Reklama

.

.

sobota 10. března 2018

Z Hradu zahřmělo: Zeman dal najevo, že bude i podruhé prezidentem, nikoli loutkou. Potrefené husy vzlétly.


Petr Hájek,komentář
10.3. 2018   Protiproud
Poučné kauzy Ondráček – Mynář – Okamura. Majdan se odkládá? Babišův ubohý gambit do tmy
Miloš Zeman začal své druhé prezidentské období ve stejně ostrém stylu, v jakém skončil období první. Někteří akademičtí političtí estéti byli z jeho „trumpovského“ inauguračního projevu otřeseni, pár Kalouskových potrefených husí (vedených husou denní z „fialové“ ODS) dokonce odhopkalo ze sálu, aby vzlétlo ke kamerám České televize (rovněž potrefené) si postěžovat, že jim prezident ukradl skleněnku.
Inaugurační projev prezidenta versus trénink pražské kavárny

Pořád totiž doufají, že uprostřed války o existenci státu a národa, s nimi politický obr začne hrát stínový okresní přebor v cinknutých kuličkách, na nějž stačí, neboť to podstatné za ně vybojují jejich zahraniční impresáriové z Berlína a Bruselu. Zeman jim však sdělil, že on dále boxuje. Politickou extraligu. Tady a teď.

Neřekl vlastně nic nového – a právě v tom byl jeho proslov nový. V druhém období by se vlastně už mohl na všechno (a na všechny) vykašlat. Postavit si svůj „pomník“ – a pak slavně všemi milován odejít. Jenže Zeman na politiku nerezignoval – právě proto, že je všeobecně v troskách. Má přímý mandát – a oznámil, že se mu nezpronevěří.

Soupeři u vola


Gravitační jádro jeho vystoupení proto spočívalo v explicitním a konkrétním útoku na nevolené politiky – novináře z větší části mainstreamových médií. A na ty, kdo si skrze ně uzurpují moc, kterou jim volební výsledky sebraly. Primárně tedy na posledními parlamentními volbami těžce poškozenou havlistickou Kavárnu ovládající Českou televizi – propojenou pupeční šňůrou s mediálním impériem Zdeňka Bakaly.

Nutně tedy musela jako první z Vladislavského sálu odejít Miroslava Němcová, vedle předsedy Petra Fialy hlavní nositelka zničující levičácké havlistické ideologie v ODS. A nutně ji museli následovat ideoví soudruzi Kalousek, Pospíšil, Schwarzenberg a další zbytek polomrtvé TOP 09 – kteří se pak snadno vešli k jedinému stolu u nedalekého Černého vola, kam vedeni neomylným instinktem vzápětí zamířili.

Nutně musela Česká televize vzápětí spustit svůj tradiční „speciál“, v němž pak dlouho do noci omývala svým poškrábaným soudruhům (a faktickým majitelům) rány. Jediná podstatná myšlenka, která v televizní kavárně na Kavčích horách zazněla, měla však estetiku krásy nechtěného: Kdyby nebylo té prokleté přímé volby, neměl by Zeman žádnou šanci být prezidentem. Ani poprvé, ani podruhé.

Lepší příspěvek o současném stavu „zastupitelské demokracie“ nemohl zaznít: údajní reprezentanti lidu by nikdy nezvolili toho, koho lid většinově chce. Všechny další debaty na téma referendum a přímá demokracie netřeba rozvíjet. Zemanovým „skandálním“ projevem se však současně završila (a na čas zhroutila) operace, která již několik týdnů inauguraci předcházela: zkouška na pražský Majdan. V parlamentu i v ulicích. Pokud si toto neuvědomíme, význam Zemanova promyšleného úderu nepochopíme a nedoceníme.

Čtěte ZDE: Oslavili jsme svou svobodu: 70 let totality pokračuje podle starých not. Husákovy děti jako neužiteční idioti. Brusel nás zbaví Babiše i Zemana. Podlý Putinův mráz udeřil nečekaně: v zimě! Hrátky s čertem končí?

Nezdařená poprava mukla


Jen pár hodin předtím totiž komunistický poslanec Zdeněk Ondráček složil funkci předsedy parlamentní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Učinil tak po zběsilém mediálním a politickém lynči, v okamžiku kdy začal bezprostředně ohrožovat jeho rodinu.

Mediální krytí a organizaci tréninku poskytl jako obvykle „headquarters“ Kavárny, na nějž prezident Zeman zaútočil: bolševický skanzen na Kavčích horách a jeho bakalovská „odvelená“ jednotka. Štábní cvičení na rozvrat státu, na znehodnocení parlamentních a prezidentských volebních výsledků, v nichž Sorosova pražská (brněnská atd.) kavárna utrpěla výprask – jako před pár dny ta italská – proběhlo poněkud ve stínu mnohem propracovanějšího pokusu o Majdan na Slovensku. V českých a moravských ulicích to byl nakonec spíše trapas.

A tak se stalo, že jediným kladným hrdinou této zkoušky na puč nakonec zůstal – Zdeněk Ondráček. Hrát roli užitečného idiota tento Muž Určený K Likvidaci totiž svou mužně provedenou rezignací skandálně odmítl. Měl se přece „omlouvat“, sypat si popel na hlavu (tím legitimizovat své katy) – a nakonec být stejně utracen. Jenže zločinný Ondráček zůstal svůj. Sabaka pokazal sa pianěrom. Jeho rezignace se tak paradoxně proměnila ve vítězství: jeho osobní – i strany, kterou reprezentuje. A to už za několik vět stojí. Jeho kauza totiž přesně ukazuje s jakým „projetým zbožím“ Kavárna hraje.

Všechno je stejné – a přece jinak


Téměř třicet let po převratu si najednou soudruzi z „demokratického bloku“ vzpomněli: Ten Ondráček, když mu bylo devatenáct, sloužil u policie, represívní složky totalitního socialistického státu. Tehdy přece mlátil obuškem občany demonstrující proti státní moci! Neslýchané! Dostal rozkaz a, představte si, on ho podle své služební přísahy splnil! Jak by tedy mohl být předsedou (bezvýznamné) komise pro kontrolu policie pro policajty (GIBS) současného socialistického státu s „fake“ názvem „liberální demokracie“?

Na mnohé (převážně) mladé lidi, které oním "odporným násilím" vyhnali do ulic, historická reminiscence znásilněná propagandou stále docela dobře působí. Téměř třicet roků po převratu už ve veřejném prostoru totiž není moc těch, kdo tehdy na Václaváku za Palachova týdne demonstrovali a honili se s příslušníky VB, mezi nimiž byl i onen MUKL, tehdy devatenáctiletý Zdeněk Ondráček (nikoli na Národní v listopadu téhož roku, jak se mystifikačně tvrdí, aby fungovala patřičná symbolika).

Protože jsem se těch hrátek rovněž zúčastnil, mohu dosvědčit, že to bylo skoro jako z Československé televize. Ta tehdy neustále ukazovala demonstranty na Západě „brutálně“ rozháněné policií (jako dnes ukazuje ty v Rusku). To bylo fajn, byli jsme světoví. Dostali jsme se do západních televizí. Že jsme jenom křoví pro přípravu „dominového Majdanu“ jsme pochopili až poté, co skutečně v listopadu proběhl.

Miroslava Kalouska, který o své tehdejší statečnosti a pár pendrekem přes záda právě řečnil v parlamentu, jsem si tam nikde nevšiml. Asi proto, že jsem ho neznal. Asi proto, že jsem lidovce bral stejně jako všechny členy politických stran takzvané Národní fronty: loajální filiálka KSČ. Ošklivil jsem si tyhle satanovy lemury víc než explicitní majitele rudých knížek. Ostatně i těch bylo na Václaváku při „Palacháči“ mezi mými spoludemonstranty docela dost. Mimochodem: uniformovaní policisté nebyli nejhorší. Daleko nejtvrdší byli jejich pomahači v civilu. Ondráček byl v uniformě.

Čtěte ZDE: Studená občanská válka v Česku: Kavárna je živa z umělých problémů. Má hospoda ještě kam ustoupit? O svobodě už se ani nemluví. Řešení není snadné. A bude hodně bolet

Bít či nebít?

Jak vypadá skutečný brutální policejní zásah proti lidem domáhajících se svých demokratických občanských práv – práva volit na místě prvním – jsem viděl vlastně poměrně nedávno. Zase v televizi. A zase spíše v těch zahraničních než v té „České“: předvedli to naposledy velmi názorně světu „liberální demokraté“ z Madridu při pokusu o potlačení referenda v Katalánsku.

To byla skutečná zvěrstva. A nic. Brusel, který tak úzkostlivě hledí na to, aby třeba v Polsku či v Maďarsku nebyl parlamentem (!) narušen „právní stát“, si nad tím umyl ruce s Brežněvovým: Eto vaše dělo. Majdan má přece proběhnout jen tam, kde to se Sorosem určíme. Proti tomu byly naše tehdejší hrátky, které připravovaly a spustily v zahraničí připravený (premiérový) státní převrat směšné. A „mlátička Ondráček“ byl (řečeno s Hrabalem) v tomto srovnání přímo „něžný barbar“. Ne že by mě to překvapilo. Už dávno vím, že není protest jako protest, ulice jako ulice, pendrek jako pendrek.

Když trénuje Sorosova pražská Kavárna na Majdan, jenž má pučem „poopravit“ výsledky voleb, je to chvályhodná občanská iniciativa. ČT z manévrů připravuje do zpráv série přímých přenosů, do nichž tisíckrát za sebou namontuje provařené záběry policejních zákroků z devětaosmdesátého. Protože je objektivní a nestranná. Když jiná televize – soukromá, ta která nežije z našich daní – se do „analýzy“ nestrannosti a objektivity ČT pustí, soudruh generální z Kavčích hor jí vyhrožuje, že zařídí, že ji zařízne. Otázka zda bít, či nebít, zní ve svobodné liberální podobě už mnohem děsivěji: být, či nebýt. Jenže tohle jsme při Palachově týdnu opravdu netušili.

A vlastně o tom Zeman ve svém projevu v „elipse“ promluvil. Proto husy odcupitaly a vzlétly. Jejich frustrace totiž dostala ve Vladislavském sále přímo nesnesitelnou podobu. Nevyšlo jim tentokrát totiž skoro nic.

Blokovaný parlament

Jako druhý v řadě měl být popraven Tomio Okamura. Pokus o jeho sesazení z funkce místopředsedy parlamentu však dopadl ještě tragičtěji: mimořádná schůze k jeho odvolání se nakonec vůbec nekonala. Husy dokázaly pouze to, že zablokovaly jednání parlamentu, jehož smyslem by oficiálně mělo být, aby projednával zákony. Místo toho sledujeme jednu „mimořádnou“ schůzi za druhou, které mají za účel práci parlamentu znemožnit.

A když už nějaký zákon nakonec sněmovna projednává, je to fantaskní „norma“ proti jedinému člověku: muži prezidenta Zemana, kancléři Mynářovi. Je úplně jedno, co si o něm kdo myslí. Prezident má právo postavit svůj tým podle svého. Je na voličích, zda mu ho v přímé volbě „schválí“ – a to se právě stalo. Nadiktovat, aby měl kancléř povinně bezpečnostní prověrku na nejvyšší stupeň, je nesmysl právě tak absurdní, jako fakt, že o tom parlament vůbec jedná.

Ten kabaretní „triptych“ (Ondráček – Okamura – Mynář) dává nakonec docela přehledný obrázek: Zemanův Hrad, Okamurova SPD a Ondráčkova KSČM jsou hlavními překážkami Kavárny k převzetí moci – v naprostém protikladu k výsledkům voleb.

Babišův cikánský gambit


Andrej Babiš to rozhodně není. Dal to ve své zbabělosti v poslední době několikrát demonstrativně najevo. Naposledy právě při projednávání „kauzy Okamura“. Na jednání parlamentu se nedostavil, neboť s ministrem Pelikánem se místo toho šli pokrytecky v Brně „poklonit“ památce obětí „romského holocoustu“ (o táboře v Letech řekl předtím v podstatě totéž, co Okamura – pravdu). Stejně jako dal předtím okatě najevo, že Ondráčka komunistům nepodrží. Stejně jako lavíroval před prezidentskou volbou proti Zemanovi – ač ho současně podporoval.

Je to prostě Babiš. Udělá kdykoli cokoli, prodá nás komukoli, bude-li se to hodit do jeho byznysových operací na účet státu. Má skvělý marketing, který ho v očích voličů nadále drží. Až dojde na lámání chleba při diktátu Bruselu o povinném „převzetí“ našeho dílu migrantských invazních jednotek (Dublin IV), kývne na to. A spolehne na to, že jeho marketingové oddělení to „spotřebitelům“ nakonec úspěšně prodá.


Zatím mu to vycházelo. Jenže teď žijeme ve světě po Zemanově inauguračním projevu. A prezident dal již najevo, že je z Babišova bezradného vyjednávání o vládě „trochu nervózní“. Můžeme se dočkat toho, že z Čapího hnízda udělá „husí chov“ – a spojí se třeba s ODS, lidovci – a klidně i s TOP 09? Klidně. Anebo ne. A půjde do předčasných voleb. Až dosud k nim mohl hledět bez obav. Bez Zemana však může skončit stejně rychle, jako přišel.

Z Hradu zahřmělo. Jestli se i zablýskne na časy, uvidíme docela brzy. Zemana v druhém prezidentském období nezvládne ani bruselský miliardář. I když si to možná stále ještě myslí.67 komentářů :

 1. Takže Hájkův chlebodárce Klaus je "potrefená husa" a člen pražské kavárny. Haha :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím, zda je Hájkúv chlebodárce Klaus. Ale neparosto jistě vím že Váš chlebodárce je reklamní potrefená kráva na koloběžce. BU BU BU!-V

   Vymazat
  2. Novináři našich titulů nehledají senzaci, ale pravdu. Řekl to šéf Bakalovy Ekonomie. A aby bylo jasno, že jsou to průzračně pravdivá média, nepřipustil pod článkem žádnou diskusi. Co kdyby mu někdo na faktech dokázal, že jsou jedna ruka se lží a fake news?

   Vymazat
  3. I feel so blessed and fulfilled. I've been reluctant in applying for a loan i heard about online because everything seems too good to be true, but i was convinced & shocked when my friend at my place of work got a loan from Progresive Loan INC. & we both confirmed it and i also went ahead to apply, today am a proud owner of my company and making money for my family and a happy mom. Well i'm Annie Joe by name from Pauls Valley, Oklahoma. As a single mom with three kids it was hard to get a job that could take care of me and my kids and I had so much bills to pay and to make it worst I had bad credit so i couldn't obtain a loan from any bank. I had an ideal to start a business as an hair stylist but had no capital to start, Tried all type of banks but didn't work out until I was referred by my co-worker to a godsent lender advertising to give a loan at 2% interest rate. I sent them a mail using their official email address (progresiveloan@yahoo.com) and I got a reply immediately and my loan was approved, and I was directed to the Bank site where I withdrawed my loan directly to my account. To cut the story short am proud of my hair stylist company and promise to testify to the world how my life was transformed.. If you are in need of any kind of loan, i advise you contact Progresive Loan INC and be financially lifted Email: progresiveloan@yahoo.com OR Call/Text +1(603) 786-7565   Vymazat
  4. Jednim z (tisicu) "Hajkovych chlebodarcu", jsem se stal i ja. Predplatil jsem si "My". ;-)

   Vymazat
 2. Euroatlantická kulturní fronta bydlící v Čr právě nyní na Čt1 na Českém lvu začínà verbovat do boje za svobodu slova, Čt, proti oligarchovi Babišovi. Proti Zemanovi to teprve aisi přijde. Heslo dne je hlavně Slušnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, Český lev byl, ale už není a nesmí být o kultuře, ale o politice, tak, jako třeba Slavík. V ČT je svoboda slova pro názory zaměstnanců ČT a pro ty, kteří mají identické názory s těmi jejich. A ty názory jsou přece správné, když jsou bruselské. Snaží se vyplachovat za 7 miliard Kč ročně, ale u mnohých už jim pšenka nepokvete.

   Vymazat
 3. Politici - poslanci, co odešli ze slavnostního aktu, prokázali malou úctu k České republice. Ať už jim prezidentova řeč vyhovuje nebo ne. Přece mezi politiky bývají rozpory, ale tito poslanci zvětšili rozdělení v ČR.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z Hradu zahřmělo a proto odešli. Dle neoficiálních informací zahřmělo v kalhotách knížete. Následný smrad neunesla pí Němcová a odešla. Přidal se Feri a další TOPkaři.

   Vymazat
  2. Pražská kavárenská havloidní kvakárna10. března 2018 23:47

   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Pra%C5%BEsk%C3%A1_kav%C3%A1rna
   Havloidi, sluníčkáři, pravdoláskaři, dobroseri a jiná banda\\verbež z pražské kavárenské kvakárny jsou tí, kteří nás chtějí za naše peníze, za použití jejich lží (fake news), násilí a nenávisti přesvědčit o své „jediné havloidní pravdě“!
   Slovník havloidní kvakárny:
   lidskoprávní organizace = firma, která za státní (čili naše) peníze likviduje většinovou společnost a prosazuje vykřičené práva menšin, které jdou proti celé původní společnosti
   nácek, fašista = vlastenec, který se snaží zachovat stát v původní formě s dědictvím předků
   radikál = kdo chce bojovat pro správnou věc
   xenofob = kdo brání vlast proti cizím a dobře známým, zničujícím prvkům naší společnosti

   Vymazat
  3. Doplněk ke slovníku havloidní kavárny.
   antisemita = kdo ukáže na vysoce nadstandardní zastoupení Židů ve všech vládách a důležitých úřadech od roku 1989, stejně jako že na většině arbitráží vydělávají Židé (TV Nova - Ronald Lauder - 11 mld, Diag Human -327 mil Šťáva, běží Sebastian Pawlovski o 2,6 mld, dále exmajitel cestovky exsenátor Fischer o zabavení letadel a další) . K prohraným arbitrážím pomohli PhDr Železný, Exministr zdravotnictví Bojar, Exprimátor Kasl, a další - všichni židovského původu.

   Vymazat
  4. A není to třeba tak, že jim egregor češství prostě nedovolil setrvat ?

   Vymazat
  5. Doplněk: pravda=lež, demokracie=diktatura, svoboda=otroctví. Převrácené hodnoty - vše ve jménu kapitálu. T

   Vymazat
 4. Český lev. Snůška špíny pod záštitou špindírů z ČT. Už začíná být na čase něco s tou žumpou udělat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kvikot havloidních podsvinčat přisátých na nateklé cecky veřejnoprávní bachyně:

   https://zpravy.aktualne.cz/domaci/ruce-pryc-od-ceske-televize-prohlasil-behem-predavani-ceskyc/r~38fb1982249a11e89509ac1f6b220ee8/

   Vymazat
  2. Ten Svěrák, to je idiot, co?

   Vymazat
  3. Filmaři protestují proti panu prezidentovi. Pitomečkové, co se bez peněz urvaných z našich koncesionářských poplatků nejsou schopní uživit. Kdo se na ty srágory co dneska točej kouká?

   Vymazat
  4. Je sobota večer a jen pomyšlení na to, jak arogantní "umělci" mají možnost vykřikovat svoje "správné" myšlenky ve veřejnoprávní ČT, mě štve. Neštvalo by mě to, pokud by tato televize byla komerční a já na ni nemusel přispívat. Dnes na ní sleduji pouze zpravodajství a to jen z důvodu "poznej svého nepřítele" ....
   Politika u nás se točí opravdu velmi nesmyslně. Jedni před lety tleskali rozdělení Čech a Slovenska, aby dnes vítali a pomáhali budování federace Evropské, v níž budou opět Slováci. Tím prosím nenapadám Slováky, jen uvažuji, zda by nebylo lépe si té naši samostatnosti trochu užít a zkusit se postarat sami o sebe.
   K tomu pátá kolona, pracující pro Brusel, nazývá pátou kolonou osoby vlasteneckého smýšlení. Kdo se v tom má vyznat? :-)
   Strany, při volbách odsunuté do pozadí, mají vnucují obyvatelstvu svoji "záchranu demokracie", na které mohli pracovat v uplynulých třiceti letech. Ale nějak se nezadařilo, by přeci čas sklizně .... vlastně plenění pozůstatků hrůzného režimu z dob před 1989 ....
   Dobrou noc vlastenci, snad se dnešní půlnoci strašidla vrhnou na skutečnou "pátou kolonu" ....
   ABC

   Vymazat
  5. Můžeme si vzít od "umělců vzor
   Vážení spoluobčané, buďme aktivní, organizujme se. Česká televize neplní ze zákona jí danou funkci, proto my, nespokojení koncesionáři Čt vyhlašujeme týdny neklidu.
   Žádáme p. prezidenta, Vládu a Parlament, aby začal jednat a v zájmu demokracie, plurality názorů a svobody slova Českou televizi donutil konat v zájmu všeho lidu. Do doby než tak bude učiněno, budeme koncesionářský televizní poplatek posílat do právní úschovy.
   Vážení spoluobčané, nemlčme a braňme se.

   Vymazat
 5. Není mi stále jasné jak může někdo podporovat tu špínu České televize v čele s Dvořákem. Špínu co se týče objektivity a špínu v nepřehledném hospodaření bez jakékoliv kontroly. Když pan Soukup na TV Barandov ukazuje na kameru smlouvy ČT, které jsou začerněné víc jak z dob cenzury za první republiky, tak to si skutečně z lidí, kteří to všechno platí ze svých kapes, dělají doopravdy srandu. Hlupáci, kteří ČT brání si už asi připravují spacáky a budou tam zase chtít bivakovat. Vzhledem k tomu že se ledy začínají hýbat a normální lidi vidí jak s nimi ošklivě vydupali se už dále oblbovat nedají takže narazí a to je dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Havloidi - mafiánský stát ve státě!

   Vymazat
  2. Pražská kavárenská havloidní havlérka10. března 2018 21:52

   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Pra%C5%BEsk%C3%A1_kav%C3%A1rna
   Havloidi, sluníčkáři, pravdoláskaři, dobroseri a jiná banda\verbež z pražské kavárenské havlérky jsou tí, kteří nás chtějí za naše peníze, za použití jejich lží (fake news), násilí, lží a nenávisti přesvědčit o své „jediné havloidní pravdě“!

   Vymazat
 6. To je jen ukázka jaký ksindl vládne českým umněnim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...,židovský ksindl...

   Vymazat
  2. Lidi by si měli přečíst knihu "Talmudský Žid ", a bylo by jim jasně, co se tady děje a kdo za tím je!!..

   Vymazat
 7. Vážený pane Hájku,
  raději bych byl kdyby tyto husy a husáci byli už konečně trefení a nejenom potrefení. Oni tím kejháním zraněních derou naše uši. A je to nakonec nehumální. Když střelit,tak to má být bezolestné ukončení trápení.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 8. To jsou moc krásné vyhlídky do budoucnosti konečné řešení tak jsme v 89 prohrály naprosto všechno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. České ženy prohrály, ale i my všichni jsme prohráli!

   Vymazat
 9. Ze všech stran slyším, že Česká televize a Český rozhlas mají být nezávislá média. Souhlasím. Přestal jsem platit koncesionářské poplatky a mohu tedy hrdě prohlásit, že ČT a ČRo již na mně nejsou závislé. Všechny ty, kteří bojují za nezávislost ČT a ČRo vyzývám k obdobné podpoře nezávislost těchto médií.

  OdpovědětVymazat
 10. Když slyším ty ataky na "mlátičku" Ondráčka, nutí mě to k zamyšlení. Ne že bych ho chtěl hájit. Ale v 89 to byl ještě kluk a chtěl být u policajtů psovodem. Nejspíše tenkrát asi moc nevěděl, která bije.
  Četli jste ale např. mlhavé životopisy náčelníků generálního štábu naší armády po roce 89? Skoro všichni začínali na vojenských školách za té nejtvrdší totality. V 89 to už byly vysoké šarže. Jak by se byli asi zachovali, kdyby dostali befel, jako ten Ondráček. Oni nemuseli a tak hladce prošli "sametem" a nerušně budovali dál svoje kariéry. Kam asi tenkrát mířily ty zbraně, kterým veleli?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pred rokem 89 studovala Sommerova komunistickou AMU ,taktez mlady Sverak.Sverak otec hral ve svem autorskem dovadle provozovanem statem (komunistickym),natacel filmy ,desky,ucinkoval v komunisticke televizi.Dnes vsichni cerpaji (zacernene)prostredky na svoje filmy z nasich povinnych poplatku .Poucovat narod o tom ,ze ČT je nase je chucpe.Je jenom JEJICH

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Tak se nám ve stejném čase protnuly dva lidské osudy: p. Pavla a p. Ondráčka. Oba prošli velký kus své životní cesty. Jeden na ní zahnul, druhý stále drží směr. Jeden má metál, druhému jdou po krku. Hádanka: který z nich vidí ráno v zrcadle při holení borce?

   Vymazat
 11. Mnohé rozbory událostí od pana Hájka jsou perfektní a nápadité, ale v hodnocení práce a postojů pana ing. Andreje Babiše se velice mýlí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:19 A v čem se dle vás velice mýlí ? Andrej Babiš není schopen se rozhodnout s kým sestaví vládu, skoro nikdy není schopen přímo odpovědět na položenou otázku, mění své postoje jak ta "korouhvička" na věži, atd.

   Vymazat
  2. Ano. Presne. Tomu odpovida i vcerejsi prohlaseni Komunistu, ze je pro ne ANO nadale neduveryhodne. Myslim si, ze Babisovi se jeho lavirovani opravdu prestava vyplacet. Porad cekal na CSSD (radeji da korytka, nez plnit program SPD!), ale pote co se ukazalo, ze CSSD nema jednotu v poslaneckem klubu a postavit tudiz duveru vlady na hlasech poslancu, jako Sobotka, Zaoralek, Chovanec, Chvojka.... , je jako vsadit si "Stastnych 10".

   Vymazat
  3. Těm, kdo vědí, muselo být od začátku jasné, že ten parazit, co na sebe bral mimikry dobrodince svého hostitele, nakonec odhalí pravé ledví.

   Vymazat
  4. 14:42, tak jest. Prostě A.B. má problém, protože mu premiérským křeslem vtrhl do Agrofertu binec politické scény. A tak se už delší dobu jen rosí, aby si to křeslo nějakým hloupým krokem nepodrazil. Chudáček oligarcha a jeho voli.či

   Vymazat
 12. Zeman je vyborny ! Okamura je vyborny !
  Ondracek je politicky neprijatelny !
  My za velkou vodou, kteri mame v oblibe Vas Protiproud jsme desorietovani reakci V. Klause na projev presidenta Zemana !

  Odchod opozice z Vladislavskeho salu byla trapnost nejen politicka, ale i etiketni !
  Pani Nemcova se urcite omluvi a Kalousek se omlouvat NEmusi - mel proste "zizen" !

  Malo kdo ze ctenaru, by veril, jak vnitrololiticky boj v Praze a Washingtone je podobny ! Sledovat to, je zajimava zabava .
  Dekuji pane Hajek !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy za velkou vodou jste především strůjci všeho toho hnoje, co u nás panuje.

   Vymazat
 13. 23:23 člověče, Institut V. Klause nevyjádřil jeho autorizovaný názor, pouze publikoval text pána, jehož jméno si neráčím pamatovat. Jste jeden z těch omezenců, kteří se vnucují s názory na věci, o kterých nic nevědí. A vědět se ani nesnaží, protože na to nemají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, jasně. A Ovčáček nevyjadřuje názory prezidenta. Vše co řekne je přece neautorizované.
   Ani netušíte jak při vaší nemotorné snaze popírat nepopiratelné vypadáte směšně a trapně zároveň.

   Vymazat
  2. 0:40 pitomo, 23:50 mluví o Václavu Klausovi. Co do toho pletete Ovčáčka?

   Vymazat
  3. Myslím, že pletete, ta reakce byla z Institut VK, takže to je jakoby to napsal Klaus sám. Tam došlo k nějaké nedohodě, uvidíme, vypadá to, že Livia končí na Slovensku a Klaus to nese nelibě. Ať to bylo co to bylo, tak už tam je nesoulad. A není to dlouho, ještě kolem voleb souhlasně Klaus bručel, ale něco se stalo a všechno je jinak.

   Vymazat
  4. 15:14 podle Vašeho výkladu by potom všechny články vyvěšené na Nové republice byly totéž a na věčné časy, co osobní dílo MUDr. Ivana Davida, že? Některé shody mezi Václavem Klausem a Milošem Zemanem jsou dány především jejich vztahem k národu, zajisté i intelektem, ovšem co do řekněme filosofické orientace se zásadně rozcházejí. To už zřejmě těžko pochopíte.

   Vymazat
 14. Jsem zablokovan ! Mam dve moznosti ! Informovat vas o dvou informacnich "bombach", nebo poslat do prdele prispevkare 23:52 ! Volim druhou moznost !
  Uvedom si HNUPE, ze varim z toho co rikaji vase agentury !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesko je shithole country, spravne to Trump rek
   Ovsem pokud jsou jeste v cesku vlastenci tak by meli rozvesit havlovce globalisty po kandelabrech

   Vymazat
  2. 1:45 víte vy vůbec o čem je řeč?

   Vymazat
 15. Dodatek 1:45 - Musite si to najit sami ! (Na NBC- News !)

  OdpovědětVymazat
 16. Trapne ze cesko ma statni televizi a rozhlas
  Proste shithole

  OdpovědětVymazat
 17. Zdržte hubu vy zkurvysyni!!!!!

  OdpovědětVymazat
 18. Ale vždyť je to jasné. Jen blázen dělá to, co ho nepálí, každý činí jen ve svůj prospěch. Například, když někdo jde demonstrovat, tak je buď recesista, nebo je nasraný.
  Předávání Českého lva je Feničův soukromý projekt a tam nezávislost bude zčejmě iluze. Já říkám, jen si chlapci a děvčata udělejte bene. Ovšem ČT a ČRo jsou veřejné instituce, nejde mi narozum, že tam po projevu Zemana zase colou dobu seděl ten tlustý samolibý blb Kroupa, který by se nedostal ani na obyčejnou židli u baru, natož na vysokou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Verejne instituce jsou pezske zachodky.Tam za sve penize muze kazdy.Ne tak do ČŤ nebo ČRo.Tam uz vas před dveřmi prokadrujou.

   Vymazat
 19. Výborný článek, díky. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 20. Potrefené husy když vzlétnou a kejhají, odlétají od nás aspoň na léto pryč. Kejhali ty husy? Pokud ano, sláva, je naděje, že bude do příští zimy u nás trochu klidu.
  Nepatřím k pravici a proto bych si snad mohl i já zgustnout na Babišovi. Ale cosi mi říká, co udělali občané pro to, aby podpořili Babiše, aby neměl pocit, že se ztrácí zrazen snad i svými voliči. Zatím, co protistrana, sešikovaná Sérešem, šla vyřvávat do ulic proti Hradu a vládě, ti, co měli stát na straně vlády si doma podřimovali, jakoby o nic nešlo. A co jsme udělali na obranu Okamury a jsme vůbec hodni mít právo na referendum, když jsme takoví "sráči" a za sebe necháme se bít i padnout druhé? Samozřejmě, že ty kauzy neexistují, jsou vykonstruované, ale proč se ne neumíme, ale nechceme bránit diktatuře kapitálu???

  OdpovědětVymazat
 21. Tak prý drobná chyba: Miloš Zeman si myslel, že je na náměstí v Havířově, a ne ve Vladislavském sále, a omylem pronesl projev k haviřum. Každej se může splést, errare humanum est

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prezident je tady pro všechny lidi bez rozdílu, jedno jestli jsou z Havířova, z Plzně nebo z Prahy Kobylis. Je rovněž jedno zda jsou havíři, učitelé či zemědělci. Pouze s jednou vyjímkou, není tu pro "tuneláře" a jejich pomahače, jakékoliv, včetně těch z parlamentu. Ovšem největší drzostí, zvláště těch s máslem na hlavě, je neunést kritiku, ať zazní kdekoliv! Paradoxem současné doby je právě to, že ti kteří dosud nic prospěšného pro lid nedokázali nebo ti, jimž záleží jen na vlastní kapse a za každou cenu, jsou také nejvíce náchylní k urážení se a k poplakávání, ato tam, kde především jim k tomu již léta dávají vyjímečný prostor. Karel z Plzně

   Vymazat
 22. 13:55
  A že se těmi tuneláři a pochybnými podnikateli tak rád obklopuje(Minář,Nejedlý,Kellner)?
  A co jeho podpora pro vládu v čele s oligarchou a trestně stíhaným oligarchou Babišem,to nevadí ?
  Zeman ve skutečnosti vždy obyčejnými lidmi pohrdal.

  Vyhráli volby, nesou odpovědnost:
  Proč nikdo nevyžaduje od Zemana, aby oddlužil milion obětí exekutorů?
  https://blisty.cz/art/90183-proc-nikdo-nevyzaduje-od-zemana-aby-oddluzil-milion-obeti-exekutoru.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý nápad - znárodněme banky, pojišťovny a všechno podnikání s dluhy, exekutoři mohou jít do užitečné práce a lidé budou oddluženi. Zadluženost lidí není vinou Zemana, on nepůjčoval peníze za židovský úrok! Proč jsme nepotřebovali exekutory za socíku? Víte snad o někom, že by pro dluhy skončil na ulici, nebo přišel o byt? Až kapitalismus bude fungovat nejen bez dlužníků, ale také bez bezdomovců, nezaměstnaných, bez žebráků a vyjídačů odpadků, až si budou děti i dospělí rovni před zákony... pak přestanou tužby po sociálních revolucích. Kapitalismus se musí trochu snažit, aby se také pokusil humanizovat. Ne žít z válek, hromad mrtvých, agrese!

   Vymazat
 23. To je zase novinka. ODS je levicová strana. Pak ještě příjde, že TOPka chce zvýšit plat dělníkům a zvýšit daně velkopodnikatelům a už to bude všechno

  OdpovědětVymazat
 24. 11:36 vim velice dobre o cem je rec, ale vcera jsem to totalne prohral s blokadou a cenzurou !

  JSTE V DOBE INFORMATIVNIHO TEMNA !
  Jste manipulovani pro benefit tech, pro ktere jste dojne kravy !

  OdpovědětVymazat
 25. Zde mate dve informace na podiveni !
  STEPHEN S. BANNON, ktery mel potize v Bilem dome s Kusnerem a resignoval na svoji funkci cis. 2 po presidentovi prohlasil ze, (cituji) !
  "Kazdy kdo dostal nalepku Raista to musi povazovat za vyznamenani a nosit tuto nalepku s hrdosti" !
  (Ano mam rad Americany !)

  Rusky president Putin se pustil do Zidu, Ukrajincu a Tataru ! Obvinil je z velmi negaticnich veci a rekl, ze tech hlavnich je 13 a maji ruske pasy, ale jsou to cizinci !

  OdpovědětVymazat
 26. Ja NEJSEM novinar ! Ja jsem zlomyslna zvedava klepna ze Smichova, ktera chodi srat do indoktrinacni zahradky specialnich zajmu, protoze bylo zniceno mesto meho mladi Johannesburg - SPECIALNIMI DESTRUKTIVNIMI ZAJMY !

  OdpovědětVymazat
 27. Nad Prahou se blýská, hromy divo bijů
  potrefený husy v krčmě pivo pijů.
  A jak už to bývá, kují tam své pikle
  nachystat nám chtějí chvíle neobvyklé.

  OdpovědětVymazat
 28. 14.07...dej si mokrý hadr na hlavu,možná máš naději že to přejde.Pokud to nemáš dědičný.

  OdpovědětVymazat
 29. Každý kdo není omezenec či zaslepenec či zemanofob by čekal, že se politici a chytré hlavy (politologové) budou zabývat vážným zjištěním Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, která uvádí, že zpravodajství naší veřejnoprávní, vyvážené, objektivní České televize bylo v minulosti výrazně ovlivněno její příchylností ke straně, která se jmenuje TOP 09.

  A oni, tupci, zatím řeší Zemana, který si dovolil tuto důležitou informaci zmínit ve svém inauguračním projevu.

  To dostatečně vypovídá o mentální zaostalosti kritiků prezidenta Zemana a sepisovačů petice na podporu ČT.

  Ta hysterie jakou předvádí ČT, "umělci" a zkrachovalí politici na slova prezidenta Zemana, který jen citoval s analýzy o neobjektivní ČT, to snad ani nemůže být přesvědčivější důkaz o to, že ČT není ani objektivní, ani nezaujatá, ani pravdivá.

  OdpovědětVymazat
 30. Na stará kolena už chápu, co to je "vnitřní nepřítel". Ostatně, je asi lepší mít v žaludku tasemnici, než Němcovou a spol., byť jsou si tak ňáko podobni

  OdpovědětVymazat