Reklama

.

.

čtvrtek 8. března 2018

Zde je pasáž v projevu prezidenta republiky, která zvedla ze židlí známá esa! Němcová a spol TOP 09 opět zahájí nenávistný útok , jak jinak... To je vše co umějí!

8.3. 2018   
Prezident citoval slova z opery B. Smetany Braniboři v Čechách,,My nejsme lůza ,my jsme lid!
 Dále řekl:,,Přecházím ke třetí a poslední části hodnocení minulosti, a to je pokus manipulovat českou veřejností. A svým způsobem mohu velmi snadno navázat na předchozí téma, protože noviny, jako jsou Hospodářské noviny nebo týdeník Respekt nebo server Aktuálně.cz, jsou ve vlastnictví Zdeňka Bakaly. A tyto noviny nás každodenně poučují o tom, jak se máme chovat. Podle mého názoru novinář, který bere peníze získané tímto způsobem, by neměl mít naši úctu a neměli bychom ho brát vážně"

A pokračoval: 
,,Samozřejmě, že kritika, která se týká mediální sféry, se nedá redukovat pouze na Bakalovo mediální impérium, a není to ani kritika pouze papírových médií. Je to například i kritika veřejnoprávní České televize. Rád bych vám připomněl nedávnou studii Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, která uvádí, že zpravodajství naší veřejnoprávní, vyvážené, objektivní České televize bylo v minulosti výrazně ovlivněno její příchylností ke straně, která se jmenuje TOP 09. Budu předpokládat, že vzhledem k nedávným volebním výsledkům této strany se Česká televize napříště stane poněkud vyváženější. Snažme se tedy, abychom dokázali rozlišit novináře, kteří hledají pravdu, od novinářů, kteří hledají senzace, a domnívám se, že patří úcta těm prvním a neúcta těm druhým"....(následovaly odchody uvedených poslanců)
Po skončení prezidentova projevu se sálem ozval potlesk!

94 komentářů :

 1. A vy se divíte, že poté, co rozlišil novináře od mediokanalizátorů se příznivci a možná i představitelé právě těch druhých urazili a demonstrativně odešli? Jen počkej Zemane, slepice už snáší na tebe vejce a rotačky tisknou červené karty, puberťáci už nafukují prezervativy coby obušky a gentlemani z patlamentu už hledají zcestí, jak dostat Zemany, Okamury, Babiše a další jim podobné přivržence ČR a občanů z kola ven. Séroš, to byl prezident! Ale máme i mladé naděje. Taková koncentrovaná blbost se jeví v benjamínkovi za socdemáky, zřejmě si přihýbá pod Chvojkou a za ty jeho řeči by se nemusel stydět ani IQ pod 60. To bude jednou prezident ČRstánu jak po/u/dělaný. Neztrácejte občané naději, bude i hůř, dočkáte se, schovejte si a pak na to vezmete jed!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chvojka je figurka ...zato Mirek Poche, to je jiný kalibr, to jméno si zapamatujte!!:-)

   Vymazat
  2. 19:03

   Nemusíš nás nabádat: že je Poche jedna z největších sviní, ví už snad každé malé dítě.
   T.č., poté kdy si nakradl v Praze (s lidmi jako Hulínský a Březina), rejžuje v Evropském parlamentu. Poche hlasuje zásadně opačně než Jan Keller - tedy vždy to, co chce Juncker.

   Vymazat
  3. Říkejte si co chcete. Pokud nebude na náměstích stejná kopa oponentů tak veškeré pindání je k ničemu. Chce to do ulic jako oni.

   Vymazat
  4. 20:29 - a vo tom to je, nemáme čas, protože se tu navzájem plácáme klávesnicí po ramenou. Dosud jsem diskuze na NR nepochopil, ale neupírám. Jinak bych zde také nebyl. Jsme zde v dobrovolné kleci neškodných tvrďáků. Povolný

   Vymazat
  5. 21:03
   Mlčeti zlato!
   Alespoň u nich,trole!☺

   Vymazat
  6. Mě nejvíc zaujalo, jak Hovězí dáma Němcová odvedla zbytek stáda do stáje Černého Vola.

   Vymazat
  7. Zbyteček idiotů!☺

   Vymazat
  8. 21:03 je svině, která se neumí podepsat vlastním jménem. Bude jich tu asi více. Příští týden se vracím k logu na svém počítači. Svině mají 95% genů s lidmi. Do sta jim chybí 5%, co tvoří charakter člověka.

   Vymazat
  9. Žeby je pozvala na rohlíky ?

   Vymazat
  10. Pronasledovani sveho stesti na cemz je zalozena USA od sveho zalozeni nese ovoce. Znicit Sev.Koreu napr. , kdyz Al Qauda chtela pronasledovat sve stesti dostalo se jim z USA miliard. Potom pronasledovali N.Y. a probnasleduji dodnes s pomoci mnoha statu.
   Ale S.Korea sve stesti v podobe obrany naroda pronasledovat nesmi.
   Ale pronasledovani je ve skutecnosti Zbesila Nenavist. A snadno pozname ty vlady a vsechny ty besy nenavisti.. USA, Izrael, Teroristi vseho druhu, Vlady EU v celem s Berlinem a Bruselem. Jak se nevyskytna zadnej Eichman delsi dobu uz jsou nervosni. Teroristi afroarabove taky jen v EU pronasleduji sve stesti a mistni jim v tom chteji zabranit !!
   Herky jerky. Navzdory volnemu marketu.
   Pokr.

   Vymazat
  11. Kazdej terorista co vrazdi ma narok na nebe a 70 panen jako zarucenou odmenu.
   Kde je brat a nekrast , kdyz je tolik nenavistnych vrahu s naroky slibenymi..
   Tak buh v nebi poridil a vede neco co se podezrele podoba Bordelu.
   Kde je vzit a nekrast.
   Volny trh zaridi pak lehce Nove Blany pro nekolikrat Ojete pany a hura odmeny se mnozi...
   Na povzbuzeni diversity a mnoha zpusoby vrazdeni neujde odmenam...
   Pronasledocna sveho stesti je jednoduche, kdo prekazi nablizku ten se vodkopne aby nevopruzoval ...

   Vymazat
  12. 20:29 Říkejte si co chcete ale řeknu Vám jen jedno . Dokud budou mít Češi co žrát , tak je v ulicích a na náměstích neuvidíte . Zatím jim není zas až tak nejhůře .Podívejte se do kteréhokoliv supermarketu v Česku .

   Vymazat
  13. Anonyme 23:12 soudruhu, nediv se, že o tvoje vyblitky není zájem. Prosaď, aby autoři článků na NR,tj. 21:28 měli přístup do televize a rozhlasu. Jsi přece demokrat a nikomu nezakazuj prezentovat kritické názory. Pouze kde je kritika, tam chrochtají svině. Povolný

   Vymazat
 2. Ti prostatici co odešli si zřejmě zapomněli strčit mezi hohy plenku,proto museli odejít se vychcat.Kalouskovi zas hrozil absťák,tak už spěchal do nejbližší hospody no a tá blbka Mirka,prý zapomněla doma vypnout žehličku a té druhé doma vypěnilo na peci mléko.Nehleďe na to,že odešli prakticky zoficiální shćhůze parlamentu a sněmovny bez omluvy.Skuste to udělet vy v práci.....To je tajejich demokracie.....důchodce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:52 To nebyli prostatici. Jen prostě měli oprávněný pocit, že jim začíná hořet koudel u zadku a teče do bot.

   Vymazat
  2. A Feriho vyhodili. Protože přes jeho obří paruku nebylo ze zadu nic vidět.

   Vymazat
  3. Dozvědeli se že poslední musí vytřít Vladislavský sál , proto tak pelašili .
   marcel

   Vymazat
  4. Miroslava Němcová prý jako studentka nabízela profesorům sex a kradla rohlíky, píše novinář
   Autor: Redakce | Publikováno: 26.8.2013 | Rubrika: ShortNews
   nemcova

   Miroslava Němcová údajně jako studentka prý podle svědků nabízela učitelům sex a později kradla v samoobsluze rohlíky. Uvádí to server TOP.

   "Němcové a spol. už ale téměř nikdo nevěří, o její osobní integritě pak panují velké pochybnosti. Dosud nevyvrátila ani informace o důvodech jejího vyloučení z gymnázia. Pokoušela se dle svědků špatný prospěch vylepšovat nabídkami sexu profesorům, byla však přistižena a vyloučena. Pak začala studovat zemědělskou školu po jejímž dokončení nastoupila na 20 let do statistického úřadu jako ´odborná refrentka´. Zde bojovala proti režimu krádeží rohlíků a možná i jinak," napsal server TOP.

   "Jak již TOP Týdeník Občanské Právo informoval, dle věrohodných informací z kvalitních zdrojů byla totiž Němcová při středoškolském studiu nejen líná a poněkud pomalejší, ale vypomáhala si i nabízením sexu profesorům oplátkou za lepší známky, byla však i při této aktivitě neúspěšná, přistižená a vyloučená z gymnázia. Pak nastoupila na zemědělskou školu po jejímž absolvování nastoupila na 20 let do statistického úřadu jako "odborná referentka". Jakou přidanou hodnotu může straně a veřejnosti přinést, naznačila později ve sněmovně jak zapůjčením svého služebního vozu i s kartou na benzín synovi, tak drobnou krádeží v samoobsluze. S jídlem však roste chuť, takže pokud ji strana a voliči dají důvěru, jistě naváže na "slavné tradice" Mirka Topolánka a Petra Nečase v čele ODS a vlády," píše server zase jinde.

   (celý článek zde a zde )

   Vymazat
  5. paní Němcovou nemusím,ale toto je nechutné.

   Vymazat
  6. Nechutná pravda!

   Vymazat
 3. Státnický projev!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano. A neumím si představit, co by bývalo vypadlo z želé(co by přečetl), kdyby se ocitnul na místě našeho prezidenta Zemana.

   Vymazat
  2. 19:10 Já si to umím představit docela dobře. Přečetl by z papíru projev, připravený jeho poradci. Slíbil by, že nebude nálepkovat jako ti papaláši, dezinformátoři, xenofóbové a škůdci našeho nerozborného přátelství s EU a NATO. A že bude společnost spojovat, samozřejmě s vyjímkou výše jmenovaných a nedemokratů z ANO, SPD, KSČM a také voličů Miloše Zemana. Zbytek projevu by vyplnily růžové fráze á la Macron.

   Vymazat
  3. Byl to opět projev burana. On lepší ani neumí být.

   Vymazat
  4. 20:47
   A jakej projev máj na mysli?
   Ten Macronův?

   Vymazat
  5. Vy jste taky toho Macrona slyšel?

   Vymazat
  6. 21:00
   Slyšel ho kdo chtěl,ale co má ten neprojevil společnýho dnešní inaugurací pana prezidenta Zemana?

   Vymazat
  7. 20:00 Také si to umím představit. Jen si myslím, že by na závěr přidal několik kotrmelců a zapěl píseň. Aby i pochybovači viděli, jaký že je pašák.

   Vymazat
 4. Pan Pospíšil by si měl vzít napříště rudl, neboť při vznešeném odchodu, pohled na něj a škobrtajícího pačlověka Schwarnzenberka působil dost komicky. Kdyby ho naložil a slušně odvezl, mělo by to mnohem větší noblesu. Za úvahu také stojí knížecí plky o Zemanově zdraví, které měl zřejmě nahrané už dříve. Zapomněli mu asi vyměnit kazetu.

  OdpovědětVymazat
 5. Paní Němcová by prezidentovi a nejen jemu nejraději zakázala mít vlastní názor, natož ho vyslovit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:08 No jistě. Paní Němcová to už vícekrát řekla: "Já jsem bytostní demokratka a proto nesmíme připustit, aby byl (demokraticky) zvolen ......". Taková je to blbka.

   Vymazat
  2. 19:24 Pan Zeman jako v obornik možno dobrý,ale jako člověk nic moc.Pravda,byl demokratický zvolen,ale kdyby jste jej třeba znal jak ta, podle vás blbaka,možná by jste říkal to co ona.
   Co? Vám by se líbilo,že kdejaký anonym by vás nazval blbem,či ne?

   Vymazat
  3. 21:21
   Ta pizda je odbornice leda v kradení rohlíků!

   Vymazat
  4. 21:21 Chápete vůbec absurditu jejího chování? Když se ohání demokracií a přitom jí vzápětí každým slovem popírá? Nemluvil jsem o Zemanovi, ale obecně o všech volbách, ke kterým se vyjadřovala. Její dnešní vyjádření k tomu divadélku jsem neslyšel, ale dám krk za to, že určitě "bránila demokracii a svobodu slova". Přitom Zemanovo vyjádření k ČT právě upozorňovalo na potlačování svobody slova. Pro člověka, který se chová jako Němcová, je označení "blb" velmi jemné. Nebo by se vám lépe líbilo "pokrytecký, prolhaný zmetek"?

   Vymazat
  5. Němcová je taková frajerka, že při Zemanově první inauguraci nechala schválně vytisknout špatný text, protože husa myslela, že to Zeman bude číst špatně a bude se to muset pak opakovat. To je podle vás žena na svém místě asi. Je to chuděra a včera odkráčela do nicoty.

   Vymazat
 6. Ještě jim k tomu paní exprezidentová Dagmar měla zapískat nějakou europochodovou. Demokradům. (celé znění-demonstrativně se krade ze sálu)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem čekal, že se, kromě toho smutečního oděvu, nějak projeví.Ale kromě několika úšklebků, které už jí bohužel, protože má plastiky, nejdou, tak se držela zpět.

   Vymazat
 7. Radši pišme o těch, kteří ten proslov nehaní.S prezidentem rozhodně nesouhlasím ve všem co řekne, ale je to čertík bertík oproti satanovi

  OdpovědětVymazat
 8. Jak jinak modrá Milka, Kraďousek, šláfenberg a lidovecký zeměhryz Jurečka.Všichni by se měli naučit slušnosti, ale asi je již pozdě. Vašek

  OdpovědětVymazat
 9. kalouskovo-sorošova parta raději vypadla ze sálu protože v opačném případě by mohla být vyhnána pendreky to jsou právě ti kteří rozdělují společnost a vnášejí do ní nenávist a nevraživost není jasné co tyhle kreatury dělají ve sněmovně kromě toho že tam nechutně sviní ovzduší !!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Němcová a spol?kdo jim to ještě žere?

  OdpovědětVymazat
 11. Aspoň zas národ viděl, jak se chová blok, který si říká demokratický. Jsou ostudou naší země.

  OdpovědětVymazat
 12. To nejsou Češi,to jsou ještě horší svině než kolaboranti za druhý světový války...i Moravce máme,má jen jiné jméno než Emanuel!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou to vlastizrádci provádějící protistátní podvratnou činnost a měli by být tvrdě potrestáni.Snad k tomu brzy dojde.

   Vymazat
 13. čt24 ihned po obřadu předvedla svou nestrannost - k mikrofonu si pozvala pány Fialu, Farského, Jurečku a Bělobrádka. A v hlavním zpravodajství nám svůj názor na pana prezidenta odrecitovala cca 15 letá dívenka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak dlouho si to ještě necháme od té kolaborantské pakáže líbit? Mlčící většina slušných lidí by měla dát veřejně najevo svůj názor stejně jak při volbě presidenta. Televize ukazuje jen pár dementů s vymytými mozky.

   Vymazat
  2. Nebýt Soukupa tak nevíme jak vypadá prezident ČR .

   Vymazat
  3. K 19:41 a ještě těm tlustoprdům u mikrofonů bylo líto, že nestačili odchytit Mirku(mazala krást další rohlíky)

   Vymazat
 14. Já se jim vůbec nedivím, potom co Soukup na TV Barandov začal na pokračování, šít do České televize a jejího hospodaření, přijdou tito demokraté o mediální krytí asi i o finance a lidi by mohli být informováni objektivně a to je pro ně nesmírně nebezpečné. Proslulé začínají být Soukupovy rozhovory s panem presidentem, mimochodem dneska je na TV Barandov další díl a tam se bohudík mluví jenom o pravdě a o faktech a tam si nepletou pojmy s dojmy jako v ČT Petra Dvořáka. A tak naši zákonodárci dělají co mohou, pokud ještě mohou. Korunu tomu pan president dal, když jim slíbil, že tu bude do devadesáti let, to už si dovolil příliš. A to že si z nich dělá srandu to nepochopili ani náhodou.

  OdpovědětVymazat
 15. Potrefené husy .....

  OdpovědětVymazat
 16. ...kdosi komemtoval, že se museli jít vych...t, ale jak říká klasik: to není pravda, oni jsou již dávno vych...ní

  OdpovědětVymazat
 17. 19:47,pan prezident jim slíbil že tu bude do 90 let,no to se o tu věčně vyděšenou Milku asi pokoušela mrtvice,určitě opustila sál a seklo to s ni����

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:00

   Ba ne, ona odešla ještě předtím, než to řekl, a to ji zachránilo život.
   Tím pádem ji my všichni, kdo ji tolik obdivujeme, můžeme zase příště volit. Třeba už na podzim do Senátu? Co říkáte?

   Vymazat
  2. mirca zarlila ze neni drahousek prezidentem

   Vymazat
  3. Stoprocentně jim bylo líto že tam nebyl Drahoš .

   Vymazat
 18. Kdyby šel tím dřív Senát do kopru, byla by určitě s Kraďouskem v čele kandidátky☺

  OdpovědětVymazat
 19. Hlavní závěr je, že je správné, že to lidi od pana presidenta slyšeli. Od koho jiného to mají slyšet. Pan president potrefené husy zvedl ze židle, měl být ale tvrdší, daleko tvrdší. Jaký je důvod, aby ta údajně nezávislá televize vysílala jen ty, co chtějí vyhnat lidi do ulic a manipulovat s lidmi. Chtějí vyvolat nějaký další pěkný majdánek, dělají pro to všechno. Nyní bude souboj o tom, aby "nezávislá" media mohla dál lhát a štvát lidi proti sobě. Protože nemají dostatek hlasů tak se snaží manipulovat lidí, aby si vynutili co chtějí na ulici. Proti tomu je jediná obrana - lidé velmi pečlivě si všímejte jak se nezávislá media chovají nezávisle, např. jak to předvedla čt před hradem. Z toho se chce opravdu blít. Přestaňte manipulovat lidi, aby táhli do ulic. Dobře si ty lidi všichni zapamatujte a to co říkají, aby vám došlo, že pan president byl k nim až moc milosrdný.

  OdpovědětVymazat
 20. Dnes jsem byl velmi potěšen, protože ze židlí se zvedla a ze sálu odešla "esa", kvůli kterým jinak přepínám TV na jiný kanál, abych se na ně nemusel ani podívat, ani je poslouchat. Asi je to u mě už nějaká mediální alergie na tato "esa" české politiky. Obehraná deska Mirka Němcová dnes v čele pelotonu. Holt potrefená husa opět zakejhala :-)

  OdpovědětVymazat
 21. Vážení přátelé i nepřátelé, dnes jsem si poslechl pana presidenta (Barandov) Musím se přiznat, že pan president asi vůbec nepochopil hon na pana Ondráčka řekl něco jako že by bylo stačilo kdyby se byl omluvil. Tomu snad může věřit jen slabobuchý idiot, nebo naprostý mamipulátor. I kdyby poklekl před Kalouskem a spol. ještě by přitvrdili. Hajzlům se prostě nemůže ustupovat. Každý ústupek jenom podporuje jejich aroganci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že celá záležitost s p. Ondráčkem, tedy jeho zvolení-nezvolení a nakonec umožnění jej zvolit nepřítomností některých poslanců, mělo daleko hlubší záměr. A to bylo zejména získat záminku (boj za jeho odstranění) a vyvolat tak nepokoje v ulicích, samozřejmě se silnou pomocí a podporou "nezávislých" medií. A navíc provést na demonstracích nenávistný útok vůči Babišovi a zejména pak vůči Okamurovi, či prezidentu Zemanovi. Tím chtěli dosáhnout jakýsi falešný mediální důkaz pro širší veřejnost, že lidé jsou s výsledkem nedávných voleb nespokojeni. Navíc tím že namíchli komunisty odvoláním Ondráčka a další dehonestací Okamury se pokusili rozklížit případnou podporu Babišovy vlády právě komunisty a SPD. LA.

   Vymazat
  2. 21:22
   Obávám se že ani Okamura nepochopil tuto situaci a neustále kecá že my chceme prosadit a jako Babiš my chceme makat. Kope do Odráčka, který je naprosto jenom záminka k rzdmíchání sporu mezi KSČM, SPD,ANO. Jediný který je naprosto vymezený proti SPD je z KSČM kretén Dolejš který je ostuda této strany. A pokud ho bude KSČM mít ve svém vedení dopadne jako ČSSD, to je jako naprosto nedůvěryhodná strana. Dolejš by klidně mohl být nástupcem Kalouska (pravda je blbější), ale názory má stejné.

   Vymazat
  3. Nepodsouval bych Okamurovi, že neví o co se ten rádoby demokratický blok snaží. Nevidíme však úplně do zákulisí jednání. Ale, že by měli komanči vyrazit toho naprosto odporného Dolejšího to je fakt. Naposledy u Soukupa byl nespíš nalitej, fakt arogantní típek. LA

   Vymazat
 22. "Demokratická žumpa" v přímém přenosu odešla, ještě by měla zmizet i z parlamentu a senátu. Povídačky o urážce od pana prezidenta nelze reflektovat, protože blbec se urazit nedá..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen ať jsou v parlamentu , asoň je máme na očích . Jsou odstrašující případ propírání výtězu demokratických voleb , propojení s veřejnoprávní televizi . Tvrdohlavci to maji v životě těžké , nikdo je nemá rád . Marcel

   Vymazat
 23. ....profesionální organizátoři demonstrací se už chystají, najímají demonstranty, tisknou karty, obušky, odznaky.....vše pod taktovkou zahraničních profesionálů... naši totalitní, zaplacení demokraté z poslanecké sněmovny - KDU, ODS, TOP, STAN, ČSSD a Sorošovi chlapci Piráti se už šikují k řevu ve sněmovně, Bartošek se Stanjurem budou řvát jako prokurátor Vaš v 50. letech, taky si připadám, že je tam atmosféra jako v Říšském sněmu v Německu, ve 30.letech 20.století. Naprosto nepřiměřené reakce demokratického totalitního bloku... nejde to asi podle jejich plánu nebo spíše podle jejich loutkovodičů ze zahraničí.Už jen zbývá, aby vytáhli do ulic s bubínky, bílé punčochy a budeme jako v Sudetech před rokem 1938. Zničit každého, kdo má jiný názor. Uvědomují si komu slouží??? Ztratili už poslední zbytky soudnosti a zdravého rozumu??? Jsou asi euforicky ovlivněni pocitem, že mají nějakou moc něco změnit, urvat koryto. Chyba lávky, budete použiti, využiti a odhozeni ...tak se to dělá a filmů je na to habakuk. My normální musíme udržet nervy na uzdě a nenechat se vyprovokovat, abychom neskončili na náměstí s klíči,jako v tom prokletém roce 1989, kdy jsme jako nadrogovaní cinkali pro cizí zájmy a vlastní likvidaci. Jak to dopadlo vidíme po 30 letech...vše rozkradeno..aby toho nebylo málo, máme být vojenskou základnou prvního úderu a umlčeni a drženi v naprosté poslušnosti dovezenými okupačními Afričany....o tom ještě nevíme, ale pomalu, potichoučku se na tom pracuje. Na zlomení obyvatel se připravil Dablin IV a Istambulská smlouva, necivilizovaná masa, k tomu gender, LGBT,GREVIO-odebírání dětí jako v Norsku a další vychytávky, a už zbývá jen uzákonit sex se zvířaty jako v Kanadě a pedofilii....kdo cekne bude tvrdě potrestán. To snad chtějí ti, co podporují majdanizaci??? Ví, vůbec komu a čemu slouží?????

  OdpovědětVymazat
 24. Výborně, pane prezidente. Podařilo se vám před celou republikou odhalit největší darebáky. Krásně se zvedli ve správnou chvíli, aby všichni viděli ke komu vzhlíží ta naše demokratická lůza v čele s Kalouskem a husou na trojkolce.

  OdpovědětVymazat
 25. Sami svoje zájmy už nejsou schopni protlačit. Proto potřebují manipulovat s lidmi, aby to za ně udělali. Lidi by teoreticky měli být už poučení z minulosti, ale zdá se nejsou - vždy se zdá se najde dost užitečných idiotů. Jak všichni vidí, nejvíc se soustředí na nejvíc nepoučenou skupinu a buší do ní tak dlouho, až vstanou od svých her a začnou zachraňovat svět. Vůbec ale nepřemýšlí komu tím zachraňují krk. Jak dlouho toto ještě budeme trpět? Co lidi chcete, bud demokracii a pak na ní trvejme a chtějme ji za každou cenu ctít, nebo táhněte tam, kde je totalitka podle vaší chuti. Když se netrefíte, budete mít smůlu, vylezete na ulici a někdo vás sejme. Myslet si, že demokracie je, že mám názor a podle toho se vše musí točit? To by se na to mohli pak už všichni vysrat, k čemu se pak snažit. Jestli chceme demokracii, tak si za tím stůjme, pokud ne tak to znamená co? Také nejsem z babiše nadšený a táhnu snad do ulic a dělám bordel, nanejvýš nahrajete těm, kteří ho budou bránit. Dejte jim dám radši příležitost, aby dostali rozum. Pokud se mají lidi rozhodovat zodpovědně, musí jim být dána svobodná vůle se rozhodnout. A ne používat media na vymývání mozků, aby tu svobodnou vůli ztratili. Děláte jenom bordel. Nyní se musíme sjednotit abychom se vzepřeli všem těm drzostem z eu, místo toho řešíte kokotiny, abyste si vylepšili ego. Heslo dne je hnus se stává hnusnějším, slušný slušnějším. Bohužel největší hnus je nejvíc slyšet.

  OdpovědětVymazat
 26. Snaží se nás zaměstnat pitomostma a přitom nám jde o krk.

  OdpovědětVymazat
 27. Jo a jestli budou předčasné volby tak se většiny kolaborantů zbavíme a bude po divadle.

  OdpovědětVymazat
 28. Já mám jedinou radost z toho, že až nás to Rusko a pan president Putin napadne, bude stačit, když pustí jednu bombičku a to na Prahu.

  OdpovědětVymazat
 29. 22:27
  Pane drahý a co ty nádherný gotický a barokní stavby?
  tech by Vám líto nebylo?
  A co zvířata?
  Pitomců v Praze je nadbytek,v tom Vás chápu☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:36
   Pán mněl na mysli asi malou neutronovou bombičku. Bohužel zatím nemá bombičku která by zlikvidovala senkrovnu.

   Vymazat
  2. Redaktoři NR jsou Pražáci! Tak si ty hloupé úvahy o Pražácích nechte. Všimněte si, odkud ta vámi vyjmenovaná poslanecká a senátorská lúza pochází: Kalousek z Bechyně, Mirka ze Havl.Brodu....atd. atd.

   Vymazat
  3. Oprava: Mirka ze Žďáru n. S.

   Vymazat
 30. Zlodějka rohlíků ze Žďáru n./Sázavou uprchla krásným, pořadovým krokem. Feri a spol s plackou Havla následovali. Opravdu "demokrati" nebo Demokratická žumpa?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:33 Snad vám napoví název osvěžovny, kam se z Hradu odebrali a kde měli už předem zamluvený stůl: "U Černého vola". Je to jen nápověda, správně by mělo být "U TOP volů".
   Snímeček najdete tady:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chtelo-se-jim-chcat-Po-projevu-Zemana-po-kterem-odesly-Nemcova-ci-TOP-09-se-strhla-boure-527287

   Vymazat
 31. Na azylovém průmyslu vydělali Rotschildové stamiliony eur
  7.3.18

  Rakousko:
  Švýcarská společnost ORS Service AG a její dceřiná společnost v Rakousku patří do skupiny Swiss Ox Group, která byla koupena v létě roku 2013 britskou společností Equistone Partners Europe (EPE). Podle internetových stránek patřila asi třem institucionálním investorům a Barclays Bank. Equistone Partners Europe (EPE) je pobočka společnosti Barclays Bank, která je považována za nejvlivnější společnost na světě. Barclays je hlavním akcionářem soukromé banky "NM Rothschild" a její satelitní banky "Lazard Brothers". Skupina azylových firem ORS de facto patří Rotschildům a mimo Švýcarska a Rakouska působí také v Německu. Jen v Rakousku vyinkasovala za azylové služby od daňových poplatníků v letech 2014– 2017 více než 200 milionů eur (5,2 miliardy korun). Rakouská vláda chce nyní spolupráci ukončit.

  _____
  Načasování dává tušit, že "péče o migranty" poskytovaná soukromou firmou a placená daňovými poplatníky byla předem připravená investice rodiny Rotschildů.

  Zdroj: http://www.krone.at/1645843

  OdpovědětVymazat
 32. nebylo umění odejít,umění bylo si vyslechnout,co jsi zač a kam patříš.Paní Němcovou bych z důvodů možné inkontinence,omluvil.I pana knížete.

  OdpovědětVymazat
 33. Děkuji, užil jsem si.

  OdpovědětVymazat
 34. Trochu mimo , ve Florencii v Italii, včera černí ilegalove ničili a demolovali město! Italové zažívají dnes a denně tyranii černých opic a kriminálníků , proto vyhrály volby protimigracni strany!!

  OdpovědětVymazat
 35. Mili Cesi,Top 09,Ods,uz su dlho mimo diania a moznosti ketasenia,oni neportebovali byt pritomni na inauguracii presidenta,oni potrebovali demonstrovat svuj odchod a pohrdani s legalne zvolenym presidentem...to iste sa deje na Slovensku-Kovbojsku v trochu obratenom garde.Zder SD,uz dlhu skusal trpezlivost tich neposlusnich slovakov a pridlho trvaju kauzy okolo nich.A nik nekona,prokuratura,sudy,akoby neexistovali a slovensko bol raj na zemi.Ten zlocin,ktory sa stal,bol opat rozbuskou a ja verim,ze dnes pre Majdan,je mozne zabit cloveka/lidi je jak sracek,jak povedal Kotalikovi/nasa opozicia sa uz roky nemoze dostat k moci a su z toho sialeni.Ale ked si predstavim,ze stat budu viest ludia typu-zhuleny Culik,sprofanovany Budaj,manager Carefouru Galko,psychiatricky pacient Matovic,ci pichave stistko Luca Nicholson,je mi na grc!Na slovensku je prijatelnejsi zlodej,ako hore uvedene individua,lebo ludia urcite nefandia Ficovi...vlastne niet komu fandit.Vy Cesi len dakujte,ze mate Babisa,Kalouska,naj min.eu,Knizete,co nikomu neublizi.Prajem nasim obom narodom,aby sme si nedali rozbit aku-taku jednotu V4,lebo sa zda,ze o to tu ide!jozka ze slovenska

  OdpovědětVymazat
 36. Proč všichni ti,co odešli,hlásají svobodu slova?
  Když někdo svobodně projeví svůj názor,tak odejdou.
  Jsem pro,aby MEDIA byla spravedlivá pro všechny a ne fandila jenom tomu,co se jim hodí do krámu.
  Kdyby začal vyzvedávat západní politiku,tak by byl pro ně BOREC.
  Feri se musí zviditelnit i se svým učitelem a pí.Němcová to všechno vedla.
  To je tady svoboda slova.
  Když MEDIA ZÁMĚRNĚ ZAMLČUJÍ ZPRÁVY Z CIZINY,TOMU MÁME TLESKAT?
  A nestalo se to jednou.
  Media ČISTÁ NEJSOU ANI NÁHODOU.

  OdpovědětVymazat
 37. Němcová a topka učí Feriho jak reagovat na svobodný ale pravdivý projev pana prezidenta . Já bych neodešel i kdyby četl projev jiný prezident . Supové z čt na ně čemali , tak po projevu mohly vyjádřit svůj názor . Toto byla dopředu pripravená odtuda . Bakala nám neprod byly ale jiným kamarádům . Nájemné 12 až 14 000kč ve Slezsku je jako v Praze ! Dekujeme Miloš že jsi se zastal horníků . .

  OdpovědětVymazat
 38. Zajímavé, že třeba neodešli odeesáci při známém Rudolfinském projevu Havla, kde do nich taky dost šil. To je nějaká novinka, chovají se jako puberťáci, asi už přepínají do módu nedospělé politiky. Ale kupodivu Piráti, kteří jsou mladí, tak snad neodešli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Piráti nemohli odejít . Před volbami dělali na Bakalu bu bu bu . Tak asi drží basu v lauze okd . Jinak je to strana spící , hlavně v ústraní . Náhrada za V.V. a zelené .

   Vymazat
  2. 10:57: Zdá se mi ale, že poslanec Vrabčí Hnízdo odešel.

   Vymazat
  3. 13:13 Poslanec Vrabčí Hnízdo je ale z hnízda TOP 09.

   Vymazat
 39. P.president se ve svém projevu opíral o fakta. Pozoruhodné je m.j. i spojení ČT a TOP09, kde se jednalo o studii Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "P.president ... se opíral o fakta." - Pravdu vytáhl na světlo, něco tak nebezpečnýho! Kvůli
   NÍ utíkali farizejové ze sálu. Večer pak u Borka pak JI nazývali NENÁVISTNÝM PROJEVEM. Od
   takovýho Pospíšila třeba si přednášku o jeho mravních zásadách vyslechnu vždy s chutí, ať hájí zásady kterékoliv strany, momentálně jeho vepřovému charakteru vyhovující. sck

   Vymazat
 40. Titulek na Seznamu:
  "Zeman? Kdo? Zeptali jsme se dnes před prezidentskou inaugurací desítek zahraničních turistů na Pražském hradě, jestli znají jméno českého prezidenta. Tohle jsme nečekali."

  Už ten titulek je manipulující. Autor jistě zná prezidentku Chorvatska, prezidenta Itálie atd. To je tak směšné. S nabubřelostí prodejce ojetých aut se snaží prezidenta dehonestovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zemanovi stačí, že ho zná Putin, a tím je to náš prezident.

   Vymazat
 41. Přesně ! Putin si dobře pamatuje kdo je loutka a kdo je státník který se nebojí eu a zbytku světa . Konečně máme prezidenta který vlastence . Husák poslouchal výcho , Havele západ . Také zpočátku nechtěl NATO . Tato útočná organizace z něj udělala Vencu bombardáka . Jsem hrdý na svého prezidenta.

  OdpovědětVymazat