovou sebranku bez kontroly nebudu podporovat . Všechno nám daní chodíme do práce a vy.v práci spiníte prezidenta Zemana . Nikdo nemá přehled kat tito vaše peníze jdou .

   Smazat
  4. Listopadový podvod 198912. března 2018 22:05

   • www.youtube.com/watch?v=phci3AqzAv0
   • www.novarepublika.cz/2018/02/autorita-tgm-narod-evropa.html#more
   Zásadně odmítám jako nepravdivý a zavádějící termín „sametová revoluce“. Pojem revoluce se totiž podle historické vědy vztahuje k úplně jinému fenoménu, než tomu, který proběhl u nás r. 1989. Šlo nikoli o revoluci, ale o kontrarevoluci, státní převrat, havloidní hadrák, palácový puč…, podobný latinskoamerickým převratům. S tím souvisejí i nesmyslné termíny „barevné revoluce“. Tyto názvy politruci moderních dějin užívají k ohlupování širokého občanstva.
   O žádnou revoluci přitom nešlo – šlo o mocenský převrat, doslova o palácový havloidní puč, při kterém jako polistopadový premiér sekundoval Havlův kámoš komunista a Slovák Čalfa.
   Čím byly "Václaváky" v pondělí, v úterý, ve středu? Stačí si jen chtít vzpomenout. Lidé ráno šli do práce a ti, kteří po práci si šli zazvonit klíči na Václavák, poslechnout si kohokoliv, si šli hlavně zakřičet. A to zejména proto, že už se to mohlo, přesněji, policie nikoho za to nehonila. Když se řečníci vypovídali a dav se vykřičel, pak se zavřel balkon na Melantrichu a všechno se zase rozešlo. Pak se situace probrala v hospodách a ráno opět do práce, kde všichni měli zajištěnu práci a svou mzdu. A tak to mohlo jít dokola ještě hodně dlouho.

   Smazat
 11. Rozklikl jsem ZDE. Typické pro idnes. Zvýhodňováni byli komunisté o kterých v článku nebyla zmínka. Je možné, že by Kalousek a spol byli v KSČ ? Po likvidací dokladů Rumlem, Kalivodou a Langrem ( možná i jinými ) jsou největšími odpůrci Komunismu a útočníci proti členům KSČM bývalí členové KSČ ( Pithart, Štětina aj. )

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:03

   Hlavním a prvním cenzorem, svazků STB tzv. FOND Z vytvořil lidovec Richard Sachr exministr vnitra, jejich tehdejší předseda Bartončík byl agentem STB a byla to pro lidovce blamáž on odmítl odstoupit, tak lidovec Sachr zavřel do trezoru, nemalé množství svazků členů OF, jeho slova zněla:"ABY NEBYLI VYDÍRATELNÍ"? Což už samo je nesmysl, pokud o někom něco smí vědět pouze pár vyvolených, pochopitelně za účelem vydírání! A většina také s STB spolupracovala!

   Kalousek byl před r. 1989, právě členem strany lidové (ČSL), která byla v Národní Frontě (NF) s KSČ a ČSS dnes ČSSD. ČSL si přidala KDU-ČSL. Její členové a členové KSČ, po r. 1989 skákali ze strany do strany, jenom aby nepřišli o KORYTO a ta se rodila "demokracie" v čechách ...

   Vova


   Smazat
  2. Zřídit fond Z nařídil Venca Veškrna, lidovci do toho neměli co mluvit. Sachr byl sice lidovec, ale tak trochu osamělý střelec a navíc svině. Nakonec se na něj provalila spolupráce nejen s StB, ale prý i KGB.

   Smazat
  3. Srpnový podvod 196812. března 2018 22:02

   V ČSSR byl v období 1968-1989 skutečně mír a nezměnil se ani sociálně-ekonomický systém. Význam srpnové invaze ale spočíval v tom, že upozornila Západ, kam až může jít a do čeho se nemá plést. Teprve po XI/1989 se stalo to, čím „Poučení z krizového vývoje“ ospravedlňovalo 21. srpen 1968. Byl obnoven kapitalistický systém a politická orientace země se otočila o 180 stupňů. Existovala „železná opona“ a mocnosti měly pevně vykolíkovaná území, kde si dělaly, co chtěly. V takové situaci nehrozilo, že by USA a jejich spojenci vojensky zasáhli na obranu jakéhosi Dubčeka.
   Pokud se týká tzv. liberálního světového řádu, který údajně existoval od r. 1945, pak je to lež - on totiž vznikl zhruba v roce 1991. Bylo to panování Západu ve všech oblastech. Přitom nebyl ani liberální, ani svobodný. Mělo se za to, že všechny země musí přijmout jeden model, přijmout jednoho lídra, přijmout jednu ideologii. A samozřejmě nebyl ani žádným řádem, protože Západ, utržený ze řetězu, uskutečňoval jednu agresi za druhou. Došlo k tomu mimo jiné proto, že Rusko bylo slabé a neschopné, nebo neochotné zadržovat jeho počínání. Nakonec se Západ začal cítit beztrestným, odsud i události v Jugoslávii, Iráku, Libyi a mnohé další události. Tyto pořádky skutečně Rusko svým počínáním boří. A to se Západu krutě nelíbí.

   Smazat
  4. 18:31

   Fond Z zřídil člen strany lidové (ČSL později KDU-ČSL), tehdejší ministr vnitra JUDr. Richard SACHR.
   Velice dobře si pamatuji, jak obhajoval jeho potřebu v budově parlamentu po NF!
   Jste lidovec, že z něj děláte osamělého vlka, který vlastně s lidovci, dnes KDU-ČSL, neměl nic společného Mikeši ...?

   Havel dělal za Bakalovi ukradené peníze, jiné ptákoviny ODCHÁZENÍ.

   Vova

   Smazat
 12. Tedy já patřím k těm uživatelům televize, kteří nechápou, proč na jejich náklady se mění v krátkém čase technologie přenosu, vyžadující nákup nových televizorů a nebo dalších zařízení - tedy kšeft za také hodně miliard Kč. Přitom žádné zlepšení nevidím, čím více stanic, tím méně se dá na něco dívat - snad občas něco na ZOOM, zřídka na čété 2. Takže občan je okrádán hned na několika frontách najednou: platí za vysílání filmového a televizního - skoro by se dalo říci toxického odpadu, na který je skoro zdravému rozumu a tělu nebezpečné se dívat a pak platit náklady na technologické změny, které snad slouží kapse producentů a vysílačů a výrobcům televizorů, ale jdou proti potřebám občanů!
  Ad 10:03. Je obecně známo, že největší válečníci proti komunismu před r. 1948 byli po únoru 1948 nejhorlivějšími partajníky a sekerníky. Je stejně dobře známo, že tito sekerníci byli první, kteří otočili o pražsdkém majdanu, tzv. jaru 1968 a byli těmi nejžhavějšími antikomunisty. A stejní lidé po vyloučení z KSČ pro svoje aktivity v r. 1968 se s největší lítostí a servilitou i jako udavači doprošovali přijetí zpět do KSČ a mnozí z nich v tomto okamžiku se i zaprodali STB! A samozřejmě po majdanu 1989 u nás zase zabouřili jako ti nejpravověrnější prokapitalističtí agenti, ale ne všem bylo odpuštěno např. i to, co dělali po únoru 1948! KSČM opustila tato generace renegátů a prospěchářů nejvyššího kalibru, aby se nastěhovala do pohodlí nových partají, ve kterých si počínají stejně "skvěle", jako v těch všech letech předchozích. To jsou ti poslanci třeba, co byli zvoleni za jednu partaj, aby při prvním vhodném okamžiku přesedlali do druhé, která jim dodá více peněz a moci. To jsou ti dnes docela běžní poslanečtí partajní vexláci a myslím, že by Okamura měl vedle referenda si vzít za úkol i zákon o ztrátě mandátu, při přebíhání z partaje do partaje. To jen podporuje zrádcovství, podrazáctví, šejdířství a podvodnictví a posléze bezcharakternost celého parlamentu!

  OdpovědětSmazat
 13. Takže, sport, i kultura je o čertovo lejně a politice. Blbá doba. Ještě zbývá literatura, z minulého tisíciletí, tu snad zatím neupálí.

  OdpovědětSmazat
 14. Začínám nabývat dojmu, že není daleko doba, kdy budou ti, kterým bude život v bezpečí milý emigrovat do Ruska.

  Stefan

  OdpovědětSmazat
 15. Umělecká úderka, která tak vehementně brání cecík, na který je už dlouhé roky napojená, sestává do značné míry (v případě těch starších) z těch, kdo rozhodně v minulém režimu nikterak nestrádali. Ať už se z petentů jedná např. o Svěráka st., Kolářovou nebo Nového. Všichni do jednoho byli hvězdy minulého režimu, na obrazovkách jsme je mohli vidět velmi často, Svěrák točil filmy jak o život a měl i "svoje" (i když státní) divadlo. Tedy všichni, kdo jsou dnes největšími antikomunisty a údajnými obránci demokracie, byli servilní k minulému režimu, tedy jsou to chameleoni, schopni se přizpůsobit jakékoli době. Svěrák ml. jen žil z výhod jeho otce, tudíž je pokračovatelem jejich tradice měničů kabátů. Všichni účastníci sobotní taškařice jsou pak napojeni na penězovody ČT, tedy žijí z výpalného, které jsme nuceni jim ze zákona platit. Máme-li doma např. kabelovku, kterou si platíme hlavně pro jiné programy a na ČT se nedíváme, pak není ani možné přijímač odhlásit, velmi lehce by nalezli důkaz, že televizor vlastníme. Nelze než doufat, že se jednou objeví ve sněmovně taková konstelace, která bude ochotná poplatky zrušit. Vzhledem k tomu, že Babiš už se vyjádřil, že s ČT nic dělat nechce, budeme nejspíš nuceni i příští 4 roky tu žumpu platit.

  OdpovědětSmazat
 16. Sommerová je ještě větší čapí,než jsme doufali!!!!
  Je to stejná blbka jako příznivci TROP 09 a havložumpy....Inu,dementi nám padají z nebe!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak určitě....
   Vždyť Sommerová přece kandidovala za TOP v Praze.
   Takže má nejen cecík z ČT, ale brání i svou stranu... Demokratka...

   Smazat
 17. 13:07
  Vymaštěná a vychlastaná debilokratka stejně,jako její velké vzory....Kraďousek,Poserplína a havlérka!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Politický prostitut Kalousek12. března 2018 22:10

   Politický prostitut Kalousek
   V džínech, teplácích, či kmentu, hlavně, že jsem v parlamentu.
   Dřív platilo na lidičky, když jsem si hrál na barvičky.
   Byl jsem modrý, byl jsem černý, žádné barvě nebyl věrný.
   Šel jsem s oranžovou, rudou, hlavně, že mě volit budou.
   I když mě nikde nechtějí, neztrácím naději.
   S politikou nepřestanu, založil jsem novou stranu.
   Přesvědčí vás moje vize: Vyvedu náš národ z krize!
   Bohatým dát, chudým brát, tak vypadá správný stát.
   Jasné jsou mé obzory, nechci chudé sponzory.
   Volby rozhoduji teď, zaplatím si předpověď.
   Lhal jsem, lžu, lhát budu zas, hlavně, že mi dáš svůj hlas!
   Lhát lidem se vyplácí, tvrdí všichni topáci!

   Smazat
  2. Poserplína Šlafenberk12. března 2018 22:26

   Už aby toho Šlafenberka
   na krchov už táhla herka!
   Notoricky známa stará chrchlavá figurka, nemtoš a poserplína Šlafenberk není ani vystudovaný hajný. Je to jakýsi nevzdělanec, který si potrpí na svůj knížecí titul! Kdyby si u nás díky Havlovi a Kalouskovi nenakradl restituce, tak z čeho by vlastně žil a kupoval si dennodenně plínky?
   • www.youtube.com/watch?v=VnqvEQTag74 (video)
   • www.svobodnenoviny.eu/aristokraticky-slovnik-karla-
   • www.svobodnenoviny.eu/kdyz-adoptovany-aristokrat-karel-schwarzenberg-zase-mluvil-ze-spani
   • www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Toto-se-nemelo-dostat-ven-Svedectvi-odkryva-sokujici-slova-Schwarzenberga-260756
   • www.novarepublika.cz/2018/01/schwarzenberg-za-pravdu-se-bijici.html?showComment=1515651018934#c2993805033584587275
   • www.svobodnenoviny.eu/komuniste-kradli-zde-se-podivejte-na-zazrak-o-kterem-se-nemluvi-a-media-mlci-jak-se-schwarzenberg-dostal-k-majetkum-v-nasi-zemi

   Smazat
  3. Pražská kavárenská havloidní kvakárna12. března 2018 22:31

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Pra%C5%BEsk%C3%A1_kav%C3%A1rna
   Havloidi, sluníčkáři, pravdoláskaři, dobroseri a jiná banda\\verbež z pražské kavárenské kvakárny jsou tí, kteří nás chtějí za naše peníze, za použití jejich lží (fake news), násilí a nenávisti přesvědčit o své „jediné havloidní pravdě“!
   Slovník havloidní kvakárny:
   • antisemita - kdo ukáže na vysoce nadstandardní zastoupení Židů ve všech vládách a důležitých úřadech od roku 1989, stejně jako že na většině arbitráží vydělávají Židé
   • lidskoprávní organizace - firma, která za státní (čili naše) peníze likviduje většinovou společnost a prosazuje vykřičené práva menšin, které jdou proti celé původní společnosti
   • nácek, fašista - vlastenec, který se snaží zachovat stát v původní formě s dědictvím předků
   • radikál - kdo chce bojovat pro správnou věc
   • xenofob - kdo brání vlast proti cizím a dobře známým, zničujícím prvkům naší společnosti

   Smazat
  4. Ad 22:10 Dobrý a pro zasmání, škoda, že toho vtipu je v komentářích málo a za to je tam hodně hrubosti těch, kterým chybí argumenty i ten vtip!

   Smazat
 18. Nejlepší bude ignorovat jejich filmy v kinech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačila my bába z ledu . Nic moc . Svěrák natočil snad za 30 dobrých filmu za bolševiků . Dnes takr točí a drží se pořekadla : koho chléb jíš toho píseň zpívej ! Věřím tomu že by točil i za Hitlera . Akurát by si nedovolil pidepsat pětici . Mladej se vyškrábal po fotrovi jako vetšina miminek Pražské kavárny .

   Smazat
  2. Bába z ledu velmi zklamala! Nezachránili to ani herci Kronerová a Nový.

   Smazat
 19. 13:26
  S tím velký problém nebude...

  OdpovědětSmazat
 20. Do kina dávno nechodím...bývala jsem členkou Filmového klubu v 70.a 80.letech -ach, to byly filmy...Dokonce i běžná produkce mívala hlavu, patu, šmrnc a i kritická si dovolila být. Dnes se točí na Západě pokleslé svinstvo / je libo Přání smrti? /pro nějaké hypotetické stádo bez mozků, později bez hlav.
  Včerejší pokus shlédnout film"režiséra"Slámy Bába z ledu skončil pro mne po 15-20 minutách. Tedy něco tak mizerně hraného, režírovaného a zabíraného - a to "vyhrálo"!
  Podotýkám, že jsem nedokázala shlédnout celý ani jediný film z dílny hřebejka a podobných, takže nemohu srovnávat. Ale mohu říci toto: S uměním, pánové, s uměním vaše tvorba nemá společného zhola nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já ho vyděl celý . Je to na jedno použití tak jako film učitelka , jednou a dost ! Takový šou , plno rudých motýlů , samá politika . Díla snad jako audience na jedno podivání . Marcel

   Smazat
 21. Pro 17:10
  Dámo,souhlasím s Vámi.
  Oni netočí filmy proto,aby vytvořili FILM,ale jenom proto,aby se utratila spousta peněz pro vyvolené.A pak si to vzájemně ocení.Divák je jim lhostejný.Éra vynikajících tvůrců je pryč.Dnes je to jen šmíra a neumětelství.

  OdpovědětSmazat
 22. ČT to ale říká jasně, že podstatou její práce je šíření proevropské ideologie. Rozhodně mezi její hodnoty nepatří vyváženost nebo nabídka opačných názorů. Navíc to vše je v souladu s evropským požadavkem na vysílání veřejnoprávní televize. Není tedy nic divného na tom, že Čt představuje jedno z hlavních ideologických center kavárenské demokracie.

  OdpovědětSmazat
 23. Občané jdou k volbám a zvolí si své zástupce. Pražské kavárně se to nelíbí a nesouhlasí s volbou národa. Nastupuje Česká televize a vytváří s pražskou kavárnou a pod jejím vedením, že proti národem zvolených zástupcům vystupují hlavně studenti, kteří nemusí chodit dnes a denně do práce a herci, kteří jsou vždy s pražskou kavárnou. Česká televize lže od rána do večera, jak o situaci na vnitřní politické scéně tak v mezinárodním kontextu. Miliony lidí našeho státu nemají možnost chodit protestovat proti lžím pražské kavárny a České televize a to využívají ti co chtějí u nás nastolit něco jako bylo na Ukrajině a to Pražský majdan. Vidíme co se děje na Slovensku a vidíme za každou cenu toto přenést k nám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu.
   Před cca měsícem skončilo druhé kolo volby prezidenta, před 5 měsíci byly volby parlamentní...
   Účast byla vyšší nebo stejná, jako obvykle, tak proti čemu se dnes protestuje?
   To je ta demokracie?
   Největší úchylnost je pro mě osobně svolání protestu studentů na 15.3. , kdy je výročí napadení naší země německými nacisty !!!!!
   Nebo je to další skrytý úmysl a pokoření národa?

   Smazat
  2. Podle Pjakina, jak já ho chápu, pouze testují to co si ještě můžou dovolit a je to pouze na nás zda si to necháme líbit. A o ničem jiném to asi nebude. Každopádně se mohu mýlit...

   Smazat
 24. Tak jak se vypumpovali miliardy z OKD , tak se určitě pumpují z čt . Není kontrola , tak se v Praze bohatne . Prezident to ví a řekl na plnou pusu .

  OdpovědětSmazat
 25. Nevím čím to je buďto cenzůrou a to teď možná rychle zjistím a nebo já teda nevím čím. Pokud si stěžujete na Českou televizi tak se dívejte na ČT Barandov kde Soukup na pokračování ivestigativně tepe praktiky Dvořákovic televize co se týče hospodaření. Žádná kontrola, žádná možnost kontroly čehokoliv. Tak kolik Kč bere přiteplenej Moravec? Jak může strčit svůj drzej ksicht před kameru a může se na cokoliv někoho ptát, když nemůžeme vědět co za naše peníze pobírá (a to se určitě budeme divit). Jak se říká má z ostudy futrál a ještě má spolu s Dvořákem tu drzost lhát až se jim od huby práší. Je to v 21. století ještě možný?

  OdpovědětSmazat
 26. Ještě maká připomínka k vysílání ČT,to že se vysílají komerční reklamy na ČT1 jsme vzali za své , i když nevidím jediný důvod tohoto stavu. Ve vysílání ČT2 , který byl takovým "intelektuálním"pořadem
  je vysílání komerčních reklam neomluvitelný lapsus, ale vedení ČT zkouší co divák vydrží a zdá se ,že vydrží všechno.

  OdpovědětSmazat
 27. http://www.skrytapravda.cz/domaci/1500-protest-proti-lzim-ceske-televize-uz-to-zacina

  OdpovědětSmazat
 28. Už to začíná...14.3. v 19.00 hod..VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ
  PROSÍM VÁS ZŮČASTNĚTE SE V CO NEJVĚTŠÍM POČTU !!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A KDO TO SVOLÁVÁ? ZDROGOVANÁ OMLADINA? OPILECKÁ PRAŽSKÁ KAVÁRNA? POKUD ANO, TAK BYCH TAM NADIRIGOVAL LIDOVÉ MILICE, ALE TY JSOU NAHRAZENY DNES MILICEMI KAPITALISTICKÝMI, TAK BY EFEKT BYL OBRÁCENÝ. A POKUD BY TAM PŘIŠLI ODPŮRCI ROZBÍJENÍ STÁTU A ROZEŠTVÁVANÍ NÁRODA, NEPŘÁTELE NACISMU A FAŠISMU, TAK BY NASTOUPILI DNEŠNÍ, V LUPIČSKÉM MASKOVANÉ MLÁTIČKY NEJEN S OBUŠKY A SLZNÝM PLYNEM, ČI STŘÍKAČKAMI, ALE TŘEBA I Z GRUZIE DOVEZENÝMI OSTŘELOVAČI, JAK MÁ TA DEMOKRATICKÁ EU-ROPA V PRAXI!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.