Reklama

sobota 17. března 2018

Zemana a Babiše do koše! Kam s Kalouskem a s Němcovou? Fica do basy! Kam s Kiskou?

Zdeněk Hrabica
17. 3. 2018
Před námi se denně rozprostírá prapodivný svět. Kdysi Karel Čapek poznamenal, že se starými lidmi prý starý svět odchází, s mládím nový svět přichází. Stejně jako Karel Čapek napsal, že existuje život před psem a se psem. To už je přece jenom laskavější. Můj přítel Egon Bondy napsal a sdělil mi, že nad světem jednou pevně zavládnou nedospělci, v každém jazyce jim říkají jinak. Budou ovlivňovat konzumní pravidla, nutit své rodiče, aby byli inn. Hitler hnal v posledním záchvěvu do války nezralé dorostence a žehnal jim na smrt. Nakonec nad smrtí zvítězil život!


Svého času dali jinde jiní početným houfům skoro dětí do rukou knížečky, aby jimi mávali nad hlavami. Aby hnaly nezralé děti odrostlé k převýchově a k prozření. Už jsme je dohnali!

Na pražském pidiprostoru – na Náměstí Václava Havla – vedle Národního divadla – se před několika dny shromáždily stovky středoškolských studentů, aby hlasitě demonstrovali u drátěného srdce za demokracii a svobodu. Za svobodu projevu v České televizi, za dodržování Ústavy – proti Zemanovi a Babišovi.

Tři nezralé dvanáctileté děti - ze ZŠ Svaté Voršily – ve světle ramp zde pronesly srdceryvný projev k demonstrantům proti Zemanovi, proti Babišovi, proti návratu komunismu. Kály se, že zatím nemají volební právo, ale jednou jim bude patřit tento momentálně podlý svět.

Dav jásal, dav běsnil. Pryč se Zemanem, pryč s Babišem! Byl jsem u toho!

Večer na mne sypali jiní – tentokrát mnohem dospělejší z České televize obrazy rozbouřeného padesátitisícového davu na bratislavském Náměstí Slovenského národního. Dav žádal předčasné volby, ozvaly se hlasité výkřiky a nápisy „Fico do basy“.

V Praze mluvil k Čechům z České televize slovenský velvyslanec Peter Weiss! Musel předeslat, že v Praze zastupuje hlavu svého státu. Neopomenul vzpomenout, že tato nenadálá situace, která se rozlévá už nejenom do slovenských, ale i českých měst - nahrává kotlebovcům a komunistům. Boží prostoto, to snad ani ne! Pamatuji, když mladí nosili před více než dvěma desetiletími placky s nápisem Havel na Hrad a I love Peter Weiss!

Další demonstrace jsou na obzoru! Moderátor odkazuje na Gustáva Husáka, prý normalizátor při vzbouřeních nabádal, aby zůstal čas na práci! Fuj, řičel dav. Nezbývá než chvíli počkat, co bude dál!

Ilustrace z denního tisku

45 komentářů :

 1. To jsou teda otázky... odpovědí je: Kalousek na Hrad, Němcová do Strakovny, Kiska zůstává, Šebej premiérem. Jak jednoduché.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V estsi blbost uz nelze napsat. Politicke mrtvoly Kalousek, Nemcova, Kiska a Sebej patri na politicky smetiste v tom lepsim pripade, v tom horsim pripade patri za mrize. !!!

   Smazat
 2. Moje žena se nedávno "pobavila" na "dívadle" O pejskovi a kočičce. Šla tam s 3letým vnukem. Tolik vulgarit, které na tomto představení vyslechlo a tolik paskvilu v ní budilo dojem, že se spletla a vešla do psychiatrické léčebny. A to je prosím divadlo pro děti a my se divíme, že ho - pr - sr - vole je pro naší dnešní omladinu základní slovník. A divíme se, proč chodí mnozí z nich tak roztrhaní, špinaví, ošuntělí, páchnoucí, se sešmatlanými botami, či co to mají na nohou, jakoby byli bezdomovci. A pak nám chtějí kázat něco o nezdvořilosti Zemana - v souvislosti s Pussy riot - vřeštícími rodidlami - odborně a slušně řečeno!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je vám, dopiče, po tom, jak mezi sebou mluví pejsek a kočička?

   Smazat
  2. 14:00
   Co se do pyče sereš kam nemáš ty chuj podělaný?!

   Smazat
  3. 14.00 Vy musíte být opravdu korunovaný ...

   Smazat
  4. 14:00 Pán je zřejmě z pražské kavárny, umělecké retrogardy, podle toho vypadá jeho slovník a myšlení. Chudák J. Čapek, kdyby věděl, jak dopadne jeho krásná knížka pro děti! Zemřel v koncentráku a to nacisté ani neprznili jeho dílo!

   Smazat
  5. Kam s ním? No keďže to už ináč nepôjde! - http://imgbox.com/D2xehPtN

   Smazat
 3. Dnešní herci a herečky jsou POUZE PAUMĚLCI A VELKÝ,VELIKÝ PUSSYNKY!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedna dobrá zpráva:
   http://leva-net.webnode.cz/news/bartoska-prisel-o-dvacet-milionu-ztratil-generalniho-partnera-filmoveho-festivalu/

   Smazat
  2. 13:36
   To je neštěstí!!!:-)))))

   Smazat
  3. 13:36 Místo ČEZu jim na ten filmový karneval jistě přispěje stát, tedy každý z nás. A jako projev díků se pak dozvíme něco nového o nás, tedy o nevzdělaných buranech a lůze.

   Smazat
 4. Drobné boje lokálního významu. Hlavní bojiště je Trump versus USA statní elity, které by chtěli, aby USA byli nadále hegemonem a mohli beztrestně rabovat a terorizovat celý svět jako dosud. Jenže ejhle ukázalo se, že zdroje planety nejsou neomezené. Až udělá Trump z USA normální stát alespoň trochu pro lidi...

  Poznámka: Dělá to chytře ve stylu "Amerika nade vše", tak jsou rodilí Američané vychováni od malička. A upřednostňuje USA a zájmy USA - tak to vypadá pro polovzdělané americké občany, ale ve skutečnosti zbavuje USA vlivu na okolní svět.

  ...A Trump (stojí za ním globální elity) zvítězí nad vojensko-mediálním-průmyslovým komplexem (místní elity USA), vyřeší se i místní boje po celém světě. Tyto místní boje ukazují na oslabení pozice hegemona, protože dříve nemohl nikdo ani pípnout, bylo to USA na věčné časy a nikdy jinak a komu se to nelíbilo byl okamžitě ukamenován (médii a zblblými občany slintajícími nad USA).

  Vysvětlení:
  Aby to bylo jasné svět řídí už tisíce let globalisté se svoji snahou sjednotit svět pod svoji vládu. Což samo o sobě je správné, řízení mám mít jednu hlavu. Jenže o ni to dělají skrytě, protože chtějí vládnou pouze ve svůj prospěch a zotročovat ostatní, aby plnili jejich od boha odvrácená přání. Proto to musejí dělat skrytě a vládnout cizíma rukama a proto jsou ve společnosti vždy na čelo vyzdvihováni ty největší idioti a zločinci, kterými lze manipulovat nebo je vydírat. Kvůli alespoň nějaké udržitelnosti (je dost pochybná, podívejme se na historii lidstva plnou válek a katastrof) je ponecháno par schopných snažících se o nějakou míru dobra, kteří brání, aby jsme se okamžitě nesežrali navzájem (Okna Overtona vzájemného požírání se ovšem někteří idioti snaží otevřít - všimněte si výskytu článku o pojídání lidského masa).

  Takže globalisté, aby byli obtížně identifikovatelní, si vyberou nějakého užitečného idiota, aby na ně nebylo vidět - dnes USA (statní elity). Jenže užitečný idiot propadne dříve nebo později pýše a myslí si, že je neomezený vládce a přestane poslouchat kurátory, kteří ho vynesli k moci. To se teď děje: Globální elity likvidují svůj nástroj, kterým jsou lokální elity USA, které ale působí globálně a projevují se tedy jako globální elity. Takže je to vnitřní válka globálních elit, jejímž cílem je transformovat hegemona USA do role normálního státu, podřízenému pravidlům platícím pro všechny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zástupce mimozemských civilizací, které já osobně nezastupuji, by to pravděpodobně neřekl líp.

   Smazat
  2. 13:41, já jsem to nečetl, ale škoda, že nejste další zástupce vesmírných civilizací, moc n tu chybí.

   Smazat
 5. Vím kam s nimi kraďousek do Valdic němcová do Světlý nad Sázavou.

  OdpovědětSmazat
 6. Doporučuji shlédnout, jak svatá Voršila vychovává 12tileté děti
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=_NsayV-K7Rc
  https://holotova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=654247
  Co z nich vyroste?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takové děti nezneužívali pro propagandu ani ty nejzrůdnější režimy,je to děsivé..

   Smazat
  2. Proto se učitelům zvedají platy, aby byli ve vymývání mozků našim dětem ještě důraznější.

   Smazat
 7. 12:24
  Omyl,všechny tyhle havlosvině na Mírov a na nucený práce....obojí na doživotí!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Zbavit se zaručených pojistek západní demokracie? Jedna rostahovala nohy aby se dostala na školu,druhý kradl co se dalo aby bylo na chlast a nyní, když už to vybudovali, tak se jich zbavit?

  OdpovědětSmazat
 9. Hitler hnal dorostence proti tankům. Vysokoškolští svazáci byli nahnáni na Národní a tam dostali přes hubu od svazáků ze SNB, zatím co v té době byli všichni ti Kalouskové, Němcová...ještě v závětří a čekali, jak to dopadne. Dnes opět někdo cpe před sebe a zneužívá ty nezralé mladé lidi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby Rudá armáda netáhla na Berlín, žádní dorostenci by pod tanky nemuseli. Jinak, jistý ruský chlapec z Urengoje se již v Bundestagu omluvil za to, že byli mladí Němci zabíjeni u Kursku. Otec mého bývalého kolegy padl u Rostova na Donu, kde byl s Wehrmachtem. Rusko dluží ještě omluvu případně odškodnění jemu.

   Smazat
  2. 13:58
   Nasrat frickomile!!!!

   Smazat
  3. 13:58 Kdyby Rudá armáda netáhla při osvobozování (nejen ČSR) od hitlerovského Německa na Berlín, ty by ses možná ani nenarodil, parchante fašistickej.

   Smazat
  4. 13:58 Vaše "kdyby" začíná až od konce. Správně je: kdyby Němci nevolili Hitlera, tak by se nestalo nic z toho, nad čím pláčete. Na začátku byla lidská blbost a důvěřivost, kterou dnes můžete sledovat v přímém přenosu na demonstracích. Všechny jsou proti výsledkům voleb, tedy proti demokracii. Případně za právo hlhát a manipulovat, pokud podporují ČT.

   Smazat
  5. 16:26 Začal jsem tam, kde fašounek 13:58. Jinak souhlas.

   Smazat
  6. 16:41 Asi jste se přehlédl. Příspěvek 16:26 není adresován vám, ale trumbelínovi z 13:58.

   Smazat
  7. 16:47 Ano, přehlédl jsem se, a omlouvám se Vám.

   Smazat
  8. Sám velký generál George Patton po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“ Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ A Ben Klassen k tomu napsal ve své knize Na kraji krvavé rasové války: "Mnoho realistických vojáků, jako generál Patton a jiní prozíraví bílí vůdci prohlásili, že jsme měli jedinečnou možnost zničit komunismus. Mohli jsme to skoncovat už v roce 1945 a vydat se přímo na Moskvu abychom vyčistili to hnízdo hadů. Avšak Židé kteří byli u moci si to nepřáli. Tajně zabili lidi jako byl Patton a umlčeli jiné navždy. Naplno začali s propagandou a rozšírili ideu, že "posvátnou rolí Ameriky je přebudovat rozpadlý svět", který oni pomáhali předtím zničit."

   Smazat
 10. Lidovci, Topkaři, Stan a půlka ODS, slušně řečeno fuj fany, to by si Karel Čapek a Tomáš G.Masaryk pošmákli. K tomu neziskovkáři, placení, m.j. cizími agenty a stát ve státě Čt, který my všichni ještě chtě, nechtě podporujem, tak to už je fakt "síla". K tomu navíc učitelé, slušelo by jim asi trochu ubrat. Jak by dopadnuli za 1. republiky, kdyby podporovaly žáky proti zvolenému parlamentu, spolu s opozicí, třebas ve 30. letech? Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Karle . Dopadli by ještě hůř než ti chudáci a dělníci ve 30.letech , kteří při demonstracích tehdy volali dejte nám chleba ! Poslali na ně četníky , kteří se neohlíželi ani na ženy a děti a bez milost do nich stříleli . Demokracie v dnešní podobě tenkrát neexistovala . A těch případů střelby do dělníků bylo mnoho . Tato fakta dnešní mladá generace zřejmě nezná .

   Smazat
  2. 13:34, do chudých dělníků a rolníků stříleli v 50.letech taky komunistická komanda a říkali tomu navedení pořádku proti reakcionářům. To samé se opakovalo v letech 80., jen se už nepoužily střelné zbraně, ale vodní děla. Taky se tomu říkalo zavedení veřejného pořádku.

   Jakákoliv tlupa v ulicích je vždy riziko, i když signalizuje vnitřní nesoulad. Současné demonstrace ukazují rozdílné pojetí vnitřní politiky státu ve vztahu k vnějšku. Především mladí chtějí změnu, tzn. imigraci a přesun důchodové složky občanů statu na migranty, inkluzi a juvenilní policii, americký model zdravotního pojištění, absolutní minimum státu, zrusit KSČM a postavit mimo zákon, US raketové základny, zvýšení nákupu amerických zbraní a další vymoženosti.

   Smazat
  3. 13:53
   Jestli chtějí vámi popsanou změnu tak ať táhnou za kopečky za Mer-kheli,tam se můžou realizovat,havlohovada!!!

   Smazat
  4. Vážený pane 14:09!
   Měl byste se omluvit všem hovadům za jejich nepatřičné přirovnání k hajzlosatanistům. To si ta užitečná stvoření od nás takylidí nezaslouží!
   Ďuro Trulo

   Smazat
 11. Jak tie deti budú dospelí, a budú musieť pracovať do konca života, lebo nebudú mať nasporené na dôchodok, tak potom sa budú kajať ako bolí oklamaní.

  Jeden čas chodilo že Husákové deťi sa mali dobre, a v tedy boli poniektorí oklamaný Havlovímy pubertiakmy, a Dzurindoví starci nemajú ani na dôstojnú starobu.

  A teraz sa nedospelí manipulujú, na ciele, multikulturálizmu Imperializmu, neviem ako 12 roční vnúčik, bude poúčať 70 ročného dedka, ktorí prisahal na Československo, poúčať o výhodnosti Imperializmu, multukulturalizmu, konzumného života, a obviňovať dedka za udalosti 1938-1948-68-89, ktoré 12 ročné deti nezažili. A tí to hlúpučke deti idú na námestia ako dobytok na porážku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No samozřejmě, ty děti demonstrují především za to, že se vlastně vůbec nechtěly narodit. Kdyby se nebojovalo proti německým nacistům, tak by nebyla Evropa, ale Velkoněmecká III. říše a tyto děti z "podřadných" ras (Slované, Židé, ...) - podle zrůdné německé nacistické ideologie - by se nikdy nenarodily.

   Roky 39-48-68 zapřičinili naši angličtí a francouzští "spojenci", kteří nás zradili v Mnichově 38 tím, že porušili mezinárodní smlouvy o vzájemné pomoci a "darovali" nás Hitlerovi. Budou kdy za to souzeni, odsouzeni? Dostane se nám od nich odškodnění?
   Je možné v rámci současné EU věřit Němcům, Francouzům,...? Po tak krvavé zkušenosti jako byla II. světová válka? Teď už to s námi myslí dobře? Chovají se k nám snad jako bratři?

   Smazat
 12. 14:19!
  Nic nového pod sluncem.
  Remarkovi študáci, hitlerjugoši, maovi gardoši a polpotovci by mohli vyprávět. V Kambodži dnes nenajdete motyku či lopatu. Tyto nástroje polní genocidy rodičů pečlivě skryli před svými dětmi polpotovi gardisti a dobře vědí proč.
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
 13. 13:58 Tobě asi mrdá, ne?
  Jakože podle tebe by se měli Rusové omlouvat Němcům za to, že je Němci napadli a následně byli zabíjeni na svém napadeném území, jo?
  Ty jsi asi utekl z Bohnic, ne? Tak to je maso:-D

  OdpovědětSmazat
 14. LANGŠÁDLOVÁ Z TÉ ZPRÁVY DOSTALA SAMOU RADOSTÍ NESČETNÉ ORGASMY!Jedině ale tu velkou 3.WW a to jadernou ,tu si přeje!Ženíšek se strašně těší,že k Rusům proleze díky svému pidivzrůstu noramu křčků a myší a spáchá atentát na Putina !Jó, TOP 09...to jsou skuteční vlastenci !Kalousek s noblesním knížetem dají pro útok na Rusko k dispozici několik pluků Hitlerjugend,sestavených ze školáků od 14 let výše.....

  Pavel Beran

  OdpovědětSmazat
 15. Zkouknul jsem video, kde dvanáctilétá Viki a její dvě stejně staré kamarádky zhodnotily současný stav na naši politické scéně. A to za burácivého potlesku vysokoškolsky vzdělaných komsomolců. Poradily také, jak dál, jak z toho ven. Vřele doporučuji všem, těm ještě naivním, kteří se domnívají, že komunisté někomu vymývali mozky. Toto je opravdu nářez. Říkám to po sté, zlatá pohodová, svobodná doba skončila koncem roku 1989.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:11 Také jsem to viděl, včetně komentářů, které ty děti přirovnávají k nadšeným pionýrům. Jenže to srovnání mi nesedí. Ti pionýři přece agitovali za lidsky ušlechtilé ideály. A ty dnešní děti neagitují "za něco", ale jen proti někomu. Někomu, kdo byl demokraticky zvolen. Takže agitují proti demokracii? V zájmu těch, se kterými mají lidé špatné zkušenosti a proto je nevolili?

   Smazat
 16. Mělo by se prošetřit, zda vinu nenese Svatá Voršila tím, že má poměr s zatím neslavným svatým Hermanem.

  OdpovědětSmazat
 17. Voršilky už jednou přece zařehtaly, nedivme se. Ohlasy na jejich potomky jsou tentokrát mocné, a stejně tak úsměvné!

  OdpovědětSmazat
 18. S KALOUSY DO BASY...To je přeci heslo dne. Jenže boží mlýny takové Kalouspartajvexláky melou pomalu - naštěstí aspoň jistě, ale na kolik desetiletí mají ještě práci a mohou se poctivci vůbec dožít?
  Ale i trochu vážně. Musíme si přiznat, že totálně prolhaná propaganda a nejen ČT mele stále spolehlivě a že na ně prostě občané a pravda vůbec nemá. Jsme v defenzívě a snad příliš mnoho je i v apatii. A s takovou se pravda, právo, spravedlnost obhájit nedají - a musíme se smířit s tím, že nám byl život ve lži a podvodu diktaturou kapitálu vnucen. Víte, jak si cucháte nervy tím, že myslíte, že by to mělo být obráceně, že by měla být pravda a ne lež vítěznou, že by vás neměla ovládat současná kapitalistická totalita se svými soudy a policií, ale že by měl přijít aspoň rozbřesk demokracie, že byste měl vidět ve vrchnosti i trochu lidskosti! Ničíte si zdraví a nic to s diktaturou kapitálu samozřejmě nehne. Celkem máte 2 možnosti, smířit se a nebo odejít ze světa dobrovolně vlastní rukou - dělají to u nás skoro 2 tisíce spoluobčanů ročně. Že by možnost třetí? Bránit se proti bezpráví, lži, zlodějům a zločincům - no ale to není příliš pohodlné. Tak budu raději šlapat s proudem zločinců a lhářů! Raději v poutech bezprávi na živu, než mrtvý se ctí!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.