Reklama

pátek 23. března 2018

Zahubí nás šílenci á la Johnson?

Radim Valenčík
22. 3. 2018     VašeVěc
"Ministr (zahraničí Velké Británie Johnson) rozvinul při jednání zahraničního výboru britského parlamentu myšlenku labouristického poslance Iana Austina, který prohlásil, že miluje fotbal a bude sledovat anglický národní tým, ale děsí se toho, jak Putin zneužije události: "Nápad, že Putin předá pohár kapitánovi vítězného týmu, že to použije jako propagandistické cvičení k naleštění brutálního zkorumpovaného režimu, který vytvořil, mě naplňuje hrůzou."

Johnson si ještě přisadil: "Obávám se, že máte naprostou pravdu. U vaší charakteristiky toho, co se odehraje v Moskvě na světovém šampionátu, na všech sportovištích, si myslím, že srovnání s rokem 1936 je naprosto správné. Myslím si, že představa, jak se Putin chlubí na této sportovní události, je na zvracení."  (Viz zde)

Většinou byl tento exces odsouzen. Dokonce i mainstreamové Novinky doprovodily zprávu fotkou, na které Johnson vypadá jako šílenec. Zatím však žádný z komentátorů si nepovšimnul toho, že z Johnsona nechtěně (v důsledku indolence a ztráty soudnosti, což je typický fenomén u zapouzdřenců) vypadl motiv a načasování akce "SKRIPAL". Je to velmi cenné přiznání.

Zajímalo by mě, co by nyní na toto přiznání uvedl jeho vlastní velvyslanec u nás, když řekl:

"V zásadě jsou to dvě věci. Jsme schopni látku analyzovat, víme odkud je, odkud přišla.

Druhá věc je otázka motivu. Už dříve došlo k vraždě Litviněnka, také agenta. Pokud dáte dohromady látku a motivaci, máte dost jasný případ."

Touto odpovědí byl zaskočen i David Borek a požadoval konkretizaci formou poznámky:

"Látka se mohla dostat do rukou kohokoli, třeba v době chaosu za Jelcina."

Odpověď Nick Archer: " Teoreticky je to možné, ale tady máte motiv. Každému soudu by to bylo jasné." (Viz zde)

Nyní se ministr zahraničí přiznal k motivu.

Ještě si připomeňme:

"Loni v půli prosince britský ministr zahraničí Boris Johnson obvinil Rusko, že "destabilizuje Západ" tím, že "trolluje na Facebooku", načež zaletěl až do Moskvy a obvinil ji z toho, že může za Brexit ." (Viz zde

Samozřejmě lze uvažovat i to, že si Putin chtěl vylepšit předvolební pozici zavražděním Skripala. Potřeboval to? Je takový magor, aby nevěděl, co to způsobí?

Na druhé straně klinického magora zde máme. K motivu se přiznal sám.

 

Tak kde je asi pravda?

Nezbývá mně než zase zopakovat: Nyní mě už těžko někdo přesvědčí, že není pravda to, čeho jsem se obával a co jsem myslím dost přesně popsal:

To už není jen překrývání lumpáren ještě většími lumpárnami, tj. vyvoláváním stále větších a nebezpečnějších konfliktů bez ohledu na oběti. Obávám se, že to je poslední tažení těch, co se v závěrečné části svého života dostali k centru moci, cítí blízkost smrti a chtějí do pekel vzít celé lidstvo v šílené naději, že i tam budou moci pokračovat v demonstrování své moci nad námi. Vypadá to jako šílenství, ale je to jen stařecké selhání racionality a morality utvrzované skupinovou stupiditou, která nachází své slouhy a poskoky, kteří kvůli své kariéře obětovali svůj rozum i morální zábrany.

Je to stále více čitelné. A je na čase se proti tomuto zlu bránit.


- - -

46 komentářů :

 1. Demokratický západ je v koncích. Podle zuřivé reakce demokratického západu na výsledky prezidentských voleb v Rusku, je zatím jasné, že velké investice v milionech dolarů na rozvrácení Ruska nevyšly. Navíc výsledkem je, že Putin se stal prezidentem s obrovskou podporou občanů Ruské federace. Obrovské výdaje USA a EU na zbrojení, přináší zisky Americkým zbrojním firmám, ale jak se ukázalo zbrojit 15 krát víc než Rusko, ještě neznamená, převahu a jistotu, že když demokratický západ opět, již po několikáté, zaútočí na Rusko, že nebude zničen. Všude, kde demokratický západ, rozsévá mír, tedy v Jugoslávii, Iráku, v Afganistánu, v Libyi, v Sírii, všude výsledkem humanitárních akcí demokratického západu, jsou jenom miliony mrtvých civilistů ( odhad mrtvých jenom ve válce v Iráku je víc než milion ). Vojenská organizace mírumilovného západu s názvem "NATO" je zločinecká organizace, která bez souhlasu OSN útočí na suverénní státy, organizuje v těchto státech, státní převraty, záměrně bombarduje civilisty a civilní objekty, jako nemocnice, mosty, televizní stanice, velvyslanectví, obytné budovy. Všechno to co provádí NATO jsou válečné zločiny. Hitler před útokem na Polsko, provedl útok na vlastní rozhlasový vysílač, aby mohl do světa křičet, že útokem na Polsko se vlastně brání. Historie se opakuje, demokratický západ dělá to co Hitler a před útokem na Rusko sestřeluje vlastní dopravní letadla, provádí chemické útoky na osoby na svém území, školí a vyzbrojuje teroristy a pak se v Bruselu usnáší, že za všechno co sám organizuje a provádí je zodpovědné Rusko. Jde dokonce tak daleko, že zakáže start na Olympiádě Ruským paraolympionikům. Všechno to provádí, aby poštval občany Ruské federace proti prezidetovi Putinovi. Výsledky voleb byly ale opačné, než si demokratický západ vysnil. Co teď? Demokratický západ se nevzdá, tak jak se nevzdal Hitler a tak dlouho zbrojil a zabíjel až poloviny Evropy byla v troskách a 70 miliónů lidí bylo mrtvých. Demokratický západ se nepoučil a budeme si události roku 1938 až 1945 opět zopakovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahý priateľ Sherlock Holmes, mám na Vás otázku. Tiež si myslíte že je Vladimir Vladimirovič vinný, v prípade otrávenia nášho najlepšieho tajného agenta Sergeja Skripaľa? .....ó áno, samozrejme milý Watson, samozrejme že je vinný Putin. .....Drahý priateľu Sherlock Holmes, a prečo si to myslíte, že práve Putin je vinný ? ....no to je predsa jednoduché drahý Watson, keby nebolo Vladimíra Putina, nemuseli by sme si otráviť agenta.

   Smazat
  2. 12:17: gratuluji, srdečně jsem se zasmal.

   Smazat
  3. Tak je fakt, že na něj nemá!:) - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  4. 9:35 Hele toho znám! To je přeci známej agent F73 ...

   Smazat
 2. Něco visí ve vzduchu,taková provokace proti Rusku,není jen tak.Dokonce slezina v Bruselu se postavila za Anglii,dokonce Babiš uvažuje o odvolání diplomatů z Prahy.Jenže,proč je v tom označena i ČR,po vynalezení Novičoku,zřejmě byl i naší republice dodán vzorek Novičoku,vlastně ještě za vlády komunistů.Naši chemici,výzkum,měli dobré výsledky a prestiž ve světě.
  Já bych se zeptal i našeho chemika politické moci Kalouska,jak je to doopravdy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten kkt Kalousek bude vědět jedině houno, ten byl sice chemik, ale gumárenský.

   Smazat
  2. Právě naopak, Kalousek to bude všechno vědět úplně přesně, i kdyby byl vyučený cukrář.

   Smazat
  3. Proc kaspar zvani o latce ? Analyzovat uz meli davno za ucelem mit dukaz odkud nervovy toxin pochazi a dodat vzorky to rusum...K potvrzeni.
   Nekdy v 2001 nekdo posilal otravene obalky v USA a pet lidi zemrelo. Rozbor vzorku urcil vyrobce v USA.

   Smazat
 3. Dnes už to není jenom problém několika pomatenců, protože v pomatené hlavě by to vzniklo asi těžko. Sama od sebe se podsouvá myšlenka, že je někdo směruje a má jasný záměr. Ten záměr bude pravděpodobně takový, aby Rusko bylo odsřiženo od všech zemí, na které mají vliv státy, které si říkají spojené!

  Apeluje se na to, aby tyto státy přerušily diplomatické styky a vztahy s Ruskem, přestože se jich nějaký Skřípal vůbec netýká!!!Prostě jsme v jednom svazku, tak bychom měli postupovat jednotně.

  Už i Babiš o tom uvažuje, i kdyby na základě ruského "jako obvinění". jenže ono to není obvinění, to je jen připomínka Velké Británii, že i jiné státy ze stejného tábora jsou schopny takovouto látku vyrábět!!! Ani slovo o tom, že by do "Skřípala" byly zapleteny! To sama VB přímo obvinila Rusko, že to spáchalo. Zatím nepředložila žádný důkaz!

  Člověku je z toho smutno, když si uvědomí, cose ve světě děje.

  Zákonitě se mi vybaví ty NEHORÁZNÉ LŽI kterých se dopustil vašek Havlů. JIŽ NIKDY NEVSTOUPÍME DO ŽÁDNÉHO SVAZKU!

  Jo, kde jsme dnes mohly být jako stát. Byly bychom třeba chudí, ale SVOBODNÍ.

  OdpovědětSmazat
 4. Jakou může mít Babiš politiku, než prozápatní. Nikde jinde dotace nedostane. Proč dotace nedostane klempíř na dílnu či truhlář. V hospodě hodně známých říká: "Nekrást, nechtít dotace a makat". Co na to Martin Stropnický? Vždyť ani nebyl na vojně, v Izraelu byl byl zařazen do kategorie druhořadý žid. Vždyť je to jen podržtaška jako B.Sobotka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám dojem, že na těch nejvyšších postech se dnes nejlépe uplatňují vydíratelní politici. Babiš je asi vydíratelný dvojnásob. Někdo má v rukách jeho minulost (svazky stb se asi hodí i dnes) a Brusel ho drží pod krkem i díky zemědělským dotacím. Nějaké stíhání za Čapí hnízdo, to je opravdu asi jenom malichernost. Hlavní je poslušnost.

   Smazat
 5. 7:14 milej zlatej,ráčej se podivat třeba na dnešni vydáni novaja gazeta.ru a možná uvidite jak se věci s chemickym útokem maji a kdo lže a ohlupuje lidi i mimo Rusko.Podle vás západ poštvává občany RF proti Putinovi,to opravdu je máte za hlupáky?Proč mate potřebu obhajovat jednáni Kremlu a Putina a proč si myslíte,že obyčejni občané,co nesouhlasi s klikou v Kremlu nevědi co se u nich doma děje? Měl by jste si konečně sundat brýle,pane.Ministr B.Johnson neni prvni kdo po pravdě pojmenoval to co dělá vláda RF a proto se nelze divit,že se obává toho děni při a po fotbalovém šampionátu.Vzpomenete li,po OH v Soči to byl Krym,že? Obava co,nebo kdo bude dalši je tudiž oprávněná,už jen proto,že politika vlády RF je agresivnějši než tenkrát po OH.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, nejlepší obranou je útok. Proto se Rusku nedivím.

   Smazat
  2. 8:52 Datum 1.3.2018 je třeba si dobře zapamatovat, protože to vypadá, že se v Rusku cosi změnilo v celkovém přístupu k západu. Možná byly pro ně vrcholem nestydatosti západu právě ZOH v Koreji, kam MOK a Wada pouštělo pouze spřátelené sportovce, kteří dopují pouze s jejich souhlasem. Doposud si Rusko nechalo mnoho let okopávat kotníky a mezitím si ve spolupráci s Čínou chystalo zázemí (měnu krytou zlatem, náhradu za Swift, příprava na pád dolaru atd.). A ve chvíli, kdy je západ v tom nejhorším ekonomickém svrabu a každou chvíli se očekává krize násobná s tou z roku 2008, tak se Rusko snaží západ ještě k tomu uzbrojit. Rusko se zřejmě už rozhodlo přejít do protiútoku a zapadá do toho i přerušení spolupráce Gazpromu s Ukrajinou, které MMF už nechce dát ani miliardu dolarů půjček a které se západ snaží dodat chybějící miliardy z Ruska díky jednoznačně politickému závěru Stockholmské arbitráže, která bez ohledu na smlouvy poškodila Rusko a ještě to zdůvodnila tíživou ekonomickou situací Ukrajiny. Vypadá to, že Rusko bylo na všech frontách zahnané do kouta a zřejmě přechází do protiútoku. My (západ) máme, co jsme chtěli.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Jediný důkaz o otravě mají sami Britové, ale neukážou ho. Jsou samotní otrávení. Už to že jsou v nemocnici a stabilizování neodpovídá otravě nervově paralytickým plynem, protože zasažením tímto plynem je smrtelné a není proti němu obrany, jak řekl autor tohoto plynu, který žije v USA. Takže tady něco nehraje. Británie tvrdí politiku, dokud je čas, sjednocuje celou Evropu proti Rusku, vyhlašuje sankce proti Rusku, vyhlašuje bojkot mistrovství světa ve fotbale v Rusku a přitom je jasné, že otrava špiona Skripala, jeho dcery a policisty nejspíš nebyla. Ta lež Velké Britanie vyjde najevo tak jak vyšla najevo lež o zbraních hromadného ničení v Iráku, na základě kterých Blér provedl s USA a dalšími bombardování Iráku s následky jednoho milionů mrtvých civilistů, ale jelikož je už to dávno, nikdo už nepřizná, že celá vojenská akce proti Iráku byla provedená na základě vymyšlených důkazů, nikdo nikoho nepotrestá za válečné zločiny, které se tam staly a jede se dál. To samé bude s touto vymyšlenou otravou, kterou provedla a nafingovala Velká Británie.
   Smazat
  5. Ad 8:55 - vážený, Vaše zručnost ve využívání i vyžívání se ve sprosťácké hantýrce a argumentaci je obdivuhodná. Ale i tak, nikomu zde Váš intelekt rozhodně nebude scházet.

   Smazat
  6. 8:34!
   Nějak vám vypadává kauzalita (to není nadávka, nýbrž časová souslednost příčin a následků). Rusové se nepustili do Krymu po OH v Soči, ale až po fašistickém převratu na okrajině, kdy museli zachraňovat Janukoviče před fašistickou hordou a ještě nezasáhli. Až Krym ohrožovaly hordy banderovců (po upálení Rusů v Oděse), tak zasáhli. Jinak by bylo na Krymu hromady mrtvol, převážně Rusů. Chápu, že je vám líto, že se tak nestalo, a proto tady zuřivě vylháváte histéérii, když dějiny zná každý slušný člověk. No řvěte dál, nic jiného již nebudete schopni. Zločinní fašisti, sionisti, satanisti a všechny zrůdy světa na této planetě končí a moc dobře to vědí. Proto ty nájemné vraždy, sakrální žertvy novinářských výrostků, padání letadel jako na běžícím pásu. Až to skončí a svět se takových podleců jako vy zbaví, bude to pro lidi obrovská úleva.
   Ďuro Trulo

   Smazat
  7. Novaja gazeta.ru je vydávána jednou z mnoha západních mimovládek. Oni se specializují právě na takové kauzy okolo Ruska a přináší poměrně podivné materiály, které nepřebírá skoro žádné významné periodikum, ačkoliv se ideově shodnou. Novaja Gazeta.ru je určena především pro ruské obyvatelstvo, které je orientováno přísně pro západně.

   Smazat
 6. 8:34
  A tyhle noty ti přines pornoJanda nebo přímo poskokidiot z uASSackýho velvysranectví???!!!!
  Co to tady blekotáš ty havlozblblo????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:39 pane,přečtěte si jak piśete ty"noty"je to tam i s protokolama z vyšetřováni po vraždě bankéře Kivelidiho i vyjádřeni profesora Rina a pak mudrujte,chytráku.

   Smazat
  2. 8:50
   Co tady kentošíš a pleteš sem nějakýho jantara z bankovniho sektoru????
   Tady jde o to,že Mayoblbka musí poslouchat uASSacký idioty a sama ví,že lže,až se jí od huby práší!!!!

   Kdyby Rusko chtělo toho zrádce oddělat,tak nebudou čekat,až bude u angličanů....Jenže na myšlení uASSaci zrovna odborníci nejsou,lhaní jim jde ovšem na 100% a poskoci musí poslouchat!!!!

   Smazat
  3. Tak si všímám - ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách a vytahaným svetru a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... snad ho budeš záhy následovat!

   Smazat
 7. 8:02 ano, správně, něco je ve vzduchu. Odpovězte si na otázku. Proč třeba Napoleon na začátku 19. století musel táhnout zrovna na východ do Ruska. Proč? Odpovězte si na otázku, proč Hitler musel v polovině 20. století zase vyhlásit "Drang nach Osten". Proč? Historie se opakuje právě proto, že zlaté miliardě docházejí zdroje rozvoje, docházejí suroviny, kterých má Rusko habaděj. Lidstvo je dokonce za ropným zlomem, v EU nebude brzy už skoro žádný vlastní plyn (mimochodem už tuto zimu ten ruský, zkapalněný vozili nejenom do Británie, ale i do břidlicové velmoci USA!). I ta válka v Sýrii je o ropná pole pokud jste si nevšimli. Západ se dostal do situace, kdy má na výběr ze dvou možností. Jednou možností je ohlásit bankrot a snížit podstatně životní úroveň svých obyvatel (třeba na úroveň Bangladéše). Druhou možností je vybojovat a rozdělit si bez placení nebo se slevou ruské suroviny a ten bankrot o pár desítek let odložit. Problém je v tom, že 1.3. natvrdo sdělil Putin západu, že zadarmo nic nedostane. Takže je třeba sbubnovat nějakou tu koalici, protože v jednotě je síla. Akorát s tím Skripalem to poněkud skřípá. To se jim opravdu moc nepovedlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 8:41 - souhlas, až na to, že se zdá, že naplánovaný atak na střední Evropu a Rusko nějak nevychází. Důvodem bude to, že v USA jsou síly, které nechtějí jít do válečné konfrontace s Ruskem, poněvadž tato válka se nedá vyhrát a Rusko se (zatím) nedaří destabilizovat a rozložit.

   Smazat
  2. 8:41: Vážený pane, autor to napsal zcela správně - píše tam, že politici v honbě za karierou, v podstatě za penězi, přišli o zdravý rozum. Zkuste se zamyslet nad chodem světa. Můžou být ti lidé, kteří tak zvaně řídí svět normální? Nenormálnost vylézá již i z Babiše - zajel do Bruselu a již říká, že budeme muset vyhostit několik ruských diplomatů, protože - ne že by to bylo správné, to ne - my budeme muset být solidární. Motivy všech těch lidí, kteří jsou v politice a hlásají takové bludy, jako ted v případě Skripal mají co dělat s psychiatrii. Již jsem psal zde jednou, že toto je nejdůležitější věda, přesto v USSA dají na zbrojení 800 miliard ale na psychiatrii ani jeden a tak to je na celém světě. U moci jsou lidé, kteří jsou psychopaté, motivy jejich jednání jsou psychopatické, celý tento kapitalismus je psychopatický - to pramení z těchto stranek - stačí je sledovat nějakou dobu, přemýšlet, přečíst si několik knížek, které jsou kritické k tomu co se dnes děje, aby člověk dospěl k tomu názoru. A co je průbířem té psychopatologie. Války. Uvedu jen tak jenom na dokreslení - R. Kipling hájil anglický postoj - nebudu to rozvádět - jak tak vzdělaný člověk mohl být tak hloupý /mimochodem ztratil ve válce svého syna, právě díky tomuto pitomemu postoji, je o tom anglický film/. K čemu psat prosím Vás nějaké nesmysly o tom, že Britové dělají totéž co dělají - nevím 300 let - vždyť ted to vypadá trochu jinak. To si opravdu ta Teresa s prasečím blondýnem myslí, že si můžou rozdělit ruské suroviny? Asi v tom pekle. Nejdříve to peklo ale zažijí zde a do toho pekla stáhnou celý svět. Uvědomte si, vy kteří tu blouzníte o atomové válce, že pouze válka mezi Indii a Pakistanem, které mají po 200 jaderných hlavicích povede ke smrti - 1-2 miliard lidí a to nikoliv jen na Indickém Poloostrově, ale na celém světě. USSA a Rusko jich mají 4 a 5 tisic - těch jaderných hlavic.
   Přeji Vám - pište pořad totéž. Asi tak stejně ... jako já.

   Smazat
 8. Jak mohl někdo dát tomu, na první pohled blbovi Jonsonovi, jméno Boris, nechápu. Ani na Jelcina to nemá.

  OdpovědětSmazat
 9. „Obávám se, že to je poslední tažení těch, co se v závěrečné části svého života dostali k centru moci, cítí blízkost smrti a chtějí do pekel vzít celé lidstvo v šílené naději, že i tam budou moci pokračovat v demonstrování své moci nad námi. Vypadá to jako šílenství, ale je to jen stařecké selhání racionality a morality utvrzované skupinovou stupiditou, ..“
  Klobouk dolů, to už je přímo literatura, možná krásné umění. Ale jako analýza mi to nepřipadá.
  Anglosasové dělají v současných kulisách a současnými prostředky to, co dělali vždy. Rozeštvávají evropský kontinent, aby zde nevznikla moc, které by nedokázali čelit. Takovou mocí, by bylo jednoznačně stabilní Rusko, spojené s některým velkým evropským státem. Nic z toho nechtějí Anglosasové připustit. A v tomto smyslu bezpochyby také korumpují a vydírají politiky. Takže žádné „stařecké selhání racionality“.
  Velice jim v tom nahrává vyznávaný liberalismus, který prosazuje jako normální a legalizuje, že za peníze je ke koupi vše.
  S touto anglosaskou politikou, která směruje kontinent k válce, nemůžeme souhlasit. Jako Česko , člen EU a NATO s tím nic nenaděláme. Jako společenství středoevropských států (V4?) bychom mohli vyjádřit svůj nesouhlas a vlastní politikou, mohli napětí snižovat. P.K.

  OdpovědětSmazat
 10. Ten ministr Johnson na té fotce vypadá jako vystřižený z reklamy na tyčinky .... Měl by konečně přestat být jako MR. BEAN a jít do SNICKERS DŘÍVE, NEŽ ROZPOUTÁ TŘETÍ SVĚTOVOU... Je to on, když má hlad (/;<D).

  OdpovědětSmazat
 11. ..nezahubí
  víme o nich...
  Je to ta samá idiotská hlava
  co si nárokuje první preventivní jaderný útok...
  Idiot není nadávka, nýbrž diagnóza !
  Angličtina je primitivní jazyk
  jak mluvíš...*

  OdpovědětSmazat
 12. Kdopak nám to zvedal pravici v roce 1938 při zápase německo ...anglie v berlíně...co ti angláni.. http://rusvesna.su/news/1521801911

  OdpovědětSmazat
 13. No tak to je pravda na západě vládnou bezdětní šílenci na tom obrázku je na klecové lůžko.

  OdpovědětSmazat
 14. Je zajimavé, že to na čem se až do dnešní doby zakládala civilizace - na tzv. volné soutěži, která prý je tak žadoucí /tak to tvrdí kapitalismus, který předčí ten bývalý režim - ten podle prosťačků s jejich mínění je rozhodující a podle jejich mínění probíhají i volby . čili komunismus selhal, prohral s kapitalismem - to si myslí všichni ti mladí. Nebudu zde dokazovat, který režim je lepší./. Čili ještě jednou dosud vývoj probíhal tak, že vítězili silnější a podle mnoha komentátorů, tak to má být. Mám takový dojem, že velká část těch komentátorů by chtěla, aby vyhral schopnější Hitler /tohle je jejich, nikoliv moje mínění/.
  Zajimavé, že nyní díky atomovým zbraním poprve jsme se dostali do bodu dějin, kdy jaksi tento darvinovský model vývoje společnosti, to jest, že vítězí silnější, jaksi přestal platit. Již nemůže zvítězit ten silnější, to jest USSA, jelikož by jeho vítězství současně vedlo k jeho smrti.Asi bude nutno vymyslet pro budoucí vývoj nějakou jinou filosofii. Holt jeví se mi, že to bude moc těžké. Lidé od dětství jsou vlastně vedení k predátorství - toto platí zvláště pro ten blahoslavený kapitalismus. Kdo chce přijít na kloub tomuto problému ať se obrátí třeba na Bělobradského. Anebo ví někdo literární pramen, který by osvětil hledajícího? Sem s ním. Předem děkuji. Trollové máte volné pole k duchaplným poznámkám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, staletí vítězili silnější, než dámy a pánové z cechu travičského, zákeřných odstřelovačů (luk, kuše, David s prakem, ...) a nakonec i sám Samuel COLT tuto jednosměrku nahradili všesměrovou "demokratickou" soutěží, kdy obvykle vyhrává nejbezohlednější WC, nejzlodějštější kohezní skupiny...

   Holt kradli, kradou a budou krást. Nakradené do daňových rájů ukryjí, do bank a truhel až vše dáno,

   VYHLÁSÍ NÁM S VÁŽNOU TVÁŘÍ: "SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ JE SVATO"....

   Smazat
 15. ...nepovažuji se za trola
  ale jestli mohu
  snad hledajícímu povzbudivou zprávu
  stačí se podívat na špičku nosu.
  Před tímto orgánem čichu
  jeví se dost jasně politika Vatikánu.
  Pramenem pak u moudrých
  jsou dějiny
  nikoli psané cizáckými vítězi
  nýbrž autory ČESKÉHO OBROZENÍ*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní23. března 2018 12:35

   ..zajímavé mně přijde
   že v roce 18
   promlčí se hromada privatizačních podvodů..
   a témata aktuální nikde*

   Smazat
 16. 7:14-skutečný popis zvěrstva které tzv.demokratický západ
  páchá,zejména NATO.
  8:34-Vás asi ze svého obdivu k NATO nepřesvědčí ani to,kdyby Vám to mírumilovné NATO svými expanzionystickými choutkami zlikvidovalo domov a vyvražýdilo rodinu.

  OdpovědětSmazat
 17. Byl tu svého času odkaz na interviev s rektorem unversity, pokud mě paměť neplete z Hradce Králové, který kupodivu udělala ČT 24. Ten rektor byl vzděláním chemik. Z toho interviev, které trvalo asi pouze 10 minut každému mohlo být zřejmé, jak to s tím novičokem a Skripalem je a co si myslí rektor. Naštěstí u nás nejsou ještě na vysokých školách všichni hloupí. Dneska Babiš se nechal slyšet, že solidárně s jinými státy unie vyhostí několik ruských diplomatů. No, myslíte si, že Babiš o tom neví, jak to s tím Skripalem ve skutečnosti je? Lidé si myslí, podobně svého času v případě Trumpa, že Babiš něco změní. Velký omyl. Zůstal totiž systém, který nic změnit nedovolí. A Babiš je podobným způsobem nenormální jak všichni dnešní politici - viz komentář výše. Víte co, napište mi, že já jsem nenormální.
  A ještě: ten rektor tvrdil, že novičok může vyrobit vystudovaný chemik. K čemu potom ta šaškárna. Myslíte si, že ta anglická čarodějnice ví třeba od čeho je odvozen metylalkohol, že čemukoliv rozumí, že ví co to jsou organofosfáty? Vsadil bych se že o tom nemá páru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi už moc dlouho rektorem nebude a za trest ho už nikdy nepozvou do ČT! Na druhou stranu musel lavírovat, protože v trezoru mají na jeho fakultě vzorek této látky a ví o tom příliš mnoho lidí, nejenom Putin a spol. :-)

   Smazat
  2. No vzdělání terezky majovic je vhodné pro uklizečku WC v anglickém parlamentu. Vědí to o ní všichni, ale nevadí jim to. Kdyby to s tou III. WW nevyšlo ukážou prstem na terku.
   Ďuro Trulo

   Smazat
  3. Babiš může něco změnit, zefektivnit chod státu, dodělat EET, zavézt e-government, což pomůže i větší kontrole úředníků a korupce; a to samo je velkým důvodem k jeho likvidaci. Ale na zahraniční politiku prostě nemá, protože na její zásadní změnu nemá v tomto okamžiku vůbec nikdo. Navíc, jestli půjdou Češi bojovat proti Rusům, je spíš individuální záležitostí, než vládním programem.

   Smazat
 18. ad 13:16 Zde máte ten odkaz na rektora university o kterém je zmínka v mém komentáři:
  https://www.youtube.com/watch?v=oiD3aS35mjo
  Takže na to by se měl podívat Babiš - ale ten má na starosti samozřejmě důležitější věci.

  OdpovědětSmazat
 19. Tak vida, Langšádlová to porovnání Putina s Hitlerem měla od Johnsona. Hned mi bylo divné, že by tak krkolomnou pitomost měla z vlastní kedlubny.

  OdpovědětSmazat
 20. Možná nás budou hubit teprve "normální muslimové", jako je ten dobrák, který Johnsona nahradil ve funkci starosty Londýna.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.