Reklama

.

.

úterý 27. března 2018

Zrobotizovaná svoboda slova


Martin Kunštek
27. 3. 2018
Divně se nám zvrhla svoboda slova v podání americké firmy Facebook. Turecká armáda spolu s džíhádisty páchá v kurdské provincii Afin na severu Sýrie válečné zločiny. Jako agresor vtrhla na cizí území. Vraždí civilisty. Provádí genocidu Kurdů. Slovy trestného zákoníku potlačuje práva a svobody lidí. Děje se tak na rozkaz tureckého prezidenta Recepa Erdogana, který se netají obdivem k nacistickému diktátorovi Adolfu Hitlerovi. Když však srovnáte Hitlera a Erdogana obrázkem, tak FB příspěvek smaže. Protože prý odporuje pravidlům komunity, které zakazují hlásat násilné ideologie.


Docela se divím, že ještě nějaký facebookový účet má nejen Erdogan, ale i turecká armáda. A dokonce i zvláštní jednotky Šedí vlci, které zle srovnat s nacistickými jednotkami Waffen SS. Jejich příslušníci se fotí s mrtvolami kurdských civilistů, které popravili. A ještě se tím chlubí nejen na FB. Podobně jako se s hromadami svázaných zastřelených Židů v Bělorusku během 2. světové války fotil SS Obergruppenführer Erich von dem Bach – Zelewski. Po válce odsouzený jako nacistický válečný zločinec.


Hitler a britský ministerský předseda Chamberlain, Mnichov 1938


V pondělí 26. března 2018 se v bulharském městě Varna sešli na evropsko – tureckém summitu s tureckým prezidentem Recepem Erdoganem nejvyšší představitelé EU – předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, předseda Evropské rady Donald Tusk a Bojko Borisov. - premiér Bulharska, která aktuálně předsedá EU. Zveřejnili společnou fotografii, která mi připomněla jiný summit. Sešel se v září 1938 v Mnichově. A naši tehdejší evropští spojenci Francie a Velká Británie na něm nacistickému diktátorovi Adolfu Hitlerovi odsouhlasili, že může zabrat československé pohraničí. Následovalo vyhnání Čechů, zatýkání Židů. A pak i okupace zbytku Československa. Stanné právo, popravy bez soudu a koncentrační tábory.


 Po mnichovu 1938

Dnes je situace obrácená. Turecká armáda vojensky vtrhla do severosysrské kurdské provincie Afrín. Po dobytí téměř celého kantonu a spáchání mnoha válečných zločinů se Erdogan sejde s evropskými mocnostmi. Nejvyšší pohlaváři EU se s ním objímají. Potvrzují tím jeho slova, že Turecko je demokratická země. A jak má právo na obranu. Co na tom, že „se brání“ na cizím území a páchá při tom genocidu?

V celé Evropě se našel jen jediný státník, který Erdogana za válečné zločiny na summitu kritizoval. Rakouský premiér Christian Kurz (OVP). S tureckým obdivovatelem Adolfa Hitlera, který zatýká studenty protestující proti válce a vězní na doživotí novináře, si odmítl i podat ruku. Natož se vyfotit. Premiér země, která se stala první obětí Adolfa Hitlera a jeho rozpínavosti 3. Říše.


Naši zástupci na summitu mlčí. I když Češi byli na řadě hned jako druzí. Stropnickému (ANO) zřejmě doma zapomněli napsat nějaké repliky do scénáře.

Touto cestou si dovoluji osvěžit paměť a provést srovnání. Na první černobílé fotografii si podávají ruce německý kancléř Adolf Hitler a francouzský premiér Eduard Dalladier. Přihlíží britský premiér Neville Chamberlain a italský duce Benito Mussolini. Mnichov 1938.

Představitelé EU a Erdogan, Varna 2018

Na druhé barevné fotografii si podávají ruce bulharský premiér Bojko Borisov, předseda Evropské rady Donald Tusk, turecký prezident Recep Erdogan a předseda EK Jena-Claude Juncker. Varna 2018.

Pro ty, kterým se zdá podobnost čistě náhodná přikládám i mapy. Na první je vyznačeno pohraničí, které Československu se souhlasem evropských velmocí zabral Hitler v roce 1938.
  Na druhé je situace na severu Sýrie. Červené je území ovládané vládními vojsky SAA. Žlutí jsou Kurdové. Tmavozelené je území, které okupují džihádisté podporovaní tureckou armádou. A světle Zelené je území Afrinu okupované tureckou armádou.

17 komentářů :

 1. Srovnavat Erdogana s Hitlerem - OK, pak Bushe ml. by se muselo srovnavat s 15 Hitlery a Obamu se 17, a vlastne co americky president to min. 1 Hitler, az na Cartra.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A cožpak teprv tenhle! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/178161_640.jpg

   Vymazat
 2. Takhle si potřásal rukou Stalin s Hitlerem když si rozdělovali Evropu.Stalin nechal nacvičovat na svém území Němce bleskovou válku.Stalin dodával Hitlerovi suroviny a pohoné hmoty na vedení války na západě

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:40 to jste nastudoval z jakých dokumentů? Už je mi z těch NATO-EU a jejich patolízalů zle

   Vymazat
  2. 21:40
   Máš to nějaké popletené. Vrať se do školy. A nebo do blázince.

   Vymazat
  3. Hlupáku 21:40, odkazování na dobu paktu Ribbentrop - Molotov bez ohledu na souvislosti, za kterých vzniknul, je módou dnešní doby přepisování historie. Ty nevíš, že předtím "západní demokracie" odmítaly jakoukoli smlouvu o kolektivní bezpečnosti, která by Hitlerovi bránila v expanzi? Že je Stalin přelstil a získal čas k přípravě obrany, to samozřejmě překřížilo plány zejména Britanie na likvidaci sovětského režimu. Uniká ti, jak to celé dopadlo?

   Vymazat
  4. on ten moula neví, že podobný pakty měly s Adolfem už předtím skoro všechny státy. On neví, že celou válku IBM dodávala počítače nac. německu. On neví, že opel platim General Motors celou válku dividendy. On neví, že Boffors dodával kanony oběma stranám. Stejně tak Shell dodával benzín všem.
   J

   Vymazat
  5. 11:23 Ale mobily jim dodávali Japončíci! To neopřeš, komoušsekj mizero ...

   Vymazat
 3. Kurz Orbán Zeman jsou nejlepší politici v eubordelu.

  OdpovědětVymazat
 4. Pane Kunštek, máte tam chybu. S Hitlerem si podává ruku Neville Chamberlain. Kdo jsou ti zbývalí nevím, ale italský duce Benito Mussolini na fotce není. Tomu je trochu podobný na té barevné fotce BB.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:30 Jasně, člověk přece pozná pravého britského gentlemana

   Vymazat
 5. Tupé a křivé havloidní krysy se pochopitelně neozvou. Je to partner v NATO a spojenec. Raději budou kvičet o Krymu, který se připojil k Rusku v klidu a bez obětí. Asi jim vadí, že tam náckové z Kyjeva a kamarádi senátora McCaina a TOP08 neudělali taky nějakou tu genocidu

  OdpovědětVymazat
 6. Tak tu pliveme na Turky, že nikým nezvaní zabíjejí na cizím území. No je to pravda, ale také je pravda, že nejsou sami co jsou tam a nikdo je nezval. Že by dvojí metr jeden na Turka a na toho druhého co zásadně dobývá cizí území silou a nikoho se neptá na dovolení, jiný metr. To je cesta do pekla , selektivní myšlení podle momentální potřeby a pokud možno hned několik takových metrů a každý s jinou stupnicí to je současný stav doby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. největší sranda je v tom, že ten dnešní bordel neustálých střetů turků a kurdů zorganizovala v minulosti Velká Británie nesmyslným vytyčováním hranic (podle hesla "rozděl a panuj"), kde jaksi na kurdy "zapomněla"

   Vymazat
  2. 8:56 Všechen bordel organizovala VB, tam bylo sídlo globalistů

   Vymazat
 7. Tvrdím, že dnešní ohlupování mládeže a vytváření z ní masu nevědomých pseudoliberálů, feministek atd., rovněž pomocí tzv. vysokých škol, které nikdy dříve neexistovaly a já říkám jsou k ničemu, tedy jen pro, nás vyjídající neziskovky, zabývající se gender.filosof. nebo tragickou změnou Evropy, pod lživým názvem integrace ( neintegrovatelných). Svobodná řemesla končí a vyžírkové tito " vysokoškoláci" mají v EU pré. Ale všeho do času, buď dostaneme rozum a neziskovky necháme se živit samotné, jak umí nebo skončíme jako další oběť postupné islamizace, která ničí naši kulturu a duševní rozvoj všech zemí, které tito obsadili, již od 7.stol. po celém světě, zatím vyjma Ameriky (světadílu), ta bude mít toto "štěstí" až naposled. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 8. Holt, svet riadi ten najbväčší ľudský odpad - nevzdelané, arogantné, cynické, psychopatické osoby bez sebareflexie a zodpovednosti nielen voči ľudstvu, ale aj voči sebe a svojim rodinám. Podľa psychológov a psychiatrov pri stretnutí so psychopatom treba utekať preč. Nezvíťazíte. Ďakujem Rusku, že sa ešte stále tešíme mieru. Veľmi by som si prial aj hrdelné tresty pre tie psychopatickié bábky aj ich chlebodarcov. Veľmi moc.

  OdpovědětVymazat